• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojte holky,
tak dovolenky se tu rozjely,já už taky budu mít za dva dny konečně.Dnes přijel soused z Rakouska,byl v Alpách,vystoupal na Triglav a jel k moři.Super dovču měl,hned bych jela taky. :wink:
Ale dovča tady je taky dobrá,hlavně,že je,to je důležitý.
Jinak já jsem byla v pon. u dr a ta měla dovču :grinning: tak tam byl její kolega-doktor :grinning: ,to jsem měla radost-fakt. :unamused: Ale na druhou stranu lepší on než další promarněný měsíc.Ovulujeme a píchl mi Pregnyl ,tak se snažíme :grinning: :grinning: :grinning: MM teda víc :grinning: :grinning: :grinning: Brala jsem teď i nějaké léky,tak snad to vyjde-jsem nachouklá jak meloun,tlačí mě všechno,tlaky jak před porodem

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Peču kačenu,poprvé v životě.Ještě jsme ji nedělali,je docela tučná,ale jednou to přežijeme. :wink: Hlavně aby byla jedlá :grinning: :grinning: :grinning:
Krásný večer ahojky :wink:
5. srp 2008 ve 20:23  • Odpověz
Ahojky!

Dudus - tak držíme všichni palečky, nebo líp, pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A kačenu já teda odmítám dělat..husu jakbysmet :grinning: to dělá jenom jedna nebo druhá mami a to musí MM stačit..ode mě to teda nebude :grinning: já to nemám ráda..ale snad tobě se povede :wink:

Madlenko - no super, že si tak užíváte Gábinky :dizzy_face: a to, že jsem šla někam bez Vendy se mi stalo až v jejích třech a půl měsících :sweat_smile: jenomže já jsem ji plně kojila, tak to je o něčem jiném, že..tak vidíš, i nekojení má své výhody :grinning: a když byla hospůdka hned vedle, tak super :dizzy_face:

Dludli - no kojení na obřadu určitě nemělo chybu!! :grinning: :grinning:
5. srp 2008 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
Dludli - na chatě jste se měli určo super a hezky sis i odpočinula - paráda :sunglasses:

Kyti - no bříško..to je boj..ale pij fenyklový čajík i ty..možná ho malá chtít nebude, tak aspoň takto to do ní dostaneš :wink: a nám se osvědčil olejíček na prdíky od Bübchenu :wink: Tak snad bude brzičko líp :slight_smile:

Zdeni - no páni..že deset měsíců..to čubrním :confused: letí to jako blázen :dizzy_face: za chvilinku rok..no toto..
5. srp 2008 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz
Jo Gabi leti to desne, za chvili rok a to me prijde, ze jsem byla ted tehu...
ja chtela jit na gyndu zitre,ale volala jsme si tam a ma dovcu, tak az 14 dni,chtela jsme aby na me mrkla...po pul roce.
My n prdiky moc netrpeli a kdyz prece uz jo, tak jsme pouzili rourku, ona se teda nema moc casto pouzivat, ale my jen kdyz bylo nejhur.Asi 2-3 krat.
Dludli, tak to musela byt super dovca, takovy ta spravna...a co tchyne?
Madlenko, tak to jste to pekne oslavili, hospoda vedla baraku je super, my ji mame asi 5 minut od baraku, tak kdyz jsme byly na plese, tak jsem taky chodili kontrolavat. Ja i kdyz jsme plne kojila, tak jsme chodili, vzdy jsem odstrikla a bylo to. Ted se kojeni snazim zmirnit, tak kojim tak 2krat rano a2 krat vecer.nekdy si jen tak cucne a uz kouka kde co lita.
Dudus, treba vam pan dokturek prinese stesti:slight_smile:)
5. srp 2008 ve 20:58  • Odpověz
Jo,jo,kéž by Zdeni štěstí donesl :wink: Mě by ani nevadillo,že nemůžu stěhovat :wink: Jen,aby tu už byl mimísek :sweat_smile:
Tak kačena se povedla,chutnala-ale už ji zase třicet let nemusím dělat ani jíst :grinning: :grinning: :grinning:
Byli jsme s MM u kámošky,její malá si MM oblíbila.Jsou jidva roky a fakt je šikovná.Krásně mluví. :slight_smile: A manža z ní byl hotový. :grinning: :grinning: :grinning: Jestli bude tak na prášky i z našeho,kam potěš :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2008 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem tady zase,jsme v chocenicích,MM trhá švestky a já obsadila net.Gábinku nám hlídá babička a tetička a tak jsme vyrazili.

