• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ještě se chci zeptat jestli se vaše zlatíčka umí taky vztekat???
Gábuše je docela v pohodě,ale občas předvede neuvěřitelnej výstup,že i naše mami koukala :grinning: .
Tak třeba dneska řev jako kráva,páč jsem si dovolila jí dát do postýlky a dojít si na záchod a přiložit-pokaždý jsem za ní přišla pohladila a povídala jsem jí kam jdu a že jsem hned zpátky.Nakonec řvala tak,že se až zajíkala :frowning2:.Vzala jsem jí do náručí,to řvala ještě víc,tak jsem jí dala zpátky do postýlky a nechala jí.Tak si tam řvala,já seděla vedle ní a dělala jsem,že si hraju s jejíma hračkama,tak na chvilku přestala :wink: ,nechtěla ani napít nic,jen řev.Nakonec usnula a spí už 1,5hod.
28. led 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahojda,
tak u nás je počásko nic moc, pěkně fouká vítr.
madlenko, tak to by mě taky babky pěkně nasrali, i když já bych jim tohle nikdy nebyla schopná říct. Jsem na to blba:slight_smile:)
Jinak my se umíme taky pěkně vztekat, nepomáhají žádné hračky ani pití, jídlo, ani když na ní pěkně mluvíme, takže šup s ní vedle do ložnice a ona se tam vzketá do peřiny, tuhle řvala jako když jí tam někdo rve nohu , pak jsme jí otevřeli dveře a ona vyšla s úsměvem na tváři a byl klid, smála se , hrála si, prostě to na ní nezanechalo žádný následky:slight_smile:)Vztekala s ei při strojení, ale to jí naštěstí přešlo, teď když říkám ručička , nožička, tak jí sama nastavuje, takže na strojení si nemůžu stěžovat.
Právě jsme si udělala k obědu žemlovku, on jí tu nikdo nejí, to mám jen pro sebe, MM má oběd ze včera,takže pro něj nemusím nic vařit extra. Stejně máme krizi, když je světová, tak je i u nás:slight_smile:)Ale už je to dnes lepší. Znáte to, prostě kvůli ůplný blbosti a nevyříkali jsme si to hned a pak je to ještě horší. dělá na půdě sádroš, tak se vidíme jen na jídlo:slight_smile:)
29. led 2009 v 11:02  • Odpověz
ahojky Holčiny,tak jsme dnes byli u sestřenky.Malej Radeček je nádhernej,hodnej je skoro pořád,ale nejhodnější je když příjdu já............teda alespoň to říkali :wink: :wink: :wink: Tady je taky počasko na houby,sněží,je tu namrzlo a celkově nic moc.Děti odjeli k babičkám........každý k jiné.Tak dnes jsme sami doma......hurá.Vysvědčení u nás celkem šlo,vlastně to co jsem čekala...........ale to vy ještě máte všechno před sebou.Jen ten můj starší má problémy,v den vysvědčení měli ještě tělák a učitel po nich chtěl,aby druhého položili na žíněnku......dovolil jim kravatu a ten náš dostal do páru kluka o hlavu většího a mohutnějšího............tak ho vzal do kravaty a kluk nemohl potom pohnout hlavou ani na jednu stranu.......učitel ho sica utěšoval,že to není jeho vina,ale znáte to......Kluka odvezla sanita a mobil nám nebere,tak nevíme co s ním je.Ještě jsem psala třídnímu na mail,tak snad se brzo ozve......je to dost nepříjemný.Oni nejsou odtud,bydlí mimo Rýmařov,vůbec nevím kde a neznám je. :unamused: :confounded: Tak snad to bude mít jen skříplé a bude v pohodě. :dizzy_face: BUďte rády,že máte malé děti-malé satrosti.Já už mám ty vvelké :sweat_smile: :sweat_smile: a do toho ještě donesl přihlášky na střední školu......to bude přemýšlení :unamused: :unamused: :unamused: Snad to společně dobře vybereme.tak krásný víkend ahojky :dizzy_face:
31. led 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahojky říjenky!!

