• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojík holky,
my dnes byly na půlroční prohlídce :slight_smile: toto letí :grinning: máme 71cm a 8,5kg :grinning: nevytahujeme se rosteme :grinning: ale nevím po kom.

Miluško malá je krásná holka a živá ono kdyby jí něco chybělo tak si určo řekne, je šikulka :slight_smile:

Duduš vítám zase mezi nás :slight_smile:

Eli se teď asi učí spát odpoledne páč dopo jen půl hod a odpo už 4 den od půl 2 do 4 uvidíme jak dlouho jí to vydrži.
Dnes se konečně otočila i na pravou stranu na bříško :grinning: . Už muže baštit i jogurty.

zatím paček Eli je jak střevo za chvíli na sebe shodí kámen z krbu jak se tady ode mě pořád natahuje a pere se se mnou :grinning:
19. led 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahojda,
zkoukla jsme vaše holčičky a jsou krásný a je děs jak tom letí, vždyť takhle malá byla nedávno baruška.
Dudus, super, že jsi k nám zase zavítala. Choď častějc, i když se tu skorio furt mele o dětech, ale náke jiné téma se též určitě najde.Škoda, že nám nemůžeš říct tak dobrou zprávičku jako Olli, to bylu bylo vůbec nejlepší.Ale neboj , ono to vyjít musí někdy.
Tak ještě přivolám dludli, jak pak se mají oni a jakpak válčí s bydlením?
My jsme dnes byly venku na sáňkách, moc se jí to líbí, ale bohižel u nás už to taje.
19. led 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahojky říjenky!!

Zdeni - u nás to taje taky a moc..silnice jsou už suché..včera jsme byli dopo celá rodinka i se psem na prochajdě, on děsně táhne a nedá se s ním jít po ulici, musí jenom do polí a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jo - labrador :sweat_smile: a tak jsme zapřáhli vodítko za kočík a jelo se i do kopce :grinning: :grinning:

Kytinko - Eluška je šikulenka velká už :dizzy_face: Vendy měla v půlroce 70cm a 8,97kg :grinning: takže i vím, co se s ní nanosíš :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:

Dudus - rády tě tu vidíme!! :wink: teda ale tchýni v baráku ti nezávidím..ale my ji tu máme v domě :zipper_mouth: :grinning: :grinning: V nemocnici ať tě zákrok nebolí a pak šup šup miminko v bříšku!! tfuj tfuj tfuj!!

Jj, Zdeničko..Dludli se tu dlouho neukázala, ani nevíme, jak se mají..a dohoví co Megy :confused:

My jsme o víkendu oslavovali..fotošky dodám později..dort s krtečkem se povedl, výzdoba se líbila :dizzy_face: dárečky taky, tak super :wink: jo a já jsem se s taťkou včera i trošinku přiopila, tak byla sranda teda :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. led 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
Madlenko - kukala jsem na Gábinku - ta je teda už velká!! Šikulka je to :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
Dudus vitej :slight_smile:, neboj ono se na tebe stesticko taky usmeje, moc Vam to s mimiskem prejeme :wink:

Jinac, Triple testy nam vysly v poradku, tak Vam toho naseho chlapaka sem vlozim :grinning:, jen neslibuji do konce tydne, protoze scaner ma Jirka v praci a ted ho mam v alpach, takze bud o vikendu si mimiska naskenuju u nasich nebo az pristi tyden :slight_smile:

Dekuji za gratulace k pohybum, ale jak se mrnous vrtel v patek a sobotu, tak v nedeli a dnes si vegeti a moc se teda neprojevuje, citila jsem ho jen trosku jednou, ale co bych chtela, je vubec zazrak, ze uz jsem ho zaregistrovala, jak jsem tak cetla, tak prvorodicky to vnimaji nekdy kolem 20tt, no jo, ale kdyz ja byla hubenour (coz uz ted teda taky nejsem :grinning: ), tak jsem ho zpozorovala asi drive :slight_smile:)

Madlenko - mala je Ti strasne moc podobna a uz je to poradne velka slecna :slight_smile:.

Skoukla jsem i ostatni albicka, fakt ty mrnata strasne rychle rostou. Moc Vam to slusi, tak zatim packo a dobrou.
19. led 2009 ve 21:39  • Odpověz
Olinko - tak super, že jsou testy oka :wink: a budeme se těšit na albíčko :dizzy_face: A pohyby jsem já cítila až po 20tt, takže to jsi je cítila vážně brzičko..hubeňourku náš :sunglasses:
20. led 2009 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz
nám dnes nešla elektrika, tak to byl mazec..včera večer jsme si zapomněli vytáhnout venkovní roletu (na elektr.proud), tak v obýváku byla tma jako v pr* :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale ještěže máme plyn, že jídlo jsem ohřála na něm :sweat_smile: chodily jsme s Vendy s baterkou a pak jsem to vzdala a jela autím ke kamarádce :grinning: :grinning:
20. led 2009 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky!!