Včera jsme byli na kontrole po šetinedělích-tak Gábinka váž í5,20kg a měří prej 56cm,ale já myslím,že má víc.jinak jím pan doktor chválil jaká je pohodová a klidná a jak si ho pěkně prohlíží a směje se na něj :sunglasses: :grinning: :sunglasses: .

hodim nějaký fota do albíčka

pa maruš
8. srp 2008 v 10:50  • Odpověz
Ahojky!!

Madlenko - zkoukla jsem ti moji jmenovkyni :wink: a je prostě nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hezky rostete teda :dizzy_face:

Dudus - to je paráda, že je tak TM unešený z dětiček :dizzy_face: držíme pořádně pěstičky, neboj!!! :dizzy_face:

Dludli - taky by mě zajímalo, jak se k vám a k malé Zuzance chová tchýně :sweat_smile:

Zdeni - já jsem si Vendulku na odstříkané mléko z flašky nenaučila, tak jsem nikam nemohla :pensive: ale nevadí mi to :wink: odstříkávám si až teď, když dělám večer kaši na dobré spaní :sunglasses:

Já jsem hotová..včera nám tady montovali venkovní žaluzie, dělali to až do 9 do večera, tak byla Vendy už trošku nevrlá, že už chtěla spinkat, ale vydržela to krásně a pak spinkala až do 8 do rána :grinning: samo, že ale se třema přestávkama na jídlo :sunglasses: Dneska jsem si to tady dávala celé do pořádku, umývala okna a tak..bylo tu prachu z vrtání atd., no děs..mamka byla s Vendy, tak pohoda :sunglasses:
8. srp 2008 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky,
tak tady nikdo není,asi máte hodně práce kolem mimísků nebo dovolenkujete jako já. :wink:
Tak včera jsme jeli do ZOO ve Dvoře Králové.Musím přiznat,že jsme byla zklamaná.Psali parkovné v ceně,ale už vám nikdo neřekne,že je dole asi 400m pod ZOO placené parkoviště a tam velké žluté cedule vyloženě navádí-zaparkuj.Cena jen 75 Kč.Potom uváděli,že v ZOO jezdí safari autobus.To bylo sice taky hezký,ale k tomu autobusu je to asi 2-3km pěšky nebo jim můžete nechat vydělat a dovézt se tam vláčkem za cenu pro rodinu 120 Kč. :unamused: Naštěstí nám chodit nevadilo,ale i tam,když chodíš čtyři hodiny tak je to docela náročný. :confounded: MM je jak tyčka od plotu,ale když si koupil hranolky se sýrem ,tak málem omdlel nad množstvím-cena 86Kč.No,takže v každém případě holky ZOO Lešná je lepší-suprová.Kdo byl v obou tak mi dá jistě za pravdu. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Taky zvířáta byla za sklem,všechno se to lesklo a nemají tam žádný volný výběh.Jo, v Lešné je to o něčem jiném.Takže až se budete rozhodovat za rok za dva kam jet s dětma,tak si na mě vzpoměnte. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jdu teď s MM dát kafčo a podívat kam vyrazíme. :wink: ahojky všem
11. srp 2008 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Dudus: tak to je sila :slight_smile:), pro me jednoznacne nejlepsi ZOO v Praze a pak Liberec, ale Lesna je taky hezka :wink:

Holky, ja v patek odlitam - koooneeecneee :slight_smile:)
11. srp 2008 v 10:56  • Odpověz
ahojík holky, tak se mi všechno vymazalo to je síla, malá se mi probouzí a já nemám moc času a ještě se mi to smázne, no nic.

