• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojky holky!!

Jejda, Zuzi - tak nemocní jste byli? No nezávidím teda :frowning2: snad už bude teda dobře..

Představte si, že jsme se včera dověděli, že náš kamarád se na tajnačku na valentýna oženil :confused: :grinning: :grinning: :dizzy_face: dobrý šoking teda..

JInak my na valentýna - já jsem dala MM milku srdíčko, on mně šáňo a šli jsme na večeři i s Vendy :dizzy_face: ale vůbec, vůbec jsme si nepokecali, protože Vendy nechtěla sedět v té stoličce, ale chtěla chodit a né sama, tak jsme se museli střídat, chvilku s ní já a MM jedl, chvilku s ní MM a já honem jedla..no mazec..pak mi snědla z mého jídla brokolici a okurky a šlo se domů :grinning: Jo a ještě ukazovala vystrčeným prstem na vše okolo a říkala: tam! A muselo se tam prostě jít..potfůrka jedna malinká :dizzy_face: :grinning: :grinning: v restauračce z ní měli šou :grinning:
16. únor 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz
ahojík holky,
Miluško Elči má 71cm plustinka jedna :grinning: snad to ale vyběhá, už drandí v chodítku páč chtěla pořád na nožky tak jsme jí tam na chvíli postavili no a ona se zamilovala a nechce už nic víc, jenom sedět a hopsat v chodítku jo a taky se točit na koně, ale potom se rozčiluje páč zpátky na záda to neumí a to už jí to asi 2 měsíce učím lenivku jednu :grinning:
jsem vpráci tak už končím a letím dodělat práci a musím ještě prolítnout obchody a fičím domů, eluška je ve službě u tchýně tak to zase bude vysmátá od ucha k uchu
16. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Tak my tady máme strašně moc sněhu, vůbec se nedá s kočárkem ven :unamused: .

Mě MM překvapil na Valentýna růží v květináči, jinak to neslavíme. Oslavili jsme ho tak, že Tadýskovi vylezl druhý zub a Nelinka si zkouší posadit v sedátku.

Dludli, tak to je dobře, že už je vám dobře. :slight_smile:

Kytinko, to víš, že to malá vyběhá. Buď ráda, že jí chutná.
17. únor 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahojky!!

Tak to jste ještě neviděli naši tlustinku :grinning: :grinning: všichni říkají, že to ještě vyběhá, ale já mám už trošku obavy :sweat_smile: teď jsem ji dlouho nevážila, ale přes 12kilo má určitě si myslím..a tak těch 81cm..Jak se koupe a sedí nahatá, tak má velké břicho :sweat_smile: a to není vůbec žádný jedlík :pensive:

Holky, představte si, včera volal od MM brácha, že budou dělat svatbu (jenom maličkou - jeho přítelkyně je těhotná a přestavují celý byt) a že nás zvou taky..ale už za 14dní :confused: :dizzy_face: no mazec..nejprve to chtěli jenom s rodiči a svědky, ale pak si to rozmysleli a zvou nás taky..bude sranda aspoŃ :dizzy_face:
17. únor 2009 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky

tak jsem tady na skok

asi nám opět lezou další zoubky páč má Gábuška už druhej den teploty,jinak nic nekašle,nemá rýmu.Dneska už je lepší už si i hraje a vykládá.Usnula teď v kočíku v obýváku.Krásně začala říkat nenenene,to jí opravdu jde. :grinning:

Jinak my makáme na podkroví :sunglasses: .

Večer ještě písnu.
17. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Ahoj, no dobre ban nenim jen uz nezvracime. Kadfi tak 4x za den no vylozene prujmik nema ale ok to taky neni. Ale hlavne ta desna ryma, ma uuuuplne odreny nosanek chuderka a to se ji snazim utirat nudlicky co nejsetrneji :frowning2:
Dneska mi ani nejedla obed. No pri takove ryme kdo by mel chut taKY ze jo :unamused:

Ja mam taky rymu a boli me pekne hlava a jsem totak vyflusla. Dneska ani yitra nebude manza doma no budu to muset zmaknout.
17. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky, nejak nestiham sem chodit :slight_smile:vecer vzdycky padnu a jsem rada, ze lezim :slight_smile: nebo surfuju a hledam kocarek :grinning:
Jinak se mame dobre, uz mame 7 kg navic a v pase jsem se radsi uz nemerila :slight_smile:. Zitra se chystam k zubarce a prakticky doktorce, tak ziskam 2 razitka do prukajdy a uz mi zbude to ekg a plicni a to si necham asi az na jaro :grinning:
Jinak nase jednatelka ma 4mesicniho chlapecka, ktery ma 8kg, takze budte v klidu, rozhodne Vase slecny tluste nejsou :slight_smile:
Zitra jedeme do Krkonos, tak jsem zvedava, jaka tam bude zima - uz se na svych lyzarskych kalhot nevejdu, tak budu muset vyzkouset Jirkovy snowbordacky kalhoty :slight_smile:.
Mejte se krasne a hezky vikendik Vam vsem :wink:
19. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
je tak sem si rikala ze jsem tu zase nekolik dni nebyla tak ze to musim napravit, ale zda se ze jsme na tom vsechny stejne,

U nas pretrvava ryma jinak to jde, vcera jsme byli na oslave prvich narozenin kamaradky bylo to paradni, deti dostaly dort z piskotu a jablek a pudinku a daly jsme ho nazem a pustily na nej deti, no nase zuza byla bezkonkurencni :grinning: ryla v tom cumakem :grinning: kdyz se pak uz sklidilo, tak jeste lozila po zemi a zatimco si uz ostatni deti hraly tak zuza jeste luxovala drobky z koberce no psina. :slight_smile:
19. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jéé, Zuzi - to muselo vypadat suprově!! :grinning: nemáte fotečky?? A je fajn, že už "jenom" rýmujete :wink: A odsáváte nosík normiš odsávačkou nebo vysavačovou? Ta na vysavač je totiž suprová, fakt :sunglasses:

Olinko - a ty budeš i lyžovat?? :confused:

Madlenko - tak hezky makejte na podkrovíčku :wink: ať vám jde práce hezky od ruky :slight_smile:

Jinak další kamarád se bude ženit..v květnu..v září čekají mimísko :dizzy_face: To je mazec, jak se to tu rozjelo :grinning:
20. únor 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
gabi to je parada s tema svatbama, my mame jednoho kamarada, ktery ma suprovou zenskou, bydli spolu asi 4 roky, oba maji slusnou praci, ona doma naklidi navari napece proste vsechno no jemu nic nechybi a o svatbe nechce ani slyset. Jemu je 30, ji 31 takze pomalu mysli na detoi a on je jak malej jarda, prachy strka do auta a do motorek. Pekne to u nich vre, jelikoz ona samo nebude cekat do buh vi kdy, jenze on ji vzdycky necim oblbne a ona stale ceka. Nejdriv ze do narozenin, pak az dodela auto, pak az jeji mamka dostavi, no proste vymluvy a vymluvy. Vsichni huci do nej ze je blbej, do ni taky at se na nej vyprdne, ze takl eon ma svoj epohodli a proc by neco menil. No ale vypada to ze spolu budpuo takle zit nahromadce a bez deti az do smrti a pekne me s tim ten kamarad sere :zipper_mouth: pac je mame oba moc radi

JInak dneska jsem jak prastena, nejak se tu motam, nic mi nejde od ruky, zuza byla cele dopo hodne mrzuta, ted spi jak dudek tak delam obed, no koupena sekana a varim brambory, tak to neni buh vi jaka slava, ale kdzy je hlad

