• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Miluš až se nastěhuješ a zkrášlíš nový domeček,tak sem určo budeš chodit....a neboj my na tebe nezapomeneme. :wink: :wink: :wink: Dnes to u nás vypadá zase na pěkný den,hned ráno sluníčko a dost teplo.Zdál se mi sen,že máme na zahradě bazén....tak to budu muset asi na příští léto zařídit :grinning: :grinning: :grinning: Ale nejdřív musím vylítat povolení na vyřezání větví....padají nám na zahradu a jsou fakt velké tak 5-6m a dost silné.Je s tím problém,protože když bydlíme na zámku a ještě v chráněné oblasti tak úřady dělají krky...nejdřív se sem bude muset někdo přijet podívat a pak snad bude povolení. :confounded:
22. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
ahoj říjenky,

mám po pohotovosti, ještě, že jsme neměli moc lidí - vlastně žádného až nad ránem. Jsem trochu nachlazená a bez nálady. Nevím, co se to semnou děje, ale asi potřebuju už stálého chlapa. Je mi tak smutno, že se to nedá ani slovy říct - tak krásně jsem si užívala a myslela si, že vše je o.k, a pak najednou bum - chlapská neupřímnost, neschopnost říct, co chtějí, co si myslí, co by chtěli a nechtěli - jasně stanovit pravidla - je mi ze všeho dobreku - jsem snad jen holka na sex??? Doufám, že se už na mě štěstíčko usměje a najdu pořádného muže, který mě bude chtít.

Vím, že nepíšu moc optimisticky, ale někde jsem se chtěla vypovídat :pensive:
22. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojda, tak jen v rychlosti. Všem děkujeme!!!
Terezka je zatím hodné mimi, většinou spí a hamá. včera dokonce vydržela i 7h. spát v kuse. Baru je ůplně v pohodě, pořád by jí jen pusinkovala a hladila, když přebalujeme, tak jí chce rozepínat, svlíkat apd. Hází plínky do koše a dělá s ná tuli, tuli.zatím je vše ok. Zítra budem lítat po ůřadech, už nám přišel rodný list.
Ješte s tím MM, oni mu hodili věci ať se převlíkne , chtěl to na sebe hodit hned, ale že prý musí do převlíkárny pro tatínky , tak to na sebe hodil a zvonil, ale nikdo mu neměl čas jít otevřít,chudák tam stíá asi 10 m. apak už jen slyšel mimi, tak si říkal, že je už to asi naše....a bylo.
23. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
ahoj holky já chci taky vidět Terezku :astonished:
23. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
jéééé,tak honem pošli email Zdeničce,ona ti fotečky určo pošle :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
24. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
Kyti, tak posli meila, mě se od někoho vrátily, že má plnou schránku, ráda pošlu.
My dnes byyl azřizovat přídavky a porodný...děs.
24. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
ahojík holky,
tak už je mám poslala mi je Madlenka.

Zdeničko, Terezka je úžasná prostě mooc nádherná holčička, moc vám to všem sluší. Je to paráda koukat se jaké máte krásné holčičky, obě jsou kouzelné. Jste krásná rodinka a ty jsi úžasná že to všechno tak hezky stíháš. Baruška už je velká sestřička a vypadají moc kouzelně jak jsou u sebe :slight_smile: :slight_smile: . Mooc se vám holky povedly, taky mají být po kom. Přeju vám hodně štěstí, zdraví a lásky, hodně krásných společných chvil :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
ahoj holky,

takvšechny zdravím
zdeni to teda byla rychlovka,když šel MM k porodu,tak se převlíkal normálně v pokoji co jsem rodila,nikam ho neposílali a to měl ještě tenisky na nohách,protože pantofle co jsem mu vzala byly v tažce a tu odvezla sestra do úschovny :grinning:

jinak u nás dneska bylo divno-chvilku svítilo,chvilo poprchávalo,ale i tak se naše dítě stačilo zmazat,když jsme pleli s MM brambory,normálně si sedla mezi řádky a jedla hlínu,měla jí napatlanou všude,tak se koupala už kolem čtvrtý,pak jsme byli ještě venku,chodíme na procházku ke koníčkovi,tam mu dáme dobrou noc a jdeme pěšky zpátky je to dohromady tak 500m a stačí to na dotahání dítěte :grinning:
26. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
ahojík,
tak u nás dnes bylo nádherně.
My s Eli ráno chodíme do obchodu, tam jede v kočárku a zpátky chodí pěšky, ale někdy ne celé, páč bychom šli tak 1,5hod.máme to docela daleko, už se trošku zklidnila tak si i chvíli pohraje, a po obědě hezky spinká a k večeru než jdeme koupat, tak na dotahání hrajeme na honičku nebo hrajeme fotbal :grinning: , to už při oblékání po koupání máme kňouravou a potom hezky usneme při mlíčku :grinning:
26. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
My se máme ok, zatím to zvládáme nad očekávání dobře. Nevím z čeho jsme měla strach. Trezak je hodná, většinou se nají a spiná. Kojím cca po 3h., a to i v noci, ale ani mi to neva, jsem asi vycvičená od Baru:slight_smile:)Zatím jen jednou co jsme přijeli z porodnice jsem s ní nocovala 2,5h.Jinak nakojím a spí. Jím zatím vše, prdíky nemá žádný. No a Baru ůplně super, nejradši by jí jen pusinkovala a hladila, když koupem, tak bere žínku a hned by jí celou zmáčela. Když přebaluji, tak si dá židli k přebalováku a rozepíná plínku, pak jí jde hodit do koše apd. Fakt super.Žárlení vůbec žádný, spíš naopak. Třeba Baru nechtěla po obědě spát, a teď jí řekneme, že mimi jde taky , a dám jí do postýlky a mimi do naší velký a normálně usne a spí třeba i 2h. Dnes jsem vstávala brzo, tak jsme šla spát s nima, včera jsme byla MM pomoct nahoře...takže fakt pohoda. A je boží, zase držet to malý mimi, moc pěkný pocit. Takže vy co čekáte nebo plánujete druhý, se nemusíte bát. Říkám sama za sebe.
¨Kyti, moc děkuji, máme z holek fakt radost, jsou to zaltíčka!!!
26. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak jsem tu delsi dobu nebyla, ale nejak nestiham, jsem stale nejak rozlitana, nebo blbnem s Vojtikem, musim rict, ze kdyz nas nic netrapi, tak je to zlaticko :wink:. Nicmene druhy chci nejdriv za 3-5 let, Zdeni Tebe obdivuju a preju, aby to holkam vydrzelo, co nejdele byt takto hodne... a zavist, ze jis vsechno :wink:
Jinak muj MM byl pri porodu normalne v dzinach, vubec do niceho ho nenutili prevlikat, jen jak jsem sla pak na sal na toho cisare, tak tam uz me nemohl doprovazet - asi nebyl dost sterilni :slight_smile:
Milu: krasne a pohodove stehovani Ti prejeme :wink:
Jo a snad holky budeme zase pristavovat :slight_smile:, pro MM pracovnu, tak drzte palce, at to postavime, co nejdrive a vyjde pocasko...
Krasny vikend!
29. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Olli, děkuji, vše je zatím se dá říct dokonalé, jen se děsím toho, kdy se to změní a kor u mimi to může být hnedka.Baru ta už má svůj réžim a myslím, že se jí jen tak nezmění ,ale u Terezky je to může být zítra jinak. Kojím po těch 3h. i v noci.ALe je to v poho, v těch 10 nakojím a jdem spát, pak cc ve 2 a ráno v 5h., ale to už MM vstává, tak spolu kecáme a pak si jdu zase lehnout.
Za chvíli dorazí naši a vezmou si Baru na houpačky a já půjdu MM poáhat nahoru. Budu malovat kuchyň, sice jen první nátěr, budou tak 3, ale už to bude takový čistý. Moc se těším. Teď odpolko, když je obě uspím, tak jdu tak na ty 2 hodky taky pracovat, teda spíš takový ty uklízecí práce, ale MM to pomůže a může si dělat, to co já bych nezvládla.
Kyti, my to máme taky tak hodku do krámu, když jdem s Baru. Ale ted ráda vozí kočárek, o ten se opře a utíká:slight_smile:)
29. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahojky,tak to vám závidím ty radosti a starosti s mimískama....To já dnes lítala jak hadr na holi.Kuba nám přestupuje na jinou školu,jde do čtvrté třídy a Tomáš zítra nastupuje na střední asi 25km od nás.Takže oba na novou školu,takže se musíme rozdělit a každý půjde s jedním.Nabídl se i děda,že by s Kubou šel,tak toho možná využijeme.Dnes jsme se tam byli podívat a paní učitelka ,kterou nám přidělili,je vlastně z rodiny.Je to bývalá žena od M strejdy.Tak to bude snad dobrý. :wink: :wink: :wink:
Miminko zatím u nás nic a nevím jak to bude dál...samozřejmě se budeme dál snažit.Teď jsme se ale dozvěděli,že baráček o který jsme měli zájem je znovu na prodej...před námi ho nakonec odmítli a teď jsme opět na řadě my.Tak tento týden zjišťujeme možnosti jak to zafinancovat,v neděli máme jít na druhou návštěvu,tak uvidíme.Držte nám pěstičky.........pak můžeme mít dětí i víc,když by bylo tolik místa. :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
ahoj holky

