• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Madlenko Maruško ahooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujeme Gábince k prvnímu výměsíčí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2008 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz
Jinak k tomu stavění - jsou to pozemky, kde si každý postaví, co bude chtít :wink: aspoň myslím teda :confused: :grinning: a nebude to domek nalepený na druhém domku, ale kolem dokola volno, tak to je můj sen :wink: chceme jenom přízemní domeček do tvaru L 4+1 :sunglasses:
26. črc 2008 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz
Krasne slunecne pondeli preji :slight_smile:

Juliet: dvojcatka jsou roztomiloucka, fakt takovy panenky :slight_smile: uplne bych se je bala brat do ruky :slight_smile:, ale ty jsi vytrenovana uz vid? :slight_smile:

Gabi: a nechcete (kdyz uz budete stavet) udelat i patro? Aby mela pak Vendy, kde byt s manzelem :wink: :grinning:
28. črc 2008 v 09:38  • Odpověz
Olinko - jak to vidím, tak děti se svými rodiči moc být nechtějí :sweat_smile: tak dohoví, co bude..postavíme patro a Vendulí si najde manželíka někde pryč a co my s tím..a kdo by to prosímtě uklízel? :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak u nás taky už svítí sluníčko, tak super :sunglasses:
28. črc 2008 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
ahojky všem,
zkoukla jsem naše drahoušky,už nemůžu napsat holčičky,když je tu jeden klučínek :wink: MM se semnou díval na dvojčátka a byl z toho vedle sebe.Taky jsme hned probrali co kdyby se fakt zaddařilo a miminek by bylo víc,tedy dvě,tak jsme se shodli,že žádnou selekci bychom napodstupovali,kdyby bylo vše v pořádku.Já jsem teď začala stimulovat a v pondělí jedu k dr. na injekci.Takže do třetice,tak na mě myslete :frowning2: :wink: :wink: :wink: A potom samozřejmě snaženíčko a snaženíčko. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Naštěstí nám v tu dobu dovolenou,tak si to snad užijeme jinde než doma.Naplánovali jsme si s klukama plno výletů,tak doufám,že počasko vyjde.Chceme na Macochu,potom na letní bobovou dráhu,nějaké koupání,stanování apod. :wink: :wink:
A po dovči už abych začala pomalu balit,dávám takové ty věci co jednou za čas používám do krabic a čekat na poslední týden v srpnu.A pak hurá o patro výš.Už se na to všichni těšíme a tak doufám,že to tak bude.MM mi chce koupit myčku,to jsem ráda,že na mě taky myslí.Já jsem moc nechctěla,ale on říká,co kdyby se zadřilo,tak nebudu stíhat apod. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A budu se muset šetřit a to by to nádobí museli mýt kluci a to by bylo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak dnes je u nás taky krásně,ale já to beztak prospím,mám noční.
Všechny vás moc zdravím,já jsem nakouknu a zase letím a ani nemám čas napsat.Tak zatím papa :slight_smile:
28. črc 2008 v 16:21  • Odpověz
Dudus - budeme na tebe myslet a držet pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a myčku ber všema deseti!! :grinning: já se na ni taky těším, až budeme v domečku, tak bude i myčka :wink:
28. črc 2008 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz
Dudus, taky na Tebe myslim :slight_smile:

