• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahoj holky,
u nas totalni nestihacka, v tehle vedrech malej moc nespi, takze furt krmime, a kdyz se zadari a spi, tak uklizim, peru, zehlim...
Dudus, gratuluji k Dominikovi...
Kyti, krasne narozeniny Tobe i Elence :slight_smile:
A nasim dvojcatkum preji dodatecne tez vse nej :wink:
17. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Milá Elenko,přejeme Ti vše nejlepší k snešním narozeninám :grinning: :sunglasses: :grinning:

krásnou oslavu ELENCE,NELINCE A TEDEÁŠKOVI hlavně nebe bez mráčků a už se těšíme na fotečky :grinning:
18. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojky, to je ale hnusné počasko..ještě ráno to vypadalo na koupání a myslela jsem si, že odpo pojedeme na kupko a pak už jenom fuj a hnus :frowning2: :frowning2: Ale byla jsem s Vendy na kupku včera s babí, strejdou a synovcem a neteří a to bylo suprově :sunglasses: :sunglasses: Tak s tatínkem až zase někdy jindy, no..

Dvojčátkům přejeme taky všechno nej nej nej, hlavně zdravíčko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A Elence a Kytince taky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sice prší, ale snad si oslavičku užíváte i tak..co máme říkat my, zimní děti :grinning:

Kyti - jj, celý tatínek štír :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Jinak Vendy je fajn..někdy se umí hezky zlobit, ale je to šikulka, šak jak všechny dětičky :dizzy_face: povykládá už všechno možné i nemožné, tak fakt sranda je s ní :wink:
18. črc 2009 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, taky se hlásím.
Jak je venku hic, tak jsme furt tam. Dne sjsme pro změnu zavřený doma, celý den leje. Baru už po obědě nespí, tak si vždy jen tak lehneme, abych si odpočinula.U pc taky dlouho nevydržím, bolí mě pod žebrem.Zkoušíme nočník a docela ok, dnes se tam i vykadila, když je nahá, tak je to uplně v poho, ale jak má ňáký věci na sobě, tak si řekne jak kdy.
Přeji všem krásnou oslavu, to je děs jak to letí. Hlavně zdravíčko!!!!!
Já už jsme něco vyprala na mimi, a pomalu to vše připravuji.
Olli, to je naprd, že malý nespí, Baru byla fakt zaltá když byla malá, mám na to hezké vzpomínky, doufám, že druhé bude podobné.
18. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
Dudus, přejeme vše nej DOminikovi, hezé jméno, ale MM se nelíbí. To si segra pospíšila.Hlavně, žeb jsou v pořádku.
S tím usínáním, tak Baru usínala večer jen při prsu, když vytuhla přenesla jsme jí do postýlky, následně s lahvičkou se sunaram, čajem apd. Jinak neusla.A pak jsme odbourali lahvičku a přešli na hrníček a usíná ůplně v pohodě sama, nemá žádný problém s tím, že by hledala lahvičku a to s ní usínala cca 1.5 roku. tak bych se toho nebála.
18. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
Všem děkuji za gratulaci k tetince.No jo,povýšila jsem,ale být mámou je stejně nejkrásnější. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zdeni tobě už se to taky blíží.Jsem sem nakukovala a pak jsem tě tu nějak déle neviděla,tak už mi to vrtalo hlavou........ale pak jsem si řekla,že bys dala vědět.Sluníčko táhne všechny ven,ale pracovat se moc nedá.Zahrádka mi zarůstá.Tento víkend děláme dřevo,tak je dost práce kolem toho,ale dnes už to bude hotové.Za 14 dní mám konečně dovolenou tak snad bude i potom krásně. :wink: :wink: K vodě bych chtěla,ale když čtu o sinicích apod.,tak nevím nevím.Máme rezervaci na Macochu,ale copak vím jak bude,chceme na lodičku,ale s těma slejvákama nevím jestli to půjde.No,uvidíme,asi to necháme na poslední chvilku a uvidí se.Mladší ségra miluje Harryho Pottera....ten je teď v kinech tak jsme přemýšleli,že ji vezmeme tam,bude mít narozky.......a samozřejmě pro ni mám i dárek..oranžový pás ke kimonu.Bude dělat brzo zkoušky,tak to musí udělat,aby si ho mohla uvázat. :wink: :wink: :wink:
Zdeničko už se těším,až napíšeš,že jste čtyři a snad potom příjdu na řadu i já. :unamused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahojky, moooc děkujeme za gratulace a také přejeme všecičko nejlepší Elence úsměv na tváři, hodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face:

O víkendu jsem zmokli jen trošku, naštěstí jsme stihli ugrilovat i rozbalit dárečky. Dětem se líbí, dneska oba seděli u pejska a natřásali se když hrál.

