• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojky říjenky.....tak se hlásím.Jsem od neděle doma.Musím přiznat že v nemocnici bylo díky doktorům a sestřičkám celkem fajn.Sice jsem měla být čtvrtá v pořadí na tu hysteroskopii,ale dovezli nějaké krvacení a pak ještě akutní císařský řez....tak jsem se místo v deset dostala na sál ve dvě.Všichni tam byli moc hodní i doktor co mě operoval mi sám přišel říct,že tam mají tu akutku...tak ať se nebojím a vydržím.Polyp se potrvdil a odstranili ho.Až za 14 dní jdu teprve ke své doktorce na kontrolu....to jsem si myslela,že už budu v práci.No nic,zdravíčko je teď přednější a je fakt,že jsem pořádně unavená.Tak budu odpočívaat.Máme sice doma pohromu....MM dává nový koberec do obýváku,lustr a garnyže....tak bych potřebovala fungovat,ale bohužel.Naštěstí to zvládá sám dobře a k ničemu mě stejně nepustí.Teď se snad budu moct ozvat častěji...co bych taky jinak dělala,že jo.Dnes jsem trochu polítala po městě a to jsem asi neměla....teď budu jen ležet jak lazar.Ještě tak dám sprchu a hotovo.
Gábi co to s malu??Chudák....ty dětské nemoci jsou fakt na nic ...držím pěstičky ať je brzo líp.Olli mimísek roste...nachystaná taky celkem jsi jak jsem viděla na fotečkách.
Holky děkuju za podporu....budu se snažit dát se dohromady a brzo se přidat k vám.....podle jedné mé spolubydlící jsem prý jak čerstvě pohnojená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Prý se to tak říká,tak uvidíme pa pa dobrou noc
23. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj Dudusko..tak to je fajn, že jsi už domka a hezky čerstvě pohnojená :grinning: :astonished: :grinning: :grinning: Tak ať je ti brzičko líp a hups na toho mimíska :sunglasses: TM je šikovný, že si tak vše podělá sám :wink: To MM má vždy u sebe tchána a vždy jsou jak Pat a Mat :grinning: :grinning:

Vendulka dostala včera injekci proti zvracení a snad už je to lepší..už jenom trošku průjmuje, ale žádná hrůza..ale chytnul to už i MM, s horečkama, včera byl na umření, tak dnes šel k doktorovi a je do pondělka doma i s antibiotikama..tak mám doma dva marody..doufám, že to nepřejde i na mě nebo nevím, kdo by se o ně staral :astonished:
Ještě jsem dneska jela i pro neteř do školy, bylo jí špatně, tak volala učitelka bráchovi, ale ten byl v práci, tak jsem ji vyzvedla já..hodila jsem ji k našim (děda je doma) a už taky blinkala..děda zase průjmoval, brácha taky..no děs toto :unamused:
24. bře 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak jsme zase tu abych pozdravila.

Gabou strevni chripka prolitla i u nas v cele familii, bylo nam sice dost zle, ale za to jen kratce.

No a ted zapasime s nachlazenim, ja jsem relativne ok, manza byl ted dva dny doma nejakej utahanej a bolavej, dneska si zacal stezovat na ucho. No a zuzanka ma od pondeli desny kasel a rymu a ted uz taky teplotu :unamused: byli jsme u dr, nenasla nic v krku, na pruduskach nastesti taky ne, usi taky v pohode. No a zase ji k tomu roste zub, bych se na to :rolling_eyes:

Jinak usina spatne, spatne se ji dycha no snad to nebude dlouho trvat. Chudatko moje malickaty.

