• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahoj holky,
vubec nic nestiham :slight_smile:, ale od 1/5 uz budu na materske, tak si snad najdu vice casu na Konika :slight_smile:
Musim Vas docist a juknout do albicek, je to silene, jak Vam ty prckove rostou... :dizzy_face:
Ahoj Megy, no vidim, ze to nemas moc ruzove, ale u nas jsi vzdy vitana a my te trosku povzbudime :wink: . Uvidis, ze drive ci pozdeji se vse zase k lepsimu obrati a bude zase dobre... moc me mrzi, ze jste to s manzilkem nejak neurovnali, ale co se da delat... :frowning2:
No tak u me zdeni uz se to na vaze sakra projevuje - mam o 11 kg vic (60 kg) a v pase +30 cm a ke vsemu mi ted zacina rust zadek :grinning:, ale jinak se mame bajo :slight_smile:
Tak zatim packo :slight_smile:
19. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
tak holky ta naše holka ještě nespí,pořád volá tatínka,ale ten jesl do práce a vrátí se až ve středu v noci :frowning2: ,sedí na polštáři a vykládá panence,jak tam přijdu tak se začne smát a chce ven z postýlky :wink:

Oliiiku už se těšim na nějaký fotečky,když už budeš doma tak nám nějaký přihoď,ať máme na co koukat :grinning:
19. dub 2009 v 19:28  • Odpověz
PS: oliiku moc ti to sluší!!!! :grinning:
19. dub 2009 v 19:35  • Odpověz
taky jsem se dívala - oliičku - nádhera - moc ti to slušínkuje :slight_smile:
19. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky nejak se poseldni dnu nedostanu k netu, jsme porad venku, manza dneska dodelal pergolu za domem tak ted budem venku i v desti :wink:
uvnitr nam to zacina byt opravdu male. Veci pro zuzi pribyva, jeji akcni radius taky roste no takze postupne z obyvaku vyrazujeme skrinky, kresla....

Jinak nasi dneska nechali uspat naseho prvni pejska, tak si tu ted smutnim, jsem sama doma.

megy, je prima ze ses ozvala. Rozvody nejsou nikdy prijemne, tak doufam ze se s manzou rozchazite alespon v ramci moznosti v dobrem a nemas k tomu vsemu jeste navrch nejaky desny sceny a hadky a tahanice.
No nemas to jednoduchy tedy jen co je pravda. Ale tak snad se to uz pomalu musi nejak zlepsit ne? Preci nemuzes mit takovou smulu smulovatou porad. Snad sis uz vsechno zle vybrala a cekaji te jen lepsi a krasnejsi dny :dizzy_face:

jo a moje babi s dedou jsou od sebe 12 let, tak proc ne treba 15 ze jo :wink:
20. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím a hlavně Megy, je super, že jsi se ukázale, jen škoda, že nemáš i super zpravičky. No co se dá dělat, určitě jste udělali vše na záchranu vztahu, ale když to nejde, tak to nejde, snad jste to aspon zvládli v dobrým, jak psala Dludli. Nezávidím stěhování a ty věci okolo, které změní celý život , ale člověk to musí zvládnout a pomalinku s ezase budeš dávat do kupy a radovat se!!!
Já mám ted klid, ségra si vzala Barušku na kole, tak jsme zasedla k Pc,zítra přijede moje mamka a přiveze nám houpačku, tak se těším.
Nebudu chválit, to se mi tu na koníku nevypalácí, ale my dnes spali celou noc, ted se nám to spaní celkově zlepšilo, většinou tak jednou se vzbudí na flašku a spí dál a dnes vůbec, spíš jsme musela vstát já a jít stejně na Wc, ale to patří k něčemu jinýmu:slight_smile:)
22. dub 2009 v 18:25  • Odpověz
ahojíček holky,
prosím nevíte od kdy můžou malé děti na kolo? vůbec nevím jaké velikosti vyrábějí přilby aby to ta naše holka unesla, chtěli bychom začít jezdit na kole, ale příjde mi ta naše pusa ještě hodně malinká tak nevím, poraďte prosím :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Kyti, nevím od kdy, my začali teprve teď. jo ,ale ty myslíš jako samy nebo na sedátko?
22. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme dneska byli na 10ti měsíční prohlídce.

