• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Jo jo,peníze..já pořád čekám na tu výhru,ale kde nic,tu nic :confounded: :grinning:

Jinak Zdeničko,mně bude v prosinci 26 :wink: a manžel je o dva roky starší..

A s tím oznámením o tom,že bude manžel tátou..tak to nevím..zatím je ještě čas,ale taky se tím tak trochu zabývám..já mám vysněné zatím jenom pro rodiče..viděla jsem to někde na beremese..je to takové oznámení, kde je vyfocený metr, označený jeden centrimetr a napsané něco v tomto smyslu: BABIČKO A DĚDEČKU!ZATÍM JSEM JEN TAKHLE MALIČKÝ NEBO MALIČKÁ, ALE V PROSINCI UŽ BUDU VELKÝ NEBO VELKÁ A DÁM O SOBĚ URČITĚ NÁLEŽITĚ VĚDĚT! TAK MI PROZATÍM ŘÍKEJTE ...
Dobré, ne? Mně to přijde úžasné a hodně originální :slight_smile: ale dohoví, co bude až za ty dva roky :sweat_smile:
30. říj 2006 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
gabou to jsem taky nekde videla :slight_smile: a uz mi to vypadlo z hlavy, tak je fajn zes mi to zas propomenula. No pocitam ze drive jak za rok to aktualni nebude

jinak me bylo 26 v cervenci, Martin je kvetnovej a bylo mu 27

jo a ja necekam vyhru ale chtela jsem si vzit milionare, tak cekam kdy s tim martin neco udela :slight_smile:
30. říj 2006 ve 22:30  • Odpověz
ahoj holky,
přidávám se k vám.Jsme s davísem stejný ročník davís lednový a já květnová a letos nám bylo třicet let :slight_smile: :wink: :slight_smile:
30. říj 2006 ve 22:50  • Odpověz
No pojď, říjenko Madlenko mezi nás :grinning: A kdy plánujete miminko vy??

Dludli-tak toho milionáře jsem chtěla taky!! :grinning: A vždycky jsem to prohlašovala, že já si ho opravdu vezmu..no, ale skutek utek, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. říj 2006 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz
No my plánujeme,asi tak,že od července mám vysazený prášky a čekáme co udělá matka příroda :grinning: :grinning: :grinning: necháváme tomu volný průběh a miinko by jsme brali hned a oba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jo nějaký ten milionek by se nám taky hodil :wink:
30. říj 2006 ve 23:07  • Odpověz
autor
holky tak domluveny, ja jeden milionar, madlenka druhej gabou treti a hotovo. Jak se to dela ne? Stary dedula nad hrobem a s milionma v kapse. Ach ta laska taky jsem si mohla vyhlidnout nejakyho prachace :grinning:

ja mam slibeno vysazeni v kvetnu tak uvidime, moc rada bych mela mimi v cervenci jako jsem ja, tak by to mohlo nejaky ten mesic trvat nez to pujde :slight_smile: no to jsou plany co? Dneska dost procitam konika, o nausnickach pro mimi a o porodech do vody a nekde se resilo nejaky video porodu, asi dost husty nemela jsem odvahu to otevrit. Vim ze to zatim neni u zadne z nas aktualni, ale mate z toho strach?

Me teda zatim desi to ze nase porodnice ma dost desnou povest, tedy zejmena poporodni odd. hlavne personal. Jinak porodnici dobry, ale mame tu krajskou nemocnici, takze je to klasika jak na bezicim pasu :frowning2:
Nejvic me na tom vsem desi ze clovek proste nemuze najit ten spravny pohled a nazor. Jak si mam vybrat? Komu mam verit?
Moje kamaradka je docela zastance alternativnich porodu a takovych tech veci, jeji porod sice byl klasika, trval od prvni kontrakce do miminka dve hodiny, tak byli radi ze to vubec stihli do nemocnice, byli totiz na chate, termin mela az za 14 dni, takze nejake pozadavky jako ze nechce klistyr nebo nastrih nemela cas resit. No jenze kdo se v tom ma vyznat. Nekde ctu ci slysim, ze zena nemusi mit klistyr, ani nastrih atd atd, jenze pak mi kamarad medik po kolecku na gynde rekne ze potrhane zenske je des, ze se to spatne hoji, no proste me stve, ze si clovek nemuze rict, jo tohle presne ono, porad je nekde nejake ale. Zkratka ja mam z porodu fakt strach :unamused:

Jinak co jsem zacala kdy premyslet o tom ze nekdy budu rodit a zjistila jsem ze existujou porody do vody tak byla moje vize jasna. ALe cim vic se o porodech dovidam tim vic nevim.
30. říj 2006 ve 23:32  • Odpověz
No, tak porodu se taky dost bojím..hlavně o tom nastřihnutí jsem opravdu nevěděla..dověděla jsem se to teprve nedávno a bojim bojim :frowning2: Jinak kamarádka mi říkala, že ty porody do vody nic moc..prej do té vody jde všechno to hnusné, tak nevím..třebas za ty dva roky, kdy to bude (snad) čekat i mě, tak se vymyslí ještě něco úplně bezbolestného :dizzy_face:

Já mám super doktora-gynekologa..všichni tady si ho chválí..jenomže pracuje v nemocnici v Uh.Hradišti, tam taky není moc dobrá pověst..sprchy i záchody na chodbě atd.atd..Ve Zlíně je to prej super, sprcha i záchod na pokoji, ale zase by tam nebyl ten můj super doktor, tak nevím..na doktorovi záleží asi nejvíc, co?
1. lis 2006 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
no to je otaázka, doktor je hodne dulezitej samozrejme, ty jsou u nas v cb dobry, ale hroznou povest ma personal na poporodnim. Takze vzhledem k tomu ze tam mamina lezi nekolik dni je to dost dulezity. Z osobni zkusenosti nekterych maminek vim, ze byly zoufale, ze se fakt tesili domu. Personal se tam chova opravdu pry desne
1. lis 2006 v 09:49  • Odpověz
autor
jo holky zapomnela jsem do beremese jeste napsat, ze jsem se vcera pekne vysekala na kole, sotva lezu, tak jsem si rikala ze nas zas postrcim na prvni stranku na Konikovi :slight_smile:
3. lis 2006 v 10:35  • Odpověz
dludli,co jsi prosím tě dělala na kole v tomhle hnusným počasí???
to je nápad :wink: :wink: :wink:
5. lis 2006 v 19:11  • Odpověz
autor
:slight_smile: ja jezdim na kole porad i pres zimu, ale za tohle bohuzel nemohlo pocasi, u nas zacalo byt zima a namraza az druhy den. Proste jsem se nevesla do ulicky a riditkem to narvala do zdi, kolo se na miste zastavilo no ale ja jsem letela dal. Pristala jsem na zemi pred dvema lidma, uprostred dne na nejrusnejsi ulici ve meste :slight_smile: takze krome roztrzenych kalhot, odrenyho a pekne narazenyho kolena a riditkach v brise to byl jeste pekny trapas :slight_smile:
6. lis 2006 ve 12:56  • Odpověz
tak to ja o porodu zatim vubec nepremyslim,i kdyz se budu bat hodne.spis budu mit srrach,aby bylo zdrave.
6. lis 2006 ve 22:41  • Odpověz
Holky, pokud jsem porodila já, strašpytel obecný, porodí každá :slight_smile:
6. lis 2006 ve 23:17  • Odpověz
Gábi, mám stejný problém. Největší hrůzu jsem měla ze střihání. Pak jsem se na to v průběhu porodu zapomněla soustředit a jaké bylo mé překvapení, když mi PA oznámila, že mě nestřihala. A jaké bylo ještě větší, když mi řekla, že jsem se díky tomu roztrhla až ke konečníku :unamused: a 7 stehů - pěkný hnus. Ale nabudu strašit, každá to máme jinak. Rodila bys v UH? Tam prý porodnice nic moc.
A jak říká Zdeňa, spíš jsem se pak soustředila, jestli je malá v pořádku. Ona totiž neplakala, když se narodila. Tak ji rychle někam odnesli a teda v zápětí přinesli, takže jsem si oddechla. Snad se na ni ta abstinence kyslíku v mozku na těch pár sekund nepodepíše a bude zdravá. Je to velká bojovnice, dodává mi odvahu :slight_smile:
6. lis 2006 ve 23:25  • Odpověz
Ještě jak psala Zdeňa...Já mám 31 a jsem Blíženec. Můj Vodnář. Prý úžasná kombinace. No nevim, někdy mám pocit, že ho zabiju :angry:
Malá je Ráček. Jak to máte vy holky?
6. lis 2006 ve 23:28  • Odpověz
ja jsem blizenec a manzel je panna taze podle horoskopu tezko slucitelna dvojice...vyrazim do prace mejte pekny den
7. lis 2006 v 07:17  • Odpověz