Tak Vendy od minulé neděle asi oficiálně chodí..tak nestíhačka prostě :grinning: :grinning: ale je to sranda a moc zlaté :dizzy_face: :dizzy_face: Do toho ještě přestáváme s kojením, tak prsa bolí a Vendy moc nechce jiné mléčko, ale vydržíme..musíme..ty noci už byly únavné :pensive: Teď jsou sice taky, protože se častěji budí a volá na mě, ale když si ji dáme k nám do postele, tak je líp :wink:

tak se všechny držte!!
1. únor 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak jste se dočkaly, hlásí se další těhulka!!!!!! Hurá. Mimi bylo plánované a termín máme 14.srpna.
Zatím je vše v pořádku a mimi roste, zrovna dnes jsme byly u dr. Ze začátku mě bylo pěkně blbě od žaludku, ale teď se to už lepší.To jsem u Baru neznala.Už se těšíme a jsme zvědavý , co na to Baru, jak bude hodně žárlit.
2. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
ZDENIČKO MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC GRATULUJEME!!!!!!!!
:grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
2. únor 2009 v 17:31  • Odpověz
Moc děkuji, sice jsem chtěla pčkat na Dudus s druhým kolem...Ale ona to pak dožene.
2. únor 2009 v 18:08  • Odpověz
Jéééééééééé,Zdeničko moc gratuluju.........na co já už dvě děti mám,tak mě klidně o ně můžete předhonit........já si to pak dvakrát vychutnám.Super.........mám za tebe moc radost.....hlavně dávej na sebe pozor :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
Jééé, Zdeničko tak to velikááánskááá gratulace k těhulkování, to je úžasné že čekáte druhé mimi :slight_smile: Já bych do druhého šla klidně i teď, ale MM už moc ne :grinning: :grinning: i když se mu moc nedivím.

Gabinko gratuluji Vendulce k prvním krůčkům a prvnímu běhání, to už bude teda k nezastavení :slight_smile: , Eluška když jí postavím na nožičky tak chvilinku ustojí a potom začne s nožkama cvičit, tak se pomalu koukám po chodítku :wink:
2. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Ahoj kocky, tak jsem zase dostala sprda pres IP ze se neukazu, tak sem tady :grinning:

KOukam ale ze se tu toho taky az tolik nenapise, no vsak ono s tema detma to zkatka funguje vsechno jinak.

Predne mooooc gratuluju Olce a Zdenicce :grinning: :grinning: :grinning: At vsechno klape a pekne se kulatite :slight_smile:

No a co u nas, mame 4 zuby, na slovo jsme skoupi umime tak akorat prskat, ale zase se uz pekne houpem na kolinkach a zaciname mit taky pekne svoji hlavu. Treba dneska hodina a pul histerak u usinani, asi jen kvuli tomu ze se ji nechtelo spat. I kdyz uz jsem mela podezreni na ucho. ¨

No s bydlenim se posouvame jen velmi velmi pomalu, zhruba behem tydne bude hotova rekonstrukce garsonky, ovsem bez te pudy, takze pro nas moc malicce a budem to pronajimat. I kdyz je mi to lito, je fakt pekny bytecek. Ale jit do 30 m bytecku s mimcem a psem no to nejde.
Zaciname tak jako vyhlizet domecek, kdyby se nahodou nekdy neco stalo a staveli jsme. Tchyne ma pozemek, kousek nam ho necha, ale je to bez siti, MM ziskal uzemni plan mesta tak nastesti je to urcene k bydleni, ale jsou tam ruzne stavebni uzavery, site se musi tahnout pres cizi pozemky, ktere vlastni ruzne instituce atd. No takze nevime z ktere strany zacit. Rekli jsme si ze se do toho nejak obudejm az dotahnem tu garsonku takze tak od brezna na tom zacneme intenzivne pracovat a snad to k necemu bude.
Moc rada bych dalsi mimco mela uz ve svem :pensive: Tudle mi bylo moc lito, ze ty nadherne vzpominky na to jak jsem se na gauci kroutila pri kontrakci, jak mi v obyvaku praskla voda, jak jsem nemohla sejit ani ze schodu a jak jsme si privezli Zuzanku budou uz vzdycky na tomhle miste, kde to nebylo mnohdy vubec prijemny a ke kteremu nemam moc dobrz vztah. No ale co uz nadelam. Jak rikam snad to dalsi mimco na tom bude lip :slight_smile:

JInak si materskou uzivam, kdyby financni situace dovolila do prace uz nemusim :grinning: Zuzanka je uchvatna, obcas na ni proste koukam a nemam slov jen se mi chce stestim plakat nebo kricet ani nevim. Proste me zaplavi takove cosi, ze bych ji laskou rozmackala :slight_smile:

Tak kocky nez se zuzanka vzbudi na kojo (kolem pul 11 a pak po 3 hodkach, s tim ze nekdy mezi kojenima neusne, treba jako vcera :rolling_eyes: ) tak jdu neco poklidit,mame to tu ted opravdu ponekud jak po vybuchu :confused:

Tak zatim papapa :dizzy_face:
3. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
jo a na kone fotky nejak moc nedavam,je s tim prace, ale neco mame na netu tady :sunglasses: http://picasaweb.google.cz/MartinZuzka
3. únor 2009 ve 22:30  • Odpověz
Zdravím holky, dludli vítám tě mezi námi, to je dost že se taky ukážeš, ty jo prvně založíš naše téma a potom se tady ani neukážeš i ty jedna :grinning: :grinning:

Eluška už druhou noc spinkala celou a papat jsme dávaly až v 7:30, no snad už jí to vydrží a bude šikovná, ale zato je dnes pořádně mrzutá, pořad by se jenom nosila a hrála si se mnou a spinkat nic, ale už hajká :slight_smile:

A jak se má Olinka a Zdenička ty naše těhulky :wink:
4. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky,
omlouvam se za prodlevu, ale mela jsem toho dost v praci a vzdy kdyz jsem dorazila dom, tak jsem usla a uz jsem nebyla schopna nic :slight_smile:.
Takze jsem Vas vsechny docetla:
Zdeni, velka gratulace, tusila jsem, ze s tim brzy prijdes :slight_smile:
Gabi, no Vy jste holky sikovny :slight_smile:
U nas nastesti vse v poradku, dnes jsme dorazili z kontroly a mame uz skoro 0,5 kg :slight_smile: a uz jsem trosku vetsi nez bychom meli byt :slight_smile:.
Zalozim ten albik, abyste toho naseho krasavce videli, z 16tt mame bozi fota, dnes mame vyfoceny jen oblicejicek (rekla bych, ze je podobny mne :grinning: ), protoze se strasne moc vrtel, tak udelat nejakou lepsi fotku bylo tezky a kdyz uz se nejaky zaber povedl, tak nez ho pi dr. stacila vytisknout, tak uz byl zase pryc :slight_smile:. Takze nam zitra tatka fotku naskenuje a vlozim Vam ji sem, ale moc toho na ni videt neni :slight_smile:)).
Jinak ja jsem v pohode, tlak je o krapet lepsi, ale zacinaji mne pobolivat zada, takze jsem najela na cviceni a doufam, ze to b ude OK. Mam o 4 kg uz vic, takze mam uz krasnych 53 kg :slight_smile:)). Foto s briskem nemam, teda MM neco min. vikend fotil, ale vsude jsem maznuta, takze 2. pokus mame ted o vikendu :slight_smile:, takze pak se naseho "melounka" prihodim :slight_smile:.
Zatim packo a jdu aspon toho naseho mrnouse zverejnit :grinning:.
4. únor 2009 v 17:07  • Odpověz
My se máme dobře a kor dnes jsme ňáká aktivní.Jindy si jdu s Baru lehnout po obede a nebo jdu na pc a dnes jsme udělala buchtu, vyžehlila plíny a umyla koupelnu. Ted se byl MM najíst a zase šel nahoru dělat sádros.
O víkendu jedeme se ségrou kupovat těhu rifle, takl se těším, protože ty moje už mio jsou těsný.
A jeden večer pojedeme ke kámošce a druhý večer chceme jít na véču, dlouho jsme nikde nebyly samy.
4. únor 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my jsme dneska opět makali na podkroví,už máme daný kleštiny(na zavěšení stropu),připraveny na vyzdívání jedný stěny,jen ještě musíme uklidit ten bordel co tam je,ale na to potřebujeme čas,no a ten nám zítra končí,páč davík musí do práce.