V čekárně si naše Gábinka hrála s ostatníma dětma,jen co přišel doktor,tak přestala a jak jsme vlezli do ordinace tak řvala,a když píšu řvala,tak to bylo něco hroznýho :frowning2: .Doktor na ní pomalu nemohl ani šahnout,vážení zvládla vcelku dobře,ale měření opět děs a obvod hlavičky měřila sestřička,když jsem gábinu držela v náručí a v druhý ruce jsem držela plínku,páč jsem jí vůbec nemohla položit,držela se mi jako klíště a při snaze jí jen posadit začla ještě víc.Nevím co jí na dokym tak vadí,je to pěkněj chlap a je hrozně hodnej k dětem,pěkně jim vykládá a pěkně postupně vyšetřuje.

Jo řvala ještě doma úplně se zajíkala a nechtěla se utišit.Davík z toho byl docela vyřízenej,byl tam s náma a viděl co naše malá dokáže :sunglasses: .

No váží 9.5kg a měří podle sestry měření 74cm,ale podle mojeho 78 cm.

Já stále válčim se zánětem močáku,dneska už to docela ujde,ale i tak mám co dělat :cry: ,řeknu vám,že porod byl procházkou v růžové zahradě oproti tomu co jsem si zažila včera při čůrání :frowning2: .
23. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak jsem musela dneska k doktoru s tím močákem,mám antibiotoka :frowning2: ,nesmím na sluníčko,musím odpočívat,pít hodně čajů :stuck_out_tongue_closed_eyes: (ty už mi lezou krke) a hladně víc nenastydnout.

Jinak jsme přešli na jiný mlíčko,páč Gábince už přestala Beba chutnat,tak teď má Hami a pije ho jak zběsilá,snad jí to vydrží :slight_smile: .
24. dub 2009 v 18:44  • Odpověz
ahojíček holky,
Zdeničko jestli myslíme to samé tak na sedátko, chci Elušku vozit páč už mě to láká ven a nechci jí nechávat hlídat a jezdit sama to by mě nebavilo. Ona už se dnes sama posadila poprvé, ale jinak už hačá hezky a ve vozíku v obchodě sedí parádně, no uvidím, přinejhorším začneme příští rok.

Maruško tak to držím palce ať ti ten močák dá brzo pokoj už tě to trápí dost dlouho.
Tak vidíš jak si Gábinka vyžaduje novoty :slight_smile: ale fajn, že jí chutná a že zase baští mlíčko.
24. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
no zánět močového měchýře - tak to znám až moc dobře a dokonce čtyřikrát za sebou. Co mi hodně pomohlo byly brusinky - uroval manosa - skvělý to preparát.KDyž má přijít nějaké období, tak nasadím brusinkovou kůru a jseem fit. Taky jsem teď začala dopovat laktobacilus, protože mám antibiotika docela silné, zijistily mi v krku streptokoka, co způsobuje spálu a tak se dopuju. Jo ať žijou krásná období :wink:
26. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj,
Madlenko, tak to ti nezávidím ten zámět, naštěstí já nemám ponětí co je to za bolest, ale kdfyž píšeš, že je to horší jak porod, tak to vůbec nezávidím a přeju at to brzo přejde. Ty brusinky tu mylsím doporučovala i Gabi.
Kyti, my začali jezdit na kole až ted, teda jako vozit Baru na sedátku, a moc se jí tp líbi. U nás to ani dřív nešlo, když byla zima. Ale neporadím to od kdy se všeobecně může. Zkus se zeptat třeba dr.
U nás je hroznej vítr, byla jsem uspat Baru a mám plný oči prachu děs. Včera jsme byly u našich na grilováni,přetáhli jsme Baru a noc byla na prd. Na to jak nám ted krásně spinkala to je zase nezvyk. Vzali jsme jí i v noci k nám do postele, jenže to po nás leze a bojíme, se aby nežuchla, máme vysoko postele, normálně z nich sleze, ale když je rozespalá, tak je to něco jiného.
26. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:,
vcera jsme byli na vylete - v Zehusicke obore podivat se na bile jeleny (doporucuji, ale az tak cerven, cervenec) - vcera chudaci byli nejak po zime bez srsti a bez parohu :slight_smile:, takze vypadali spis jak kozy nez jeleni :slight_smile:. Dodam zase nejakou fotecku :slight_smile:.
Ve ctvrtek jsme absolvovali II. screaning a mame uz 2068g, obvod hlavicky namerila pani doktorka 34 cm, takze cekame asi obrika :grinning:, no hlavne aby bylo az do konce vse OK a ja to zvladla :slight_smile: (jestli Madlenko je mocak horsi nez porod, tak to zvladnu, mocak jsem mela xkrat a trpela jsem jako kun :wink: ). Mame i naseho melounka na fotecce, takze tatka zitra v praci naskenuje a ja vlozim :wink:.
Od 1/5 mam volno, takze budu muset konecne zaridit pro naseho prcka mistecko, aby mel vse pripraveno, kdyby prisel drive :wink:.
Krasnou nedeli Vam vsem, packo :slight_smile:
26. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
27. dub 2009 v 07:49  • Odpověz
ahojíček holky,
všechno moc zdravím

