• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojda, u nás je taky počásko na prd, trochu sluníčko a dusno, ted i poprchává.
My předěláváme dole kouplenu, abychom s emohli pak za shora napojit, takže všud ebordel, tak jíme a skoro vpořád jsme venku. Nejhorší je ten prach.Koupeme s evnku ve vaně, MM ohřeje vodu v kotli a máme zadarmo plnou vanu vody. Baru je ve svým živlu.
Zatím mi je ok, tak to snad vydržím do termínu, teda ted i musím, když nemáma pořádnou koupelnu.
My ted spime celou noc, tak je to krásný.
Opožděně taky všem přejen vše nej...
Olli, užívej si miminka
Baru je teď super, moc ráda se tulí a dává pusinky je to naše zlatíčko.
28. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
ahoj holky

tak jak se vám vede?
u nás bylo celej den hnusně,až teď večer vylezlo sluníčko,pěkně mi to s..e :angry: má na šňuře prádlo a už mi několikrát zmoklo,ale domu to vzít nemůžu,tady mám taky plno.

Gábinka už spinká,dala si v půl šestý kaši a před spaním mlíčko,no do pelíšku jsem jí dávala v půl sedmý,šla jsem se podívat do podkroví jestli nám tam někudy neteče a když jsem přišla dolu tak už spinkala :grinning: .Jo podkroví je v pořádku-ťuk ťuk ťuk :grinning: zatím je sucho a krásný teplíčko,už se těšim až se tam přestěhujeme
:grinning: .

Jinak nám začali vylejzat horní špičáky jsou vidět krásný tečky,ale stoličky zatím nic :wink: a kupodivu zatím má Gábinka klid,ani jí to nebudí,tak jsem ráda,i jí chutná jídlo.

všechny za mě dejte pusinku dětičkám a papapa
30. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem zde po odmlce díky výpadku netu. No co se týká zpráv, vypadá to, že Vám vždycky napíšu něco negativního a ani teď to nebude výjimka - prostě tento rok je na nic a vypadá to, že bude ještě dlouho.

No teď k věci - díky tomu špitálu, když jsem ležela se zádama se mi rozhodil cyklus tak, že jsem skončila na vyvolávací injekci na menses, no ale co čert nechtěl, doktor mi říká - do 10 dnů byste to měla dostat, 14 dnů a nic, spíš dva dny špinění, tak mu volám a on, no měl jsem podezření, zda to není mimoděložní těhotenství - mě málem piclo, když mi to řekl po telefonu, tak jdu zítra na kontrolu a budeme řešit co dál.
No v práci to dopadlo tak, že mi dali upozornění a prý mi tentokrát nevezmou výkonostní odměny, které mi už jednou vzali.Bo j jsem s nima a hlavně s kolegyní vzdala, jelikož na to nemám sílu a mohou si myslet co chtějí. Známý, který zná všehcny kolegy a pracoval tam dříve byl na jedné akci s celou osadou jip pracoviště a dozvěděla jsem se od něj, že prý ani nemám tušení, jakou podpru u nás mám, ale po pravdě, nějak jsem ji nepozorovala, když jsem potřebovala.

No a co dál?? potýkám se s finančními problémy, ale to jen díky nemocenské, kterou jsem měla, tak snad to tentokrát bude lepší.

Moc vám to sluší, dětičky nádherné . nemohu se vynadívat.
Jo a zdeničko, tobě se to už krátí, co??

A někdo další se nechystá těhulkovat? :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
MEGY co to čtu,teda ty máš hroznou smůlu :angry: ,moc mi to mrzí co se ti děje,ale neboj bude líp,jen se drž a když ti bude smutno tak písni

