• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
no to urcite musite,protoze jinak by to treba nemuseli vyjit.i kdyz jsem enkde cetla ze naka holcina me la manzela na sluzebce a v tom mesici to delali jednou a zrovna to proste vyslo,to je teda pekna nahoda.Tak treba by van to taky vyslo,ale ja bych to radsi neriskovala a radsi se poradne snazilkovala.Jasny to az bude aktualnejsi,j ato taky beru postupme:slight_smile:Jdu zehlit tak se na chvili vzdalim...Tak sup sup si nacvicovat snazilkovani:slight_smile:
4. únor 2007 v 17:48  • Odpověz
:grinning: Dneska už máme splněno :grinning: Manžílek se mi vzdálil s kamarádama do sauny a já nedělám nic, jenom projíždím net :wink: Tak pěkné žehleníčko, kdyžtak později :slight_smile:
4. únor 2007 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
gabou tak to jsou mi udaloste :slight_smile: moooooooooc gratuluju :slight_smile:

holky me se uz treti den za sebou zdalo ze jsem tehotna. Cely mesic me boli prsa uplne jsem z toho zblbla, normalne jsem si vsugerovala ze jsem tehotna :grinning:

JInak mame koplet hotovy obyvak JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ martin se bal poradne pridat barvu do bile, no ja ho vyjimecne poslechla, takze obyvak je misto oranzovy spis ruzovy, no ale jde to a podlaha je taky hotova, lak schnul uplne perfektne, takze uz vcera vecer jsme nastehovali nabytek a ted uz jen nejake dodelavky kolem, probrat veci, co kam prijde a tak a to uz je celkem prijemna prace, jelikoz je hned videt ze bedny s vecma mizi :slight_smile:

no a navic dneska na to mam cely den. Stala se vam nekdy takova vec, ze jste nechali omylem svoje klice v aute, s tim autem odjel manzel do prace a jeste zamkl jak naschval dvere ven? No me dneska, a to jsem mela nejaky zarizovani, musela jsem kvuli tomu i vstat, coz je u me problem. No takze si me tu manzel zamknul a ja musim cekat nez se vrati z prace. Asi budu cekat na Konikovi :slight_smile:
5. únor 2007 v 09:21  • Odpověz
Holky, tu listovku urcite bastete, tady dokonce doporucujou uz tri mesice pred otehotnenim. Predchazi se tak vrozenym vadam.
Ja uz bastim.
Gabou, my jsme taky chteli rovnou snazilkovat bez pauzy, ale vychazi nam to na tu Indii a asi s sebou jeste potahneme kondomy, pro pripad ze bych tam neco chytla. U mne jeden nikdy nevi, v Bulharsku jsem byla na kapackach a v Turecku jsem mela otravu jidlem. No alespon uz nebudu nic jist na ulici.
5. únor 2007 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky,

vy jste si toho zase napsali :slight_smile:. Tak my o vikendu pokaceli strom (37lety smrk), v nedeli Jirku boleli zada :slight_smile:, tak cely den hral nejakou novou hru - vazne nechapu, jak u toho vydrzi :grinning:, jen prestavky na jidlo a na curani :grinning:. Ja si uklidila, sice furt, ja ti pomuzu, ju? ale kdyz jsem videla jak je do toho zazranej, tak mi bylo lito ho zaukolovavat :slight_smile:, at si odpocine, v tehu odmitam pracovat :grinning:.

Jinak Gabou to je skvely, ze na to "hupnete" takhle brzy :wink:. A ty ses bala... no ja jdu pristi tyden na gyndu, tak s doktorkou chci probrat nase snazilkovani od zari... uz jsme to jednou posouvali - diky tomu dluhu, jsme to odlozili o rok, takze ted uz doufam nic odkladat nebudeme.

