• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Olli, musíš vydržet do 18.6, to mám narozky:slight_smile:)
U nás je hnusně. Včera měl MM Aj až odplko, takmjsme si prošli pár krámku okolo a konečně jsme Baru koupila sadálky v Humaniku za 500kč. A jsou krásný.Ale zatím v nich chodí jen doma, protože venku pěkně lije.
My máme taky novou vanu, ale zatím jen zabalenou a postavenou jinde než v koupelně.Je od ravaku a jmenuje se Rosa.
29. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Oli houby jsem jedla cele tehu i pri kojeni... jeste jsem neslysela ze by se nesmely... ta vase vana je taky uzasna... uz se tesim az koupime domecek a pak jednou budeme rekonstruovat koupelnu...
29. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:,
no tak to nevim, proc me vsichni rikaji, ze se houby nesmeji :(.
Zdeni no neslibuji Ti to :slight_smile:, ja bych rada to mela pristi tyden za sebou :slight_smile:
To pocasi me depta, furt prsi a my chteli jet na jahody :slight_smile:, slibila MM jsem, ze jeste do porodu udelam marmosku, takhle to asi uz nestihnu a bude si ji muset udelat sam :slight_smile:
30. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahojky!!

Zítra jedeme na celodenní výletek do Brna k MM bráchovi, tak se těším..Vendy je celkem dost uplakaná poslední dobou a teď dostala velkou rýmu, tak bude doma půl dne s MM rodičema a půl dne s mýma rodičema..aspoň na chvilinku vypnu :sunglasses: Je to šikulka, pusinkovač a tulidélko naše, ale už je potřeba trošku vypnout..noci nic moc, přes den uplakánek :sweat_smile: ale umí se i řádně vztekat :rolling_eyes:

O těch houbách jsem taky ještě neslyšela, Olinko :astonished: a máš krásné bříško, moc a moc ti přeju velmi rychlý a bezproblémový porod!! :dizzy_face: MM brácha s manželkou čekají za měsíc taky klučíka, tak jí jdu taky zkouknout bříško :grinning:

Zdenička taky hezky roste, jen tak dál..

Megy..no smůla už je snad odplavena!! :wink:

Ty vany máte nádherné..už se těším na ten náš domeček :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!

Tak jsem dneska dopolodne vzpomínala na kamarádku,která měla termín 28.5., a odpolodne nám přišla smska,že je Terezka na světě :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: měla 3440g a 49 cm :dizzy_face: ,taky už nám poslali fotečku,je krásná,má úžasný tvářičky,takový ty sylovský. :sunglasses:

Jinak jsme dneska byli na dět.dnu tady u nás,malá hned chtěla z kočíku a s mojí pomocí lítala mezi dětma :wink: ,zítra chceme jet ještě na jeden,tam by měla být ukázka výcviku pejsků,různý hry a malování pro děti.Tak uvidíme co se tý naší berušce bude líbit.Myslim,že to vyhrajou pejsánkové,na ty je přímo ujetá a pak děti,jaký koliv věk!!!
30. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
jo a ještě OLII,jak my poznáme,že už je melounek na světě,dá nám tvůj drahý manžílek vědět???
to víš my jsme holky zvědavý a potřebujeme mít informace z první ruky,tak dej MM instrukce :grinning: :grinning: :grinning:
jejej já už se těšim na toho vašeho klučíka
30. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
No tak to nevim, zda bude MM pristupny sem dat info :slight_smile:, je v tomhle takova trosku konzerva :slight_smile:. Kdyztak mi Madlen posli do IP cislo na mobil a ja budu instruovat Tebe :slight_smile:
Zitra jdem na ko do porodnice, tak dam vedet, jak to vypada :slight_smile:
31. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
Oli, to my určitě budeme chtít být informovaný!!! Tak se drž.
Já jdu taky zítra do poradny, tak doufám, že to bude ok a aspoń nám dovolí sexík :slight_smile:)
31. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Přejeme hezký MDD všem!! :dizzy_face:

My teda slavíme s ooobr rýmou a fňukáním, ale co už :sweat_smile:

Madli - tak že kamarádce gratulujeme :dizzy_face: Terezka má ukázkové míry :wink:
1. čer 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:,
tak jsem se vratila z kontroly a pry nic :slight_smile:, ani me pan doktor neprohlizel, stacilo mu videt vysledek monitoru :slight_smile: (na kterym malej samozrejme usnul :slight_smile: ), pry se tam zatim nic nedeje... kontrola zase za tyden, takze doufam, ze prcek bude v terminu (pristi tyden v porodnici malujou :slight_smile: ).
Jinak jsem si volala ke svy dr. na vysledky kultivace a nasla mi tam nejakyho streptokoka typu D, kteryho jsem teda nikde nenasla (B by bylo pry horsi...), ze se nemam stresovat a vyckat co na to v porodnici :slight_smile:

Vsem deckam krasny den deti :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
ahoj holky
tak mám chvilku volna,mamka si vzala malou a šly se projít
my jsme byli v pondělí s MM v plzni a v příbrami,babi nám půjčila autíčko,aby jsme jí ho projeli,tak jsme si vezli prdelky ve fabce,no a představte si co se mám stalo-nějaká K...A :angry: nám ukradla přední značku na autě :angry: .No zjistili jsme to a hned jsme volali známínu co s tím a on byl tak hodnej,že nám vše zařídil,jen mu babi podepsla plnou moc,dala papíry od auta a on nám včera přivezl nový značky a vše vyřídil :sunglasses: .
jinak se máme dobře,gábi sice zase zlobí s jídlem,ale něco spapká,zrovna dneska jsem na ní koukala a říkala jsem si,že má tu prdelku zase hubenější :grinning: ,ale je to dobře aspoň nebude mít prdel jako její maminka :wink: :wink: :wink: .říkají,že by mělo mít dítě v roce 3násobek svě porodní váhy,no nevím kde by gábinka vzala pomalu dvanáct kilo :dizzy_face: .
v neděli jsme byli na DD a tak se naše holka za ruku prodírala mezi dětičkama a moc se jí to líbilo :sunglasses: .
3. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
No madleno tak nám se to povede možná i tu váhu překročíme, s tím problém teda nemáme. Eli měla při narození 3,480kg a teď má 9,80 takže už se blížíme :grinning:
4. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
kočky a koťátka

tak u nás pěkně studeně fouká vítr,ale jinak vyleze i sluníčko,no my jsme se včera rozhodli a posekali kus zahrady,tak nám stačí,že neprší,páč tim větrem to schne uplně úžasně :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
musela jsem přerušit konverzaci páč mi přepadnul manžel :pensive: :dizzy_face: :pensive:

jo tak k tomu senu-chtěli by jsme to večer pokopit,ještě jednou to otočíme

malá už se probudila a tak si hraje s tatínkem :grinning:
5. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Teda Madli, takový přepadení bych si taky nechal líbit..
My spíme venku v kočárku, počasí na prd, ale aspoň že neprší.MM šel brousit sádroš a já jsme zakotvila tady. Pomalu objednáváme spotřbiče, tak koukám, kde jak jsou drahý a plus doprava.Do 15.6 musíme ještě koupit židle a stůl, mají akci a v Siku obklady , dlažbu, umyvadla, mají taky akci do 15.6. tak jsme to včera s MM plánovali, chcem dvoubarevnou a ještě do toho listeli a bonbáta, tak jsme se rozhodovali kam světlý, kam tmavý a u mě je to ještě na prd, že si to neumím moc představit. Tak dnes to MM spočítal kolik čeho.A do toho za týden děla MM zkoušky z Aj, tak se musí učit.A týden na to slavím narozky, tak doufám, že bude ok, počásko.
Tak já jdu ještě hledat ňáky pěkný lino, konečně jsme se rozhodli pro barvu linky, tak teď musím schánět vše okolo. Parapet, ty stoly, židle , lino , dveře do barvy vše...tak snad Baru bude ještě spát , abych měla klid.
5. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
zdeni no je to asi fuska to vsechno poshanet, ale na druhou stranu je to takova prijemna prace ne? :slight_smile:
manza se mi vratil po tydnu ze sluzebky, stavil se tu na hodku a jeste musel do prace tak mazu poklidit, zuza pred chvili usnula, tak snad aspon tu hodku da.
5. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Je je to fuška , hlavně , aby nám to vše k sobě trochu ladilo. A problém je v tom, že mi to chcem vidět naživo a né jen na netu a je to problém to někde sehnat, většinou to mají na objednávku. Příjemný je to taky, ono záleží co zrovan scháním, ale už se těším až to bude.
5. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
dobré ráno holky moje,

včera jsem tak trochu řádila a dnes ráno jsem si přečetla jak moc - nikdy nepište sms v podnapilém stavu.