no něco pro zasmání hlavně pro Megy:tak dneska jsem hlídala kakání a čůrání gábinky,najednou na ní koukám a vidim,že tlačí,tak říkám honem pojď ať stihneme nočník.Sundala jsem jí punčošky,plenku a s radostí,že jsme to stihly jí posadila na nočník a málem jsem se u toho zabila!Při vyndavání plenky jsem hovínko vytrousila a neviděla jsem to a jak jsem gábi posazovala na nočník,tak jsem ho krásně rozšlápla do koberce!No paráda :sunglasses: :grinning: :sunglasses: ,tak jsem čistila koberec a pantofel co jsem měla na nohou,malá na mě koukala z nočníku a myslela si,že jsem se zbláznila :grinning: .
30. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahojky holky,...teda Madli...to muselo být k popukání s tím hovňouskem...ale co ,příště do bude s dobrým koncem....zkoušej vesele dál.
Megy,jak jsi teda dopadla...potvrdilo se mimoděložní??Tady jsem byla,dokonce dvakrát na sále,ale vše o.k. a ty tři malé jizvičky dnes už ani nejdou vidět.Neboj se,to bude dobrý ......a ona se i ta smůla prolomí...musí.
Já už mám hotovou podlahu v obýváku,všechno v kupě,jsem spokojená...teď pořádný úklid a je to.Každý den někde smejčím,až na to že mám odpolední a to ráno rychle uteče jako dnes a já musím do práce. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jinak byla jsem na kontrole s žílama a je to vše o.k.,tak si jedu pro injekci příští týden a zase se můžeme začít snažit.Segře se blíží termín,má 25.7,tak snad to už i u nás vyjde a věcičky ani nebudu muset schovávat,co ji půjčím. :unamused: Uvidíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: U nás jsou už tři dny šílený horka,pršelo jen jednou a to si 5 minut....takm krásný den,zatím pa :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahojda, tak já vás zdravím, máme 30 st. a jsme docela KO.Baru se skoro celé dopolko a odpolko cákala ve vodě a pak řvala když měla jít spát, ale naštěstí to pak šlo rychle, byla utahaná. Ještě , žetak , v tomhle s ní někde jezdit bych asi dlouho nevydržela.
Madlenko, pěkné fotečky a mňam, mňam krásný dort.
Megy, ty nám nezklameš, vždy vytáhneš ňákou jobovku, jsme zvědavá s čím příjdeš přiště.
Mě se to krátí no, 6 týdnů!!!
1. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
ahoj holky

dudus-hovňoskový popukání to bylo :sunglasses: ,dneska jsme zase pokračovaly v nočníkování,když Gábi po 15minutách stále nic nevytvořila,tak jsem nechala ať si chodí bez plenky,ta potvůrka popošla asi 10kroků od nočníku a zvesela se vyčurala na rohožku :grinning: :sunglasses: :grinning: ,pěkně se v nom prošla,vymáchala si ruce a šla do koupelny,co na to říkáte????Je dobrá,co??? :sunglasses: :grinning: :sunglasses: jak říkám celej tatínek,poslouchat nebude a nebude :grinning: :sunglasses: :grinning:

jinak jsem dneska prala jako zběsilá,ale stejně mi to neuschlo,protože zase začala bouřka a zmoklo mi to :frowning2:
už tý vody mám dost :angry: ,už by to mohlo přestat

zdeničko už máš všechno pro mrňouska připravený a hlavně pro sebe do nemocnice?

megy tak jak jsi dopadla,co je novýho?
1. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
tak holky, verdikt zní - těžko říct, uvidíme, co se vyvrbí. Každopádně si myslím, že těhule nepřipadá v úvahu, jelikož by se to dávno projevilo, ale každopádně mi chybí hormony v druhé fázi cyklu, takže budu zobat další hormonální bobulky. No a jinak ani nevím, co dalšího jobového bych Vám řekla.Snad jen, že se mě snaží dostat další doktor do postele, ale to nepřipadá v úvahu :wink:

jinak mamka mi odjíždí na dovolenou v pátek do chorvatska - sama, tak se bojím už ted, aby se něco nestalo :zipper_mouth:

takže tot ode mne vše.

ALe já jsem se hodně zasmála nad hovňouskem - úplně to vidím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Madlenko, ještě nemám nic, nechávam to ještě tak 2 týdny. Musím uklidit celou mojí skříň a dát do ní Baru věci z přebalováku, potom vyhrabat igelitky s mimi věcičkama, co se všude válejí v tý skříni a vyprat a narovnat do přebalováku. Kupovat budu jen něco nového do porodnice, jinak vše máme po baru . je to jako nový, nezničený a pak uvidíme s čím příjdou návštěvy.No a pak sbalit tašku sobě...to nebude tak hrozný.A takový trochu větší úklid, ale stejně je všude prach, jak je rozkopaná ta koupelna, tak to pak vezmu najednou. Bude to ještě tak 10 dní trvat, tak bych to pak vzala najednou.Teď to stejně nemá cenu. Postýlku obstará MM, až prý bude v porodnici, je složená u našich, tak mu tu nachystám povlečení apd.A udělat na ní místo, zatím tu má Baru plno hraček s kterýma si stejně nehraje, tak to protříím a uklidím. To je tak asi vše , co mám v plánu.
1. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
ahoj kočky