Já jsem chtěla také DOminika, mě se to jméno moc líbí, ale MM nechtěl .. ale neva, to které vybral se mi také moc líbilo :sunglasses:
20. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Zdeni, jestli budete mit akcni miminko jako je to nase, tak se mate na co tesit :slight_smile:. Ale je to proste andilek i kdyz nespi a trapi ho prdiky :slight_smile:
Vcera jsme byli v poradne - 5 tydnu a mame 5630g :slight_smile:
Jinak holky, chtela jsem se zeptat, jak je to s vitanim obcanku? Musite se o to hlasit sami, nebo Vas oslovi? Predpokladam, ze kdyz jsem si zazadala o porodne, tak prcka dali do evidence obcanu nasi casti Prahy a meli by ho pozvat, ne? Vubec nevim jak to chodi, jestli mam zavolat na urad nebo cekat, nicmene bychom o to neradi prisli...
V zari zaciname chodit plavat (zatim je to v takovy obr vane) a cvicit s kojencem, tak jsem zvedava, jak se to bude nasemu budulinkovi libit...
21. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Olli, tak to je pěkný macíček.Já dnes prala mimi věcičky, ty jsou tak malinký, je to síla.Nás zvali na vítání občánků automaticky, nikam jsme se nehlásili.
21. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
ahoj holky
nás pozvali taky z úřadu,nikam jsme se nepřipomínali
jinak jsme dneska byli s MM na houbičkách,tak jsme přinesli tři kosíčky,tak to zpracovávam,ale pomohl mi to aspoň očistit
malá si přinesla nočník a chtěla na něj posadit,tak sedí a hraje si :wink:
zdeničko vy už to máte taky za pár,dáš nám vědět,až se mimísek vyklube?
22. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojíček holky,
děkujeme moc za přáníčka já i Elenka :slight_smile:
My jsme byli venku do 6 a potom se pokračovalo v oslavách v garáži páč bychom se domů nevešli, ale i tak bylo moc fajn. Elence se nejvíce líbilo odrážedlo, kočárek pořád chtěla nosit místo vozit a taky bazének se žirafkou.

My jsme se taky na vítání nehlásili, poslali pozvánku.

Jéé Zdeničko, no vidím, že se ti to krátí, no jestli to bude kluk tak bude chtít dříve tak chystej chystej aŤ nejsi překvapená. A co ti vůbec Dr. jak na tom jsi, už se tělíčko chystá?? A jak Baruška reaguje na to že bude mít sourozence???

Madlenko no jo no hříby hned bych si dala a ta fotka cos mi poslala hned bych si udělala smaženici :grinning: Byl TM s Gábinkou nebo sám? Gabinka je zlatá s tím jak si sama hraje a nosí nočník, to Eli jak vidí nočník tak začne řvát a vzpírat se, vůbec nechce lumpik jeden, ale co po ní můžu chtít když jsem byla prý úplně stejná :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jo jinak jsme měli roční prohlídku a Eli má 80cm a 10,5kg :grinning: a nedostali jsme očkování páč měla Eli zvýšenou teplotku po oslavách se moc unavila ale jinak je OK :grinning:
22. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Hodte zase nějaké fotečky at můžu skouknout ty naše drobečky a ty Zdeničko taky bříško ať můžeme tipovat co to bude jestli holka nebo kluk :slight_smile: :wink:
22. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj, jo už sec hystaám, včera jsme prala a čekám až bude zimějc a budu žehlit, protože toho mám fakt hodně. Už jsme si donsla i tašku, ale tu ještě sbalenou nemám.Kočárek už je taky opravený...no poamlu mám vše. Ještě teda vyprat a vyžehlit plíny.Jdu teď v po. do poradny, když jsme byla před 14ti dnima, tak jsem zatím byla zavřená a nic nenasvědčovalo tomu, že bych zatím měla rodit, tak uvidíme teď.BAru je zatím super, hladí bříško, tulí se, říká mimi a dává pít čajík, ale až bud edoma, tak nevím, uvidíme.
Te´d je samá máma, máma, tak M říkla, že mě jí asi ani nepřiveze do porodnice, že bych řvala já i ona:slight_smile:)tak uvidíme.
U nás je dnes na padnutí, tak jsme doma..
Určitě někomu z vás napíšu, nebojte.
23. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
tak jsem přidala 2 fotky bříška...
23. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Zdeni ty mas hezkej pupik :slight_smile:, doufam, ze jsi neporodila, vcera u nas byla bourka, no hruza... ja uz byla sbalena od 34tydne :slight_smile:
Holky ja su neskutecne utahana :slight_smile:, malej vubec nespinka, furt ho trapi brisko nebo je mu vedro, kdyz usne, tak uklizim, zehlim, peru a vecer kdyz se jen natahnu k MM, tak jsem v minute mrtva :slight_smile:, takze uspava on, abych aspon neco naspala... vstavame ve 4 nebo v 5 a to si ho vetsinou jeste vezmu do postele, ale to tak tlaci ty prdiky ven, ze stejne nespim, ale aspon Vojtik se vyspi a tak kolem 6:30 a 7 uz ma oci jak zarovky a zacina nam dalsi kolobeh :slight_smile:. Uz aby se pomalu zabavil sam... :slight_smile: koupili jsme mu hraci deku, tak jsem na to zvedava, zatim si sam se sebou moc dlouho nevydrzi :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
zdeničko já mám číslo pořád stejný tak když tak dej vědět a já to sem holkám hned napíšu :grinning: :sunglasses: :grinning:

olii,že si ten vojtík už nedá pokoj s těma prdíkama,ale ono ho to přejde a budeš mít taky klid a mír v domácnosti :wink:
24. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
tak kočky a koťátka,moje malá micinka už spinká a tak jsem zaběhla napsat co je u nás novýho :wink:

včera nám konečně připravil instalatér rozvody vody a odpadů,tak budeme moct připravit na betonování a pak už se nám stavba podkrovíčka zase rozjede :sunglasses:

zítra hned ráno odjíždíme ke davího rodičum a budeme tam až do neděle,kámoš potřebuje pomoct s betonovánim základů a tak se domluvili a půjdou mu kluci pomoct

už se těšim jak bude gábi řádit s lukášem :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

jinak v těch vedrech ani nevylejzáme moc ven,dopoledne chodíme nakoupit a pak si venku hrajeme,přes polednejsme radši doma,gábuška se hned opaluje do červena,i když je namazaná hned zčervená a já mám strach,aby se nespálila,no doma máme pěknej chládek a když trošku zaleze sluníčko,tak se jdeme projit po vsi a pak si hrajeme venku,nejvíc jí baví dorážet na psa a houpačka,jo a taky oblejzáme zahrádku a jíme co si na ní najdeme :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
24. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tu jen na skok po zase bezesne noci :slight_smile:. Manzel jel s Vojtou pro nove kapicky BabyCalm.
Jo a stve me, ze me tu mizi fotecka Vojtiska, co mam u jmena, uz 2x jsme ji tam musela vkladat... nejaky sotek...
Hezky vikend!
25. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Nebojte ještě jsme celá. I když není mi moc dobře, bolí břicho a je mě i na blití:slight_smile:)
včera jsme vyžehlila a narovnala věcičky do přebalováku a sbalila si tašku:slight_smile:)A dnes jsme žehlila plíny. Baru si pujčila ségra a jeli na návštěvu, tak jsme sem zasedla, ale dlouho nevydržím sedět. Bolí mě pod žebrama, jo jo ten konec....jo a docela se bojím porodu.
Olli, to je mi líto že malej nespinká...Baru jsem teda kojila i pčes noc každý 3 hodky, ale aspoň mezitím jsme se vyspala.
26. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
ahoj holky moje, tady je zase tolik novinek, ani vstřebat je všechny neumím :dizzy_face:

já tady dlouho nebyla, jelikož jsem si uhnala menší spáleniny a ležela jsem doma jak mátoha, no jo slunce asvětlá kůže nejde dohromady - už jsem zase fit :grinning: :grinning:

konečně mám snad to všechno špatné za sebou a už budou jen ty dobré věci. První pozitivita je byteček, který zdárně zařizuju, jestli chcete, tak mrkněte, já vím že to není nic moc, ale snažím se postupně a dělám to sama z peněz zdravotníka, tak mi kdyžtak upřímně řekněte, co na to říkáte. Teď jsem našla ještě skvělou předsíňovou stěnua tu si pořídím příští měsíc, sice budu nějakou dobu na topinkách, ale to je mi teď jedno :dizzy_face:

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=370529&vImageID=3070543&vMoveINT=-1&vReferer=/album/myalbums.php?

