• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Tak kočky nějaký fota jsem dohodila :wink:
14. zář 2008 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky,tak využívam ještě možnost napsat.
Dneska jsme byli koupit autosedačku od 9kg-36kg,neměli jí,ale objednají nám jí,tak jsme aspoň koupili chůvičky,pak jsme zašli do DM drogerie a nakoupili plenky a ubrousky a taky hračku(jen takový kousátko).
Pak jsme jeli na návštěvu do MM bývalé práce,no tam Gábulka rozdávala úsměvy a broukala jim,byli z ní nadšený :grinning: .No a já si odpo konečně po čtyrech měsících došla na manipedikuru :sunglasses: to vám byla úleva a toho materiálu co ze mě bylo :wink: .
Jinak je tady pěkně hnusně,zmokli jsme a tak už na odpolední procházku nepůjdeme.Teď čekáme až dorazí MM z práce a pojedeme zpátky do brdských lesů.

Všechny vás zdravím a všem mimísku posílam velikou pusinku a už se těšim na dalši fotečky v albíčkách :sunglasses:
15. zář 2008 v 16:12  • Odpověz
Madlernko, jakou jste koupila autosedacku?
15. zář 2008 v 19:57  • Odpověz
ahojík holky,
tak koukám, že si každý užívá a někde cestuje :grinning: u nás je pěkně hnusně a tak necestujeme nikam, ale zítra musíme do práce - bléé aspoń na půl dne, bylo by lepší kdyby jedna babka nebyla na dovolené a durhá nebyla nemocná tak by mi jí aspoň pohlídaly, ale takhle bude muset nejspíš se mnou :unamused: , musím i ke své dr. se zprávami z nemocnice, uvidíme jak to zmákneme.
MM mi přijede až zítra a já teď jsem sama, Eluška už spinečká a já se půjdu koupnout a koukat na kriminálku anděl :grinning:
mocka zdravím všechny
15. zář 2008 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky holky, nejak Vas nestiham... mam ted v praci prace nad hlavu - ted jsem u manzilka v praci, protoze nam netekla u me v praci voda, tak jsem to zabalila driv :slight_smile:)

Gabi, hezky baracek budete mit - planujete i ten bazen, co je na obrazku? :slight_smile:) Po bazenu ja strasne touzim :wink:

Kyti: jsi strasne akcni, takhle brzy jit do prace, sice na chvilku, ale vzdyt jeste nemas za sebou ani sestinedeli ne? :slight_smile:) To te musi platit zlatem :grinning:

Dludli: je mi lito, ze Ti to zase nevyslo, u Vas je to fakt uz nejaky zaklety... drzim pesticky, aby jste konecne neco splasili...

Holky mate u Vas uz taky takovou zimu? Tady v Praze je teda hrozna... o vikendu jsme lezli na Snezku a tam uz poradna jinovatka a namraza a minusovy teploty no fuj... :slight_smile: Ja chcu zpet leto nebo aspon odcestovat opet za teplem :wink:
16. zář 2008 v 15:14  • Odpověz
Ahojky holky!!

No to je děsná zima, brrr :rolling_eyes: :rolling_eyes: v pondělí jsme chodily s Vendy v dešti a nic moc teda..včera jsme venku ani nebyly, vůbec se mi do té zimy nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Olinko - snad o víkendu bude trošinku lépe, aspoň to hlásili :sweat_smile: a na Sněžce muselo teda být kosaaa :rolling_eyes:

Kytinko - no já tě obdivuju, takto brzičko chodit do práce, no fakt :sunglasses: ještěže máš Elušku takové zlatíčko hodné :dizzy_face:

Madlenko - taky mě zajímá, jakou chcete autosedajdu..my taky o nové uvažujeme, ale nemůžeme se rozhodnout..a možná bude až na vánoce, nevím..Fotošky jsem shlédla :dizzy_face: Gábinka je šikulka princezna :dizzy_face:

Zuzi - hledej, hledej..snad vám něco brzičko klapne!!
17. zář 2008 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
Nám dneska odjel tatínek na služebku :frowning2: tak budeme večer smutnit asi..přes den to ani nějak nepřijde, ale večer to bude děs..letí do Amsterodamu a vrátí se až v pátek v noci..
17. zář 2008 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
Jo, Olinko - ten bazén, to je to poslední, co mě teď na domečku zajímá :grinning: :grinning: a dík za pochvalu :wink: včera jsem říkala MM, že nejpozději na vánoce 2010 tam už musíme bydlet, tak jsem zvědavá, jak to jako z mateřské všechno zvládneme :sweat_smile:
17. zář 2008 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
ahojíček,tak jsem to tady zakřikla, Eli má teď nějaké velké bolení bříška, to je křiku a pláče, včera večer hodinu v kuse což se nikdy dříve nestalo a dnes skoro celý den, tak jsem nasadila fenyklový čajíček a opět trubičku do zadečku, snad to berušce pomůže a zítra bude OK abych mohla doma něco udělat, jsem docela vyčerpaná a hlava mě bolí jako bych v ní měla střepy.

Jinak taky přihodím nějaké fotečky jak nám ta naše holka roste, dnes má 2 měsíce - to to letí a už si krásně vykládá a směje se, už při smíchu sem tam vyjíkne :grinning:

Jéé Gabi tak vy jste to vzali pořádně od podlahy tak ať ten domeček jde od ruky, snad to vyjde :wink: :slight_smile:
18. zář 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
Ahojky, my mame dneska s MM nejakou tichou domacmost :rolling_eyes: ach jo, byl dneska na sluzebce prijel v pul 7 a v 8 uz sel sam spat, malou jen vykoupa, pak sel se psem so sprchy a zalez nahoru. No jsem z toho nejaka mimo, asi je preprasovany, potrebuje odpocinek, no ale my ho taky potrebujem :frowning2: (jako manzu nemyslim ten odpocinek :slight_smile: )
prijde mi ze si s malou vubec nepovida, on porad vubec nevi jak na to nebo co? Ach jo, do toho to bydleni, mame asi nejakou krizi tenhle tyden :fearful:

i kdyz vcera to bylo moc fajn, pozval nas na vecu a dostala jsem veelky puget k vyroci (meli jsme ho v pondeli )

Kocky co vy chystate neco specialniho na vyroci svatby?
18. zář 2008 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj holky,
tak píšu jen krátkou zprávičku,byli jsme se dneska podívat kamarádum na svatbě a stavěli jsme se u tchánů,tak jsem i na pc.

značka autosedačky je:STORCHENMüHLE STARLIGHT - SP 1102 CLAY-ORANGE
švagrů jí mají pro Lukáška a jsou s ní spokojený,my jsme objednali tuhletu barvičku

malý Gábulce to dneska moc slušelo :sunglasses:

jinak večer jdeme na posezení s nevěstou a ženichem,tak se těšim mezi lidi :grinning:

venku máme docela dost práce a tak makáme jako zběsilí :sunglasses:

brzo budeme mít pc už konečně i v brdech,tak budu na přijmu častějc :grinning:

papapa mařenka a gabulka
20. zář 2008 v 16:14  • Odpověz
20. zář 2008 v 16:28  • Odpověz
Ahoj, koukam, ze je tady mrtvo.Ja jsme ted nestihala.O vikendu jsme slavili MM narozky, tak byl chaos, bylo ti asi 20 lidi.Tak jsme pekle, delali jsme vajecne a buckove tlacenky a chlebicky, do toho uklid, nakup v makru, no na pc nebyl vubec cas.Ale povedlo se to, vsichni chvalili Barus a jidlo:slight_smile:
ja jsme MM prala az v pondeli, udelala jsem mu tripatrovy dort a nechala jsem udelat velkou fotku s nama a dala jsme mu poukaz na Zoorbing.
Madlenko, my mame tu samou autosedacku, jsme s ni taky spokojeny .My mame takovoutu fialkovou barvu s kytickama.Ve skutecnosti je nadherna.Uz ji mate doma?Koukala jsem na odkaz a my jsme ji meli levnejsi, napsala bych ti adresu jestli ji jeste nemate koupenou.
Jo a Baruska se dnes postavila k zidli sama, sice se ji hned podlomili nozicky,ale to neva,
24. zář 2008 v 11:41  • Odpověz
ahojky holky, konečně jsem měla čas vás dočíst.
My byli včera u doktorky, pěkně rosteme, Nelinka už má 3,4 kg a Tadeášek 4,3 kg - je to takový náš malý michelinek, už má 2 bradičky :grinning:

Kytinko, jaký čajík dáváš malé? Já uvažuju, že také nějaký pořídím. Zatím piju jen já, ale myslím, že malí by už taky trošku mohli.

Jo a máte nějaké zkušenosti s kýlou? Tadeášek ji má a nevím jestli to nechat už odoperovat nebo čekat co bude.
24. zář 2008 v 16:55  • Odpověz
a ještě jsem se zapoměla zeptat: kdy se píchají ouška pro naušnice?
24. zář 2008 v 16:57  • Odpověz
Kuk - ahojky!!

Kyti - dík za přání k domečku :wink: ale tak rychle to asi nebude..no, uvidíme..Nám na bolení bříška pomáhal úplně suprově olejíček na bříško od Bübchenu - fakt super!

Zuzi - MM ze začátku jakoby nevěděl, jak se má k Vendulce chovat, prostě nebyl zvyklý na malé děti a neuměl to, no..ale učí se, postupně, dá se to :wink: ikdyž taky mně někdy přijde, že by mohl víc, ale zase když přijde o půl 7 večer z práce, tak je rád, že je rád :pensive: :pensive: Na výročí svatby nechystáme nic vyjímečného, jenom jsme si řekli, že půjdeme na večeři a doufám, že bude kytí teda..no, ikdyž Honza na to fakt není, tak jsem zvědavá :grinning:

Madlenko - Gábinka byla určitě ještě hezčí než nevěsta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zdeni - prosím tě, kolik ten Zorbing stojí?? Taky o něm uvažuju pro MM ke třicítce :grinning: :grinning: A já bych chtěla to info o sedačce pro Vendys, ano? díííík!!Baru je šikulka!! :dizzy_face:

Julietko - hezky rostete :dizzy_face: s kýlou ti neporadím, ale s naušničkama ano :wink: Já jsem je nechala Vendulce pichnout mezi třetím a čtvrtým měsícem, aspoň naše dr. říkala, že je to ideální doba..tak se kdyžtak zeptej vaší dr. a uvidíš, co ti poví..my jsme měli super, že sestřička bydlí nedaleko a přišla jí pichnout ouška k nám domů :dizzy_face: Ale to bylo křiku, ještěže byl MM a tchýně přitom :fearful: pak ale Vendulka rychle zapomněla :sunglasses: Čajík nevím..dokud jsou kojení, tak ani nemusí..ale jak chceš..
25. zář 2008 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem tady jen na skok,byly jsme u doktora na 3měsíční kontrole a očkování.
Tak vážíme 6850gramů a měříme 67cm :grinning: :grinning: :grinning: ,dostala očkování a naušničky můžeme přijít píchnout klidně už příští týden(ale my asi počkáme až bude tatínek doma,aby šel s náma),jinak jdeme znovu na kontrolu za měsíc.