A mycku si preju k jezisku, tak doufam, ze me vyslysi, protoze uz odmitam nad nadobim stat :grinning:
29. črc 2008 v 08:47  • Odpověz
Ja na tebe taky myslim, at s ezadari.
gabi, ty jsi nam teda vyslidila a novinku uz vis.Mame ZOUBEK.Vyklubal se nam dole,je jeste malinkej takovej hezouckej, ale uz pekne kouse.
Mycku taky planujeme,ale az nahoru, tady by stejne nebyla kam dat.Dnes tchan pomaha MM stukovat, tak uz to vypada lip, kdyz je to jakoby bili.Ale je toho jeste hodne,a le je hezky videt jak se to hejbe.
my pujdem odpolko do bazenku, baru se z nej naucila vylejzat, tak to je hlidani.
29. črc 2008 ve 13:40  • Odpověz
Juliet, krasna miminka, takovy drobecci.
Gabi koukala jsme na fotecky, jak uz hamate, to to leti.Vendulka je fakt moc krasna, ma krasne velka ocicka.
29. črc 2008 ve 13:45  • Odpověz
ahojky ,
Zdeni Barborka je nádherná na té fotce v botičce,teda jestli to je botka. :sweat_smile: Tak ji to moc sluší a taková je pěkně usměvavá. :sweat_smile:
29. črc 2008 v 17:15  • Odpověz
Dudus , moc dekujeme, jo je to boticka:slight_smile:)to jsou fotky z MM brachy svadby.
29. črc 2008 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nas je dnes pod mrakem tak z opalovacky nic nebude.jak u vas?
30. črc 2008 v 09:07  • Odpověz
Ahojky..u nás dopoledne pařák a teď je taky pod mrakem..ale to mi neva :wink: :grinning:

Máme doma asi 5 katalogů z cestovky - chaty, chalupy a penziony v ČR i SR, ale jak to tak vidím, tak by nás vyšla levněji dovolenka v Itálii snad :sweat_smile: :sweat_smile: ale je to tam skoro vše na týden a my si řekli, že dohoví, jak bude Vendy snášet, že spí jinde než doma, tak asi jenom tak na prodloužený víkendík..uvidíme..

Jj, Zdeničko..viděla jsem tě taky na stejné stránce, tak jsem si řekla, že na tebe kuknu..a zrovna jsem viděla novinku se zoubkem :grinning: :grinning: :dizzy_face: Vendulka mi zoubkama kouše všechno a dělá s nima díry do ponožek a do látkové plenky před spaním :sweat_smile: :grinning: potvůrka jedna maličká :slight_smile: A dík za pochvalu Vendíka..Taky se mi Baru moc líbí na té jakoby "botové" fotečce :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2008 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahojíček holky, u nás je krásně i když už se taky pomalu zatahuje, ale sluníčko svítí krásně a tak je Elenka na zahrádce :slight_smile: a teď spinká. Je to naše žabulka milovaná :slight_smile: .

Koukala jsem se na vaše albíčka, jak vám ta miminka rostou a jsou čím dál tím krásnější, je to radost se koukat :slight_smile: .

My chceme s MM příští rok do Alp asi na 4 dny tak uvidíme jak bude Elenka šikovná a jestli u babičky tak dlouho vydrží, chceme jet na motorce tak uvidíme jestli to půjde.
Dnes jsem si konečně vyřídila porodné a předpis na železo od dr. a plno dalších restíků tak nám babička hlídala, no já byla celá nesvá že je někde beze mě, jsem na ní závislá neskutečně.
V sobotu se na nás přijede podívat sestra z Prahy tak se těšíme, už jsem jí dlouho neviděla :slight_smile: .
30. črc 2008 v 15:59  • Odpověz
Ahojky Kytinko :dizzy_face:
Elenka je kouzelná :dizzy_face: A moc dobře si pamatuju, jak jsem byla ze začátku já nesvá, když jsem měla jít bez Vendulky třebas k doktorce :sweat_smile: teď už je to lepšejší, ale i tak už mi to tu bez ní přijde divné :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: tak ať hezky rostete a taky hezky pobesedujte s tetičkou z Prahy :dizzy_face:
30. črc 2008 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
Kyti, taky se uz chystate, ze malou date babicce na hlidani a pojedete na dovolenou sami? :slight_smile: To my taky a jeste nemame zadny mimco :grinning:
A co vubec porod, jak jsi to zvladala, nevim, zda jsi to tu psala, jsem tu vzdy jen na skok :sunglasses:

Dudus v pondeli budu drzet pesticky :wink:, uz by to chtelo dalsi tehuli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2008 v 08:26  • Odpověz
Ahojík holky, přeju vám krásný den :slight_smile:
u nás je počasí nic moc a tak jsme doma :slight_smile:

JJ olii už to tak pomalu plánujeme. Všechny dovolené s Elčou, ale ten na motorce bohužel, uvidím, jak to bez ní přežiju :grinning:

Gabi, děkujeme za pochvalu :slight_smile: .