Ohledne pauzy :slight_smile:, to my nestihneme, protoze nase jedina ochrana je kondom, jeste, ze je Jirka jaky je... jinak bychom si asi moc neuzili :grinning: :grinning: :grinning:

Listovku chci brat taky nejak od leta... Za Calibrum se mi utracet moc nechce, tak listovka uplne staci, pokud jite ovoce a zeleninu...
5. únor 2007 v 09:59  • Odpověz
Ahojky holky moje..moc děkuju za podporu..ve všem..jsem moc ráda, že vás tu mám a můžu s váma probrat kdejakou "prkotinku", ale i velmi opravdu důležité věci :wink: Já prostě když utíkám z práce domů, tak se nějvíc těším na Koníka, jídlo a peřinu, ale nejvíc opravdu na toho Koníka :grinning: Jsem ráda, že jsme se tu tak sešly :wink:
Jinak dnes jsem byla tady u nás v lékárně, listovku neměli, prej zítra, ale paní na mě hleděla, jak kdybych už byla těhotná nebo co :astonished: tak jen doufám, že to hned "za tepla" neroznese dál :zipper_mouth: no vesnice, no..co se dá dělat
5. únor 2007 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, gratuluju k obýváčku :wink: to je super..jste opravdu šikulové šikovní! No, to zamčení se může stát komukoli..ale trošku jsem se nad tím musela pousmát :grinning: Tak klíďo piš..jsem tu :slight_smile:

Miluško, ty máš ty dovolenky takové krizové?? No teda, tak snad to letos už budeš mít v pohodě :wink:

Olinko, ta to Calibrum se mi zatím taky moc utrácet nechce..já zeleninu moc ne-e, tak jsem si ji teď naordinovala..prostě musím :pensive:
5. únor 2007 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz
včera večer jsem manžílkovi říkala, že se budeme muset víc snažit, abychom byli těhu a co on na to? Jenom se mu rozzářili očka a že on se ničemu nebrání :grinning: Ta brzda jsem tu totiž tak trošku já :sweat_smile: Takže už se těší, zatím víc na to snaženíčko, než na mimiško, jak jsem vyrozumněla :fearful: :grinning: :sunglasses: Jo a ještě říkal, že jestli na to máme hupsnout teda každý den..tak jsem mu vysvětlovala, že prej obden..a on, že to je teda škoda :grinning:
5. únor 2007 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz
Gábi, gratuluji :slight_smile: Vidím, že společně budem čekat až to druhé mimi :grinning:
Vy jste zářný příklad : NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY!!! před pár měsíci bych nevěřila, že v únoru už to bude tak aktuální, držím palečky, ať to vyjde brzy, ale zas když se manžel tak těší na to snažílkování, tak mu dopřej aspoň jeden celý měsíc :grinning: :grinning:
5. únor 2007 v 17:04  • Odpověz
ahoj gabou,no vidis jkazdy z toho ma radost,i kdyz zatim kazdy z jineho duvodu:slight_smile:Treba tomu prijdes na chut.
5. únor 2007 v 18:39  • Odpověz
ahoj holky,
Dludli tak ještě že se ti manžel vrací každý den domů, že nejezdí na služebky tak na tři dny, jinak by ses ukousala nudou a umřela hlady :slight_smile: . doufám, že jsi ale přežila ve zdraví a že žádné vyřizování tak nespěchalo.
Miluško, taky koukám, jakou máš smůlu na dovolenky, ani nevím co bych v takové situaci dělala, musí to být teda docela nervák :sweat_smile: .
Olii, musím napsat, že mi hrozně připomínáš nás, taky jezdíme sekat stromy, manža má potom děsně bolavé záda a počítač je jeho třetí láska :wink: hlavně když dostane ňákou novinku tak nepřestane dokud to neprojede. Teď naštěstí trochu přibrzdil, prozměnu sedí na netu a schání novou motorku nebo něco čím by to svou i mou nějak vylepšil :grinning: . Sem tam si do něj dloubnu a řeknu, že by se měl koukat na vozítko se třemi nebo čtyřmi kolečky, možná že taky narazí na Repsol barvičky :wink: :grinning: vždycky se ale usměje a řekne, že do léta ještě čas, tak nevím nevím jak to dopadne. Ještě že včera navrhl, že příští měsíc se budeme mazlit už bez ochrany, tak by to taky tak nějak nechtěně chtěně mohlo vyjít :grinning: . No nechám se překvapit jestli si to bude pamatovat :sweat_smile:
5. únor 2007 v 18:42  • Odpověz
Holky, zrovna začal večerníček, musím říct, že Krakonoše jsem měla vždycky ráda, tak jdu koukat. Ty staré pohádky jsou stejně nejhezčí :slight_smile: . Na to se moc těším, až si budu s malým (pokud se zadaří) hrát a číst mu pohádky :wink: :slight_smile:
5. únor 2007 v 18:47  • Odpověz
ja si taky rikam,ze pak skouknu vsechny vecernickem s malym.
5. únor 2007 v 18:51  • Odpověz
Kytinka, máš pravdu, začal Krakonoš tak mám chvilku volno. Malá se dívá sice hlavně na panáčka Večerníčka, ale i tak mám pár minut. Pak jdem nachystat vanu a Paťka z koupelny dokáže během chvilky udělat šatnu v lázních. :unamused: Voda je i na stropě, když mi musí předvést, jak jí jde kopání nožičkama.
5. únor 2007 v 18:53  • Odpověz
Peti :grinning: malá je prostě úžasná, co? :wink: Já jsem si říkala, že až bude mimi, tak ho budeme koupat asi v obýváku..teda když bude malinké..ta naše koupelna je hrozná a hnusná prádelna, tak radši tak..no, tedy aspoň do té doby, než začne ukazovat, jak umí kopkat nožičkama :astonished: :grinning: Tak na to druhé mimi na tebe už počkám, ju? :wink:

Zdeničko :grinning:

Kytinko, já mám taky ráda Krakonoše :wink: dokonce jsem na to naočkovala i dětičky ve školce :grinning:
5. únor 2007 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz
0401 no musím ti říct, že můj manžel udělá v koupelně taky pořádnou potopu, vždycky chodím do vany první já abych se tam potom nemusela brodit :grinning: . Jinak musím vám pochváli Paťku, je to okouzlující holčina, rarášek ji kouká z očí :wink:
Táák holky hezkou dobrou noc, já jdu zatopit a natáhnou svoje kostičky.
5. únor 2007 v 19:30  • Odpověz
Dobrou, Kytinko..sladké sníky :wink:
5. únor 2007 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
taky jdu spat :slight_smile: dneska jsem nejaka vyrizena, tak nejak vycucnuta ceka me tento tyden hoooodne moc behani a tak, snad to vsechno nejak poresim. Jo a ve stredu se chystame za bratrankem kouknout na mimi tak se tesim, ale je to tak daleko, jezis snad ten tyden preziju.
Tak pacek :slight_smile:
5. únor 2007 ve 22:04  • Odpověz
autor
tak jsem tu dneska prvni po ranu? Vsak mi taky dalo plno prace vstat :confounded: ale povedlo se, za pul hodky mi jede bus tak si dam v klidu cajicek a vyrazim obehat to co jsem vcera nezvladla a dorazim domu asi celkem vecer. No tak se dneska mejte, tady je isce docela hnusne, v noci zda se prselo a ted to vypada ze bude kazdou chvili taky, to mi to pradlo venku moc neuschne :unamused:
6. únor 2007 v 08:00  • Odpověz
Ahoj rijenky :slight_smile:

Tak vcera jsem tu moc nepobyla, byla jsem u zubare - z prace jsem vypadla po druhe hodine a z ordinace v 17:30 hod. :angry: . Hrozny cekaci doby a to jsem byla objednana na 15:30! No nic, ale hlavni je, ze mi nic nedelala, sice chtela dostranit trosku zubni kamen, ale mam po tom vzdy mesic zuby strasne citlivy, tak jsme usoudili, ze to jeste neni akutni :grinning:.

Krakonose mam taky rada, ale nejak nekoukam :slight_smile:. Zrovna vcera jsem v tu dobu volala brachovi, a on, ted nemuzu koukam se s malym na Vecernicka, pak jdu ho uspat, tak zavolej v deset :grinning:. V deset uz jsem byla mrtva ja :grinning:.

Gabi - taky nemusim zeleninu a dokonce ani moc ovoce - pokud ho prede me nekdo nepostavi a nerekne jez, tak sama si pro nej do kuchyne nedojdu :unamused: , budu s tim muset taky neco udelat...

Kyti - my ty strony nekacime casto, tenhle uz ppotreboval, vetve az na fasadu, koreny nam zvedali dlazbu a tatovu garaz :grinning: a soused s tim nechtel nic delat, tak jsme se nabidli, ze kdyz to vybehame s povolenim, jestli nebude mit nic proti pokaceni, zprvu mel, ale po tom, co kolem nas pri orkanu zacali padat stromy, prisel sam :grinning:. Kdo si pocka ten se docka :wink:
6. únor 2007 v 09:35  • Odpověz
Oli - tak to je ten strom, kvůli kterému jste byli na nože se sousedem?? ha :grinning: tak už na něj došlo! Gratuluju :wink: Jinak s tou zeleninkou..když jsme měli v práci na oběd nějaké saláty, tak jsem si je ani nedávala..teď jsem si řekla, že musím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a snažím se aspoň každý večer chroupat mrkvičku :wink: Jinak listovku v naší lékárně zase ještě nemají :angry: zase na mě paní hleděla (jiná než včera) a tak jsem se vymlouvala, že to chce po mně kamarádka :sweat_smile: :grinning: to jsem ale lhářka, co? :zipper_mouth:

Dludli, co dnešní vyřizování, jak jsi to zvládla??

