• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Tak gratulka ke třem zubiskám, Madlenko :wink: teda Gábinko :grinning: Děkujeme a dortík pošleme v pátek, až ho budeme mít, ju? :wink:
10. led 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
Miluško - děkujeme..kukala jsem na fotečky Charlottky :dizzy_face: máte fakt šikovnou velkou holku už :dizzy_face:

taky jsem nějaké fotošky přidala :wink:

Madlenko a teplotky už jsou pryč? Vendy měla dnes strašně rudé tvářičky, že jsem se bála, že bude i teplotka - kvůli těm stoličkám jako, ale zatím nic..uvidíme..uff, to je ale trápení ze zubiskama jedněma, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
10. led 2009 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

takze nejdrive, vse nejlepsi Vendulce k narozeninam a prvnim kruckum, Gabince od Madlenky gratulujeme k prvnimu zoubku a Vas vsechny ostatni zdravime.

Tak a ted novinky, konecne je stary rok pryc a ja snad budu moci casteji k vam nakoukavat :slight_smile:. Nejvetsi novinkou asi je, ze cekame chlapecka :grinning:. Takze do toho naseho babince pribude k Juliet dalsi muzsky :grinning: Doufam, ze pres prvotni komplikace bude uz vse OK a v cervnu uz budeme 3 :wink:. Rodina to dostala pod stromecek, v praci to prasklo min. tyden, ikdyz jsem to jeste chtela chvili tutlat, protoze nas pani doktorka pri prvnim utz vystrasila, tak jsme chteli pockat az na vysledky tripple testu, na kterych jsem byla ted ve ctvrtek, ale holt prcek pres Vanoce vyrostl, takze pevne doufame, ze krom meho vysokeho tlaku uz mame vsechno za sebou a zaciname vymyslet jmeno, protoze pro chlapecka zadne nemame pripravene :slight_smile:. Jinak dle utze je nadherny :dizzy_face: a pani doktorka ho vzdy chvali, jak krasne spolupracuje, tak jsem na nej pysna :grinning:. Tak nam holky drzte pesticky, at vse dobre dopadne :wink:.
Takze otviram tehulkovani pro tento rok :wink:

Dalsi novinkou je, ze Jirka zacal podnikat (ke konci roku dostal vypoved, nebot rusili jeho firmu), ja presla na novou pozici ve firme a do prichodu naseho mimise jeste chceme zrekonstruovat obyvak, loznici a pristavit pracovnu a opravit strechu :grinning:.

Takze to se delo, za tu dobu co jsem tu nebyla :wink:.
11. led 2009 v 16:14  • Odpověz
ahojik holky,
tak oliii to je velikánskáá novinka a moooocka gratuluju a přeju aby všechno dobře dopadlo a v červu jste byli jedna štastná rodinka :grinning:

Vendulce všechno nejlepší k ročku, je mocka šikovná když už začala cupitkat a zkoušet svoje nožičky, viděla jsem fotky a je moc kouzelná, čím dál krásnější jsou ty naše holky.

Maruško, tak hned 3 zoubky no aspoň při jednom trápení :slight_smile:

Miluško koukala jsem na fotečky Lotky a je kouzelná, jak stojí u umyvadla a čistí si zoubky je úžasná a šikovná

končím pač mi Eli chce klavírovat do klávesnice a tahá mě za ruce tak mizím :grinning: :grinning:
11. led 2009 v 17:21  • Odpověz
Ahoj holky!!!!

OLII - hurá hurá hurá,to je super,to je krásná novinka,držim palce,aby bylo vše OK :grinning: :grinning: :grinning: a pohlaď za nás mimíska,našeho druhýho klučinu v partičce ženskéjch :wink:

děkujeme za gratulace k zoubkům,dneska Gábulka odpolodne spala 2 hodiny v kuse :sunglasses: ,po probuzení krásně spapala půl banánu a kakala až teď večír,tak si myslim,že už je průjem na ústupu,teda doufám v to :wink:

koukla sem na fotečky v albíčkách-máte krásný a šikovný dětičky moje zlatý kočičky :sweat_smile:

před chvilkou nám odjela návštěva,kamarádka má termín na začátku února a budou mít třetího kluka :wink: (chtěla holčičku),tak sem si pohladila bříško,už se těší až porodí,je prej jako kachna,ale musím říct,že jí to moc sluší :sunglasses:
11. led 2009 v 19:55  • Odpověz
Oliii, ty tajnustkarko, vsak uz mas skoro pulku za sebou... Mooooooc gratuluju a drzim palce at je vse v nejlepsim poradku.
Vy si s tou rekonstrukci nedate pokoj :wink: .
11. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
Olinko - no to je mi novinka!!! :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držíme s Vendys pěstičky :dizzy_face:

děkujeme za gratulky k narozkám..dnes opět další stolička vykukla, tudíž už 11.zubisko :grinning:
11. led 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
teda Gábi a Vendy vy jedete v těch zubiskách!!! :sunglasses:
A to Vendulce nic neni?
To je dobře,je to hrůza co jsme si zažili my,ale snad už to dobrý cestě :grinning:

jo OLII chceme albíčko,ať víme včechno co je u vás novýho :grinning:
11. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jj, Olinka je teda pořádná tajnůstkářka :sunglasses:

Madlenko - Vendys kadí několikrát denně, je trošku protivka, občas teplotka, když se o něco malilinko bouchne v pusince, tak řev jako ďas, takže to vše kvůli zubiskám..ale jinak pohodka :sweat_smile: :grinning:
11. led 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky

tak my už jsme kakaání taky zredukovaly a už to není tak hrozný,hraje si a povídá,tak už je vcelku dobrá
jen,nám nějak pohubla :sunglasses:
12. led 2009 v 19:46  • Odpověz
Tak to je fajn, Madlenko..hezky vykrmuj, ať je zase fit :sunglasses:

Vendy byla dnes úplně umrnčaná a prostě hrozná..spinkala přes oběd jenom necelou hodinku, tak děs..zubiska jedny :angry:
12. led 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
gábi,to mi spinkáme dobře,jen to jídlo,ale snad se to taky vrátí do starej kolejí :grinning:
12. led 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahojík holky,
jj Olii holky mají pravdu chceme vidět jak ti krásně roste bříško a mimíska na UTZ jestli máte fotečku :slight_smile:

tak to naše Eluška problém s papáním nemá, už máme asi 9kg :grinning: a to jí musím v jídle trošku brzdit :grinning: co z té naší holky jednou vyroste a se spaním to je katastrofa. Jestli mi přes den spí 2 hodiny tak to je zázrak. Někdy spí na etapy 3x půl hodiny nebo dopoledne 1,5 hod a k večeru půl h. jinak nic víc.
Čajík nemůžeme naučit pít i když si myslím že málo pije když má dopo ovoce, pak sunar s vločkama, potom zeleninu a na večer krupici a ráno zase sunar :grinning: .
Dnes v noci se vzbudila v 1 a do 3 jsem uspávala, pořád si chtěla vykládat, nepomohl ani sunar :grinning: , byla v klidu, ale prostě si chtěla foukat, frskat a kecat a hrát s rukama - no šoumenka :slight_smile:

Holky akde máme Zdeničku, už by se jim taky mohlo podařit to druhé mimi když chtějí a bylo by fajn kdyby to bylo další chlapisko, by se rozjela etapa kluků :grinning:

Kamarádka čeká 5.5. a druhá někdy v polovině dubna už se těším, v dubnu to bude kluk a v květnu překvapení :grinning:
13. led 2009 v 10:56  • Odpověz
ahoj holky, moc a moc dekujeme za gratulace - moc se omlouvam, ale Jirka rekl, ze prvni to bude vedet rodina a pak teprve konik :grinning:, ale nebojte vic netajim :slight_smile: (vite co to pro me bylo nic nerici :grinning:), ale je fakt, ze jsem byla hodne zamestnana, takze jsem nemela ani moc cas sem chodit :frowning2:, tak snad se to ted zmeni :wink: .