Včera jsem psala skvělé sms a jedné jsem se fakt s chutí zasmála - místo abych poslala , že jsem na mol, tak jsem poslala - JSEM MOL :grinning: :grinning: , no a proč ne - když začínám od nuly - ikdyž jako škodlivý motýl???? :confounded: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 07:13  • Odpověz
ahoj

megy,teda ty jsi ranní ptáčátko,po tahu a tak brzo vzhůru :grinning: :sunglasses: :grinning: .Ty si musela řádit :grinning: ,když jsi psala taký smsky :dizzy_face: .
6. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Megy, tak to kdybch řádila jako ty, tak v poledne mám ještě půlnoc. Snad jsi nepsala nic svému bejvalému MM, to bych tak skončila já.
6. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
nepsala, to se neboj zdeni, jen jsem fakt psala takové kraviny a pak si to pomalu rozdala po telefonu s jedním známým, ale jinak jsem fakt byla moooooc hodná :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahoj holky, taky je u Vas tak hnusne? :(

Tak jsme vcera byli sbirat jahody, naskubali jsme jich 30kg, tak jsme to pak s mamcou cely den jeste zpracovavaly - ale mam zasobu marmelady, na mrazaku, zavarino, dnes budou k veceri tvarohovy knedliky a zitra upecu jeste kolac a rok uz jahody nechci videt :slight_smile: (taky me vcera pekelne bolely zada :( ).

Dnes se tak docela flakame, resp. ja - MM furt pracuje, vikend nevikend, od rana do noci :slight_smile:, holt udel zacinajiciho podnikatele.

Tak kocky packo, Megy ty uz moc nepar, at zase nejsi mol :slight_smile: a my se zase ozveme :slight_smile:.

P.S. Kdybych porodila, tak to by Madlenka vyvesila sem a ne takhle natajnacko, vid Madli? :wink:
6. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
Oliiku jen co se malej rozhodne,že už chce mezi nás,tak to hned napíšu a velikánskejma písmenkama :grinning: :grinning: :grinning: to se neboj,že bych to psala na tajňačku,ale stejně jsem ráda,že jsem vás trošičku procvičila v IPčku :sunglasses:

A já mám pro vás velikááááááááááánskou novinu

:sunglasses: NAŠE GÁBINKA DNESKA ZAČALA SAMA CHODIT :sunglasses: ,prostě najednou se pustila a šla sama asi pět krůčku a teď to pořád nacvičuje

teda fuj už se zase chlubim :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
madlenko - no to je parááááááááááááda - mám radost i zatebe :slight_smile: :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Madli-to je super, máte doma šikulku :slight_smile: a konec klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
AHOJKY holky,tak jsem konečně dočetla vše v IP :grinning: :grinning: :grinning: Teda tolik zpráviček......tak jsem vám tam taky něco písla,ať se pobavíte :wink:
Jinak u nás teď vylezlo slunko,když už víkend končí.Včera to propršelo,zima jak .......... :confounded: MM měl jít na seskok co jsem mu dala k vánocům,ale odložilo se to,tak jsem i ráda.V takové zimě by z toho asi moc neměl.Ale až se domluví na náhradní termín tak už půjde určitě i kdyby skákal v zimní bundě. :grinning: :grinning:
Olli no ty jsi teda dobrá...30kg ,bože to musí být bolest v zádech.Ty jsi chtěla rovnou z pole do porodnice co a ono nic.Vojtíšek je fakt asi spáč....tak ho ještě nech. :wink:
Madlenko super že malá chodí,ale jak píše Olii..konec klidu :dizzy_face: :dizzy_face: Ten můj mladší poprvé udělat sám pár krůčků na den matek a na moji oslavu narozenin..tak to se mi to dobře pamatuje.....měl deset a půl měsíce. :wink:
Tak krásný zbytek víkendu pa pa
7. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahoj, my tu měli na návštěvě druhou babičku, tak si s ní Baru hezky pohrála.
Jinak včera mě bylo pěkně blbě, bolelo mě břicho a dole, a přitom jsme nic nedělala, naštěstí to přes noc přešlo a dnes je už ok.
Olli, to jste si teda dali s jahodama, taky jsme chtěla, že bych vyslala ségru a já bych si je zpracovala,ale prý jsou samý schnilý, tak an to letos kašlem. něco namačkáme do mražáku z toho co máme doma a zavařený hold budou jen z loňska a marmoška bude jen rybízová.My jsme jich vloni měli ais 12 kg a bohatě nám to stačilo.
Tak se drž!!

