• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Tak jsem shlédla nové fotečky..a Gábinka i Zuzanka jsou prostě princezničky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt nádhera se na ně kukat :wink:

Zuzi - co to máte za historku se slepicí?? :fearful:

Madlenko - celkem rychlý porod..ale ty antibiotika ti dali proč?? S tím mléčkem se nedá nic dělat..hlavně, že jste zdravule :dizzy_face:
14. črc 2008 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
Kyti - no čekáme, čekáme na tebe :wink: :wink:
14. črc 2008 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, Zuzce a Madlence moooc gratuluji. Hlavne at jsou mimi v poradku. Pridam taky svou trosku do mlyna. Dnes ve 12 h.se nam narodil Tadeasek 2.4kg a Nela 1.8 kg. Oba 44 cm. Rano cca v 8 mi pichli vodu a pak uz to slo docela rychle.
14. črc 2008 v 15:26  • Odpověz
Julietko - OBROVSKÁ GRATULACE!!! TO JE NÁDHERA, HOLKA A KLUK, SUPER!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2008 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz
Juli: krasa :dizzy_face:, holcicka a chlapecek se Ti pripadne nebudou plest :wink:. Preji jenom usmevava miminka :slight_smile:
14. črc 2008 ve 21:14  • Odpověz
Ahojík holky,
Julietko taky mooooociiiinky moooociiiinky gratuluju ke zdravým mimískům a přeju všechno nej...
Konečně nějaký chlap mezi námi co?? :slight_smile:

Jéé holky já jsem poslední, já už to chci mít taky za sebou :cry: a mít toho našeho piškotka u sebe.
14. črc 2008 ve 21:15  • Odpověz
Gabi, u mě se asi ještě načekáte, zatím se cítím skvěle, žádné náznaky, takže asi až příští týden - snad
14. črc 2008 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme zpatky doma z Anglie. Zkoukla jsem Vam albicka, nadhera. Ja chci taky miminko. :sweat_smile:

Julietko, gratuluju k mimiskum a moc se tesim na fotecky. Vybrali jste nadherna jmena.

Koukam ze od Kytinky jeste zadna zprava a chtelo by to dalsi tehulky... tak drzime palecky, at tu brzo zase mame briskandy.
16. črc 2008 v 18:06  • Odpověz
Kytinko, tak co, nějaké náznaky?? :wink: :wink:

Milu - byli jste na dovolence??
18. črc 2008 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
Miluško - zkoukla jsem ti taky fotečky :dizzy_face: jste šikovná rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: opravdu vám to mocka sluší :dizzy_face: a malá Charlotka mně přijde podobná na toho bratrance, jak je s ním na fotečce :grinning:
18. črc 2008 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
Rijenky, dekuji vam moc za gratulace. Deticky maji zloutenku, mala se uz opaluje a ja jsem to obrecela. Musi lezet se zalepenyma ocima a vubec se ji to nelibi.
Jinak tady je to samy kluk, mate na Morave zenichy:slight_smile:.
18. črc 2008 ve 20:42  • Odpověz
AHOJTE VŠECHNY ŘÍJENKY,TÍMTO VÁM CHCI OZNÁMIT ,ŽE KYTINKA JE MAMINKOU-23:40 VČERA JE JÍ NARODILA DCERA ELENKA,MÍRY JSOU -48CM,3480G.GRATULUJEME MOC,MOC,MOC OBĚMA :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. črc 2008 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj rijenky, koukam, ze se nam to tu pekne rozrodilo.je to super.
Juliet, moc gratuluji, Nela je nadherne jmeno, taky se me libilo, ale MM moc ne.neboj oni se ti opali a pak si jich uzijes az az.taky bych brecela kdyz bych videla, ze je takhle trapi:slight_smile:)Ale je to pro jejich zdravicko.
Kytince, tez nmooc velka gratulace,doufam, ze to zvladlo ok.tady je to sama holka az na mimi od Juliet.
my jsme se vratili z dovci,pekne jsme si to uzili.jen jsme nechytly moc super pocasko,koupali jsme s ejen prvni a posledni den,jinak jsme delali vylety.A ani se vecer nedalo moc sedet u stanku.Aspon jsme udali plono vyletu.Do Westernove mestecka,zamek a hrad v boskovicich, k Macose,jeli jsme lanovkou i vlackem.Baru byla zlaticko.Moc se ji vsude libilo.A spani snesla v nove postylce taky ok.Akorat ten penzion byl des za ty prachy, uz nikdy vic.tak za 100kc a ne za 250kc.za noc.proste to vypadalo jako kdyz to nekdo pred lety koupil a ted s eo to vubec nestara.
19. črc 2008 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky rijenky