Četla jsem že mimika v prvním měsíci většinu času prospí a ta naše holka je nějaká aktivka, včera spala snad jenom hodinu a jinak měla oči jak borůvky a všechno musela vidět a s každým pokecat - no to víte už umíme říct: eeeeeee tak už nám chybí jenom li a bude z toho Eli, no ještě že má takové jednoduché jméno :grinning:
11. srp 2008 v 11:00  • Odpověz
Dnes fičíme na kyčličky, konečně druhý pokus a snad už poslední a všechno bude OK, když tak nám držte palečky
11. srp 2008 v 11:01  • Odpověz
Dudus díky za info, já chtěla do ZOO ve Dvoře králové hrozně moc jet a Lešná se mi hrozně moc líbí, no uvidíme :unamused: docela jsi měl nalomila hlavně s těma zvířatkama za sklem.
11. srp 2008 v 11:02  • Odpověz
Olii a kam nakonec máte namířeno??? Budu chtít vidět nějaké fotečky :wink: :slight_smile:
11. srp 2008 v 11:02  • Odpověz
Holky pohlaďte mimisky a mějte krásný den, já se jdu natáhnout k Eli, vypadá to že za chvíli bude vzhůru :grinning:
11. srp 2008 v 11:03  • Odpověz
Kyti jet můžeš i do Dvora.Já jsem byla ráda,že jsme jeli,všechna zvířátka jsou krásná.Jen mi prostě přijde Lešná krásná,taková pravá přírodní tady to bylo umělé-to sklo mi prostě k zvířatům nejde. :unamused:A ty okolní maličkosti tomu jen dopomohli,že se mi tam nelíbilo.
Olii kampak vyrážíš?? V každém případě přeji krásnou dovolenou :wink: :wink: A v pořádku se nám vrať,teda vůbec se vrať.Víš co se říká,všude dobře,doma nejlíp. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. srp 2008 ve 14:28  • Odpověz
Jo Olii a vůbec už byste mohli z dovolené dorazit ve třech ať se to tady zase trošku rozroste :grinning:
11. srp 2008 v 16:41  • Odpověz
Kuk maminy :slight_smile: a snazilko Dudus :slight_smile:

Jedeme na Lesbos (Recko) a ve 3 neprijedeme urcite, nebot do tehle dovolene se mi dostane mestruace :rolling_eyes:, ale co, uziju si to i s ni (MM uz min :grinning: ), ale neboj pockam az s tehu prijde Dudus a zamyslim se, ze bych mela prevzit stafetu, aby pak uz mohla Zdenicka prevzit po nas a zacit s druhou varkou :slight_smile:
12. srp 2008 v 07:50  • Odpověz
JJ,Oli to bude super,já do toho praštím,ty po mě a potom skočí holky na druhou várku ,to bude super :grinning: :grinning: :grinning:
Lesbos-jůůůůůůůůůůůů,to bych taky brala-hned teď. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak krásnou dovolenou,papa
12. srp 2008 v 09:28  • Odpověz
ahojík holky, přeju krásné sluníčkové dopoledne :grinning:

Já mám teď tak dlouhé dny, Eli vstává o půl šesté a už se jí spinkat nechce a řádí skoro celé dopoledne a večer zase když Eli usne v devět tak přeci nepůjdu spát a přitulíme se s MM k sobě a ještě jsme spolu tak do jedenácti :sweat_smile: :grinning: .

Gabi, Vendulka je kočka na těch posledních třech fotkách, roste jako z vody, nejvíce to člověk vidí na těch dětech, mě příjde, že Eli už je taky veliká a těžká :grinning:

Krásný den, chystáme se pomalu na poštu a do obchůdku, tak se mějte krásně :slight_smile:
12. srp 2008 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky, koukam, jak jste mi to tu napalnovali, ale dobra, tak ja souhlasim, tak sup sup vy co mate dokoncit prvni kolo, at pak ja muzu zacit dalsi.
My se mame ok.Porad nekde jezdime,samy hospudku, vylety na autem i na bruslich, navstevy, grilovacky apd.
nevim jestli uz jsme psala, ale Baru uz si sama seda a je to parada, a vse po nam opakuje,zveda rucicky nad hlavy, my zakasleme ona taky, dela cvertika.jen dnes je naky protivna, myslim, ze ji roste dalsi zoubek, nechce moc hamat a rano mela sr.cku.To bylo smradu:slight_smile:)
My jsme do Dvora jezdili a libilo se nam tam, chystame se tam az pristi rok, az bude Barus vnimat zviratka.V lesnu jsme nebyly, tak nemuzu srovnat.
My chodime spat vsechny v tech 22-23h, tak je to ok a vstavame okolo 8-9, tak ja jsme spokojena.
oli uzi si dovcu, a nacerpej sili na mimi.
13. srp 2008 ve 14:40  • Odpověz
ahojky,
dovolená u nás pokračuje,byli jsme ve Velkých Losinách u Šumperka-tam jsou lázně a koupání v léčivé teplé vodě-takové malé termály.Moc se nám tam líbilo a hlavně z nás spadli všechny starosti a pořádně jsme si sMM odpočinuli. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Po cestě se MM zhlídl v skutru co tam v prodejně Subaru u cesty mají.Tak jsme to jen občíhli a včera jsme tam jeli znovu a to už na něm odjížděl domů. :grinning: :grinning: :grinning: Před barákem samozřejmě povozil kluky,pokecal s mým bráchou a se sousedem a byl fakt šťastný jak malý kluk.Ale já mu to přeju,doma to měl těžký,tak teď je to pro něj všechno nové. :unamused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Taky jsem ho přesvědčovala,aby si ho koupil,protože až se zadaří mimísek-tak má chlapec utrum :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2008 v 07:58  • Odpověz
Ahoooooooooj!!!

