• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahoj holky

teda oli vy jste dvojka :sunglasses: :grinning: :sunglasses: ,no mě se to stalo jen jednou,že gábi spinkala,ale sestřička jí to rozmluvila a pěkně s ní zahejbala a malá se probrala hned :grinning:

megy na EXÁKA hoď bobek,nezaspouží si tě!!!!

jinak my jsme část sena už poklidili a zbytek snad dosušíme zítra,posekali jsme jen část zahrady a z tý druhý části si vezme seno soused,tak mu to dneska davík posekal,no můžu vám říct,že se těšim až to bude hotoví

gábinka už spinká,každý den trénuje chození,ale stejně si je pořád jistá když se chytne kohokoliv a čehokoliv :sunglasses: ,ale snaží se a má radost když jí chválíme
taky pojídá jahody,kdyby se nebála tak vleze do záhonu a bude to jíst rovnou :grinning: ,ale protože se ještě bojí,tak tam u něj stojí a dělá ham ham ham a mlaská u toho,no dneska jich měla asi pět
zítra jí chceme přidělat houpačku,dostala jí od babičky

my zítra budeme vyrážet do plzně do sika,objednat obkladačky,dlažbu a umyvadlo se skříňkou do koupelny
máme vybraný od raka-značku LINEA-oranžový provedení,v nábytku si nejsme jistý,jestli tmavej NATUREL-WENGLE nebo světlej NATUREL-SIENA,ale asi vyhraje světlej,uvidíme co nám poradí
9. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

hlasim, ze my stale dobry - 2v1 :slight_smile: - jeste mame cas :slight_smile:

Megy: vim, ze 8 let je dlouha doba, ale souhlasim s Madlenkou, vybodni se na nej a jdi dal... treba uz ma nejakou novou pritelkyni, takze s tebou uz nechce mit nic spolecnyho... je to smutny, ale je to holt zivot :slight_smile:

Madlenko: urcite vyberete dobre :wink:, jinak ja jsem spis pro svetlejsi barvy taky, ale zalezi, jak velkou mate koupelnu, jake tam budete mit obkladacky atd...

Takze zatim packo, my se zase nahlasime :wink:
10. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Madlenko, jestli vám přišel takový maly katalog od Sika, tak mají do 15.6 -15% akci.
My máme vybraný obklady Nero..
10. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
ahoj holky,

tak už máme vybráno,koupeno,zaplaceno :grinning: teď už jen budeme čekat na dodání

zdeni kuponky jsme použili,měli jsme jich 12ks,co položka to jeden kupon :grinning:

nábytek jsme vybrali ten světlej,teda brali jsme skříňku s umyvadlem,zrcadlo,halog.světlo a skříňku vedle zrcadla,už se těšim až to bude hotový,jen jsem zvědavá jak jsme to spočítali :grinning: doufám,že jsme se moc nesekli,ale doobjednat se dá vždycky :wink:

oli ty se drž,už to máte s Vojtíkem za chvilku

zdenička se bude víc hlídat a věnovat se odpočinku!!!!!

jinak my máme už část sena poklizenýho,teď už sušíme sousedum :wink: ,jinak Gábi by mohla jíst jahody po kilech,vůbec nestíhají dozrávat :grinning: ,my jí pomáháme je užírat :grinning:
10. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahojky!!

