• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
no tak dnesni noc byla desna, porad jsem se budila, zdalo se mi o kolu, ze nekde stoji, ze tam musim hned jit, a to me vzdycky vzbudilo, pak jsem nemohla dlouho usnout. No a nejhorsi je ze si za to muzu sama, jelikoz jsme sla do kramku nechat si neco vytisknout, jeden debilni papir (zadost o vecny sponzorsky dar do tomboly, doufam, ze nam ho aspon daji, kdyz jsem kvuli tomu prisla o kolo) no a nechala jsem kolo stat pod oknem odemceny!!!!!!! Boze ja krava! Do ted tomu neverim co me to napadlo. A to jsem mel ana kole ten muj slavny "zasnubni" zamek za 1200, no ale namotany na riditkach. No nahoda jak blbec zrovna sel kolem nejaky hajzlik, ktery na nej proste nased a odjel, no takze si muzu akorat nadavat sobe. No pak me trochu nastvala zenska ktera ho videla, a jen tak brouzdala kolem, vedela hned ze to kolo neni jeho a ze ho ukrad, tak me stve ze nemohla treba vlest do toho obchodu a rict ze ted nekomu ukradli kolo. V te ulici zadny jiny obchod neni. Kdyz jsme vylezla ven a zacala se rozhlizet, tak ke mne prisla a hned mi to povida, vy asi hledate kolo, no ted predchvili na nem odjel takovy vejrostek tamhle tudy. No volala jsem hned policajty, ty hned poslali hlidku, projizdela okoli, no ale cert vi kde s tim kolem zmizel, mohl zalezt hned za rohem do nejakyho vchodu. Jo a tu zenskou jsme prosila aby se mnou pockala na policii, aby mohla toho zlodeje popsat, na to mi rekla ze to byl proste kluk a odesla. Takze ted na ni zacinam byt doscela nastvana. No ke mne pak prijela jeste jina hlidka, ta prvni jezdila po okoli, tak se nezdrzovali s zadnym protokolem, ty druhy to se mnou sepsali, byli moc mily, no na to že jsem bulela, jak mala holka, fakt trapny, no jenze jsem to proste nemohla zastavit. No ja sama jsem pak sla jeste se psem obejit okoli, tak pro klid duse, no a ted budu doufat, ze se kolo objevi v nejakym bazaru. Tam kde my ho ukradli totiz neni zadny kolostav nic, takze tam kola nestavaji, tudiz si rikam ze to nebylo na objednavku (tady nakradou nakladak kol, odvezou se streba do Ostravy a z Ostravy zase vezou nakladak kradenyho sem) no tohle byla nahoda, ze sel kolem tak na kolo hupsnul. Myslim si ze bydli tady nekde kolem. Tak budu doufat a obchazet bazary, ale nikdy jsem zadne sve kolo nenasla. Jo a tohle bylo uz pate kolo, ne ctrvte jak jsem psala vcera. Vlastne vsechny moje kola skoncili tim, ze mi je ukradli.
9. únor 2007 v 10:03  • Odpověz
Ach jo... no uvidis, treba jednou pani policiste neco vypatraji a s kolem se setkas... drz se...
9. únor 2007 v 10:23  • Odpověz
autor
ani palacinky mi na blbou naladu nepomohly,tak to jsem na tom asi dost spatne :confounded:
dam si cajik a pustim se do uklidu konecne tech krabic s vecma a uz mam zase kopici nadobi
9. únor 2007 v 11:09  • Odpověz
Ahojky Říjenky!

Ó, jé, Zuzi..tak to je doslova naprd! :cry: To je mi moc líto..já mám své kolo už od sedmé třídy :sweat_smile: už bych i potřebovala nové, ale je to pořád to moje staré kolo, které mám ráda :pensive: No jo, vesnice je vesnice a město je město..my tady zamykáme málokdy..Jo a na tu paní bych byla taky pěkně nasraná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ještě víc na toho hajzlíka :rolling_eyes:

Olinko, to je fakt dobré, že máte ještě stromek :grinning: máte to dobře vymyšlené :grinning:

Zdeničko..napiš co a jak..myslím na tebe dneska celý den :sunglasses:
9. únor 2007 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz
a tu listovku tedy jednu denně..jo, asi to tak bude..já se v lékárně radši na nic neptala (v tomto je vesnice nevýhoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
9. únor 2007 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz
holky tak jsem tu.Jsi hodna ze jsi na me myslele.A i kvuli tomu to dopadlo podle ocekavani.takze muzeme slavit jsem v 6tem tydnu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja mam takovou radost.A rovnou me nechala doma,kvuli praci,takze super.Za mesic mam prijit na kontrolu a mam si vzit moc a vezmou mi krev a da mi i prukazku.Ted mi ji jeste nedala.Kdyby se neco stalo...Takze uz se oficialne muzu radit mezi rijenky.Hura a cekam kdy me budete nasledovat.
9. únor 2007 v 18:10  • Odpověz
Ahoj holkýýý,
Zdeničko, moooocka gratuluji a držím palečky ať jste všichni zdravoučcí a ať máš už brzy těhotenskou průkazku a fotečky :slight_smile: . A jak se cítíš budoucí mamčo? Popiš nám trošku více tvé pocity, jaké to je mít malého tvorečka v bíšku? :slight_smile:
9. únor 2007 v 19:51  • Odpověz
tak doufám že se mezi říjenky budu počítat :wink:
9. únor 2007 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj holky,
Tak já se hlásim zase po dlouhé pauze,opět se nám rozbil počítač a tak ho máme v opravně.Já právě sedim u manžela v práci a musela jsem si přečíst celou vaší diskusi musím říct,že jste se pěkně rozjely :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Moc mi schází povídání si s váma a už se těším až bude počítač zdravej :wink:

VŠEM KOČKÁM KTERÝ NAŠLY DVĚ // MOC GRATULUJI A DRŽÍM PALCE,ABY BYLO VŠE V POŘÁDKU :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning:

My se snažíme,ale zatím asi nic,musím navštívit lékárnu a dokoupit si listovku,beru jí už asi tři měsíce.

V neděli půjdu s davím opět do práce ,tak se ozvu a napíšu víc :wink: :wink: :wink:

MOC MI CHYBÍTE!!!!!!!!!

Papapa mařenka
9. únor 2007 ve 22:12  • Odpověz
autor
zdeni uzasne moooooooooooooooc blahopreju, at vse klape a probiha presne tak jak ma :slight_smile: no a taky se tesim na albicko,
je holky to bude nadhera az tady budeme resit tehulkovsky veci vsechny :slight_smile:
mam z toho moc velkou radost :slight_smile:
no ale musim jit, manzilek ma s kamaradama v hospode sitovani a jelikoz je linej tam vozit svuj PC tak mi cmajzne jeho notas :angry: :angry: :angry: a ja budu cely den bez netu, hruza!!!!

No tak se tu mejte a Zdeni jeste jednou moooooooooc blahopreju a taky malicko zavidim :sweat_smile: ale to jen tim ze se na to moc tesim. A je fajn ze jsi doma, to budes moc porad psat jak se s mimiskem mate a jak to prozivas :slight_smile:
No tak se tu dnes mejte. PAPA
10. únor 2007 v 11:24  • Odpověz
autor
holky tak koukam ze tu o vikendu nikdo nebyl. Co pa jste delaly?

Ja razim za chvili na to vyberko, mela jsem pujceny skripta, chtela jsem si je poctive precist, ale jednoduse jsem se k tomu vubec nedostala. Takze kdyz jsem je vcera vecer v deset otevrela, zjistila jsem ze vzhledem k tomu ze o tom nic nevim je kazda info z tech skript zasadni, no tak jsme to zase zaklapla a radsi se sla vyspat.
Ted zoufale cekam na email kamaradky, posilala mi uz vcera odkaz n aneco duleziteho, abych si precetla sdpon neco, ale mail zatim neprisel. No tak snidam a rikala jsme si ze se aspon zastavim tady :slight_smile:

Tak pa odpoledne, ci vecer.
12. únor 2007 v 07:57  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Zdeni - moc velka gratulace :wink:.

No tak jsem jeste stromecek nechala :slight_smile:, ale v tydnu uz zmizi... :slight_smile:. Preci jen uz zacina borovicka zloutnout, ale jeste voni :grinning:.

Zuzi - tak drzime pesti, aby vyberko dopadlo dle tvych predstav :wink:.
12. únor 2007 v 09:31  • Odpověz
Ahojky,
Zdeni gratuluju a uz se tesim na albicko.

Zuzko, drzim palecky, treba to tentokrat bude super.

