• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahoj holky

tak já jsem včera napsala a jak koukán tak se to sem ani nedostalo :angry:

tak znovu,ale už jen krátce :wink:

Gábinka už je bez teplot,trápily jí asi tři dny.dneska jsem jí doma vážila a měřila,tak měla 72 cm a 8,65kg,25.12.jí bude půl roku,ale na kontrolu jdeme až 8.1.09 tak jsem chtěla vědět jak jsme na tom

jinač jsme dneska pokoupili jídlo a vody,všude lidí a pak že nejsou peníze :wink:

dárky už mám pobalený a zítra doladíme zbytek a pak už nic nedělam,celej štědrej den se budu věnovat dítěti a rodině :grinning:
22. pro 2008 v 19:05  • Odpověz
ahojky říjenky :slight_smile:
Tadeášek už dobrý, další modřinky se neobjevily. Ale Nelinka měla v sobotu horečku, 39. Tak jsem dali čípek a valili na pohotovost. Tam nám řekli čekat, uvidíte zítra. Tak zpět, do postýlky, ale nemohla usnout, pořád pobrekávala. Další měření, teplota ještě povylezla, asi do 2 do rána jsem se ji snažila uspat. Pak zřejmě zabrala druhá půlka čípku, usnula a spala až do 8 a bylo po teplotě. Tak snad máme zdravotní problémy vybrány a budeme si užívat Vánoce.
I když atmosféra na mě nepadla, zřejmě z těch nervů a tolik lidí všude, ani jsem nemohla koupit majonézu. Všude jak po vykradení. Tak jsem včera aspoň udělala PF, teď uvařím brambory na salát a večer nazdobíme stromeček a snad už to bude pohoda. Jen ten sníh chybí.

Tak doufám, že dětičky jsou už také v pořádku a všichni se těšíte na Ježíška :dizzy_face:
23. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz
Holky my už taky máme vše hotový, teda stromeček až zítra.
Chceme vám jen popřát krásné svátky, hlavně hodně zdravíčka, bez toho by to nešlo, štěstíčka a hlavně lásky!!!!!!
Ať nás ty drobečci moc nezlobí a užijeme si pěkně svátky.
23. pro 2008 v 19:11  • Odpověz
Krásné, pohodové Vánoce a radost z rozzářených očiček vašich dětí :dizzy_face: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2198052&vReferer=
24. pro 2008 v 08:57  • Odpověz
autor
Ahoooj sto let jsem tu nebyla :sweat_smile: tak vam vsem chci poprat krasne Vanoce a pohodovy dalsi rok! Mejte se kraaaasne!
24. pro 2008 v 11:41  • Odpověz
KRÁSNÉ A VESELÉ VÁNOCE VÁM PŘEJÍ OSUKÝCH
24. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tu jen na skok, vubec nic nestiham :(, dodatecne krasne Vanoce a hlavne hodne zdravi, stesti a pohody do noveho roku Vam, vasim detickam a manzilkum :slight_smile:
Po novem roce snad za Vami zabehnu casteji :slight_smile:
25. pro 2008 ve 14:01  • Odpověz
Madlenko, Gábince přejeme krásné půlroční narozeniny :dizzy_face:
25. pro 2008 ve 21:00  • Odpověz
jelietko děkujeme za přáníčko :grinning:

my jsme včera byli u tchánů a pak u švagrů,dostali jsme spoustu dárečků,poseděli jsme,popovídali a já pak řídila domu,páč si davík dal slivovičku se švagrem.Večer šli s mojí segrou do hospůdky,já byla doma neni mi nějak dobře a do rána se mi vyklubal pěknej opar,tak vypadam jak černošskéj trumpetysta :angry: .Dneska nic nedělam jen půjdeme na prochajdu,vařeno máme a tak budu konečně odpočívat :wink: .
26. pro 2008 v 10:28  • Odpověz
ahojík,
všem přeju krásné Vánoce a volno plné pohody a radosti a do nového roku všechno jen to nejlepší :grinning:
26. pro 2008 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj holky

tak jsem se na chvilku posadila k pc,chtěli jsme jít ven,krásně tam svítí sluníčko,ale naše dítě usnulo dřív než jsem se stihla najíst,teda měla jsem polívku,pak se Gábi rozhodla,že má zrovna hlad a chce taky jíst :grinning: a tak jsem dávala jí a pak rychle do sebe naházela kuře s rýží,ale malá byla v usínání rychlejší než já v jídle :wink: .Tak čekáme až se princezna probudí a pak razíme na prochajdu.