Jo a odsavam pres vysavac., ale je to u nas desny boj, krik no nekdy je to fakt tezky.
20. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
jinak ja natacela na kameru tak par fotek od kamaradky
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2413945&vReferer=%2Fphotos%2Fgabcos
20. únor 2009 v 11:32  • Odpověz
Zuzi - fotky úžasné!! :grinning: dortíková královna Zuzanka je suprovní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak taky jsme měli takového kamaráda..byla to velká láska hned od začátku..nejraději by si ji hned vzal a měl s ní děti..ona kvůli němu opustila svého přítele..za chvíli se k němu nastěhovala do nověpostaveného obřího domečku a už to nebylo tak zamilované asi :sweat_smile: všichni čekali, že se hned vezmou, ale on (31) už se k tomu nějak neměl..i hádky byly, protože ona si myslela, že on o ni už nestojí..no a nakonec se budou v dubnu brát (jdeme jim na svatbu :wink: ), požádal ji o ruku v listopadu a měl prstýnek doma už dva měsíce a jen čekal prý na vhodnou příležitost :grinning: tak sranda, no..taky do něho všichni hučeli a jemu to prý už dost lezlo na nervy :sweat_smile:
20. únor 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
no my se uz obavame ze tady happyend nebude :frowning2: :unamused: :frowning2:
20. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahojda,
Olli, tak to je super, že se máte ok, my jsme taky ok. Já jsem, byly tento týden u dr. pro razítko a v dubnu jdu k zubařce.na začátku měsíce jdu do poradny a na tripl testy..Jinak se cítím ok a dnes vůbec mám ńáky skvělý den, tak doufám ,. že to nezakřiknu. U nás od rána drobně, ale zato hodně sněží.
My jsme včera byly poprvé jakoby na cvičení s dětma,ale bylo tam málo dětí , tak se naštěstí okoukala tychle, nejvíc se jí líbili míčky a skákací koník.
Dlouho jsme tu nebyly, ňáko jsem nestíhala, pořád někde jezdíme,a teď jezdíme i an sáňkách, tak nám to taky zabere čas, než se vyhrabeme ven...MM bolí ucho, tak byl u dr., tak do lékárny do města pro kapky, tam nám řekli,. že je neseženeme, tak znova k nám k dr., ať mu napíše jiný, do toho vrátit samonivelačku do stavebnin, pak měla přijít kamoška, tak poklidit atak dále.
To se máte , že máte v blízké době svadby, u nás nic a ani o nikom moc nevím kdo by do toho praštil.
20. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
ahoj kočky,
tak já jsem tady na chviličku.Máme tady návštěvu z moravy-bratrance a jeho manželku a 2 slečny,tak má Gábuška opatrovnice a to ještě dneska přijede segra z plzně.Já bych měla jet zítera na sraz na moravu do velkého meziříči,máme srazík po 15ti letech z hotelovky.No nevím jestli se zítra prokoušeme k autu a bude mi moct davík dovézt do Příbrami na autobus,abych pak mohla pokračovat dál. :grinning:

No Gábuška pořád ještě marodí,ale už je to lepší,sice v noci moc nespí,páč jí asi bolí i ty zuby a tak zápasíme.Na dnešek třeba od 23.30 do 1hod řvala jako k...a :wink: pak od 3.30do 5hod.No úžasný,nemohla zabrat a pořád se točila dokola a schválně se bouchala o postýlku :grinning: .

Jinak sněhu máme,že by jsme ho mohli rozdávat a zadarmo :grinning: :sunglasses: :grinning: .
20. únor 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
koukam ze ted je to samej sraz vsude, my meli s gymplem min patek ale ja nesla,to bylo po te noci jak Zuzanka zvracela a pak bylo zle me. Tak sem se na to vybodla