Megy, tak to je fajn, že jsi nedělala kraviny a s tím rozdáním po telefonu nevím, to bych asi nedala...kdysy jednou jsme to s bejvalým zkoušeli, on se udělal, já ne:slight_smile:)
Dudus, tak jsme četla, že máte pěkně veselo s klukama...tak teď si dají třeba chvilku klidu.U nás je počasí proměnlivé, ale dnes svítí i sluníčko, tak to jde.
A velká gratulace Gábince, je moc šikovná.My začli skoro až na 15ti.,ale ve finále je to ůplně jedno.
Před chvíli jsme byla nahoře planovat s MM kde židle , stůl , lino apd a už se moc těším až tam budeme.
Tak se mějte , jdu dělat véču. MM se jel projet s Baru na kole, se podívat na mašinky.
7. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

hlasim, ze jsem prezila sber jahod (je fakt, ze vecer jsem teda byla KO a nemohla jsem ani chodit, jak me bolely zada, ale domaci marmoska, je domaci marmoska :slight_smile: ) i uplnek :slight_smile:, jsem stale otevrena na 2cm a pan doktor zase rikal, ze uz to muze byt kdykoliv, ale to uz rikal pred 14 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak dnes na monitoru docela sranda, mela jsem tam byt uz 7:30, tzn. vstavat v 5:30, abychom v 6:30 mohli vyjet a stihli to na objednani :slight_smile:, bylo mi uplne jasny, ze v 7:30 nema sanci Vojtisek neco predvadet, vzbouzi se tak kolem 11 hod :slight_smile:. No ale tak jsem si tam sedla, sestricka me napojila a samozrejme, Vojta chrnel, chrnel i 7:45, tak pry at piju a neco snim, vypila jsem 0,5l vody a snedla cokoladovou tycinku a co? Nic, Vojta stale chrni a 8:00. Tak sestricka prisla k razantnimu opatreni a zacala mi cukat s brichem, Vojta nic... po 15 min. znovu... Vojta nic... po 15 min. zacala pred brichem tleskat... Vojta nic :slight_smile:. Nakonec cela zoufala a ja taky :slight_smile: mi rika, at si stoupnu a dupu :slight_smile:. Pripadala jsem si jako debil :slight_smile:, protoze na monitoru bylo dalsich 6 maminek a mely ze mne docela srandu... ikdyz jedny taky nebylo moc do smichu, protoze ji zase mimco furt utikalo, takze ho sestricka nemohla namerit ... no nas cipisek nakonec neco pri dupani predvedl, tak me v devet sestricka pustila s tim, ze uvidime, co na to pan doktor ... no panu doktorovi to teda stacilo, ze pry je to ukazkovy monitor :slight_smile:, ale nevim, co si mam o tom myslet :slight_smile: Jo takze tak ja valcim na monitoru :slight_smile:, pristi pondeli jsme objednani na 8:30, tak doufam, ze to bude lepsi :slight_smile:

Tak se mejte krasne :slight_smile: a ty se Zdeni opatruj, mas jeste cas :wink:
8. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Olii to jsem se ale nasmála,když jsem si tě představila jak tam malého budíte :grinning: :grinning: :grinning: Měla ses objednat až na 11,když je malej takový spáč :wink: :wink: No jo,domácí je fakt domácí.Taky bych neodolala.Jak je z čeho tak jí taky udělám plno,a taková ostružinová....mňam,tu miluju,jen těch ostružin by mohlo být víc. :wink:
Zdeni asi to bude chtít víc odpočinku....ty doma určitě stěhuješ po nocích nábytek co?! :angry: :angry: :angry: Užívej klidu dokud máš doma jen malou.....potom to všechno doženeš neboj.pa pa a opatrujte těhulky
9. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
ahoj říjenky,

tak jsem doma. To počasí mi leze na mozek, je mi smutno, bolí mě hlava, nejraději bych se na vše vybodla - prostě a jednoduše - chybí mi chlapské obejmutí. Ne, že bych ho v práci neměla, ale víte jak to myslím - prostě trvalý vztah. Můj exmanžel se mi od doby otevření rozsudku neozval - prostě zamnou zavřel vrata a asi hodil 8 roku života semnou za hlavu. No nic, život jde dál, co??

Oliiiii - tak jak to vypadá s tebou??
9. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.