• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Kytinko - držíme moc pěstičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miluško - jsem si říkala, že jsi se tu dlouho neukázala..no, tak snad jste už v pořádku..teda ti tvoji marodi :sunglasses:

Zuzi - no opravdu škoda mluvit :rolling_eyes:

teď nevím, jestli jsem to tady písala - Vendy se umí od neděle posadit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2008 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky!!

Dneska jsme byly na našem prvním plavání :dizzy_face: bylo suprovééé!! Byl s náma i tatínek, tak vše nafotil, tak paráda :dizzy_face: fotečky hodím pak do albíka..zatím páá, myslím na Kytinku, aby jí vše dobře dopadlo!! :wink:
1. říj 2008 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
1. říj 2008 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

Zdeni, gratuluji Barušce k narozeninám, už je to velká slečna :slight_smile:

Jinak my jsme byli 1 den v nemocnici, malému vylezla hrozně moc ta kýla, strašně plakal, myslela jsem že už mu to prasklo a půjde na operaci. Nestalo se tak, jen ho pozorovali a řekli, že operovat to nebudou, jen v akutním případě. Takže denně trnu kdy začně zase plakat bolestí. Ach jo.
1. říj 2008 v 17:29  • Odpověz
Jéééé, Baruška, říjenka naše první už má narozeninky!!! :fearful: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak velká gratulka!!! :dizzy_face: Ať jsi pořád tak spokojená holčička, jako dosud!! :dizzy_face:
1. říj 2008 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz
Julietko - tak to mě mocka mrzí, snad bude Tadeášek v pořádku :pensive: :pensive:
1. říj 2008 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak Baruska nas eprvni rijenka moc dekuje.Oslavili jsme to pekne,baru byla pekne utahana a tak uz po 8me zalehla a spinkala.Dostala plno veci na sebe, knizek, kosticky, zidlicku, nocnik...jo a mluviciho pejska.
Mela 3 dorty a jeden specialne pro ni, z piskotu , jogurtu a bananu a navrch jsme dala jahodovy pribinacek, aby to melo barvu,a le nejvic ji zajimali marcipanovy ruzicky,hned je strkala do pusy.
2. říj 2008 v 17:44  • Odpověz
Čau holky..tak Vendys je jakási nachlazená, tak snad se nám to nějak nerozjede..je uplakaná, teče jí z nosu a očička :pensive: :pensive:

Ale dneska jsme se byly fotit tatínkovi na třicítku jako překvápko :dizzy_face: tak aspoň nějaké pozitivum :grinning:

jo a včera jsme objednali tuto autosedačku :sunglasses: tak už se na ni s Vendy moc těšíme :dizzy_face:

http://www.mimina.cz/autosedacky-1/romer-king-plus-novy-trendline?v=369826
6. říj 2008 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz
ach jo napsala jsem prispevek a on se mi smazal.
Gabi tuhle autosedacku jsme chteli taky, ale pak nam pani vychvalila tu co mame a maji ji i sousedi a taky si ji chvali,.Ale myslim, ze budete spokojeni,
my jdeme zitra na rocnni prohlidku.
6. říj 2008 ve 14:05  • Odpověz
Vcera jsme si udelali vylet a to do Vrchlabi na zorbing.MM mel 2 jizdy pro 2, tak jednu jizdu jsem s nim jela ja a druhou bracha.Nejdriv se nam ten kopecek zdal moc kratky a maly, ale bohate to stacilo.Byly jsme pripoutany naproti sobe a jeli jsme .Adrenalin to byl peknej, ja rvala a MM z toho byl teda pekne nadsenej.Chvilkama jsme myslela, ze uz to nevydrzim, fakt to byly zajimabvy pocity.Ale MM to zvladnul uplne v poho i tu druhou jizdu, to ja jsme mela trochu zaludek na vode.
6. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz
Pak jsme se jeli podivat do Spindlu a po ceste jsme se stavili na obed.vylet byl moc pekny i Barusce se libil.
Dnes je u nas pekne hnusne, prsi.
6. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
vubec nic nestiham, ted jsem Vas jakz takz docetla :slight_smile: . V praci mam frmol, prechazim do obch. odd. a hledam za sebe nahradu, ale nejak nemuzu nikoho schopnyho (jako ja :grinning: ) najit :frowning2: . Navic me chytl mocak, tak jsem si dnes vzala volno a jsem zachumlana v dece a prolivam se cajem :sunglasses:

Zdeni: Vse nejlepsi Gabi k narozkam, je to uz holka velika :wink: a kdypak bude mit bratricka nebo sestricku? :slight_smile:. Jinac Te obdivuji na ten zorbing, me by tam nedostal nikdo za zadny penize, hned bych se tam pozvracela a byla by to moje smrt :slight_smile:), stacilo mi, ze jsem prezila -110 °C v Polariu :slight_smile:)

Juliet: Drzim Tadeaskovi pesticky, at je brzy fit :wink:
6. říj 2008 v 17:41  • Odpověz
Olli, my mame Barusku:slight_smile:) no doufame ze bude mit brzo bratricka nebo sestricku:slight_smile:)
6. říj 2008 v 18:43  • Odpověz
No vidis, rikam furt, ze jsem uz uplne mimo :grinning: - samozrejme myslim Baru, omlouvam se :wink:
6. říj 2008 v 19:09  • Odpověz
uplne v poho, omlouvat se nemusis.Kdyz toho je hodne, tak se ty jmena uz pletou.
6. říj 2008 v 19:12  • Odpověz
Zdeni - super teda ten zorbing :sunglasses: to já nevím, jestli bych to dala..MM to nakonec dávat nebudu, máme nafocené hezké fotečky od profesionál. fotografky, dvě budou i zarámované, tak to mu musí stačit :grinning:

Zdeni - tak nech vám snaženíčko brzy vyjde, když si to přejete :dizzy_face: Oslavu jste měli hezkou teda..a toho mluvícího pejska chci pro Vendy taky asi na 1.narozky :wink:

Oli - tak nediv se, že nemůžeš nikoho sehnat, někdo tak dobrý jako ty se hladá těžko :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Na močák ti radím Megabrusinky od Swiss - ty jsou suprové a zabírají hned!!
7. říj 2008 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, jak se vsechny mate?

Dodatecne prejeme Barunce vsechno nej. Jsme ostudy, ze jsme se tu dlouho neukazaly. Zdenicko, obdivuju te s tim zoorbingem, ja bych do toho asi nesla.

Juliet, prejeme at je Tadeasek brzy fit.

Oli, gratuluju k pracovnimu postupu, neboj, urcite brzo nekoho najdete.

Ja toho mam s malou tedka plny kecky, sedi, plazi se a stoupa si, takze musim davat pozor aby se nekde nerachla do hlavy. V ohradce mi moc nevydrzi, sotva se stihnu osprchovat, takze tak nejak delame vsechno spolu, nebo kdyz mala spi.

Nejradeji je kdyz je mezi ostatnima detickama, nastesti mame hodne aktivit.

