• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Gabi, to Eluška právě sní úplně všechno co jí dáme, u babičky byla přistižena jak jí chleba s máslem, někdy jí dají prostě trochu nutely, minule po nás somrovala vaječinku no šílené, před ní člověk nemůže mlasknout pusou páč chce hned jíst a to je po jídle třeba. Vůbec by jí nevadilo kdyby jedla s námi. MM jí minule dál ochutnat koprovku, předtím jí dával taky něco to už nevím, dokonce se přiznal že jí jednou dal ochutnat i těstoviny s bolognes, no masakr ta by snědla i hračky kdyby to šlo, taky jsme měli na kontrole v 8měsících 9,2kg, ještě že už lozí po 4 a za ruku po 2 páč by mi asi upadly záda :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
Madlenko tak stejně jako u nás, stojí a trucuje nad námi, bychom se nenajedli, mrsku do ruky čaj nebo rohlík, ale teĎ už to nepomáhá tak dáváme sem tam od nás. Minule jsme měli ostré jídlo a babi musela s Eluškou chodit po zahradě :grinning:
30. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
Ty jo no vidím že u Gabi to opravdu žije :slight_smile: , to my máme v plánu ZOO u nás není a nebylo žádné stavění máje ani čarodějnice :frowning2:
Potom fičíme za Lukeho otcem na návštěvu tak uvidíme jak to Eluška zvládne, možná toho na ní bude moc.

A když jsme u těch miminek tak kámošce se teď v pátek narodil chlapeček Benjamínek a moji kamarádce se má narodit 5.5. taky miminko,ale mají překvapení co to bude tak se těšíme, páč bude další kamarád(ka) a pořádná oslava :slight_smile:
30. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
Kytinko podle ceskych doporuceni by jeste bilek nemela, ale anglicani ho uz davaji. Pokud vis ze jsou to treba domaci vajicka a jsou dobre tepelne upraveny, tak bych se nebala ji trosku dat.

Nemci rikaji od 10. mesice prechod na dospelacky rodinny jidlo a od 12. jist normalka s rodinou. U nas to vzdycky taky nejde, protoze jime hodne indicky nebo cinsky jidla = palivy nebo koreneny. Jinak jak psala Madlenka taky moc nesolime, takze pohoda.

s tim dusenim to u nas bylo stejne a ja plasila pokazdy kdyz se zakuckala, obracela jsem ji hlavou dolu a ona se pak taky bala. MM. ji krmil keksikama a chlebem normalne, kdyz se zakuckala tak ji nechal to vykaslat a vida ona se to naucila. Jeste ze nema oba rodice nervaky jako jsem ja :grinning: .

Parky a salam my nedavame, protoze to sami taky moc nejime a protoze vim ze v tom moc masa neni, zato vsech moznych zahustovadel... U reznika dostane mala obcas platek salamu pres pult a kdyz ji ho da kamoska na chleba, tak ji taky necham, protoze tomu stejnak dobudoucna nezabranim, ale doma to nema.
Moje babi ji taky oloupala parek a jak ji chutnal..