Tak vidím, Olinka s Vojtíškem stále ještě 2v1 :wink: švagrová má rodit za tři týdny, tak MM se už těší do Brna na zapíjení :grinning:

Madli a vyjde vás to o kolik levněji v tom Polsku?? A super, že jste měli ještě i slevu :sunglasses: Holky, až to budete mít, tak hezky hoďte fotečku :sunglasses: :sunglasses:

Já jdu zítra večer k sestře od mé švagrové - dělá nehtíky, tak chci, aby mi s těma mýma něco provedla :wink: v sobotu mě totiž čeká sraz ze střední, tak ať jsem kočka aspoň takto :grinning: MM jde v sobotu na ukončení volejbal.sezony a moje mamka je v nemocnici na ženské operaci, tak bude hlídat asi tchýně..mám sraz už odpoledne, tak jsem zvědavá, jak to všechno Vendy s babí zvládne :sweat_smile:

těhulkám držím pěstičky a opatrujte se!!

jo a vééééééééélkááááááááá gratulace Gábince k chození!!! Šikulka jedna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
11. čer 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
11. čer 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, pěkné fotečky, malá je krásná.
Madlenko, my máme jen 4 kupony, ale aspoń něco. Ono počítají zvlášť obklady tmavé a světlé, listela, bonbáto,a dlažba, takže 5 kuponů jen na obklady.Ještě umyvadla...MM to taky počítal a bojí se, že když nám to nedá a budeme dokupovat , tak aby to byl stejný odstín.
11. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
ahojky

no já myslím,že jsme to spočetli dobře,ale stejně budu klidnější až to bude hotoví,ale to bude stejně až na podzim :grinning: ,ještě před tím budeme dělat jiný vychytávky-beton,dodělat sádroš,topení,todu... :grinning:

jinak my to kupovali v plzni v siku,no a kuponky se nám sešli z celý rodiny,prej aby se to využilo,tak když se to vezme tak jsme díky kuponkům ušetřili skoro 5.500kč :sunglasses:

gábi díky za pochvalu,malá se snaží,dneska nám pochodovala mezi kuchyní,chodbou a obývákem,jen ty práhy zatím dělají problém,těch se bojí :wink:

vendulka je krásná holka moc vám to sluší
:grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
My to ještě tak spočítaný nemáme, pojedme tak o víkendu. Dne sjsme objednali troubu a desku, sice ji budeme potřebovat až na podzim, ale jsou to loňské modely a už by je neměli.
11. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahojík holky,
Gabi máte moc krásné fotečky, Vendulka roste jako z vody, ty jo už je z ní velká holka :slight_smile: .

Jinak Elenka udělala první 2 krůčky ve stejný den jako Gabinka, ale moc se nesnaží, sem tam udělá 2 ale pohodlnější je lození :grinning: . Jinak vůbec nic nestíhám, Eli je jedna velká boule a modřina, pořád někde musí lézt, všude vlézt, všechno vzít do pusy no prostě mazec, nic při ní neudělám, 1000x jí vyženu a ona stejně doleze, už dostává i na zadek a přes ručičku a ona se mi směje úplně se tím baví jsem už docela vyždímaná. Tak jsme jí říkali brzdička a ona to tak rychle dohnala a mám pocit že je horší než kluk :grinning: :grinning: čertice jedna.

Zase musím běžet musím zase dělat do práce tak se mějte moc krásně :slight_smile:
11. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Kyti, u nás zatím pomáhá, když po domluvě neposlechne jí dát na zadek nebo přes ruku. Příště ví, že to nesmí, ale měkdy jí je to taky fuk.Pomalu se začína rozmlouvat, je to sranda.
Dnes MM jede na Aj,dělá zkoušky, ale výsledky se dozví, až v srpnu, tak je na prd, ale určitě jim učitel řekne jak na tom jsou.Pak jedeme ještě na parapet, vybrat penízky na pbklady a na naákup do Hypernovy, a večer jdeme na véču a pivko, oslavit ty zkoušky:slight_smile:)
Teď se u nás zase pěkně zatáhlo a prší.
12. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
ahoj holky

tak u nás už zase svítí sluníčko,ale už dvakrát strašně pršelo,já dala vyprat prádlo,umyla jsem nádobí a teď jdu pro brambory,budeme mít škubánky,ségra si je přeje :grinning: .