tak my jsme byli o víkendu na poti v chocenicích,gábinku jsem dala i na kolotoč a moc se jí to líbilo smála se a tleskala,dovolil mi abych byla vedlení tak jsem byla ráda,ale normálka se mi dělalo špatně,no už jsem na kolotoče stará páka :grinning:

dudus,nepodléhej panice,mimi si cestu najde :sunglasses: ,klukum držíme palce,aby se jim ve školách líbilo a vám aby se ten domeček zadařil :sunglasses: :dizzy_face: :sunglasses: .

gábinka teď spinká po obědě,včera stropila scénu v chocenicích u tchánů,chtěla na schodiště a lézt nahoru,snad 10xjsme jí sundavali z půlky schodiště,no řev neuvěřitelnej,ale ona hned zpátky, jak se dotkla prvního schodu,tak se hned usmívala,tak jsme odjížděli s bučákem :grinning:
31. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky,
zacinam mit podezreni, ze nam lezou zuby :grinning:. Skoro celou noc jsme nespali a cely den si do pusy rve, co se da a slinta jak boxer, no tak jsem na to zvedava :wink:
Dudus, drzim pesti s miminkem i barackem :wink:
3. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
ahoj holky

my jsme byli od čtvrtka v plzni,já musela na kontrolu na gyndu a pak jsem měla ještě nějaký obíhání z práce a taky jsem si zašla na mani+pedikuru.No v pátek jsme se byli podívat na pilsner festu a včera taky.Gábi se moc líbilo jak hráli a hned tančila a dělala blbosti.Mám už stahnutý fotky v pc,ale přihodim je až zítra.
Jinak jsem v plzni zjistila proč je Gábinka tak protivná,začali se jí klubat další dva zuby-stav je tedy 14 proříznutech a 2 už mají venku špičky a derou se na svět-tak ve 14ti měsících 16 zubů!
Mě chytla pěkná viroza,od pondělaka mi bolelo v krku,pak se z toho vyklubala taková ta zadní rýma a ve čtvrtek se mi to přestěhovalo na průdušky,tak kašu a smrkám snad za celý příbuzenstvou :angry: ,ani memůžu moc spát,ale už je to lepší.
6. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky,
my byli vcera poprve cvicit, ale dali nas do skupiny se starsima detickama a malej prestoze je to nase sikulka, tak to cele proplakal... spis nez cvicit, tak chtel ty mimca okukovat :wink:. Tak se dnes dohodnu s cvicitelkou, aby nas zarazila az do rijnoveho kurzu, kde bude Vojta se svymi vrstevniky...
Tak ja to balim, za chvili jedeme plavat :wink:.
Vsem krasny deeen.
8. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
No teda holky kdepak jste??Asi si užíváte toho pěkného počasí ...teda u nás ještě krásně je. :wink: Sice sem tam už nejaký ten lístek ze stromu je,ale nejsou to ty podzimní haldy mokrého listí.Kéž by nějak to počasí vydrželo alespoň do října. :wink: :wink: Jinak s domečkem pokračujeme asi takto....zrovna zajištujeme přes poradce (můj švagr) odhadce a uvidíme jaký bude odhad a co na to banka.Jinak volal nám syn majitele a řekl,že protože jsme rodáci tak nám trochu sleví :slight_smile: :slight_smile: což se hodí.Původní cena byla nižší,ale potom ji zvedli a nám se to zrovna moc nehodila,počítali jsme s tou původní. :unamused: Už bysme chtěli aby to bylo za náma,protože jsme doma z toho docela nervozní...mm špatně spí a já jen vidím někde něco pdobného nebo podobný domek,tak už přemýšlím taky. :frowning2: Ještě štestí,že chodíme do práce a máme plno dalších starostí..jinak bychom se asi zbláznili..ono to trvá docela dlouho. :rolling_eyes: Stejně ale už přemýšlím,jsetli to výjde,tak kde co bude a jak to bude a jaká vana se dá a že chceme i sprcháč apod. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak nám držte palečky. :dizzy_face: A jestli vyjde i miminko,tak budeme šťastní jak blechy. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Teda teď jsme doma měli...fuj....zbavit se jich je záhul,pejsek chudák trpěl a já jel prala,lítala se sprejem,koupali jsme ho,obojek dostal.Teď už je klid,ale v baráku jsou kočky a ty jich mají.....my kolem nich chodíme obloukem,ale určitě je to i po chodbách.Tchýně si nastříkala i rohožku :grinning: :grinning: měla je taky i doma. :confounded:
Včera segra slavila 15 narozky...dostala docela dost dárků,byla překvapená.Dostala od tety zlatý prstýnek,to nečekala.Tak jsme to oslavili a dnes jdu na šest na noční...vůbec se mi nechce.Ale vám přeji pěkný den i večer.Tak zatím pa pa :slight_smile:
13. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
ahoj holky,tak u nás od rána prší,ještě jsme stilhlůi sebrat hrušky a pak začalo.gábinka právě usíná a slyšim jí jak statečně prdí do kalhot :grinning: :sunglasses: :grinning: .
O víkendu jsme byli u tchánů,byla tam švagrová s dětma a tak bylo v baráku veselo lukáš(3,5roku) navádí gábinu,aby lezla po schodech,nechce jí půjčit míč,chrání svojí sestřičku kájinku(9měs.) a gábince bere hračky-no fakt kouzelný :grinning: ,už se těšíme až začne s něma řádit i kájinka,to pak budeme jen chodit a tahat je od sebe :sunglasses: ,holky jsou obě nebojácný a nedají si nic líbit,tak to bude pěkný :sunglasses: :grinning: :sunglasses: .
Davík byl pomáhat zase kámošovi na stavbě,tak přiše pěkně udřenej,my jsme byli několikrát na procházce,taky jsme učili gábinku kopat s míčem,ale vždycky ho chytne řekne hop a hodí před sebe :grinning: .
včera jsme jeli s davím na fotbal co hraje s klukama z gymplu,tak se tam gábi moc líbilo,byla pověšená na drátěnce a pořád volala táto,táto.Pak nám tam jeden pán půjčil taky míč,tak ho nosila jako svátost :sunglasses: ,no ještě abych z ní měla fotbalistku :dizzy_face: .
14. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj, tak po delší době nakukuji. i když občas jsem mrkal, co se tu dějě:slight_smile:
My se máme dobře. Terezka je fakt hodná, ještě hodnější než Baru, vydrží spát i 6h. v noci.Hamá hezky , mlíko mám, v kočárku se jí líbí a většinou jí nebo spí, nechápu jak jsme mohla říkat, že nestíhám.
Baru se k ní má pořád hezky, nejradši by jí jen hladila a pusinkovala.Už pěkně opakuje slova, dělá to co my, strašně je vnímavá a napodobuje nás. Už si i ňáký věci strojí sama. Usíná pořád hezky, většinou sama, odpolko u ní musím být, ale je nejdýl do 20ti minut tuhá, a pak 2hodky spí, tak to my za to stojí.Umí se,a le i pěkně vztekat a neposlouchá, prostě do ní něco vjede a je jak četr, ale spíš je hodná a poslechne.
My teď máme samý oslavy, tchýně 50 let, teď o víkendu jsme byla na svatbě, Baru spala nahoře na pokoji v tý hájence, horší bylo jí ve 3 v noci vzbudit, přenýst do auta..řvala jak tur co de děje. A Terezka spala venku v kočárku..a my vesele pařili.
Mějte se fajn a já se zase ozvu.
15. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Zdeni,holky jsou hodné...tak to máš štěstí. :wink: :wink: :wink:
Holky kde jste všechny......no jo,máme tu babí léto,tak ještě užíváte sluníčka,že jo :sweat_smile: :sweat_smile: To vám chválím...já mám noční a půlku toho pěkného dne vlastně prospím.Ach jo,máme tolik práce...mám plno přesčasů...sice bude nějaká ta korunka,ale celý měsíc mě doma moc neužili......teď ještě,jestli jim to náhodou nevyhovuje,že jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dnes máme sraz ze střední a já tam zase nebudu.....škoda,docela jsem se těšila...taky domlouváme sraz za základky,ale je nás nějak málo.Tak nevím,jestli se to bude vůbec konat. :confounded: S domečkem jsme se zasekli na podpisu majitele...on se totiž už sám nepodepíše,tak musíme čekat než to notářka vyřídí. :frowning2: Zase budeme čekat,a to jsme se už těšili,že to stihneme povyřizovat do té doby než se začne topit. :confused:
18. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
Jo je to super..
včera jsme byly na 30ti nách hlídali tchánovci a domů jsem jela kojit jen jednou. Okolo 2h. jsme přijeli. teď hodit do postele MM, který byl Ko, pak Baru byla celá mokrá, i postel, tak tu převlíéknout, pak chtěla k nám, tak jí vysvětlit, že dnes to nejde, že se tatínek moc raztahuje, nemůžu jí říct, že je ožraly...no a pak se vzbudila Terezka, že má hlad, takže jsme šla spát okolo půl 4....
19. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
ahojík holky,
no Zdeničko vidím, že to nemáš vůbec jednoduché, ještě že máš holky moc hodné. Opravdu tě obdivuju jak zvládáš i tak dlouho akcovat a holky ti krásně spí :slight_smile: to máš fajn.