Hezky den vsem.
8. říj 2008 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky, dne sje u nas nadherne.Krasne jsme s eprosla s Baruskou.Ted chodime do sadu trhat jablka.
Vcera jsme byly an rocnni kontrole, tak mame 9950g., myslela jsme si teda ze budeme mit neco malo pres 10 a ona nic.A 77 cm.ze nechodime dr.nevadilo jen se koukala co umi a tak.Ptala se kolik rekne slov, pry by mela 4-7 slov rict v tomhle veku.Rachatla ji s kacenkou jak reaguje a dostala injekci, jako preockovani tamtech trech.Kdyz ji pichali tak brecela, pak jsem ji vzala a prestala.A zadnou reakci na ockovani taky nemela.V rove a pul na kontrolu a mezitim prijde pozvanka na dalsi ockovani proti zardenkam , priusnicim ci co:slight_smile:)
Milu, tak to se teda brzo stavi, nase Barus zacla az ted.To je sikulka, ale ty mas vic hlidani.Ja to emla dlouho v poho.
Holky ten zorbing, ja jsme si to nako nepripoustela, moc jsme nevedela do ceho jdu, ale fakt adrenalin.
8. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz
Gabi - no ja zkousela Urinal Akut - pry by to melo zabrat... a zabralo, kdyz jsem doma byla poctive v teple a nic jsem nedelala, jenze pak mi "otrnula" a je mazala do prace, kde jsem vydrzela den a mazala jsem si pro atb... ted jsem do patku doma (vzala jsem si dovcu), protoze na neschopenku se mi jit nechtelo a v pondeli to jdu zkusit :slight_smile:
Ale priste asi zkusim ty brusinky... ikkdyz nevim, mne kdyz to rano chytne, tak odpoledne uz curam krev... u me to ma fakt rychlej nastup, tak si myslim, ze ani ty brusinky by nezabraly... ale priste zkusim - dik za tip :wink:
10. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz
Olinko - taky jsem to mívala silné, opravdu vím, o čem mluvím..taky jsem vyzkoušela všechno možné a pomalu nic nezabíralo..ale ty brusinky - čistě přírodní a můžeš je brát i preventivně, i v těhu a kojení..takže já je mám taky doma a když mám takový divný pocit, tak si jednu dám a je to hned v pořádku :wink: opravdu můžu doporučit..a jestli chceš, tak si je kup i teď, jako na doléčení ještě..jak chceš, ale jsou fakt super :sunglasses:

Vypadají takto:

http://www.lekarna.cz/swiss-brusinky-mega-cps-50/
10. říj 2008 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky
tak jsme dočetla jak nám ty slečinky rostou a je to na pochvalu.No jo,když ony mají tak hodné maminky. :dizzy_face: To není jako ta jedna u nás v domě.Zrovna včera jsem měla po odpolední docela vzrůšo. :frowning2: Slyšela jsem kolem půlnoci malého od sousedky brečet,potom přestal,ale asi za hoďku jsem něco zase slyšela ale odjinud. :unamused: Tak jsme se šla podívat co se děje.A asi mi snad ani nabudete věřit,ale ten malej seděl venku na schodech a plakal.Ona si šla pařit do hospody a nechala svoje tři děti samotné doma. :unamused: Šle jsem ji hned volat ať příjde,ale řekla,že ne a to se do toho vložil můj M.Jel pro ni do hospody a že ji doveze.Ještě mu nadala a nejela s ním. :unamused: A to byla poslední kapka-tak na ni zavolal policajty. :angry:Bude se to řešit přes sociálku.Ono to totiž není poprvé. :unamused: Je to poslední dobou každý víkend.
Olii s těmi brusinkami mám taky zkušenost a fakt dobrou.Náš Kuba je po operaci ledviny,už druhý rok a když na něj jde nějaké to nachlazení tam mu to dávám a zabírá to. :wink: Doporučili mi to i na klinice jako prevenci v zimních měsících.Kup si to,ono to je fajn,když to bereš hned jak se něco objeví,rychle to zabírá. :wink: :wink:
Dnes je krásně a snad i zítra bude,už se těším na zítřek-chci vypucovat auto :grinning: :grinning: :grinning: tak papa
11. říj 2008 v 16:57  • Odpověz
Oki holky, tak ja dam na vas :slight_smile:
11. říj 2008 v 18:58  • Odpověz
Ahoj, tak ame za sebou prbi horecku, v noci mela barus 39.5 v zadecku bez odecteni, tak jsme nasadili paralenovy cipky, rano furt stejne, tak zacli zabaly..ted uz ma 37.9, tak doufame ze ji to nevyleze a na pohotovost nebudeme muset.Stejne by ji antibiotika, a to my do ni zbytecne rvat nechceme, tak uvidime jestli to pujde bez toho.Ted uz i leze a smeje se ale dopolko to byl des.Byla cela rozpalena, cervena , smutny ocicka a jen s etulila a usinala nam na rameni.Ted uz se to obraci k lepsimu.Ja jsme brecela s ni kdyz ji MM balil do studeneho rucniku.Des.Je to nas milacek a dala bych za ni vse na svete.
12. říj 2008 v 16:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak jak je?

Koukam Baruska ma prvni narozky tak jeste dodatecne gratuluju! :slight_smile: Zdeni pozor na ty zabaly, aby z toho nemela sok, je lepsi davat na ruce a nohy nez na cele telo.