Zdeni covece tobe ty tt tak leti :dizzy_face: No Olca za chvili taky uz bude doma :dizzy_face: paradicka

At se vam dari :slight_smile:
27. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz
ahojíček holky,
mocinky zdravím,
u nás včera nádherné počasíčko a dnes zase hnus ach jo ať už je konečně hezky :slight_smile:

Dudusko tak mocka drzím palečky ať se brzo můžete snažínkovat a mimisek se rychle dostaví :slight_smile:
Olii a Zdeničko vám to taky pěkně letí co? Moje nej..kamarádka čeká v květnu 5.5. tak už se mocinky těšíme na kamaráda nebo kamarádku :slight_smile:

Elenka se nějak rozpovídala, pořád brebentí tata,baba, bubu, mama atd.. docela hodně, ale mě se to líbí jak si to pořád žvatlá :grinning:

Jinak už máme cca 75cm a 9,2kg, ale zoubek ani jeden. Začínáme se plazit, nelezeme jak jsme na kolínkách tak se spíše stavíme, jak jí držím tak pořád někde chce pro něco se natahuje tak jsem večer někdy pořádně utahaná :grinning:

A co Zdeni, máš nějaké fotečky.
Holky a co jména už máte něco vybráno??
29. bře 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahojky říjenky,děkuji za všechny pozdravy a povzbuzení :wink: :wink: :wink: V pátek jsem musela k doktorce,úplně mi ztvrdlo lýtko....takže mám trombozu..naštěstí jen povrchových žil...teda štěstí to taky není...bolí to jak čert,nesmím nic moc dělat..jen sedět a procházet se a tak dokola.V lékárně doplatek za léky byl tak velký,že jsem málem sebou sekla.....šest stovek.A do toho teď ta nemocenská...za chvilku budeme jíst asi omítku.To jsou takové ty výdaje navíc.Kupovali jsme teď lustr a koberec,tak už jsem s ničím nepočítala.A to jsem ještě dávala Kubíkovi na bazen tři stovky...začínají od dubna jezdit...už se moc těší,taky bych jela.Ach jo,doma je nuda a když nesmím ani nic pořádně dělat tak jsme jak na trní,ale MM z toho má radost..podle něj jsme workoholik...ale to si já nemyslím. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já jedu na kontrolu k doktorkce ve čtvrtek tak doufám,že bude vše v pořádku.
Olii opravdu to letí....už to bude rychlovka a Zdeni tobě to taky uběhne a budou tu další miminka.Segra dnes jede na genetiku,už má po třicítce,tak doufám,že to bude o.k. :wink: A koncem července ze mě bude teta.Poprvé!! :dizzy_face:
No jasně,jaké máte vybraná jména...to mě taky zajímá. :sweat_smile: Tak brzo ahojky
30. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
ahoj holky

tak my jsme měli odpočinkový víkend a tak jsme nic noc nedělali,jen taký běžný věci,dneska řeměslníci dorazili poměřili podlahy ,vzali si peníze na materiál a jeli to zaplatit a zítra by to měli vše dovézt a začít dělat podlahu :sunglasses: .Duduš s těma penězma to znám,my už si půjčujeme o mamky,jinak by jsme si museli vzít další úvěr a to v dnešní době nechceme.No a už máme pořešenou půjčku i od tchánů,tak snad to nějak dáme dohromady.A to se snažíme nic moc neutrácet,ale vždycky do toho vleze nějaká oslava narozenin,svátku nebo jen blbá návštěva kam nemůžeš jet jen tak s prázdnou :wink: .
Jo na oběd máme dneska palačinky už se na ně těšíme.
Holky těhulky dávejte na sebe pozor a duduš se bude snažit aby byla brzo taky těhulinka :sunglasses: !!!!

Jinak gábi spinká venku,na dnešek si udělala v noci přestávku od 22.30 do 1.00hod-bylo to úžasný,měli jsme v plánu tulení a nebylo nic :sweat_smile: :zipper_mouth: :sweat_smile: .
30. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim jen taky rychle. Mame se fajn, fotecky dohodim.Porad ted něco máme, a venku už je kraásně, tak běháme s Baru po dvorečku.V pondělí jsme byly v Praze, i Ikee a Kike a ve Scontu, se podívat na nábytek, tak jsme toho měla taky dost.Včera zasa schámět dárky, mamky budou mit svátky....
1. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahojky říjenky!!

Tak už jsme snad oka, ale radši Vendulce mléko večer ještě nedávám, protože už jsem si myslela, že je v pohodě a dala jí večer mléko a opět blinkala..tak radši nech má delší pauzu..mléko dostává jenom ráno zatím..

