• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojíček, přeju hezký den, Eluška zatím spinečká asi do půl osmé snad bude páč už se kroutí, ale ona se kroutí tak půl hodiny až hodinku než definitivně vstane :grinning:

Eluško jí říkám já, jinak jí hodně lidí říká Eli a potom se někteří přeřeknou a řeknou jí místo Elenko - Eliško :grinning: tak je to taková naše Elenka-Eliška :grinning:

Zdeni tak to já jsem zhubla hned za 14 dní 9kg co jsem nabrala v těhu a potom další 2kg, ale teď už stojím na váze. Je sice fakt, že mlíka už asi nemám tolik, páč malá jak přes den pije co +-2 hodinky tak mě tak vycucá, že večer už se moc nenapije a špatně se jí usíná, probudí se mi kolem 2 ráno, to už mám prsa plná a tak mi je vycucá oba dva najednou a spinkala tak do šesti, teď už spí jen do 4 a potom do půl osmé, ale asi to je i tím, že má větší hlad a já toho mlíčka moc nemám, snad se to zlepší a nebudu muset přikrmovat, ale zatím 500g za 3 týdny je snad dobré při kojení.

Jinak Eluška už nádherně pase koníčky a mám pocit že se mi začne za chvíli přetáčet na bříško, jak jí dám jednorázovou plinu tak už je skoro na bříšku, ale v těch látkových jí to ještě moc nejde tak řádí při přebalování, mám pocit, že místo abych přebalila rychleji tak mi to jde pomaleji :grinning: .

Včera jsem měla ještě návštěvu, tak mě čeká ještě vysát a vytřít a vyžehlit pleny tak uvidím jak to zmáknu :unamused: se mi nějak nechce.

Tak už jsme vzhůru, ahojík :grinning:
20. srp 2008 v 07:18  • Odpověz
Ahoj, tak na kontrole na gynde je to ok.Sliznice uz narusta, tak bychom klidne pomalu mohli zacit pracovat na druhym.Jinak jsem v poraku
Zitra moznea pojedeme pro nove auto, tesim se a bojim zaroven, je to pekny kus cesty a hlavne rozdilny auta, uvidime jak se jeste rozmylsime.V pondeli v noci povezeme brachu do prahy na letiste, jeste ze je to v noci,, jinak bych rizeni po Praze fakt nezvladla,ale v noci to snad pujde.Uz bychom chteli jet nasim novym autem, no uvidime jak se kup povede.
Dnes pojedme babicce gratulovat..
Barus je zlaticko, sedi a hraje si.
Kytinko, to jste teda pekny rychlici, my jsme v tomhle takovy opozdeni,ale uz vse dohanime.
Kdyz jsme kojila furt, tak to slo taky dobre a nebo i kdyz jsme jedla vecer, tak jsme s edrzela, a ted jak kojim uz jen 2krat denne, tak uz je to malo.
21. srp 2008 ve 13:02  • Odpověz
AHoj holky,
nejak nemam cas vas docitat, co mala leze, dava mi zabrat. Jen jsem Vas prelitla a zkoukla albicka. Deticky jsou uzasny.

Kytinko, kdyz budes malou prikladat kazde dve hodiny jak potrebuje, zacne se ti za par dnu delat vic mlicka :wink: .- Hezky si kojeni uzivej a urcite ji nedavej nic jineho, pokud prospiva a pribira.
Nase mala se mi odstavila a ja to poradne obulela. Musela jsem ji zacit prikrmovat nutrilonem protoze uz nepribirala a ona pak zacala prso odmitat uplne. Ted jen odsavam a davam ji to z lahvicky,ale stejnak jsme zacaly se zeleninkou, takze uz to neni tak hrozny. 5,5 mesice jsme zvladly.

Zdenicko, nerada te zklamu, ale granulovany caj bez cukru neni, sice tam mozna neni napsano cukr, ale nejspis fruktoza nebo neco podobneho, coz jsou jen jina jmena pro cukr.
21. srp 2008 ve 22:40  • Odpověz
Kyti na ankych cajech to pisou, ale ja vetsinou kupuji od HIpp.Bylinkovy,od 2mesice a tak je napsany bez pridane sacharozy a ve slozeni jsou jen bylinky...ale v nakych je napsany ta frukzoza.
22. srp 2008 v 07:55  • Odpověz
Ahojík!

