• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
My jinak jdeme v sobotu na svatbu tak už se moc těšíme, Elušce jsem koupila úžasnou vestičku a kalhotky v takové růžovo-fialkové barvě a MM jsem koupila kravatu v podobné barvě jako bude Eluška a já si koupila halenku bílou a k tomu fialovou delší vestu s velkýma okama a opaskem tak budeme aspoň trošku ladit :grinning: . Dnes jsem dostali koláčky - mňam to byla dobrotka.

MM je dnes pryč a dorazí asi tak nad ránem tak pro něj jedu do Ostravy, babička mi slíbila pohlídat Elušku, dnes jsem totiž potřebovala autíčko, měla jsem jet na kyčlíky, ale jelikož je Eli nemocná tak jsme to odložily. Zajela jsem si ale na kosmetiku a někdy si ještě včer nalakuju nehtíky a snad mi to bude slušet, sice jsem teď zase přibrala páč mě nikdo nenechal nic dělat a pořád mi vařili tak jsem teď jak koule a cvičit ještě nemůžu tak jsem z toho na nerva, no snad to nějak do příštího roku něco podniknu :grinning:
13. říj 2008 v 19:40  • Odpověz
Jéé Zuzko máš moc hezký účes, sluší ti to :slight_smile:
13. říj 2008 v 19:45  • Odpověz
Ahoj holky,
to je mi lito, ze prckove takhle marodi. Tak snad je to brzy prejde.
My uz to mame nastesti za sebou. Holky, hlavne davejte pozor at se vam deticky nedehydrujou, at neskoncite v nemocnici jako my.

Oli, tobe uz je doufam zaky lepe.
Kyti, hezky se zotav.
13. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky..

Kyti - to jsem ráda, že jsi už oká..a jsi teda řádně šikovná, že už zase pracuješ..týjo, to nevím, jak bych to všechno zvládala :fearful: A hezky rostete..fotečky taky moc krásné - Eluška je šikovňučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Na svatbě vám to bude určo moc slušet :dizzy_face:

Milu - týjo, tak to jste měli teda ještě horší, že jste skončili v nemocnici..na to ani nemyslím :fearful: :fearful: Ale doktorka mě taky varovala a říkala, že má Vendy moc pít..tak jí dávám hlavně v noci víc než jindy..
14. říj 2008 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, my noc des, jak jinak bez sunaru,a le pocitala sjme s tim, tak to nebylo pro me tak des. teplota ustoupila, ale nasnaskakala na vyraska, tak jsem dr.volala a pry je to asi 6ta nemoc..
Holky, my dnes mame 2 lete vyroci svadby!!!!Dostala jsem nanukac a bonbonieru..
musim koncit baru se dozaduje pozornosti.
14. říj 2008 v 18:07  • Odpověz
Ahojky Zdeničko - tak pevné nervy!! A jaká je ta vyrážka?? Z toho mám taky strach..

