• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojík holky,
tak jsem zase tady. Doufám, že mi nevypnou tchánovci internet :slight_smile: .

U nás nic moc nového, Eluška řádí v chodítku, hopsá na nožičkách, moc se jí to líbi. Stihla se už naučit otvírat mi šuplíky v kuchyni, skříňky, vylila mi čajík, povytahovala DVD-čka apod... no že jsem s chodítkem ještě něpočkala.
Snaží se už sama posadit, ale moc jí to ještě nejde - se u toho hezky rozčiluje :grinning: .
Zoubek nemáme ještě ani jeden, ale někdy mi pokňurkává tak možná už se trošku tlačí - uvidíme :grinning:
Do poradny jdeme až koncem března, ale když jsem Elušku měřila tak to vypadá že má tak 75cm, nevím po kom tak roste, po mě určitě ne :grinning: že by tatínek, nebo spíš to jak mocka baští :grinning: :grinning:

Maruško tak držíme palce ať tu práci přežijete bez úhony a ať to brzo máte za sebou a pěkně si bydlíte. To samé i Zdeničce a Olince.

Holky nechávaly jste očkovat vaše drobečky Prevenarem????
26. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahojda,
u nás nic moc nového není. Včera u nás pěkně hnusně pršelo, chtěli jsme se jet zajet podívatz do Aska na pokojíčky,a le pak se nám nechtělo. Celé dopolko jsem s Baru byla u našich, MM teď o víkendu nebude mít čas, tak jsme jeli samy.
21.3 má můj tatťka 60, tak bude větší akcička, tak jsme na to zvědavá. Jo a parta domlouvá dovču na pár dní na Nových Mlýnech, jezdili tam kdysi jako parta několik roků za sebou a chtějí se tam nova podívat, tak že bychom jeli, i když jsme letos nic neplánovali kvůli mimi a kvůli práci,a le bylo by to jen od čt. do ne. tak to by snad šlo. Řekli jsme jim , že my nejpozdějc můžeme v červnu, tak uvidíme jestli se sejdem a budu doufat, že budu ok. Ale moc mě to nadchlo a těším se, tak to snad výjde. ještě jde o to ,abych uřídila cestu...ale to se stejně uvidí až jak mě bude v červnu.
Madlenko a to máte podkroví nebo celý nový domeček? To vás asi výjde pěkně draho, ta práce se sádrošem co?
27. únor 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
AHoj tak jen tak zdravim nez vyrazime ven. S rymou se to nelepsi, zitra jedem na prevenci tak treba neco poradi. Taky ma porad rozhazene traveni od te strevni chripky, a vsechny zname co to jejich mimca taky meli (predavali jsme so to mezi sebou) taky rikaji ze deti nejsou ok, prdiky, nechutenstvi, divna stolicka no uz aby byla uplne ok.
Zitra nas ceka rodinna oslava jinak si budem uzivat doma, tatka nam pristi tyden jede do nemecka :unamused:
27. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz
ahoj holky
tak jak tak koukám,tak můj včerejší příspěvěk se zde neukázal :frowning2: .

tak znovu-prevenak jsme dávali,Gábinka měla poslední dávku v ledmu,myslím Liduš,že teď už by vám dávali jen 2 dávky,my měli 3.Hlavně jsem to chtěla kuliva tomu,že MM trpěl na záněty středních uší.

zdeničko to máme podkroví,máš pravdu je to drahý jako s...a,ale kdyby jsme to dělali sami tak to bude trvat hrozně dlouho a neudělali by jsme to pořádně,takhle máme aspoň jistotu,že když něco pokazí tak na to máme záruku a oni by to museli předělat,ale doufám,že bude vše ok :sunglasses: .

jinak ta moje malá holčička se zase pěkně pokadila :grinning: musela jsem jí komplet převlíknout :grinning: .dostali jsem pemprsky sleep+play-a můžu říct,že s něma nejsem vůbec spokojená :unamused: ,ale jak se říká darovanýmu koni na zuby nekoukej :grinning: ,za chviku už je budeme mít stejně dobraný.

sníh u nás taky pomalu slejzá,ale stále ho máme dost a v noci zase připadlo asi 5cm,co přes den sjede v noci napadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
27. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
My jsme taky kdysi dostali pampersky a vůbec jsme s nima nebyly spokojený.Protejkali nám hodně zezadu, přišli nám, že jsou moc nízký.Nám nejvíc vyhovují Tesco a Hugis.
27. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz
no my máme pempersky ty normální a jsme s něma spokojený,ale tuty sou hrozný.Jinak dávám taky tesco nebo hugis,ale tyhle už doma nechci :wink:

jo a v podkroví budeme mít-ložnici,velký dětský pokoj,wc,koupelnu a velký otevřený prostor s krbovýma kamnama.Už se těšíme snad na podzim už budeme moct už nahoře bydlet a konečně tady dole vymalovat a hlavně mamka touží po nový kuchyni,tak jí chceme ten sen splnit.
27. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz
ahojík holky,
tak v pátek nám končí netík a já vůbec nevím jak budu dál fungovat, takže se hned tak neukážu ale snad se s Maruškou nějak domuvíme jak to tady vypadá a jaké novinky tady jsou :grinning: .