holky poslete mi do IP mailovou adresu a ja vam to pres vikend naskenuju.
30. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahojky holky,poslední příspěvek je z 30,kdepak jste??Doufám,že nikoho z vás neupálili. :confused: U nás bylo celkem fajn..čarodějnice proběhly v pohodě,domů jsem teda dorazili kolem desáté,ale v pořádku.Jen pejsek asi už trpěl,chodíme s ním kolem osmé.Kluci se výborně bavili,Kubík to proskákal na trampolíně a to jsem nevěřila jak byl unavenej...jak jsme přišli domů,šel se umýt,převlíct a hup do postele a běhen chvilky byl tuhej. :grinning: :grinning: A druhý den ráno vstával až v osm....to je u něj rekord,on je totiž ranní ptáče.....když spí do sedmi tak je to super.V deseti letech už by mohl malinko přispat. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale jiné je to když má jít do školy,že jo :confounded: :confounded:
Taky jsme byli na kolotočích...manžel mi vystřelil růžičku ..hned na poprvé,ale ta paní z toho moc radost neměla. :astonished: Bylo vidět,že to nečekala.MM mi potom říkal,že určitě pak tu vzduchovku pod pultem ohýbala,aby se druhý už tak lehce netrefil :grinning: :grinning: Po cestě zpátky byla i pusa pod rozkvetlým keřem :dizzy_face: Byl to moc pěkný den,takových by mohlo být více.
A co u vás??Doufám,že jste tento víkend taky tak pěkně prožili...od pondělka má být hnusně,tak si to ještě dnes užijte papa :sweat_smile: :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
neupálili, neboj, ale já tady tak často teď nebudu do doby, než si zajistím internet do nového bytu. Jezdím do dřívějšího bytu, ale je to tak zvláštní. Někdy mám pocit, že jsem udělala chybu, ale pak bohužel přijde ta krutá rána a já si říkám, když on nechce, tak co mi zbývá?? No jsem tím pořádně rozhozená, ale nic jiného mi nezbývá než bojovat. Jsem stále na nemocenské - ve čtvrtek mi vyšly špatně krevní výsledky - tak nevím, co se děje. Krevní obraz je rozhozený, mám i nějakou špatnou moč, ale neví se z čeho. Takže teď pátráme po příčině. Ráda bych šla do rpáce, ale mám taky strach, co mě tam čeká. Na jednu stranu bych ráda změnila zaměstnání, ael na druhou si říkám, neměla bych trošku počat, abych měla smlouvu na dobu neurčitou?? Ve čtvrtek, dkyž jsem byla v práci říct, že pokračuju v nemocenské, tak mi najednou řekla staniční, že doufá, že se už vrátím, tak nevím, co si myslet. Vím, že jsem udělala v práci nějaký kopanec, ale nemůžu tak utíkat, že??? Je to teď prostě tak těžké, že si říkám, že bych se měla konečně postavit pořádně, hledět vstříc tomu, co jsem provedla a být konečně na sebe pyšná.

To, že jsem se odstěhovala mi dalo určitou moc , že to konečně mohu zvládnout a že konečně asi pořádně dospěju a mohu začít konečně žít, No taky mě čeká pohovor u psychiatra, abych se vědělo, zda je to vše doopravdy jen z mého podvědomí, tak jsem sama zvědavá.

No další novinky zatím nemám, takže se držím a bojuju, ale upálit se?? No ještě ne, to si nechám na někdy jindy :grinning:
3. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahojíček holky mocka vás zdravím i když je venku takové nijaké počasí.
Já jsem nějaká nachlazená, od včera mám brutál rýmu a jsem úplně vyřízená :frowning2:
Elenka spinká, je unavená, včera spala jenom hodinu a vstávala v šest. Měla v noci nějaké divné spinkání a to zoubky nerostou :wink: .
Megy na tebe se ta smůla lepí hrozně jak s TM tak se zdravím, ale snad už sis to všechno vybrala na hoooodně dlouho dopředu. Uvidíš, nový byt, budeš se věnovat jenom sobě a relaxu a třeba sportu, výletům, uděláš si dovolenou, odpočineš si a možná to bude lepší. Nemělo by to klapat a měla bys být pořád ve stresu. Teď musíš hodně myslet na sebe a dopřávat si jenom samé super věci a pohodičku :slight_smile: . Držím ti palce.

Dudusko a jak vy? Už se můžete snažilkovat?

A jak se vede Zdeničce už se tady dlouho neukázala. A Olii už je určitě na mateřské jak psala no to je super, konečně si odpočine nebo se bude věnovat hodně sobě a miminku.

Madlenko a co ty? Jak močák už je to dobré a co Gabinka jak jste na tom holky, už chodíte???

Miluško děkuji za receptíky, budeme zkoušet vypadá to všechno moc dobře.