zdeni tak držíme MM palce a jinak štastný nákupy

kyti-elence gratulujeme k chození :grinning: :sunglasses: :grinning:

jinak gábi si našla novou hračku-broušený talířky :sunglasses: babička bude nadšená :wink: od rána má v očích čertíky,tak čekám co se bude dít,to bude zase parádní den :grinning: :sunglasses: :grinning: ,jem ráda když jí dám večer do pelíšku a mám klid
teď se třebas sápe na čokoládovýho zajíce z velikonoc,musím ho sníst :grinning: jinak jí nedá pokoj a bořád jí bude provokovat :sunglasses:
12. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
ahojík holky,

no Madlenko tak Elčí už zase od někud tahá MM notebook a směje se jak opička :grinning: :grinning: . Sápe se na TV a vypínám nám jí pořád je to takový nechtěný dálkový ovladač :grinning:
Kytky už mám doma parádně oškubané. Jo byla sranda jak jí MM dal klíč od auta a on je ten vystřelovací tak jak byl schovaný tak Eli plakala a jak jí ho vytáhnul tak úsměv a spokjená no prostě během sekundy kdy byl schovaný tak děsný pláč a křik a jak jsme jí ho vytáhli tak jak utne úsměv od ucha k uchu :grinning:
12. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahojky!!

Tak to máte holky taky čertice..to ta naše je teda taky :grinning: ale je to sranda aspoň :sunglasses:

Co Olinka, už je Vojtíšek na světě?? :confused: :confused:
16. čer 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz
AHoj holky IPckarky, hlasim ze mam konecne dovybaleno a dokonce jsem i vytrela podlahu dneska.

Madlenko mala je sikulka, moc gratulujeme k chozeni. Jen se s tim nikde moc nechlub :grinning: :grinning: :grinning: . My mame ve skupince holcicku stejne starou jako Lotta a jeste nechodi.

trojnasobek porodni vahy nema L. ani v 16 mesicich, ale dneska jsme byly na ockovani a dr. rikal ze je zdrava, dobre roste a vyviji se a protoze chvilku neposedi, tak ani moc pribirat nebude. Ale pry se nemam stresovat.

Oli to je legrace s tim monitorem. Nase mala taky v brisku hodne chrnela a nastesti ji to vydrzelo i po porodu. Vlastne dodnes. Tak preju at to mate taky tak.
16. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
ahojky

tak olii zatím nepsala,nebojte můj telefon je stále ve střehu :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

no my dneska máme padací den a už musíme nahlásit první krvavé zranění
gábinka si hrála u postele a najednou zahučela mezi postel a komodu,ani jsem jí nestačila lapit,tak si trošku o zoubky prorazila ret,tak chvilku bučela,ale jak uviděla tetu tak přestala
jinak od neděle trošku marůdkuje,chytla rýmu a trošku kašlík,je to pěkná herečka,když zakašleme my,tak taky ukazuje jak umí kašlat :grinning: ,měla teploty,ale jen zvýšený,na včerejšek to byla hrozná noc,ale na dnešek už jsme se i vyspaly
ještě ke všemu jsme doma bez táty a tak to mám na plný úvazek ve dne v noci :grinning: ,ven s ní nechci,aby nebyla na sluníčku a nevrátili se jí ty teploty

no jinak jsme slavně dosušili a už bude klid :sunglasses: ,dneska svítí sluníčko,ale fouká hrozně studenej vítr,ráno pršelo
16. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Gabi mala uz je velika holka. Moc krasne fotecky. Na te jedne mi prisla jako Lotty, mame stejnou zidlicku a stejne bodicko, jen vlasky ma Vendy mnohem tmavsi.