tadz mame taky snehu, parada :dizzy_face:
20. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
ahojky říjenky,konečně mám chvilku,tak sem rychle písnu pár novinek. :wink: Taky jsme doma a marodíme,náš Kubík má vysoké teploty a pořád se mu to vrací.Když už to vypadá,že teplota opadla tak se ta mrcha vrátí a má až kolem 39,5.Sakra,je mi ho líto.On je jako já,neumí odpočívat a válet se celý den v posteli už vůbec ne.No,ale změnila jsem mu léčbu,tak to snad rychleji zabere a dostaneme se z toho.Já jsem taky trochu nemocná a mám opar,fuj,jednou za čas mě postihne,je to jako pětiletka :cry: A to mám na 20.3 naplánovaný ten zákrok,který jsem kvůli nemoci odložila. :unamused: Jinak u nás taky jedna novinka je.Ségra nám oznámila,že začíná pátý měsíc a že to do čtvrtého nevěděla.Měla normální cyklus a špatně ji ani nebylo.Jen párkrát,ale to byla po tahu,tak si říkala,že z toho. :rolling_eyes: Je jí 32,tak už bylo na čase.Ale bude na to sama,tatínek už rodinku má,ženu a dvě děti.Pro naše je to docela šok,vlastně i pro nás. :astonished: Náš taťka má teď dostat plný důchod,ale mám strach,aby to vzal,když bude ségra sama,tak ji bude chtít podporovat a takhle by si už moc vydělat nemohl. :unamused: Já ji to přeju,jen mě mrzí,že je to na úkor ostatních.Mamka tím taky trpí,je ráda,ale starat se ještě o ni,to jim dá zabrat a to jde naše nejmladší ségra příští rok na školu a to bude taky peněz jak želez.A naši žijí tak nějak od výplaty k výplatě.Nějaké ty bočáky taťka má,ale to ho obere ta nejmladší.....no jo,15-ti letá puboška :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak vám dětičky rostou jak z vody.Já si jen pamatuju,že náš Tomáš měl v roce 9 kilo a Kubík 11 kg.Oba chodili už v jedenácti měsících,Kubík dokonce ani ještě neměl,ten asi ještě o 14 dní dřív.
Olii ty jedeš fakt na hory,se máš.Ne kvůli tomu sněhu,ale kvůli tomu klidu.Lyžovat určo nebudeš,že jo.Teda já bych se bála. :confounded: Tak vám přeju zbytek krásného sněhového víkendíku :wink: :wink: :wink:
22. únor 2009 v 08:22  • Odpověz
ahojíček holky,
tak dudus držím palečky ať teplotky malému brzo pominou a už se nevrátí.

Já jsem přihodila fotečky jak mi Eluška usnula u jídla večer a už jsem jí nemohla probudit, ani si neodbrkla chuděrka jak byla unavená. Spinkala dopoledne cca 2hod. a potom už nechce spát takže od 12 hod do večera neusne a to mi řve v postýlce i 25 min. tak jsem dnes dávala do kočárku a jen co jsem vyjela na kopec už spinkala a večer byla v pohodě - šibalka malá :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
Milu, malá Charlotce přejeme s Baruškou hodně zdravíčka, štěstíčka a at nezlobí rodiče. Koukla jsme an fotečky a je moc krásná.To to letí, to je děs...
23. únor 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

na hory jsem samozrejme nejela lyzovat :slight_smile:, snowboardovali pouze Jirka a jeho neter, ktera si nastipla zapesti - holt sportem k trvale invalidite ... Jinak poprve v zivote jsme museli pouzit retezy :slight_smile:, toho snehu :slight_smile:

Jinak k zubari jeste musim v kvetnu, mam nejake zuby s otaznikem, jeste mi je nechtela vrtat, tak pry uvidime... no a myslela jsem, ze prakticka mi da razitko a pujdu jenze mi udelala ekg, ze se ji jako nelibi, tak me poslala na internu, kde mi ho natocili znovu a ze pry mam lehkou tachykardii.. no tak mi nasadila nejaky magnesium 2x denne, ze pry to muze byt i nedostatkem toho horciku, tak uvidime... pritom zadny krece ani tvrdnuti bricha nepozoruji, tedy ja ani nevim, jak to vypada to tvrdnuti - sice je fakt, ze nekdy citim takovy pnuti v podbrisku, ale tak po cca 10s to zmizi, takze to neresim... no tak uvidime, 4/3 jdu na nejakou zevrubnejsi kontrolu a 5/3 jdeme zkontrolovat naseho mimiska, tak uvidime, snad budeme oba v pohode... uz jsem pro jistotu nafasovala ntb, kdybych musela byt ze dne na den doma, tak abych mohla pracovat...

Dnes jdeme s kolegynema na Libas jako buh, tak jsem zvedava jake to bude :slight_smile:

Holky vsem preji krasny den, hodne zdravi a spokojene deticky :slight_smile:
23. únor 2009 v 17:16  • Odpověz
Ahojky holky!!

Mám bolavý zubisko :frowning2: tak jsem fakt zničenec..dala jsem si růžový prášeček - to je fajn, že když už nekojím, že můžu aspoň jakýkoliv prášek :sweat_smile: Ani se nedivím Vendulce, že když ji bolí zoubky, tak že je mrzutá a pláče :pensive: :pensive: musím se co nejdřív objednat na operaci, ale táááák se bojím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak Vendy je posledny dny strašná protifka, nevím, jestli to budou ty obávané špičáky, ale nikde nic nevidno :rolling_eyes: tak nevím no...uplakánek jeden..