Normálně, děvčata..jak jsem přišla z práce, tak jsem lehla a spala až skoro do 6ti :confused: No teda..to se mi už dlouho nestalo..teď jsem jako mrtfolka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2007 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz
Čaukííí holky,
gabou tak to se vůbec nedivím, že jsi usla, já jsem taky dorazila domů docela později, ňák mi to v práci nevychází a jen co jsem příšl dom, něco málo jsem udělala, lehla do postele a usla do 5 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Už si přeju aby bylo hezké počasí a dlouhý den, to je človíííček plný energie a všechno vidí tak nějak pozitivně.
Jinak holky, vy už máte vyžehleno a já se na tu moji věčnou hromadu chystám dnes. Ještě dnes jsem sama doma tak ať mi to rychleji utíká.
Jak se přesně jmenuje ta listovka? Že bych si taky pořídila? Ať nekazím partu?? :grinning:
6. únor 2007 v 19:10  • Odpověz
Ahoj Kytinko..jmenuje se kyselina listová :wink: a určo si ji pořiď..ale stačí prej tak 2-3 měsíce před snažením..to já mám trošičku skluz :sweat_smile: ale snad to nebude ničemu vadit..
Jinak na žehlení mám toho ještě moooc málo, tak to nechám asi až na příště :grinning: A už bych taky chtěla, aby bylo venku hezky..hned by bylo člověku líp :sunglasses: No nic, tak jdu do sprchajdy a pak čučet na tv..tak dobrou :pensive:
6. únor 2007 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,ja jsem taky uplne hotova porad bych spala.Ted se podivame na pouta potom se vykoupu a spat.Zitra pojedu k tete-kamaradi s moji dr.na gynde,tak se za me jakoby primluvi:slight_smile:))Sice to nemam moc rada,ale co bych neudala pro mimi-hlavne chci naky poradny vysetreni-manzel ma vrocenou ocni vadu,tak to musime jistit kde se da.Tak se mejte a trochu energie do toho tydne preju vsem.Jo ja tu listovku brala taky sotva mesic pred...mozna spis az kdyz jsme se zacali snazit.Ale opravdu ji kazdy doporucuje.
6. únor 2007 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak se zrejme vsechny divate na Rodinna pouta, co? :grinning:

Ja cekam na manzilka - jel se potapet a tak brozdam po netu :wink:.

Gabi, jj, to je ten strom - no respektive byl :sunglasses:.

Zuzko, kdepak te mame? :grinning:
6. únor 2007 ve 20:10  • Odpověz
Tady je dnes nejak mrtvo - jednou jsem tu vecer a nemam si s kym povidat :cry:. Tak to ja si pujdu asi cist :stuck_out_tongue_closed_eyes: anebo chrupat :pensive:.

