• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Zdeni dobré ránko,
nemusíš to mít vůbec delší.Mě strašili,že po porodu je budu mít déle a silné a mám to pořád stejně,slabé a krátce jen 4 dny.To asi fakt záleží od každé na dispozicích. :wink: Rok je tak akorát aby si organizmus odpočinul a dal se dohromady po porodu,tak to třeba vyjde :wink: Přeji ti krásný snaženíčko.Já jsem myslela,že mě to sanžení omrzí nebo se mi nebude chtít,ale dodržujeme to a řekla bych,že i užíváme. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2008 v 09:33  • Odpověz
ja jsme bylya u dr. a ta rikala, ze se telo srovnalo a klidne muzeme se zacit snazit.tak jeste chvili pockame a pak to zkusime.Je to fakt , ze jak kdo, jak si pisem z holkala, co mame stejne mimi, tak naka to mela normal a naka dlouho.
My tu mame posviceni, odpolko by mela prijet moje mamka , tak se tam pujdeme podivat.
varim Barusce obed a tchyne dela svickovou, tak mam dnes klidek.
31. srp 2008 v 10:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:

jedna ostuda se zastavila :wink: nejak vas zanedbavam. Zkusim to napravit! :slight_smile:

Se Zuzankou se mame skvele ona je zlatoucka, krasnoucka a uzasna :grinning: ne vazne j eto hodne a klidne miminko a jsem za to moc vdecna, krasne si to uzivam. Jinak v poslednich dnech je u nas opet hitem bydleni, no ale to snad ani nebudu rozebirat, zda se ze to budem resit donekonecna! No ale hlavni je ze ZUzanka je zdrava.
No tchyne je skoro cely leto pryc, doma je vzdycky jenom par dni, na malou se zaskoci podivat ale to je asi tak vse. Ze by snad nejaka pomoc nebo tak to ani ne. No je fajn ze se nam do niceho neplete, ale je to zase trochu az opacny extrem. POdivat, pochovat a nazdar. No ale co. Necekala jsme ze by se nase vztahy nejak buh vi jak zmenili.

No a jak zijele vy vsechny? KOuknu trochu zpatky at vim co a jak.
31. srp 2008 v 16:14  • Odpověz
Ahoooooooooooj!!

No Zuzi - to je dost :grinning: Tak super, že je Zuzanka tak hodňoučká :dizzy_face: :dizzy_face: to ti přeju :dizzy_face: zkoukla jsem ti fotošky a je úžasná :dizzy_face: i na chalupě jste byly - no toto :grinning: a sluší vám to všem :dizzy_face: S tou tchýní je to i dobře, že je to asi tak, jak to je..jak říkáš, aspoň se vám do ničeho neplete :wink: to nám se pletou všichni do všeho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale zatím to zvládáme :sunglasses:
a o bydleníčku klidně napiš, jsme zvědavé :wink:

Zdeni - já jsem menzes ještě neměla a jelikož jsem měla hroznou i před těhu, tak jsem opravdu velice zvědavá, jaká bude ta poporodní :sweat_smile: no, ale tak silné jako očistky to být nemůže, tak to je pak pohoda :sunglasses: :grinning:

Všude jsou hody nebo pouť, jo? U nás tento víkend :dizzy_face: snad nebude pršet a taky se hezky vyoblékáme s Vendy :dizzy_face: :dizzy_face:

Dudus - tak fajn, že u soudu dobré a taky s tím stěhováním :wink: a že se ti snaženíčko zamlouvá se ti nedivím :grinning: :grinning: držíme pěsťulky!!!
1. zář 2008 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
Madlenko - zkoukla jsem ti Gábinku a moc se mi líbí ta fotečka s tatínkem - i od tatínka mi chutná :dizzy_face: je to princezna :dizzy_face:

týjo a ty noce vám závidím :sweat_smile: ale v dobrém teda, nebojte se..to my pořád nejmíň 3x za noc hore :fearful: a teď dvě noci měla fakt hrozné, to byla i víc než 5x :rolling_eyes: :pensive: nechápu, snad neroste další zubadlo :sweat_smile:
1. zář 2008 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
ahojík holky,
tak vidím, že se máte všichni dobře, Dudus tobě ať jde dobře snaženíčko i při tom stěhování a držím pěsťule.