Dudus MM má taky teď celý měsíc noční a tak je to takové zajímavé, zvykáme si páč jsme to tak při Elence ještě neměli, takže MM v 9večer jede a já chodím pracovat na PC, ráno dorazí kol 8 a tak my s Eli vyrážíme na nákupy, návštěvy, do dětského centra Beruška a nebo jen tak na procházku. Jak se vrátíme tak jdeme na chvíli nahoru za babičkou, potom si něco přečteme v pokojíčku nebo si pohrajeme, dám polívku a jde spát, potom vařím oběd a to se kol 2 budí i MM i Elčí tak potom všichni baštíme a tak je to pořád, už jsme si na to i zvykli.

Teď nás chytla nějak nemoc, ale i tak chodíme ven páč máme krásně. Eli pořád soplikuje, teď už jak vidí kapesník tak křičí a nechce si nechat utřít nosík, natož z něj něco vysát. Já smrkám už týden, mám bolavý celý noc a teď už i kuckám,ale to už je lepší už to ze sebe dostávám takže snad jsem na dobré cestě, ale trochu to zlobí i MM tak snad taky nelehne.

Přišla jsem na to že Elenka se bojí když už je tma jak chodí spát tak nechávám svítít na chodbě dokud neusne :slight_smile:.

Holky kdy se vám vaše dětičky rozpovídaly???

Jinak jsme byli na Moravě - Ostrožská Nová Ves, jenom na víkend - škoda bylo to takové narychlo. Byli jsme na slavnostech v Uherském Hradišti, ve sklípku, u vody dívat se jak děda chytá ryby a taky jsme viděli jak je chytl. Já s MM jsme si zašli na večeři - sami dva jéé to bylo super :slight_smile:. Počasí úžasné, byla jsem na hřiby, no paráda jsem si to přádně užila. Přihodím nějaké fotky.
20. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahoj

zdeni jste šikulky,zvládáte to na jedničku :sunglasses: a s přehledem

my máme taky nemoc na programu,mě se to ještě nepustilo od začátku září a gábušky se to chytlo minulý týden a jak píše Kytinko,tak jak vidí vysavač a odsávačku tak řve jako zběsilá,ale já jí pořád ještě přeperu :wink:
dneka jsme nacvičovaly ráno tahání soplíku odsávačkou na panence,pejskovi a medvídkovi,tak si gábi hrála na doktorku,ale jak sem jí šahla na nos já tak bylo zle :grinning:
tak chodíme ven jan po chvilkách a většinou když už tolika nesvítí sluníčko
21. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
tak jsem to musela předtím ukončit
gábinka si pro mě přišla a povídala mi tady pápá pápá a tahala mi ven
tak jsme se byly projít,koukly jsme u soudedů na pejska a holoubky a pak jsme šly kouknout na koníčka
venku už tolika nesvítilo a tak jsme se pěkně prošly
teď dostala kašičku a půjdeme koupat

jinak o víkendu budeme vyměňovat okna,zbývá posledních pět kousků
taky jsme dělali brambory a průběžně makáe na zahradě
21. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem vyzkousela jist uz normalni pecivo a narazila jsem, takze mam po probdele noci a jsem jako zombie :frowning2: . Jinak u nas nic noveho, prdime, blinkame, slintame a rosteme - na 3mesicni kontrole nam namerili 61 cm a vazime 7280g :slight_smile:
Zdeni, tobe uprimne zavidim, jaky mas zlaticka :wink:
23. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojky!!