Dobrou :wink:
6. únor 2007 ve 21:35  • Odpověz
no jak to tady tak sleduji, tak kdybych nemusela znovu rozjíždět topení, tak jsem s vámi mohla pokecat. Žehlení už mám za sebou a koupel taky - uff, to byla šichtááá. Jsem fakt ráda že už to mám za sebou, to je věc kterou fakticky nenávidím, začíná to hromádkou nežehlených košilí a pokračuje dál a dál, dnes jsem snad po půl roce zjistila kolik má manžel triček a já taky :sweat_smile: to jsem ale ostudááá. No nic se nedá dělat, doplnila jsem naši skříň a jsem ráda, že už to mám za sebou.
Gabou: díky, díky, no raději se informuji, chtěla bych aby náš potomek se narodil na jaře, tak by nám to mohlo vyjít v létě, ale budeme rádi když se vůbec zadaří a tak musím být připravená aspoň já když už si to manžel představuje hodně jednoduše :wink: :slight_smile: hold chlapi jsou asi všichni stejní. Budu to muset vzít do svých rukou - nejspíš ho znásilnííím :grinning: :sweat_smile:
Přeji vám holky krásný večer a někdy třeba papaček. Zítra se mi vrátí manžílek a tak se tady zastavím asi až za pár dní nebo si udělám pauzičku v práci :wink: ale pssst. :grinning: :grinning: Tak nazdááárek.
6. únor 2007 ve 21:49  • Odpověz
Holky kde jste kdo???? :grinning:
7. únor 2007 v 09:02  • Odpověz
autor
sem tu :slight_smile:
vcera jsem prisla domu az v deset, tak jsme pocitac uz ani nezapinala, mela jsem nejaky splin (ktery podle vseho souvisi s MS, mivam takove stavy, no skoro deprese, dva tri dni nez to dostanu, je to des, nemivate to taky? Co s tim delate?)
JInak jsem vsechno krasne vyridila, dosla jsem do skoly, jeste tam musim jednou dojit s zadosti o preruseni, ale je to v podstate vyrizene.
Odpoleden byla schuzka doktorandu s dekanem tak jsem tam nakonec sla, udelala jsem dobre. Jeste se to tim tak jako uzavrelo. Pak jsem meli jit s kamaradkou na kafe, s tou s tikm miminkem, jenze to skoncilo vyletem do trebone. Nas dekan je pediatr, Adis tam zacal desne kaslat (Vladka mi predtim rikala ze ho doma dvakrat merila, ze se ji zdalo ze ma teplotu, ale nic) no a dekam ze pry to nemuze vydrzet at mu ho Vladka slikne a ze se na nej koukne :slight_smile: bylo to srandovni, vprostred jednani :slight_smile:no a ze ma broncjhitidu a ze potrebuje leky. Tak ze ji je dekan napise, ale ze uz nema recept a on ma ordinaci prave v Treboni. No Vladky doktorka ma dovolenou, no takze to nebudu rozebirat do detajlu, zkratka nesehnala nikoho kdo by ji di trebone dojel, tak jsme jeli i s Adisem. Ja bohuzel neridim, no tak jsme sedela vzadu s Adamkem, a moc jsem si to uzila :slight_smile: c Vladkou jsme cestou pokecaly i bez kafe no akorat cestou zpatky se Adam vzbudit a desne rval, az se dusil, no ja nevedela co stim, dvakrat jsme staveli na kojeni. No domu jsem se dosatli az kolem 7 a to jsme zacali v lekarne schanet masticku, ostatni ji doktor dal hned. Jenze nejdriv patrani, kde maji jeste otevrino, pak ve dvou lekarnach to nemeli, no des. Nakonec me Vladka vysadila, kousek od nas, to bylo 8 a sla jsme rovnou za martinem na pivo. No tak to byl muj vcerejsi den.

JInak ted se chystam na pondeli na vyberkko, bude to husty, test z cestiny, vedomostni test, pohovor a jelikoz je to prace s klientem tak i modelove situace -scenky. No jsem na sebe zvedava, blbe je ze se mi tam ani poradne delat nechce, jsou tam takove vselijake vztahy. No ale zkuism to, lepsi neco nez nic, pristi patek prestavam byl student tak abych jeste neskoncila na pracaku :astonished:
7. únor 2007 v 10:10  • Odpověz
Ahoooj :slight_smile:. Mela si to vcera hezky nabity :slight_smile:.

No ja tedy stavy deprese nemam pred MS, jen jsem v obdobi behem MS takova rozlitostnena a vse me rozbreci :grinning:. Jsem zvedava, jak se mnou budou hormony mavat v tehotenstvi :wink:. Depku mam ale uz taky asi tyden... nejak na me vsechno pada... hlavne v praci... takze tu pojidam cokoladu, rozhodla jsem se dnes koupit kyti na stul a doma si namaluju obrazky na okno, aby to tu nebylo tak ponury... no a vecer si dam sklenicku vinka, zachumlam se k dobry knizce nebo nejakymu filmiku nebo k manzelovi :grinning: a je mi fajn :sunglasses:

Scenky na pohovoru jsem nikdy neabsolvovala :slight_smile:, jen se me ptali vzdy na to, jak bych danou situaci resila :slight_smile:, ale jednou jsem "scenky" absolvovala na kurzu Komunikacnich dovednosti :slight_smile:...
7. únor 2007 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.