• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Zdeničko, tak ti moc moc držíme pěsti, aby si miminko samo řeklo, že to do pátku zvládne samo :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, ahoj :slight_smile: Tak Zdeni, jak je? A jaké máte jméno pro holčičku jestli to není tajné?

My jsem v sobotu byli na country festivalu, dětem se to moooc líbilo, Nelinka laškovala s muzikanty a Tadýsek chodil, sbíral kamínky, tančil .. prostě paráda. A v neděli jsme se koupali a poseděli s rodinou na zahradě, moc hezké to bylo. Dnes je teda hnus fialový, odpoledne jedeme na plavání, tak se aspoň dostaneme ven. Jinak bych v tom dešti nešla.
11. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
copak asi dělám?? no holky já zase mám krušno. Přišli mi nějaké penízky na účet, ale kutálejí se a kutálejí, koupila jsem si nový koberec do největšího pokoje - to byla snad poslední největší položka v bytě - teď už jen drobnosti, takže jsem natahovala koberec, zvláště pak, když se na mě vybodli kolem - ještě že existují výborné pomanželské svazky:grinning:
hla jsem si trochu se zády, ale díky cvičení to nebylo tak hrozné. Koupila jsem si botník, skládala jsem si ho sama, ale připadala jsemsi chvílema jak Pat a Mat :grinning: :grinning: :grinning:

Takže v cirku přibyl koberec, botník, nové peřiny, jeden splacený dluh u mamky - nesnáším to slovo - dluh, ale když je člověk sám, tak mu asi nic jiného nezbyde, než si říct ač nerad o penízky. Díky sestřičce a nastávajícího švagra mám doma kultivovaně - oživila mi byt květinami. Jináč zavináč jsem relativně O.K. Už se nemůžu však dočkat pohotovostních služeb - další penízky navrch, taky teda začínám navíc pracovat doma, alespoň si vydělám bokem nějaké ty penízky, a co dál???? No já vám holky nevím, ale chlap mě nějak minul :dizzy_face: :grinning: , v práci to jde, jo vlastně mám zaplacenou týdenní dovču v rodišti Jeseník - na horách na Červenohorském sedle, tak si budu užívat samoty. Potřebuju to jako sůl - žádní lidé, vyčistit hlavu, no myslím, že každá z Vás by to asi teď brala taky, no nemám pravdu??? :wink: :wink: :wink:

No jinak koukám, že ratolesti dělají jen samé radosti a tak to má být. Říkám si, zda ještě někdo přispěje do rozrůstání říjenek v podobě mimuška?? Tak holky pochlubte se :grinning:

Já to asi nebudu, ale nikdy neříkej nikdy, že??
No jinak s chlapama je to na bednu - jeden, co jsem si myslela, že jsme na jedné vlně mi řekl věci, které mě dokázali dostat do stavu zapojení mozkových buněk o mě samotné - ač to nemyslel tak jak to řekl, v podstatě to tak asi je - užij si a konec - prostě sex a co čekáš dál?? Zná to hnusně - zvlášt pro mě, ale co bych vlastně chtěla, když má rodinu na rozpadnutí. No nic , já budu končit, ted bych tady mohla být častěji, když už mám to nejdůležitější v bytě za sebou

opatrujte se mi - papa
11. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
ahojík holky,
mock vás zdravím.
Zdeničko taky moc držíme palce a myslím na tebe abys to zvládla parádně a vše šlo samo tak jak má :slight_smile: . Už se těším na toho vašeho druhého prcka.

Megy to bych taky brala dovolenou v Jeseníkách jen tak sama bez nikoho aspoň na víkend :slight_smile: ale my asi nikam nepojedeme. Měli jsme teď 3týdny na maltě s novou koupelnou. Teď mám MM nemocného tak nám chybí ještě dát pákové baterie a přistavit umyvadlo se skříňou a vanu, topení a drobnosti jako je držák na toaleťák, štětku na WC, věšáky, zástěnu k vaně apod... no ještě toho je dost, ale aspoň už není bordel.