snad to půjde otevřít

tak zatím pa moje holky a pusinku všem prďolátkům a vůbec, chystá se někdo otěhotnět?? To víte, nerada bych něco prošvihla :grinning:
26. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
ahoj holky

hlásím návrat z chocenic,gábinka si tao tam moc užila,hrálůa si s lukáškem a kájinkou a byla moc spokojená,MM byl pomáhat kamarádovi dělat základy na barák a tak je zmordovanej jako kůň,dva dny betonovali základy,no já si pokecala se švagrovou a s tchýní,byl to pěkněj víkend

no po špičákách se začíná hlásit jedna stolička,tak jsem zvědavá jak bude gábunka spinkat

megy je dost,že se taky ukážeš :sunglasses: :grinning: :sunglasses: byteček máš moc pěknej,obývák je velikej a co jsi udělala z tý ložnice,co máš za zviřátko,že je tam vidět klec?

olii fotečka ti mizí,páč tam máš vyfocenýho jen vojtíka,já měla vyfocenou gábunku a admi mi posla upozornění ať si předělám foto jinak mi tu gábušky vymažou,tak jsem tam dala jak jsme tam spolu a zatím je klid
26. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
megy blbě jsem si to přečetla-už vím,že máš OBÝVÁKOLOŽNICI :sunglasses: :grinning: :sunglasses: ,jo a moc se mi líbí sedačka a od koho máš kuchyň,
26. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
tak hezky po pořadě - klec je tam bez ferdy proto, že on lítal po bytě - takže klec je prázdná a při focení zdrhal.

Sedačka je z havířova stejně jako postýlka - navíc je to domácí výrobce, tudíž kvalita zaručená.

Kuchyň mám z orfy, ale dá se pořídit i z jiných firem, jelikož je to sektorová kuchyn nika - jabloň tmavá a vanilka, pracovní deska je růžový mramor, ještě musím nechat dodělat ten vršek, ale to postupně.

No, že se ukážu, já vím, ale makám tvrdě, ať mám ten byteček co nejdříve zařízený.
26. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj holky, moc se omlouvam ze vas tak zanedbavam, mame ted smutne obdobi... zitra jedu s malou na tyden do cech, o vikendu se k nam prida i M.
Pak se nekdy ozvu, mejte se krasne.
26. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky!!

Miluško - jak smutné období?? Něco se stalo?? :pensive: :pensive:

Megy - byteček hezky zařizuješ, fakt :wink: a Ferda je kdo? Králík nebo morčátko :grinning: sedačka je suprovní :wink:

Madlenko - tak fajn, že jste si výlet užili :dizzy_face: a řekni TM, že my bychom taky chtěli pomoct ze základama..někdy po prázdninách..tak přijeďte, ju? :grinning: :grinning:

Olinko a Zdeničko - vy máte obě fotku dětí v pase, tak si to změňte na společnou fotečku a bude to :sunglasses: ono je totiž v pravidlech napsané, že tam máte mít svoji fotku a né jenom dítěte :sunglasses:

Zdeničko - blížíš se ke konci..tak furt na tebe myslím :wink: a držím pěsti!!

Oli - nám na prdíky pomáhal olejíček z Bübchenu :wink:
26. črc 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz
Vendulka se dneska naučila jezdit sama po skluzavce, tak jsem z toho byla celá paf..natočila jsem si ji a taky vyfotila (pak dodám fotečku, dneska už fakt ne) Nejdřív jí babička ukázala, jak na to a pak se pustila po schodečkách sama a taky se sama sklouzla :dizzy_face: a pak furt jenom "eště eště" a už jsme ji z tama nemohli dostat :grinning: Jako nutno říct, že to není taková ta velká skluzavka, co bývá na děts.hřištích, ale docela malá (dělal ji brácha pro svého synka, tak ji mají na zahradě), ale i tak jsem na ni byla pyšná jak hrom :slight_smile: :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz
holky jedny šikovné :grinning:

miluškko, copak se stalo?? :confused: :confused:
26. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj, vezmu to jen rychle. nevydržím dlouho sedět. U dr,. v poho, jsme otevřená an půl cm, kontrakce žádný,ale mám streptokoka, tak mi před porodem musí píchnout antibiotika, za týden na KO.
Myslím na vás. Pa
27. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
zdeničko my na tebe taky myslíme a už se jako tety koníkovky moc těšíme na další přírůstek do naší rodinky :grinning: :sunglasses: :grinning: opatrujte se !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gábi vendy je šikulka :sunglasses:

megy tak co máš za to zvíře doma?????že by chlap????

miluško drž se ,máte těžký a smutný období :frowning2:
27. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.