papapa mařenka a gábinka
25. zář 2008 ve 14:10  • Odpověz
Gabi, stalo to 1200 plus 100 postovny,a le dnes jsme se na to s MM divali a uz je to o 400kc drazsi.MM jim psal, protoze ja jsem do objednavky psala ze misto konani bude Praha, ale MM se radsi zamlouva Vrchlabi, tak jim psal jestli by to slo zmenit.Jo ze v poho,akorat to musime doplatit, ze provozovatele ted zdrazovali, je to divny pred sezonou.Jsou to 4 jizdy a nebo 2 jizdy pro par.MM chce abych jela s nim.
My dnes byly kupovat koberec do kuchynku, baru tam, porad leze a mame tam jen dlazdice a pak je cela studena.A jidelni zidlicku...
25. zář 2008 ve 20:27  • Odpověz
Ahojík holky, tak mám chvilinku tak vás jdu pozdravit, jsem sama doma a Eluška už spinečká. Dohodila jsem nějaké fotečky.
My byly s Eli na kontrole 14 dní zpátky a to měla 55cm a 4450g.
Julietko já dávám čajíček dětský s heřmánkem a někdy co mám z lékárny sypaný fenyklový čajík od ukončeného 1 měsíce, ten jsem ale začala dávat až teď je totiž slazený páč jinak Elušce vůbec nejede a bříško a prdíky nás zlobí pořád. Už jsme jenom na Nutrilonu, mlíčko už vůbec nemám a když bylo tak ho bylo málo a hladové, ale co se dá dělat :unamused: . Přidávám i vývar z vloček aby měla řidší stoličku a dobře kakala, týden jsme bojovaly a kakala přes trubičku, ale už se naučila tlačit a mocka hezky kaká :slight_smile: .

Já chtěla naušky píchnout hned po 6-ti nedělí ale dr. mi to nedoporučovala říkala, že mám počkat po prvním očkování aby nedostala nějaký zánět a tak čekáme do 20.10. páč to jdeme na první pichanec a týden na to půjdeme na naušky s mamkou abych v tom nebyla sama to bych nepřežila :grinning:

Co se týče mě, tak dělohu už mám zahojenou, ale v pondělí jdu na další zákrok páč výškrab dělohy nepomohl, tak na mě myslete, pevně ale doufám, že ty antibiotika co mám teď zaberou a já nebudu nakonec muset.
26. zář 2008 ve 21:37  • Odpověz
ahojky říjenky
Jé,to je mi líto,Kytinko ,že musíš znovu.Budu ti držet palce,aby ti ty prášky zabraly. :wink:
Holky,miminečka máte krásný a jak tady čtu ty míry a váhy,tak vzpomínám kolik měli kluci a jak v té době vypadali a co už uměli. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak u nás je to pořád stejné-zatím nic.Čekáme až si nás nějaké to miminko vybere. :wink: Příští měsíc jedu k dr. na kontrolu a uvidí jak bude ypadat ten myom a kdyžtak mě pošle na zákrok.Potom doporučují co nejdřív otěhotnět a ono to prý jde a docela rychle.Možná to je u nás ta překážka proč to nejde,uvidíme. :unamused: Sestřenka už bude za chvillku rodit a já pořád nic.A to jsme se těšily,že budeme spolu vozit.Ale na druhou stranu ,když to vyjde tak budu mít po kom dědit-podle jejich slov :sweat_smile: :sweat_smile:
Konečně se umoudřilo trošku počasí a je venku krásně.Pověsila jsem všechno prádlo ven,šušák mi skoro nestačil. :grinning: Dopiju kafčo a valím ke kamarádce pro auto.Včera jim MM skládal počítač a tak jsme k nim šli něco nainstalovat a trochu se to žvejklo a museli jsme domů pěšky.Dorazili jsme po půlnoci :grinning: :grinning: :grinning: MM ještě spinká ,no jo,slivovice mu nesedla,skoro nepijeme tak to byla rychlá opička :grinning: :grinning: :grinning:
Všem vám přeji krásnou neděli,já jdu bohužel už na noc,papa :dizzy_face:
28. zář 2008 v 09:42  • Odpověz
Ahoj , u nas je dnes pocasko nic moc, 5 stupnu a mlha.Ale vcera bylo nadherne, po dlouhy dobe jsme byla pracovat i na zahrade.Dnes uvidime.Mela bych mit pohodovy den,, tchyne dela svickovou, a tak akorat neco uklohnit Barusce.Uz s epekne stavi sama ke vsemu a jde ji to rychle.Za chvilku s eto pekne naucila.
Vcera byl takovy smutny vecer, u nas na rijnu, nam dala jedna holcina odkaz , ze nase jakoby prvni rijnatko, ktere se teda narodilo uz v srnu umrelo.Je to des a neco silene nepredstavitelnyho.Proste ze by tu Baruska nebyly, ja u toho tak brecela, a porad jsem na to myslela.Ona teda byla nemocna na pristrojich a sama nic moc neudelala, ale stejne je to hrozny.
Dudus, tak to jste si teda dali pekne do nosu.Vidis treba po zakoku to pujde lip.my byly v patek na vece a mela jsem 3 svaraky a mela jsme dobrou naladicku.
Kytinko, prejz at ti to uz udelaji poradne a jsi v poradku,. to se ani nedivim , ze jsi prisla o mliko.My davama sunar na noc a musi to byt pekna palka, kdyz nekdo krmi mimco jen timhle, to jsem rada ze jsem tak dlouho kojila i z financni stranky.
My jsme davali nausnicky az po treti hexavakcine, pry aby v sobe mela naky ochranny latky.Byl to es, v tu dobu jsme rikala, ze bych do toho nesla, rvala jak pominuta a to jsme byla za dverma,od ty doby se naucila pekne rvat, ale nechci te strasit kazdy mimi to ma jinak a treba to snese tak ze o tom nebudete ani vedet.Jediny co me uklidnovalo, bylo to ze uz o ton druhy den ani nevedela.
Ja jsem ted koupila sackovy caj a rano udelam celou konvici a postupne ji to pres den nalivam do lahvicek, ten litr za den vypije uplne v poho.Plus jeste ted hodne sunaru za noc.
Taky jsme asi 2krat kakali pres trubicku, ale nastesti an tom Barus moc netrpela a ja jsme si pak davala pozor co jim, aby ji nebolelo brisko.Nam zadny mazani briska nepomahalo.
No nic pujdu vyklidit koupelnu, MM nahorre seka diry na odpady a za chvili se dostane az sem dolu do koupelny,v tydnu budou delat s brachou vodu a odpady do koupelny.
28. zář 2008 v 10:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak mame nejake nove fotky http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=211922&vReferer=

Zdeni to je sileny, ani predsatvit si to neumim, u nas v diskusi "Jdeme dal" je taky smutnicko jedna holcinka prisla opet uz po 4te! O mimco :frowning2: sice hned v zacatku ale stejne to boli. ALe prijit uz o narozene mimi je peklo.

Kyti tak ty mas takove trapeni? to je desny!

JInak my porad valcime s ti mbydlenim, z tohgo jak nam vyfoukli ten domek se nejak nemuzem sebrat, MM si porad vycita ze mel vic tlacit na chlapika a neverit mu, no jenze proste nebyl duvod mu neverit..MM za to nemuze. No ale kazdopadne to byla vyborna koupe za suprovou ceny na miste kde buchom chteli bydlet, tedy ve ctvrti co jsme ted. Tady sice je sem tam neco na prodej, ale bud za desny penize nebo v desnym stavu. Byli jsme na dvou prohlidkach min tyden a yitra jdem zase. Jedno to misto se mi docela zamlouva, al eje to uz za mestem, tedy ne buh vi jak daleko, delame tam pesky vylety se psem, no ale MHD tam uz nejede. MM mysli ze se tam zblaznim. Ja myslim ze ne, no ale jista si taky nejsem az budou deti chodit do skoly a na krouzky... no je to kazdopadne na auto pro MM i pro me. No takze se v tom takle placame a hledame a premyslime zda vzit to mimo mesto nebo hledat dal. MAme strach abychom neprebrali no ale zaroven abychom nesli do neceho a pak kapli na neco jeste lepsiho...