Miluško, no rády tě tu taky vidíme :dizzy_face: Taky jsem ti zkoukla Charlotku a jsem z ní úplně paf! Je to už velká holka šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: týjo a že už leze :confused: No toto..šikula, fakt! A vidím, že dovolenku jste si v ČR hezky užili, no paráda :dizzy_face: moc vám to sluší, celé rodince a tobě ty nové vlásky taky :dizzy_face: taky jsem o takovém střihu uvažovala..ale trošku delší možná, aby to šlo do culíku :wink:

to u nás jsme s MM včera pozorovali Vendulku a začíná pomaličku zvedání zadečku, tak jsme se nasmáli :grinning: je to kouzelné ale :dizzy_face: tak žeby předzvěst lezení? :sunglasses: jinak ona se kutálí po celé místnosti a včera začala otvírat skříňky a rozhazovat věci pod stolem, tak mazec :grinning:

Zdeni - autíka se neboj :wink: tak ať dobře jedete..

Kyti - Eluš je prostě taky šikulena, že už pase koníky, no toto :dizzy_face:

dohoví co Zuzka s malou Zuzankou a tchýní :sunglasses: :sunglasses:
22. srp 2008 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
Milu co to mate za hamani ve formickach? Vypada to moc hezky.
Taky by me zajimalo copak je s Dludli.
22. srp 2008 ve 13:26  • Odpověz
ahojíček holky,
Eluška spinká na zahrádce, tak jsem tady na skoček :slight_smile:. Přeju všem hezký den, plný sluníčka

Miluško a Gábi, máte suprové fotky z dovolených, ty holky vám tak rostou to je až neskutečné, nemůžu tomu uvěřit, že už vám ty holky takhle lozí, krásně sedí a hamají příkrmy no parádička.

Zdeničko a co malá Baruška jak ta se má? co nového.

Holky kdy se vybarví očička, Eli má 5 týdnů a má je takové šedomodré a já ani MM nemáme šedomodré, možná jí zůstanou a bude je mít po dědcích to by bylo super.

Gabi jak dlouho jste byli v tom westernovým městečku?? Je tam hezky?? Kde to přesně je?

Miluško vy jste si teda báječně užívali, malá je kouzelná a celý taťka, na té fotce jak spolu spinkají a jsou z profilu to je jako by mu z oka vypadla :wink: :slight_smile:
22. srp 2008 ve 13:35  • Odpověz
Kytinko, male se ocicka stale jeste meni. Mela modra po porodu a ted jsou spis sedohneda. Jsem zvedava co se z toho vyklube.

Ch. mi dneska dopoledne rozcupovala casopis Maminka a myslim ze i kousek snedla :confused: :grinning: . Ted tu leze po zemi a chce mi lizat prsty na nohou.
Uzivejte si holky mala miminka, my si zrovinka dneska s kamoskou rikaly, kde jsou ty casy kdy jsme je nakojily a daly spinkat do postylky :grinning:

Zdenicko, tady se ty caje taky prodavaji ale moc je nedoporucujou prave kvuli tomu cukru. Mala pije z hrnicku od Aventu prevarenou vodu a dikybohu ji chutna.
Vsude na lahvickach je tu napsano, ze se po tom kazi zoubky, kdyz to pijou pres dudlika. Ale vim ze v CR davaj skoro vsechny maminky co znam ty cajicky.
22. srp 2008 ve 14:32  • Odpověz
ahojík, no byla bych ráda, kdybych jenom nakojila a malá spinkala :grinning: ona sice nepláče a je hodná, ale vyžaduje si hodně pozornosti, já jí nakojím a ona si chce pořád vykládat, potom se chce přetáčet i když jí to ještě nejde apod.. je s ní sranda, ale taky si umí pěkně zabrečet, ale to každé mimi, že :grinning: :grinning: je to zlatičko.