A porod to raději nerozepisovat jedním slovem masakr, jsem ráda, že už je malá s námi. Hold někdo má porod rychlý a někdo se natrápí, ale co naděláme, že :wink: :slight_smile:
31. črc 2008 v 08:40  • Odpověz
Musím se zeptat holky, kdy jste začaly s čajíčkama a potom s příkrmem??
31. črc 2008 v 08:41  • Odpověz
Jo a byly jsme v pondělí u dr. tak jsme vyrostly o 2cm a přibraly 100g, už pomalinku, ale hezky paseme koníčky, dr. říkala, že za chvíli bude lozit po čtyřech tak jsme se nasmály :grinning:
31. črc 2008 v 08:43  • Odpověz
Tak hezky plánujete holky :grinning: my ještě uvidíme, ale jelikož jedna babí (moje mamka) už bude v důchodě, tak už se teď taky domlouváme, že bude hlídat..ona ráda :dizzy_face: i teď dost často :dizzy_face:

Kytinko - no krásně rostete teda :dizzy_face: a jestli kojíš, tak čajíku zatím netřeba :wink: s příkrmy se začíná u nekojených tak okolo pátého měsíce, u kojených po šestém měsíci..takže času dost :grinning: :wink: Vendulí pije čajík až teď :sunglasses: a to jenom občas..
31. črc 2008 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,
díky holky za podporu. :wink: Jednou to vyjde...............v pondělí doufám dopadnu dobře a dr. mě ještě nadopuje injekcí a to by bylo,aby něco nebylo.Teď jsem ještě plná optimismu,ale jak to bude trvat moc dlouho-teda půl roku a víc,tak to už by semnou hodně pohlo. :frowning2: Zatím je to třetí měsíc pod dr.dozorem,tak uvidíme. :sunglasses:
U nás je dnes počasko perfektní,proto jsem zavřená doma :grinning: :grinning: :grinning: Venku je hic k padnutí.
Kámoš má dnes odjíždět do Alp a zkolabovalo mu auto,ale snad to dá do večera do hromady :wink: Doufám,že nás nic takového nepotká.Já mám od příštího čtvrtka do dalšího týdne do neděle.Takže celých 11 dní volna.Už se těším na výlety apod.,jen nevím jak to uděláme s pejskem,kdybychom chtěli zůstat někde na noc. :unamused: Asi budeme muset poprosit souseda.Brát psa sebou to by bylo na nic.Né všude jsou z toho nadšení.No,ještě to budu muset pořešit. :slight_smile:
Gábi,Kyti tak to máte super-babička na hlídání a v důchodě,to je sen.Já jsem ji nikdy neměla.Spíš naopak.Moje mamka rodila měsíc po mě,tak jsem spíš hlídala já a dvě. :unamused: Teď už by to snad bylo lepší,ale mamka má ještě pořád šest let do důchodu a já bych to mimi chtěla teda dřív :grinning: :grinning:
31. črc 2008 v 17:08  • Odpověz
my zacali s prikrmy az mezi 6-7 mesicem.baru pribirala pekne, tak to nebylo zapotrebi.ze zacatku snedla jen par lzic a to trvalo treba mesic, byl to i boj s ni,ale ted uz hama hezky ,sni i 200g jidla.cajik se kdyz plne kojis taky nemusi,ale myslis ze v tehlech vedrech to prijde mimi vhod.My kupujeme granulovany bez cukru.Strasne hodne pije,vcera dala 7 lahvicek 125ml!!!Ale pak ty plinky vypadaji.
My byly vcera u vody.segra se vratili z dovci maji jeste volno, tak chce jet nekam na vylet, tak uvidime co odpolko.
Hlidani my mame ok,bydlime s tchyni, tak ta kdykoliv pohlida. tak je to ok a hlavne baru zna a vi co a ajak.A moje mamka, ta jezdi jen na navstevy.Je tu treba pul dne, pohraje si s ni, povozi jede doma.Ale ta ma jeste hodne let do duchodu.

