• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahoj gabi, tak to je super, ze jste to zvladli, urcite to bylo pro tebe moc narocne a Vendulka to vedela proto tak krasne spinkala.A ke super, ze se MM darecky libili.A coze za fotku mu to jeste das?
My se meli taky ok.V patek jsme pojezdili po hrbitovech, baru usla hned v aute, tak s nama absolvovala jen jeden.A nakonec jsme se stavili jeste u bratrance, maji skoro stary ditko jako my.Okolo 21 h.jsme byly doma.
No a v so.jsem vezla tchanovce na oslavu a okolo pulnoci jsem pro ne jela.Doma jsme si svarili vinko a udelala jse mimi chlebicky z housek a branburky, koukali jsme no fotky a na tv, proste pohodicka.Pak probehl i sexik asi po tydnu kdy jsme to mela , no a dnes zase slabe spinim.Ach jo...porad je to dokolo od ty doby co jsme to poprve dostala.chvili to mam, pak par dnu ok a pak zase spinim, takhle s eBaru nedocka sourozence:slight_smile:)No uvidime jak to bude dlouho trvat.
A v nedeli jsme pomahala MM betonovat podstavec pod vanu.Tchana bolo zada, tak nemohl pomahat, tak jsme musela ja.Pak jsme opet schrabala listi a dnes znova, ale uz snad bude konec.
Baru lita okolo gauce, ale to je z chozeni asi tak vse.za ruku se ji vubec nechce , to si radsi sedne na prdel a doleze si tam.Myslim ze na vanoce to bude tak akorat.Ted hama hezky.Zitra si mam volat na kontrolni testy kvuli ty srajde, tak to snad bude ok.
Tak ja pujdu chrupcit.Baru i MM uz spi.
3. lis 2008 ve 22:27  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile:
taky nestíhám, ale dnes je poměrně klid, tak vám jdu napsat. Byli jsme na kontrole, Tadeášek už váží 5 kg a Nelinka 4, měří 60 cm oba. Rostem jak z vody, mám pocit, že pokaždé, když je ráno vytáhnu z postýlky, jsou zase větší a těžší. Začínám vytahovat oblečení 62 a nebo 3-6 měsíců. Taky kupuju na MMB, věcičky jsou většinou úplně v pořádku a mnohem za přijatelnější ceny. Budeme muset začít šetřit, manžel je bez práce :unamused: . Minulý týden ve středu odešel v 6, v 7 jsem kojila malého a slyším otvírat dveře ... říkám si, to je divné, proč je doma ... no a MM přijde do pokojíku a oznámími: Jsem bez práce, firma zkrachovala. No byl to šok. Tak teď hledá, zkouší, ale u nás to je dost bída a teď když je ta recese ještě větší.
Jinak jsme oslavili večeří 2 leté výročí svatby, malé hlídala babička, ale ti spali, tak o tom ani nevěděli.
A Tadeášek měl svátek, tak dostal od strýce bomboniéru ... no mamka si pochutnala :grinning: a určitě i Tadýsek a Nelinka přes mlíčko. Ale už mi asi dochází, každý den je ho míň a míň. Tak nevím, jestli to je jen laktační krize nebo konec. No nechám se překvapit.

Tak doufám, že vaše dětičky jsou už zdravé a přeju krásný den :slight_smile:
4. lis 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
cauky, tak jsme zase konecne u vas, no jinak nase deticky nejsou zdrave - mame nestovice, pudr totalne vsude, zuza se u toho krouti a vsechno si rozmatla rucickama, nejhorsi je oblicej, to si rozsmrdla ten pudr i do ocicek. Dneska jsme meli mit vitani obcanku tak jsem to musela zrusit, ale mam si zavolat az budem zdravi tak jsem rada
4. lis 2008 v 09:01  • Odpověz
Zdeni - to jsem kopírovala i do jiného tématu, tak se omlouvám s tou fotkou..je to ještě jedna fotka Vendys, ale upravená od kamarádky jako digiscrapbook :dizzy_face: pak si ji dám taky do albíčka :wink:

Dneska mi Vendy spala v noci od půl 9 až do třičtvrtě na 5 bez kojo, tak jsem šťastná jako blecha :dizzy_face: mohlo by to tak být pořád :grinning:

Juliet - no tak to je opravdu šok s tou prací :fearful: toto se nám stát, jak budeme mít hypotéku, tak to je na mrtvici teda :rolling_eyes: a vy ještě s dvojčátkama :astonished: no děs teda..A snad s tím kojo je jenom nějaká krizovečka, aby jste ještě nemuseli kupovat sunar nebo nutroš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ať TM hodně rychle sežene práci!!