novinka u mě: Elenka ode dneška lozí po 4 takže hlídám jako pejsek. Už se nám docela vykecává jako baba,tata,deda,dede,dada,gaga plno jiných nesmyslů ale taky začala mami, stejda a Ferda tak jsme úplně na větvi no snad jí ta píle vydrží. Taky chodíme už za ručičky krásnými milovými kroky :slight_smile: . Zoubky žádné, ale začínáme nějak špatně usínat doufám,že to nedopracujeme ke každodennímu uspávání :frowning2:

My se chystáme do ZOO tak uvidím jak bude Eli dovádět, zvířátka miluje.

Moc vás zdravím.

jinak Kamarádce se narodil v pátek chlapeček Benjamínek :slight_smile: tak se těším až se pojedeme přivítat
27. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
na 1.5??? no já se jdu upálit. Dnes mi přišli na kontrolu a já nebyla doma, protože jsem se psychicky složila a vypadla o dvě hodiny dřív z domu. Mám v ruce soudem potvrzenou žádost o rozvod, takže chápete. Spát jsem šla po jedné a to ještě s práškama, No jak to vidím, ještě 8 měsíců a snad má smůla skončí. stojí to za starou belu
27. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
megy to mi mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,jak to budeš řešit s tou kontrolou?Nešlo by se domluvit s doktorem,že jsi byla někde na kontrole?Jo a proč 8 měsíců?
27. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
Nazdar zeny, hlasim navrat a jdu se mrknou co jste napsaly.

Podejte mi nekdo hlaseni co se stalo za dobu me nepritomnosti?

Vitam zpet Megy!!!
27. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
Megy ale co to ctu.. to je mi moc lito, tak hura k lepsim zitrkum...
27. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
no to bude konec roku a vše začne v novém - pěknější a všechnu smůlu si prostě vyberu teď. Vymyslela jsem to vše jinak, jelikož bydlím ještě u ještěmanžela a můj podnájem se teď dává do kupy, tak jsem se psychicky složila z rozvodu a že jsem se přemístila na tu druhou adresu a v tom všem mito ani nijak nedocvaklo, že bych to měla přehlásit. Takže na jednu stranu budu mít ještě větší depku, že to prostě konečně začínám táhnout sama a na druhou, že snad mě doktorka pochopí a uzná důvod nepřítomnosti na trvalém bydlišti. V podstatě si konečně pomůžu i já, protože se budu snažit odpoutat od všeho, co mě svazovalo celou tu dobu. Ono to vlastně je pravda a žádná lež
27. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
28. dub 2009 v 07:48  • Odpověz
ahojík holky přeju krásný sluníčkový den

dudus tak my jedeme do Ostravy to máme nejblíž, ale moc se nám líbí v Lešné. Uvidíme jak to bude. Já chodím hlavně na lední medvědy, ale ty už tam nemají tak uvidíme.

holky my dnes byly na tom ušním a máme vše v pořádku, ale pořád se v uších hrabe a pořád naklání hlavičku na stranu snad to je jenom od zoubků které nám ještě nerostou :grinning: snad nějaké vyrostou at můžeme papat i něco lepšího než mixované.

holky nevíte co ještě uvařit krom mrkve, květáku, špenátu, červené řepy, těstovin, brambor, rýže? Mám pocit že Elence vařím pořád to samé a polévky jsou jako to husté zase zelenina a jenom vývar z masa a trochu nudlí a zase je to stejné. Nemohla by už třeba něco se smetanou nebo rajskou z rajčátek???

nic jdu ještě něco dodělat dokud ta naše princezna spinečká
28. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahojky holky,

Dudus my byli 5 tydnu u tchanovcu a na cestach a pak jeste tyden u nasich. Mala je sileny divoch a temperamnetni, dava mi zabrat.

Kytinko v 9. mesicich uz muzes male davat i rajcatka. Davate uz mliko a jogurt? My zacali s jogurtem v 8. mesicich, takze pak uz mohla i smetanu.
Mam tu super kucharku podle ktere jsem varila, Charlottka milovala treba bolonskou omacku s testovinama, kure se zeleninou atd.. Jestli chces reknu Manzelovi at ti nejake recepty naskenuje.
jinak ke kousani nepotrebuou zoubky, kousou i dasnickama, zkus zacit treva rohlikem (pod dozorem)
Charlotta ma jen 8 prednich zoubku a lezou ji 2 stolicky, ale uz ji davno s nama nemixovane...
29. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky po delší době!!