Gábinka dneska spala pěkně mezi sváčou a obědem 1h45min a po obědě další 2hodinky.No už spiná v pelíšku,stihla se teda ještě pokakat a strááááááášně smrďákovala :grinning: a měla z toho hroznou radost.

Olii krásná fotečky toho vašeho klučiny :sunglasses:

zuzko jsem ráda,že jsi mezi nás zavítala :wink:
4. únor 2009 v 19:21  • Odpověz
zuzko krásný fotečky,malá zuzajda je krásná holčička :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
4. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na skok :slight_smile:
Zdeni, to mate taky s tim stavenim asi tak jako my, predpokladam jeste tak 2-3 roky a budem komplet pristaveny a zrekonstruovany :slight_smile:. Uz se ale na to fakt tesim...
Zuzi: no jo, u Vas ta tchyne holt bude asi figurovat stale... chce to se osamostatnit... ja nastesti klepu, Jirka s nasima vychazi naprosto skvele... jinak fotecky male jsou moc pekne :wink:
5. únor 2009 v 16:30  • Odpověz
ahojik,
tak olii musím napsta že fotečky máte krásné melounek je báječný :slight_smile: držíme palečky ať pěkně roste a je zdravý a samo, že i ty.
Dnes jsme s kamarádkou kočárkovaly, sluníčko sice u nás nesvítilo ale bylo docela teplo, vydržela se koukat z kočárku hodně dlouho pak na půl hod. usnula a potom zase koukala byla moc šikovná.
Dnes jsme taky byly na otisky ručičky a nožičky, je to super bude mít památku na půl roku už se těším až nám to dají :grinning: Vyfotím a přihodím :slight_smile:

Madlenko tak vy pořád taky v jednom kole s přestavbou co? No snad už to brzo doděláte :wink: Zdravím Gabinku a posíláme s Eluškou pusinku a pohlazení.

Jinak Eluška už začala říkat mama a mam a amam apod.. hlavně když už má velký hlad a rozčiluje se.
5. únor 2009 v 19:12  • Odpověz
ahoj

jo gábuše to taky dělá když se rozčiluje to jí máma jde krásně,ale když jí říkám aby řekla máma tak se směje nebo začne říkat tata tata baba baba :wink: je to naše malá ještěrka

jo předěláváme,je všude hroznej bordel :pensive: ,ale musíme to přežít,teď si dělám srandu,že hledám ženu v domácnosti s velikananánským kontejnerem na všechen ten bordel,je to fakt hrozný :grinning: ,v noci se budim protože se mi zdá jak pokládáme podlahy,lepíme dlaždice v koupelně a podobně.Normálka už z toho blbnu a ty dva vedle mě leží a chrápou a já hodinu nebo dvě předělávam podkroví :grinning: .
5. únor 2009 v 19:28  • Odpověz
AHoj holky,

ZDENICKO OBROVSKA GRATULACE!!! zmen si udaje v pase...

Oli, melounek je uzasnej, uz se nemuzu dockat az budu zase tehu...
5. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahojky říjenky!!!

