• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ajo, já na Juliet, úplně zapomněla, PROMIŇ.
tak to mi dnes ještě nespíme, ale hraje si sma hezky ne dece.Ja koukala na novu,bohiožel pasti už asi skončili, tak jsem koukala na romantiku.
Nakrajím MM buchtu a ráno, umeju konvici na čaj pro Baru a půjdu taky spát.
3. pro 2008 ve 22:01  • Odpověz
Zdeni, to nevadí :wink:
hlásím, že MM už pracuje, tak jsem moc ráda.
Jinak dětičky rostou jak z vody, Nelinka už se přetáčí na bok a zvedá sama hlavičku, takže bude co nevidět sedět a asi i na bříšku. Tadýskovi to ještě nejde, je trošku línější.
A představte si, ten náš pokazený kočárek ještě pořád nemáme, pořád jezdíme ven jen s jedním, je to hrůza, úplně nám to rozhodilo pravidelný režim, děti jsou nevyspané a protivné. Spí totiž pořádně jen v kočárku, doma malinko.
Hezký slunečný den všem říjenkám i dětičkám :slight_smile:
4. pro 2008 v 09:45  • Odpověz
Já, Juliet, tak to je naprd. To ti vůbec nezávidím. Baru spí přes den taky jen v kočárku. A nemůžete si půjčit třeba od příbuzných náky starši na dobu přechodnou. Je super, že má MM práci,moc přeju!!
Teď vypadlim oslavenci a měla bych uklízet,ale kašlu na to.
4. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Tak kde jste kdo?Vy snad pečete jak mourovatý :sunglasses: ?

Já jsem dala Gábušku ven na vzduch a ta hned usnula,tak chrupká na dvorku.Já si na chviličku zalezla sem,ale půjdu umýt nábobí a pak musím za zvířátkama ven.Mamka dělá těsta na cukrovíčko a večer asi začneme péct,až dáme tu ještěrku spát.Davík jel do práce a přijede až ve středu v noci.Chtěla jsem jet dneska pokoupit dárečky,ale mamce se nechtělo a tak jsme doma.No nějaký už máme,ale jseště musím dořešit co tchánum :wink: ,vůbec nic mi nenapadá.
8. pro 2008 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj, no koukám, že je taky náký mrtvo.§
Já peču,ale už to budu mít, o víkendu to naplním a ještě udělám nepečený a je to. Letos mě to fakt bavilo a hlavně zrovny ty dny kdy jsem pekal byla Baru zlato.Našla si totiž novou zábavu. Z koše a a z jejího belíku s špinavým prádlem vytahuje věci a dává je na postel a je z toho strašně štastná. Tak jsme vytahala ponožky, kapesníky a kalhotky a hrebe si tak jak chce.A fakt jí to na dlouhou dobu zabaví. Vžfdycky jsem na ní jukla, udělala baf, přebalila a byl zase klid.
Uklid mám tak na půl, dnes jsme převlíkla Baru peřinky, zítra nám a uklidím ložnici a pak pomalu obývák, ale ten teď uklízím pořád kvůli naší drobilce, tak to nebude tak hrozný, jen se podívám jestli někde není ňáká pavučina.
Ale máme velkou novinku, Barun se postavila sama v prostoru, byly jsme z toho vyvalení... a kdybyste viděli jakou radost z toho měla ona, byla z toho ůplně vytlemená.Zkošela to pořád dokola , pak už chudinka nemohla. Tak teď ještě uděla první krůček a bude pomalu běhat.Měli jsme z toho velkou radost.
My jsme koupili tchánovcům: tchýni prostěradla, takový svetýrek a lybar na vlasy a tchánoc vypalovačku a asi ňáky oříšky v kornoutu dostane ,a mý mamce hodinky a tatkoj ňákou brusku či co to je:slight_smile:)Ségře váhu, co měři tuky a vodu a švagrovy nože a balíček z drogérky a švagroj se celá rodina složí na navigaci. Tak jsme to snad dala náký tipy.
Tak se mějte a pište!!!!
8. pro 2008 v 15:00  • Odpověz
ahojík holky,
tak se hlásím že žiju :grinning:
Já pekla jenom perníčky a více budem te´d o víkendu s mamkou :slight_smile: chci teda vidět jak to zvládnu :sweat_smile:

Jinak se mám dobře, akorát Elči má zase rymečku tak se léčíme ale jinak je to zlatíčko. Papáme už i kašičky a krupičku. Jak sundáme plenky tak se přetáčíme o sto šest a rozčilujeme se když se nám něco nelíbí, když jí zlobí hračka tak se někdy úplně rozpláče :grinning:

Koníčky už pase jak divá a směje se tak neskutečně nahlas a má úplne záchvaty smíchu.
Hodím zase nějaké foto.