No jdu se jeste natahnout k Zuzance, vstala jsem na zachok kdyz sel MM do prace, tak sem si rovnou povesila pradlo a pak se zasekla tady ale jdu jeste chrupat. My totiy mame rano az tak v 9 nekdy i v 10 :dizzy_face: No ale zase driv jak pred pulnoci nas spani nebere :rolling_eyes:
29. zář 2008 v 07:21  • Odpověz
Čaute holky!!

Madlenko, Kytinko - hezky rostete, jen tak dál :dizzy_face:

My jsme propichovali ouška po tom prvním očkování :wink:

Zdeni - dík za info :wink: Já blbec jsem to MM už prozradila :zipper_mouth: tak překvápko už nebude :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning:

Kyti - snad budeš brzičko oká :pensive: :pensive: Fotečky jsem zkoukla a hezká Eluška je, moc :dizzy_face:

Dudusko - no že by to bylo tím myomem?? No to je možné, týjo :fearful: hmm..tak ať je brzo myom pryč a miminko tady!!! :wink:

Zdeni - to miminko už bylo jako rok na světě?? :astonished: no něco opravdu nepředstavitelného :cry: :cry:

Zuzi - Zuzanku jsem taky obhlédla a taky moc krásná holčinka je to :dizzy_face: máte radost :dizzy_face: :dizzy_face: Hodně zdaru při tom hledání bydlenička :pensive:
29. zář 2008 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz
Tady bylo v sobotu i neděli nádherné počasko :dizzy_face: :dizzy_face:

V sobotu odpo jsme šly s holkama ke kamarádce, která přijela k rodičům (bydlí v Havířově) a má měsíc starou Terezku :dizzy_face: tak jsme ji musely s holkama okouknout, ponosit a tak :dizzy_face: nádherná :dizzy_face: Vendulku hlídal tatínek, tak jsem měla aspoň na miminečko klid :grinning: Večer se šlo do hospůdky zapíjet ta Terezka, tak jsem aspoň po dlouhé době viděla kamarády :sunglasses: tchýňka hlídla Vendys a když jsme nějak kolem půlnoci dorazili domů, tak říkala, že Vendy ani nezakňourkala, že prostě byla nejhodnější :grinning: :dizzy_face:

V neděli jsme šli jako rodinka dopo na procházku, která skončila u kamarádů v domečku opět s pivečkem a slivovicí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já teda ne - pořád kojím..ale MM se to náramně líbilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: odpo jsme šli k Vendulčiné prababičce (moje babí) a pak zase po našem městečku..bylo fakt krásně sluníčkově - prostě paráda :dizzy_face: :dizzy_face:
29. zář 2008 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
Gabou to je pohodicka, no nam se taky vikend vyved :slight_smile: v sobotu i v nedeli jsme byli na vylete, v so na ten jeden mozny pozemek, v nedeli na chate, i jsem zvladla poklidit doma, takovy vetsi uklid, prach, podlahy, i okna jsem zvladla, vydrhnout koupelnu, ta uz to hodne potrebovala a tak. MM si vzal na starost malou takze jsem toho zvladla docela dost.
Holky ted jste me nahlodaly s tema nausnickama. My se sice dohodlí s manzou ze je davat nebudem, ale ja nad tim porad premyslim. RIkala jsem si ze uz je ale stejne pozde a koukam ze jste nausnicky davaly docela dlouho takl ted zase nevim. Nechci Zuzance zpusobovat zbytecnou bolest ale zase by ji to sluselo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2008 v 11:55  • Odpověz
Dludli ja jsme chtela nausnicky ok zacatku, MM moc ne,a le tchyne je koupilam,tak byly.Ale rikala jsme si, ze uz bych to neudelala znova, Baru fakt strasne hodne brecela, ted uz je to u me trochu ok, ale stejne bych ji znova asi nedala.I kdyz na druhou stranu, Baru uz o tom druhy den nevedela a kazdy ji rika jak ji slusi.Ale jeste ted me to svira u srdicka kdyz si vzpomenu jak moc brecela, MM byl u toho a vysel s ni dost spatnej a to je co rict na nej.Ale kazdy mimi to bere jinak, muzete to mit uplne v poho
Gabi, jo ta holcina mela mit termin v rijnu, jako my,ale narodilo se predcasne v srpnu...uz mela problemy od zacatku,byla furt na pristrojich a byly dlouho v nemocnici a myslim, ze pak mela doma i sestru na pomoc...zrovan ted v 15.h ma pohreb.j to des, tecou mi slzy kdyz si to jen predstavim..
29. zář 2008 v 15:17  • Odpověz
Zdeni - četla jsem to dneska na slovenském říjnu..taky jsem bulela :cry: prostě něco šíleného :pensive: :pensive: máme velké štěstí, že máme ty naše poklady zdravé :pensive: :dizzy_face:

Zuzi - Vendy o té bolesti z naušniček nevěděla už za půlhodinky vůbec nic, ale se mnou to teda cloumalo celý den :sweat_smile: ale pak tě taky potěší, když jí je každý chválí :dizzy_face: :wink: a Zuzance by slušely moc :dizzy_face: nám je koupila moje mamka a tchýně dohromady, protože chtěly obě :grinning:
29. zář 2008 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holcinky,
ja jsem ted mela nejak malo casu, mala je silene aktivni. byly jsme s Ch. na par dnu u nasich, mala mela nejaky strevni virus a skoncila na kapackach v nemocnici. Pak to od ni chytil mm, tak jsem tu mela dva marody.

Holky, to musi byt snad nejhorsi co se muze mame stat, ze ji umre miminko. Zrovna nedavno jsem tu na konikovi cetla, jak uzrela dvouleta holcicka. Nemuzu to ani cist, v noci se pak budim a chodim malou kontrolovat.

Kytinko, snad se ti to brzo spravi a nebudes uz muset na zadne zakroky.
Dudus, tak ted uz to musi urcite vyjit.

Holky, zase se nam blizi vyroci svatby, mate nejake specialni plany?

My nausnicky nemame a ani mit nebudeme, ja je sice puvodne chtela, ale tady se to moc nedela a v Anglii uz vubec ne a MM byl striktne proti, takze tak.
29. zář 2008 v 19:39  • Odpověz
autor
No me stacilo cisteni slznych kanalku tak to asi jednou pro vzdy zavrhnu. NAvic ona se ke koupi nausnicek hlasila tchyne a ta by nepochopila ze jsme zmenili nazor ale uraziola by se. Uz jsme ji titz rekli at nic nekupuje ze je davat nebudem.
No sice se nabidla ze je koupi ale od zacatku rika ze se si to nelibi a ze je striktne proti, ze ji to prijde stredoveky atd. No proste pokrytec :rolling_eyes: Nebo je to normalni nabizet nekomu neco s cim nesouhlasim?

no coment :confused:
29. zář 2008 ve 20:01  • Odpověz
ahojík holky, díky mocka za podporu, nastupuju do nemocnice zítra a měli by mě pustit ve středu pokud bude vše OK.
Je to na hovno, vyvolávali mi porod, ten se mi po 6-ti hodinách zastavil, rodila jsem 9 hodin, Eluška nepostupovala dolů, vůbec jsem necítila tlak na konečník ani kontrakce, jenom bolesti v podbříšku a na vrcholu porodu jsem je měla co 5 min. a tak jsem rodila bez kontrakcí a bez tlaku apod.. musel přijít další dr. který mi tlačil na břicho jak nahmatal kontrakci, já tlačila a to mi předtím ještě rukou roztahoval branku a malé šteloval hlavičku - no katastrofa, potom mi musel vytlačit i placentu a hodně zašít a tady to jsou asi pozůstatky a pořád něco no už ať to mám za sebou. Elča bude u babiček.

My naušničky dávat budeme hned, ale jde se mnou mamka jako psychická podpora.

Zdravím a přeju všem krásné dny :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2008 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.