• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahoj kočky

tak tady taky prší,tak sice mizí sníh,ale zato se začíná hromadit bláto :angry:

tak holky,MM dneska chtěl odjet do práce a nenastartoval autíčko :confounded: ,tak si musel vzít mamky Fabii :grinning: to si vezl prdelku v pěkným novým autíčku :grinning: .my měly s holkama naplánovanou cestu ke kamarádce,ale bez auta jsme jely tak k televizce,ven jsem jít s malou nemohla a tak jsme si hrály a povídaly :grinning:

včera dostala třikrát přes ručičky,páč mi schvalně brala brýle,i když jsem jí říkala,že se to nedělá :sunglasses: a na to jsem háklivá :sunglasses: kyž mi někdo šahne na okuly :sunglasses: ,dneska to zase zkusila,tak jí povídám-gábi nenene,to se nedělá-tak si na mě asoň šahla a hned mi dávala pusinku,je to pěknej vyčůránek :grinning:

duduško držíme vám palce,aby jste si mimíska pořídili co nejdřív
:grinning:
5. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj holky,
vubec Vas nestiham :slight_smile:, ale ted jsem tu na chvilku, tak nesu novinky :slight_smile:, dnes jsme byli na KO a mame skoro 900g, zmerit se nam melounka nepodarilo, protoze byl furt akcni, ale hlavicku a brisko ma o 14 dni vetsi, tak se pani doktorka smala, jakyho mam cvalika na to jak jsem hubena, ale zato, ze je radost me prohlizek :wink: . Mam uz o 7 kg vic, pres pas 30 cm a vecer me neskutecne boli zada... zadna tehu cviceni uz nejsou volna a doma se fakt sama nedokopu, tak dobre mi tak, kdyz jsem lina :slight_smile:.
Jinak musim rict, ze se mam fakt skvele, boli me jen ty zada a to obcas vecer... mam jen obr bricho :slight_smile:.
Za 14 dni jdu na ten test na cukrovku, tak jsem zvedava, jak to bude hnusny :slight_smile:
Jinak prohlidla jsem vsechny albicka, jak Vam prckove rostou :slight_smile: - moc krasne fotecky mate :wink:, uz se moc tesim na toho naseho sviste :slight_smile:
Pomalu mizim, moc zdravim Vase ratolesti a ja se zase brzy ukazu... :wink: nevim, jestli budu vkladat naseho melounka, protoze jak uz je obrovskej, tak mame sice vyfoceny oblicejik, ale neni moc k rozpoznani :slight_smile:
5. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
oliku jen nám melounka hoď do placu,aspoň s holkama zavzpomínáme jaký to bylo,když jsme čekaly naše koblížky

jinak naše gábule začala spávat na bříšku,jak jí přetočim tak řve :grinning: ,nevím po kom to má,já jsem taká hodná a tichá holka a nejradši spávám na boku a po boku manžela :grinning:
5. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Madli ja myslim ze tu Vincetku urco muzes!
6. bře 2009 v 08:36  • Odpověz
ahojík holky, jen tak na skoček.
Olii kamarádka taky ze začátku hodně rychle přibírala a břiško jí rostlo neskuteně rychle a taky čeká chlapečka, postupem času se to vše spomalilo a i klučík už tak moc neroste tak snad to u tebe taky tak bude :slight_smile: přeju hodně štěstí. Holčina Beníčka čeká v dubnu 10. tak uvidím jak si pospíší :grinning:

zdravím vás všechny, tchánovic už mají net, ale k nám to nejde stáhnout, ale sem tam se tady na chvíli vtěrknu abych vás pozdravila a přečetla novinky.
6. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
Gábi,vše nejlepší k tvému svátku :sunglasses: :grinning: :sunglasses: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj kočky

tak tady máme zase pondělí,já využívám chvilky,kdy malá spinká a řemeslníci ještě nechtí oběd :grinning: .