Já jdu dělat něco do práce a dám si nějakou večeřičku :grinning:
8. pro 2008 ve 20:07  • Odpověz
Ahojky holky!!

Tak já zase hlásím, že v sobotu jsem jela bez Vendy do Trenčína s kamarádkou vybírat svatební šaty :wink: vyjížděla jsem ráno v osm, vrátila jsem se až kolem druhé a Vendy hlídala jedna babí, pak druhá a pak tatínek jak přišel z práce :sweat_smile: ale vše zvládli na 1 s * :dizzy_face:
Doma mě pak čekalo překvapení :dizzy_face: od MM jsem dostala předčasného ježíška, a to nový mobil :dizzy_face: vůbec jsem to nečekala :sweat_smile: :dizzy_face:

Jinak dnes máme už 11měsíců :wink: už přemýšlím nad dortíkem na oslavu prvních narozenin :sunglasses: nevím, jestli mám nechat upéct nebo ho upeču sama :sweat_smile: Budeme to slavit spolu - jako moje i její narozeninky už 28.prosince, tak musím rychle vymýšlet..

Dárečky - našim asi digitální kuchyňskou váhu, tchánům tlakový hrnec (skládáme se se švagrem) a taky oběma uděláme kalendář s fotečkama Vendys :dizzy_face: i pro babičky budou :dizzy_face:

Jo a ještě novinka - přijel švagr s přítelkyní a oznámili, že čekají miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2008 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, tak to bude mít Vendulka kamaráda nebo kamarádku, to je fajn. Elušce přibudou kamarádi v dubnu a květnu. Te'd má Tomáška narozeného na MM narozeniny a další to pojede na jaře od kamarádů :slight_smile:

Tak to budou doma velké oslavy, my to taky s Eli budeme slavit spolu, ona je 18. a 21.7. prvně mi jí chtěli vyvolat na moje narozeniny, ale kvůli vysokému CRP to bylo rychlejší :slight_smile:

Gabi a představu už máš nějakou? na ten dortík?
A co šaty vybraly jste nakonec???

My si na vánoce nic moc nekupujeme, jenom našim a tchánovcům např. Portské, nějaké oříšky, dobrý sýr nebo salám atd...letos budu dávat i olej z dýňových semínek ve vlastnoručně zdobené láhví apod... uvidíme jak to bude :grinning:
8. pro 2008 ve 20:48  • Odpověz
No to jsem ráda,že se někdo ukázal :sunglasses: :grinning: :sunglasses: holky moje zlatý jsem tak ráda,že máme už internet doma a že sem můžu jít kdykoliv :grinning:

my už jsme začaly péct s mamkou dneska odpo,tak už máme linecký,a teď dělá mami rohlíčky
vždycinky vykrájí všechny plechy,já si pak stoupnu k troubě a peču a mami odpočívá pak si to vyměníme :grinning:

Gábunka byla moc hodná,celý odpo si hrála sama,pak mi kontrolovala jak umývám nádobí a peču,tak já jsem jí zpívala koledy,teda za doprovodu cd :grinning: moc se jí to líbilo :grinning: pak mi zpívala ona s peťou kolářem a moc jí to šlo :dizzy_face:
8. pro 2008 ve 20:58  • Odpověz
kyti,ta jsi šikulka,jak zdobíš ty lahve?Moje příbuzná je zaplejtá pedigem a vypadá to krásně,taky bych se to chtěla naučit,ale potřebovala bych to vidět

jo gábi už bede dělat dortík pro Veníska,to je paráda :grinning:
8. pro 2008 ve 21:01  • Odpověz
jo a dneska se narodil bratránkovi Adámek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jj, šatky jsme vybraly moc moc krásné :dizzy_face: teď ještě mně a Vendulce :sweat_smile:

my jsme pekly s mamkou jenom perníčky a pracky..teď v sobotu mě ještě čeká oslava narozek s kamarádkama a pak taky na něco ještě najedu :sunglasses:

Madlenko - kukni třebas tu na diskuzi pletení z papíru :wink: ještě jsem to nedělala teda, ale vypadá to velice jednoduše a taky super dárek :wink:

Kyti - představ mám moc, ale pořád se nemůžu rozhodnout :sweat_smile: asi tam chci medvídka Pú nebo krtečka :sunglasses: ale nevím nevím no..taky fotka na jedlém papíře je super, ale asi bych to měla nejradši bez práce, prostě objednané..zkusím zítra dvě cukrářky, co tu máme, jestli by byla některá ochotná přes svátky :sweat_smile:
8. pro 2008 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz
kyti teď jsem koukala na tvoje albíčko,ty PERNÍČKY jsou KRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁSNÝ,to až ukážu mamce,tak mi bude nutit,abych je taky upekla,ale já je neumím tak krásně zdobit jako ty ,je to nádhera

gábi mě by se líbil krteček :grinning:
8. pro 2008 ve 21:13  • Odpověz
gábi tam má taky nový fotečky-krása hlavně s podmáslím-ty jsou úžasný :grinning:
8. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz
no týjo, Kytinkou..klobouk dolů, perníčky jsou prostě nádhera!! My jsme s mamkou pekly a zdobily taky, ale tak se nám třese ruka vždy :sweat_smile: že děs prostě :pensive:

Jj, Madlenko..to normálně ukradla tatínkovi a musela to ochutnat :grinning: :grinning:
8. pro 2008 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz
ahojík,
ty jo Gábi, ty fotky jsou super, jsem se dlouho nedívala a ty na kterých stojí jsou bájo, je to fakt šídlo, tkaový šibalský úsměvy :grinning: :grinning: a je už to fakt velká holka, ty jo, to fakt letí, si vzpomínám jak jsi psala o porodu to je síla :wink: :slight_smile:. No a ty polohy v postýlce to je síla :slight_smile:

jinak díky za pochvalu perníčku, jsem se snažila a dělala to koupeným zdobítkem já totiž ty kornoutky neumím udělat tak to zdobení je trochu hrubé, a taky se mi třepe ruka to ty fotky zkreslují, ještě že jsou malé a čáry nejsou tak dlouhé jinak by to taky byla katastrofa :grinning:

Dnes Eli přišla na to že se může přetáčet a tak jak máme dole plenky tak mi pořád utíká a přetáčí se a jak už je unavená a nejde jí to tak začne řvát :slight_smile:

Maruško, já je zdobím jenom barvama na skolo, třeba na ten dyňový olej budu malovat dýně plody i rostlinky a na uschnutí to dám do mrazáku tak to ta barva popraská a vypadá to jako by to bylo staré a ještě nahoře to převážu lýkem a snad to bude vypadat dobře :grinning:

Maruško je fajn, že Gabi ti vydrží sedět v sedačce, mě nechce tak v ní zatím jenom papá, ale nejraději leží v košíku, vykládat teď moc nevykláda, zato se pořád řehní a chechtá nahlas.
9. pro 2008 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky

tak já jsem uložila naše dítko,písnu vám a jdu pokračovat v pečení cukrovíček.Zbytek rodiny je u sousedů,slaví sousedky svátek,já s Gábi tam byla na chvilku a v půl šestý jsme pelášily domu.Dneska měla malá protivný odpolodne :wink: pořád kníkala a nic jí nebavilo.

Dárečky už máme vyřešený ještě něco tchánovi a to ať si zařídí Davík sám :grinning: .

tento týden chceme dodělat to cukroví a příští týden mám uklízecí :sunglasses: ,nevím jak to budeme zvládat,už teď mi bolí záda a ruka :sunglasses: .

Tak papapa mařenka
11. pro 2008 v 18:30  • Odpověz
Ahoj, ján jsme dnes převlíkla peřiny a uklidila ložnici, zítra bych chtěla zabalit dárky a o víkendu cukroví dodělat. A vyzdobit si to tady konečně vánočně.Už se těším.
My máme 6tý zoubek.Ale bylo to v pohodě.
Jinak snad ani nic nového není.
11. pro 2008 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj holky moje zlatý!!!