Zdravíme a posíláme velké pohlazení mimiskům.
4. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahojda,tak vas zdravim po delší době, my se máme dobře, vše je ok, jen není moc času a kor te´d když je venku tak hezky.Tchánovci byly 4 dny jakoby na dovče, tak jsme měli víc práce. Do toho jsme vozili dříví na pískoviště.Čarodky byly super, byly jsme na ohni a potom na hřišti posedět, bylo tam plno dětí a lidí, tak měla Baru zábaavu. Poprvý jsme jí koupili lentilky a moc jí chutnali, ještě že byla tma, protože doma jsme koukali , že je jak prase.A v sobotu jsem gilovali a pozvali sousedi a seděli jsme venku až do 1 h.ranní.
Koupili jsme Barušce křídy ven a je to super, pškně si s nima vyhraje, jen kdybych ještě uměla kreslit.
MM má týden dovču, tak pracuje a děda dělá pískoviště, ted už teda ne, protože se tu rozpršelo.
Noce jsou u nás super, spí většinou celou, tak se krásně vyspíme a nabírám síly na druhý:slight_smile:)Chodí spát okolo 9 a dne jsme i v 9 vctávali.
4. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
Dudus, mě MM napínal s pusou, dostala jsme jí až asi v 9h. večer, prý měl v plánu dřív i s Baru, ale vozili jsme to dříví, pak zalejt zahradu a zvířata, vykoupat Baru apd.ALe jsme ráda, že si vzpomněl. Třešen už byla odkvetlá, tak našel jabloň.
Jo a ještě jsme scháměli otopný žebřík do koupelny a skoro nikde ho nemají vystavený, to byl děs ho sehnta, abychom se podívali jak vypadá ve skutečnosti.
Megy,držím ti palečky, at to zvládneš,ale po pravdě ti vůbec nezávidím a nevím jestlio bych to zvládla, já jsme takový závislý tip a kor na MM, že nevím jestli bych to dala sama do kupy.AspoN , že máš sama byteček a pomalu to dáš do kupy.A co na to rodina, podrží tě aspoň?
My máme 10 zoubku a zvládáme to ok.
Baru zatím spinká, tak si dávám 3 v 1 a linecký bánánek. Ona teď odpolko moc nespí, tak hodku a dlouho mi trvá než jí uspím, já se vždycky všude chlubila,že stačí dojet na konec ulice a Baru spí a teď je to pro mě nezvyk. Příjde mě, že už tomu odpolednímu spaní moc nedá, ale zase se jsou super noce, nemůžu chtít vše, že?
4. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
jo holky, je to těžké, ale jde to. ALe upřímně, myslím, že ta odmlka má něco do sebe. Jsem taky závislý typ, hlavně na mužském plemenu :grinning: , takže myslím, že se to za nějaký čas upraví - jen nevím s kým zůstanu.

Dnes je mi už mnohem lépe jak Vás tady po dlouhé době čtu - jak se krásně cpete - že jo zdeničko :grinning: ale to jen ku prospěchu a jak kuchtíte - jen nějaký receptík i pro mě?? Nějaký lehký, nenáročný - jelikož mám omezené množství hrnců :slight_smile: :sweat_smile:

Já tady z Vás čerpám tolik energie, že to ani není možné - vlastně je, jelikož jste báječné :slight_smile:

Tak zatím papa
5. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
megy:DĚKUJEME ZA POCHVALU :grinning: ,jen si ber kolik potřebuješ,nám jí dodávají naši prkové :grinning:

tak holky my jsme u tetičky v plzni,už od neděle,já byla v pondělí u zubařky
chodíme po různých návštěvách a návštěvy k nám
gábi vždycky padne do pelíšku a usne,ale v noci se budí a sténá bolestí,leze jí konečně ten osmej zoubek a docela je to krutý,dávám jí i paralen sirup,ale bolest je silnější :frowning2:
dneska do rána jsem i porušila pravidlo a vzala jí k nám do postele,máme tady v plzni tu cestovní postýlku a jak se budila tak jsem se pořád musela nořit dolu,tak jsem gabču vzala mei nás,ale vůbec jsem se nevyspala,měla jsem strach,že na ní lehnu :wink:

jo jinak teď už spinká,je fakt hotová a to ještě kopala ve vaně,za silného povzbuzování tety,tak,že oda lítala až na chodbu a koupelce je potopa :sunglasses:

miluš díky za receptíky,jsou super,jen co přijedeme domu tak je prubneme
5. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
AHoj holky, ja se hlasim v rychlosti, nejak ted nic nestiham, a mam nejakou jarni depku z pocasi a tak.
Musim tu uklidit a sbalit, letime do Anglie na svatbu. Charlottka bude poprve pres noc bez nas, tak jsem na ni zvedava :slight_smile: .
6. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahojík holky,
tak jsem poprvé teta, nej.kamarádce se dnes ve 2:50 narodil chlapeček Vojtíšek (53cm a 3670g) je to šikula :slight_smile:
7. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tu jen naskok :slight_smile: jak je venku krasne (a jak jsem doma), tak bud stale nekde litam a finisuji vybavicku nebo jeste vypomaham v praci. Vcera jsme byli na kontrole a pani doktorka me lehce vydesila, kdyz tak nadsene pri prohlidce zvolala "to nam to krasne postoupilo" :slight_smile:, myslela jsem si, ze dle jejiho tonu snad budu rodit primo u ni v ordinaci :grinning:, ale snad to jeste alespon ten mesic vydrzime...
Coz me vyburcovalo k akci a pristi tyden uz zacnu prat a konecne se nastehujeme do pokoje, kde pak budeme s nasim melounkem prespavat :slight_smile:.
Kyti velka gratulace :wink:, nějak se teď s "Vojtíšky" roztrhl pytel a to jsme si říkali, že to není takové časté jméno, když už jsme vybírali jen mezi Matějem a Vojtou a nakonec tedy vyhrál Vojta :wink:.
Tak já zase pádím, jdu vybírat nějaký chůvičky, který mi chybějí... Určitě jste to tady už probírali před lety :grinning:, ale můžete mi nějakou doporučit?
8. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
Ahoj Olii :sunglasses:

tak k chůvičkám my máme tyto:Philips Chůvičky SCD 463 a švagrů tenhle typ:Philips Chůvičky SCD 361

jsme s něma spokojený,stačí úplně bohatě a hlavně jsou jak na baterky tak do elektriky

jo a k tomu porodu,kámoška porodila o měsíc a půl dřív,ségra se jí týden před tím než porodila ptala jestli má zabalenou tašku a ona,že je čas,no už jí nezbalila :sunglasses: Pavlíkovi se chtělo na svět dřív :grinning:
8. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
Taky jeste nemam zbaleno :slight_smile: Ale pristi tyden uz se chystam :wink:

No ja puvodne premyslela taky o tech Philips, ale nejak na ne ctu ne moc pozitivni reakce, potrebuju je do RD, aby byl prijem v pohode z jednoho do druheho patra, pripadne kdyz bude kocar na zahrade, tak abych to do obyvaku slysela - z recenzi prave nejak nejsem rozhodna, zda je zkusit nebo si radsi priplatit :slight_smile:
8. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
my je používáme normálně: vevnitř malá spinká v ložnici a my přes dvě místnosti koukáme na telku no a když je venku,tak je to taky v pohodě to je buď na zahradě nebo na dvoře pod stromem a chuvička druhá je doma a je to nějakejch 50m.jinak jsme jí zkoušeli a když by jsme chtěli jít k sousedum všichni a malou nechtat v postýlce,tak to je asi 100m a úplně v pohodě
taky se nám stalo,že náš signál přijímala kamarádka,která bydlí nějakech 300m od nás,je to přes louku,žádná překážka,krom obvodových zdí :grinning: a zcela zřetelně slyšela jak malou uspávam :grinning: no přeladili jsme a je klid :grinning:
8. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahojky!!