JInak u nás nic nového pořád máme jenom 2zuby. Teda jedna novinka je, včera se Eli zamotaly nožičky a máme opět silniční exzém a zase na pusince, dávám fotku do alba :grinning: :grinning: . Je to prostě rarach který neposedí, doma jí nic nebaví, pořád jenom dělá bordel a vytahuje všechny věci páč jí nic dlouho nebaví, tak jak je hezky jsme pořád venku a pořád lítáme :grinning: :grinning:

Moc vás všechny zdravím a asi pojedeme jeom tak na víkend na Moravu na Ostrožskou novou Ves v září a do ZOO apod....
11. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
NOVINKA DNEŠNÍHO DNE:

ZDENIČKA DNESKA RÁNO VE 2hod.12minut PORODILA HOLČIČKU

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: TEREZKU :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

VÁHA 3580g a MÍRA 51cm,porod byl rychlej,prý nestihli ani připravit manžela :wink: .
12. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
Moc vám gratulujeme a přejeme Terezce hodně zdraví,štěstí,spokojenosti a lásky a ty nejhodnější rodiče :dizzy_face: .
Maruška,Gábinka a Davík
12. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
Vím...Zdenička mi taky písla a samozřejmě se přidávám s gratulací.CELÉ RODINCE HODNĚ ŠTĚSTÍČKA A HOLČIČKY AT KRÁSNĚ ROSTOU.TEREZKA JE MOC HEZKÉ JMÉNO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už se moc těším jak Zdenička dojede domů a hodí sem nové fotečky.Jéééé,holčička,budu si muset někde vysomrovat balic.Tak se mějte pa :wink:
12. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Zdeni, velka gratulace :slight_smile:. Je super, ze to slo tak rychle a mas to za sebou... Prejeme male princezne hodne zdravy a ty se dej brzy dohromady, tesime se na fotecky :wink:.
12. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojík,
Zdeničko, velikánská gratulace a přejeme všechno nejlepšíííí hodně štěstíčka, zdravíčka, a ať malá Terezka dělá jenom radost. Je super, že máte holčičku aspoň si spolu vyhrajou holky jedny :grinning: . Je to krásné, dvě holčičky by se mi taky líbily :slight_smile: . Hodně moc štěstí a Zdeničko naber rychle sílu a ať jste brzo doma a vpořádku obě dvě :slight_smile: .

Už se taky těším na fotečky obou princezen a statečné maminky :slight_smile: a na podrobnosti.
12. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahojky!! Gratulace největší, Zdeničko :dizzy_face: :dizzy_face: Ať Terezka hezky roste :dizzy_face: :dizzy_face: mít dvě holky je super!! :slight_smile:
12. srp 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, přišla jsem nakouknout, co je nového a ejhle ... takže VELIKANÁNSKÁ GRATULACE, TEREZCE PŘEJEME HODNĚ ZDRAVÍČKA, ÚSMĚVŮ A LÁSKY.
12. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
to je parááááááááááááááda - další holka do party - jen tak dál. Hodně zdravíčka terezce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:,

tak jak se asi maji nase Zdenicka s Terezkou v porodnici, co? :slight_smile: Uz abyste holky byly doma a ukazaly se nam v cele sve krase :wink:

Tak my zase vcera byli plavat :grinning:, malej je z toho nadsenej a ja asi jeste vic, jednu fotecku z plavca jsem soupla do albika, pak mame uz jen video a to sem nejde dat :slight_smile:. Uz se moc tesim, az budeme chodit plavat a od zari zaciname cvicit, tak jsem na to zvedava...

Milu, jak se vede ty nase rijenko jedna? Doufam, ze jsi v poradku a vse zvladas...

Dudus: tak ted je to tehulkovani na tobe, tak se doma snazte o 106 :slight_smile:
13. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky,

psala mi Zdenička,že se mají s Terezkou dobře,malá pěkně papá a spinká.Barunka říká mimi a pořád dělá malá :grinning: .
13. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahojda, tak se hlásíme z domu. včera nás pustili a sžíváme se.
terezka je hodné mimi, skoro pořád spinká, mlíka mám dost, tak nakojím a většinou u toho vytuhne. Baru pořád mimi, mimi a chce dělat malá.Kouká když hámá a přebaluji apd. takže zatím super.
Porod jen v rychlosti, odtekla mě voda s tím, že jsme měla křeče v podbřišku , to bylo 00:12, a tak jsme volala do nemocnice , jestli mají volno, jo, máme přijet. Tak mě natočili, dali kapačku a začli sepisovat, pořád jsem měla ty křeče , no a při jedný jsme cejtila, že mimi už chce ven, tak to říkám dr. , ona mě vyšetřila a řekla hm hlavička, tak mě rychle naložili na vozejzk a jeli se mnou na porodní sál. Říkám, co MM, oni, že ho připraví.Vyskočila jsme na stůl a pči 3tím zatlačení na jednu kontrakci vylezla Terezka, bylo to tak strašně rychlý a nečekaný, že jsme tomu nemohla uvěřit. Samo, že to MM nestihl.Bylo 2.12. Tak pak byl při mytí, vážení apd. Sice nás to mrzí, ale lpší, než kdyby tam byla ajá tam půl dne hekala. Pak mě teda šili, trochu mě potrhala...ale lečení po porodu je teda o hodně rychlejší než při prvním, už jsem skoro ok, nekrvácím, sedí s emi taky dobře...
Zase se ozvu...je to super drobeček a Baru je najednou velká holka, to mě ke líto....
16. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoj zdeničko,