V sobotu nás čeká svatba, tak snad nebude protifka i tam :zipper_mouth:

Charlottka už měla narozeninky?? Tak všechno nejjjjj velké holčičce!!! :dizzy_face:
24. únor 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
No jo Charlottce vsechno nej a nej :slight_smile:

My porad zapasime s hnusnou rymou, me to uz neba :angry:
24. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
Zuzi - vydrž!! Někdy to trvá fakt dlouho ta rýma :cry:
24. únor 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
ZUzi, Zuzanka je kocka, super jak se pustily s holkama do toho dortu. Ta ryma se u malych deti fakt tahne dlouho.

My mame za sebou oslavu roku, par fotecek je v albu... Dekujeme za gratulace.

Dudus, myslim ze nic neni tak horke jak vypada a segra to urcite zmakne, i kdyz to asi nebude jednoduche. A treba te po zakroku nakazi :wink: . At nam tu Zdenicka netehulkuje sama.

Ja jsem ted po takove mensi operaci, porad unavena a mam trochu bolesti, doufam ze se to brzo spravi, 10. brezna jedeme na 5 tydnu do Anglie. Jo a mame tatku doma na 2 mesice na rodicovske dovolene.
24. únor 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
tak jsem dneska koupila kapky do nosu pouzila je jednou a pak Zuza vyjadrila svuj postoj k ryme a mrskla s nima o zem :rolling_eyes: no strepy byly vsude
tak zitra znova do lekarny
24. únor 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se konečně hlásim.Měla jsem náročný víkend.Byla jsem na tom srazu z hotelovky,bylo to super,sešlo se nás teda jen 15,ale i tak jsme se pobavili.
Když jsem v neděli dorazila domu tak mi Gábinka vynadala :sunglasses: když mi viděla tak začala plakat a natahovala ručičky a nadávala mi :grinning: .Pak se se mnou mazlila :grinning: .
Jo taky nám dneska dovezli materiál na to naše podkroví-sádroše,profily a vatu na zateplení,právě mi tady leží 130000kč v materiálu :dizzy_face: .

Charlottce přejeme dodatečně vše nejlepší k narozeninam :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 19:42  • Odpověz
Madlenko, to co vám přivezli včera, nám asi před měsícem a už tak čtvrtka je zadělaná:slight_smile:)Jsou to šílený pálky. udete si to dělat samy nebo ńáká firma?
25. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz
zdeni,bude nám to dělat firma. máme toho docela dost a jeětě spostu různých rohu a zaoblení,tak jsme to radší nechali na firmě. máme asi 120m2 obytné plochy.
25. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahojky!!

Tak z protifky je chudinka oteplotkovaná :pensive: :pensive: je mi jí tak líto :pensive: má sice jen zvýšenou teplotku, ale stačilo to..celý den jsem ji musela nosit, pořád poplakávala a spala 3x za den a skoro po sobě, tak nevím, jaká bude noc :cry: Tak buď to budou zubiska nebo nemoc, uvidíme..A na svatbu asi nepojedem :frowning2:

Milu - a na jaké operaci jsi byla? To je super, že máte taťku doma, aspoň se můžeš trošku šetřit a taťka pomůže :wink: fotečky krásné :dizzy_face: Charlotka je moc krásná roční holčička :dizzy_face: :dizzy_face: A v Anglii si to užijte :sunglasses: nám teď přijede právě z Anglie od MM sestřenka i s malou půlroční Michejlou :dizzy_face:

Zuzi - jsi mě pobavila s těma kapkama teda :sweat_smile: :grinning:

Madlenko - to mě Vendy taky dělá, když ji někde nechám na hlídání byť i na chvilinku :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
ahoj kočky a koťata :grinning:

hadejte co je u nás nového: CELEJ DEN SNĚŽÍ :angry: :angry: :angry:

jinak jsme dneska byli na 8mi měsíční kontrole tak máme 9.15kg a 73 cm já si teda myslim,že měří víc,ale nebudu sestřičce nic říkat :wink: nemůžu jí ani dát ven a tak spinká v kočíku a já můžu na chviličku za váma,jinak musím až večer když spinká a to občas stojim ve frontě,aby sem mohla aspoň kouknout co je novýho :grinning: .
26. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.