Dneska večer jdeme s MM na svícu (rozlučku se svobodou) těm kamarádům, co jim jdeme 25.dubna na svatbu..mají to kluci zvlášť a holky zvlášť, tak bude sranda aspoň :sunglasses: A Vendulka bude spát poprvé u babičky (mojí mamky), tak jsem fakt zvědavá, jak to zvládne :sweat_smile: ale když ji já uspím, tak snad ano..

Venku už je fakt nádherně, Vendys dávám už jenom vestu a z fusaku jsem oddělala horní díl jakoby a hned se jede líp v kočárku :sunglasses: Sice, Vendy už je víc vedle kočárku než v něm, ale pořád se to ještě dá :sunglasses:

Tak zdravíme všechny a ať jste všechny oka i s dětičkama i miminkama v bříšku!! A Dudusko - ty ať jsi brzo těhulka :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz
ahoj kočky :grinning:

tak máme za sebou pár krásnejch dnů,chodili jsme na procházky a taky se nám stihla malá spálit pod očkama,měla tam trošku ekzem a jak jí na to zasvítilo tak má červený kruhy pod očkama,prostě ať jsme natáčeli kočík jak jsme chtěli stejně na ní zasvítilo,vypadá jako indiánka,teda dneska už je to lepší,už se jí to ztrácí,ale tchýně mi potěšila,že to měl davík zrovna takhle elzem a reakci na sluníčko.

dneska trošku zapršelo pěkně to oživilo vzdoušek

jinak gábísel už spinká,dneska chtěla do pelíšku nějak dřív
5. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
ahojky
jak tak kpukám účast zde je veliká :sunglasses: :grinning: :sunglasses: to bude tím sluníčkem!

Mě už Gábi spinká,nevím co se děje,ale odpadá docela brzo :wink: ,dala si kašičku a už chrňákuje.Dneska už sama postála asi minutu,pak sebou nekontrolovaně řízla na zem,začla fňukat,ale hned se zvedla (šplhánim po křesle) a šla chodit kolem křesla,židle a konf.stolku.No a aby toho nebylo dost tak si s ledovým klidem vylezla na tu dětskou židličku a koukala na knížky do knihovny :sunglasses: .
O víkendu jsme byli u tchánů a ty byli naprosto vyřízený z toho co malá umí :grinning: ,no já už začínám být pomalu na prášky a připadám si jak odchytová služba :sunglasses: :grinning: :sunglasses: .Jináč trénujeme nočník,tak si na něm občas jen tak trůní,občas něco vykouzlí a občas řve a nechce tam být :wink: .

No a co naše těhulinky,jak se vám holky vede?

A co ostatní holčičky a náš jeden jedinej chlapeček?
6. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahojda, tak jsme přidala fotečky do alba.
Jinak se máme ok, ale je toho teď náko hodně a jak je hezky tak jsme pořád venku. baru moc baví lítat po dvorku a krmit králíky, pozoravat auta a mašinky. Hodně teď zjištujeme věci okolo podkroví, snažíme vše pomalu zařídit a sehnat. Do toho teď byly 2 svátky a tak se slavilo...Pak přijede návštěva, půl dne je v tahu ..však to znáte.
Bříško mi roste rychle...ale na kilech to znát není, cítím se zatím ok, i když dnes jsme byly pů¨l dne ve městě v tom hici a pořád jsme něco objížděli a do toho hlídat lítající Baru, tak když jsme přijeli domů, tak jsme si šla odpočinout k ulici a Baru s tatínkem se jeli projet na kole. Kopupili jsme sedátko a helmičku a to se jí moc líbí.
7. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj, ahoj, ahoj :slight_smile:
Jsem ostuda, ale já vůbec nestíhám :frowning2: Děti byly nemocné, musely brát antibiotika na kašel, takže jsme nemohli ven, musela jsem je držet v postýlkách a bavit je. Bylo to příšerných 14 dní, ale už jsou to zase moje šikulky.
Tadýskovi už koukají 4 zoubky a Nelince snad KONEČNĚ už také vylezou ty spodní. Trápí jí už snad 3 měsíce. Včera celý den ohryzávala tyčky u postýlky a už se mi zdálo, že tam má čárečku, tak doufám...
Jinak Tadýsek se plazí, houpe na kolínkách a včera si klekl a vylezl mi na madraci. Nelinka to zatím jen trénuje, snad bráchu brzo dožene.

