• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahojky ,javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
tak Megy se nám pěkně zabydluje...to je fajn,alespoň myslíš konečně na veselejší věci,že jo.Unás je jak po boji....děláme kuchyň,tak pomaličku likvidujeme tu starou a po dílech dáváme novou.Spodek máme už celý a zítra MM dorazí vrch a já jen všechno naskládám a bude hotovo.Potom si sednu a budu se kochat.
Těď mě šéfka poslala na dva dny do práce jinam....máme ještě další pobočku asi 25km od nás,tak jsem byla na dvě noční...dnešek jsem prospala.Nejhorší je,že zrovna máme nařízeno snaženíčko.....tak to kloubíme jak to jde. :grinning: :grinning: Na kontrole vše o.k.,nádherné folikuly bez stimulace..tak byla dr.sppokojená a já samo taky.Píchla mi Pregnyl a uvidíme ,jestli snaženíčko bude oceněno. :wink: :wink: Mojí ségře to taky pomalu nastane,má sice termín v červenci ale to uteče.Olii já jsem se dívala na tvůj termín...to uteklo nějak moc rychle......a melounek bude v tady tom skoro babinci. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zdeni ten klidový režim to není taková hrůza,alespoň spočneš :dizzy_face: :dizzy_face: TM ale bude asi trpět víc,co...oni chlapi trpí i při rýmě natož při abstinenci že jo. :grinning: :grinning: :grinning:
Počasí se taky zbláznilo.....nejdřív lilo jak z konve,druhý den nádherně a dnes zase pršelo.Hlásí tropická vedra,ale já o ně ani nestojím....nejlepší je slunečno,ale tak přiměřeně. :slight_smile: Před týdnem tu byla bouřka a padaly kroupy.MM byl zrovna na výletě na skutru......byl domlácený a zmzlej,do mobilu mu nateklo......no prostě super výlet.....to měl za to,že jel sám,protože já musela do práce. :frowning2:
18. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahoj holky,
teď jsem prodělala další vodopád slz. Snažila jsem se dát nějak dohromay s rodinou, říkala jsem si, chyba je asi na mé straně, že se neustále hádáme, ale jde vidět, že jsem úplně jiná než oni. Chtěla jsem pozvat mamku, sestru, jejího přítele a jeho rodiče na oslavu mých narozenin a při té příležitosti svátku mamky v neděli. Jetě jsem to chtěla udělat tak, aby má sestra nemusela nikam jezdit, když už bydlí mimo ostravu a navíc nerqada jezdí do bývalého bydliště. Nechala jsem na ní ať mi zajistí u nich restauraci a pozve jeho rodiče, protože na ně nemám kontakt. A výsledek??? Proč jsem to mamce neřekla prostě a jednodušše dřív - podotýkám, že ani nevím, kdo všechno z nich dorazí. Proč vůbec oslava a proč vůbec tam. Co kdyby měli něco naplánováno, jestli vůbec objednávat kytici a podobně. Takže v pátek své narozeniny oslavím jen v práci a s ta´tkou a jinak budu sama. Už se nemůžu dočkat. Chtěla jsem jen krásnou neděli a to jsem jim řekla a oni nic. Naštvala jsem se a ještě mi to vůbec bylo vytknuté, že proč se teda urážím??? :frowning2: :frowning2: že nemám důvod. No jasně nemám, jen jsem chtěla své narozeniny oslavit v kruhu rodiny. Holky já fakt nechápu, proč se tak snažím vůbec něco s nima takhle podnikat.Je mi to strašně líto, ale ještě , že bydlím už z dosahu všech
20. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Megy,
ty naše zlatíčko utrápený,co ti to dělají!!!!!! :frowning2: :angry: :frowning2:
Škoda jen,že bydlíš tak daleko,hned bych ti nabídla,aby jsi přijela k nám na víkend,ale bydlíš moc daleko :confused: .
Měla jsi to krásně vymyšlený a naplánovaný,jen nedokážu pochopit,jak se k tobě takhle chovají-hlavně máma-místo toho aby tě podpořila tak ještě dostaneš.

