• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
no ja jsem na sebe fakt zvedava :unamused:
7. únor 2007 ve 12:46  • Odpověz
autor
holky rikala jsem si co vsechno dneska doma udelam, douklidim, mam tu nekolik prepravek veci, ktere potrebuju porbrat a roztridit a uklidit do skrinek ale vubec me to nebavi, nemam na to chut, asi to necham n azitr aa dneska se budu jen tak poflakovat, musim jeste dodelat program na ten nas ples a poslat vsem co pomahaji s organizaci casovy plan. No nebo neco takoveho. Dneska mam opet svoji "oblibenou" nanicovatou naladu. Ach ta MS je to des.
7. únor 2007 ve 13:37  • Odpověz
tak to ja si do prace koupila 3 petrklice - modry, cerveny a ruzovo zihany - krasa :dizzy_face:, konecne nemam uz tu kancelar tak "sedivou", jeste si doma (misto zehleni :grinning:) namaluju neco na okno a bude se mi v praci zase libit :grinning:.
7. únor 2007 ve 13:47  • Odpověz
ahojky holky..
Dludli, to já mývám takové "divné stavy" taky tak dva, tři dny před MS, ale i během MS :confounded: Řeším to ženským čajem, něčím sladkým, postěžováním manželovi nebo jenom zachumláním do něho :wink:

Kytinko - jo, jak říkáš, všichni chlapi si myslí, jací jsou jako přeborníci a jaké jsou jejich spermie čilé a super a tak..no, taky jsem zvědavá, jak to u nás dopadne..nechci se znepokojovat, ale určitě nám to nepůjde tak lehce, jak si Honza myslí :sweat_smile: no, zatím je ještě čas nad takovýmto přemýšlet..ale znáte to..

Olii, no vidíš..ty víš, jak vyhnat splín z dušičky, co? Stačí se jenom rozzářit květinkou :dizzy_face: to taky miluju :dizzy_face: jo a k žehlení se už radši ani nevyjadřuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2007 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
zehleni :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2007 v 15:16  • Odpověz
no vidíš, Dludli, aspoň něco tě rozesměje! :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2007 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz
holky..slavíte s manžílkama valentýna??
7. únor 2007 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz
My ne :slight_smile:, my slavime moje narozky :grinning:, takze 14. uz nemame potrebu - ikdyz letos mam pro manzilka skvely boxerky se snekama :grinning:, lae to jen jako pozornost, proste jsem je videla a musela je koupit - davame si takhle darecky casto :slight_smile:
7. únor 2007 v 15:28  • Odpověz
Aha, tak to máte jistě lepší důvod ke slavení :wink: my to slavíme nějakou tou čokoládkou nebo i večeří..Dneska jsem manžílkovi koupila od Milky takovou tu mini srdíčkovou bonboniéru :dizzy_face: a ještě taky přemýšlím nad trenýrkama :wink:
7. únor 2007 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz
tak uz jsem doma...

tu bombosku bych si dala taky... mam na neco sladkeho chut a nic tu neni :cry:
7. únor 2007 v 16:50  • Odpověz
No Oli, tak honem něco vymysli..chuť na sladké se nesmí podceňovat! :grinning:
7. únor 2007 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz
taky jsou uz ve mne cely kakaovy venecky :sunglasses:. Tak jsem se vrhla na svatebni album, ktery jsem chtela mit hotovy uz mezi vanocnimi svatky... jsem ostuda... :sweat_smile:
7. únor 2007 v 18:13  • Odpověz
ha, no vidíš, Oli..věnečky..mňáááám :wink: to já se jdu chystat do divadla..jedu i s tchýní..lístky máme přes školu zadarmo, tak proč toho nevyužit, že? :slight_smile: Jo a víte, co budou hrát? MARYŠU - takže se prej jedeme učit vařit dobré kafíčko :grinning: :sunglasses: Tak pa*mějte se, holky moje..
7. únor 2007 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo kultůřa :slight_smile:

tak jsem ted vecir probirali tombolu na ten nas ples a mam z toho dobry pocit ceny celkem pekne. Zitra to s kamaradkou dotahnem, zajdem na obed uz se zacinam na ples moc tesit, coz se mi jako hlavni organizatorce jeste nestalo :slight_smile:

a ted mam dobrou naladu a chute na sladky taky, uz jsem zlikvidovala hruskovy kompot, jelikoz tu nic jineho nemame, a pred nekolika dny jsem v zoufalstvi zacala pozirat pernikove srdce, ktere jsme dostala k narozeninam (cervenec :sweat_smile: ) no kdyz se namoci do kafe tak to jde :grinning: :grinning: :grinning:
no jak jsem psala uz vyse, ach ta MS

aspon ze mi na ten ples zalezli vsechny opary a akne, snad to uz ten tyden a kousek vydrzi znovu nevylezt. V utery jdu do salonu na zkousku satu na ples tak se mooooc tesim :slight_smile: jeste sehnat na sobotu kadernici :slight_smile: zkusim se domluvit s osvedcenou ze svatby a nekolika predeslych plesu
7. únor 2007 ve 20:16  • Odpověz
jj, kultůřa :grinning: aj u tebe, Dludli, jak vidím..Jenom u mě vylezly všechny beďary, co mohly..a to ani nemám MS :frowning2:
Tak, holky..jsem zpět..nadšená..Maryša byla super..ta holčina, co ji hrála je prej navrhnutá i na cenu Thálie..fakt parádní zážitek..drama jako ďas :sunglasses:
7. únor 2007 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz
už tu asi žádná nejste..a já vlastně už taky ne..dobrooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuu :pensive:
7. únor 2007 ve 22:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
ja jeste pracuju :unamused:
7. únor 2007 ve 23:07  • Odpověz
autor
ty jo tak se mi to nejak protahlo :pensive:
8. únor 2007 v 01:12  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Zuzko jsi "naka" pracovita :slight_smile:.

GAbi, tak to je moc fajn, ze se ti Marysa libila :slight_smile:, uz vis jak spravne varit kafco? :slight_smile:. Ja jdu 28.2. na Motyli s Vojtou Kotkem :grinning: - jako dozor, ale uz se na to tesim, cetla jsem hodne dobre recenze na tu hru :wink:.

Jdu si uvarit cajik :wink:
8. únor 2007 v 08:33  • Odpověz
jé holky, musela jsem se kouknout co debatíte. Podle nadpisu jsem si myslela, že jste v říji :grinning: . Pardon, ale čeština je krásná. Jste ale super. :wink:
8. únor 2007 ve 14:20  • Odpověz
Ahojky holkýýý :slight_smile:
tak jsem zase tady, včera jsem nemohla starala jsem se o svého unaveného muže, vrátil se mi po třech dnech a pořádně zničený, tak jsem ho musela trochu napravit a jelikož šel spát v devět tak jsem šla s ním (držíme spolu).
Gabou, souhlasím s tebou, taky si nemyslím, že nám to snažilkování půjde tak jednoduše, když mám manžela přes týden pryč a doma je jen o víkendu a sem tam přes týden na noc. Je sice fakt že se potom na sebe hrozně moc těšíme, ale nevím jak nám budou přát plodné dny :sweat_smile: .
Dludli, tak to jsi pořádně čilá, pracovat do rána, to se mi jen tak nestává, sice vydržím tak do půlnoci, ale dál ani ránu :grinning: . Jinak v pondělí na tebe myslím a držím palečky :wink: .
Co se týče stavu MS tak já jsem tak týden před nafouklá jako bublina a sním na co příjdu, protože jak začnu MS tak je mi docela špatně a naopak nic nespapám.
8. únor 2007 v 17:54  • Odpověz
Holky, taky se tak těšíte na víkend, já děsně, dnes jsem tak ulítaná. Byla jsem z práce obíhat lidi s prohlášením k dani a vzala jsem to od Ostravy přes Zábřeh, Bohumín až do Karviné - ufff, 50 lidí je přeci jenom 50 lidí, ještě že jich není více :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No aspoň jsem si dnes ujasnila s kým vším si tykám atd... někdy byla docela prdel, ale stačilo, zase za rok :grinning: .