My jsme o vikendu balili a v sobotu letime, tak uz se nemuzu na nic soustredit, jen se tesim.
12. únor 2007 v 10:14  • Odpověz
ahoj holky dekuji vsem.Nako jsem nemela cas se sem o vikendu dostat.V pa.jsme to rekli tchanovcum,bylo to jak z nakeho filmu.Tchyne volala s babickou a slysime jak rika:ne nebudou,vzdyt to musi dodelat nahore a nemeli by kde susit pliny ,jen nic neprivolavejte a tak.No my s MIsou vytlemeny....Tak kecame a kecame a zrovna v pa.manzilek dostal praci,tak sel nalit panaky a me jenom malilinkatyho a tchyne proc ma Zdena tak malyho a MIsa :protoze od pondelka bude s tebou doma a a proc babicce rikas ze mimi neni kdyz je.Tak oba dva v soku,ale byly radi-hned si nalili dalsiho a dali skoro celou flasku.Noa v so,jsem byly na plese a parime parime a porad se mi zdalo,ze me tchyne pozoruje ,rikam se ze se mi to asi zda.Noa pak kdyz jsme parili na Kabaty-Pohoda-tu pisnicku miluji tak se ke me pritocil tchan a rika a bych tak neblaznila...Potom se mnou ruzne"maval"svagr a tchyne ho tak odehnala.Ona maji o me strach,tak z toho jsem byla v soku,ale potesi to.
Jinak se citim normalne,nako to jeste anio nevnimam,i kdyz se mi to ted cely zmeni.Budu doma a manzilek dop prace.Ma ztp/p a byl porad doma a my si planovali ze az budu tehu,ze budeme spolu doma a zrovna je ode dneska v nove praci,tak jsme si to vymenili.Jdu se nahamat.Jo jinka zatim zadne chute nemam,fakt jak normalne.
12. únor 2007 v 11:42  • Odpověz
autor
zdeni tak to vypada ze je stastny tyden, ja nastupuju ve ctvrtek :slight_smile:

Vyberkodopadlo ok, sice bych si predstavovala ze budu pusobit lip ,ale uz mi volali :slight_smile:a ve ctvrtek zacinam :slight_smile: tak mam radost. SIce za uplne smesne penize 8000 hrubeho !!!!!!!! za trictvrte uvazku no ale co se da delat, lepsi nez nic. Nic jineho v zaloze nemam, tak si nemuzu vyskakovat.

Zdeni jinak myslim ze jste museli mit krasny vinekd, ja se tak tesim az tohl ebudu moct taky vsem rict :slight_smile:
12. únor 2007 ve 12:16  • Odpověz
dludli tak to ti moc blahopreju.Aspon ze ti to vyslo.Ty penizky nic moc,ale aspon neco.Ja dala za 9.000hrub.ted se snad budeme mit po tyhle strance lip,kdyz manzilek bude vydelavat.
12. únor 2007 ve 12:21  • Odpověz
autor
jo ja si taky zatim nestezuju, je to moje prvni prace, tak hlavne ze za me zaplati zdravotni, to si od leta platim sama, a ze se mi ta dob azapocita do duchodu, studia mi tam uz nepocitali, jelikoz jsem studovala uz dlouho. No tak uvidime, kazdopadne si nepohorsime. Bratr i manzel ted zvazuji oba z epraci zmeni, mozna je to tim blizicim se jarem :slight_smile:

Zdeni a co to album? Jsme zvedavi :slight_smile:
12. únor 2007 ve 12:26  • Odpověz
taky asi naky udelam ,musim o tom popremyslet:slight_smile:moc nevim co bych tam davala.Ted bych tam mohla dat pozitiv ni testy a jal vypadam ted,ale to vite z foto na svadbe.Jinak jsem se nezmenila.
12. únor 2007 ve 13:03  • Odpověz
autor
no jasne testiky a brisko stokrat jinak :slight_smile:
12. únor 2007 ve 13:13  • Odpověz
Zuzko skvely :slight_smile:, gratuluju :slight_smile:

Ja se vratila z gyndy, tak jsme s doktorkou probirali nase zarijove snazilkovani a pry krome kys. listove jeste vit. E, tak v cervenci zacku zobat...
Jeste jsme se bavily o te vakcine proti rakovine delozniho cipku... tak nejak o ni uvazuji, mam posledni rok, abych ji mohla podstoupit, ale ta cena :angry:. No uvidime :slight_smile:
12. únor 2007 ve 13:19  • Odpověz
Oli, kolik stoji ta vakcina v CR? a proc uz mas posledni rok?
12. únor 2007 ve 13:23  • Odpověz
V CR (u my doktorky) asi 10 300 - 10 500,- a posledni rok, proto, ze nejlepsi doba pro vakcinaci (hrozny slovo :grinning: ) je mezi 14-26 rokem a 26 mi prave bylo, takze aby to melo co nejvetsi efekt, melo by se ockovat tento rok :slight_smile:, pak samozrejme muze, ale uz to nevykazuje takovy vysledky... pry...