Koukla jsem opět do albíček, dětičky nádherné, je to hrozné, jak rychle to utíká, ani bych neřekla, že 8 měsíců uteče jak voda :cry:

Těhulky odpočívejte a těšte se na mimi, Dudud, držím moooc palečky aby ti to teď vyšlo. Říká se, že to tom zákroku je člověk jak pohnojený, mě to také tvrdili :wink:
8. dub 2009 v 06:51  • Odpověz
Ahojky, všechny zdravíme!!

Vendulka měla v sobotu v noci horečku, v neděli přes den dobré, pak v noci zas už i s rýmou, v pondělí i přes den :confounded: chudinka naše zasoplíkovaná..asi jí lezou špičáky, podle dr..uvidíme..má to naběhnuté, ale zuby nikde..slinťoší o 106 a plače i v noci :pensive: Ale ještěže máme tu vysavač.odsavačku, bez ní ani ranu :wink: Dr. nám dala antibiotikové kapky do nosíku, protože měla zelený soplík..takže je to od zubů i od nachlazení trošku..to je tím, že už je venku léto a ne jaro asi..hned jsme se povysvlékali a to je ono :confounded:

Zdeni - kukala jsem ti na fotošky už včera :wink: jsem si říkala, že to není možné, aby to na té fotce byla Barunka :confused: tááák velká holka už to je :dizzy_face: šikovná :dizzy_face: A vidím, že sedačku na kolo máte vpředu - je to dobré, jezdí se dobře?
8. dub 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem přihodila nějaký fotečky do albíčka :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
8. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahojky říjenky......tak sedím doma,sama,kluci jeli po rodině.....jak já ty velikonoce nemusím....................ale jinak všem pěkné svátky :wink:
Počasí nám fakt přeje,takže tu fakt málo chodíte.Já jsem sice doma,ale mám konečně i vycházky...tak jich využívám do poslední minuty.A jak jinak než na zahradě......konečně máme svoji větší za domem tak se snažíme si tam udělat posezení,pařeniště a nějaké keře tam chci,houpačku a sušák na prádlo.Tady jsou takové poměry v tomhle domě,že si musíš všechno zamknout a hlídat.Od sousedky malej vezme hrst kamínků a mrskne to na auto....jediné co ona na to,ať to nedělá,že dostane od souseda na zadek...ale malej se ohne a mrskne to tam znovu.Naštěstí stáváme vzadu a tam on nechodí....můj chlap by jim dal,kdyby to viděl.Tady jsou prostě flegmoši co si neváží věcí. :confounded: Včera jsem si dovezla od našich krásné ořešáky...tak je dnes vysadím kolem plotu,abych neviděla na sousedy.......romské spoluobčany. :rolling_eyes: No mám já to tu lehké...nemám.......někdy si připadám,že já jsem tady ten blázen a oni všichni normální :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak už noha je lepší,tromboza se rozpouští,tak snad půjdu kolem 20 do práce.Jedu ještě ke své doktorce na gyndu,tak snad už semnou začne dělat pokusy........ale řeknu vám,první menzes po operaci.....děs,10 dní!!!!!!Jen doufám,že to jen ta první. :confounded:
Už aby bylo 12,ať můžu ven...... :wink: Tak pa pa a napište sem,je to tu smutný..nikde nikdo
13. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
ahoj duduško moje zlatá :dizzy_face: je dobře,že se tady ukážeš,já když pustim pc a koukám na emailíky,tak sem vždycky juknu,ale psát si sama se sebou opravdu ještě nechci,tak špatně na tom ještě nejsem :sunglasses: :grinning: :sunglasses: .Teda řeknu ti mít to 10dnů,tak mi šlehne,ale asi je to potřeba,aby se tělíčko vyčistilo a připravilo na těhulování!!!!!