Obrovska gratulace Kytince a Elence :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Gabi, to je zajimavy, to mi nikdo jeste nerekl, ale mala je hodne podobna Markovy sestre, kdyz byla miminko. Byli jsme na 10 dnu u tchanovcu, aby si nas taky uzili.

Juliet, prejeme at jste s mimiskama brzo doma.

Je Zdeni, to jeskoda ze ten penzion nebyl nic moc. My jedeme taky na dovcu do CR, nas penzion byl ale podstatne drazsi, tak doufam ze to bude ok.
21. črc 2008 v 16:37  • Odpověz
Kytince obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2008 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
Miluško - dej tip na váš penzionek :wink: my s MM pořád přemýšlíme jestli ČR nebo Slovensko..no uvidíme..

Zdeni, za 250Kč za noc je to dost levné teda..to bych ani žádný zázrak nečekala :sweat_smile: promiň :sweat_smile: ale hlavní je, že jste si to užili i tak..

My noci pořád hrozné, tak dohoví, jestli nás vůbec někam vezmou :pensive:
23. črc 2008 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
Kyti velka gratulace :slight_smile:, no tak vidis, uz to mas rovnez za sebou :slight_smile:

Zdeni: tak to se opravdu nesmis divit, za takovou cenu, to bych cekala spis ubytovani ve stanu nez v penzionu :grinning:. My tedy volime ubytovani vzdy tak kolem 1000 - 1200 Kc za dvouluzkovy pokoj... pokud byste chteli doporucit neco v Janskych lazni/Jizerkach/Adrspachu/Beskydech/Luhacovicich/Ces. Krumlove nebo na Sumave, tak jsme byli vzdy moooc spokojeni :slight_smile:, takze muzu dat kontakt do IP :slight_smile: - vic me nenapada, kde jsme byli, ale je toho urcite vic :slight_smile:

Takze Milu a Gabi, snad Vy dopadnete lepe :slight_smile:.
23. črc 2008 ve 13:24  • Odpověz
Tak já mám tip jedině na hotel v Beskydech..zatím jsme skoro nikde v ČR v hotelu nebyli :sweat_smile: :pensive: ale my to jednou napravíme :grinning: :grinning: Sice MM si teď koupil nový spacák, tak bude teď chtít jenom všude pod stan :sweat_smile: ale to my s Vendy zatím ne-e :sunglasses: až tak příští rok asi to vyzkoušíme..uvidíme..příští rok nás čeká jenom malta a zlaté písky (budeme stavit)

Olinko - kdyby se ti chtělo mi písnout do IP kontakty na ty místa, kde jste byli, tak bys byla mocka hodná :wink: a dá se tam všude být i s malým mimčem, nevíš? Předem dííík :dizzy_face:
23. črc 2008 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
my vzdy jezdili do stanu a to bylo levnejsi:slight_smile:)) Jasny mate pravdu, ze 250 kc je z tech levnejsich,ale my zas nic prepychoveho nechteli, spis jen tak na prespani.A na Malte a na piskach jsme uz druhym rokem a jeste asi rok budeme tak jsme si nic drazsihi dovolit nemohli.Ale jak pisete aspon jsme si to uzili.Na to prespani to stacilo:slight_smile:)Jsme radi, ze jsme na chvili nekam vypadli.
Urcite dopadnete lip.Preju stastny vyber.
23. črc 2008 v 18:45  • Odpověz
Gabi, my jedeme do Prachovskych skal do penzionu DIana. Uz mate pozemek? kde budete stavet?