Kdo chcete kukanec na fotky z oslavy, tak je najdete na www.benicek.com v albu Vendulka oslava narozenin :dizzy_face:
21. led 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, fotky jsme shlídla a jsou fakt pěkné.Slusí vám to tam. Koukala jsme , že jste dostali taky pejska, my ho kupovali baru taky k roku.A docela si s ním ráda hraje. A jak dostala tu hračku na provlíkání těch kostiček, jde jí to? Taky jsme o tom přemýšlela,ale zdálo se mi to na Baru ještě brzo, ale když už to máte vy.
A ještě jsem koiukala, že máš v okně stejné hvězdičky, ty červené:slight_smile:)
Já jdu dnes ke kadeřnici, tak se těším..
21. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Tak my jsme dneska měli zase úřední den-musela jsem na finančák,kuliva polnostem který vlastnim,dát daňový přiznání.Pak jsme si šli vyzvednout na VZP 500kč za očkování prevenarem-tam jsem byla mile překvapena,dostali jsme 1000kč-mají to jen teď v lednu nějakou akci.No nebojte hned jsem to utratila-plínky,ubrousky a strava pro Gábušku.Jo taky jsme dojeli vrátit tiskárnu a nakoupili.Pak jsme se stavěli u příbuznejch a vesele pádili domu.Gábi byla zlatá,chviličku si dřímla v autě,ale neplakala jen se rozhlížela,koukala po světlech a po regálech.Je vidět,že je to ženská hned by nakupovala :grinning: :sunglasses: :grinning: ,ještě,že tam byl tatínek ten nás krotil :grinning: :grinning: :grinning: .

Oliiku gratulace k testíkum :slight_smile: !!!
Gábi moc vám to na tý oslavičce sluší a dortík byl krásnej :dizzy_face:

no a kdepak máme ostatní????
21. led 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahojky!!

Zdeni - já jdu ke kadeřnici dneska..taky se moc těším, už to mám šílené..myslela jsem si, že si nechám dlouhou ofinku, ale nemůžu to mít..mám vypleštěné čelo jako blázen :angry: vůbec mi to nesluší :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak půjde ofinka zkrátit :wink: Vendy si s hafanem ještě moc nehraje, ale s provlékačkou ano, má dvě dokonce :grinning: ještě jí to nejde, ale vůbec jí to nevadí :grinning: :grinning:

děkujeme za pochvalu foteček :dizzy_face:

Madlenko, jj, VZP dává teď v lednu 1000Kč, ale my to nemáme za co upotřebit :confounded:
22. led 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, náhodou na těch fotkách ti to moc slušelo.
Tak to s etaky poohlídmu po tý provlíkačee.
My jsme u ministerstva vnitra, a ty dávali 500kč na plavání miminek a pro tehotné a kojící 1000kč plus jsi ještě mohla čerpat balíčk pro ženy a to byla 500kč. Bylo to mimo jiné na ochranné sportovní pomůcky, tak jsem si koupila chrámiče na brusle a vše mi proplatili.
Tak já jsme dnes sundala stromeček, konečně.
22. led 2009 ve 13:43  • Odpověz
Krásný večer!!!

Tak hlásim,že má Gábinka čtvrtý zub :sunglasses: ,asi jí to pěkně bolí :frowning2: páč hodně pláče a je protivná :wink: .Ale usnula hned jak jsem jí položila do pelíšku,no uvidim jak jí to vadrží,doufám že se za chvilku neprobudí.Dneska jsme si udělaly klouzavej den,jsme doma samotný a tak jsme vyrazily ke kámošce na pokec,no vrátily jsme se ve čtyři.
22. led 2009 v 18:54  • Odpověz
my byly na chvilku v hospůdce a teď mě pěkně slzí oči.
Holky, jak jste na tom s váhou po porodu:slight_smile:)
22. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
ahoj!

Zdeni s váhou jsem na tom blbě :sunglasses: :grinning: :sunglasses: ,chtělo by to pár kilo dolu,už se těšim na jaro.Oprášim kolo a bude jezdit.
23. led 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahojky!!