velikonoce jsme strávili vcelku v klidu,v sobotu jsme měli ještě řemeslníky a odpo přijel kámoš s rodinou,tak jsme grilovali,včera jsme byli u tchánů a slavili jsme synovcovo narozeniny.Dneska jsme hned ráno dostaly vyšlupáno od táty a pak jsme tady měli souseda a po obědě přijeli tchánů,aby se potěšili s gábuškou.

my chodíme ven hlavně dopolodne a pak odpo na prochajdu,po obědě většinou spinká někde ve stínu,na sluníčko jí nedáváme,ale přesto se neubráníme tomu,že na ní zasvítí.No a to jí hned zase vyleze ta reakce na sluníčko :frowning2: ,ale už vypadá rozhodně líp než vypadala minulý týden.A to to mažeme jako vzteklý,jenže jak to má pod očima,tak jak jí to svědí tak to hned drápe nebo si tam napatlá jídlo :wink: .
13. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš Ahojky!!

Tak doufám, že jste měli hezké velikonoce Tady bylo celý víkend nádherně jenom včera, až jsme chtěli konečně vyrazit na výletek, tak tam trošku sprchlo..ale nevadí..aspoň chvilinku pohodička v Luhačovicích na procházce

Jinak trávíme teda většinu času venku, asi jako všichni tady Vendy měla trochu tu rýmu, přidal se k tomu i kašel, tak v pátek jsme byly opět u doktorky, aby si ji poslechla..že jako dobré, průdušky čisté, ale ten kašel..děs..ještě nikdy nic takového neměla, tak hrůza..přes den ani ne, ale jak si lehla, tak hrůza, úplně ji to dráždilo, do toho i vykašlávala, tak některou noc ani nemohla spát Ale už dvě noci je to lepší tak snad už to bude brzo za náma

Máme nové fotošky v albíku

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=333244&vReferer=%2Fphotos%2Fgabou
14. dub 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
gábi máte krásný fotečky :sunglasses:

mě už malá spinká,dneska to vzala zase hopen,dala si kaši,pak čajík ,chytla si panenku a už spinká :grinning:

tak my dneska pracovali na zahradě,davík rýpal pod brambory a já uklízela zbytky eternitové střechy,pak jsme to dodělali a hráli si s gábuškou,pořád chce chodit k pejsanovi,my náme strach,kdyby na ní ten náš halama skočil,tak jí zalehne.tak chodíme ke kotci a on prostrkuje packy a čumáček.jsou oba šťastný,že si na sebe můžou šahnout.Jinak když chodíme po dvoře s gabčou tak on strašně štěká,jak žárlí a chce pustit a běhat s náma,ale to by to mohlo dopadnout blbě,tak musí být zavřenej když my jsme venku s malou.

u nás bylo dneska docela dobře,moc nesvítilo a občas foukl svěží větřík
14. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
Zdravím holky a broučci :slight_smile:
u nás je nádherné počasí, každý den jsme někde na procházce a na Velikonoce jsme byli v Karlové Studánce za mamkou je tam v lázních. Cesta Elenku moc nebavila, koho by taky bavilo sedět dohromady 5hodin v autě, že, ale byla moc šikovná a zvládla to. Ale byla moc unavená a dnes prospala tak 2,5hod. za den což je u ní rekord.

Dnes jsme byly u kamarádky a malé Natálky kamarádka od Elčí je stejně stará ale o 2kg lehčí :grinning: dohodím fotečky. Bylo moc fajn.

Jo Madlenko Elčí se taky líbí jak může hladit pejska, jak hladila jorkšira a on jí lízal ruku tak měla záchvaty smíchu a jak jsme byly u kámošky co ma bigla tak to je taky pes robusní že, ale olízla ji nosánek, Eli si jí pohladila a taky se pořád smála, museli jsme dohlížet aby na ní Bekuška neskočila ale obě byly hodné :grinning: :grinning: .