no a jelikoz chceme v zari zacit se snazenim, tak mam na to si nechat pichnout prvni davku do konce unora, abych to v srpnu mela za sebou a mohla se soustredit na neco jineho :dizzy_face:.
12. únor 2007 ve 13:34  • Odpověz
Hm, tak to ja uz jsem asi stejnak stara, a navic zaciname snazilkovat.
Zeptam se ale pro zajimavost, na kolik to vyjde tady.
12. únor 2007 ve 13:38  • Odpověz
to jo brisko jo ,manzilek se uz tesi az me bude fotit
12. únor 2007 ve 13:39  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj holky!!!!!

Zdeničko, tak super!! Moc ti gratuluju, že je všechno v pořádku! Tchánům jste to řekli moc dobře :grinning: to asi čubrněli, co? :wink: Na to se taky moc těším..

Zuzi, gratuluju k práci! Peníze tedy vážně nic moc, ale někde člověk začít musí, že? :wink:

Miluško, vy už jedete dovolenkovat?? A kam to vlastně jedete? Hmm..taky bych někam jela..zrovna jsem si vysnila, že v létě (místo moře) bychom s manžílkem mohli na Slovensko do termálů..jezdím tam každý rok s našima a synovcema i neteřema, vždy o tom manžílkovi básním, tak letos by se tam mohl, do těch super bazénů kuknout taky..no, uvidíme..on by chtěl moře, ale já, jestli budu těhule, tak radši bazény..a kdybych ještě náhodou těhule nebyla, tak by mi tam ty teplé vody udělaly určitě moc dobře a těhule bych byla natošup :wink: švagrová nemohla dlouho otěhotnět, ale byla tam s náma na dovolence a po návratu z tama otěhotněla hned..
12. únor 2007 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz
Jo, holky..já jsem byla o víkendu moooooc nehodná :confounded: pila jsem jak o duši :sweat_smile: taky mi bylo včera strašně moc špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale manžílkovi jsem opakovala, že jsem si musela ještě užít poslední alkoholové pařby, že teď už dlouho nebudu moct pít :wink: (a ani mi to tedy nebude chybět)..V sobotu jdeme na ples a tam si dám snad jenom vodu..všem budu říkat, že jsem to minulou sobotu přehnala, tak že proto nemůžu pít (a bude to pravda :sweat_smile: )
12. únor 2007 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
to teda cubrneli.Dnes jsme tu byly s tchyni sami a byla na me moc hodna-je pekny jak yo me maji strach,protoze ja sama si ani naky veci neuvedomuji.
Jinka me piti taky vubec nechbi.jsem zvykla pit cely vecer kofolu s rumem,takze tohle me vubec nevadi.
Tak jak jsem se tesili ze budu porad na kompu,tak to vypada blbe-manzilek dostal praci domu na pocitaci,tak nevim jak me sem bude casto poustet-ale na wc musi chodit ze jo:slight_smile:Alůe ve st.a v pa.tak zas jede tak to bude mit takovy na stridacku-ale je to dobry.Budeme si aspon takovy vzacnejsi a nebude to porad takovy stejny.Uvidime do bodoucna,ale bylo by to super,mel by praci,byl by i doma a mohl by i pracovat na nasem hnizdecku.Tak uvidime takhle to vypada vazne super.
Kamosce se ma narodit mimi v kvetnu tak se tak naladim na zari.Bude mit asi holcicku.
12. únor 2007 ve 21:33  • Odpověz
autor
jo ja myslim ze je dobre kdyz se to doma strida. Ja jsem ted pul roku byla doma a zpusobilo to i par hadek. Cely den cekam az prijde manza, ten pak prijde a jde na pivo a kamaradama, protoze se potrebuje po praci odreagovat. No ale po tom celem dni jsem byla nastvana ze neni se mnou no a tak, urcite si to umite predstavit.
12. únor 2007 ve 22:02  • Odpověz
autor
holky dneska jdu na zkousku plesovych satu na sobotu :slight_smile:uz se tesim
13. únor 2007 v 08:39  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Zuzko zavist :slight_smile:. Budes zase jako princezna :slight_smile:.
13. únor 2007 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.