Pevne verime, ze vse bude OK, uz jsem si na naseho mimise nejak zvykla :sunglasses:. Ikdyz teda ho jeste necitim, ale nekdy je uz videt, mam pak takovou nesoumernou bouli na brisku, tak tvrdim, ze je to prcek, Jirka se vzdy smeje, jestli to nahodou neni zacpa :grinning:

Milusko, kde si vzala pul roku, nestras :slight_smile:, uz ted to strasne leti :wink:

Jinac dnes a zitra jsem zustala doma, zacinam kaslat, z nosu mi tece, chraptim... tak lezim, ctu si, proste vegetime :slight_smile:. Stve me, ze si nemuzu nic vzit za prasek... ale vzhledem k tomu, ze jsem nevedomky do prcka ze zacatku cpala atb na mocak (nemeli jsme tucha, ze tam je :slight_smile: ), tak popijim jen caj s citronem, kloktam slanou vodu a mamca do me leje cibolovy caj na kasel :slight_smile:, ale hlavni je, aby nam bylo s prckem dobre...

Pristi pondeli si budu volat na vysledky Tripple testu, tak doufam, ze bude vse OK a kdyz bude, tak zalozim nejaky albicko :slight_smile:, abyste toho naseho chlapaka videli :wink:

Tak zatim, jdu si uzivat klidu a cist si :slight_smile:
13. led 2009 v 11:02  • Odpověz
Oli, psala jsem pulku...
13. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
Milu promin, tehotenska demence :grinning:
13. led 2009 v 17:21  • Odpověz
jojojo Olii a bude hůř :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

my se dneska měly docela dobře,Gábuška byla zlatá a dneska už začala zase papkat,sice si ještě dává pozor co jí strčim do pusy,ale jedla a to je důležitý :grinning:

jinak jsem je (babičku a gábušku) vyhnala před polednem na procházku,aby jim vyhládlo,obě už to potřebovaly :wink: :wink: :wink: ,bylo tak krásně,tak aby se nalapaly čerstvýho vzduchu

já byla odpo venku,nakrmit zviřátka,pohrát si s psíkem

já dělala halušky se zelíčkem,moc se mi povedly,su šikovná(musím se pochválit,páč mi jinak nikdo nepochválí :wink: )

zítra odpo budeme doma samotný jen Já a Gábunka,babička jede do Plzně a Davík přijede až v noci z práce
13. led 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahojky!!

Olinko - už se na albíčko toho tvého chlapáka těšíme :dizzy_face: :dizzy_face: a hezky se vyleč :wink:

Kyti - Vendy tak spávala taky..až teď je zázrak, že spí někdy i 2hodiny v kuse..ale už teda jenom jednou denně, už je z ní velká holka prý :grinning:

Madlenko - tak ať to samy hezky zvládáte :wink: Já jsem byla s Vendy u kamarádky, co má o rok starší holčičky - dvojky, tak si hrály :sunglasses: to jsme byly autím, vyjímečně nám ho taťka nechal..a pak jsem ji šupla do kočíku a uspala v chumelenici :grinning: byla jsem venku s ní jenom tak 5minut, ale zmrzlá jsem až hrůza :sweat_smile: Vendy už garážuje :wink: a já bych měla obědvat nebo i něco dělat..ale když ono se táááák nechce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. led 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
Gábi já právě obědvam,mám ještě halušky od včera,mamka už jela a tak už jsme tady samotný,ale nám to neva :wink: ,Gábinka si hraje v sedačce a já jsem na chviličku obsadila pc,až usne tak půjdu rychle ven na zvířátka,u nás je pěkně hnusně a tak už jí ven nebudu bát,byla tam taky chviličku.Na oběd jsem jí dala konzervičku - kuřecí s rýží a zeleninou,tak jsem zvědavá co to sní udělá :grinning: ,ale co maximálně se posere :dizzy_face: :fearful: :dizzy_face: ,smědla jí celou a pořád otvírala pusinku,asi jí už schází pořádný jídlo :wink:
14. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj tety a mimíska :grinning: !