My jsme s Pampersama taky nebyly spokojený páč taky protíkaly, byly krátké ale na Hugisky si stěžovat nemůžeme, sice je využíváme jenom malinko ale 100% spokojenost :slight_smile:
1. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
ahoj kyti!!!!

to víš,že tě budu informovat co je novýho :grinning: na naší drbárně!!!!

a vy neuvažujete o tom,že by jste si net zavedli,když ho tchánů ruší?
1. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
AHoj
tak jak se mate, vsude klidek pohodicka?
My byli v sobotu na preventivni porhlidce, tak jsme byla takova vedle pac dr se ptal jestli Zuza dela to a tamto ci ono a ja na vsechno rikala akorat ne ne ne :sweat_smile: No ale nejak to neresil, dava si na cas. Chtel po ni aby sedela, lezla, no my zacaly teprva pred nedavnem se plazit na kratsi vzdalenost (do psiho pelechu :grinning: ) a vubec nezvatla, to je skoda. Jako hlasove se projevuje, ale spis tak skreky.
No dneska jsem na plavani to se zase budem honit abzchom to po obede stihali, je to tak blbe od pul druhy, musim tam ve ctvrt byt abzch se stihli prevlict umejt... tak v pul 1 odchazime z domova, no a kdyz mi spi treba do 12 tak mam jen pul hodky na to ji nakrmit a vypravit se. Je to takovej muj pondelni adrenalin :slight_smile:
2. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahojky holky!!

Tak se hlásíme po sobotní svatbičce :dizzy_face: bylo fááájn, jenom Vendulka prospinkala obřad v autě :sweat_smile: :grinning: no co už s ní..já jsem z toho byla zklamaná, ale MM říkal, že náhodou je dobře, že se vyspinkala a je to lepší než kdyby ten obřad tam proplakala :sunglasses: tak jsem mu dala za pravdu :wink: Na hostinu se samozřejmě hezky vzbudila :grinning: :grinning: Tak pak někdy dohodím nějakou fotečku princezny :dizzy_face:

Já jsem nemocná :pensive: tak to je blbé, snad to ode mě Vendulka nedostane..

Sestřenka je s dcerkou (má skoro 2roky) v nemocnici a já na ně pořád musím myslet :pensive: :pensive: možná má totiž epilepsii - ta dcerka jako a já jsem z toho dost vyplašená :pensive: chudinka malinká :pensive: :pensive: sestřenka je zralá na nervové zhroucení :cry:
2. bře 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
jezis gabou to je neco, snad budou v cajku!

Holky me ta oúicka nase spala dopo snad 10 minut no to dneska ten bazen prospi. Usne mi stopro cestou tam, tak premzslim jestlki bych ji tam mela vzbudit a pak by sla spat po treti po plavani nebo jak no nevim jak to zmaknem :fearful:
2. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahojky, konečně mám chvilku vás dočíst.

O víkendu jsme se dověděli, že nás v červnu také čeká svatba - manželova sestra se vdává. Tak jsem zvědavá, jak to zvládnem. Je to docela daleko, malým bude 11 měsíců - no uvidíme.

Ale jinak nás dost trápí zoubky, homeopatika už nezabírají, a je ho hrůza. Oba dost pláčou, chtějí se jen chovat. Manža byl po víkendu úplně vyřízený a já jsem už teď, protože to od rána pokračuje. Navíc mají průjem, takže neustále přebaluju. Teď áme také Pampersky a asi se mi po nich malá osypala ... nevím jestli je to tím, že jsou voňavé či co ale není to ono. Také mám nejraději Huggies a Tesco.

Dludli, my ještě ani nelezeme, natož sedět! No malošci si dávají na čas. A mluvení umí jen b a to je vše, jinak také spíš jen skřeky.

Gabi, doufám, že budeš brzo OK. A doufám, že neteřinka bude také v pořádku.