Dludli - to je mi moc líto s těma neštovicema :pensive: :pensive: snad budete brzičko oka :unamused: a to je fajn, když na vítání můžete i později :wink:
4. lis 2008 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz
Holky..dověděla jsem se moc smutnou zprávu - zemřela mi spolužačka ze střední školy..při porodu..jsem z toho hotová a děkuju Bohu za tu naši ďáblici :pensive: :pensive: :pensive:
4. lis 2008 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, coze ????????????? Fuj jde mi uplne mraz po tele, jak je to mozny? No to je des, ted se to stava nako casto, co takhle slychavam. Hrozny.A co mimi? a jak s eji to stalo?
Dludli, tak to verim, ze to musi byt des..snad to co nejdriv prejde.
Gabi, tak pak dej tu fotecku do alba, me se to moc libi ty upravene fotecky.
Juliet, jsem rada, ze jsi se ozvala a teda hrozny veci se dejou.Chudak tvuj MM, ale jak pise Gabi, hlavne , aby si brzo nasel novou praci a ty jsi jeste kojila, prptoze ty sunary tak lezou do penez, to je des a kor kdyz mrnouskove jsou na tom zivy a jsou jeste dva.Me stacili kdyz jsme davali jen v noci a bylo to znat.A cekali jste to nebo se o tom ve firme vubec nemluvilo?
Jdu myt nadobi a venovat se Baru.
4. lis 2008 v 16:27  • Odpověz
Gabi, to je hrůza! Úplně mě zamrazilo když jsem si to přečetla.

Zdeni, MM něco tušil, že se děje, ale že to bude až takto ho nenapadlo. Ono to nebylo růžové už několik let, ale pořád bylo na výplaty a pořád to jelo ... no a teď, když začala ta krize a skončilo několik jejich odběratelů, tak už to nešlo udržet. Špatné je, že měli jen určitý okruh zákazníků na kterých byli závislí. Tak jsme obvolali známé, rozeslali životopisy kam se dalo a teď čekáme. Ještě že máme ty naše sluníčka, aspoň ho zabaví :slight_smile:

Jo a my už teda Bebu kupujem od začátku, mlíčko pro oba nebylo dost, ale pořád to ještě šlo ... no a teď je to horší. Tak piju litry čaje, objednala jsem si homeopatika a snad se to ještě zlepší.
4. lis 2008 v 17:42  • Odpověz
Mně taky pořád mrazí, když si na to vzpomenu :pensive: Prej asi embolie z plodové vody :frowning2: chlapeček Samuel je v komatu a v kritickém stavu..děs..JInak víc nevím..

Juliet - držím pěstičky na kojení i na práci!!
5. lis 2008 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, tak to je des.Chudak jeji MM.
U nas je dnes nadherne a ja jsme totalne mtrva.Dnes kaslu na nakou praci, hned po prochazce jsme zalezla k pc,i kdyz nejradsi bych si schrupla jako Baru.
Juliet, tak to teda drzim pesti, at MM najde brzo novou praci a mate aspon naky penizky.No jo ono je tezky nakojit dva drobecky,tak se drz at mlicko jeste naky je.
5. lis 2008 ve 14:38  • Odpověz
Ahojky!