Divadlo vám závidím, už dlouho jsme nebyli, budeme s tím muset něco udělat. Maryša je super byli jsme ještě ze školou a moc mě to bavilo, ale úplně nejvíce se mi líbil Richard III s Potměšilem, bylo to bááájo.
8. únor 2007 v 18:01  • Odpověz
Zatím papáááček, jdu něco nachystat na véču a narovnat si zádička ať zítra v práci vydržím :grinning:
8. únor 2007 v 18:03  • Odpověz
ahoj holky,tak zitra jdu konecne k dr.tAk jsem zc´vedava co uvidim na ultrazvuku.Tak na me nyslete.Jinak koukam ze si uzivate kulturu.Ja planuju kini,alwe kdy to vyjde to nevim.
8. únor 2007 v 18:37  • Odpověz
Ahojky holky moje!

Zdeničko, zítra na tebe budeme myslet, ať je vše v pořádku :wink: Pak určitě dodej fotečku z ultrazvuku :dizzy_face: Říjenko naše první!!!

Kytinko, taky se těším na víkendík..ikdyž..nejprve jsem si myslela, že bude jenom takový pohodový s manžílkem..ale nakonec jdeme s kamarádkou zase na vínko a tak musím si ho naposledy užít, ne? :wink: Od příštího týdne mám už totiž od vínka i jiného pitíčka útrum :fearful: ale moc ráda :dizzy_face: No, možná občas nějaký ten mírný střik..ať nejsem hned mezi lidma v podezření :sunglasses:

Olinko, kafíčko umím výtečné! :grinning:

Holky..tak už jsem si dneska konečně pořídila tu listovku..ale nevím, jestli mám jíst jenom jednu tabletku denně nebo dvě :confused: poradíte?? Na obalu je: dospělí 1 tabletu denně, Těhotné a kojící ženy 2 tablety denně..ale snažilky tam nepíšou :sweat_smile:
8. únor 2007 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
ja jsem pred brala jednu denne.tak mi to rekla pani v lekarne.Ze pokud se snazime tak to staci.Jo urcite dam,ale to musim nako manzilka zaukolavat.Ted se jeste tesim na ples v so.jsem zvedava jak to udrzime v tajnosti-to moje piti,chcem jim to pomalu rikat az potom ,ted narychlo ne.Sice jsem chtela az nako ten 3ti mesic,ale to nevydrzim.
No nuc jdu utrit nadobi a pujdem koukat na pouta.
8. únor 2007 v 19:52  • Odpověz
Gabu mě taky řekli, že stačí 1 tabletka.
8. únor 2007 v 19:58  • Odpověz
autor
holky dneska jsem mela priserny, den, cely jsem ho prorvala, ukradli mi rano kolo, uz ctrvte. Tohle jsem dostala od manzilka loni k vanocum (2005), jelikoz to predchozi mi na podzim 2005 ukradli
8. únor 2007 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Zuzko, to te uplne chapu... taky by mne to vzalo... kdybych nasla toho, co to udelal, ruce bych mu prerazila... mne takhle loni ukladli z kancelare! kabelku a mobil, protoze sefova, zapomnela zavrit dvere a ja byla na zachode... behem 1 min. to bylo pryc... Nevedela jsem koho zabit vic, jestli toho, co to udelal nebo sefovou... no a kdyz jsem si vse obehala, tak mi prisel dopis ze Ztrat a nalezu, ze nekdo moje doklady nasel v popelnici, ale ze byli aktivni a vse zaslali tem, co ty karticky vydavali... takze jsem prisla o studentskou slevu (to me zralo nejvic :grinning:) a vlastne jsem si prisla jen pro prazdnou penezenku a zabila tim skoro cely den, protoze jsem vyplnovala sileny protokoly...

Gabi, ja si taky myslim, ze 1 staci - protoze snazilka je vlastne dospeli :wink:.

Tak mi manzilek jel lyzovat - vrati se zitra vecer, a v nedeli se budou slavit moje narozky :slight_smile:. Mamca uvari moji oblibenou svickovou - uz se moooc tesim :dizzy_face:. Jo a asi jsem Vam nerekla, v nedeli budeme odstrojovat vanocni stromecek :grinning: :grinning: :grinning:. Mame ho vzdy do narozek a vzdycky mam jeste pod nim narozeninove darky :grinning:.
9. únor 2007 v 08:19  • Odpověz
Ahojky holky!
Dludli to je mi lito :frowning2: .Lidi jsou svine. Jak si muzou dovolit hrabnout na neco, co jim nepatri?!!

Zdenicko budumoc drzet pesti at Ti UTZ dobre dopadne!Ja jdu az za 3 tydny a nejak se to vlece.
9. únor 2007 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.