Zdravím hlavně Megy!! Teda, tak toto jsem nečekala, jak se to u vás obrátilo naruby..ale to ty asi taky ne :pensive: Tak hlavně pevné nervy a hodně, hodně sil, holka!!! Myslíme na tebe!!

Milu - kdybych mohla taky poprosit o nějaké receptíky, tak by to bylo fajn..naše Vendys je totiž v jídle opravdu hrozná :frowning2: :frowning2: taky bych se ráda dopracovala k normiš jídlu s náma, ale to zatím nějak nehrozí :unamused:

Teď jsme byli v sobotu na svatbě kamarádům :dizzy_face: bylo dobře, ale Vendy je drak a taky dost temperamentní, takže jsme ji tam moc neměli..byla na hlídání u našich a i u švagrové a bylo jí i líp si myslím :sunglasses: pak dodám fotošky, ať nějaké budu mít :wink:
29. dub 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky

taky jsem opět zde!!!
konečně máme hotovo na zahrádce,zasázeno,zaseto a udělanej foliák a taky přezutí autí na letňáky

taky bych prosila nějaký receptíky :wink:

musím říct,že gábuš už začíná chtít jíst s náme,tak dneska měla porkovou polívku a pak kuř,masíčko a br.kaši a k tomu chroupala papriku

my jsme se naučili hrozně málo solit a tak jí dávám od nás,hlavně chce to co vidí u nás na talíři
29. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
na fotečky se těšim :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

jinak močák je na ústupu a je mi líp

zítra jedeme ke tchánum a budeme tam na májce a asi přijedeme až druhýho,ještě nevím,jak se nám tam bude chtít bejt
29. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
Madlenko - na močáky jsou nej nej nejlepší Megabrusinky od Swiss - opravdu to zabírá a je to přírodní..beru je občas i preventivně, protože na močáky jsem já měla už v životě smůly dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ať je ti líp a líp!!

Takto to vypadá:

http://images.google.cz/imgres?imgurl=http://www.drmax-lekarna.cz/files/pictures/obrazek.jpg&imgrefurl=http://www.drmax-lekarna.cz/swiss-mega-brusinky-50-cps.html&usg=__k3vAzq6iQn9a8PayfU3eYbGtkwk=&h=500&w=500&sz=53&hl=cs&start=3&tbnid=Sebbr3WglhVw_M:&tbnh=130&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dmegabrusinky%2BSwiss%26gbv%3D2%26hl%3Dcs

Nás čeká zítra další svíca - rozlučka se svobodou, v pátek stavění máje u švagrové a bráchy a v sobotu mají další kamarádi svatbu, tak se tam možná večer vypravíme..
29. dub 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
Gábi mě se právě zánět tak rozjel,že nezabíralo už nic jen antibiotika :frowning2: ,ale i tak si dělám uroval rapid,je to taky s brusinkama a musím si koupit něco na prevenci,tak ti moc díky za tip :sunglasses:

teda vy jste samá oslava a popíjení :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

já se z toho musím co nejdřív dostat,kámoška má termín porodu v květnu a tak musím být fit-prej bude veliiikááánskááá pařba :sunglasses:
29. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
ahojík holky, přeju nádherný sluníčkový den,

Milusko díky mocka za rady, rajčátka jsem zrovna dnes zkusila uvařit tak uvidím jestli je Eli bude papat, dám je s rýží. No Eluška nemá žádný zoubek a rohlíček jsem už dlouho nedala páč se mi minule málem udusila. Zkoušíme jogurty,mlíko,puding,piškoty,ovoce,přesnídávky, ze zeleniny mrkev,květák,brokolici,špenát,řepu,celer,petržel, potom těstoviny, brambory jenom pomačkané, dáváme taky žloutek, ale nevím jestli může celé vajíčko. Udělala bych jí vaječinku s drobeným chlebíčkem, minule jí chtěla od nás tak jsme jí trošku dali - somruje jídlo jak někoho vidí jíst tak je to s ní k nevydržení :grinning:. Dávám taky krupičku. Kolem mě mi všichni v letech mých rodičů říkají abych už dávala dietní párek a šunku a kdesi cosi ale to mám ještě strach.

Kdyby byl TM tak hodný tak bych byla mco ráda kdyby mi poslal nějaký recept co není zase tak běžný. Já se koukala na netu na knížky, ale netroufla jsem si ji objednat když nevím co v ní je a jak vypadá a do knihkupectví se hned tak nedostanu.
30. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.