• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahojík holky,
andrej no obdivuju tě tak rychle na druhé mimi, já ještě rozdýchávám porod asi jsem nějaká citlivka a za malou honím jako pes, večer mám pocit, že nic nedělám jenom jí hlídám a jsem z toho KO :grinning: :grinning:

zdeni Elence se dnes podařilo vyčůrat se na videokazety v TV stolku :grinning: lupič malý, na nočníku dělala prak že nechce (ted už je docela šikovná že čůra do nočníku a kaká a když se jí nechce tak to dá najevo) tak jsem jí pustila, tak se šla projí s nahatou dupkou no a najednou poslouchám a vyčůrala se tam kde chtěla, no málem mě trefil šlak :grinning: :grinning:

Jinak Eli už taky chodí čím dál líp, dokonce už více než na 4 a nejraději když má něco v ruce :grinning:
19. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Kyti, Elenka má ještě čas, ale Baru už je pozadu,. i když co čtu, tak i kolem 2 let...my jsme začli pořádně až teď zkoušet, tak uvidíme kdy se naám to povede.Ono jí vůbec nevadí být v mokrým a jako že v látkový plínce je to fakt mokro.
19. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Zdenicko, to Elence to taky nevadí mít mokrou dupku, taky máme látkáče a ona si v tom snad libuje, nevím jestli jí to hřeje či co :grinning: :wink: prostě spokojeně funguje dál :grinning:
20. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Tak jsem se taky docetla tu novinku :dizzy_face:

Oli kapanek opozdene ale preci, velika gratulace i ode me. Je to tedy kus chlapa!!! Ted uz bys mohl apomalicku jit domu ne? Sestu den, no snad se brzy ukazes.
Preju Vojtiskovi jen to nej a nej do zivota a tobe rychle kuryrovani :wink:

My se jdem podovat dneska odpoledne do porodnice na miminko co se narodilo ve stredu :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz se tesim
20. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
od vcerejska jsme doma, tak se nejak vsichni szivame s novym clenem rodiny :slight_smile:. Moc dekujeme za gratulace, Vojtisek je slunicko a uz se zacina i usmivat :slight_smile:. Porod musim rici, ze zacla naprosto suprove, ale konec byl fakt porod... nechci to tady nejak rozepisovat, tak Vam poslu IP :wink:. Fotecky vlozim zahy.
Zdeni, promin, ja se snazila to vydrzet, ale vazne to neslo :wink:.
21. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
vítej doma iliisku - to je paráda, že už jste doma, už jsme si říkali, kde jste. No musíš psát, teda pokud to půjde, jak Vám to jde

vítejte doma :dizzy_face:
21. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
olii,
vítáme vás doma a už se mác těšíme na fotečky :grinning:
21. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
holky, chcete něco slyšet?? Ta moje spolupracovnice nakonec tu stížnost podala a já musela napsat vyjádření. Moc se bojím, co z toho vyleze, ale už se nedá nic dělat :frowning2:
21. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
teda megy ty máš fakt smůlu!!!,ale neboj my tě nedáme!!!!

my jsme se teď vrátili z procházky,táta nás vytahnul do lesa,tak jsme i sebrali pár houbiček a mamka jela právě k jedný pani pro borůvky,tak gábinku vyfotíme a dohodim fotky
21. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
je mi z toho zle. Napsala jsem to všechno po pravdě, ale myslím, že ona to tak nenechá - já to nechápu, omluvu nepřijala, když jsem se jí omluvila - tak co vlastně chce?? Dnes jsem dokonce z toho všeho byla tak špatná, že jsem volala na linku důvěry :pensive: zítra jdu k psychiatrovi, protože to fakt takhle nejde
21. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky,
pridala jsem nejaky fotecky do albika.
Dnes jsme byli u pani doktorky a pribrali jsme od soboty 210g :slight_smile:, takze to bude peknej cvalda.
Mame se moc dobre a jsme vsichni stastni, ze jsme doma :slight_smile:
22. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Olii ten je KRÁSNEJ,řekni tatínkovi,že má pěknýho kluka,že mu ho chválíme :grinning: :sunglasses: :grinning:
22. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
Olii je vazne sladouckej, a ta posledni fotka jak kouka no proste k sezrani :dizzy_face:

Megy koukala jsme o nekolik stranek zpatky abych byla v obraze co se deje s kolegyni ale nic jsem nenasla. Tak nevim jetsli by se ti chtelo nejak v kostce napsat o co jde?
No kazdopadne doufam ze z toho nebude nejaka polizanice pro tebe, mam pocit ze sis sveho uzila uz docela dost tedy :unamused:
22. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
Olli, je strašně nádhernej, je to uzlíček, fakt si to užívejte!!!
22. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Oli jeste jednou gratulujeme, je uzasnej, nadhernej proste dokonalej!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a ja chci taky
22. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Olii, malý je nádherný.

Megy, držím palce. Vím jen, že ses zmiňovala, že jste měly nějaký konflikt, tak to bude snad dobré.

Jinak vás všechny mooc zdravím. Fotečký máte nádherné, také musím něco přidat. Tadeášek také začíná chodit, zatím teda jen když se drží za ruku, ale i tak je ho všude plno. Nelinka už také pilně trénuje, zatím stojí a lozí, takže mám co dělat abych je oba uhlídala. Začali jsem chodit do plavání, je to super a malým se to moc líbí.
23. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Olinko, no fakt krásný hošík je Vojtíšek :dizzy_face: :dizzy_face: a jenom nech hezky přibírá :wink: Dneska se Vendy naučila říkat děda Vojta (můj taťka), tak ten z toho byl úplně na větvi, vždycky chtěl, aby si někdo v rodině dal jméno po něm :sunglasses:

Megy, co ty si vytrpíš, holka jedna naše..to už snad ani není možné..Jestli se ti bude chtít, tak písni něco víc..zatím taky držím pěsťule!!

Jinak Vendys prodělává menší virozku..asi žaludeční, protože blinkošila mléko..dr. radila radši vynechat mléčné výrobky, tak snad bude brzo dobře..A světe div se, usínání jde i bez mléka :confused: :grinning: sladký čajík stačí..Ale opět nechce nic jíst :pensive: ještěže má takové tukové zásoby nebo nevim nevim :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
Olinko gratuluji ještě jednou...malej je krásnej a jestli bude i tak hodnej,tak to se budete mít spolu super.No jo,porod jako z detektivky......stání na semaforu,to je něco...ale jsi šikulka.....a taťulda je teď pyšnej co?? :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
ahoj holky
doufám,že i když prší máte krásnej den :wink:

miluško malá je kouzelná hlavně ta s pivní :grinning: ,hotová reklama :grinning:
já jsem tůle natočila jak si gábi našla taky flašku od pivka a jak jí statečně naklání aby z ní něco vyždímala,je vidět,že jsou to děti z plzeňskýho kraje :grinning: :sunglasses: :grinning:
24. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
no my jinak zítra jdeme zítra na roční prohlídku :grinning: to bude paráda,to bude gábi zase řvát sotva uvidí doktora
právě se probudila,tak jdu za ní si hrát :grinning:
24. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky, dekujeme, tatkovi vyridim Vase chvaly - jsme na nej oba pysni :slight_smile:, ikdyz dnes nas trapi asi brisko, takze mame probdelou noc, prodbedly den... jsem jak zoombie a malej furt rve, spi pul hodky, chce jist a zase rve a moje hlava je jak patraci balon :slight_smile: (ostatne tatkova taky :slight_smile: ).