Olinko - jestli můžu poradit, tak nám se nejlíp osvědčily vysílačky, které mají i funkci dětských chůviček :wink: Je to super a využívá to i MM na hory třebas a i hodně známých si to půjčuje od nás a posléze si je taky kupují :sunglasses:

Dneska máme s holkama babinec, tak bude Vendy spát u babičky..jedeme už v 6, tak doufám, že mamka zvládne malou i okoupat a uspat..držte pěsti..MM je totiž s klukama na chatě :confounded: tak papáá!
9. kvě 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
Oli, my máme taky Philips, nevím to číslo, to bych se musela mrkonou, ale jsou žlutý:slight_smile:)A jsou fakt super, je to bateryka atak i na daptér do elektriky. Máme taky RD a signál máme všude, dokonce i k sousedům naproti před ulici, o víkendu u nás seděli a malého měli doma na chůvičče. Fakt super.
10. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahojík holky,
Zdeničko můžeš mi napsat jaké to máte přesně ty chůvičky, uvažuji nad koupí, když budeme přes léto na zahradě ať nemusím pořád běhat kontrolovat jestli Elčí spinká :wink: :slight_smile:
10. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Kyti, máme SCD 463.
11. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
ahoj holky

tak zdeni to máte úplně stejný co my,fakt jsou dobrý :sunglasses:

u nás dneska celý dopoledne pršelo a tak jsme si s manžou hráli na zedníky v podkroví :wink: a babička hlídala,teď se udělalo pěkně a tak šel davík s gábi na prochajdu

jo zítra jdu k zubaři :frowning2: ,bude mi dělat dva zuby a příští týden další dva :frowning2: ,no můžu si za to sama :frowning2:
11. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
ahoj holky - jak jste to tady říkaly?? Že už mám smůlu vybranou???

Dnes mě okradli - takže mám opět co zařizovat a vyřizovat. Už se těším, co bude dalšího. Ale nebojte, zvládám to s úsměvem, protože tohle má asi určitě nějaký důvod, jinak to není možné. No hlavinku mám vzhůru, od zítřka budu mít svůj net v novém bytě, takže budu tady častěji.

Zatím papa a dávejte na sebe pozor :wink:
11. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
teda MEGY,už toho bylo dost!!!!!!! :sunglasses: :grinning: :sunglasses: jsem ráda,že to bereš s úsměvem,hele možná,že s novejma dokladama zahájíš novej život-lásku,novej byt,novej net-no vidíš jak to jde :sunglasses:
11. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
ahojík, zdravím všechny a přeju krásnž sluníčkový den :slight_smile:

Megy no teda tobě se taky pořád daří, ale to je snad maličkost podle rozvodu, to zvládeš s přehledem a není se proč trápit, to se stane, je nom to běhání je zbytečné co? No přeju hodně sil a do nového bytečku hodně štěstí a lásky :slight_smile:

Olii tobě už se to taky blíží milovými kroky, za chvíli budete mít mrňouska u sebe, dohoď zase nějaké fotečky ať se můžeme pokochat :slight_smile:

Dohodila jsem nejnovější fotky jak nám ten lumpík roste :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
ahoj holky,

tak u nás už zase prší :unamused: ,chtěla jsem jet s mamkou na nákupy,ale když je tak hnusně,tak nechci gábinku tahat venku.
odpoledne přijedou švagrů s dětma,tak už se těšim :grinning:
gábinka právě usíná a já se pustim do úklidu,vaření a chci připravit nějaký chlebíček a upéct buchtu :grinning: no nevim co stihnu,ale budu se snažit co nejvíc