Kytinko tak jak je? Uz jsi doma?

Dudus to je desny!!!! :angry: :angry: :angry: Chvalim tveho manzu ze jednal!

My posledni dobou s MM nejak depkarime kvuli bydleni, hledame pozemek, no snad se neco prijatelnyho ukaze.
12. říj 2008 v 16:46  • Odpověz
Tak jsme nkonec radsi byly u dr.horecka ji v noci zase vyskocila.Cipky nam zakazala kvuli prujmu, ze ji to akorat drazdi prdelku, sirup taky se a zabaly chvalila.Dala nam paralen, naky kapicky Hylac a prirodni prostredek kulisek.mame dietku, ryze mrkve banany...tak uvidime.Ale dnes uz je veselejsi to nase slunicko.uz leze a kramuje.
Jo ale nejhosri je, ze nam zakazala sunar, tak to bude pro nas des, protoze v noci kdyz rve dam sunar, ona vypije lahvicku a spi dal, cajem ji neoblbnu, tak jsme zvedava na dnesni noc.
Dludli, teda vy to bydleni..no ale hlavne ze vam tchyne nedela doma peklo, i kdyz vim, ze byste chteli byt ve svym.
Dudus, tak to je teda sili, takovy zenska by si nemela porizovat deti, kdyz chce jen chlastat.Chudak deti.
Olli snad ti je uz ok.Ja s timhle zkusenosti nemam.
13. říj 2008 v 16:15  • Odpověz
Ahojky..máme horečku, tak děs..jdu si vás podočítat..
13. říj 2008 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz
Aha, tak Baruška taky marodí..no toto..Zdeni, to je děs, že? Já jsem z toho taky na větvi..je to poprvé, tak jsem dost vyplašená..Ráno jsem s ní jela k doktorce, ikdyž má "jenom" 38,2 i s odečtením..dávám Nurofen sirup, ale na oběd mi to vyblinkala, tak nevím no :frowning2: Jinak nám dr. doporučila spíš než zábaly, tak sprchu nebo vanu (25-30stupňů - žádná ledárna) - jako kdyby byla horečka nad těch 39..a prej večer máme čekat zase zvýšení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: když i ve středu ráno bude ještě nad 38, máme zase přijít radši..
13. říj 2008 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz
Dudus - to je šílené ta vaše sousedka :angry: :angry: taky bych volala policajty..jestli to bylo víckrát, tak to nemá cenu se s ní takto párat :confounded:

Oli - fakt dej na nás :wink: a ať je brzo dobře

Zdeni - ať je Baruška brzičko oká..já taky v to doufám u té naší princess :pensive: :pensive: taky se chce pořád jenom nosit a je dost uplakaná :pensive:

Zuzi - hodně zdaru v hledání bydleníčka!!

taky mě zajímá, co Kytinka :fearful:
13. říj 2008 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz
gabi, tak pevne nervy, my nastesti neblinkame jen mame srajdu...
13. říj 2008 v 18:12  • Odpověz
Ahojík holky, tak já jsem doma už týden, ale nějak nestíhám, doma ze začátku mi pomáhali mamky a teď už fičím já i v práci už jsem byla a přidávám se taky k vám Eluška je taky ňáká marodná, dnes jsme byli podruhé u dr. nemá sice horrečky - naštěstí, ale má nějakou usazenou rymečku a kucká, dusí se mi a blinká hleny, jsem už 3 noci nespala, taky usíná na rukou, má smutná a unavená očička, pořád si je šmudlá páč ji svědí atd.... no taky mi jí je pořádně líto, to je všechno tím počasím. A to jsem jí nemohla ze začátku ani pořádně ponosit páč mě ještě pobolívalo bříško a nechtěla jsem začít znovu krvácet.

Eli už má 59cm a 5,5kg je to pěkná puclinka, zase dohodím fotečky.

Holky vy se držte, mimisci ať jsou zdravoučcí, Zdeničko, Barušce všechno nej...
Dudli a vám pevné nervy při schánění bydleníčka.

Mocka vás zdravím :slight_smile:
13. říj 2008 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.