Už si jdu pro ní, sice spí teprve 2 hodinky, ale papala před 4h. a už mě bolí cici a ona se potom neumí dojíst a řádí až do večera - nepláče, ale chce si hrát :grinning:
22. srp 2008 ve 14:37  • Odpověz
Baruska moc pozornosti nepotrebovala, tak jsme si fakt furu veci udala a jak rikate nakoit a do postylky.Ted uz je to horsi,a le porad s to da.My v kybliku hracku, sedi si u nich a hraje.Nebo si hrajeme spolu, nejvic ji bavi kdyz postavim m komin z kelimku a ona je boura , a jeste kdyz do nich schovam nakou hracku.nekdy ma nladu moc lezouci a to je des ji uhlidat...vse rabuje.
ja jsme ted koupila klasicky cajik detsky sackovany..a taky ho pije, ona teda taky pije vodu,a le ja mam takovy lepsi pocit z tech cajiku.Vypije toho strasne hodne.Koupila jsem ji taky ten hrnicek,jak netece,a le jeste z neho neumi pit, musim to zase zkouset, ted jsem ho uklidila a zapomnela na nej:slight_smile:)jinak hamame vse,ale chcem vydrzet bez lepku a cukru a soli do roka.Nejvic ji chutna bili jogurtik a v nem treba broskve, ale i samotny.Vetsinou to jeste mixzju,a le uz se snazim tak nechat naky kousky,aby si na me zvykla.
Co tak varite vy? Me prijde, ze ty obedy jsou jednotvarny.4krat do tydne maso a jinak branbory a nakou zeleninku..
Jinak vlasku moc nemame a zoubek jeden malinky.Ocicka ji tmavnou porad uz od narozeni.Jezdime si ve sportaku a to se ji moc libi.Ale myslime si, ze to bude pekny vzteklounek az bude vetsi.treba si vleze pod stul, nemuze se dostat, tak ji MM uhne zidli, aby mohla vylizt,a le to ne, to bude lezet a vztekat se.ale vidi, ze ji nikdo nepomuze, tak vyleze a je strasnej smich.je to nase herecka.ale jinak ej celkove fakt hodna.Noce taky ok, budi se jednou, dam ji lahvicku a spi dal a rano o pul 6 ty nakojim a spime do 8-9h.Tak ze fakt super.Opakuje po nas veci , hezky rika mama, tata...
Tak jsme se trochu rozepsala, tak aspon mate co cist:slight_smile:)
22. srp 2008 v 16:44  • Odpověz
Zdenicko, s tim lepkem je to zajimavy, ja jsem ted cetla o nove studii tady v Nemecku, ze je lepsi jim lepek dat od sesti mesicu, ze se tim spis predejde celiakii. No a ted babo rad. U spousty veci musim rict,ze se nazory hrozne ruzni a ja mam strach abych si vybrala spravne.
No ale mala je zatim v pohode, tak to asi dramatizuju a delam si to sama slozite.

Ja jsem si koupila knizku s receptama pro malou, jednu v CR a jednu tady. My teda zatim zaciname zeleninou, tento tyden jsme pridali brambor a ceka nas maso. Nejvic ji zatim jedou sladky brambory a dyne, Zitra se chystam na dyni s hraskem a taky cuketu. Ja si to varim dopredu a zamrazuju. Ono je to myslim detem jedno, ze ji porad jedno a to same, alespon v tomhle veku.

Jogurt ji taky chutna. S tim vztekanim mi prijde jak kdybys popisovala CHarlottu :grinning:
22. srp 2008 v 19:52  • Odpověz
Muli, ja tyky slyselo o tom lepku plno veci...ale jak pises kazdy ma jiny nazor.Uz treba v porodnoci me tim sokovali, ze kazda sestriocka ma jiny nazor napr.na kojeni,a le myslim si, ze kazdy to udela tak jak to citi a tak jak si mylsi, ze to bude pro jeho mimi nejlepsii.Nam uz za chvili rok bude, tak to vydrzime uplne v poho.S prikrmy jsme zacli dyl a ze zacatku se Baru jist nechtelo, spis nemela potrebu, tak ji to trvalo.takze si myslim, ze to bude akorat.
Ja jsme si zamrazile jen zeleninu mirne povarenou co jsme meli na zahradce.Varim obdem.Vzdy toho uvarim vic a Baru to ma jeste druhy den.
To jsem rada, ze s eBarus nevzteka sama.
23. srp 2008 ve 13:05  • Odpověz
Ahojky holky a dětičky :slight_smile:. Moc vás všechny zdravím.
Nemám čas sem chodit, malošci mi dávají pěkně zabrat, mám pocit, že nedělám nic jiného než kojím. Jsme naučení z porodnice co 3 hodiny a než oba zvládnu, tak abych se chystala na novou sérii :slight_smile:.
Zajímá mě, když dokrmuje, jak určíte množství dokrmu? Mě v porodnici vždycky řekli, kolik máme dávat, ale teď doma nevím... tak si množství určuju sama, zhruba aby vydrželi ty 3 hodiny, ale nevím jestli to je správně, jestli je třeba moc nepřecpávám.
Chtěla jsem se zeptat jestli některá používáte látkové plenky a jaké. Já bych je chtěla taky vyzkoušet, ale je toho hrozně moc druhů a značek a nemám čas to studovat, tak bych poprosila o radu vás.
25. srp 2008 ve 12:55  • Odpověz
Ahooooooooooj!!