Gabi tak to u nás vůbec nic ani hody ani poutě no prostě vůbec nic až příští rok to budou dny Karviné, Orlové a poutě atd.. Teď v sobotu ale byly obecní slavnosti Petrovické a tam je vždycky úžasně, ale Eluška je ještě malinká tak jsme nebyli necháváme to na příští rok.

Jinak my zítra nakonec přeci jenom nastupujeme do nemocnice na vyčištění dělohy, jelikož Elušce bylo v pátek 6 týdnů a já už 14 dní v kuse krvácím tak se jim tam něco nelíbí, no jo, kdyby to udělali hned tak by už jsem byla v klidu a měla jsem to za sebou - chjo. Už ať je to za ními

Eluška už se poma lu rozkecává už nám jde: AAA, EEE, EI, OU, GGG, GEA a pořad se dál snaží a často naprázdno bez odezvy :grinning:

Zdravím tě Zuzi po dlouhé době. Je super že je Zuzanka hodná, Eluška taky a my si to moc užíváme.
1. zář 2008 ve 13:22  • Odpověz
Ahojky Říjenky moje!!

Tak jak se vám všem vede??

Nám s Vendy dobře..moooc dobře :dizzy_face: Vendulka už dokáže přespat 5hodin v noci, tak pohodka aspoň..ale pak se budí co dvě hodinky, tak nic moc, ale i tak úspěch pro nás :grinning: přemýšlím, že zítra s MM půjdeme si někam sednout, když jsou ty hody..tak uvidíme..snad to její spinkání nezakřikneme a tchýně pohlídá :sweat_smile:

Jejda, Kytinko, tak snad jsi už oká a s Eluškou hezky doma :wink:
4. zář 2008 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
Ahojda, my se moc dobre nemame, teda Barus jo,ale ja ne.Od soboty me boli zada jak jsme tu psala myslela jsem, ze to dostanu a ono nic.Bolest bricha presla a zada ne a jeste boli vic, vcera jsem to uz nevydrzela a sla k dr.Moc mi nepomohla kdyz kojim, ze injekce je moc agresivni a skodliva, tak mi napsala jen Voltaren a mazu.Musim zatukat , dnes uz je to lepsi.Ale nesmim se ohybat a nic zvedat tezkeho, to moc nejde s Barus ,ale MM a tchyne pomahaji, tak se to snazim omezit.Je to des, ani k postylce jsem se neohla..
My spinkame jak kdy, zrovna dnes v noci mela zachvat rvani, nechtela caj ani sunar, tak jsme ji soupli vedle ,asi 5m. rvala a spala...nevim co se ji zdalo.
4. zář 2008 v 09:47  • Odpověz
Asi nějaké špatné sny..i to je možné, Zdeni..Jinak ty záda, to tě lituju teda..mně ale dost pomáhá Zelená alpa - gel..ten je fakt super!
4. zář 2008 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz
ahojík holky,
tak už jsem dnes zpátky, měla jsem tam být jenom jeden den, ale nakonec si mě tam nechali ještě na pozorování. Bohužel to ještě není v pořádku, vyčištění nepomohlo, mám tam nejspíš kousek placenty který zarůstá do dělohy, takže budu pořád krvácet, tak za tři týdny znovu na další zákrok. Teď musí nechat zhojit pořádně sliznici po tom čištění :frowning2: .
Jinak kdybych neměla známé tak je malá na 1patře na kojencích a já na 6 na gynekologii, ale jedna známá mi domluvila pokoj sama pro sebe a druhá postýlku z novorozenců a malou k sobě, takže v úterý dopoledne jsme běhala kojit dolů na kojence, potom zákrok, za hodinku jsem měla malou na kojení a potom večer už byla celou dobu u mě až do dneška, byla moc šikovná a hezky to zvládla i když jí bolelo bříško tak neplakala. Dnes už konečně ve svém, jenom jsem trošku unavená.