Tak a ještě jsem chtěla dodatečně popřát oslavenkyni všechno nej k narozeninám :dizzy_face:
2. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
ahoj holky :sunglasses:

tak jak se vede při pondělku?Já mám pc páč je naštěstí fotbal a hokej,tak můžu brouzdat tady :grinning:

zuzko a kolik má malá zuzanka váhu a míru?nebuj ona to všechno dožene,každej prcek je jinej.já jsem ráda,že náš doktor neprudí s tím,že by měla nejdřív lézt a pak chodit :wink: .a jak plavčo,jak jste to zvládly?

julietko nám už taky homouše :grinning: nezabírají,tak když je nejhůř dostane nurofen a pak spinká,jinak nám leze 5tý zub,tak čekám kdy začnou teploty a průjem,už to znám co zub to průser a prořvaný noci a bolavý záda :dizzy_face: a to máme jen jednu kočičku,copak potom vy s dvouma mazlíčkama :dizzy_face:

gábi a jak jim na to přišli,že by to mohla být epilepsie?
2. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
No dneska nic moc, u nas taky mame bekaci den, ale dost. Nespala poradne cely den, vzdycky se po chvilce vzbudila s krikem.
Snad ne dalsi zuby :rolling_eyes: ale spis brisko.

Mame 8120 kg a 72 cm.
Jo ja to nejak neresim co umi a neumi, jen zrovna pred tydnem mi kamaradky rikaly jak je Zuza sikovna a u dr sem nemohla rict na nic "jo to umime" :slight_smile:

Juliet to bude doma veselo az polezou co? Musi to byt pekny zaprah. Maji nejak zkloubene denni rytmus? Nebo chce kazdy nekdy jindy neco jineho?
2. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
zuzko to je malá krásná holka,ještě kojíš co?Mě je tak líto,že se mi mlíko ztratilo a nekojíme :frowning2: už od začátku druhýho měsíce.
2. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
ty jo to jsem ani nepostrehla. Hele ale ma to taky vyhody, muzes na delsi dobu odejit a malou nakrmi nekdo jiny, ja jsme zase porad vazana na Zu. Zkousela jsem chodit na nejaky cviceni, ale vetsinou jsou to takove blbe casy, prave vzhledem ke kojeni ze z toho nic moc nebylo.
Jj kojim. No kdyz mlicko neni tak nenil. Vsak na tom svet nestoji Madli :slight_smile:

hele a spi ti Gabuska celou noc? U nas se vstava 2 - 4 za noc :rolling_eyes:

ted bezim chvili se venovat MM nez odjede, do patka bude na sluzebce.

PA
2. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahojda,
dludli, my jsme taky se vším začínali dýl, myslím, že stačí když napíšun, že se rozchodila až v 15ti měsících.
Nám baru řvala v noci, vůbec nevím eco jí bylo, nic nechtěla, v suchu taky byla , říkám, že ji třeba roste zub a ono prd.
Dnes jsme byla v poradně, mimi roste dobře a za 3 týdny na velký ultrazvuk, to to letí .Ještě jsem byla na krvi, na tripl testy. je dobrý, že teď ty průkazky můžu porovnávat a koukat jestli je něco jinak, zatím s eod senbe neliší, spíš jsem zvědava na ty údaje z 20tt.
Jinak baru je tedka pěkná tulivka, děláme spolu pěkný blbosti, ale taky se dokáže vztekat a neposlouchat, dostává přes ručičky a někdy i na zadek, ale to spíš od MM.
Já jsem odstříkávala, když jsme taklhle někam šli a tchánovci jí to pak dali z lahvičky...
2. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Zdeni ty mas tehu prukazku od barunky? Ja myslela ze si ji nechavaji v porodnici, tedy tu moji jo :fearful:
3. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
Né, já jí mám..a je to fakt super, protože podle týdnů můžu koukat jak mimi roste, já přibírám apd. je to super.
3. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Zdeni, to je fakt divné, že ji máš ... měla by být založená u dr., je součástí dokumentace

Dludli, mají stejný režim. Učila jsem je to od začátku, ve stejný čas jedli a chodili spát, takže teď (klepu na dřevo) to máme stejné. A doufám, že to tak i vydrží.

My máme naštěstí noci docela v pohodě. Malý už přestal řvát, když se otáčí. Jen Nelinka dnes poplakávala, nevím jestli ze snu nebo se jí klubou ty zuby a budilo ji to. Ale asi ty zuby, dnes totiž zase oba pořád řvou. :cry:
3. bře 2009 v 11:18  • Odpověz
Ono asi i zaleží na porodnici, nevím.Ale mám jí doma:slight_smile:)
3. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
ahoj holky

tak já mám průkazku taky doma,nikdo jí po mě nechtěl a tak mi zůstala na památku

tak naše holka se dneska vzbudila v půl pátý a chtěla snídani,pak usnula s spala do půl osmý,pak si hráli s MM a já tiše dospávala :grinning: a dělala,že tam vůbec nejsem,ale ta malá potvůrka si mi našla a schválně mi tahala za vlasy