U nás včera foukalo, ale dneska je jak v létě :sunglasses: :sunglasses: prostě paráda!! Kéž by tak bylo až do vánoc :grinning: Ráno jsme byly hezky na návštěvce u kamarádky, na procházce, Vendy pak v 11usnula v kočíku a doteď řádila :slight_smile: je to opravdu dračice..už se začíná stavět, tak sranda no :sweat_smile: :wink: Teď usnula v postýlce a já bych měla trošku uklidit, ale jenom jsem povysávala a jsem hotová :grinning: Nevím, kdo za mě tady utře ty tuny prachu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Zítra jdeme na babinec, tak tatínek bude večer hlídat..už se těším na pokec, na té oslavě nebylo kdy :sweat_smile:
6. lis 2008 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem tady po dlouhý době,prohlídla jsem si albíčka-a máme krásný dětičky :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

my jsme na návštěvě u tety v plzni,tak jsem projela všechny emailíky a koukla na spolužáky a teď jsem zaparkovala u vás :wink:

tak naše Gábinka měla ve čtyřech měsících 65 cm a 7,1kg,dáváme zeleninku na oběd na dopo sváču přesnídáky,jinak pije mlíčko a čaj.Krásně si vykládá a hraje si s ručičkama,taky už chce sedět a koukat na svět-je to ženská-drbna :sunglasses:,pomalu se začíná otáčet,ale sama to ještě nezvládá :sunglasses:.Máme za sebou dvě očkování a jedno očkování prevenarem,píchání naušniček a na poslední kontrole kyčlíků nám pan doktor pověděl,že příště už nemusíme :grinning:.Jinak už měla rýmu a kašlík,ale nějak to zvládáme :grinning: .

taky jsme už měli mít hotovou střechu,ale ještě nezačali :unamused: ,snad už příští týden,jsem zvědavá,doufám,že nenapadne snížek

taky nám měli přijet na internet,ale taky nedorazili,počítač už máme,jen nám chybí ten drát internetovej :sunglasses: .udělali jsme si předčasnýho ježíška :sunglasses:

musím jít za tou naší holkou,chce si hrát-táta a teta jí nestačí :sunglasses:
9. lis 2008 v 17:27  • Odpověz
Ahojky!!

Kuk na nové fotečky, kdo chcete:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=199831&vReferer=

Madlenko - ráda tě tu vidím :dizzy_face: Gábinka hezky roste..to je dobře :wink: týjo, vy už papkáte i zeleninku a přesnídávky?? No toto..To my s tím bojujeme ještě teď :grinning: ale už se to dá..už jí hezky..naštěstí :wink: Tak honem nech je střecha hotová a internet taky!! :wink:

Já jsem byla v pátek na tom babinci a bylo dobře :sunglasses: v sobotu jsme byly s Vendy popřát synovcovi a včera druhému synovcovi i bráchovi..prostě pořád něco :sunglasses: Dneska ráno jsme byly v mat. centru, tak plno hraček a dětiček - to má Vendy moc ráda :wink:
10. lis 2008 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
A kdo můžete, tak nám pošlete hlásek, ju? Děkujeme moc a moc!!

http://www.i-tatinek.cz/index.php/velka-vanocni-soutez/item/221/asInline
10. lis 2008 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak pisu co je u nas noveho.My dnes byly v Polsku, a bohuzel jsme byly zklamany, protoze zrovna dnes meli statni svatek.tak si to zitra zopaknem.baru byla hodna, jen ji MM porad musel prebalovat, byla porad posrana.Uz v 11 jsme byly doma.ted jsme prijeli z navstevy, byly jsme u MM brachy.Dali jsme si kaficko a susenky...
Baru je zlaticko, ted uz hama hezky, a vsude se stavi ke stolku apd.mysleli jsme si ze bude rychle chodit jak se ke vsemu uz mesic stavi,alle zatim to nevypada.
Ted budu hledat fotky na kalendar a MM na puzzle, jinak darky mam sepsany, jen je jeste koupit. Nejhorsi bude MM a Baru.
Gabi, mas moc hezke ty nove fotecky, moc vam to slusi.Koukam, ze mate taky furt co delat a jste sama navsteva, vsak je to dobre,aspon nezblbneme.
Madlenko, super miry i vahy, je dobre, ze jste zdravy?
Nemate nekdo odsavacku na vysavac?Premyslime , ze ji koupime.
11. lis 2008 v 18:16  • Odpověz
Ahojky!

Zdeni - jj, to je fakt dobře, že se pořád něco děje :wink: taky to mám ráda :slight_smile: Dík za pochvalu foteček :dizzy_face: Vendy se teď taky všude staví, dneska jsem jí koupila první papučky..tak uvidíme, kdy budou první krůčky a koupíme první boty :wink: viděla jsem v obchodě, fakt krásné a se žirafkou, tudíž certifikované..ale ty ceny :confused: to bude mazec ještě..