Navic nam zacalo hnisat ocicko, tak zkousime vytirat hermankem, abychom nemuseli jet na vyplachovani slznych kanalku...

holky mejte se krasne, ja se nejak zase objevim :wink:
24. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
Zdeničko - gratulace ke svátečku!! Sice trošinku opožděně, ale přece!! Ať tě Baruška nezlobí a druhé miminko taky ne :slight_smile: :slight_smile: (moje maminka je taky Zdeňka, tak jsem si na tebe včera vzpomněla :wink: )

A MM má svátek dneska, tak jsem si sem všechny pozvala na oslavičku..nevadilo nám ani, že oslavenec se dostavil až v 6 z práce, slavili jsme dřív :grinning: ale takový déšť tady byl, i blesk nedaleko uhodil, tak mazec, fakt..to je teda léto :sweat_smile: :angry:
24. čer 2009 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem dohodila pár foteček z června :grinning: :sunglasses: :grinning:

olii my jsme natírali bříško PUPÍKEM a potom jsme měli kapičky BABYCALM-ty gábince zabíraly nejlíp
25. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj moje milé tety koníkovky :grinning: ,

tak dneska mi je 1rok a maminka mě za odměnu vzala k panu doktorovi,hned jak jsem viděla sestřičku,tak jsem věděla,že budu zase plakat,chudák pan doktor,chtěl mě poslechnout,ale já jsem řvala jako zběsilá :confused: ,ale přežili jsme to oba dva :grinning: ,pak mi zvážili 10,10kg a změřili,už jako velkou holku na stojáka u metru,79cm a obvod hlavičky 49cm.
Jinak jsem zdravá a šikovná holka,povídal to doktor,když už jsem konečně přestala plakat,tak sestřička vzala jehlu a píchla mi zase nějaký očkování,tak jsem bučela nanovo :frowning2: .
Ale už jsem doma a mám přijít zase za půl roku :slight_smile: .už teď se těšim :sunglasses: :grinning: :sunglasses: .

Tak pozdravujte moje kámošky a kámoše já jdu házet míčem.

Vaše Gábinka :grinning:
25. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
Zuzance přejeme všechno nejlepší,hodně zdraví štěstí,spokojenosti a moře lásky :grinning: .
maruška,gábinka a david
26. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Gratulujeme holčinkám Gábince i Zuzance k narozeninkám!!! Hlavně zdravíčko, milující rodiče a hodně lumpáren!! :grinning: Gábi s Vendy
26. čer 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
Děkujme za info, Kristo :sunglasses:
26. čer 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky
Gabince a Zuzance prejeme dodatecne vse nejlepsi...

Madlenko, ja si rikala ze tu fotku prodam do pivovaru na reklamu :grinning:

Olinko nakapej malymu do ocicka matersky mlicko, to taky hodne pomaha. Na brisko nam pomahalo klubickovani a teplo a ja pila fenyklovy caj. Ale kluci pry vseobecne trpi vic. Ale neboj, bude lip a stoji to za to!
27. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
Prejeme vsechno nejlepsi Zuzance a Gabince :wink:

Milu, Madlenko - no masirujeme pupik, ty kapicky davame taky (ikdyz na obale je uvedeno od 1 mesice, ale doporucila nam je doktorka, tak snad vi, co dela a hlavne jsme z toho revu byli uz na dne :slight_smile: )... ale trapi ho to teda pekelne, ja uz skoro nic nejim, co snim si radsi hned pisu... ale pripada mi, ze at snim, co snim, tak ho to nadyma :slight_smile:, no a ikdyz jste me teda navnadili s tou smazenici - tak tu si rozhodne nedam, neb je na cibulce a to bych pak malyho chytala u stropu :grinning: (a to zrovna nasi byli na houbach a nasli...). Ocicko vytirame hermankem, ale o tom mliku uz jsem taky slysela, jen premyslim, jak se tam strefim :slight_smile:. Tomu cisteni kanalku se chci fakt vyhnout, dokud to nebude neznadejny a nevyhnutelny...

Juliet: obdivuju Te s dvojcatky, myslim, ze 2 decka s novorozeneckou kolikou a tak vecne hladovy, bychom asi doma nezvladli :slight_smile:)

Jinak uz jsme byli 2x venku s kocarkem (vcera a dnes), tak spi jak zabitej a zadnej prdik nas netrapi :slight_smile: a dokonce vydrzime 3-4 hodiny bez jidla :slight_smile:

Krasnou sobotu vsem maminkam, detickam a jednomu brisku :wink: (doufam, ze Zdeni neporodi predcasne, u nas je strasne - dusno, slunce, bourky)
27. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.