• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Zdeni, no ja byla na 2 cm mesic a prd :slight_smile:, ale myslime na Tebe at je to rychle :slight_smile:. Ja mela taky streptokoka, ale D, a to v porodnici nikdo neznal, tak to neresili :slight_smile:

Gabi no vidis to, jakou mate doma sikulku :wink:

Megy, hezky bytecek, mam rada barevne steny :wink:
28. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
zakrslý králíček - beránek, jo chlap, kéž by :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
HOlky vsem moc dekuju za IP, jste skvele. Ted jsem u kamosky, zitra vecer jedu domu... ozvu se po navratu.
28. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
milus drž se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Milu myslime na Tebe, drz se!

No a pro info - dnes je nam 6 tydnu, na KO jsme zjistili, ze merime 59cm a vazime 6100g, coz je oproti minulemu tydnu prirustek 500g :grinning: aneb mame doma otesanka :grinning:
29. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Zdeničko - to my myslíme na tebe!!

Miluško - na vás taky!!

Olinko - tak to máte šikulu, jen tak dál :wink: To my jsme tu včera měli na rychlonávštěvku malého Adámka z Brna a je tááák krásňoučký :dizzy_face: a malilinkatý, že to ani není možné..má pořád o půl kila míň než měla Vendys porodní váhu :sweat_smile: a je mu necelý měsíc :grinning: Ale máme doma velkou žárlivku teda, Vendulka mě pořád tahala za ruku a říkala: mamííí, pocééém :grinning: a to samé, když Adámka chovala babička :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, přidala jsem fotečky z oslavy jestli se chcete podívat. Jinak malý už krásně chodí, Nelinka zatím ne.

Zdeni, už se ti to blíží, už aby to bylo, že? Já myslím, že porod budeš mít OK, Barunka přece také šla ven raz dva.
Streptokoka jsem měla taky, dostala jsem před porodem 2 kapačky a pak, myslím, ještě po porodu.

Megy, byteček vypadá hezky, jsi moc šikovná, jak to zlvádáš :wink:

Olii, vydrž, já vím, že se to lehce řekne, ale za čas to malého přestane trápit. Přeju vám, aby to bylo co nejdřív. Nám pomohly hodně ty drahé Probiotické kapky (ale jezdili jsem pro ně na Slovensko, tak nás to vyšlo líp) a masírovat bříško.
30. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Oli, já byla v tomhle týdnu už s Baru utevřená taky na 2 cm, a pak jsme porodila přesně na termín.
Juliet, snad to bude ok, Baru byla rychle, tak to druhý snad bude taky, ale člověk už ví do čeho jde, tak se trochu bojí, při prvním to je strach z neznáma...Fotečky moc krásný!!!!
31. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Juliet, krasne otecky, jak prckum chutnal narozeninovy dortik? :slight_smile:
Konecne jsme snad nasli dudlika, ktery nam chutna :slight_smile: a uz si nebudeme cucat palecek :wink:
31. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
My jdem dnes na oslavu Petry, sice má svátek až za 17 dní, ale my máme za 14 dní termín, tak už by to nemuselo vyjít. Pořád bojujeme s tím klučičím jménem....Tomáš, Filip, Matěj...
Dnes má Baruška přesně 22 měsíců.
1. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
ahoj holky
tak hlásím,že mám sobotní úklid za sebou,ještě pozaleju kytky a mám klid :grinning:

my máme tátu na tenisovim turnaji a mamku a gábinku jsem poslala na procházku,abych to stihla udělat v klidu,gábi mi totiž pořád leze do kýble s vodou a když vysávam tak mi tahá za vysavač,ještě,že máme ten velikej Eta Neptun,že ho neodnese pryč
:sunglasses: :grinning: :sunglasses:
1. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
zdeni užijte si to na oslavě a vem si sebou tašku do porodnice,co kdyby náhodou se chtělo prckovi ven a taky oslavovat :grinning: :sunglasses: :grinning:
jinak mě se líbí TOMÁŠ
1. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Madlenko, my to naštěstí máme ve vedlejší vesnici, tak je to ok.
Tomáš u nás zatím vedl, ale MM začal vymýšlet ještě jiný, jinak u Bary byl taky.
1. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
ja hlasuju pro Mateje :slight_smile: apropo ja myslela, ze nevite co to bude... nebo proste vybirate jmeno pro pripad, ze to bude chlapecek? a jake jmeno date holcicce?