Chystám se na sraz ze střední, tak nestíhačka..ale na chvilku jsem si na vás čásek udělala a co to hned nevidím?? Zdeničko moc moc moc gratulujeme!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Víme, jak jste si miminko přáli, tak to je fakt radost..ať je ti dobře, hezky rostete a Barunka nezlobí a těší se na brášku či sestřičku :dizzy_face: Ale Baru asi nezlobí, co? Je to šikulka..to Vendys..no škoda mluvit někdy..to byste si to druhé raz dva rozmysleli, kdyby jste měli naší Vendys :sweat_smile: :grinning:

Olinko - kukala jsem na melounka :dizzy_face: krásný mimísek :dizzy_face: :dizzy_face: A opatrně, s prací to moc nepřeháněj :wink:

Zuzi - ráda jsem tě tu viděla :dizzy_face: takže budete taky stavět? Tak to tě vítám do klubu :grinning: Kukla jsem na fotošky a Zuzanka je prostě moc krásná holčinka :dizzy_face:

Dudusku taky zdravíme, Kytinku, Madlenku :sunglasses:

Vendulka co chodí, tak fakt nestíhačka..ale je to sranda..Taky jsme definitivně skončily s kojením, Vendy přešla na normiš kravské plnotučné mléko :wink: nejdřív s trošku problémama, ale teď pohodka..klep klep klep :grinning:
Dneska bude hlídat ode tří hodin babička..pak přijde kolem půl7 taťka z práce a bude hlídat on..jsem zvědavá, jak to všechno zvládne..nejdřív prej furt pohoda, pohoda a dnes ráno mi řekl, ať mu napíšu návod :grinning: :grinning: No snad to zvládnou a já si dám na srazíku trošku vínka :wink:
V neděli je tu karneval, tak asi půjdeme na chvilku..snad nás teda virus chřipajzny obejde..uvidíme..Vendy má půjčený kostým berušky, tak doufám, že se do toho nechá naštrachat :grinning:
Normálně..v pondělí jsem byla na masáži..poprvé od porodu, vlastně i od těhu..a libovala jsem si, jaká to je pohodička..no, hodinu po masáži začala hrozná bolest zad - kříže a přetrvává to pořád :rolling_eyes: Bolí to dost, tak jestli to o víkendu nepřejde, tak v pondělí mažu k doktorce na obstřik nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako bych měla skřípnutý nerv :cry:

Vendulku jsem ukočíkovala..sice svítí sluníčko a vypadá, že je hezky, ale fučí tam severák a je šíleně teda :rolling_eyes: byla jsem zmrzlá jak sněhulák :sweat_smile:
6. únor 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:. Dekujeme vsem za pochvaly, taky jsme na melounka pysni :dizzy_face:
Holky rodily jste s epiduralem nebo statecne bez nej? Uprimne zacinam se fakt desit, ze ten nas mrnous bude fakt petikilovej cvalik :slight_smile:
6. únor 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holky.

Tak já dneska řádila na půdě,zametala jsem tan a pak vysávala ten neuvěřitelnej prach,už se těšim do vany.

Gábinka už dneska spinká,povedlo se jí v pět hodin se tak pokakat,že to bylo na koupel no v šest začala vejskat hlady a po večeři mi opět usínala v náručí :wink: ?nevím že jí to jídlo tak zmáhá :grinning: :sunglasses: :grinning: .

Olii já byla bez epiduralu,ale pokud se mám časem podaří vystát frontu na další miminko,asi o něm budu uvažovat

jinak u nás bylo hnusně celej den.