vítáme vás zase mezi máme koníkářkama :grinning: :sunglasses: :grinning: ,je dobře,že se barunce terezka líbí,počkej,jak se o ní bude starat,bude to její opatrovnice :wink: .prod teda pěkná rychlovka je dobře,že jsi to tak pěkně zvládla.prosím tě co připravovali na mamželovi,že ani nestíhal?
16. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Zdeni, tak to klobouk dolu, takhle bych chtela rodit taky :grinning: Snad priste :wink:. Taky by me zajimalo, co na manzelovi pripravovali, to ten muj sel na pokoj hned se mnou ...
Tak se holky drzte a vsechno zvladejte na jednicku :wink:
16. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
Zdeni šikulka jsi,teda obě...škoda,že manžílek nestíhal,ale na druhou stranu,jak píšeš lepší tak než aby jsi tam půl dne sténala a on musel trpět taky. :wink: Už se moc těším jak přidáš fotečky a budu moct porovnat s Barborkou. :dizzy_face: Dnes mi skončila 14 denní dovča,tak jdu ráno do práce,ach jo....raději bych byla doma s mimískem...snažíme se o 106 :grinning: :grinning: :grinning: snad to přinese konečně ovoce. :confounded: pa pa
16. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
No teda holky kde jste všechny??No jo,sluníčko tak nikde nikdo.....já se tu pořád dívám jak budou další fotečky a pořád nic. :wink: Tak brzo ahojky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
ahoj kočky
tak koukam jak se nám to tady zvrhlo v lenošivej srpen :wink: :wink: :wink: ,jo jak je pěkně tak my jsme pořád venku,jen po obědě jsme doma na spinkání a přes to největší sluníčko

gábinka si stále chce dřímnout dopoledne,někdy se mi podaří jí zabavit a s mírnou protivkou to dotahneme až k obědu a pak zalehne a spinká,ale někdy proště usne a pak nemůže zase zabrat po obědě :wink: ,chodí spát kolem sedmý hodiny večír a ráno vstává kolem šestý,někdy dřív někdy dýl.
jinak kamarádka vyklízela věci po svojí holčičce a tak jsme gábince přivezli dět.golfáčky,tak do nich hned dala panenku a vozila jí a hrozně se u toho tvářila důležitě,pak jí dala do kolíbky a houpala jí :grinning: ,no nasmějeme se s ní teď moc :grinning: .

zdeni přihoď nám nějaký fotečky terezky a barunky,prosim prosim :sunglasses:
19. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
19. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
ahoj ve sluníčka,
tak jsem dneska koukla gábince do pusinky na ty zuby a už se jí klubou stoličky nahoře,má tam vidět bílý tečky,teď spinká po obědě,který moc nechtěla,a pak půjdeme ven do bazénku
20. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jenom na skokánka..jdu se s váma rozloučit na chvilku..v sobotu jedeme na dovolenku do Štůrova, tak abyste věděly :sunglasses: všechny se mějte moc krásně i s dětičkama, papááá!! gábi s Vendy
20. srp 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
holky moc si to užijte na dovče a už se těšíme na fotečky
:sunglasses:
20. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
ahojík holky,
Zdeničko vítám tě doma, taky se těším na fotečky, ale určitě teď nevíš kde ti hlava stojí co s miminkem a ještě do toho Barunka, je už to sice velká a šikovná holka, ale pořád je malá :slight_smile: . Moc vám přeju aby byly holky zdravé a hodné a usměvavé :slight_smile:

Gabi, přejeme krásnou dovolenou. My o dovolené dělali koupelnu, tak v sobotu doděláváme detaily, příští dooslavuju narozeniny a v září 12,13 jedeme do ZOO Lešná a na Moravu za našima na ryby, budou v Ostrožské Nové Vsi, jezdí tam každý rok a někdy i 2x :slight_smile:

Maruško my se taky jdeme odpo koupat do bazénku. Elenka ještě hajá a to šla ve 12 hodinek. Ona naštěstí dopo vydrží, ale ve 12 už je ráda, že jde do pelíšku. A spinká od půl 8 večer do 6 nebo 7 ráno. Je už s ní taky pořádná prča, ale je to střevo a živel, chvíli neposedí a nepohraje si s ničím, pořád jenom běhá, snad už se konečně zastaví nebo aspoň spomalí :slight_smile: :grinning:

Dudus tak by to mohlo vyjít na 100% když se tak hodně snažíte. Na druhou stranu to musí být ale super takhle těžce pracovat :wink: :slight_smile: moc příjemné, já už jsem někdy večer tak zmožená a ještě dělat do práce, že někdy toho méno M. úplně zanedbávám, ještě že si na sebe umí upozornit :grinning: :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jéé Gabi super fotečky, jsem si ani nevšimla že máš nově dohozené, jsem Vendulku ani pomalu nepoznala ta už je veliká a jaké má super culíčky, ta je parádnice, no velka šikulka :slight_smile:
20. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Holky krasne fotecky mate :slight_smile: a Zdeni Terezka je nadherna :slight_smile:, moc Vam to slusi, tak hlavne at je stale hodnoucka :wink:.
Gabi, krasnou dovcu :wink:
21. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Zdeni děkuju moc za fotečky na mail,malá je nádherná,vlastně obě...já ti tak závidím. :frowning2: K nám včera dojela mrcha bohužel,tak mě to trochu dostalo,ale ještě pořád věřím,že to půjde. :wink: Zima má prej bejt dlouhá,tak co s časem,že jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale kdyby to vyšlo hned příští měsíc bych se vůbec nezlobila :unamused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak naše dovča byla super..........byli jsme v jeskyni na Špičáku, na Macoše...nádhera.Taky na bobové dráze v Petřikově a v Ramzové na mimkárách,na rybách na Tylově, v Kopřivnici v Tatře na rozhledně Bílá hora a v muzeích veteránů a Fojství a taky v Boskovicích ve Western městečku.Holky,tam měli dobové záchody.Prostě čtyři záchody a před nima látkový závěs....fuj.Jedna baba byla trochu opilá a ten závěs neměla úplně zatažený a jak jsem otevřela dveře....ježiš,raději nerozepisovat :grinning: :grinning: Jinak jsme se ale odreagovali a bylo super.Ještě se chystáme zítra do Králíků na Cihelnu,je to akce spíš pro kluky...tanky,letadla,bunkry apod.,ale co nadělám...musím se podřídit,když jsem doma samotná ženská. :unamused: Sakra ta posila je fakt nutná........tak snad to výjde,brala bych rovnou dvě ať dáme chlapům na frak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Zdeni, Terezka je moc krásná, sluší vám to na fotkách celé rodince :slight_smile:

Holky, užíjte si dovču. My se letos nikam nechystáme, s těmi 2 dětmi to je náročné, tak až příští rok. Letos si dáme jen výlety po okolí.

Mě děti spí tak tak od půl 8 do 6 (nelinka poslední týden do 7), přes den jen jednou kolem půl 11 hodinku a půl. Ale noci máme nějaké uplakané, oba se budí a pláčou. Malému se klubou 3 stoličky, zřejmě ho to budí. Ale nevím proč Nelinka. Na nové zoubky to nevypadá. A také mi přestává jíst, ráno zvládne mléko, na sváču jogurt ale oběd už odmíntá (dřív jedla aspoň půlku, teď poslední 2 dny ani to ne). Odpolední sváču celkem sní ale večerní kaši už také nechce. Jsem z ní nešťastná, má tak 7,5 kg a mám strach, že nebude přibírat :cry:

Dudus, příště to vyjde :wink:
21. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukam do emaillu a zjistuju ze jsem neco prosvihla. Zdeni obrovska gratulace, mala je kouzelna.

Holky omlouvam se ze moc nechodim, ale mame ted spoustu prace s pripravou noveho domecku na stehovani a s pripravou stehovani. No a predtim jsem nejak nemela naladu. ALe nezapominejte na mne!!!
21. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.