Musím vám napsat co je u nás novýho-dneska v 6.20hod se nám narodila neteřinka :sweat_smile: KAROLÍNKA :sweat_smile: měří 48 cm a váží 2830g.Je to krásná beruška.Fotečky dodám postupně.
15. pro 2008 v 19:22  • Odpověz
Madlenko - tak to gratulka k neteřince :dizzy_face:

Zdeni - gratulka k zoubku..my máme už od 7.měsíce 8zoubků a dál nic..

Včera byl MM doma, je nemocný, tak si vzal jeden den volno..měl ležet, ale Vendy ho nenechala :sweat_smile: :grinning: a tak jsem mu ji nechala a jela si na 3hodinky pryč - vybírat s našima sedačku do obýváku - chtějí novou :wink:
16. pro 2008 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, tak tenhle týden nám uteče opravdu rychle, máme toho hodně, včera makro, dnes taky, protože MM ztratil kartu, tak si jedeme pro novou.Zítra kzubaři, MM do práce pro peníze a stravenky a konečne Baru pro botičky, její první. Ve čtvrtek ma MM Aj, tak jedeme dio města , já na nákup, nakoupit poslední dárky a jídlo..přes víkend dodělat poslední nepečený cukrovi, a na začátku týdne výzdobu, poslední nákup, jako ovoce apd a může přijít ježíšek:slight_smile:)
Hlavně potřebuji dokoupit Baru drogérku a jídlo sebou na hory.
No vidíš Gabi, aspoň jsi si odpočinula od malý.
Madlenko, gratuluji k neteřince, ať pěkně roste.
Kdepak máme Dudus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. pro 2008 v 17:42  • Odpověz
Ahojky holky, moc vás zdravím.
My máme za sebou děsný včerejší den, dnes už je líp. Byli jsme na kontrole u dr., malému se den předtím udělaly na nožičce červené tečky, které do včera zmodraly, jako modřínky. A tak jsem se dr. včera zeptala co to je. A ona hned hrozně zvážněla, ptala se jestli měl teploty nebo zvracel a okamžitě nás poslala do nemocnice. Prý to mě nechce strašit, ale může to být vážné. No tak si dovedete představit tu hrůzu! Přišli jsme do nemocnice, tam taky hned všichni v pozoru, volali primáře. Malého prohlédli, vzali krev, dělali testy. A říkali, že to jsou petéchie a mohou být příznakem vážného onemocnění. Neřekli konkrétně co, ale okamžitě mě napadl meningokok. Tak jsme šli na pokoj, malý byl naprosto OK, smál se, povídal. Ale já brečela, fakt jsem měla strach. Za dvě hoďky přišel dr. že testy jsou OK. Takže jsme tam byli přes noc, chodili ho co chvíli kontrolovat, já taky moc nespala a zkoušela jsem, jestli nemá teplotu a naštěstí nic. Ráno taky v pohodě, tak nás pustili domů. Ale ten strach, to byla hrůza! A doma na netu jsem opravdu našla, že ty petéchie jsou jedním z příznaků meningokoka. Tak moooc doufám, že to je OK :dizzy_face: . Ptala jsem se jich, proč mu to teda vyskákalo a říkali, že to může být citlivá pokožka, možná moc řádil v postýlce a prostě se do těch holení bouchl. A je pravda, že teď se hodně snaží otáčet a v postýlce se bouchá, tak je to snad z toho.

Jinak já Vánoce letos moc neprožívám, věnuju se malým a na nějaké velikánské úklidy nebo pečení nezbývá čas. Stejně nám mamka cukroví dá a uklízíme celý rok, tak to jen o víkendu všechno doladím a letos to musí stačit. Okna jsem už zvládla, dárky taky, jen je zabalit. Ale to dělávám až před Štědrým dnem, to mi přijde už takové vánoční a naladí to. Jen škoda, že není sníh, toto počásko se mi vůbec nelíbí :frowning2:

Kytinko, perníčky jsou nádherné.