Ale neboj máš nás!!!!!!!!!!!!!!
Máš narozeniny v pátek 22.5.? To je má i moje mamka :grinning: .
20. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Megy, taky už jsem koukala odkud jsi, že bychom přijeli a oslavili to spolu, je to vážně naprd když s etakhle chovají a jještě když vědí co máš za sebou...
My byly včera taky na výletě, i když to bylo spojený s opravou auta. Náký blbec nám promáčkl dveřmi naše dveře a ještě odřel, tak jsme jeli na opravu někam pod Prahu. Kousek je zámek Dobříš, ten je fakt nádherný, opravený a hlavně mají krásnou udržovanou zahradu. Po cestě dom jsme se stavili na Slapech, mrkli jsme na přehradu a do kempu, kde jsem si smočila nohy a MM a Baru se vykoupali !!!!Moc se jim to líbili.Dali jsme si pivo, limo, nanuk a jeli dom.Fakt super.
21. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahoj sluníčka moje,

tady u Vás je tak hezky, já dnes navštívila na kontrole psychiatra a byla mi doporučena psychoterapie, jelikož všechny mé prožitky provází všechny míé problémy. Problém nastává v okamžiku, kdy doktor řekl, že později do toho bude muset zapojit i rodinu - to pochybuju, že se splní. Takže budu muset bojovat sama. Navíc mám teď zánět močáku, takže papám antibiotika - no je to na prd, ale já se z toho vyhrabu a ukážu všem, že na to mám a že oni se celou tu dobu pletli.

Asi vyrazím o víkendu pryč a budu si užívat sama. Takže se hezky opatrujte, mimuška dětičky rozmazlujte :wink:
21. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
ahojík,
Megy přesně tak, vyraž někam třeba za sportem, zkus něco nového, udělej si radost sama když se ostatní tak chovají :slight_smile: . Nebo je zkus pozvat na jindy a třeba jenom mamku s přítelem a sestru a třeba k sobě do nového bytečku, udělej jenom malinkaté pohoštění, to už přeci odmítnout nemůžou :wink:
21. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
MEGY,PŘEJEME TI VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM A POSÍLÁME MOŘE PUSINEK!!!!! :sweat_smile: :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
jéééééééééé, děkuji - já jsem si dnes dala dod nosu a je mi fajn, završila jsem to sexíkem :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Megy, no vidíš, aspoň něco.A dodatečně se přidávám ke gratulantům.
U nás nic moc, včera jsem púl dne proležela, nebylo mě ok, bolelo mě břicho a tak divně mě píchalo dole, tak mě MM poslal do postele. Baru naštěstí po O spala dlouho, tak jsem si odpočala. Dne suž je to dobrý, ale nic nedělaám. Oběd byl rychlý a teď jsme byla uspat Baru, a bude zase odpočívat. Je mi to takový blbý , všude práce jak na kostele, každý maká a já nic...No ale včera mi to MM vysvětlil, tak se bude chovat podle toho, nic nedělat u užívat si těhu.
24. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahojík holky
Megy taky přeju všecičko nej nej nejlepšííííí :slight_smile:
Zdeničko máš nádherné fotečky, malá je dobrý ďáblík a celý tatínek :slight_smile:
24. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
ahoj kočky
tak máme další víkend za náma,dneska jsme byli popřát u tchánů ke svátkům,tak jsme měli poklidné odpolodne.Jinak jsem včera dělala taxikáře ségře a davímu,ségra byla na oslavě 30tý narozenim a davík měl sraz z gymplu po 15ti letech.Přijeli jsme domu v půl druhý :wink: .Tak jsme dneska všichni jak praštěný,teda kromě gábinky ta jediná se pořádně vyspala a celej den pěkně řádila :grinning: .
Taky jsme si včera domluvili vanu a záchod a bojler do koupelny,tak zase něco vyřízenýho :sunglasses: .
24. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
holky, moc vám to sluší, dnes jsem se docela dost střískala, tak se omlouvám za překlepy. Je mi nádhern+ě, uvědomuji si, že nesmí hledět na ostatní ale na sebe. Takže teď je mi fajn a užívám si
24. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
no megy, mě taky bylo báječně (jak mě něco trápilo) a já se zaměřila sama na sebe, začala jsem sportovat, více dbát na to co jsem si oblékala, tak jsem se více líčila, zašla si na manikuru a na vlasy apod... Vidíš, ted se zaměř i na zdokonalení svého nového bytečku přesně podle sebe :slight_smile: .
Ale bacha na kocovinu :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Ahojky tak vas jdu taky konecne jednou pozdravit.

megy to jsem rada ze i pres to vsechno si umis vyhodit z kopytka :dizzy_face:

Zdenicce to pekne pribyva ty tydny, to je neco :fearful:

ted jsem se musela smat madlenko jak jsi psala ze jste sli spat v pul 2 a nikdo se nevyspal, my takle fungujeme porad, chodime spat tak v 1. Zuzanka chodi spat az v 10 vecer. driv ani ranu, takze my jdeme bud spat rovnou s ni, ale spis az pozde, jelikoz obcas taky potrebuju neco udelat a taky chceme byt s MM nekdy sami a tak. No ale jinak parada.

Doufam ze se mate vsechny dobre, uzivatre pocasko.