Dudus urco to vyjde,ted si aspon uzijes slunicka bez rannich nevolnosti:slight_smile:)
1. srp 2008 v 09:17  • Odpověz
Ahojík holky,
díky mockáá, já taky všude čtu i v porodce nám říkali, že pokud máme mlíko tak nemáme dávat čajíky až po 6 měsících a doma mi mamky říkají, že dávaly čajík hned od začátku, ale z toho nepřiberou, jenom po tom pořád čůrají, tak jsem ráda, že jste mi napsaly a my taky nebudeme čajík dávat.

U nás je dnes nádherně, ale po ránu jemně bouchala bouřka, tak uvidíme jestl se něco přižene.

Asi za 10 min. by se měla Eluška budit tak uvidím jestli to zmákne, dnes tchýně sekala trávu a mala byla na zahradě, no tak to spaní určo bylo takové všelijaké když jí kolem hlavy jezdila sekajda, no snad se vyspinkala :slight_smile:

My jsme u tchýně tak ta mi jí taky vždycky pohlídá když potřebuju a mamka dojíždí tak na 2 hodinky sem tam te´d docela často páč jí je Eli vzácná, MM už z toho trochu šílí, ale musí to pochopit, že jedna babka jí vidí kdy potřebuje a ta druhá hold musí přijet :grinning:

Zatím se mějte hezky a posílám pohlazení všem mimiskům.
1. srp 2008 ve 13:54  • Odpověz
Dobré ránko :dizzy_face:

Tak my jsme včera byli s MM "jako zamlada" :grinning: na pifku (teda MM měl pifko a já vodu) na zahrádce ještě se známýma a moji rodičové hlídali Vendulínku :dizzy_face: poseděli jsme tak do půl 11 a jak jsme přijeli domů, tak Vendulí spustila pláč :sweat_smile: tak nám to ale přesně vyšlo :sunglasses:

Holky, sem jedeme na tři nocky na dovolenku :dizzy_face: :

http://www.sikluvmlyn.cz/page.php?ide=8&title=Hotel+Colorado+Grand%2A%2A%2A

jedeme od pondělka 11. srpna do čtvrtka..víkendy mají plno, tak aspoň takto..uvidíme, jak to bude Vendulka zvládat :sweat_smile: kdyžtak se sebereme a pojedeme domů :pensive:

Tak všechny zdravíme :slight_smile:
3. srp 2008 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
Gabi vypada to moc pekne, my se jen byly podivat v tom westernovem mestecku a bylo to fakt moc pekny.A kolik platite za noc, ja jsme to jen tam projela,ale moc jsem necetla ty pasma:slight_smile:myslim si, ze spinkani jinde Venduli zvladne.
My byly vvera na grilovacce u brachy asi 2 km od nas.tak jsme jeli na bruslich, ja poprve bez kocaru, dvakrat jsme slitla,ale ok,a nazpatek jsme sli radsi pesky.Uz bylo pul 11.A odpolko jsme litali po Siku a Hornbachu...des
3. srp 2008 v 09:43  • Odpověz
Zdeni - nějak 1.tis i se snídaní nebo tak nějak..ale ještě si tam budeme půjčovat postýlku, tak nevím, kolik to nakonec bude :sweat_smile:

Bruslit jsem se chtěla zrovna učit, ale otěhotněla jsem, tak to zatím odkládám..jak bude Vendulka sedět, tak budeme kolovat :wink:

Včera jsme byli s Vendulkou poprvé na kupku :dizzy_face: jenom na chvíli, protože tam nechtěla spinkat v kočíku, tak jsme jeli spinkat do postýlky :sunglasses: ale bylo suprově a já jsem si po dlouhé době zase zaplavala :sunglasses: :sunglasses: máme v albíku i fotoše :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=169738&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
4. srp 2008 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
ahojda ,l tak my jsme dnes byly na 10ti mesicni kontrole,dr.nas nastvala, protoze tam nebyla a mela zastup jina a ta stala za prd.Ale nastesti jsme nic duleziteho nechteli.Vazime 9620g a merime 77,5 cm.za 2 mesice jsme pribrali 720g, nic na to nerikala, tak asi ok.
Jinak jsme zase jezdili po Obi, baumaxu, apd.......
MM si kupoval brusle, kdyz jsme byla tehu a to jsme si neriskla si na to stoupnout,kdyz jsme na tom nikdy nestala,sice byly zrovna slevy,ale.Tak jsem si je koupila asi pred pul rokem a te jsme na nich asi mesic nejela , tak jsem rada, ze jsme to nezapomnela.
4. srp 2008 ve 20:23  • Odpověz
Ahojík holky,
vidím že dovolené v plném proudu co? Tak ať vám to Gabi vyjde a malá si to užije no a taky vy, že :grinning: .