teď usnula v jedenáct a spala do půl jedný,tak měla opozděnej oběd-mrkev,brokolici,kuř.masíčko a brambůrku

zuzko naše malá spinká celou noc,teda teď máme zase období,že se budí kolem pátý,ale jinak spinka :grinning:
3. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
ty jo taky bzch pomalu spala celou noc :slight_smile:

hele s tema prukazkama to je divny, no ja si porad rikala ze si ji naskenuju nez pojedem, nekdo mi to totiz rikal ze zustane u Dr ale nejak jsme porad mela pocit ze se me to jeste netyka a tak jsme to nestihli. A co se s ni stalo v porodnici ani nevim, mela jsem jaksi jine starosti v tu chvili kdy jsme dojeli :grinning: no a pak me ani nenapadlo se po ni shanet, tim ze jsem vedela ze snad ma zustat u Dr, No ale co uz ale taky bych ji bejva rada mela :frowning2:
A myslite ze zustava v porodnici nebo nejakj posilaji nejakou zpravu ke gznekologovi a ma ji on? Ze by treba sla nafotit :slight_smile:

No nic jdu do hajan :dizzy_face: pa a dobrou
3. bře 2009 ve 23:03  • Odpověz
Ahojky!!

Tak jsem radši byla s malou u doktorky..kašle, trošku soplíkuje, tak pro jistotu..příští týden má dr. dovolenou, tak abych měla klid v duši, že je Vendy odborně prohlédnutá :wink: A prý má nějakou virózku..začalo jí to už ten min.týden tou jednodenní teplotou..to už prý bylo ono podle dr..A já jsem teda nemocná ale festovně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad bude brzo líp..

Madlenko - sestřence se malá prostě nějak nezdála..začala zničehonic hrozně plakat a křičet a prý jí nějak zabíhalo očičko..tak s ní šla radši k dr. a ta ji poslala na zjištění do nemocnice :pensive: zatím pořád nemají výsledky z eeg, tak čekáme na verdikt :pensive:

Dludli - taky se mi Vendy budila 3-4x za noc, když jsem ji kojila..pak "jen" 2x, když už jsme měli jen kojení v noci..no a teď, co nekojíme, tak se vzbudí jednou, dáme si ji k sobě do postele a spí celou noc..jenom o hodinku - hodinku a půl míň, než když byla kojená, tak si musíme zvyknout :grinning:

Ale teď, co nemockuje, tak děs..budí se často, pláče, kašle..hrůza :pensive: a kapky na kašel mi nechce spolknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz
Zdeni - tu průkazku ti taky v dobrém závidím..já ji nemám :pensive:
4. bře 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz
kdyžtak jsem přidala nějaké fotošky, kdo chcete kuknout :sunglasses:
4. bře 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz
4. bře 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
ahojky

gábi krásný fotečky,moc to maličkatý slušelo :grinning:

já přemejšlim nad tím jestli můžu dát gabče vincentku,pořád chraptí i když na poslech je čistá,co myslíte?
4. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
Gabi, moc pěkný fotečky..je to už velká holka.
My jsme zatím zdravý a ani jsme neměli žádnou reakci an očkování.
Dnes jsme jeli s Bau pro salát a pro květák a zasázeli jsme je do skleníku, ředkvičky taky, te´d ještě to sluníčko, aby nám to vyrostlo.
4. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
ahojky říjenky.........taky u vás tak prší??Taky tada lije,chvilkama,ale jsem i ráda,alespoň to spláchne ten sníh a binec co je na cestách......kéž už by nebyl sníh. :wink: Zdeničko ty jsi teda akční,ty už sázíš,hm,šikula.To já mám jen novou pažitečku,která potom poputuje na novou zahrádečku.Sama jsem si ji doma vypěstovala ze semínek :sweat_smile: :sweat_smile: Taky jahůdky budou a stromky jsem zasadila na podzim,tak jsem zvědavá jak to bude po zimě vypadat. :rolling_eyes: Snad v poho.Ještě příští týden jdu do práce a pak jen tři dny a ve čtvrtek nastupuju do nemocnice a v pátek jdem na to.Když bude všechno o.k. tak v sobotu snad domů.Už aby to bylo za mnou a mohli jsme vás začít dohánět.Kéž by to vyšlo co nejdříve,ať manžela nesedřu........už tak má sotva 60kg. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Madlenko vincetku kidně použij,sestřenka ji na dopořučení dr. dává i jako prevenci nebo když se jí něco nezdá......malej má vrozenou srdeční vadu,tak aby nechytl všechno co kolem lítá. :wink:
Jinak k těm průkazkám,já je musela před porodem odevzdat.....ale moje mamka má ,když byla semnou těhotná......teď je dobrá doba,klidně si ji můžete překopírovat.....teda u druhých mimísků :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.