Zdeni - tak jak u kadeřnice? Já dobré, jenom jsem chtěla zastřihnout vzadu kousilínek a hlavně tu ofinku..spokojená..co ty? A právě na těch fotkách mám to čelo vypleštěné jako blázen, to fakt já mít nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To máte dobré příspěvky teda :confused:

Madlenko - gratulka k zubisku :grinning: My pořád čekáme na 12.zub - stoličku a už to má víc než týden naběhnuté a protifka je taky a zubisko nikde :confounded: JInak my jsme měly celý tento týden návštěvový :grinning: :grinning: to mám ráda, aspoň to uteče vždycky :wink:

Váha dobré..ale mohlo by to být lepší..měla jsem dokonce i o 12kilo míň než před porodem..no, ale vánoce udělaly asi své :sweat_smile: teď mám jenom o 5 kilo míň a chtělo by to ještě tak těch 10dolu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: v dubnu nás čeká moc dobrých kamarádů svatba, tak nevím nevím :sunglasses:
23. led 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Oli, super, že testy jsou OK, těším se na albíčko :slight_smile:

Madlenko, nezkoušela jsi homeopatika na ty zoubky? My teda ještě nemáme ani 1, ale ostatním ze srpna rostou o sto šest a ty homeo dost pomáhají.

Gabi, máte krásné fotky z narozenin a ten dostík je super.

Holky, musím vám napsat, co se mi stalo. Za prosinec nedorazila mateřská. Tak jsem volala na sociálku, tam mi řekli, že už to vyplácí úřad práce. Volám tam, tam mi řeknou, že oni ne, že sociálka. Volám zpět, paní se teda uráčila podívat do PC a zjistila, že firma se přestěhovala do Prahy, tak že musím volat tam. Volám na číslo, které mi dala, tam mi paní řekla, že volám špatně na Prahu 2, že musím na Prahu 1. Tak volám na tu Phu 1, tam mi řeknou, že mě nemají v PC, ať zavolám jiné úřednici. Ta mi řekne, že mě tam opravdu nemají ani firmu. Že ta sociálka ve Zlíně poslala moje papíry na tu Prahu 2 místo na Prhu 1 a z Prahy 2 nebyli schopni za měsíc!!! přeposlat ty papíry na Prahu 1. No chápete to? Tak nakonec mi slíbila, že zjistí, kde jsou ty papíry a dá mi vědět. Včera volala, že už ji přišly, ale peníze mi pošle až v únoru :angry: . No hlavně, že už mě někde mají. :slight_smile:
23. led 2009 v 10:23  • Odpověz
juli to víš to je ten ÚŘEDNÍ ŠIMLÍK,mají toho chudáci moc :wink: .To je jako s naší holkou 5měsíců byla hlášená úplně jinde a nikomu to nevadilo,že tam mají dítě bez rodičů :frowning2: . No co naděláme!!!Hlavně,že ty penízky dostanete,je mrzutý,když s něma počítáte a nemáte je!!!
23. led 2009 v 10:35  • Odpověz
No Juliet - tak to my bysme bez mateřské nepřežili :fearful: a co vy se dvěma dětma :astonished: no mazec :unamused: :unamused:
23. led 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
Juliet, tak to je pěkně naprd. Ale hlavně , že přijdou. Já mám schovaný v šuplíku v obálce ještě celý porodný, mám to takovou zálohu, kdby něco. pak člověk nemá z čeho brát a je to na takový blbý a člověk je z toho akorát na nervy.
Gabi, vlasy ok, chtěla jsem zkrátit jen konečky,a donesla jsem si svojí barvu, tak to mám teď na chvíli pěkný:slight_smile:)
My dnes budeme mít grilovaný masíčko, tchám slaví svátek, tak bude menší oslavička.
Teď jsme byla venku uspat Baru, pěkně to tak fouká, kdyby nefoukalo, tak je tam krásně.
My budeme zítra doma bez MM, ten jede k našim zabíjet prase a my se tam s baru jen pojedem podívat.
Jo a dnes měla poprvé Baru svíčkovou a knedlík!!! Snědla jeden a jak si mlaskala.Musím pomalu, aby jedla s náma, takhle jí pořád vyvářím zvlášť.
23. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
Zdeni - to je super s tou svíčkovou :grinning: já pomalinku zase vařím Vendys a už se těším až bude jíst s náma..doteď byla na skleničkách, tak musím pomalinku, potfůrka jedna malá ví, že to není sklenička :sweat_smile: :sunglasses:
a tchán je asi Zdenek, že? Můj taky..i švagr..ale slavili jsme to zároveň s Vendulkou min. týden :wink:
týjo, že celé porodné?? Tak to máte super..dobrá rezerva :wink: to nám se to rozkutálelo, ani nevíme kam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2009 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz
Tak holky moje,kde jste?
Gábuška už spiná.Mamka mi doveze ten gelík a homeopatika na ty zoubky,tak snad jí to zabere,hlavně,že jí to nebolí v noci a může spinkat.Přes den se ten řev dá nějak zvládnout :grinning: .