A dětičky v albumech ještě krásnější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2008 v 18:23  • Odpověz
Ahojky..nestíhám dočítat ani sem chodit..soplíkujeme :frowning2: :frowning2: taky pečeme a uklízíme, tak je toho hodně :sweat_smile: :wink:
18. pro 2008 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík julietko tak to je vážně na infarkt co, no ještě že je malý v pořádku a je všechno OK si to neumím ani představit, že by mě něco takového potkalo, fakt síla, bych to asi nepřežila tak ještě že je všechno OK :slight_smile:

My taky nestíháme, uklízíme jak to jde, pečeme, myjeme okna, ale více to neřešíme, jenom ještě převlíkneme a postavíme v úterý večer stromeček, udělám svícínky a bude hotovo :slight_smile:

Krásné proživí Vánočních svátku, plno pohody, radosti, štěstí ať se máme všichni rádi a je nám výborně :grinning:
18. pro 2008 v 19:19  • Odpověz
Ahojky!!

Jejda, Julietko..tak to je mazec, to bych byla taky dost vynervovaná :confused: ještě, že je vše oka :wink:

Dneska jsem byly u dr., Vendy měla večer vysokou teplotu, tak radši..pro jistotku..no a doktorka objevila i nějakou vyrážku či co..tak nevím..může se prý ta šestá nemoc vrátit, ale že to spíš vypadá na virozku s vyrážkou :fearful: tak uvidíme..snad do pondělka budeme oka..
19. pro 2008 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky

tak my máme taky teplotu předevčírem měla 38°c,včera se celej den držela,ale i tak jsem jí preventivně dala čípek.No vůbec nechtěla jíst,jen trošku pila čaj a ráno,v polodne a večer měla mlíčko.Zato v noci se vyřádila v půl třetí 39°c,rozpálená jako kamínka,tak hned čípek,žínku namočenou ve vlažný vodě,po hodině jí klesla na 38,5°c a hned začala povídat a broukat si,tak jsem si říkala,že už hořečka ustupuje.V pět už byla v poho,celej den se na nás směje a vykládá a už si dala i přesnídávku a v polodne mrkrv s květákem.Teď jsem jí oblíkla a strčila do kočíku a otevřela na ní okno,aby byla aspoň trošku na čerstvým vzduch.Tak hned usnula.
Jsem zvědavá co bude dneska v noci,snad už bude klid.
19. pro 2008 ve 13:22  • Odpověz
jo jinak je u nás od včera sníh a zůstává pěkně ležet,tak doufáme,že to vydrží až do štědrýho dne,teď zase padá
19. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj, tak týden za náme, a my zvládli vše co jsme chtěli.Akorat na pc jsme neměla čas. Baru už má botičky , fakt pěkná taky stály 820kč, prvá kůže. Začíne pomalu chodit, třeba mezi skřínkou a postelí uděla 2 krůčky. Dnes jsem dodělala 2druhy nepečeného cukroví, iklidila kuchyn a dobalila dárky.Zítra asi uklidím obávák a v pondělí udělám pořádnou výzdobu.A ještě pojedeme na poslední nákup na jídlo.A v úterý k naším, jim pořát svátky....a samozdřejmě ustrojit stromeček.Se tak těším.ještě ten sníh nám chybí.Ale na silvestra jedeme na hory, taky si to tak snad užijeme.
Madlenko, sníh závidím.Ale teplotky ne, ale už jste snad ok.
Holky, vy skoro všichni marodíte, tak ať všechny nemoce vyženete do vánoc.
Juliet, četla jsem to jedním dechem, no hlavně, že jste v pořádku a když vás to muselo vyděsit pořádně.držte se.
20. pro 2008 ve 22:46  • Odpověz
Teď jsem koukla na vánoční meily a už mě to tak naladilo, fakt se těším, na vánoce.
20. pro 2008 ve 23:11  • Odpověz
Jo a tyk jsme si vzpomněla co Dudus, dlouho tu nebyla.
Tak ale teď už jdu vážně spát, přeju klidnou noc.
20. pro 2008 ve 23:12  • Odpověz
Ahojky!! Tak z naší virozky se vyklubal zubisko..už devátý :grinning: je to stolička, tak proto ta jednodenní horečka :pensive: uff a ještě nás tolik zoubků čeká..
22. pro 2008 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.