megy jak pokračuješ,už v zařizování bytečku :sunglasses:
15. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojda, my byly včera s tchánovcema ne véče. Skoro každý víkend nám Baru hlídají a tchán pořád pomáha v podkroví, tak jako malé poděkování. Pěkně jsme pokecali a okolo 23h. jsme byly doma.
Jinak teď nás čeká nabytý týden, v po. mám poradnu, v ůtery a ve čtvrtek má MM Aj, tak to ho vozíme do města ve středu jedeme na opravu auta, ňáký debil nám promáčkl dveře na parkovišti.Ale dělají to jen u Prahy a někd epod Prahou, máme tam být okolo 8h. takže abychom okolo půl 6-6 vyjeli,MM chtěl jet přes Prahu, ale okolo 7h, tam jsou kolony, tak to musíme někde objet, no uvidíme. Spojíme to i s výletem, blízko jsou Slapy a zámek Dobříš.
A jak vy? Co počásko? U nás nic moc, ale je teplo.Jo a konečně máme pískoviště pro Baru, ale ještě v něm nebyla, neb tu pršelo..
16. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
ahoj holky,
no já toho mám nad hlavu, mají mi přijít měnit okna, v úterý mi budou dělat novou kuch.linku, pořídila jsem si krásnou novou knihovničku, takže se to začíná pomaličku rýsovat. jen doufám, že už vše zlé je zamnou a teď mě čeká zářivá budoucnost.

Počasí tady taky nic moc, dnes mi byla docela kosa, ale to bude tím, že jsem sloužila do rána pohotovost a moc jsem se nevyspala, tak to budu dohánět zítra.

zatím papa
16. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
ahojíček holky,
no podle počasí teď mají přijít letní teploty takže vytáhnou kraťásky a tilečka a šupinky ven :slight_smile: , dospat se a šupky na čerstvý vzdoušel.

Madlenko tobě opožděně všecičko nej. k narozeninkám, jsem to ale hlava děravá snad se na mě nezlobíš. Hodně štěstí, zdraví,lásky ať tě doma poslouchají a dělají radost, nějké ty penízky ať je z čeho dodělat bydleníčko no prostě všechno nej..... :slight_smile: posíláme s Elenkou pusu :slight_smile: a Gabince taky velké pohlazení a pusinku :slight_smile:

My dnes byly v poradně a Eluška měří 73cm a váží 9,8kg takže pořádný kousek holky ale už jsem myslela že bude mít tak 11kg tak jsem ráda, že to není vepřík :grinning: teď jak pořád lozí no spíš se pořád staví a chce chodit takže se docela zapotí a zasportuje si, jinak baští pořád hodně :grinning: ale jsem ráda že jí chutná, jak porostou zuby tak to bude horší. Elčí se na doktorku smála a povídala si s ní i se setrou. Dnes se vážila v sedě, měřila ve stoje u stěny. Předvedla jak umí lozit, jak se posadí, moc se jí nelíbilo poslouchání srdíčka páč jí to studělo :slight_smile: tak chytala dr. za ruku a odtahovala jí :grinning: . Dostala pochvalu teda až na ty zoubky, ale kdo si počká ten se dočká :grinning: . Zatím nám jdou vidět jen pod dásničkama, nahoře 4 a dole 2 tak uvidíme kdy se jim bude chtít na svět :grinning: .

Přihodím zase nějaké fotečky.

Megy tak to je paráda, nová okna a linka a máš novou knihovnu, no ty budeš mít nádherné bydleníčko. A co dovolenou plánuješ někam??? Nebo spíš zařizuješ bydleníčko asi bydleníčko co? všechno naráz nejde co? No tak přihoď potom nějaké fotečky jak ti to hezky udělali a jakou máš tu knihovničku. Co to máš za byt? Kolik 2+1 nebo jak nějak jsem to asi přehlídla :slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj všechny zdravím
Kyti, to pěkně rosteme, to my tak taky, ale jak začla běhat tak se zasekla a už tolik nepřibírala.
Megy, super, aspom se máš z čeho radovat a budovat si své hnízdečko.
Já byla dnes v poradně a dr. mě vystrašila, protože jsme měla trochu barevného hlenu na její rukavici, tak mě ještě dělala ultrazvuk ze spodu jestli se neotvírám, zatím je vše ok, ale napsla mi hořčík a za 14 dní na kontrolu. Test na cukrovku mám ok. A mám mít klidový režim a bez sexu...
Jinak máme super pískovoště, děda nám udělal, tak jsme furt venku.
18. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.