gábi-já to co uvařim mícham napůl se skleničkou a Gabča to baští jak zběsilá,ale jí i to co jí uvařim.Už jí tam nechávam větší kousky tak je suprový jak to žvejká :wink: .
23. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
hm celé porodné ... tak z toho máme kočárek (kazový :angry: ) a plenky a konec zvonec :frowning2:
naštěstí nám tento měsíc přišlo stavebko, tak mi ty peníze neschází, ale jinak bych byla naštvaná
23. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
Právě, že to mám v obálce a když na to šáhnu, tak s eto tam zase snažím vrátit. My docela výjdem z mý mateřská.
Gábi, tchám je Miloš, má svátek v neděli, ale jelikož můj MM bude celý víkend u našich, tak jsme to slavili už včera a pěkně se to protáhlo, šli jsme spát okolo 1h., teda MM o chvíli dřív, když musel chudák vstávat na zabijačkuu. my jsme s Baru spali až do půl 10. najíme se , půjdeme spinkat a odpolko pojedeme se na ně podívat.
Fuj Baru prošla okolo a pěknej smrad.))Jdu přebalit.
24. led 2009 v 11:10  • Odpověz
tak jsme se přebalili a jsme tu.
Já jsem právě Baru jen vařila, když jsme byly na dovče, tak jsme jí koupila skleničky nejedla je, tak byla jen kojená a na sunaru. Bylo jí něco málo přes půl roku. A teď jak jsme byly na silvestra, tak skleničky hamala krásně, ale je to drahý, to by všechno projedla:slight_smile:)A říkala jsme si, že by pomalu mohla jíst s náme, samo, že nemyslím, ňáky grilovany, smažený, kořeněný jidla.
Nám kočárek kupovali naši a dáváme i látkový plínky, tak ty papírový zase není tak hrozný kupovat.Střídáme Hugis a Tesco a vždy vychytáme ňákou akcičku.Ale když jsou dva , tak je to o něčem jiném.
24. led 2009 v 11:21  • Odpověz
ahojky říjenky,tak já jsem konečně unikla z pracovního procesu,dala jsem si i sobotu pracovní a jsem hotová.U VZP mají v lednu fakt akci-očkování 1000,očkování žloutenky A+B dokonce 2000,helmy a chrániče opět 1000-všechno pro kluky využiji tak alespoň něco.Helmy už jsme nakoupili,tak jen už tam zajít a vyřídit to. :wink: Paragon musí být do konce měsíce,ale zajít tam můžu až do 10.2.........tak to snad stihnu :grinning: :grinning: :grinning: Mě se tam nechce,pořád to odkládám a pak jdu na poslední chvilku. Julietko-to je děsný,s dvěma dětma to si nedokážu představit bez financí.No jo,jim to nechybí co.Já jsem byla v srpnu u soudu a zvýšili nám výživné,Tomáš má letos už 15 let a já si nikdy o zvýšení nežádala.Bývalej to platí exekučně z platu.Ale ten doplatek z něj každý měsíc páčím a přitom u to měli vlastně soudně navýšit a chodit to mělo z firmy.Tak jsem se po půl roce dopátrala,že to vůbec ze soudu neodešloa všechno musím vyřídit znovu.konečně jsem se s tou soudní úřednicí domluvila,tak snad už to bude od příštího měsíce o.k.Jo jo to jsou ti uředníci.................ti mají času :frowning2: Gabou fotečky máš moc krásné,koukla jsem na benička i na vaše vánoční.Vendy je úžasná.............hlavně foť dál,fotky se nikdo neztratí.Já jsem si dala všechny fotky kluků do pc,ale musela jsem je přes skener všechny zkopíravat a bylo jich asi 500.Ale cédečko se nám nějak ztratilo a teď jak jsme se stěhovali,tak jsme ho našli.............to bylo radosti a hned jsem prohlíželi. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahojík holky,
vítám tě dudus po stěhování opět tady :grinning:

holky fotky jsou úžasné, Gabi ten dortík vypadá moc dobře :slight_smile: snad taky v létě něco vykoumáme. No to letí neskutečně si pamatuju jak jsi psala o porodu a už má Vendulka roček to je síla.