Zdeni, tak pěkný pracovní den! Nás zasloužilé matky čeká ranní krupička, čistá plínka, zabavit malou, aby nevzbudila tátu po noční a u toho uvařit něco dobrého na oběd, dát do pořádku kuchyň... Ale jdu první pověsit pračku :slight_smile:
7. lis 2006 v 09:09  • Odpověz
autor
je ja se tak tesim az budu taky takle hopkat kolem robatek :slight_smile: Holky v nedeli se konecne po 14 dnech uvidim s muzickem uz se nemuzu dockat. Sice spolu kazdy den vecer mluvime po skypu ale stejne.
7. lis 2006 v 09:48  • Odpověz
to ja si nedokazu predstavit,ze bych mela byt 14dni bez manzilka,ale ono jde asi o zvyk.To my jsme porad spolu.Jen do ty prace musim:slight_smile:tak ted az to dostanu,nevim kdy to bude,protoze kdyz neberu prasky,tak to mam nepravidelny,tak se budeme pokouset o mimi!!!!Teda az me to skonci:slight_smile:))))
tak preju at ti to rychle utece a vase setkani je krasne a hlavne cas co budete spolu at utika co nejpomaleji!
8. lis 2006 v 19:42  • Odpověz
autor
no budem se snazit konecne rozseknout situaci s bydlenim, tak nevim jestli no nezkonco u dohadu, ale snad ne
9. lis 2006 v 09:48  • Odpověz
tak se hlásím k říjenkám. Já to tak vidím, že prášky vysadím v dubnu, možná květnu. Ještě se musím dát trošku dohromady po předešlém doktorovi. Snad nám to výjde
9. lis 2006 v 10:03  • Odpověz
dludli:to,preju at se ti poradu manzilka presvedcit aspon k nakemu rozumnemu kompromisu
9. lis 2006 v 19:30  • Odpověz
Peti,já budu téma porod řešit asi až někdy za dva roky :frowning2: ikdyž já bych chtěla už klíďo hned..ale je pravda, že budu chtít miminku dopřád pohodu a klídek a ne honění se za penězma..V Uh.Hrad.není moc dobrá pověst nemocnice, ale zase je tam skvělý porodník, který je i můj gynekolog, tak nevím..Ve Zlíně je to prej super, no, uvidíme..zatím mám ještě času dost..
Jinak já jsem kozoroh (26) a můj je štír (28)..jak kde se uvádí..někde píšou, že super kombinace, ale někde, že hrůza děs..tak nevím :confounded: Manžílek je super, ale většinou na zabití :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: A připadá mi, že na mimi ještě asi není zralý..tak radši počkám..aby pak neříkal, že ho do něčeho nutím :sweat_smile:
9. lis 2006 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
Gabi a jaký má tvůj manžel názor na téma: mimi? Jako kdy by mělo přijít?
9. lis 2006 ve 21:56  • Odpověz
Peti, víš, já už jsem to tady psala..budeme budovat bydlení..zatím bydlíme u tchánovců v maličkém snad 1+1..naši nám nabídli, že můžeme jít bydlet k nim..ale oni si musí pospravovat jednu menší půlku domu a my pak budeme spravovat tu jejich větší půlku..takže to vidíme až tak za dva roky (snad)..je to velmi starý dům, takže nové topení, okna, střecha atd. atd. Takže buď ještě seženu nějakého milionáře, kterému nebude vadit, že jsem už vdaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo vyhrajeme ve sportce :confounded: nebo si holt budeme muset vzít asi tak 2melouny hypotéku a budeme splácet jak mourovatí :sweat_smile:
A mimi by chtěl Honza až do "nového" :frowning2: ale chápu ho..já mám zatím fůru dětí ve školce a někdy mi jde z toho opravdu hlava kolem a říkám si, že času mám opravdu ještě dost a dost..ale mám strach z toho, až se rozhodneme, že teď už mimi opravdu ano, ale nebudu moct třebas ještě dva roky otěhotnět..jestli vůbec, protože jsem měla v dětství problémy s ledvinama a teď mývám dost často zánět moč. cest :angry: tak to bych se opravdu asi zbláznila :rolling_eyes:
10. lis 2006 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj rijenky,
tak jsem ted na konikovi - ceka me rentgen kycli a vubec vsech kloubu na tele, tak se trosku bojim, aby to nemelo nejaky neblahy vliv na budouci plozeni mimca...