tak jak koukám užívaly jste si volných dnů s rodinama :grinning:
u nás byla pouť a tak jsme uklízeli a pekli koláče a samo starali se o tu naší holčičku,včera jsem se byli podívat na kolotoče,ještě jsem jí tam ale nedala,měla jsem strach,že by bučela :wink: ,ale moc se jí líbila hudba,jak to řvalo u každýho kolotoče jinak,i tamčila,normálka se zastavila v prostředku silnice a dělala tanduliky tanduly

no jinak počasí stále divný-dusno,parno,sluníčko a bouřky s hrozným ceďákem
dneska jsem chtěli Gábince připravit bazének,než jsme se k tomu dostali,tak se zatahlo a pršelo celý odpolodne,je to hnusný počasíčko
6. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj, my jsme taky furz venku, a dne sjsme udělala větší ůklid, bylo tu plno prachu, jak se sem prášilo z chodby...včera udělali podlahu, tak už to snad nebude tak hrozný.
7. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky, no a my furt zapasime ted uz ani ne tak s prdikama, ale pro zmenu jsme nejak zapomneli rihat po jidle, takze nas to trapi v brisku... dnes jsem byli v poradne a mame 4990g :slight_smile:, je to proste cvalik :slight_smile:
No a taky jsme meli o vikendu navstevu, prijela na ty dny volno manzelova rodina, tak u nas bylo zivo :slight_smile:
7. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahojky,tak koukám a tady skoro nikdo..no jo,byl prodloužený víkend tak se to odpočívalo co.U nás to samé,dva dny po sobě jsme opíkali u kamarádky a seděli dlouho do večera venku.Manžel jim šel pomoct vynést kotel ze sklepa....trvalo jim to skoro pět hodin.Kotel má skoro 400kg.Bylo na to šest chlapů,ale ani to nepomohlo.....kamarádka má pošrábanou plovoučku,tak asi budou dělat novou.Chuděra,dodělala kuchyň a teď tohle. :unamused: :unamused: Ale chlapi jsou šikovní,oni to daj dohromady.Asi o víkendu se bude stěhovat druhý dolů,ale to už půjde jinak..jak po másle. :wink:
kluky mám u našich...jeden u babičky,druhý se dnes chystá pod stan...sand nebude u nás pršet.Včera pršelo,ale jen tak,že mi to nakropilo prádlo a líp se žehlilo.Ještě jsem pro segru chystala ty miminkovské oblečky.Ach jo,jsem se nad tím rozplývala a MM šel semnou posbírat prádlo...prý takové malinké ještě nedržel v ruce.Bylo to hezký a ještě hezčí bude až bude naše. :wink: Zítra jedu k doktorce s dobrýma výsledkama z těch žil a taky mi snad něco píchne a bude snaženíčko.....tak třeba teď to výjde. :wink: :wink: :wink: Tak zatím pa..jedeme do lesa na borůvky. :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahojky trošku po odmlce!!

Všechny moc zdravíme, jak vidím, dětičky nám rostou, bříško taky :dizzy_face: a problémy taky občas (Megy :pensive: )

V pátek 3.7. se MM bráchovi narodil Adámek, tak se z toho všeho pořád ještě jaksi nemůžeme vzpamatovat..bylo zapíjení, výlet za nima do porodnice do Brna, nějaká grilovačka a pořád prostě něco..Vendy má rýmu a kašel trošku, tak byla s MM doma radši..počkáme si, až budou v klídku doma a Vendy oka a navštíví i ona svého bratránka :wink:
Jinak jsme hezky prodělali další žaludeční virozku, MM taky..ale nejvíc to odnesla moje mamka - týden bez jídla a vody, až jsem ji musela odvézt na pohotovost :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě pořád není v pořádku jaksi..
Dědu máme v lázních, tak nevím, jestli se za ním nevypravíme o víkendu..uvidíme jak bude..