Jinak Eli nám moc nepřibírá, máme jenom 4060g což je docela malinko když už má zítra 7 týdnů a z nemocnice šla a měla 3250, no uvidíme ještě dva týdny a asi začneme s přikrmováním aspoň odpoledne a k večeru, v noci už potom mám mlíčka dost - no uvidíme.

Zdeničko tak držím palušky ať to s těmi zády dobře zvládneš a už máš klid, člověk když je na něčem závislý tak je celý nesvůj.

Gabi tak si to s TM pořádně užijte. Jinak mě včera Eli usla v 20 h. a vstávala ve 24h a ve 4h. takže šikovná uvidíme jak dlouho jí to vydrží, je fakt, že zoubky zatím nerostou tak uvidíme

Mocka zdravíme
4. zář 2008 ve 14:50  • Odpověz
ahojda, me segra donesla naky chladivy gel na ty zada, tak to srtridam, je to lepsi,a le zdaleka to neni co bych chtela.
My meli super sobotu, byly na akci kde mel MM zdarma litani a ja jako jehodoprovod jsem letela taky.Bylo to super!!!Sice jsem se trochu bala, ale bylo to moc na rychlo, tak jsem se ani nestacila bat.Byly s nama Baru, tak tu jsme narychlo prenechali jednomu kamaradovi,nastesti baru byla hodna a pak usla.Proleteli jsme se nad nasi vesnici, fakt super pohled.Pak tam jeste byla akce pro nevidomy, ze si muzou zajedit v auite,a byl tam i bus, tak MM chtel jet busem a prej mu to slo, auto ridi podoma, couva lip jak ja.Dostala gulasek zadaro a navecer jsme jeli dom.
A vecer jsme byly na ohnostroji, byly taky slavnosti kralovny Elisky a pak si zasli na pivko a mela jsem prazeny orisky v karamelu.
Doufam, ze se mate vsichni dobre , u nas je pekna tma, uz je to takovy podzimni.
My ted hamame moc krasne, shama vsechno, nejvic ji jedou bili jogurty:slight_smile:
7. zář 2008 v 18:29  • Odpověz
ahojky
jen jsem sem jukla,chtěla jsem vás pozdravit.Jsme přestěhovaní a dáváme to tu dohromady.Dnes jsme konečně domalovali,jenže já jdu ještě teď do práce na noční a šíleně se mi nechce.Jsem fakt šíleně unavená. :frowning2: Budu to muset vydržet.Ráno se vyspinkám.Mějte se krásně.Jak bude víc času-dočtu vás a napíšu.
Jinak beru prášky,snaženíčko probíhá tak uvidíme :wink: :wink: :wink: :wink: papa
7. zář 2008 ve 20:54  • Odpověz
Jéé, Dudus, tak to je super, že jste už přestěhovaní :dizzy_face: :dizzy_face: Paráda!! A tu noční jsem ti teda nezáviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: fujky..snad jsi to zvládla..Snaženíčku zdar!! :wink:

Zdeni - no toto, tak vy jste letěli letadlem? Jako vyhlídkový let, jo? No skvělé :wink:

Kyti - snad budeš brzičko v pořádku..jééjda..holky, co vy si musíte vytrpět teda :pensive: :pensive: Ještěže Eluška je taková hodňoučká :dizzy_face:

Já jsem nakonec celý víkend nikde nebyla (večer jako), protože od čtvrtečního večera jsem měla migrény, tak děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale přes den to bylo vždy lepší, tak jsme procházkovali, i na výstavě drobného zvířectva (jako každoročně) jsme byli..Vendy se nejvíc líbili papoušci - vydávali stejné zvuky jako ona :grinning: :grinning: :grinning:

Včera jsme byly na osmiměsíční prohlídce, takže naše míry aktuell jsou: 9,80kiloušů a 75cenťáků :sweat_smile: :dizzy_face: Doktorce se Vendy moc líbila, vše zvládá tak, jak má, takže super :slight_smile:

Všechny zdravíme!!
9. zář 2008 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
Tyjo Gabi, tak to jsou super miry, to my meli na 10ti mesicni.v roce by pry mela mit trojnasobek sve vahy.tak uvidime.
Jo byl to jako vyhlidkovy let a bylo to fakt super, i jsme zapomnekla , ze me boli zada.
Dudus, tak v novem byte pujde urcite snazenicko lip na neokoukanych mistech:slight_smile:
9. zář 2008 ve 13:41  • Odpověz
Ahojky!