Tak my jsme měli víkend opět pracovní-v sobotu elektrikáři a v neděli zedníci,už aby to bylo aspoň trošku udělaný a byl chvilku klid.

V sobotu odpo jsme si zajeli do chocenic ke tchánum a byli jsme se se švagrovou a synovcem podívat na maškarním.Tak kdyby naše holka uměla chodit sama,tak jí tam možná honim ještě teď,musely jsme 3xpřejít sál a pořád se natahovala po dětech a chtěla s něma tanči.No jsme na ní zvědavá příští rok :sunglasses: .

Taky už si nechala říct a začala zase trošku víc pít mlíčko,ale stejně vede čaj,ten dělám pořád,vylemtá celou lahvičku 160ml a chce hned další,papá taky dobře,sice míň než dřív,ale myslím,že jí to nevadí :wink: a hlavně neuškodí.

pokud dneska večer bude v klidu,tak jí zváži a změřim :grinning:
9. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
Moc moc děkuju, Madlenko :wink: A vám všem holkám vše nej k MDŽ :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme slavili (tchán má zrovna 8.března narozky), tak můj svátek oslavíme až později..asi dohromady s Vendulčiným svátkem (má 6.dubna) někdy příští týden..je toho už zase moc..pak mají narozky dvě neteře a synovec, můj taťka svátek, jdeme na svatbu, sestřenka a její dcerka narozky, no už to jede zase :sweat_smile: :grinning:
9. bře 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahojda,
tak jsme vás dočetla.
Gábi, my toho máme taky dost. Teď bude mít můj taťka 60let, pak tchýně a tchám narozky..kámoška svátek i narozky..
My jsme byly v pátek na bowlingu a bylo to super, užili jsme si to. Dala jsme si pohárek a vídeň.druhý den jsem cejtila svaly na prdeli:slight_smile:)
A v neděli jsme s Baru a mojí ségrou na menší nákupy. barušku si vybrala kočárek, malá plastový a pořád s ním jezdila po tescu, moc se jí líbil, ani ho nechtěla pustit z ruky, tak jsme jí ho koupila. Akorát, že v něm nechce nic vozit.Pak jsme si koupila kalhoty a bundičku na jaro a odsrkovadlo, ale to ještě musí MM dát do kupy.Chvíli počkáme, až jí omrzí kočárek.
MM taky celý víkend pracoval, teď zkouší sádrovat sádroš, než příijde tchán z práce a budou natahovat folli.
9. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
tak jsem moje kočky hodila fotečky do albíčka :sunglasses:
10. bře 2009 v 16:44  • Odpověz
jo holky podle soukromého měření a vážení máme tyto míry:
váha 9.45kg
délka 78cm-já to říkala,že jí sestřička posledně špatně změřila,že má víc :grinning:
5 tý zub už leze,už jsem viděla maličkatou špičičku :sunglasses:
10. bře 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
Ahojky, tedy dneska tu mame osklive pocasi :unamused:

madli to je tedy poradna zenska :slight_smile:
nase zuza nevipij enavic prakticky nic. Ale kojim tak casto ze myslim ze to neva. ted posledni dobou zapijime mlickem i kazde jidlo. A v noci asi tak 4x nekdy 3x vstavame. Ale jsem nejak zvykla, jen se prekulim a vytahnu prso, nekdy si ho najde sama a ani o tom pomalu nevim :grinning:
No spat celou noc by nebylo spatny, ale tudle jsem zjistila ze by mi bylo smutno :grinning:
11. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
krásnou neděli přeji všem

u nás prší,chtěli jsme jít ven na procházku,ale musíme být doma :frowning2: je to hnusný počasí

včera jsme byli u tchánů a o obědě jsme šli se švagrovkou a kočárkama ven,davík fotil a my drbaly :sunglasses: ,bylo to super