Jinak u nas to vypada ze se brzo pridam k Vam remeslnicim, kupujeme domek, jsme ve finalni fazi rozhodovani ktery, tak doufam ze nam nekdo mezitim jeden z nich nevyfoukne...
16. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
mili
já se stím chlubim jen vám :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
taky lottka chodila jako náměsíčná?
Gábi dá ruce dopředu a začne vykračovat a ještě lepší je když si vezmě toho největšího plyšáka a pochoduje s ním,to nevíme jestli jde plyšák nebo gábi :grinning: :grinning: :grinning:

a kde jte byli na dovolený?
16. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
:sunglasses: :grinning: :sunglasses: HOLKY NOVINÁ :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
16. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
:sunglasses: AHOJKY,TAK VOJTÍŠEK JE MEZI NÁMA,NARODIL SE V PONDĚLÍ 15.6.2009 CÍSAŘSKÝM ŘEZEM V 5.39HOD.
MÁ 4KG A 50CM.OLII NEMOHLA DÁT DŘÍV VĚDĚT,NA JIP JSOU MOBILY ZAKÁZANÝ.JSOU V POŘÁDKU!!!!! :grinning:
16. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
POSÍLÁME VELIKÁNSKÝ GRATULACE A PŘEJEME HODNĚ ZDRAVÍČKA,ŠTĚSTÍČKA,LÁSKY A SPOKOJENOSTI.
MARUŠKA,GÁBINKA A DAVID
16. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahojík,
tak my se přidáváme ke gratulantům a přejeme všechno nejlepší všechno nejlepší, aby byl Vojtíšek hodný a dělal rodičům jenom radost :slight_smile:
16. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jinak holky Eli začíná taky chodit, dnes přecupitala celou jídelnu :grinning: je to sice takové kostrbaté chození ale je :wink: :grinning: . Ruce nemá sice před sebou ale trochu roztáhnuté je má, udělá 2 kroky, pak se zastaví začne máchat rukama a dodá si odvahu a fičí zase další 2kroky až na konec :grinning:
16. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
gratuluji mocinky- ať dělá Vojtíšek samou radost :slight_smile:

koukám, že nám to tady hezky letí - vzpomínáte, jak jsme začínali?? To snad ani není pravda :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
kytinko velký gratulace Elince k chození,je to šikulka :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Olli taky se přidávám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: VŠECHNO NEJ......,HLAVNĚ AŤ JSTE OBA ,VLASTNĚ VŠICHNI TŘI ŠŤASTNÍ :wink: Budeme se moc těšit na první fotečky.Císařský řez je asi komplikace,ale i z toho se dáš brzo dohromady. :wink:
17. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
ahoj mamičky, zdravím všetky verné tejto internetovej stránke.ako sa máte? som z prahy 4 a mám 8mesačnú holčičku Nikolku a na ceste druhé miminko.pokecá nekterá z vás?
18. čer 2009 ve 23:24  • Odpověz
Olli, píšu až dnes, i když jsme si to přečetla už dávno, ale nebyl čas.Takže: MOC VELKA gratulace, ať jste moc zdravý, štastní a zlatíčko Vojtíšek vám dělá jen radost. I když jsi měla vydržet do 18.6 :slight_smile:)Jsem zvědavá na zážitky z porodnice, porod a první pocity držet zlatíčko u sebe.
My včera oslavili doma a dnes budeme grilovat, přijedou naši a tety..dopolko jsme udělala chlebíčky u buchtu a teď odpočívám u PC, na úklid kašlu, to bych se večer nehla stejně budu kolen všech lítat, to bude stačit.A snad se počasí umoudří a budem sedět venku.
Kyti , super, že už chodíte. My zkoušíme nočník, zatím nic moc...
19. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahoj holky

andrej,vítám tě mezi náma,pokud se ti u nás bude líbit tak budu ráda,máme název ŘÍJENKY protože jsme měly všechny svatbu v říjnu 2006,no a jak šel čas jsme se postupně přestěhovaly sem na koníka
:grinning:,teda jak čtu tak máš holčičku 8m a dalšího pišiškvorka na cestě,teda vy jste to vzali nějak hopem :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

zdeni já poklidila včera a dneska mám volno :grinning:
19. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.