My zítra asi s Elčí půjdeme k paní doktorce uvidíme jak jí budou svědět ouška, trochu si je škrábe i hlavičku a někdy hlavinku naklání na jednu stranu, ale jak jí tam sáhnu tak nepláče ani nekňurká tak snad to bude v pořádku, uvidíme, dnes Eluška prospinkala ordinační hodiny :unamused:

Zdravíme a jdeme mrknout na albíčka
14. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj, tak hlásím, že žijem, ale jak je krásně tak lítáme pořád venku. Domů se chodíme jen najíst a přestrojit. Nejvíc se jí líbí se hrabat v záhonku a drolit tu hlínu a pak když pumpujeme vodu, tak tam strká ruce a maže si je obličeji těma špinavejma rukama, takže si dokážete představit jak vypadá.Jinak je to paráda takhle venku.
Jen se nám zhoršilo odpolední spaní, dá mi fušku jí ukodrcat v kočáru a pak je za půl hodky vzhůru, tak se docela bojím, aby si ho neodbourala ůpně odpolední spaní. Zato noce jsou lepší, občas spí i celou nebo se jednou vzbudí na flašku.
Jo a dnes jsme najeli na hrníček, my jsme totž pořád na flašce. Nejdřív jsme jí vyndali ten ventil a chvíli jí trvalo, než se to naučila rychle polykat, ale za dopolko to zvládla a teď jsme ho tam zase dali, tak uvidíme za jak dlouho příjde na to, že musí táhnout.
17. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
MM pořád pracuje, konečně udělali stropy a chystají se na příčky. Do toho jsme ještě scháměli parapety a krachla nám firma, která nám měla dělat kuchyň, dotoho dveře který chci maj jen v jedný barvě a když by nám je dělat truhlář, tak jsou drahý, pokojíček pro baru se nám žádný nelíbí a stěna do obýváku má malou díru na tv.....Je toho ňáko hodně a nic se nedaří. Aspoň vata do příček dopadla, je na skladě a auto je taky volný, tak zítra hurá pro ní do prahy...Teda už jsme tam měli jen minulý týden, ale....
Na velikonoce jsme dostali trochu vyšlehámo,ale byly všichni hodný.
Kyti, tak jste snad v pořádku.
Madlenko, já letos na zahradě nic moc dělat nebudu, s pupkem by se mi špatně plelo a pak budu ráda, že budu ráda, tak jen rajčata a papriky, na zbytel letos kašlu a MM říkal, že se taky distancuje od zahrady, že bude radši makat na hoře.
Dudus pevné nervy a rychle skočit na snaženíčko.
17. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
Přidala jsme pár foteček..
17. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
ahojky

zdeni-moc vám to sluší pod tou třešní-malá už je pěkná slečna :grinning:
jo s přestavbou je to hrozný,vždycky se to sesere :zipper_mouth: najednou všechno,ale vybruslit z toho jde a to zvládnete,já taky občas propadam panice,nedavno jsem si myslela,že snad budu dětat rozvody topení(nemohli jsme nikoho sehnat)no nakonec jsem zavolala klukovi se kterým jsem dřív(15 zpátky) chodila.No a je vyřešeno,jen co bude mít čas tak přijede a topení udělá :sunglasses: .

jinak Gábuška mi už spinká :grinning: je to můj poklad
17. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
ahojíček,
tak Zdeničko fotekčy jsou super, Baruška je úžasná a tobě už taky hezky roste bříško :slight_smile: už se vám to taky pěkně blíží už jsi za polovinou to je síla :slight_smile:
17. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
Gábi ještě k tý sedačce, my jsme chtěli dopředu, nám příjde, že by vzadu nic neviděla. I když nám v krámě říkali, že vepředu je nebezpečnější, ale my to miáme jen na jezdění z vesnice do vesnice a po samých polňačkách. Baru se tam moc líbi, ani nás nevnímá a je v ní strašně důležitá.Pozoruje kde se co děje.Učíme jí, aby měla i vždy helmičku.Akorát ta sedačka nejde na všechny tipy kola, ale to byste se domluvili v krámě.
Kyti, děkuji za pochvalu foteček, bříško mě roste pěkně, když porovnám fotky, tak ho mám větší než u Baruš.A už jsme v 25.týdnu, letí to děsně.
Madlenko, to víš, že to náko dopadne, jen se toho sešlo hodně, tak jsme z toho měla náladu na nic, te´d už je to ok, něco bude, něco ne, však pomalu dopadne vše.
18. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
No zlatíčka moje, tady mě opět máte, ovšem ne s moc dobrými zprávami.