jo jinak gábulka má už 6 zůbu venku a 7 vyčuhuje :grinning: vůbec jsme o tom jednoum nevěděli až dneska ráno když se křenila,tak jsme s davím uviděli tu krásu a oba jsme řekli hele zub :grinning:
15. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
taky mame 6 kousku :slight_smile:
15. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
MY taky 6 a na víc to nevypada:slight_smile:)
jinak se máme porád ok, ale nic nového není...
15. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
ahojky, tak my máme: Tadýsek 2, 3. už čouhá a 4. se začíná prožezávat. Nelinka nemá nic.
A Tadýsek se mi předevčírem začal houpat na kolínkách a včera plazit. Jo, jo, už to nebude žádná sranda je uhlídat. A oba začínají říkat ba, pa, da - jen to ma a ta jim nejde :slight_smile:

Madlenko, 78cm? To je malá obřík, moji prcci mají 66 a 67 cm
16. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahojky děvčátka!!

Včera jsme chtěli jet na výlet do Luhačovic, ale bylo hnusně, tak nic :frowning2: škoda..už se tam moc těším :sweat_smile: já to tam prostě miluju :dizzy_face: Nebo i do ZOO bych chtěla..no už aby bylo pořád hezky a dalo se něco podnikat :sunglasses:

Jinak Vendy má 12 zubadel a čekáme každou chvíli na špičáky :grinning:

Julietko - brzičko se dočkáš i slovíčka: mamíííí - to je fakt moc krásné :dizzy_face: a už se moc těším i na: maminko :dizzy_face:
16. bře 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky

Kytinko vaší Elence přejeme vše nejlepší k svátku :grinning:

jinak u nás se střídá počasí jak se mu zachce,teď právě svítí sluníčko,ale před chvilkou chcalo jako z konve :frowning2:

jojo julietko naše holka je pěknej čahoun,normálně jsou jí vidět žebra,jak zase stávkuje s jídlem :frowning2: je to malá loupežnice

říká-táta,bába,dede,teta,pak jí jde výborně nenene-v tom opravdu vede :sunglasses: a nebojte,že by jen tak řekla máma to ne to se u nás taky neřiká :wink:

jinak tady máme zase řemeslníky a tak makají už jsou po obědě a my taky,gábi si hraje v kuchyni v postýlce pod dozorem tatínka,ten jede do práce až ve čtvrtek :grinning:
16. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
ahojíček holky,
tak se hlásím zde :slight_smile: po dlouhé době.
Madlenko děkujeme za přáníčko :slight_smile: já byla včera v práci tak jsme to ani pořádně neoslavily.
Eluška teď je tady se mnou a si jí nevšímám tak řádí teda spíše mi nadává páč se překulila na břicho a cestuje tady po podlaze a vsteká se páč to nechce, nerada je na bříšku, ale co musí se to jednou naučit to lození nebo otáčení, nemůže pořád sedět :grinning:
No my nemáme ještě ani jeden zoubek, ale moc nám to nevadí aspoň není Elčí protivná a uplakaná. Zato je ale pořád hladová a sní úplně všechno a ještě má málo :grinning: .
V pondělí jdeme do poradny tak uvidíme co nám poví, kolik měříme a vážíme. Minule jsme měly 72cm tak uvidíme jestli jsme za ty 2 měsíce něco porostly :wink: .
Eluška říkala mama a baba ale už to přestala, teď říká abub, bububu, brrrrr, egi egi atd... no je to sranda jí poslouchat
17. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
jinak u nás taky počásko na houby, ani se tam nedá kam pořádně vyrazit na výlet. Do ZOO chceme taky i když je Elčí ještě malinká, ale aspoň uděláme výlet.

Jinak už se mi začíná stavět z nočníku a když je poblíž nějaká věc čeho se přichytí tak hop na chvíli na nožičky :grinning: .