Vendy má dnes přesně rok a půl :dizzy_face: a nočníkovat zkoušíme, ale skoro bez úspěchu..ale něco podobného jak Madlence se nám stalo už několikrát :grinning: Jo a Vendy říká bobek a hovajs :grinning: tak je to sranda vždycky :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
Dudusce přeju hezké snaženíčko :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, ahoj, gratulujeme k Adámkovi. Včera MM koukal do kalendáře nan jména, tak jsem zvědavá co z něj nakonec vyleze.My jinak děláme pořád tu koupelnu a dnes už šel MM dělat něco k nám nahoru. dole schne beton.
Jinak my spinkáme celou, noc, tak je to krása!!Nočník taky zkoušíme a docela to jde, včera to bylo 4 krát do nočníku a jednou na koberec..
Oli, my si taky neodříhávali , ale Baru ro nevadilo, bříško jí netrápilo, jen asi 2 krát jsme použili tu rourku, ale bylo to z mého jídla, tak jsme ho pak odbourala.A v noci taky kojíš po 3 h.?
Dudus, tak už snad konečně se to povede viď?Potřebujeme další těhulku, když já už brzo nebudu.
9. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj berušky :slight_smile:
Jdu vás pozdravit, podívat se na fotečky.
A chtěla jsem vás poprosit o radu: děti budou mít 1 rok, nějaké dárky už máme vymašlené, ale ještě bych potřebovala nějaký tip. Poradíte mi, co jste kupovaly a mělo úspěch?
9. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Juliet, my jsme kupovali toho pejska od Fischra. A hezky si s ním vyhrála. Jinak od nás nic nedostala, protože toho dostala od jiných hodně např. jídelní stoličku, věci na sebe, kostky, knížky, různé plyšáky, nafukovací míčky...
9. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Zdeni v noci kojim jak kdy, nekdy vydrzi i 5 hodin bez jidla (slast :slight_smile: ) nekdy po dvou po trech hodinach, jako napr. dnes...
No my ted pro zmenu prdikujeme (resp. moc neprdikujeme) a jak se "prezereme" vzdycky (pije rychle, jako by se bal, ze na nej nezbyde :slight_smile: ), tak pak i hodne zvracime... musim to probrat za 14 dni s doktorkou, protoze ted mi to pripada, ze blinkame casto a hodne...
Jinak kdyz spinkame jsme andilek, ale kdyz jsme vzhuru, tak bud jen kojim nebo utesuju, protoze se krouti jako had, jak ho boli brisko... ja uz skoro nic nejim :(
Holky, kdy Vasi drobeckove zacali fixovat ocima nejaky predmet? MM rika, ze uz mu sleduje prst, ale kdyz to zkusim ja, tak prd... :slight_smile:
Dudus, tak se krasne snaz, at jsi brzo mezi nami :wink:
9. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já jen v rychlosti,Gábuška mi tady pomáhá psát :wink: .

julietko my jsme gábince kupovali cyklosedačku a helmičku,jinak od mojí mamky má golfáče,šatičky,klobouček,plenky :wink:,od ségry koš na hračky kapsář,a rámečky na fotky,od švagrů dostala botičky -nike,no a tchánů se ptali co jí mají koupit tak jsem řekla,že pro ní chceme domeček plný objevů-

http://www.hracky-kocourek.cz/PRO-NEJMENSI/Domecek-plny-objevu-Tomy

musím napsat,že je fakt suprovej,dali jsme ho dohromady a Gábuška si v něm hraje,objednávali ho u tutý firmy a dorazil během tří dnů.Když přijede synovec(jsou mu tři roky), tak si do něj vlezou a hrajou si tam a my si můžeme v klidu dát kafíčko a pokecat,je to sice dražší dáreček,ale myslim,že se vyplatí.

jinak je u nás počasí stále stejný teplo,dusno a déšť-každej den :unamused: a po deštizima jako blázen,včera jsme i zatolili-v červenci,no hrůza!!!

oli teda vy si s vojtíškem užíváte,to já vůbec neznám,tak ti nemůžu anoi poradit,co dělat :frowning2:
duduš doufám,že to vyjde :sunglasses:
zdeni ty se opatruj a dávej na sebe pozor :wink:
gábi my taky zkoušíme nočník a je to sranda,dneska máme jeden zásah do nočníku,jeden na koberec a zbytek v plínkách,malá bude klidne na nočníku sedět půl hodinky a nic :grinning:
megy jak se ti vede,co je novýho?
9. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
Ahojík holky, tak u nás nic nového, ale taky řešíme dárky k 1ročku, člověku se nechce věřit, že už to bude v sobotu :slight_smile: Hodně to letí a když si představím, že Zdenička už bude skoro rodit druhé mimi no to je vážně rychlost.