Zdeni - my máme vysavačovou odsavačku a super věcička teda :sunglasses: jestli se chceš na něco zeptat, tak ráda odpovím :wink:

Dneska jsme byly ráno na plavču a Vendy se už super potápí :sunglasses: a taky v poradně..takže v 10měsících máme 78cm a 10,75kg :dizzy_face: trošku obříčci,no :grinning: :grinning:
12. lis 2008 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík holky, no konečně trochu času i když tady mám před sebou hromadu cesťáku co musím ještě dopilovat, jsem vážně koza, že jsem se do té práce nechala uvrtat, vážně nestíhám, celý den kolotoč a večer jak malá usne a já douklízím tak zase sedím u PC a dodělávám nějakou práci i když není to každý večer, ale i tak.

Dočetla jsem vás a musím napsta Gábi že mi běhá mráz po zádech když čtu o té tvé kamarádce. Nedávno v Opavě taky umřela 29-letá holka po porodu páč jí nepřišli na otravu krve - fatk hajzli, takové zanedbání péče.

Moc hezké fotečky Gábi, je to super, taky nad něčím takovým přemýšlím.

Zdeničko my ještě na vánoce nic nemám vymyšlené, ais pro malou nočník, oblečení, hračky atd...

My jdeme s Eli v úterý do poradny a na druhý pichanec. Asi 3 týdny zpátky měla 65cm a 6100g ale teď už bude mít daleko více :grinning: je to pořádná obryně, pořád chce jenom sedat a na nožičky atd... to je síla ale mám ještě strach páč nemá ještě vyvinuté jadýrka v kyčlích.
Jinak už taky baštíme ovoce i zeleninu a je šikulka, příští týden zkusíme piškotky a uvidíme.

Zatím ahojík jdu dělat :grinning:
12. lis 2008 ve 20:40  • Odpověz
Gabi, to jste teda pěkný obříci, to my jjsme skoro neměli ani na roce, ale lepší když hamáte než kdyby to byl opak.
my dnes byly na nákupech v Polsku, přijeli jsme odpolko, baru spala, pak jsme jeli do kina, tak ja Baru viděla asi tak 2 hodky dneska , a to ještě tím, že chodí spát dlouho a ještě tu blbne.V kině jsme byly na Nestydou, docela to šlo.MM si pěkně užil s Baru, 3 krát se mu posrala a 2 krát počůrala deku....
Kyti, to já bych asi nestíhala, teda asi stíhala, ale nechtělo by se mi, te´d mám fakt pohodičku a do práce by se mi teda vůbec nechtělo!!
12. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz
ahojík holky, tak já dnes taky byla v Polsku, pak vyzvedla malou, dala jí najíst, přebalila a fičely jsem k našim byla tam návštěva a podívali se na malou, doma jsem byli až kol šesté, okoupaly jsme dupku, dali napapat a šli do postýlky kde si ještě povídala a usnula až kolem půl osmé :grinning: , bobek byla dnes unavená.

Zdeničko aspoň jsi nenosila takového obříka když Zdenička je taková drobounká, to Ela už je taky pořádný macík a všechno chce vidět a nikam nezajde tak jí taky docela tahám i když se snažím to nepřehánět, taky už mě z ní brní ruce :grinning:

Hezký večer :grinning:
13. lis 2008 ve 21:52  • Odpověz
Ahojda, tak u ans je pekne hnusne, tak jsem pomahala MM na pude, natirala jsme futra,docela me to bavilo.
ted sedim u pc a hledam naky pristroj na vyrobu cokoladky a takovych dobrutek,napadlo me to jako darek k vanocum, protoze me nic nenapada a u sousedu me to nadchlo, tak neco hledam.Ale je toho hodne a tezko se v tom orientuje.
Jo kyti, noseni je ok, i kdyz se taky pekne pronese, kdyz ji nosim dyl.Ale nastesti ji nikam moc nosit nemusim.
Copad Dudus ty nase snazilko?Jakpak se mate?
A co Juliet, uz ma MM praci?
A vy ostatni, ze to tu ted tak vazne?
14. lis 2008 v 17:49  • Odpověz
ahojíček,
Zdeni chtěla jsem napsat Baruška, ale nějak jsem spěchala a pak si to po sobě nepřečetla :grinning: :sweat_smile:
Jinak já dostala od MM Dolce Gusto na narozeniny a jsme s nim spokojeni, akorát ty náplně stojí docela dost, ale na to abych se toho nepřepila to stačí, sem tam si uděláme čokoládku, kafe late a návštěvě děláme preso teda jak které jsou osůbky kterým jenom čokoládky a už se těšíme na léto na ledovou kávu
http://www.elektrohome.cz/krups-nescafe-dolce-gusto-123/d-32072/
14. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky, tak konečně mám chvilku a napíšu novinky:
MM už má na 90% jistou práci, další pondělí by měl nastoupit ... sice ještě nemá smlouvu, ale věřím, že to klapne :slight_smile:
Další novinka: pokazil se nám kočárek :angry: museli jsme ho reklamovat. Když jsme ho kupovali, tak nám slíbili, že v případě reklamace nám dají náhradní. Dali, jenže jen pro jedno mimi. Tak musíme jezdit ven na etapy :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Navíc mi malý už druhý den neustále řve, nemůže pořádně usnout, zabere max. na 10 min a pak se budí s ještě větším řevem ... občas to dělal, ale tohle je fakt síla. Vůbec nechápu proč. MM říkal, že je asi sám na sebe naštvaný, že usnul, a že mu na tom světě něco uteklo :grinning: .
Ale já jsem z toho jeho řvaní úplně na mrtvici, odpoledne jsem ho už musela odložit k babičce, já jsem to už obrečela. Tak snad se z toho vyspí a už to bude OK.

A ještě něco nového: dneska máme 4 měsíce

Kytinko, ty jsi mi udělala chuť s tím late, mňam, dala bych si.

Gabi, hlavně že malé chutná, jak psala Zdenička, lepší než aby jste měly problémy s jídlem.

Kytinko, obdivuju tě, že chodíš do práce. Já bych to zřejmě ani s jedním nedala ... možná s Nelinkou, ta hodně spí, ale s Tadýskem určitě ne.
14. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz
a ještě jsem chtěla napsat Gabi, že má krásnou fotku v té soutěži
14. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz
Juliet preju silne nervy, musi to byt zahul s dvema detmi, nekdy staci jedno a to baru je hodne ditko.Jee, moc vam, preju aby mel MM praci!!!a hlavne penizky.S tim kocarkem je to naprd, a kdyz vam to rikali, tak by to meli dodrzet, kdyz videli, ze si kupujete kocarek pro dve mimi, no ale jasny, zname obchodniky.Aspon, ze mas babicky, ktere pohlidaji.Ono je to potreba.
Kyti, ja vim clovek specha a upise se raz , dva,ale ja jsme to pochopila, ze myslis Barusku.
Ten pristroj , hodne ho chvali,ale chtela jsme to jen jakovy dodatek k darku od nasich, uz jsme si vybrala bundu za 1200kc, tak jsme chtela jeste neco tak do 1500kc.MM rikal, ze by pridal, ale od nej chci prekvapko...tak to jeste musim rozmyslet.
Pujdu delat obed, dnes budeme mit kure na kari s porkem a hranolky..
15. lis 2008 v 10:06  • Odpověz
Ahojky!!

Tak co prodloužený víkendík? Užili jste si s tatínkama?? My ano :dizzy_face: sice se nám tatínek vrátil až v sobotu večer, ale i tak dobré..jo a v pondělí jsme dali kolem páté hodiny Vendy na hlídání k našim a jeli jsme s MM na véču :dizzy_face: snad po sto letech teda :sweat_smile: ale bylo to super :dizzy_face: a Vendy si to prý taky užívala..měla tam havina a bratránka, tak dobré :wink:

Jinak skoro každý večer hrajeme s MM hru - Jambo - koupili jsme si ji už na vánoce, ale hrajeme ji už teď :sweat_smile: :grinning:

Dík za hlásky v soutěži, ale klidně můžete posílat ještě dál :wink: ono je to hlasování povolené každý den jeden hlas :sunglasses:

Juliet - no toto - že s kočárkem na etapy ven :confused: to si vůbec nedovedu představit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ať máte brzo kočík opravený a ta práce ať TM vyjde!! :wink:

Zdeni - co tak Barušce všechno už vaříš??
19. lis 2008 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj , u nás je pěkně hnusně, ještě , že Baru usla hned a nemusela jsme s ní jezdit v tom větru. Teď spinká na verandě, já jsme si zatím uklidila, okolo 15 té má přijet Barušky o rok starší ženich, tak se těšíme.
Včera nám nešla elektrika, tak tu byla pěkná zima.
Gabí, mrkni myslím na minulý stránce jsem psala co vařím Baru. musim jí pochválit, teď hamá moc hezky...
No nic půjdu se namalovat a ustrojit...tak se mějte.
20. lis 2008 ve 14:07  • Odpověz
autor
ahojky tak jsem to jen tak prolitla no koukam Gabou s tou kamaradkou, clovek ma pocit ze se takove veci uz ted nemuzou stat a kdyz se pak o necem takovem doslechne tak jen kouka. No nemam slov :frowning2:

my jsme nestovice zvladly a mame se celkove dobre. No nekdy mam depku ze jsem zavrena doma a nemam moznost se videt se starymi znamymi, ale snad bude nejaka spolecna akce na silvestra tak se uz moc tesim. Ale rekla bych ze to maji sem tam vsechny maminky, jinak si paradne uzivam svoji materskou dovolenou :grinning:
20. lis 2008 v 17:25  • Odpověz
Ahoj holky :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

tak už konečně písám z brdských lesů :sunglasses:

hned jak vás dočtu tak písnu co je u nás novýho a dám fotečky Gábulky do albíčka :sunglasses:
23. lis 2008 ve 14:19  • Odpověz
Madlenko, Gabi je krásná, ale je děs jak to letí.
Dludli, no vidíš a máte to za sebou, nás to teprve čeká.My taky na silvestra jedeme s celou partou na hory, už se těším, snad Baru bude do tý doby aspoň trochu chodit. Před vánocema ještě musíme koupit botičky.
Gábi, myslím , že na předchozí stránce jsem psala co vařím.
My zítra jedeme reklamavat kočárek, blbne brzda a brzdí kolečko.Do 1 h. by ho měli opravit a když ne, tak nám půjčí jiný, tak jsme zvědavý jak to ve skutečnosti bude.
jinak Baru se teď nechce moc spát v kočárku, včera se vzbudila s řevem a celé odpolko byla na zabití, ale zase šla brzo spát.Dnes se vzbudila taky dřív, ale náladu ma lepší.
Dnes nám přišlo pexeso pro MM k vánocům, je pěkný a pánev pro tetu a strejdu,je to super, takhle přes net.
24. lis 2008 ve 14:44  • Odpověz
Ahojky!!

Zdeni - jaké pexeso? Dej tipa :sunglasses: Jinak my spinkání v tomto počásku venku už nevedeme..spinká 2x přes den a to kolem 11 a pak kolem 15..vždy doma v postýlce..tak hodinku, někdy jenom půl, ale stačí jí to asi..jInak v kočárku už mi vydrží max. půlhodinku na procházce - nemyslím spánek..už ji to tam prostě nebaví, když se nemůže hýbat :sweat_smile: Na hory nám jede tatínek, začátkem ledna - zrovna na Vendulčiny narozeninky :confounded: ale co už..Snad budete mít kočárek hned opravený :wink:

Zuzi - podzimní depky zažeň!! Ale máš pravdu, někdy je to fakt na hlavu :sweat_smile: ale nesmíme se nechat :grinning: :grinning:

Ahojky Madlenko!! Gábinka je už velká :confused: :confused: :dizzy_face:
25. lis 2008 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
Gabi my chodime spat taky v ty casy jako vy, ale u nas vevnitr v postylce ani ranu, j eporad venku i v tomhle pocasi a vydrzi spat kldne i 3 hodky (no ale kez by takle spala v noci... :rolling_eyes: )
25. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.