Mocka zdravíme a přejeme krásné sluníčové počasíčko a veselou náladičku :slight_smile:
17. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahojky všechny moje říjenky,tak zítra už nastupuju do nemocky na tu hysteroskopii,zákrok je na pátek a v sobotu bych chtěla domů.ale spíš počítám až s pondělkem,v sobotu asi moc nepropouští...tak uvidíme.MM už se ptal,jak to potom bude a kdy na mimi budeme moct pracovat :grinning: Po měsíci už by to šlo.Tak mi držte palečky,ať zákrok dobře dopadne a na miminko nemusíme dlouho čekat.Segra má termín koncem července.....tak bych pak třeba mohla začít já s těhulkováním.Tak se mi tu opatrujte a užívejte s dětičkama.pa pa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. bře 2009 v 16:23  • Odpověz
dudusko budeme ti držet palce,aby bylo vše v pořádku a aby jste mohli co nejdřív začít pracovat na mimískovi :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

u nás bylo dneska krásně a tak jsme vyrazili na prochajdu,je to teď taková vzácnost,když jdeme všichni tři,teda gábi se veze :grinning: ,dneska jsem jí posadila,aby viděla na stromy a tak ukazovala prstíkama a vykládala si,davik fotil a já funěla za kočíkem :sweat_smile:

jinak už spinká beruška moje,byla cvelá nějaká utahaná a začala být protivná už v pět,ale vydržela do šesti
18. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahojky!!

Dudusko - držíme pěstičky i palce, prostě všechno!!!!!! :wink:
19. bře 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
Dudus, neboj budeme na tebe myslet , aby jsi vše zvládla ok.
My se máme dobře, ale na Pc ted není moc čas..
19. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
Zdeničko - tobě ty těhutýdny hezky naskakují :wink: radost pohledět :dizzy_face: A Olince taky..jééé :dizzy_face: :dizzy_face:

Ještě jsem chtěla včera taky napsat, že se máme taky dobře..ale už tomu tak není :frowning2: Vendulka problinkala noc, taky trošku průjmík, tak jsem s ní radši jela k doktorce dneska..hmm..tak virozka..má dietu, tak vařím mrkvičku s brambůrkem jenom..snad bude brzo dobře
20. bře 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, tak mám chvili čas, tak vás jdu pozdravit. My teď porád scháníme vybavení do kuchně, sklokeramickou varnou desku, myčku, dřez, tak jsem na netu a studuji co co umí.Ale to musím stihnou když Baru soí, protože pak mě už nenechá.Je toho hodně. On je ještě tak 2-3 měsíce čas, ale pak to bude všechno najednou a s břichem to půjde těžko něco objíždět a schánět. Do toho objíždíme různé nábytky, scháníme pro baru pokojíček a nakou menší obývací stěnu. Sice to taky bude potřeba až tak v létě, ale znáte to...Asi se vydáme do Prahy do Ikey, Kiky,a Sconta, tady nás zatím nic moc neoslovilo, i když si myslíme, že tam tomu nebude jinak, ale pro ten pocit, že jsme objeli vše.
20. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
Radši jsem tto uložila, co kdyby se mi to smazalo:slight_smile:)
Jo, jo utíká to rychlo, taky mě příjde, že mě rychel roste břicho,ale už je to takový to hezký těhulkovský.V pondělí jdu do poradny a na velký ultrazvuk, ale zase si to nenecháme říct, bude překvápko. Jména ještě moc vybraná nemáme. MM většinu času tráví na půdě. Pořád dělají sádroš a navíc teď schody ještw na malou půdičky nad podkrovím. pak ještě odvětrávání z koupelny a z kuchyně a bude se tom moc komplet zadělat, myslím, stropy, pak s ezačne s příčkama, těch není tolik, ale taky to náký ten čas dá.
Jak to jde vám Madlenko?
Zítra slaví tatka 60ti ny, bereme Baru sebou, máme to vedle ve vesnici v hospodě, tak jak jsme měli svadbu, máme dohodlo, že se tam nebude kouřit, pak Baru odvezu domů, uspím jí a zas tam pojedu a u Bary bude mý ségry budoucí švagrová. Jsem na to zvědavá. baru se většinou budí po půlnoci, ale vrazím jí flašku, ona leží na břichu, má zavřený oči, tak mě ani nevidí, tak doufám, že je taky teď nebude otevírat a hledat mě. Cucne si a spí dál, flaška jí dá většinou na noc, tak kolem 5 tý kdy jí slyším, že hledá flašku, ani nemusím vstávat.Tak snad to bud eklasická noc, i když zase bude rozdováděná a v šoku z tolika lidí, no uvidíme, kdyžtak zavolá a já jsme doma do 10ti minut.
gábi, brzo se uzdravte, u nás je počásko na nic, pěkná zima a fouká studený vítr.
20. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky,
mě gábinka taky spinká,teda už jednou se probudila,ale ještě zavřela očička a pěkně chrápe :grinning: .