jinak me je 25 (26 mi bude v unoru), manzilkovi je 30 (31 bude v cervenci). Jsme vodnar X rak, ale vubec netusim, jestli k sobe astrologicky pasujeme :slight_smile:, v zivote naprosto skvele :dizzy_face:

Kupodivu ja se zatim porodu ani zvlast nebojim, je to daleko :slight_smile:. Dokonce jsem videla video z porodu s nastrihem, zase mi to tak desny neprislo - spis ta diskuze pod tim byla hrozna a odstrasujici, ale kdyz to pomuze... ale chtela bych rodit ve Vrchlabi, bez nastrihu, manzela mit po cely pobyt na pokoji... snad nam tyto predstavy vyjdou...
13. lis 2006 v 15:28  • Odpověz
já si troufám říci, že ikdyž můj muž - ještě si na to oslovení nemůžu zvyknout u porodu být nechce, jelikož nesnáší mou bolest, tak tam stejně bude, protože mě miluje a nebude chtít, abych u toho byla sama. navíc mám sestru na novorozeneckém oddělení a ta mi už teď slibovala, ikdyž nejsem ještě těhotná nadstandardn pokoj s max. péčí, jinak to od ní holky schytají :wink:
Takže se ani ničeho nebojím, ale ještě uvažuji o zaplacení si vlastního doktroa gynekologa k porodu
13. lis 2006 v 15:51  • Odpověz
jo a jinak jsme Vodnář a Blíženec, takže co z toho vzejde je fakt těžko říci:slight_smile:
13. lis 2006 v 15:52  • Odpověz
Megy,
jsme stejné znamení a někdy je to pěkná Itálie :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
U nás se holky rvaly o nadstandart, já jsem po něm teda nějak zvlášť netoužila. Co je na něm vlastně lepšího?

Olii,
já jsem se nástřihu hrozně bála, nestřihali mě a roztrhala jsem se až ke konečníku a dodnes mám problémy.

Gabi,
chápu tě, že toho musíš mít někdy ve školce dost. Malá když je s více dětma, odcházím vždy úplně zničená :unamused: S tím bydlením tě chápu, do vlastního se rodí líp :grinning: Mě zajímalo, jaký má na to názor tvůj manžel. Vidím, že zodpovědný. A na to, že by vám to nešlo hned, jak byste chtěli ještě teď vůbec nemysli. Uvidíš, že to bude O.K.
Já měla malou ve 30 a musela si na ni pěkně dlouho počkat. Jen mám obavy, že druhé mimi budu rodit trochu stará. Chceme ho až za 2 roky, tak aby nemělo nějakou vrozenou vadu :unamused:
13. lis 2006 v 16:42  • Odpověz
Peti, děkuju za povzbuzení..je to ještě daleko, ale je pěkné o tom uvažovat už teď :dizzy_face: Vidíš, tak se tady za dva roky sejdeme a pokecáme o těhotném bříšku, platí? :wink: A s tou vrozenou vadou se neboj, to zas tak "stará" nebudeš a takováto věc se může stát kdykoliv, toho se samozřejmě bojí každý, ale musíme doufat a pevně věřit, že bude všechno v pořádku :wink:
Jinak teď je to ve školce fajn..děti už přemýšlí, co by chtěli pod stromeček a my s kolegyňkama zas o tom, co vymyslíme na vánoční besídku :slight_smile: toto období mám opravdu moc ráda (no jo, pořád dítětem) :grinning:
13. lis 2006 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.