No, Zdeni..my jsme takoví buřtíci :sweat_smile: ale doufám, že to rychle vyběhá..ona nemá být prostě po kom malá nebo štíhlá :fearful: :zipper_mouth: A fajn, že jsi aspoň chvíli zapomněla na bolest zad :wink:
10. zář 2008 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Cau zensky, tak koukam pomalu same trapeni? :confused: Zada, cisteni delohy, no nic moc. SNad bude lip! :slight_smile:

My se momentalne pokousime koupit starsi domek, bude jasno pristi stredu, to se ma podepsat snmlouva, banka nam sice pujci dost, aĺe chlapik chce bez mala pul milionu hotove v den podpisu smlouvy. Ten domek moc chceme, je to tedy k rekopnstrukci, ale ok misto a tak celkove e nam to zamlouva. No jenze miliony clovek doma bezne nema ze jo, tak jsem zvedava jak to dopadne.
Kdyz se tchyne o domku doslechla, tak se najednou o malou desne zajima, je tu kazdy den. No je to docela fajn, ale proc se tak nezajimala cele leto? Je to pekne pokrytecke chovani :rolling_eyes:
No tak snad se nam zadari a budem konecne ve svem!
10. zář 2008 ve 13:16  • Odpověz
jéé, Zuzi, tak to bych vám moc přála!! My máme jenom pozemek za 600tis, tak taky dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky ty miliony jaksi nemáme :rolling_eyes: tak nevím, jak to všechno dopadne..v neděli jdeme za projektantama (otec a syn), jsou to vzdálení příbuzní, tak snad budou na nás hodní :grinning: :grinning: Tak se za chvíli uvidíme na Modréstřeše, jo? :wink:
10. zář 2008 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
oka :grinning: :grinning: :grinning: uz se tesim :wink:
10. zář 2008 ve 13:40  • Odpověz
hodila jsem fotecky tak mrknete.uz jsem zaplnila druhe album a zalozila treti.
10. zář 2008 ve 13:44  • Odpověz
Zuzi - tak já jsem si tam už vytvořila albumík :grinning: :grinning:
Je to tento - doufám, že se to ukáže:

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=200816&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Zdeničko - foťošky jsem už shlédla, Baruška je už véélkáá holka šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: roste nám, roste, Říjenka naše první :dizzy_face:

My máme taky fotky v albíku..já jsem, Zdeničko, udělala už čtvrté album :sweat_smile: tudíž to první jsem už i smazala..holt, jsme foťákoví maniaci :sweat_smile: :grinning:
11. zář 2008 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz
ahojíček holky,
delší dobu jsem tady nebyla páč jsem nějak nestíhala, začala jsem chodit do práce , teda jenom včera na celý den a dnes na půl denko no a mezitím, nějaké práce doma a vyšetření u lékaře atd.... problémy nám neustaly a po návratu z nemocnice jsem v neděli začali přikrmovat, to jste měli vidět jak byla chuděrka do minutky tuhá - usnutá :grinning: usnula o půl šesté a spala do půlnoci. Už nám Eluška konečně trošku přibírá, jde to na ní i poznat :slight_smile: .

Dudus tak to je super, že už jste přestěhovaní, to se bude v novém hezky snažílkovat, už aby vám to vyšlo.