Gábi já jedu na sraz z hotelovky 21.2.,máme ho po 15ti letech :sweat_smile: -no co už jsem stařešina :sunglasses:
6. únor 2009 v 18:50  • Odpověz
Oli, ten odhad z ultrazvuku je +/- pul kila, tak byt tebou zatim neplasim.... :slight_smile:
6. únor 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahojda, tak Baru spí, tak jsme si skočila chvíli na Pc. my dnes razíme s MM samy po delší době na véču, tak s efakt těším.To si dáme.U tý kámošky jsme nebyly, protože Baru chytla malinkou rýmičku, tak jsme to nechtěli riskovat, aby to od nás nechytly, pak by nás už nepozvala:slight_smile:)
Včera jsem si koupila krásné těhu rifle, měli je v akci za litr, tak to mě udělali radost.Akorát si je musím zkrátit,abych měla jít v čem na véču, protože v těch mých starých to je už děs. Břicho roste...
Olli, já rodila bez epiduralu, měla jsem rychlý porod, bolesti jen přes půl hodky, tak ani nebylo třeba.
Teda 53 kg, tak o tom se mi v těhu ani nesnilo. Já mám teď 70!!!!
Dludli, konečně jsi na nás mrkla.Jak už jsme tu psala, my bydlíme s tchánovcema, každý na jedný půlce baráku, máme společný wc a koupelnu a je to naprosto super.Vycházím s nima ok.
Gábi, děkuji. baru je právě fakt klidná a hodná, i když má taky svoje dny,a le když to vidím jinde, tak je fakz zlatá a kor když byla mensí , tak nám každý říkal, že ani nevím e, že máme mimi, tak doufám e, že druhé nebude opak.
Jinak s naším půdním předěláním, to ještě chvíli potrvá, tak podzim -zima. Léto by bylo krásná,a le jak to vidím, tak nesplnitelný. Teď MM dělají s tchánem konstrukci na sádroš...pak sádroš a objednat kuchyň, vyzdít pult, udělat špíz, všude vymalovat, zadělat zasúvky, koberce, lina, a hlavně obložit koupenu, usadit vanu a umyvadla a plno takových dodělávek...je toho ještě hafo,ale když vidím co už máme za sebou..dnes teda ještě dodělávají podlahu, samonivelační stěrkou...
Ale těším, se hlavně na ten prostor, bude to fakt prostorný.No a do toho když s evše v koupelně napojí na koupelnu dole, tak koupelna dole bude celá rozkopaná, tak tu taky komplet novou a pak ještě chodbu, jsou tak vidět železný íčka stará dlažba apd, ale to mě tak netankuje, hlavně ,a by byl ten hořejšek.
To jsme se ňáko rozepsala. Jdu si zkrátit ty rifle, a´t to stihnu, než se baru vzbudí.
Tak pa a užívejte dnešního sluníčka.
7. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
Oli, ještě jsem mrkla na vašeho mrnouska, nádhera!!
7. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
Tak my za chvíli vyrážíme. Koukám, že jste dnes byly všechny asi venku, když tam bylo tak krásně, že ti žádný příspěvěk.Tak pěkný večer a pa.
7. únor 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Milu: ja neplasim, snazim se psychicky pripravit na petikilovy dite (Jirkova vaha byla kolem 5 kg :grinning: )
Zdeni: dekujem, taky se tesim na Vaseho noveho mimise - chteli byste zase holcicku nebo ted chlapecka? :slight_smile:
Dnes jsem nejak utahana, od 8 jsem stala u plotny (zvala jsem rodice + babicky na obed - na svickovou jako na oslavu mych narozek, ktere mam v pristim tydnu, abych nemusela nic vymyslet v tydnu az prijdu z prace) + odpolko dorazil jeste bracha s rodinou na dezertik... do toho peru a premlouvam se zehlit, ale zase lenost zvitezila, takze mam asi 4 nevyzehlene pracky, 2 se mi susi a 2 me cekaji zitra... zitra budu muset trochu odzehlit, jinak u toho umru :slight_smile:
Gabi: drzim pesticky, at Vam to zitra s beruskou vyjde :slight_smile:
7. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
Olli , chtěli bychom teď chlapečka, tak uvidíme, my budeme mít překvápko až do konce.
včera jsme si užili báječnou véču, fakt jsme si krásně popvídali, drželi se za ruku, dávali pusinky a bylo nám krásně, ani se nám domů nechtělo.Ale tchánovci okolo půl noco chodí spát, tak jsme to dodrželi. Fakt nádhera.
Teď se snažím uspat Baru v postýlce, protože venku je fakt hnusně , bude mě stačit, když půjdu něco hodit králíkům.
8. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj holky, kdepak jste? Já jsme chvíli na pc, MM už má hotovo, tak šel nahoru pokračovat, tak já uvidím, jak mě tu Baru dlouho nechá, zatím snídá rohlík a drobečky jsou všude.A jakpak se máte vy? při pondělku?
9. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.