Tak jsem dneska byla u pana doktora na prohlídce,moc se mi dneska nelíbil,tak jsem se na měj chvilku šklebila a trošku jsem plakala,ale pak mi to přešlo.Dostala jsem poslední dávku Prevenaru a nastalo vážení a měření,tak k dnesnímu dni měřím 72 cm a vážím 8700g.Prej jsem pěkná holka a moc mi to sluší-pan doktor si chtěl šplhnout :wink: ,prej ať se na něj usměju :grinning: ,tak jsem se trošinku usmála a pak jsem ho i pohladila,aby neřekl,že se bojim :wink: .Teď jsem tou námahou usnula a ležim ještě oblečená,maminka mi nechce budit :wink: ,abych nebyla protivná.Fotku,jak spinkam oblečená,dodá mami hned jak jí tatí stahne do počítače.

Jo tatínek má dneska narozeniny,tak si prej večer dáme lahvičku :grinning: :sunglasses: :grinning: -já mlíčko a on a mamka vínečko :wink: .

Tak papapa Gábinka
15. led 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahojky kočky :slight_smile:

Olinko, moc se těšíme na albíčko, testy budou určitě OK :wink:

My spíme také málo, přes den max. 2x 20-30 min. (většinou usnou u jídla) a když jdeme ven, tak v kočárku tu hoďku dají. Ale začínáme mít divoké noci. Spávali jsme luxusně, od 7 do 6ti, ale teď se Tadeášek začíná v noci přetáčet na bříško, neusne u toho a začne řvát, ať ho vrátím zpět. Včera to dělal co hodinu, dnes asi 3x. Ale strašně to naruší spánek, je i na něm vidět, že je unavený a ráno po jídle usíná. To nikdy nedělal.
Vám to děti také dělaly?

Gábinka se má, že už je naočkovaná. My nemáme ještě nic :frowning2: , Hexu doktorka nemá a na Prevenar také musíme počkat (protože jsem dřív narození).
15. led 2009 v 15:27  • Odpověz
Haha, Madlenko, vase mala vazi stejne jako nase. Jen Ch. je 11 mesicu. Tak nevim co delam spatne, pritom ji jak diva... no ale dr. rikal ze ted uz bude pribirat hodne pomalinku, kdyz chvili neposedi..

Juliet, mne mala spala taky super a kolem 6. mesice mela taky obdobi kdy se budila. Ale preslo to. Pry to je i tim ze maji pres den spoustu zazitku a v noci je mozecky zpracovavaj.
Ted uz spi zase durch, teda pokud nezoubkuje jako zrovna ted.
16. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak po dlouhé době nakukuji.Občas jsme vás dočetla, ale nechtělo se mi reagovat.
My jsme teď nemocný skoro všichni, teda jen rýmu a kašel , ale stačilo to.Baru už je na tom nejlíp. Dnes jsme byly na 10m. venku, aby si pomalu zvykala na zimu.na sáňkách se jí moc líbí.Odpoledne chodíme spát s Baru a čučíme na telku a prostě se jen tak válíme. MM není taky dobře, tak na půdu teď nechodí...Koukáme na filmy, ležíme a tulíme a se...
Tyjo Oli, velikánská gratulace!!!!!!!!!!!!!!To je super, jsem moc ráda,že vám to vyšlo.Plánovali jste nebo to bylo nečekané? a necháte si říct co to bude?Pěkný datum porodu, jen o den dřív a bude mít narozky jako já, jen bude o 29 let mladší:slight_smile:)
A teď ještě Dudus a bylo by to super, nevíte o ní někdo? Dlouho tu nebyla!!!
My cca spíme po obědě, tak 2 hodky, vždycky venku v kočárku a teď už přes týden usínala po obědě v postýlce, když byla nemocná, a taky ty 2 hodky dala a my s ní:slight_smile:)
Tak se mějte a já s zase ukážu.
16. led 2009 v 19:51  • Odpověz
Milu: brachuv Tomasek pomalu v 5 letech ma jen 14 kg, takze bud v klidu, uprimne, ja bych radsi nejaky takovy nez valibuka :slight_smile:, to jeho segra v roce a pul ma tech 14 kg pomalu taky, takze bych to neresila, hlavne ze je Lotka zdrava... a proste jak si cisti ty zoubky, tak je proste kouzelna :dizzy_face:

Zdeni: planovane to bylo, jen ne tak rychle :slight_smile:, ale jsem radi, navic od vcerejska mrnouse i citim, takze super :slight_smile:. Moc si preju, aby nam ty testy dopadly dobre a ja se fakt nejak prestala stresovat... jsem fakt hroznej nervak :(. Jinac, jak uz jsem psala, my cekame chlapecka, takze snad se pani doktorka nesekla :slight_smile:)

Dudus a jeste Megy tu dlouho nebyla... Na obe prskam tehu bacil :slight_smile:
17. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
Aha, tak to jsem přehlídla a jméno máte vymyšlené?
18. led 2009 ve 12:14  • Odpověz
zatim se nemuzeme nejak dohodnout, ale na to je jeste cas ...
18. led 2009 ve 13:07  • Odpověz
ahojky holky-všechny vás po dlouhé době zdravím.Hlavně Zdeničko tebe,ty jsi mě jakoby přivolala.Zrovna jsi na mě vzpomínala :slight_smile: No jo,ono nebylo co napsat,teda skoro.Trochu jsem vás dočetla a nej........... je nová zprávička od Olii-gratuluju mocinky.U nás byl teď trochu chaos.Potom co jsme se přestěhovali se před vánocemi stěhovala tchýně,bydlí teď přes chodbu.Pak vánoce,které utekly moc rychle-samá návštěva apod.Na to Silvestr a už zase práce. :unamused: V práci docela nuda-v zimě nikdo polystyren nechce. :rolling_eyes: Tak jsem teď jinde a dělám vlastně stropnice.Celkem to tam utíká.V pátek jsme byli na chiře,protože můj šikovný manžel měl pracovní úraz,tak jsem si ho vezla trochu pozašívat.Zítra jdeme znovu na kontrlolu.Jako bolestný si jel koupit rybičky :grinning: :grinning: A náš Kuba si tam koupil králíčka.Náš pejskem ho miluje,ale sem tam si ho plete s fenečkou :grinning: :grinning: :grinning: Tak musí být pod dozorem.Já bohužel takovou krásnou zprávu jako Oli nemám.Příští týden,teda další úterý nastupuji do nemocnice,pokud mě obejde chřipka.Na jeden malý zákrok,za dva dny jsem doma a pak to zkusíme a uvidíme.Snad už to konečně taky vyjde,ať mezi vás můžu chodit častěji. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kolem mě jsou samá miminka,tak mě chápejte-závidím-teď mi psala kámoška co je v Irsku,že má holčičku.Sestřenka má chlapečka,sice trochu nemocného,ale už je to s ním mnohem lepší a je nádherný.Taky jsem si udělala albumek vás a vašich miminek,ať vím s kým si píšu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak krásný den všem říjenkám ahojky
18. led 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahoj holky!

Tak naše dítko už se dává zase do kupy,už pěkně spinká celou noc,jen to usínání nám krapet dělá problémy :wink: .Tak třeba dneska-napapá se,usíná u toho,krkání probíhá v polospánku,ale jak jí položim do pelíšku má hned oči otevřený a začne si vykládat,hraje si s dudlíkem,vykládá medvídkovi a hraje si s plenkou.A dneska to vydržela dělat hodinu,pak se otočí na pravý bok a usne :sunglasses: :grinning: :sunglasses: .

Vítám zpátky naší dudušku :wink: ,budeme ti držet palce,aby všechno vyšlo,to víš musíš mezi nás častějc :grinning: .

Milu a kolik měří malá Lotka?

olii-gratulace k pohybum :dizzy_face:
18. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
jo hodila jsem nové fota do albíčka
18. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
Mala ma 76cm a vcera jsme vazili, tak mame 9,1kg. pridala jsem fotku z plavani, tam je videt ze nemame faldiky. Ja s tim v podstate ani nic udelat nemuzu, ona ji hodne, ale dr. rikal ze se neda nic delat kdyz je tak ziva.

Oli gratuluju k pohybum. To je uzasny, co? :dizzy_face:

Dudus, drzime palce!!
19. led 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.