My baštíme všechno vařené, nekupuju skleničky ani moc přesnidávky, dávám čerstvé ovoce, nějak moc se mi nechce, ale když už vařím každý den nám tak navařím Elušce na 2 dny a je to, uvidím jak dlouho mi to vydrží, fakt si říkám, že se na to vybodnu, ale mě ty skleničky nechutnají tak je nedávám ani Eli :grinning:

Už jsme vzhůru tak letím, budeme baštit obídek, jinak jsme obě nemocné tak snad se z toho brzo dostaneme Elušce už je druhý den líp a mě od dneška tak snad to půjde :slight_smile:
26. led 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky, ja pro malou taky varim, sklenicky mi nechutnaj a my taky nejime porad konzervy doma... navarim a do mrazaku s tim. Chutna ji zatim vsechno. Kdyz jsme na cestach, tak sklenicku obcas sni, ale nekdy taky ne, protoze ji nejede.
Ona uz nam pomalu krade z talire, dnes mi ujidala hrasek a ryzi, takze pomalu taky prechazime na nase jidlo. Ale omacku a ptacka jsem ji nedala, babicka hooodne soli. Ted jeste dojime mrazak a pak uvidime. Uz jsme meli i rybu, tu jedla s nama a moooc ji chutnala.

Kdepak je ta Olinka s tim albickem asi?

Gabi, fotecky jsou super, Vendy uz je velka holka.
26. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky,

tak už jsme doma.V neděli jsme jeli s tátou do Plzně a dneska nás zase dovezl domu.Hned jak nás v neděli vyložil,tak jel do práce a my už měly u tety návštěvu,pak jsme šly na rychlonávštěvu my ke známejm my,vrátily jsme se až na koupání,byla to pohodička.Jen Gábulce se nelíbí u tety ve vaně,má ještě starou koupelnu a jak je v panelákách to otáčivý umyvadlo,tak se toho malá hrozně bála a začala plakat.
Včera jsme ráno vyrazili ke mě do práce se pochlubit jakou máme krásnou holku a pak k Davíkovi do práce.Všichni nám jí chválili,no Gábuška ani jednou nezaplakala jen občas koukla kde má mámu,ale když viděla,že podporu má,tak byla spokojená.Já jsem šla od pěti hodin na flám a tak hlídala teta,páč i Davík byl v práci.Nebojte v deset hodin už jsem byla doma.Chudák teta je z toho hlídání dneska celá zmordovaná.Prej jí chodila pořád okukovat jestli spinká :grinning: .

jinak k jídlu chutná Gabče všechno jak vařený tak skleničky, přesnídávky i čerstvý ovoce.Dneska jsem jí dávala kousat pomeranč suprově se u toho otřásala,ale chutnal jí a byla spokojená.nemá moc ráda banány,ale když jí ho dám do přesnídávky nebo s jablíčkem tak ho sní.Tak jí dávam kůrku chleba a koupila jsem jí ty dětský sušenky,krásně si o ně bousí zoubky.
27. led 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky

tak píšu ještě jeden zážitek z městské dopravy v Plzni.Jezdíme z konečný tramvaje,tak jsme byly s kočíkem v tramvajce jako první,postavila jsem kočár na vyhrazené místo,na další zastávce přistoupila další maminka s kočíkem a pak další.No stály jsme tam 3 maminky a 3 kočárky,no samozřejmě,že jsme zabraly dost místa :wink: a zatarasily i sedačky,co čert nechtěl přiřítily se důchodkyně tak jsme hned popojely s kočíkama,aby měly kam složit svoje srarý těla :wink: .Byl klid báby ani necekly sedly a povídaly si,ovšem když jsme vystupovaly a podotýkam všechny najjednou-důchodkyně a 3 máminy s kočárkama,tak jsem zaslechla jak ta jedna povídá: TO JE HROZNÝ 3 KOČÁRY ZABEROU TIM TRAMVAJ A MÍSTA NA SEZENÍ :frowning2: .Docela mi to zamrzelo a tak jsem se otočila a pěkně od plic jsem jim řekla:ABY JSTE SE NEPOSRALY :wink: a s elegancí jsem odráčela.Mrzí mi to páč ony přece taky měly miminka a taky s něna jezdily a potřebovaly se dostat z místa na místo :frowning2: :angry: :frowning2: .No musela jsem si ulevit a říct jim to,ještě asi hodinu jsem to rozdejchávala takový keci mi pěkně serou.
28. led 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.