Já se nestačím divit, samá miminka, happy maminky, další bejbátka na cestě, no mám z Vás velkou radost a moc vám to přeji. Nepřihlásila jsem se pěkně dlouho a klidně mi mlžete vyhubovat. Já na Vás nezapomněla, to ne, ale musím říct, že mé rodinné problémy dospěli do konce. Myslela jsem si, že Nový rok přinese nějaké zlepšení,ale spletla jsem se.

Rozvodové papíry jsou na soudě, mám spoustu zdravotních problémů vyplývající spíše z psychického tlaku, problémy v práci, do toho se ještě stěhuji. Takže je toho stále hodně. Těhulka ze mě nebude v blízké době vůbec. Snažím se držet se jak se dá, ale jakmile dořeším jeden problém, přijde druhý. Teď jsem na nemocenské, ale je to samá lítačka kvůli bytu, takže mé zdraví je tam kde je. O zádech nemluvím - ty už budou na doživotí, psychické problémy jsou zpět v plné míře a z toho bohužel plynou problémy vkolektivu. Jedna kolegyně si na mě vyšlápla, ale lépe řečeno, z části jsem si za to mohla sama, ikdyž chyba většinou bývá na dvou stranách, ale snad se to brzo dořeší.
No co dál?? Králíčka mám stále, bude se teď semnou stěhovat do nového bytu - v podnájmu. A nějaký muž v mém životě?? Vlastně ani ne - mám jednoho známého, a ikdyž spolu trávíme čas, spíme, tak to nevidím nějak pozitivně, možná to bude tím, že on mi dává stále najevo, že bych si s ním skazila život,je o 15 let starší. Prostě asi budu na ocet :frowning2:

Říkám si jen jedno, může být i hůř.

TAkže se na mě nezlobte, že jsem tady hoooodně dlouho nebyla, ale doopravdy jsem prostě a jednodušše v pytli :unamused:
19. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
AHOJ MEGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jsem moc ráda,že jsi se ukázala :grinning: ,i když jsi nás moc nepotěšila :frowning2: ,ale my tě tady rozveselíme :grinning: :sunglasses: :grinning: !!!Nebuj se nic,nás je hodně a jak sis přečetla tak nás bude brzo víc-holky se snaží :sunglasses: .S chlapama to prostě někdy nevyjde,hlavně až to budeš mít všechno za sebou,tak se dostaneš do pohody a klidu a vše se srovná.Hlavně aby ti pomohla rodina a pokud i ta zklame tak máš nás ŘÍJENKY :dizzy_face: my tě v tom nenecháme!!!
A na ocet nezůstaneš :sunglasses: tak pěkná ženská jako jsi ty,tu udáme hned :wink: .
19. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jo jinak,Davího jsem poslala s Gábinkou na procházku v 10.00 a přišli teď!!!To by mi zajímalo kde byli :sunglasses: !
19. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
ahoj madlenko,

no kde by asi mohli být?? Chvilka pro ně samotné - asi ti chtěli udělat radost, aby sis odpočinula :wink:

Už také uvažuji, že budu muset změnit i můj pracovní obor - asi se dám na psychologii :grinning:
19. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
:sunglasses: :grinning: :sunglasses: megy psychologa tady ještě nemáme!!!a že by byl občas potřeba :sunglasses:!

Tak víte kde byli?Šli na malou procházku dohromady 8km po lesních pěšinách,malá ukazovala na stromy a prej se hrozně divila!!! :sunglasses: Jinak davík už odjel do práce a malá už si stihla udělat modřinu na čele-spadla na ní židle-musela po ní lézt a nedá si říct :sunglasses:
19. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.