Včera jsme byli na výletě na Slovensku ve Štůrově a bylo parádně!!! :sunglasses: :dizzy_face: :sunglasses: Vendulka si užívala koupáníčka, cestu tam i zpět zvládla na jedničku a já taky - řídila jsem tam i zpět :grinning: Moji rodiče, švagrová a brácha s dětma jsou tam na dovolence, tak jsme jeli za nima..ale bez spaní, protože jsem nechtěla ostatní obtěžovat Vendulčiným častým buděním v noci..ale řeknu vám, že jsem tam chtěla včera zůstat :sweat_smile: bylo tam prostě parádně :dizzy_face: a já to tam odmalička miluju :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak s tím vztekáním - holky, naše Vendy se umí parádně vztekat už hooodně dlouhou dobu, tak jsem zvědavá, co z ní vyrostě :sweat_smile: :grinning:

Já nevařím..zatím jenom skleničkujeme, protože vařené mi Vendys nechtěla..ale budu i vařit někdy :grinning: S lepkem čekám tak od osmého, devátého měsíce, ale nevím..ty názory se fakt pořád různí..

Miluško - poraď knížku s receptama, právě něco sháním :wink:

Očička se nám mění až tak od půlroku nějak..měla šedomodré, asi jako všechny miminka a teď jí hnědozelenají, jako máme my s MM :wink: tak uvidíme, co z toho bude :slight_smile:
25. srp 2008 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
ahojíček holky, jen tak na skoček, páč malá se mi za chvilinku probudí :slight_smile:

Juliet, já používám látkové pleny ale úplně ty obyčejné, které nejdeš na www.pleny.cz a jsou super, jenom mě nebaví je pořád prát a žehlit, ale ještě týden a budeme žehlit jenom ty co má eli na prdýlce :grinning: .

My s Eli ještě nikam nejezdíme, jenom na procházky a zítra jdeme ke kamádce co má Nikolku od 14 dní později než my Elušku. Dnes jsme se byly zvážit tak Eli má už 3900g.
25. srp 2008 ve 14:48  • Odpověz
AHoj holky,

Julietko, ja si myslim, ze miminka vi kdy maji dost, alespon mi to tvrdil dr. ze kdyz se Ch. preji, tak co ji v brisku tlaci, tak ublinkne.

Ja mam taky latkovky a myslim ze Zdenicka taky. Ja mela ze zacatku obyc ctvercovky slozene na novorozenecky sklad, najdes v sekci navody na www.zlaticko.cz ale mala byla velka a brzo mi z toho vyrostla. Ted pouzivame kalhotkove plenky, mam to namichane, nejake popolini, nejake slovenkse babylucy, bamboozles a pres ne plenkovy kalhotky. Nam ted ovsem nejvic vyhovujou kapsove plenky od BumGenius.

Byt tebou, objednam si par vzorku a az to vyzkousis, tak uvidis. Pokud budes kupovat ctvercove, nejkvalitnejsi jsou libstacke, ostatni se brzo rozpadaji. zkuse se podivat treba na www.branakdetem.cz nebo www.latkovky.cz.

Kyti, vim ze Zdenicka taky zehlila,ale po sestinedeli uz zehlit nemusis vubec nic :wink:

Gabi, ja mam knizku od Anabel Karmel, ted je nove prelozena do cestiny, ale musim se podivat jake jsou tam recepty pro Vas, my jsme zatim jeste na zacatku.
Jinak jsem slysela, ze kdyz si deti zvykly na sklenicky, tak uz doma varene nechtely, takze mozna ani varit nebudes muset :wink:
25. srp 2008 v 17:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak mame auto!!!!!!!!!!! a je super, nadherne jsme s nim jede a jsme z nej uplne nadseny.
Vcera jsme pro nej byly, to jsme zabili skoro cely den, Baru byla s nama a moc s ji libilo jet v aute a to tam byla skoro cely den,prijeli jsme dom ve 20.00, ve 21 jsem sla spat ve 22 usla a po pulnoci jsme vstavali a vezli brachu do prahy na letisce.Jelo se naprosto super, dalnice byla prazdana, tak jsme se pekne projeli,v 5 h jsme byly doma, lehla a hned spala...ale moc jsme toho nenaspala a jsem hotova jeste ted.
My pouzivam elatkove uplne ty klasicke, skladam je na 3krat a furt zehliz z obouch stran:slight_smile:)Nemusi se!!!!!!!!Ale me to proste bavi, a mam z toho dobry pocit ja pekne vypadaji, zacla jsme davat avivaz a je to znat, plinky jsou krasne mekke. Plinky nam drzi obycenejma ortopedickejma kalhotkama na suchy zip.Na noc a na cesty davame papirovy bud tesko a nebo huggis.
26. srp 2008 v 19:42  • Odpověz
Děkuji za rady a přeji krásný den :slight_smile:
Zdeni, tak ať vám autíčko slouží a hodně šťastných kilometrů :slight_smile:
27. srp 2008 ve 12:25  • Odpověz
Zdeni - tak super! Gratulka k autíčku :wink:

Julietko - až budeš mít nějaké nové fotošky mimísků, tak dej vědět, ju? Jsou prostě kouzelní :dizzy_face: :dizzy_face: Nelinka a Tadeášek..nádherné jména :dizzy_face:

Kyti - hezky rostete :wink:

Milu - já jsem si našla nějaké receptíky na netu, tak až to bude aktuální, tak cosi v zásobě mám :sunglasses: ale dík za tipa :wink:
28. srp 2008 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
dohoví co ta Zuzka, jak bojují, že?
28. srp 2008 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
ahojíček holky,

Zdeni tak to je super, hlavně ať autí hodně vydrží a hodně štastných km.

Gabi, děkujeme, roste před očima, ale to ta vaše Vendulí taky. Teď jí vozítkuje babička tak mám chvilinku čas než příjde MM z práce.

Jsem zvědavá jak dopadneme 18.10. to jdeme na svatbu - už se těším, uvidím jak to Eluška zvládne a kamarádka má termín 30.10 tak to se taky těšíme, čekají Tomáška.

Jé holky, moje dvě nejlepší kamarádky jsou na tom teď takhle: jedna se snaží o mimi od jara, ale teď jí vynechala MS a 3x jí bylo nevolno tak možná se zadařilo a ta druhá ta je teď první měsíc bez tabletek a nechávají to náhodě. To by bylo super, kdyby se jim to povedlo najedou, ony na střední škole spolu seděly v lavici no a já jsem seděla v lavici s kámoškou která má tu malou Natálku a jak jsem rodila Elušku tak byla taky v porodnici :grinning: . To by bylo fajn kdyby jim to taky tak vyšlo a Elča by měla kamarády nebo kamarádky :grinning: . Musím hodně držet palce :slight_smile: .

Jinak Elča už je pořádně vyčůraná, začíná si zvykat na nošení a to jí moc nenosíme. Jak je u někoho na klíně tak usíná, ale jak jí položí tak je rázem vzhůru a chce si povídat, zvykla si na to u kojení, já jí totiž kojím v sedě a usíná u toho, no máme se na co těšit :grinning:
28. srp 2008 v 16:26  • Odpověz
ahojky
jééé,Kyti tak to by bylo fajn,kdyby to holkám vyšlo.Já mám taky doma Tomáška-teda trochu staršího :grinning: :grinning: Už je mu 14 :grinning: :grinning: Zrovna teď se chystám ,jedu k soudu kvůlu alimentům.Už 12 let mi posílá stejně a ono to fakt nic moc není na tuto dobu,tak se snad domluvíme. :unamused:
Hned potom jedu domů,převleču se apod. a vyrážím k dr. na měření foliklů.Doufám ,že jich tam bude dost a konečně se nám zadaří. :wink:
A příští týden už se stěhujeme,hurááááááááááá :wink: Tak by to mohlo vyjít s mimískem,místa teď bude dost i pro dvě miminka-ježiš-snad jsem něco nepřivolala. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak zatím pa,vyrážím,pak se ozvu Krásný den všem :wink:
29. srp 2008 v 07:19  • Odpověz
Ahojky holky!!