Dlouho jsem se tu neukázala, protože práce a domácnost mi dává zabrat :grinning: Ale dá se to zvládnout, no, spíš musí :sunglasses: to ranní vstávání je ubíjející, doma máme věčný bordel, protože uklízet nestíhám a tak, ale co už :sweat_smile:

A jak vy všichni tady? Ani jsem nedočítala, tak nevím..snad jste všichni oka :wink:
27. zář 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
ahojky maminy,javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
tak léto nám pokračuje což je nádhera...je to super. :slight_smile: Jen kéž by to teploučko vydrželo co nejdéle.Ale to si asi přejeme všichni...kdo by se na zimu těšil,že jo.Jedině nějaký fanatik do lyžování apod.Tak s domečkem pořád čekáme,snad se to brzo vyřeš.......čekáme až pan majitel na tom bude lépe a bude moc přes notáře dát souhlas.Ale mám strach,aby to s ním nešlo spíše ke konci.Přála bych mu ještě dlouhé a klidné stáří. :pensive:
Včera jsme byli s MM na oslavě narozenin...kámoš měl kulaté,jelo nás víc,tak jsme jeli autem a zpátky jsem řídila.Bála jsem se docela,protože to si druhý kámoš koupil dodávku Mercedes a měl ji jen pár dní a já dodávkou nikdy nejela....ale všechno dobře dopadlo....všichni i auto jsou celí a dokonce mi Rosťa řekl,že bude využívat mých služeb. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak děti se zbalili a jsou každý u jedné babičky,tak máme doma klid...až moc.Ale nic jsem nestihla udělat,jen ty běžné věci....dnes jsme ani nevařili,byli jsme pozvaní na oběd...za ten odvoz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: MM už mě zase táhne ven,že pojedeme k našim na zahradu.Tal alespoň po cestě nakoupíme pečivo...doma máme patku chleba a rohlík tak na strouhanku. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak brzo ahojky :wink:
27. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj, tak jsme včera oslavily 2 roky, proběhlo to v klidu. Dostala plno věcí na sebe a hraček, a udělala jsem jí dort autíčko, fotky časem hodím. Ona na žádný panenky není, zrovna jednu dostala od babičky a ani jí nevyndala z krabice a už letěla a chtěla další dárek. Zato mašinka a na kolejích nám tu houká pořád. Je teda fakt, že je krásná. Pak má radost z křesílka a magnetické tabulky, nejvíc jí baví to mazat.
Nočník je u nás ok, říká si pořád a svlíkne se sama, s oblíkáním je to horší. Někdy se stane , že si cvrkne do kalhotek..Ale bobek jen do nočníku. Na noc ale plínku máme a ta je vždy plná.
A Terezka , ta je furt hodná a hlavně jsou super noci , kdy nakojím v cca 22h a spí cca 5.30. To jsme minulý týden vstávali víc k Baru než k ní. Měla náky divný noce, chtěla furt pití a k nám...Teď už je to zase ok, tak uvidíme. Terezka pěkně roste, u toho druhýho si uvědomuji jak to letí...
Bydlení nahoře se nám blíží, včera jsme myla okna a parapety a budeme pokládat lino. Do vámoc tam snad budeme.
Kyti, my teprve teď začínáme mluvit, dá se s ní pěkně dorozumívat a hlavně už vše chápe, je to bomba.
Oli, Teri je fakt zlatá, vůbec nebrečí, jen když má hlad a nebo je mokrá. Krásně kouká a užbdocela drží i hlavičku. Nevím čím jsem si to zasloužila. My jdem příští týden na kontrolu 2 měsíce, tak uvidím ty míry.
Dudus a jak to vypadá s váma?
2. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj berušky :slight_smile:
Barunce přeji všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstíčka, úsměvů na tváři :dizzy_face:
Doufám, že jste všichni zdraví a v pohodě, dětičky rostou a moc nezlobí.
U nás bylo teď hůř, malého trápila kýla, byli jsem už v nemocnici, že mu to budou operavat, ale začala mu rýma, tak nás poslali domů. A za 3 dny jsem tam byli zase, chudáček. No nakonec mu to teda zoperovali, ale měl pak horečku ... ale už je vše OK, už běhá.
2. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.