Nam se pomalu blizi rok, to je sila jak to uteklo. Tak zaciname planovat oslavu, darecky a tak.
25. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme byli poprve v porodnici, tak pak doktor rikal, mimochodem fesak a rekla bych vekove jsme si byli velmi podobni :slight_smile:, ze uz muzeme rodit kazdym dnem - jsme otevreni na 2 prsty :wink:, tak jsem zvedava, jeste toho potrebuji docela dost stihnout, takze do dalsi kontroly za tyden bych chtela vydrzet :wink:
Megy dodatecne vse nej a snad uz bude vse OK - drzime pesticky.
25. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
ahoj

Olíku,teda ten čas tak hrooozně letí :sunglasses: ,tak na sebe dávejte pozor a hned jak budete moct tak mám sem hoďte fotečky maličkýho kulíška,už se na něj těšíme:slight_smile:

megy to roztočila na všech frontách,to je dobře,jen si holka užívej a splň si hodně přáníček :sunglasses:

dludli to je dobře,že se taky zastavíš na pokec a hlavně dát vědět jak se máte,co vlastně domeček,už jste si něco pořídili?

kyti,co dělá Elenka,fotky co jsi my poslala jsou krásný,my dneska byli na procházce v lese,táta fotil a my určovaly s gabčou trasu :wink:

zdeni,ty hlavně odpočívej a ne že budeš vymejšlet kraviny a třeba uklízet!!!!!!! :wink:
25. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
jo a ještě,dneska nám dovezli radiátory na topení :slight_smile: ,byly těžky jako sv..ě :unamused: ,tahali jsme je do podkroví s davíkem,skoro mi ruplo v zádech :frowning2:
jinak vana a kózet :slight_smile: dorazí tento týden

jo gábisek už spinká,byla jsem na ní teď kouknout

a ještě jedna zpráva našli jsme 3 kolodějě a 1 křemenáče-tak už rostou :grinning:
25. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
jejda olisku - tak držím pěstičky, ať máš už uzlíček u sebe
26. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
ahojík holky,
tak my máme první zoubek - jupííí a zatím to Eluška zvládla bravůrně, jsem jí říkala, že se dnes špatně vyspala, že je protivná a pořád chce být se mnou a on nám lezl zoubek :grinning:
27. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
ELENKO,VELIKÁNSKÁ GRATULAJDA K ZOUBEČKU!!! :grinning: Snad i ty další půjdou tak dobře a nebude to moc bolet :grinning: !
27. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
Madlenko mocinky děkujeme za gratulaci, snad to půjde všechno jako po másle :slight_smile: uvidíme kdy se vyloupnou další :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
MAdlenko s bydlenim nic noveho. Nemame penize na koupi stavebni parcely resp by nam pak nezbylo na domek, tchune nam prenecha kus pozemku po MM tatinkovi, dle uzemni studie urcene k individualni vystavbe, ale v soucasne dobe bez siti a pristupove komunikace (proste kus louky uprostred louky :grinning: ) takze nezbyva nez pocakat nez tam "doroste mesto" a my budem moct stavet. Ta komunikace se tam ma delat, takze v budoucnu to urcite pujde, jen se nevi kdy. No jeden chlapek co do toho vidi a MM s nim tak jako konzultoval jak to popohnat odhaduje tu komunika na rok az dva, coz by slo, no ale je to jen odhad. Tak snad tu nebudem trcet jeste 5 let :rolling_eyes:

ty jo jsem koukala ze Olca to ma uz za par, to je fofr :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jdu zase na Vas juknout, stale 2v1 :slight_smile:

Jen nevim, zda mi vcera neodesla hlenova zatka :slight_smile:, protoze ze me vyslo takovyho hlenu :slight_smile:, ale zase vsude pisou, ze byva zabarveny krvi nebo ze to vypada jako spineni, coz teda u me nebylo, tak uvidime :slight_smile:, jo a pekelne me bolely zada... ale uz je to OK, nic dalsiho nepozoruji :wink:

Jinak uz mi manzel zakazal trajdat "po vsech certech" :slight_smile:, takze muzu pouze chodit po nasi mestske casti :slight_smile:, pry at neporodim, kdyz je v praci, at si to necham na vikend :slight_smile:.