Já potřebuju jít vytřít a pak nakrmit zvířátka,večer totiž jedu na schůzi od zem.družstva,tak aby měla mamka venku hotovo,stačí že bude hlídat gábušku.Máme to od šesti a tak jí ani nestihnu vykoupat,no musí si holky poradit,už jsou velký:slight_smile:.

No my stále dáváme sádroše,je to docela prostor,příští týden budou dělat příčky a pak sádrování a broušení.Taky má přijít v sobotu topenář a zedníci.Už aby to bylo za náma aspoň tohleto nejhorší.

Já byvh tak spala,Malá se budila v noci a od půl šestý nechtěla usnout,dala si snídani a pak si hrála a vykládala mi :grinning: .
20. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj holky,
moc se omlouvám, nějak sem nezvládám teď chodit. V práci už mám za sebe náhradu, takže zaučuji jako zběsilá, vždyť už za měsíc a kousek jdu na mateřskou :slight_smile:.
Ale statečně jsem Vás dočetla a všechny moooc pozdravuji včetně Vašich úžasných ratolestí, prolítla jsem i albíčka a prckové jsou moooc krásní :dizzy_face:. Už se těšíme strašně moc na toho našeho kuliferku :slight_smile:. Dudus, Tobě držíme s melounkem pěstičky :wink:.
Jinak se máme dobře, vložím jsem ještě fotky našeho melounka a nějakou moji, už mám 10 kg navíc :slight_smile: (mám neskutečnou chuť k jídlu a můžu se utlouct po kachně s knedlíkama :slight_smile: ), ale všechno je v bříšku, takže je to OK :slight_smile:. Cítím se fajn, jen teď se nějak peru s vyrážkou na prsou a bříšku, tak se snažím nedrbat :slight_smile:.
Máme za sebou i test na cukrovku, ale výsledky se dozvím až na kontrole u pí doktorky 2/4, tak snad to bude OK.
Začali jsme taky chodit na předporodní kurz, je to 6 lekcí po 2 hod., každé pondělí. Zítra a další týden máme s sebou přivést tatínky a budeme probírat porod, tak jsem zvědavá na Jirku :slight_smile:.
No a když nejsem v práci, tak finišujeme před přípravami na začátek naší (snad už poslední) přístavby :slight_smile:. Musíme obývák, ložnici a kuchyň vměstnat do dětského pokoje, takže jsem zvědavá, jak to tam všechno nacpeme... ale spoustu toho budeme vyhazovat, obývací stěnu bych chtěla prodat, no uvidíme...
Tak se zatím mějte strašně fajn, já zase zaskočím :slight_smile:
22. bře 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahoj holky..tak my pořád ne a ne v pohodě :frowning2: zítra jdeme radši zase k doktorce..Vendy co sní, tak to vyhodí nebo vykadí..chudinka..ani nechce nic jíst, úplně jde vidět, že se bojí dalšího zvracení :astonished: :pensive: Ale energie má naštěstí pořád dost..ikdyž se chce víc nosit, tak pořád je to dračice :sunglasses: Tak držte pěstičky, ať je jí líp..papa*
22. bře 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.