Tak jsme zpátky z dovolenky :dizzy_face: :dizzy_face:
Nedočítám, jenom píšu novinky..na dočítání budu mít snad čas až tak v pondělí :sweat_smile: :sweat_smile:

Bylo nám úúúplně parádně :dizzy_face: Perfektně jsme si to užili, tatínek byl skvělý, staral se a tak :dizzy_face: a Vendulka vše zvládala na jedničku :dizzy_face: :dizzy_face: jo a přivezla si z dovolenky další tři zubadélka :grinning: takže už je sedmizubka :grinning: :grinning:

Všechny zdravíme, snad jste všichni oká, my máme tatínka ještě doma, tak si užíváme.. tak v pondělí snad pááá*Gábi s Vendy
15. srp 2008 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík holky,
Gabi tak tě vítám, to je super, že jste si to užili, já a Eli si bohužel moc užívat nebudeme, v pondělí jedeme do nemocnice, jdu na vyčištění dělohy, začala jsem po 3 týdnech krvácet a dr. mi zjistila, že mám nejspíš kousek placenty v děloze a proto to krvácení, takže si beru Eli s sebou do nemocnice a jdu si dát narkozu - bléééé :frowning2: no snad už to bude všechno a já už budu mít konečně klid.

Jinak se máme dobře, Eli sice někdy trápí bříško, ale je statečná, dáváme kapičky, čajíček a je to lepší. Dnes krásně spinká, včera celé odpoledne s námi vykládala a tak dneska dospává :grinning:

Jak stáhnu fotky do PC tak potom zase něco přihodím, roste jako z vody :grinning:
17. srp 2008 ve 14:27  • Odpověz
Ahojky!!

Kytinko - jejda, tak už snad všechnu hrůzu budete mít za sebou a už jenom ty hezké chvilky :wink: :dizzy_face: Držíme pěstičky!!!
Fotečky jsem zkoukla a Eluška prostě princeznička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2008 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
Tak my další novinka - zoubky nemáme tři nové, ale čtyři :sweat_smile: takže je jich už osm :grinning:
18. srp 2008 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
Teda Gabi vy jedete.my mame jeden a to ejste takovy mrnavy:slight_smile:)
18. srp 2008 v 15:07  • Odpověz
ahojík holky, tak je to dobrý falešný poplach a v pondělí jsem se vrátila z nemocky zase hnedka domů - super, jsem byla štastná jako blecha :grinning: , takové plašení :wink: ale lepší než by něco zanedbali, že.

přeju všem hezký den, jdu vařit, dnes dělám totiž úklid a peru atd.. ještě že Eli spinká by mě zajímalo co bude dělat v noci.

Jo včera měla Eluška už měsíc :slight_smile: :slight_smile: , na prohlídce nám dr. řekla, že máme už 52cm a 3750g takže super :slight_smile:
19. srp 2008 ve 13:07  • Odpověz
Jééééééé Kyti to je fajn,že to tak dopadlo.Já jsem dnes na tebe myslela a ono nic nebylo-super.Ty máš ale štěstí holky naše šikovná :wink: Ale ty plané poplachy by si měla ta tvoje dr. pro příště nechat-kvůli nám,my máme o tebe taky strach,nemysli si :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Elinka je krásná-fotečky úzasný,jen tak dál děvčata :wink:
19. srp 2008 v 17:16  • Odpověz
Jejda, Kytinko, tak to je super, že to tak dobře dopadlo :dizzy_face: a Eli vše nej k prvnímu výměsící :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Eluško mně říkala moje babička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2008 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
Elusko, zni strasne hezky.ja jsem se peken projela na bruslich, jak nekojim, tak se mi zda, ze kilca jdou nahoro a do toho s eclovek trochu nehlida a je to.
Dlouho tu nebyla Dludli, jakpak se asi maji.
ja jdu zitra na gyndu, na kontrolu, tak tu bude s Barus MM.
19. srp 2008 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.