Mam se v ramci moznosti fajn, jen uz si fakt pripadam takova tezkotonazni a spat uz nemuzu vubec, kdyz kazdou hodinu chodim curat :slight_smile:, ale jinak pohoda... do pondelka to asi jeste vydrzime :wink:, ale pristi tyden uz bych vazne chtela porodit :grinning:

Chuvicky jsme nakonec objednali digitalni Philipsky, protoze ty, co vlastnite Vy, tak uz se nevyrabi, protoze byly poruchove... tak uvidime... jo a taky jsem si od jedne maminky objednala satek, tak doufam, ze se tomu nasemu cipiskovi v nem bude libit :slight_smile:

Kyti: gratulace k prvnimu zoubku, jste si holky nechaly na cas :slight_smile:

Dludli: preju hodne stesti, aby Vam to vyslo se stavbou... nam mela firma prijit v utery po Velikonocich postavit tu pracovnu, aby jako do porodu bylo pod strechou a normalne se na nas vyprdli :(, takze hledame novou, abychom to meli co nejdriv hotovy a do konce roku se stihlo jeste zateplit domek a udelat fasadu... holt vsude je neco :slight_smile:

Madlenko: ty jo, ony uz rostou houby? uz se tesim az budeme na ne chodit s Vojtiskem :wink:, jen kurna tu smazenici si letos opet nedam :(

Vecer mam oslavu kamaradcinych statnic, tak se pujdu na chvilku natahnout, abych vydrzela cila :slight_smile:, je tu nejaky spaci pocasi... rano krasne svitilo slunicko, tak tak jsem si myslela, ze bude lip, ale zase zatahlo a je hnusne... chtela jsem vyprat povleceni a povesit je ven, ale vypada to na dest...
28. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahojky

olii,ty máš odpočívat a nééé prát povlečení!!!!! :grinning: No jen aby jste nejeli ze státnic rovnou do porodnice :grinning: !No houbičky už u nás rostou,dneska je obalim na řízečky.

My jsme po obědě a gábinka spinká,mám pečeno-reberborovou buchtu,chtěla jsem umýt nádobí,ale nechci rachotit když spinká,ještě bych chtěla vytřít a vysát,ale nevím co z toho bude pravda,zase mě vzali záda :frowning2: .

jo a ještě novinka-už máme doma vanu,dneska jí dovezli,jukněte na ní :wink:
http://www.ravak.cz/cz/vana-evolution

jo venku je pěkně hnusně,pršelo a je tam zima :unamused:
28. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj holky, vsechny moc zdravime...

Madlenko, moc krasna vana, uplne jsem dostala chut se do ni nalozit. My ted hledame domky, porad nejak nemuzeme najit to prave, chceme zustat v te casti Mnichova co jsme, ach jo. Posli mi kousek buchty.

Oli ty uz to mas fakt za par, to to uteklo. Proc by sis nedala smazenici?

Jinak jsem potreti tetou, braskovi se narodil druhy syn Radek. Narodil se jak jsme tam byli, ale jeste jsme ho nevideli.

Megy myslim ze ted uz sis to teda vybrala i za nas za vsechny tu smulu, preju ti jen same pozitivni veci do budoucna....

Elince gratulujeme k zoubku, at ji to zoubkovani moc neboli, nam ted vyrostly stolicky, rostou nam spicaky a ja jsme z toho na Dobrany :unamused: . Mala trpi a je protivka.
28. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
madli vana je luxusni jsem se nad ni poslintala :grinning: my mame jen sprchac ale moc mi vana chybi :frowning2:

manza je dnes na sluzebce tak jsem na vecerni ceremonie jako koupani atd sama, tak jdu na to.
28. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahojíček,
Olii máš moc krásné bříško, moc ti to sluší a držíme palečky aby vše bylo OK :slight_smile:

Madlenko, ta vanna je úžasná :slight_smile: škoda že se nám nevejde do koupelny :grinning:

Milusko tak držím palečky aby už zoubky byly venku a nezlobily :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Madlenko: oslavu jsem zvladla a uz jsem doma :slight_smile:, vana je hezka, taky jsme o ni uvazovali, ale manza nakonec prosadil tuto a je fakt, ze nelitujem :slight_smile: http://www.ravak.cz/cz/vana-lovestory, ale je fakt, ze my mame obrovskou koupelnu, takze jsme "zaplacli" prostor :slight_smile:

Milu: no me vsichni rikaji, ze v tehotenstvi a pak pri kojeni nesmim houby, tak jsem to brala jako fakt :slight_smile:, tim lip, jestli si budu moct dat trosku smazenice... loni nebyly vubec houby a ja mela smulu...

Jdu se snazit usnout :slight_smile:

Dobrouuu
28. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
hele to slysim prvne ze by se nesmeli houby :confused:
28. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz
oli je dobře,že jsi se nahlásila,že jsi v pořádku :grinning: :sunglasses: :grinning: ,jsem ráda,že jsi to zvládla
vaše vanička :wink: je taky krásná :wink:

jinak jsme nad ní taky slintali a hned se do ní zamilovali a chodili měřit jestli se nám tam vejde,tak snad to klapne a budeme se v ní moct brzo koupat

jdu do hajan

papapa zítra

jo a těhulkám zdar :grinning:
28. kvě 2009 ve 22:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.