Joo holky, těm naším dobrým kamarádům teda nejlepším kamarádům co se brali hned po nás tak se snažilkování povedlo taky na poprvé a čekají mimiska, takže Eluška bude mít kamaráda nebo kamarádku na jaře :slight_smile:

Zdeničko koukal jsem do albíčka a Baruška je nádherná holčička.
Gabčo jdu se mrknout k tobě na fotečky. Na modrou střechu už jsem se koukala a máte nádherný pozemek skvělé vybrané místo by se mi taky líbilo a projekt boží se mi moc líbi tento styl, tak držíme palečky ať to všechno klapne.
11. zář 2008 ve 20:14  • Odpověz
Gabi Vendulí je slaďounká, jak se směje tak to je úžasná - takové sluníčko :slight_smile: :wink:
11. zář 2008 ve 20:18  • Odpověz
jejda, Kytinko!! Ty už i pracuješ?? :fearful: :fearful: a jak to jako všechno stíháš?? No toto!! :astonished: A že Eluška přibírá je dobře, moc dobře :dizzy_face: Kamarádům blahopřejeme :wink: A děkujeme za pochvalu Vendulí i domečku :wink: jsem zvědavá, jak nám to stavění jednou půjde..
11. zář 2008 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
gabi ja album zakladat nebudu. Dneska chlap volal ze to prodal nekomu jinemu.

Jsem totalne znicena a opravdu uz hopdne unavena. Neverim ze je nam souzenu zustat navzdycky u tchyne, ale uz to tak asi vypada. jsem proste v koncich nemam silu vubec na nic.
11. zář 2008 ve 21:13  • Odpověz
jejda..Zuzko..tak to mě moc moc mrzí :frowning2: :frowning2: tak tomu chlapovi bych asi vynadala :sweat_smile: :angry: :angry: jak si to představuje?? :astonished: no toto..fakt děs..
12. zář 2008 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
gabou no je to proste hovado :angry: uz sem se z toho trochu sebrala, ale vcera jsem mela tak desny vztek, chtelo se mi neco rozsekat a rozmlatit :angry:
12. zář 2008 v 19:23  • Odpověz
hmm..no to ti věřím, Zuzi..podrazák jeden :angry:

My máme dneska tatínka v Praze..jel tam na služebku, tak jsme samy..ale jdeme k našim na oběd, tak dobré :grinning: Včera jsem byla s kamarádkama na babinci - super! Aspoň jsem se trošku odreagovala..tatínek hlídal..V noci jsme opět bojovali s komárama..už mě to fakt štve, Vendy je celá popichaná a já taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ptala jsem se v lékárně na ten strojek do zásuvky, tak ten je pro mimi nevhodný, tak prej nějaká svíčka pomáhá..zatím jsem ji nesehnala, tak nevím no..
13. zář 2008 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj kočky,
tak se po dlouhý době zase hlásim.jsme v Plzni na návštěvě u tety ivky a tak jsem si na večer zabrala počítač :sunglasses: :wink: :sunglasses: .Přijeli jsme odpo s davíkem(ten šel do práce)a my přijímaly doma návštěvy,tky jsme byly na prochajdě kolem rybníků,no a jako tradičně v šest koupání,papání a spaní :sunglasses: ,máme půjčenou cestovní postýlku a tak jsem zvědavá jak se jí bude dneska spinkat.
Jen co budu mít ztahnutý fotky v pc tak je začnu upravovat a dohodi je do albíčka :sunglasses: .

Všechny moc zdravim maruška
14. zář 2008 v 19:57  • Odpověz
taky zdravim, parba probehla ok a dorazila jsme domu az rano v 7h.nastesti MM doploko hlidal a ja v klidu spala.odpolko sla na prochazku a pak cely odpolko lezela na dece a hrali jsme si.Aspon jsem si odpocinula.Hrali fakt super hity , tak jsme pekne tancovali.Dnes jsme travili cely den v sadu trhanim jablek, tak jsem se vyvetrala.
Ted pujdu koukat na tv, tak se mejte papa.
14. zář 2008 ve 21:00  • Odpověz
autor
Ahoj, my meli taky celkem prima vikend, no ja pulku casu travila zase hledanim na netu v realitkach atd :unamused: se divim ze jsem z toho jeste nezcvokla :grinning:
14. zář 2008 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.