Už začíná říkat mam mamam,baba,tatata a bleble,je to šíkulka,taky se staví na nožičky a hrozně se tomu směje jaká je šikovná :grinning:,jinak hitem už není foukání,ale vyplazování jazyka :sweat_smile: nevím po kom to dítě je?!?
28. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz
Jo a taky jsme dneska museli dát pryč kolotoč co měla nad postýlkou,v noci si s ním chtěla hrát a tahala si ho dolu do postýlky,tak už je uklizenej v krabici.
včera v půl šestý nás vzbudila hroznym pláčem,až se zajikala :frowning2:,vůbec jsme jí nemohli utišit,asi se jí něco špatnýho zdálo,ale byla to hrůza,nechala jsem jí pak spát mezi náma,probudila se před sedmou dala si snídani a znovu usnula a spala do půl desátý :sunglasses: ,celej den v pohodě a dneska do rána byl taky klid,teda až na to hraní s kolotočem,ale brzo usnula,jen si udělala taků malů přestávečku :grinning:
28. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz
Stále ještě spinká,už je to hodina co usnula,to už jsme se mohli vracet domu z vycházky :wink: ,to mi zase táta požene,to bude rychloprochajda
píšu na etapy,páč jsem tůdleva napsala taký dlouhý dopis pro vás a on se mi celý smazal :angry: ,tak to dneska nenechávam náhodě
jo taky se mi udělal opar,krásnej,vypadala jsem moc pěkně :wink:
28. pro 2008 ve 13:26  • Odpověz
Ahojky holky moje!! Já jsem vám ani nestihla popřát krásné vánoce :pensive: tak aspoň hodně zdravíčka a štěstíčka do nového roku!!!

My máme samé návštěvy, do toho ještě narozky, no je toho moc :sweat_smile: ale užíváme si to :wink: Vendulka své první vánoce sice trošku proplakala, bylo toho asi na ni moc, ale dobré, vše se zvládlo :dizzy_face:

Za chvilku nás čeká oslava Vendulčiných narozeninek, tak už se těšíme :dizzy_face:
29. pro 2008 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky

přejeme vám za celou naší rodinku VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU :grinning: :sunglasses: :grinning:
1. led 2009 v 16:37  • Odpověz
ahoj holky

tak my od včerejška máme PRVNÍ ZOUBEK :grinning:
3. led 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahoj holky, preju vsem dodatecne vse nej do noveho roku :dizzy_face: . Doufam ze se mate vsechny krasne...
Madlenko gratulujeme k 1. zoubku...
4. led 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahojky!! Tak my už máme 10.zubisko a asi se klubou i další, protože je Vendy chudinka pokaděná několikrát za den :sweat_smile: tak už se těším na ty noci teda :grinning:

Jak jste prožívali Silvestra?? My jsme byli s MM tady na hotelu (je v naší ulici a fakt kousek od našeho domu) a tcháni hlídali - teda spíš tchýně..oni byli doma kvůli psovi - ten vždy blázní na rachejtle, tak proto..pokecala jsem si s kamarádama, zatančila, trošku vínka a šáňa upila a po půl 1 valila domů..jako bych to věděla, tak zrovna se Vendy vzbudila :wink: takže mi to super vyšlo..MM tam ještě zůstal, ale mně už se nechtělo vracet, už mi to stačilo..

Dneska jsem byla objednat dortík Vendy k narozeninkám..slavíme je až příští týden..tak snad se krteček vydaří :dizzy_face: chtěla jsem původně dělat sama, ale pak jsem si to rozmyslela..dohoví, co by z toho vylezlo :sweat_smile:

Madlenko - gratulka Gábince k prvnímu zoubečku :sunglasses:

Milu - ahojka :dizzy_face:
5. led 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky

díky za gratulace,myslím,že druhý zoubek na sebe nenechá dlouho čekat,páč je ta naše holka nějaká rozmrzelá nebo jí taky napadne rýma jako postihla mě a davíka :wink:

holky kde jste???
6. led 2009 v 19:06  • Odpověz
ahojík holky,
přeju všechno nej do nového roku a snad tu eko.krizi přežijeme bez úhony :wink:

Elenka zoubek sice ještě nemá, ale zato pořád baští a docela se nám daří chytat kakání a čůrání do hrníčků, jen co jí posadím už ví co se má dělat a hned čurka a kaká pokud má co a když ne tak se rozčiluje :grinning: :grinning: snad jí to teda zůstane, už se fakt těším až mi z toho hrnku začne utíkat páč jí bude něco zajímat :grinning: :grinning:

A jak se všichni máte po svátcích??
6. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
ahojky všem :dizzy_face:

Madlenko, taky gratuluji k zoubku. Tadeáškovi se už spodní taky chystají, někdy je dost protivný, jsou už vidět pod dásničkami, ale ven ještě, potvůrky, nejdou.

Kytinko, malá je šikulka, že se to tak hezky naučila.

My byli na Silvestra taky pryč, u kamarádů na chatě a hlídala babička. Naštěstí malí spí celou noc, tak neměla moc práce.

Včera jsme byli na kontrole, představte si, že není Hexa v celé republice, takže ještě pořád nejsme naočkovaní :frowning2:
7. led 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky

tak já už mám malou uloženou a už i spinká,dneska jsme zahájili koupel dřív,museli jsme,šla jsem jí v půl šestý přebalit a zdála se mi teplá,tak jsem jí měřila teplotku a Gábi si trošičku prdla a posráňkovala mi prostěradlo :wink: ,tak jsem jí rovnou vyslíkla a šla do vany na rychlo koupel.Jo teplotu měla 38°c,doufám,že to má k zoubkum,protože co dneska plínka to byla pokaděná a strašně pila vyžahla 4 lahvičky po 220ml čaje během dne.To máme jít zítra na kontrolu v půl roce :frowning2: ,doufám,že bude ráno v pohodě,měla dostat očkování Prevenaru-posední dávku,tak si myslím že jí jí nebude chtít píchnout.
Jinak já mám rýmu,ale zatím to jde a přežívam.David jede zítra do Plzně do práce a v pátek zase přijede.O víkendu jedeme ke tchánum,budeme slavit narozeniny tchýně :slight_smile: tak snad budeme v pořádu,chtěli by jsme u nich přespat do neděle.

Tak ať jste všichni zdraví a pište pište pište!
7. led 2009 v 19:04  • Odpověz
Tak holky zub je venku!!!! :grinning: :sunglasses: :grinning: Tak a máme druháka!!!
V osum hodin řev a Gábi byla vzhůru a řvala a řvala a ukázala jak jí tak vylezl,tak je to druhej spodní.Až teď znovu usnula.Tak snad už bude mít kočička klidnou noc.
všem vám přeji krásnou noc
7. led 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky!!

Tak my jsme oslavili dnešní Vendulčin první narozeninový den pichanečkem od doktorky na poradně :grinning: Vendy má 80centimetrů a 10,85kileček :dizzy_face:
Zubů plnou pusu - už 10 :wink:
Tatínek nám v noci odjel na lyže do Rakous, tak smutníme :pensive: včera jsme ještě večer Vendulce popřáli a dali jí mluvícího hafana od FP :dizzy_face: Jinak včera tu měla holky - dvojčátka co jsou o rok starší od Vendy, tak sranda..dneska přijde sestřenka s dcerkou o 9měsíců starší, taky brácha s dětma a naši..tak šrumec, ale aspoň nám to bez táty rychle uteče..
Jinak oslava bude až příští týden, až hezky s tatínkem :slight_smile:

Všechny zdravíme a Gábulce gratulka k zubadélkům a Elence ke krásnému kadění a čůrání do kakáčku :wink:
Julietko - my hexu máme, tak nevím..ale už IV.dávku..
8. led 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
Holky, Vendulka právě před chvílí udělala své první dva neohrabané krůčky :dizzy_face: to je ale doják :grinning: jsem z toho na větvi :grinning: :grinning: od té doby mám nachystaný foťák nastavený na kamerování a nic :grinning: musíme si počkat asi :wink:
9. led 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás po delší době zdravím.
My jsme toho měli ňáko hodně, že jsme PC ani nestíhli. Vánoce byly super, do toho samý návštěvy a přežírání se.
Silvestr byl super, byly jsme v Orlických ještě asi se 6ti rodimana, každá má 2 děti, tak to byla síla.Ale fakt dobrý, až na to, že děti a posléze i dospělí chytli ňákou virózu a postupně odjíždělo domů. Buď jim to šlo vrchem nebo spodem.Nakones jsme zůstali 3 rodiny.Ty to odnesli až doma.Nevím jak se to stalo,a le my s Baru jsme se tomu vyhli.
Zato jsme nemocní od včerejška, teda Baru má jen rýmu a kašel,ale stačí to, a nemůžeme ven, to nás štve nejvíc, protože se baru na sáňkách moc líbí.Ale snad se přes víkend vyleží a pak to doženeme.
Jo a dá se regulérně říct, že chodíme!!!!!!!!!!!!!!!! na horách se docela rozchodila, sice ještě hodně leze po čtyřech, ale kam chce si dojde. jsme asi jedni z posledních co? Jestli ne poslední.
9. led 2009 v 15:26  • Odpověz
Gábi, tak to je šiklulka, je tak dál, my snad ani první krůčky nemáme zachycený, nevím.A jste teda pěkný macíčcci. My jdem na začátku února na očkováni a na vážení, tak jsme zvědavá kolik bude Baru mít.
Madlence gratulace k zoubku. My jich máme 6.
My teď odpolko uspáváme v postýlce , když je nemocná, a jde nám to dobře, je fakt chudáček unavená.
9. led 2009 v 15:31  • Odpověz
ahoj holky

tak máme ten druhej zub,ale není to s ním jen tak :wink: celou noc se budila po dvou hodinách,plakala,teplotu a průjem.Včera ráno jsme jí naložili do auta a jeli jsme k doktoru,aby se na ní pro jistotu kouknul.Tak v krku dobrý,na poslech taky,osipaná taky nebyla,tak pravil,že to můžou být ty zuby,ale i nějaká viroza,taky jí udělal testík krve,tak vylezla trošku serimentace,ale že na antibiotika to není..Poradil co koupit v lékárně a co máme s malou dělat a abych jí dělala rýžový odvar a aby malá hodně pila.
Doma jsme uvařili,tak si tu rýžovou kaši dala,ale odpo už jí moc nechtěla,jen pila čajík a měla teploty.Trošku jsme se prospaly,táta nám odjel do práce a tak jsme byly doma s babičkou.Večer už si hrála a vykládala,ale teplotu ještě měla?jíst nechtěla nic,jen trošku ďobla kaše a usnula mi v náručí při VKVčkách.Pak jsem jí dala do pelíšku a spinkala až do půl druhý,tose napila čajíku dostala meducínu a usnula.Pak se probudila v půl čtvrtý a pokakala se,napila a spala-už bez teplot!
Ráno už teploty neměla a vydrželo jí to celej den,sice moc nejedla,jen pila čaj a snědla kousek banánu.Ale jak mi viděla,že mám v ruce rýžovou kaši,tak zavřela pusu a neotevřela jí a ni náhodou :sunglasses: asi je to pro ní pěknej hnus :grinning: .Teď večír jsem jí udělala na zkoušku mlíčko,tak se na lahvičku vrhla a vypila 180ml,spokojeně začala zavírat očka,tak jsem jí šupla do pelíšku a už od půl sedmý spinká a ještě se neprobudila!!! :grinning:
snad už je z nejhoršího venku :wink: .
9. led 2009 v 19:42  • Odpověz
Gabi, gratulujeme k narozeninam a k prvni kruckum. To je sikulka :dizzy_face: .
vcera asi byly erupce na slunci, my od vcera stojime samy bez drzeni a jeste pri tom dela paci paci. Jsem zvedava za jak dlouho se rozbehne. Jinak je teda Vendy fakt kousek, my mame pri 76 cm jen 8,7kg. Ja ji ne a ne vykrmit, takhle to vypada ze ji vsechno sezeru.

Madlenko, brzke uzdraveni Gabince...
9. led 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahoj holky
tak jsme zjistili,že Gábi už má zoubky tři :sunglasses: ,vzala to nějak hopem :grinning:

vendulce taky přejeme hodně zdravíčka,štěstíčka a lásky.Posíláme velkou pusu a dali by jsme si taky dortík! :grinning:
10. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.