Jinak z Eli je pořádný lumpík a neposeda a já jsem jí už nestihla chytit a spadla mi ze schodů, no síla, přímo na čelíčko a bříško, to byla rána, 4schody okachlíkované no málem mě trefil infarkt, sevřené všechny vnitřnosti v těle a já musela do práce. Tak k Dr.na kontrolu a potom babi celý den sledovala Eli jestli je OK a já se v práci užírala strachem. No síla, ale je všechno OK a Eluška nemá ani modřinu :wink:
11. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahojky, děkuji za odpověď. Pejska jsem také koupili a ten domeček vypadá super, ten bude zřejmě na Vánoce :slight_smile:
12. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
přejeme krásnou neděli

tak u nás je trošku zataženo,ale jinak to docela ujde
gábinka teď usnula a s ní všichni v baráku,jen já je hlídám a pes hlída venku :grinning:
tak jsem dneska ráno zjistila,že gábušce rostou všechny 4 špičáky najdenou,fláká jídlo a jen by chlastala čajík a kolem půlnoci se budí a chce ke ně do pelíšku,tak jí chvilku pomuchluju,šupnu zpátky a ona usne a je zase na chvilku klid,zrovna jsem dneska ráno nadávala:gábinka mi leze to postele a nenechá mi spát a davík chrápal celou noc,pořád jsem do něj strkala,ale bylo to houby platný,ke všemu vůbeco ničem neví :wink: :wink: :wink:
12. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahojky,tak já jsem od neděle teta :wink: :wink: :wink: Segra si nějak pospíšila,tak o dva týdny,ale co malej je nádhernej. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže máme dalšího kluka,jmenuje se Dominik,měl 51cm a 3,05kg.Ráno ve 4 odjela sanitou a před 11 už byl na světě,tak to na prvorodičku bylo fajn. :sweat_smile: :sweat_smile: No jo,máme to v rodině...já jsem se s tím taky nemazlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: V deset večer jsem šla a ve dvě už byl na světě a u druhého jsem šla ráno v deset a ve dvanáct bylo po všem.Rodit to jo,to by mi šlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak uvidíme jak to teď dopadne :wink: :wink:
Včera jsme se byli s MM podívat na domeček kousek od nás,tak 300m.Majitel je starý pán a chce už zůstat v domově.........je tam plno práce,ale jestli to vyjde,tak do toho půjdeme,jestli banky nebudoudělat caviky. :confounded: :confounded: :confounded: Je tam nádherné prostředí a pro děti úžasný,kéž by to vyšlo. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Venku se nám oteplilo,mám po noční,a doma plnopráce..musím podělat co nejvíc,protože ve čtvrtek pojedu pro segru a malého a to si ho budu chtít trochu užít.O víkendu určo posedíme a trochu oslavíme. :sweat_smile: :sweat_smile: Tak krásný den všem Fotečku dám do alba pa pa
14. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahojky!!

Dudusko - tak to sestře moc moc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: My jedeme v neděli do Brna za synovečkem Adámkem, tak už se těším, až si ho pochovám :dizzy_face: Vendulku učíme říkat Adámek, ale zvládá jenom Amák :grinning:

Madli - ať máte zoubky rychle venku a Gábušku už nic nebolí :wink:

Jinak jako dárek na první narozeninky se nám taky celkem osvědčil ten mluvící pejsan :slight_smile: A nějaký ten stan se mi líbí taky moc, ale tady by ho nebylo kam postavit :sweat_smile: A v tomto období roku je super ta cyklosedačka si myslím, my ji teď budeme kupovat - teda doufám :grinning:

Kyti - ty pády jsou nepříjemné :pensive: :pensive: Ale řeknu ti, že Vendys je taky řádný lump a neposeda, takže jich taky máme dost za sebou :sweat_smile: Tak ať už je jenom dobře :wink:

Vendy teď spí taky celou noc, tak po roce a půl je to fakt úleva :dizzy_face: :dizzy_face: ale když se vzbudí už o půl 6, tak jí dám flašku s mlékem a ležíme ještě u nás v posteli a doufám, že usne..někdy se zadaří, někdy už ne..budívá se tak mezi 6-7..večer jde spát tak po osmé a buď já nebo MM ji držíme za ruku a vykládáme kdo už všechno spinká (to přímo vyžaduje :grinning: ) a pak krásně usne :wink:
16. črc 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
ahoj

duduš gratulujeme k tetičkování :sunglasses:

holky jak vám usínají prckové?já dám gábince večer kaši pak si chvilku hrajeme pak jdeme koupat a když jí dávám do pelíšku tak dostane flašku s mlíčkem.Tůle jsem totiž řekla před známou,že dávám gábi usnou s flaškou mlíka a následovala přednáška o tom,že jsem si jí blbě naučila,že bude usínat takhle ještě ve třech letech s flaškou,že bych jí to měla co nejdřív odnaučit.No přednáška šílená :wink: ,ale já jsem ráda,že si malá vůbec to mlíko vezme a když ho chce na usínání tak ho prostě má :wink: .
16. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahojík holky,
no Elenka mi moc přes den nespí asi tak jenom hodinku a někdy se zadaří 1,5h. po obědě a večer už je tak unavená, že mi v 7 usne na rukou při mlíku. Někdy ale když spinká dýl tak chodí spát tak v půl 8 a když při mlíku neusne tak jde do postýlky, někdy se rozčiluje a cca po 15 min. usne, ale někdy musíme dát ruku a chvilinku vydržet až usne, ale někdy musím u ní být i dýl někdy zpívám ukolébavku nebo pustím hrající hvězdičku záleží co pomůže. Někdy vypije jenom 100ml mlíka a už nechce, ale spát taky ne, tak nechám vykřičet v postýlce, pak přinesu mlíko tak ho vypije, dá si dudlík do pusinky, otočí na bok a spinečká. Takže docela pohoda někdy :grinning: .

Holky tak v sobotu slavíme Elenčiny a moje narozeniny a zrovna má pršet a být hnusně no to je snad zákon schválnosti, ale snad to bude OK. S Eli už jezdím na kole tak týden a moc si to užívám po tak dlouhé době abstinence :slight_smile: . Eli se to moc líbí až na tu přilbu co musí mít na hlavince. Jinak se koupeme v bazénku a voda jí moc baví. Takže přilba a bazenek jsou dárky dané do předu a taky houpačka aby si jí vůbec užila když je takové škaredé léto i když poslední dobou to docela jde :slight_smile: :slight_smile:

Gabi jj, holky jsou čertice, to jo jsou po tatínkovi štírovi co? takže mají to mít po kom :grinning:. A jak se jinak máte, co nového už umí Vendulka :slight_smile: už je velká holka.

Dudus gratulujeme sestřenici k Dominkovi a přejeme hodně štěstíčka :slight_smile:

Dnes ma sestřenice narozeninky tak uvidím kdy to všechno oslavíme :slight_smile:
16. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahoky, také moc gratuluji k narození Dominika :dizzy_face:

U nás bylo usínání v pohodě, dostali pusu na dobrou noc a za chvíli spali. Ale tak 2 měsíce zpátky jsem musela být s malou v nemocnici a tam se nám to úplně rozhodilo. Takže večer koupání, kaše a jdou do postýlky a musím je také držet za ruku než usnou. A bohužel jen já, jinak řev :confounded: Ale řekla jsem si, že to tak dál nejde a od narozenin tam s nimi sice jsem, ale už je nedržím. Malý má v ruce dudlík, Nelinka také vždycky něco drží a učím je usínat takto. Uvidíme, zatím to celkem jde.

Také chceme v sobotu slavit narozeniny dětí s příbuzenstvem - mělo být grilování. No bohužel, budeme to muset udělat doma :cry:
17. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
ahoj JULIETKO

já jsem úplně zapomenula popřát NELINCE a TADEÁŠKOVI :frowning2:

TAK DODATEČNĚ VÁM ZLATÍČKA NAŠE DVOJITÝ :sunglasses: PŘEJEME VŠECHNO NEJLEPŠÍ HODNĚ ZDRAVÍČKA,ŠTĚSTÍČKA A LÁSKY :grinning: :sunglasses: :grinning:
maruška,gábinka a davík
17. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.