My máme taky dnes výročí :dizzy_face: MM překvapil a přinesl krásnou kytí a zákusky :grinning: když teda nemůžeme kvůli našemu marodkovi ven..jinak byla v plánu véča..ale na tu si klidně počkám :wink:
14. říj 2008 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz
Zdeni - měříte teplotu v zadečku rychloběžkou?? Vendulce to tak měřím a už ji to chudinku bolí :pensive: ikdyž jí to mažu indulonou..chudinka :pensive: :pensive:
14. říj 2008 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, tak mam trochu casu napsat vic.baru uz je bez teploty, tak jsme byly venku a ted chrupci v kocaru uz pres 2 hodky, no jo cerstvy vzduch je cerstvy vzduch.Byly jsme doprovodit MM k zubari a pak jsme harbala listi, mame velky orech, tak je toho hafo.
gabi, to je super, ze zte MM prekvapil, me prave ze moc ne.Jeli jsme z mesta, mylslela jsem si, ze neco koupil a on v aute zacal, ze nemel nikde moc cas apd.ze chtel jen na vecu,ale kdyz je Barus nemocna, tak nic...no a takovy kecy...me to bylo lito, tak jsem byly takovy smutna z toho , no a videl to a rekl at zastavim u kramu, vytahnul me a at si jdu neco vybrat, tak jsem si vybrala bonbonieru a nanukac:slight_smile:)No prekvapko a podobny veci nic,a le aspon neco.Vecer aspon svaril vino a sezrali jsme dvoje branburky, ani nezapnul pc a lezeli jsme na gauci a tulili jsme se.Baru sla spinkat brzo, tak jsme meli opravdu klid.
teplotku merime v zadecku rychlobezkou . barusku to neboli, jen nekdy se ji to nelibi, kdyz je to hodneklrat za sebou,ale vetsinou se ji snazim zabavit aby na to nemyslela a je to.
Vyraska, takovy cerveny flicky, ale jen takovy mapy, ne vystouply, nevim jak to popsat, ale nastesti s eto nerozsirilo, ma to jen na zadicka a vepredu a na prsach a na brisku, ale nesvedi ji to nic, neskrabe se...
Noc uz byla lepsi, vyspala jsme se docela dobre a hned to bylo znat na nalade.Sice se budila,ale nechali jsme ji chvilku brecet a byl klid.Tu noc predtim jsem ji vzala do postele, mela teplotku, tak jsme ji nechtela nechat brecet,ale ted uz byla v poho a akorat by si zvykla na nocni chovani.Dala jsme ji tu nemlecnou kasi smicjanou s vodou a ne s mlikem a stridala jsme to s kuliskem, to je to co nam dala dr.tak ji to asi zasitilo a spinkala.
dnes uz snedla plny talir branbor.Tak uz to asi bude dobry.
A jak vy uzivate docela pekneho pocaska.
Pokud bude Barus ok, tak chceme jit do kina na Nestydu.
15. říj 2008 v 15:19  • Odpověz
Ahojky holky, tak podle doktorky je to opravdu "šestá nemoc"..projevuje se horečkama a den, dva po horečkách nastupuje vyrážka..o víkendu by mělo být už dobře..Na tu vyrážku se obvykle nic nedává, ale Vendy se budila celou noc a škrábala se a moooc plakala - nepomáhalo ani nošení na rukách :rolling_eyes: a má to i v hlavičce, tak mazec..dr. nám teda předepsala Fenistil kapičky..

Snad jste všichni oka a zdravule!!
17. říj 2008 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
gabi, my jsme pry taky meli sestou nemoc.vyrasku jsme ale meli jen trochu a uz zmizela a nicim jsme to nemazali.
Hodila jsem fotecky, tak muzete mrknout.
17. říj 2008 v 16:33  • Odpověz
Ahoj holky, kdepak jste , snad jste vsichni zdravy.My uz celkem jo, jeste mame trochu srajdu , tak jedeme porad na diete.vcera bylo krasne, tak jsme pracovali na zahradce a byly jsme mostovat, tak sio davam most a milu, tu miluju.
19. říj 2008 v 15:22  • Odpověz
Zdeni - tak co Nestyda, byli jste?? Taky bych to chtěla vidět, ale to se nám asi ještě nepovede :pensive: Vendy chodí spát většinou v 8 a to většina kin začíná..no, snad brzy :grinning:

a šestou nemoc jste měli taky, jak vidím..no, jsem si to myslela, když jsi psala, že měla taky vyrážku..My už jsme snad úplně oká :zipper_mouth: ale radši to zaťukám na dřevo, aby nás zase něco nepotkalo a mohly jsme ve středu vyrazit konečně na plavčo..už jsme dvakrát kvůli nemoci musely vynechat :pensive:

Včera jsme byli na oslavě - brácha měl 35, bylo tam dětí jako smetí a plno lidí, ale vše jsme zvládli..dokonce nám přišla moje mamka večer hlídat a já se za MM tam ještě vrátila..ale vydrželi jsme jenom do desíti..Dneska jsme šli k bráchovi ještě na "popravky" :grinning: tak mazec..jsme najezení na týden dopředu asi :sweat_smile: :sweat_smile:

Zdeni - chvíli jsem přemýšlela, co je to "mostovat", až pak mi došlo, že je to moštovat :grinning: :grinning: :grinning: to my máme jablek taky dost, tak tcháni dělají jabl. šťávu skoro obden :wink:
19. říj 2008 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz
No no no, holky!! Kdepak jste všechny?? :fearful: :fearful: je krásné počasí, tak přes den venku, to chápu, ale co večer?? :fearful: Aspoň napište zprávičky, jak se máte, co podnikáte, jak rostete, zlobíte a tak :wink:

My se máme dobře, nemoc je snad už úplně za náma..dneska jsme byly opět na plavču, tak super :dizzy_face:

Tak už letím, budu tu večír, páá
22. říj 2008 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz
je to tu naky mrtvy co?
My jsme dnes byly u dr.delala nam vyter v zadecku, protoze porad ma trochu srajdu a hlavne uz pres tyden ji jen ryzi, branbory, banany a piskoty, zadny maso apd.tak jsem rikala, ze tzavolam dr., at vim co a jak.Rikala at radsi prijedeme, v patek si mame zavolat na vysledky.Dne suz jsme ji dali masicko.
U nas bylo hezky, svitilo slunicko a ja hrabala listi, mame na dvore velky orech, listi tak je jeste hodne, tak to budu mit na dlouho:slight_smile:)
Tak to je super, ze jste oslavili narozky.
My jdeme v sobotu k nasim na zabijacku, MM bude zabijet prasatko..
za chvili pujdem koukat na Soukrome pasti.
gabi, uz hamate kousky?
22. říj 2008 v 19:44  • Odpověz
Ahojky Zdeni a Baruško!!

My máme na dvoře taky ořech - teda tcháni mají..listí fůra, to je děs, ale naštěstí pěkně rodí oříšky a to my můžeme :wink: To mě mrzí s tím průjmem, ale i naše dr. říkala, že se to tu zase rozmáhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: my zatím oka..Zabijačka - hmm..mňamky :slight_smile: :slight_smile: to já ráda - vařené masíčko :slight_smile: Soukr. pasti se taky budu kukat :sunglasses: ale budu na střídačku i tady i žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jj, kousky už papáme..nejdřív jí to nešlo a kuckala se, plivala to ven, jednou se i poblinkala z toho :sweat_smile: ale teď už pohodka..jako žádné obr velké ještě, ale sem tam kousek tam je :sunglasses:
22. říj 2008 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
Zdeni - podle čeho vaříš ty pro Baruš?? Máš nějaké tipy?? Já chci v 10měsících zase zkusit něco uvařit, tak jsem zvědavá..minule se mi z toho poblinkala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: potvůrka jedna naše vybíravá :confounded: :wink:
22. říj 2008 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz
ahojíček holky, mocka vás zdravím, nějak nestíhám - jako vždy :wink: :slight_smile:
v pátek v práci, víkend nabitý návštěvama, v neděli jsme byli v karlové Studánce, v pondělí byla Ela na prventivce, já na kontrole a v práci.
Eli už váží 6100g a měří 63cm.
10.10. jsme měli s MM výročí seznámení 10 let, 18.10 jsme byli na svatbě no a pořád dokola.
Eluška byla na očkování a pořád má ještě rymečku.
28.10. máme výročí svatby a 31 má MM narozeniny takže pořád něco :grinning: :grinning:
24. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz
jinak Eluška už bašti jablíčko s banánkem a pomerančovou šťávou a to jsem si říkala, že budu rok kojit a po půlroce teprve začneme s přikrmama :grinning:

dohodila jsem zase nějaké fotky té naši puclinky a taky svatební :grinning:

dnes měla brutální záchvat smíchu :grinning: :grinning: až mi tekly slzy jak jsem se s ní smála
24. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz
ahojky
tak je tu fakt nějaký klid.Dnes se udělalo moc pěkně,tak asi všichni procházkují a odpčívají.Já jsem měla noční,tak se po týdnu dávám zase dohromady.V práci samé problémy,lidi jsou fakt děsní. :frowning2: Ale mám volno až do středy,tak si chci odpočinout atd.Dnes jsem od rána uklízela,prala,vařila,tak teď už mám nárok si spočnout. :wink:
Příští měsíc jedu k dr.-opět,domluvíme se už na termín toho zákroku-snad budu zdravá a vyjde to. :wink:
Doma jsme už celkem zabydlení,dnes jsem ještě pověsila nějaké obrázky a poličky.V týdnu mi MM namotoval do kuchyně průtokáč,ale nějak špatně a on tekl.Drhý den byla voda po celé kuchyni :grinning: :grinning: :grinning:
Jé,Kytinko,vy jste byli ve Studánce.Jak bylo??Bydlím asi 20km od ní.V létě jsme tam taky byli na výletě.On ten Karlov je celý pěkný.Oslavy se u tebe jen množí jak tam koukám. :grinning: :grinning: U nás teď dlouho nic není ani nebude.Žádná oslava se neblíží,bohužel.Celkem bych i šla někam se pobavit. :sweat_smile: :sweat_smile:
Gábi to musela být bašta na té oslavě,když ti vydrží v žaludku na týden dopředu :grinning: :grinning: :grinning:
hLAVNĚ DĚTIČKY Ať se vám uzdraví.Ženská vydrží jak kůň.
:wink: :wink: :wink: pa pa
25. říj 2008 v 16:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak konecne pisu.My jsme to ted meli takovy rozlitany.vcer nasi zabijeli, teda spis muj MM a reznik na nej dohlizel a slo mu to krasne, jen jsme na nej slysela chvalu a hpry jsme si dobre vybrala.A dnes tam jel jeste dodelat tlacenky a my jsme si s Baru udelali nakupovaci den.Sjeli jsme par obchodu a ja jsme omrkla jak rikam ja ty vanocni blbosti.Baru spala tak jsme mela klid si to vse v klidu prohlidnout a koupila jsem si decku na stul a vanocnim motivem.Chtela jsem ji koupit bundicku a kalhoty az bude litat ve snehu, ale ty ceny, tak s ev tydnu m,rknu jeste jinam.Ona to sice zaplati mamka k vanocum ,ale dat 1200kc za detskou bundu se mi zda fakt hodne.
Gabi, my ted nic moc nevarime, kdyz mame tu dietu, ale jinak stridam branbory, ryzy s masem, mrkev, brokolice kvetak, cuketa, petrzel,zkousela jsem i rajcata..tak to ruzne kombinuji jak to jde.Ke svace jogurty, banan, jablko,piskoty ty ted ji pres den jak se ji zachce:slight_smile:)
Sice reaguji se zpozedenim ale soukromy pasti byly husty co? jA na to myslela jeste druhy den.Chudak ty deti.
Kyti hezke fotecky, mala teda pekne roste.
Dudus, jo je to tu naky mrtvy.Je super, ze jste zabydleny a libi se vam.My koncem mesice budeme mit oslavu.MM bracha a je manzelka slavi narozky, tak jsme pozvany, je to ve vedlejsi vesnici, tak je to super, v lete to slo i na bruslich a nebo pesky, ted budeme muset autem ale to neva.
MM i Baru uz spinkaji a ja se za chvili chystama taky.
26. říj 2008 ve 21:37  • Odpověz
Ahojky holky!!

Máme v albíku nové fotošky, kdo se chce kuknout :sunglasses:

Kyti - zkoukla jsem ti fotečky a super :dizzy_face: a na svatbě vám to moc moc sluší všem :dizzy_face: :dizzy_face: rostete hezky teda..

Dudus - tak ať se vám hezky bydlí :dizzy_face:

Zdeni - s tou zabijačkou děláš chutě teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a dík za tip na vaření..zase to musím zkusit někdy..

To nás teď v sobotu čeká oslava - MM má 30, tak to pořádám skoro celé jenom já, bude to jako svíca - zapíjení svobody (tolik lidí jako), tak mazec :rolling_eyes: už aby bylo po tom :sweat_smile: mám z toho hlavu jak střep už teď :sweat_smile:

Zítra jedeme za kamarádkou do Havířova, tak se těším, jak se nám pojede v nové autosedajdě :dizzy_face: snad bude cesta oka :wink: Kamarádka má dvouměsíční Terezku, tak jí neseme ještě i s holkama do "kúta" :wink:
27. říj 2008 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz
Zdeni - já kupuju bundičky na mimibazaru a taky vyhrávám v aukcích tamtéž :wink: teď máme např. troje bundičky a vyšla mě jedna tak na necelé 200Kč i s poštovným :sunglasses: já nové nekupuju skoro nic, nejvíc vše u kamarádky v seku - dovoz z anglie nebo přes net použité..nové tak jedině v tesku - super ceny a dobrá kvalita :wink: Já razím heslo, že oblečků není nikdy dost, tak mně přijde škoda koupit drahý obleček a mít jenom jeden, když za tu cenu můžu mít toho hafo, skoro jako nové :sunglasses: jenom botky plánuju samozřejmě kupovat nové :wink:
27. říj 2008 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz
jo a věci po Vendulce zase prodávám dál..jsem taky na mimibazaru, kdyby chtěl někdo kuknout :wink: nebo ještě i půjčuju kamarádce..Druhé miminko tak brzo neplánujeme a pak si stejně toho pokoupím zase nové a když to bude klučina, tak stejně máme vše růžové, tak co :grinning:
27. říj 2008 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, ja kupuji jak co. Teda spis nove, al ez levnejsiho kramu, a moje mamka kupuje to drazsi:slight_smile:)Ale ze sejacu nic, ja tam, neumin nakupovat.A kdyz kupuju jak, tak spis univerzalni barvy, kdyby to druhe bylo kluk , no a kdyz nebude, tak to neva.Ja zatim nic neprodavam, vse si rovnam v igelitkach k sobe do skrine, pomalu uz neni kam.Oni ty mimi veci vetsinou nejsou vubec zniceny, protoze to lezici mimi s tim nemuze nic udelat:slight_smile:)
my tu dnes meli tetu, ktera jeste gratulovala Baru, dostala hackovany svetyrek a kacenu na provazku, tak s eji hned libila.je drevena a hezky barevna, fakt pekna, coz s eo tom hackovanym rict neda:slight_smile:)Ale rict jsme ji to nemohla.
Gabi , chapu tvoje starosti s oslavou, ja to zazila pred mesicem a stacilo mi to.neboj zvladnes to taky, chce se to and tim trochu povznest.
27. říj 2008 ve 22:07  • Odpověz
Gabi, fotecky jsou moc pekne, hlavne ty podzimni se mi libi.My zadnou ani nemame, ja nez se rozhoupu, tak bude po listi:slight_smile:
27. říj 2008 ve 22:09  • Odpověz
Zdeni - tak šup honem ven s foťáčkem :grinning: Mě inspirovala jedna maminka tady na MK a když bylo hezky, tak jsem toho musela využít :sweat_smile: :dizzy_face:

Jinak oslava je pozítří a přijde mi, že nemáme nic zařízené :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě padesát lidí je trošku moc, no :astonished: Tak snad vše zvládneme, držte nám pěsti :wink:

Já sekáčové kupuju ráda :sunglasses: Ty dětičky to fakt ani nezničí..no nic, jdu si napsat ještě nějaký ten seznámek..mějte se krásně a jak říkám - držte pěsti!!
30. říj 2008 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz
Neboj Gabi budeme na tebe myslet.My meli asi 25 lidi a stacilo mi to, 50lidi je vazne moc a kor kdyz jsi na to sama, to teda pevne nervy!!
My jsme dnes byly u dr. na vyteru ze zadecku, pristi tyden si mame volat na vysledky..a zvazila nas a konecne jsme pribrali, tak mame 1050g.
Jinak ted spinka venku v kocarku, je tam hnusne,ale neprsi..Kdyz my uz tu vsechno krasne listi mame spadane, ale jeste pojedem na hrbitovy asi zitra, tak omrknu nekde v okoli jestli jeste neco pekneho je.
Kdepak vsichni jsou a kor kdyz je venku takhle hnusne.
30. říj 2008 v 15:01  • Odpověz
autor
Ahoj kocky, tak si predsatvte ze 4 mesicni narozeninky jsme oslavili dvema zuby, rostou nam naraz obe jednicky, je to zahul, kdyz je ZUzanka vzhuru tak skoro porad breci, ale to ji vysili, tak spinka ted pomerne dlouho (tedy pres den v noci placeme :unamused: ) tak se to nakonec da, ale uz se tesim az se vyklubou potvory jedny.

JInak jsme sama navsteva, vychazka, v sobotu jedem na prevent prohlidku k Dr. v utery mame vitano obcanku no proste porad neco.

Jen s bydlenim zadne novinky.
Zkusim docist at vim jak se mate :slight_smile:
30. říj 2008 v 16:54  • Odpověz
Teda navrat ztracene dcery:slight_smile:)
30. říj 2008 v 17:33  • Odpověz
Ahojky holky!

Tak oslava je za náma..uff..ale bylo to náročné..tatínek nám řádil jak "za mlada" :grinning: ale to i všichni ostatní :grinning: ale dobře bylo..jenom jsem si skoro vůbec nesedla a nohy i záda mě bolí jako čert..taky jsem trošku nevyspaná :sweat_smile: Vendulka vše zvládala na jedničku :dizzy_face: dokonce jsem ju o půl 9 uspala a hlídala ji tchýně a vzbudila se až ve 3, jak jsme přišli domů :dizzy_face:
Jo a tatínkovi se dárečky - obrazy a fotky líbily mooooc :dizzy_face: :dizzy_face: a ještě jednu fotošku - tu od Zuzky Julové mu dáme až ve středu - to má přesně narozky :dizzy_face: Jo a ještě jsem na oslavu oblékla Vendy do bodyčka, kde jsem napsala "miluju tatínka" a srdíčko :dizzy_face: tak to bylo taky super :dizzy_face:

Dneska máme taťku ještě doma, bylo ještě moc zařizování - předávání klíčů od místnosti, kde byla oslava, vrácení beček od piva, vrácení várnic od guláše atd., tak teď si jdeme asi spolu lehnout, když Vendy usnula, ať si taky odpočineme :wink: Pa*
3. lis 2008 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.