Elenku zrovna trápí bříško, včera celé odpoledne nespinkala a k večeru už i plakala, tak mi jí bylo líto, no dnes už babi kupuje lahvinku na fenyklový čajík a mastčku na bříško aby se Elince ulevilo. Maminka z toho byla celá neštastná jak plakala. Teď spinká, ale za chvíli bude vstávat sluníčko naše už se tady kroutí :slight_smile:

MM je dnes v práci už od včerejška tak se mi stýská, snad mu to dobře vyjde a přijede co nejdříve domů za námi.
Venku je krásně až na ten veký vítr tak je Eli u mě v kočíku a už je vzhůru tak letíme baštit.
Ahojík a hezký den :slight_smile: :slight_smile:
5. srp 2008 v 11:06  • Odpověz
autor
Ahoj kocky tak jsem tu dloooouho nebyla, Zuzanka je desne hodna, ale porad me potrebuje, nemam cas se ani poradne najist, je to takovy mazel a beze me nejak nemuze spat a tak.
Vcera se poprve usmala :slight_smile:

DOufam ze se vsechny mate OK!

Ja byla ted tyden u babi na chalupe, byla tam i moje mamka a tak, tak to bylo fajn, nemusela jsem delat vubec nic, oni varili, prali, chovali, jezdili s kocarkem, me jen prinesli zuzika na kojeni :grinning: takze ja jsem si akorat cetla a koupala se v bazenu, sice sestinedeli jsme nemela jeste uplne za sebou ale v tech vedrech jsem to proste riskla. Pak jsme byli v sobotu na svatbe, byla to parada, tedy apson myslim, Zuzanka me tedy zrovna moc nenechala neco ze svatby si uzit, klidne spala akorat v tykovy ten mezicas po obede, nez se pak rozjede vecerni zabava, a kdyz se neco delo tak me zrovna chtela. Kojila jsme samo i na obradu :grinning:
5. srp 2008 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem tady na skok.Byli jsme na zahradě v Nepomuku(já,segra,david a gábinka) sekat trávu,pak nás vzal táta na oběd,Gabča celou dobu krásně spinkala v sedačce,jen mi donesli jídlo,tak otevřela oko a hned chtěla taky,tak jsem jí umíchala její dávku,jak slyšela,že už bude jídlo,tak oko zavřela a spokojeně vymlaskla svojí skleničku jídla a ani si nekrkla a hned spala :sunglasses:.No byli jsme středem pozornosti :grinning:.Pak jsme zajeli ke známí na kávíka a teď jsme v chocenicích a já konečně na netu :grinning:

Gábinka je hodná celá TATÍNEK :sunglasses: :grinning: :sunglasses: jíme pětkrát za den přibližně ve 3,7,11,15,19hodin,teď vypije 150ml BEBY,spaní jí stále chutná i když odpoledne zabere tak na půl hodky,pak kouká pak zase na chvilku usne a tak se probojuje až k večeři :sunglasses: a po véče usne a spinká.Od včerejška jsme nainstalovali postýlku do ložnice(jinak spinkala v pojízdným proutěným košíku-super věc) a tak už včera spinkala jak velká holka :sunglasses: .

V sobotu jsme byli v místní hospůdce a dali jsme suda pivka a udělali chlebíčky a obložený mísy a se sousedama pořádně zapili malou.Mamka zatím doma hlídala.Bylo to super,hrálo se na harmoniku,zpívalo,tančilo,popíjelo a jedlo.Domů jsme přišli ve dvě hodiny ráno :wink: .Jo hospůdku máme hned u domu,tak jsem vždycky odběhla holky zkontrolovat a šla zpátky.

tak zase někdy písnu a dohodim fotečky :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

papapa mařenka a gábinka
5. srp 2008 v 15:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.