my dnes byli na vylete - totalne me prcek zeblil :ú. nejake fotecky dodam - bylo to moc super :wink:
1. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
ahojky,mě se líbí Tomáš...........proto mám jednoho doma,že jo. :wink: :wink:
Jinak jsem byla u dr.,zase stimulace,plno prášků,injekci jsem dostala.....jako minulý měsíc měla sestřička tupé jehly.....to je zážitek...ještě dnes mě bolí pr...... :confounded: Jak jsem lezla dolů,tak jsem málem dostala křeč do nohy.
Jsme sami doma,volný víkend a já potom hned 14 dní dovolené.Sice se nikam nejede,ale ten klid ...hurá.
Včera jsme byli spolu s lese na borůvky,ale MM jich víc snědl než nasbíral. :grinning: :grinning: :grinning: Potom jsme se ještě pustili do zahrady.....zdědili jsme tu velkou po předchozím nájemníkovi,ale on tam měl jen dvoumetrový plevel jinak nic,tak se pokoušíme to dát dohromady,ať máme kde posedět s návštěvama apod. :slight_smile: :slight_smile:
Zdeni ještě celá??Už to nebude dlouho trvat a zase budou mít doma co slavit. :wink:
Minulý víkend jsme byli na akci u kamaráda.On jednou do roka pozve všechny přátelé a dva dny se baví a pije a jí apod.Bylo to fajn,ani jsem doma nevařila,nemělo to cenu.Třetí den nás pozvali ještě na oběd......prostě pohoda. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale ještě,že je to jen jednou do roka. :wink: :wink:
2. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Tak já jsem pro Filípka (dokonce jsme ho měli jako druhého kdyby Nelinka byla kluk)

My jsme se dnes čvachtali u našich v bazénku, zajímavé je, že vodu milují. ALe když jdeme na plavání, tak tam je řev :unamused:

Dudu, jaké máš léky?
2. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
ahoj holky, jen na skok, mě se líbí Tomáš :grinning:
2. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Juliet beru Clostilbegyt,pak injekce Pregnylu a teď si jdu pro Duphaston.Chodím na měření foliků,teď jsme měli docela dost a čtyři co byly dominantní.......tak snad to konečně vyjde.Polyp je pryč a já doufám,že to byla jediná překážka. :wink: :wink: :wink: Četla jsem tu docela dost o dvojčatech....že je tu docela šance.....i ty bychom brali,ikdyž doma dva kluky máme.Ale taky tu holky psaly o syndromu mizejícího dvojčete....toho bych se docela bála. :confounded: :confounded:
Kluci měli letos 15 a 10 let,tak si myslím,že bychom to zvládli v pohodě.S dr.jsme se domulivili,že to zkusíme asi do konce roku a pak by mě stejně poslala na umělé.Byla bych ráda,kdyby to vyšlo dřív...........ale víš jak to je. :frowning2:
MM snažení teda bere vážně :grinning: :grinning: :grinning: a rád mi připomíná....co říkala paní doktorka!! :grinning: :grinning: :grinning: To já mu pořád připomínám,že už nejsem nejmladší ............on je mladší o osm let....tak to se mu to snaží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ikdyž kluci teď byli u babiček na prázdninách,tak bylo doma krásně celý víkend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Dudus, taky jsme to takto zkoušeli, no nevyšlo to, ale pak už ano, takže moooc držím palečky. Mě Pregnyl píchal manžel do břicha, já jsem to sama nedala, jsem máčka. :grinning:
4. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
duduš my máme gábiku taky díky clostíku a pregnilu :wink: :sunglasses: :wink: ,ale chvilku to trvalo :grinning:
4. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Já jsem na něm byla už minulý rok,ale pak dr. objevila ten polyp a vlastně až letos v březnu jsem šla na zákrok a od května jsme zase na Pregnylu a teď přibily ještě ty prášky.Snad to k něčemu bude....sanžit se fakt snažíme,hlavně manžel. :wink: :wink: :wink: Teď ho napadlo,že by mohl jít znovu na spermiogram.......asi má strach,že je na tom hůř....ale já si myslím,že se bát nemusí.....on měl ukázkový. :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes vezu segru s Domčou do nemocnice do Krnova,asi 45km.....měl žloutenku a nějak se to nelepší a má špatné jaterní testy,tak proto. :cry: A zítra zase pro ně.Ještě,že mám tu dovolenou.Příští týden máme společnou s MM,tak to už si budu užívat. :wink:
6. srp 2009 v 07:19  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jdem vanickovat :slight_smile:, jsem zvedava, jak se to nasemu prckovi bude libit, sice mame trosku rymu, ale snad to bude OK - jinak od vcerejska je to zlaticko, furt se smeje, povida si a spinka :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojda, celá ještě jsem, ale přežívám se dá říct. V po. jsem bylau dr.a jsme na 1 cm otevřená, jinak se nic neděje.Jen že den po mým termínu zavítají porodnici, bude se malovta, tak to snad stihnu do tý doby.
V úterý mě chytli křeče do břicha, že jsme sotva chodila a obracela se v posteli. Bylo mě na blinkání, no děs, tak jsme celý den ležela, naštěstí to přešlo a k dr. jsme nejeli.Včera mě ještě zakázali cokliv dělat, a dnes už je to ok, až na kopání do žeber...Tak měl baru na starost MM a jak to je znát, už to není jen máma, máma.
6. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Zdeničko, drž se!! Držíme ti pěsťule všichni! :dizzy_face: Hlavně nic nedělaj, žádné pracování na zahrádce a podobné aktivity, jak ty máš v oblibě :grinning:

Já jsem se včera dověděla, že sestřenka, co spolu celkem často trávíme čas, tak že je těhotná :dizzy_face: vyšlo jim to opět hned napoprvé :grinning: tak má radost :dizzy_face: a já za ni taky :dizzy_face: miminko se narodí v březnu a bude se sestřičkou přesně o tři roky :wink:

Já vím, Dudusko..někdo to má takto hned (i já jsem byla takový případ) a někdo musí dloooouho čekat..je to nespravedlivé, to ano :pensive: ale tobě přeju, aby vám to taky brzičko vyšlo a ke klukům přibyla krásná holčička :dizzy_face: :dizzy_face: A já myslím, že když se manžílek do toho snažení tak obul, tak že to půjde jak po másle :grinning:

Ještě jsem si vzpomněla..jedna kamarádka čeká už čtvrté miminko :fearful: tak to je teprve mazec si myslím..má už tři kluky a moooc touží po holčičce, tak jí to moc přejí všichni..ale být ní bych asi zešílela, protože nejstarší synek bude mít teprve 5 let, pak má 3letého, další má rok a půl a čtvrté miminko se jí má narodit v prosinci..no mazeeeeeeeeeec :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
Zdeničko tam v pondělí na 1cm...hm,tak co dnes,jak to vidíš. :wink: Myslíš,že budeš ještě na víkend doma?A tak jak píše Gábi...nic nedělej ..odpočívej :wink: :wink: :wink:
Gábi máš pravdu....někdo hned,někdo později....mě to nevadí když to bude později,hlavně aby se zadřilo. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No,ta tvoje kamarádka má odvahu nebo opravdu miluje děti.Čtyři děti...to bych se nebála,ale tak brzo po sobě...to jo.To jsou skoro jesličky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tady u nás je jedna mamina a ta má pět dětí ,dvě teda skoro dospělé
a teď čekají další...dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
ahoj holky
tak jsem doma sama,gábinka jela s babičkou na procházku a david je v plzni a odpo půjde do práce
já se chystám umýt nádobí a trošku poklidit a roztřídit vyžehlený prádlo
zítra jsme pozvaný na oslavu narozenin a večer chceme vyrazit na zábavu,už jsme dlouho nebyli a i davík má vyjmečně chuť vyrazit za kulturou :grinning:
no a v neděli se chystáme na dlouhou procházku na náš kopec Třemším,je tam pouť a tak vyrazíme hned ráno a dáme si tam klobásku a pokecáme,bude tam mše svatá u kapličky a pak se sedí a popíjí a diskutuje a chodí se dívat na rozhlednu,už se těšíme,gábinka už tam loni taky byla,tak letos tam půjde taky :sunglasses: :grinning: :sunglasses: ,musíme,ale vyrazit brzo,protože už se jí v kočíkumoc nelíbí a bude muset jít chvilku po svejch tak aby jsme tam byli včas :sunglasses:

zdeničko ty se opatruj a NIC NEDĚLEJ!!!!

duduš vy se koukejte pořádně snažit,však se zadaří,já vám věřim :sunglasses:

a ostaní kočky a koťátka mějte se krásně a nezlobte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
holky mám pozdravovat od Milušky a vzkázat,že se o víkendu ukáže :wink: na koníkovi
7. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
Chichi,prej o víkendu...no,to by se tu musela některá z nás ukázat.......to léto je žrout času....pořád se někde sluníme,lítáme a jsme do večera venku,tak na koníka je málo času,ale my to zase doženeme. :grinning: :grinning:
Tak MM měl mít tento týden s námi dovolenou,ale dnes šel ještě do práce...prý jen rozjet provoz a dohlídnout na to.No,tak to jsem zvědavá kdy dorazí domů??? :frowning2: :frowning2: Chtěl jet do Prahy do ZOO,ale mě to letos moc neláká a ani kluci nechtějí moc jet....raději bysme jeli na horské minikáry a bobovou dráhu a Kubík chce jet chytat ryby.Tady je takový rybník kde chytí každý....ale co si nachytáš to pak musíš zaplatit...ale cena 120/kg za pstruha není tak moc,navíc když je čerstvý a ne zmražený. :sweat_smile: Tak uvidíme jak se ještě domluvíme....ale asi budeme kapánek dohadovat :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
ahoj, já o víkendu zase jen přežívla. Ležela jsme celou dobu, zase mě chytli ty křeče a dokonce jsem měla navečer i teplotu , ale pohyby jsem cítila, tak jsme tak nepanikařila. V po. jsem byla u dr. a jsem už otevřená za 3cm, tak si myslí, že to bylo k tomu. V pá. už jdu na rizikovku do nemocnice , dr. má pak dovču a v so. zavírají porodnici, tak si myslí, že by si mě tak už mohli nechat a kdyžtak mi pomoct. Jinak jsou u nás všude stop stavy...
11. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
ahoj kočky
my jsme měli náročnej víkend :sunglasses: ,v sobotu oslava narozenin a pak zábava,tam jsme se moc vyřádili,david tančil jako o závod,byla sranda,domů jsme dorazili v půl druhý a v půl sedmý nás budila gábinka a v osum jsme vyráželi na Třemšínskou pouť :grinning: :sunglasses: :grinning: ,docela náročnej výstup na ten náš kopeček :wink: ,když jsme se odpo vrátili tak jsme jen odpočívali,přijela k nám návštěva a holky tady zůstaly a tak mám chůvičky ke gábince a mám tzakovou dovolenou
teď odjely s mojí mamkou na výlet a my jsme s gábunkou zvostaly doma,malá už spinká v kočárku venku
přes noc pršelo a tak se krásně dejchá,jak to ten deštík všechno umyl,to je pro mě alergika paráda :dizzy_face:

tak zdeni jak jste s mimískem na tom????
duduš a co vy a snažení?
a taky megy se už dlouho neukázala,potvůrka jedna,copak asi dělá :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.