Holky, nebyly jste nektera na Kypru?
23. črc 2008 ve 22:28  • Odpověz
Gabi: pokusim se ti hodit odkazy do IP

Milu: my byli pouze na Lefkade, Zakyntu, Kefalonii a letos se chystame na Lesbos :wink:
24. črc 2008 v 09:30  • Odpověz
¨My jen na Zlatych piskach:slight_smile:)
24. črc 2008 v 15:17  • Odpověz
Ahojík holky,
mocka děkujeme, s Eli jsme doma od úterka, ale nebyl vůbec čas skočit na netík :wink: však to asi znáte :grinning:

Pokusím se hodit nějaké fotečky, ale moc jich ještě nemáme :slight_smile:
24. črc 2008 v 17:13  • Odpověz
Kytinko ta je naaaaaadherna :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: .
24. črc 2008 ve 21:16  • Odpověz
Kytinko - Elenka je opravdu nádhernááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě jednou obrovská gratulace!! :dizzy_face:

Olinko - pošli, ráda zkouknu :wink:

Milu - na Kypru ještě nee a ještě i dloooouho nee :grinning: Koupili jsme pozemek tady v naší vesnici..obec prodává na konci naší vísky..bude to tam spíš jako satelitní městečko s asi 36pozemky a budeme tam skoro samí mladí :dizzy_face: ale potřebovali bychom tak vyhrát nebo nevím, jak to budeme zvládat z mateřské :sweat_smile: :pensive: ale my se nedáme :grinning:
24. črc 2008 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, tak to je super, pozemek.Ted se stavi vsude.U na suz delaji pripojky.Myslim teda na pozemku skoro pred nama.Bude tam asi 24 domku, ale budou to takovy jak jsou vsechny stejny arovnou si koupis domek postaveny.Mame jeste na druhy strane vesnice nove domky, ale, tam si koupis pozemek a domecek si postavis jaky chces.Rada se tam prochazim , protoze je na co se divat.Fakt pekny.A prevazne tam bydli mlady.Seznamila jsme se s jednou a ta rikala, ze si tam udelali peknou bandu, tak to budete mit urco super.

Dludli, co vubec tchyne se spojenim s mimi?
25. črc 2008 v 08:57  • Odpověz
Kyti, Eli je krasne vlasata :slight_smile:). Povedla se Vam :wink:
25. črc 2008 v 09:48  • Odpověz
Ahojík holky,
mocka vám děkujeme :slight_smile:, kamarádka říkala, že jí rovnou můžu dělat culíčky :grinning: to má po taťkovi. Se teď všude pyšní jak je malá po něm :grinning: .

My jsme na Kypru taky nebyli a v plánu nemáme, ale jak podáte info jak tam je krásně tak budeme uvažovat, já teď mám v plánu Norsko, ale to asi až bude malá pořádně velká :slight_smile: .

Gabi tak super, to je fajn, že budete stavět, taky bych ráda, ale vidím to až asi na staré roky :grinning: nějakou malou kuču :sweat_smile: .

Jdu vám holky zkouknout vaše albíčka jestli vám tam něco hezkého nepřibylo :slight_smile:
25. črc 2008 ve 14:49  • Odpověz
Kytinko, obrovska gratulace. Mala je krasna a ma hezoucke jmeno.
26. črc 2008 v 09:32  • Odpověz
ahoj holky,jen rychlovkou posílám pozdravy a gratulace kytince i juiletce-miminka jsou nádherný.

my jsme dneska na chvilku v chocenicích a tak jsem vaužila babičku na uspávání Gabinky,abych si vše přečetla,teď si jdu vzít kočík a jdu se projít.

papapa maruška a gábinka
26. črc 2008 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.