Mojí kamarádce se dneska narodila Terezka!!! :dizzy_face: jsem z toho dost dojatá :dizzy_face: jenom škoda, že bydlí až v Havířově, ale nevadí..stejně ji pojedeme s Vendy někdy navštívit :dizzy_face:

Kyti - tak snad se to kamarádkám taky podaří hezky pospolu..to moje vrstevnice - čtyři nejlepší kamarádky neměli ještě ani svatbu..dvě z nich mají i dost vážnou známost i spolu bydlí, ale svatba zatím nic..škoda..Vendy by chtěla jít na svatbičku a brzičko kamarády na hraní :sweat_smile: :grinning:
Jinak Vendy roste, fakt rychlostí blesku :confused: je srandovní ji teď pozorovat, jak se snaží dostat na kolínka a zvednout zadeček :grinning: moc jí to nejde, tak se po chvíli začne vztekat..ale musí se to prostě naučit, no..nedá se :wink: stejně jsem z toho paf, jak to ta příroda hezky umí udělat, aby se miminku právě v tomto věku (+ - měsíc) zrovinka chtělo učit lozit :grinning: :dizzy_face: :grinning: Jo a plazíme se dozadu teda :grinning: je to kouzelné :dizzy_face:

Dudusko - tfuj tfuj tfuj na velké folíkly a šup honem miminko/a do bříška!!! :dizzy_face: A super, že se už příští týden stěhujete - gratulka!!
29. srp 2008 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak zdravim zpet z cest :slight_smile:, jsem tu jen na skok, pac musim pracovat jako drak :slight_smile:. Ale jsem rada, ze se vsechny mate dobre (ze Kyti nemocnici prestala a hned ji pustili dom), ze mimca krasne rostou (Gabi 8 zubu je fakt dobry :slight_smile: ) a proste mate se vsechny bajo :slight_smile:)).

Zdeni gratulace k auticku, Dudus, drzim pesticky at jste brzy prestehovani a to mimco aby prislo hned jak to bude mozne :slight_smile:).

Zdeni, Vy uz chcete delat druhe mimco? Jsi rychlik teda (a blazen, ze se zehlis stale s plenama :grinning:).

Takze packo ja se pristi tyden objevim :wink:
29. srp 2008 v 09:48  • Odpověz
Olli , ja vim, ze jsme blazen, rika mi to kazdy... s tema plinama.
No pomalu druhy planuijeme, do vanoc bychom uz chteli aby bylo v brisku, nechcem velky rozdil mezi detma a Barus je hodna, tak se toho nebojim, stejne neovlivnim jestli druhe bude hodne nebo ne, tak se uvidi.Do ty doby by to mel MM nahore dodelat a Baru uz by mela mit svuj pokojicek apd.
Dekzjeme za gratulace k auti, je super.
Dudus preju at se vse zadari a kdyz uz budete mit ten bytecek, tak do nej mimi.
To jo je to neco jak ty deticky rostou, Baru se ted naucila bejt na spickach a na dlanich, poprvy jsme cekala, ze snad vstane a pujde, to sice jeste nehrozi, ale vypadalo to ta.
My jdem do kramu a pak asi pujdu udelat svestkove buchty.
Krasny vikend.
29. srp 2008 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky,tak já jsem se na ás přišla zase po dlouhý době podívat.máme se moc dobře,Gábinka je hodná a papká jako zběsilá.
Jsme teď na víkend u tchánů na pouti a tak jsem malou dala tatínkovi a ten s ní odjel koukat na nohejbal,tak jsem zvědavá kdy přijedou,páč malá už měla jíst,ale asi ji nevadí racht poutových atrakcí :sunglasses:

dudus jak jste na tom s folikulama už ty potvůrky narostly???
30. srp 2008 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky Madlenko s Gábi :dizzy_face: Vendy když jde někdy (bohužel vyjímečně) s tatínkem ven, tak se taky vrací později než by měli :sweat_smile: :grinning: a někdy si pro ně musím i někam přijet, protože přetáhnou a už je pláč :grinning: :grinning:

Ahojky Olinko! Kdepak jste to vlastně s TM byli?? Už mi neslouží má vykojená paměť :sweat_smile: a hledat se mi to nechce :sweat_smile:

Ahojky Zdeni s Baruškou :dizzy_face: to je super, že už tak plánujete druhé mimísko :dizzy_face: jako fajn, když to jde, tak proč ne, že? To u nás ale nehrozí zatím :grinning: Až tak za 5let minimálně..ale uvidíme, co nám příroda připraví, že? :sweat_smile: ale antikoncepci beru teda..
30. srp 2008 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky
tak u soudu jsem dopadla dobře.Dokonce mě napomenula,že v zájmu dítěte jsem měla žádat co tři roky a ne po 12 letech. :unamused: No jo,ale kdo to má vědět,že!! :confounded: Hlavně,že je to za mnou.Bývalej se sice trochu kroutil,ale nakonec nic nemohl namítat. :wink:
U dr. jsem dopadla všelijak.Píchla mi Pregnyl,folkulky nám narostly nádherně a jsou čtyři. :wink: Ale našla mi tam asi polyp a tak jsme se domluvili,že dojedu hned po menzes-teda jestli je dostanu!!Ale já nechci!!!!Takže doufám,že se mi podaří otěhotnět.Jinak mě čeká zákrok pod narkozou,což se mi samosebou vůbec nehodí do krámu!!! :angry: Takže se snažíme,včera,dnes a zítra :grinning: :grinning: :grinning: Prostě pořád. :wink: Tak nám držte pěstičky ať se zadaří. :dizzy_face: :dizzy_face: Děkuji moc.
Jinak začínáme stěhovat,malovat budeme už zítra.Doma balím jak mám volnou chvilku.Teď si dávám oddych a večeři.A to jsme měli ještě dnes dvě návštěvy.Mám toho už dost,tak jen hodím spršku a ................. :grinning: :grinning:
Holky tak vám přeji krásný víkend a hodné dětičky a taky manžílci,aby poslouchali. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. srp 2008 ve 21:04  • Odpověz
Dobré ráníčko,

tak my už jsme s Gábi vzhůru a dokonce jsme už i po snídani,šly by jsme ven,ale to by jsme vzbudily celej barák a tak Gábi leží na gauči a pozoruje okolí a já si zapnula počítač.

Včera večír jsme byli s MM na posezení se sudem a buřtama,tak malou hlídala teta Martina a babička(mami MM).Jako tradičně jsem jí v šest vykoupala dala najíst a v sedum už spinkala,prej se nebudila,jen pěkně oddychovala.probudila se až teď v šest ráno,tak se napapkala a jak tak koukám,tak už spinká :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .Já dorazila z párty o půlnoci a MM v jednu hodinu,došlo jim pivo a tak byli nucený jít domů :wink: .

Malou už mám oblečenou ve svátečnim,když je tady ta pouť,všichni polezou do kočáru,tak ať se malá pěkně ukáže,jaká je krásná holka :grinning: .

Jinak jsem se moc navyspala,MM posilněn alkoholem chrápal jak zběsilej a nepomohlo nic :wink: a navíc tchánů bydlí těsně nad hospodou a tam byla pouťová zábava,no bavili se do čtyř hodin :frowning2: ,pak se rozjížděli ku domovum,hulákali na sebe no úžasný.

tak krásnou neděli kočky a koťátka

mařenka a gábinka :dizzy_face:
31. srp 2008 v 07:32  • Odpověz
Ahojda, my jsme taky vecra byly na zahradce.baru byla doma, protoze zase nebylo tak teplo.Hlidali tchanovci,Baru usla okolo 9 ty a ve 2h.dostala lahvicku a spala do pul 9, pak jsem ji nakojila a vstali jsme.
Madlenko, to je super, ze ti takhle spinka,to Baru ej hodnoucka, ale celou noc v kuse spala asi 3 krat za cely svuj zivot:slight_smile:)Ale jsme rada, ze ji dam jen flasku a spi a je to jednou za noc,co ctu jak holky vstvaji 10krat, tak to je des.
Dudus, super u soudu, aspon to mas za sebou a douufam, ze uz to nedostanes...Ale asi ja jo.Asi pred trema tydnama jsem vysadila prasky a s MM si ted davame pozor.A od vcerejska pocituji takovou mitnou bolest v podbrisku.Tak jestli to dostanu, tak to bude moje prvni od porodu.No hned potom bychom na to mohli skocit, to jsou ale plany,bojim se abych to nemela dlouho, rika se , ze u ty prvni je to na dyl dni.tak uvidime.
Gabi, no uvidime jak to pujde, pokud hned ne, tak to nebudeme lamat pres koleno, cas na druhy je, ale meli bychom radost.Nechame se prekvapit.
31. srp 2008 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.