• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahoj holky
posílám super říkadlo:

Kutálí se ze dvora /ruce se točí kolem dokola/,
takhle velká brambora /ruce zvednout do výšky/,
neviděla /ruce si zakryjí oči/,
neslyšela /ruce zakryjí uši/,
že na ní padá závora /ruce spadnou dolů/,
Kam koukáš ty závoro?/dělat rukama ty,ty,ty/,
na Tebe ty bramboro /píchat prstem do maminky/,
kdyby tudy projel vlak/dělat rukama jako,že jede mašinka/,
byl by z Tebe bramborák/rukama tleskat/.
2. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
ahojky

tak my se máme dobře,Gábinka má stále kašel a tak s ním bojujeme,jinak je to šikulka,začíná si vykládat a hodně se snaží opakovat,jinak si krásně hraje s panenkou-dává jí napít,utírá jí mokrejma ubrouskama,vozí v kočárku.Nebojte zlobit taky umí a dost a to vztekání jak jí jde :grinning: :sunglasses: :grinning: a občas ty herecký výkony,za to by se nemuseli stydět ani v národním :grinning: :grinning: :grinning: .

Barunce přejeme taky dodatečně všechno nejlepší k narozeninám :dizzy_face: .

Jsem ráda,že máme všechny tak hodný dětičky.

Už tady dlouho postrádam MEGY,kampak nám zase zmizela,copak se s ní děje?
2. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahojík holky,

přejeme všechno nejlepší Barunce k narozeninám, je to moc hodná holčička, tak ať jí to zůstane, hodně zdravíčka, štěstíčky a úsměvu :slight_smile:

Elenka je taky hodná a je to pořádné šídlo, pořád musí něco dělat a někde lítat, vůbec neposedí, knížku si prohlížíme jenom na nočníku ale aspoň si prohlíží a vykládáme kde co je na obrázku. Sice moc nechce mluvit ale skoro všemu rozumí a umí se dorozumět je fikaná. Nedávno chtěla po babi bombón z bomboniery a jelikož já ty bombony schovala na poličku a na stole byla jen prázdná krabička tak babi ukazala prázdnou krabičku a potom ukkázala na tu poličku kde byl zbytek, řekla "tam" a "ham" a už obracela jazýček v pusince a bylo jasné co chce a tak je to se vším, kromě nočníku na ten neukazujeme když potřebujeme s tím si hraje :slight_smile:.
Vykládá jenom začátky, třeba na boty říká - bo, na kapesníky - ka, na balon - ba apodobně :slight_smile:, co teď umí bravůrně je mama, to pořád vykládá a další členy rodiny a taky na všechny papa a hlavně jen se zmíním že jdeme nebo chce ona tak je hned papa. Když je u našich tak hned fičí na skleněné labutě a říká gaga a u druhé babi jde k obrazu a na kačeny volá taky gaga. Ale jak vidí psa tak je to taky gaga tak učíme pes a hau hau ale to jí nic neříká :grinning:

Teď máme tři dny boj s usínáním, zkouší abych šla spát s ní, ale dnes už to bylo lepší, včera řvala asi hodinu, dnes max. půl h.
3. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jo jinak už umí vařila myšička kašičku, dělat jazykem čerta, na koleno dělat klip klap...., taky si utírá kačenku jak se vyčůrá vlhčeným ubrouskem, zkouší si nasadit ponožky, boty a čepici. Děláme pisu pisu na papír to se jí taky líbí. Chodíme do dětského centa tak tam jde nejvíce slyšet a je všude, minule si sama vylezla na klouzačku 4 příčky na žebříčku, úplně jsem čuměla. Jinak panenky jí taky vůbec nebaví, nejraději sváží auto s MM, baví jí volant a troubení, zajímají kolečka, světýlka, šalt páka, rádio no prostě všechno v autě a taky všechno co vydává zvuky.
Běžně mi teď Eli vyleze na postel a skáče na ní a dělá blbosti :slight_smile:.
Naučila se hezky mojinkat a spinkat s pejskem, i ráno s ním ještě chvíli hajá než se pořádně probudí a ještě na nočníku ho drží. Dokonce jak se večer vsteká že musí jít spát, tak v jedné ruce dudlík a v druhé drží pejska :slight_smile:.
Dnes si v obchodě hrála s prodavačkou, pujčila si odrážedlo a jak ho tlačila tak jí na kachličkách podjelo a ona si přikousla ret, ty jo to bylo krve, to byla síla až se mi málem udělalo špatně, celá bundička i podlaha, ale byla statečná, teď to má trochu napuchlé, ale má to docela dost, no to je příprava na to že to bude asi velká rošťanda a máme se na co těšit.

Holky můžou už i játru, a nějaké koření v malém množství???
3. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Holky už víte co budete kupovat na vánoce svým ratolestem??
3. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahojky ,
tak vidím,že narozeniny proběhly super....no jo,taky jsem byla holky,která měla raději auta. :wink: Pěkně se vám ty dětičky vybarvují......myslím to ale dobrém slova smyslu. :grinning: :grinning: :grinning: To jsou fakt ty začátky....ono to pořádné teprve příjde.
Já už mám teda větší starosti,no jo,se školákama je to fakt už jiné. :unamused: A co u nás??No,celkem nic,pořád se nedaří,tak po Novém roce ,jestli se teda nestane zázrak,....tak jedeme do Olomouce na umělé. :confounded: Bude to celkově pro nás náročné,ale chci ještě tohle zkusit,abych si jednou nevyčítala,že jsem neudělala všechno co šlo. :pensive:
Jinak si zatím užívám malého od ségry. :sweat_smile: Takže trenink je :slight_smile: :slight_smile:
Dnes měl MM svátek,tak jsem mu ráno donesla ze zahrady růži,nic si na svátek nedáváme....ale jen mě to tak napadlo..se smál. :grinning: :grinning: Ale potěšilo ho to.
Zase jsem celý víkend v práci,včera denní a dnes už jdu na šest večer a až do rána.Já ty noční nenávidím. :sunglasses:
Jo,vánoce,Kytinko...to zase bude....už začínám nakupovat,vašim ratolestem udělá radost maličkost,ale ti naši už mají takové přání jako mobil apod. :dizzy_face: Proto jsem taky brala všechny přesčasy co šly,abych jim mohla něco koupit.Ta dnešní doba je v tomto hnusná.
Ještě pořád čekáme jak s domečkem...snad děda vydrží a notářsky to předá synovi,abychom to mohli koupit.Jsem z toho nešťastná.Docela dlouho to trvá a potom,kdyby náhodou zemřel a nebylo to vyřízené,tak se to potáhne jako dědictví i půl roku.Ach jo,teď je fakt takové období ničeho. :frowning2: Ale už by sakra mohlo něco vyjít...tak mi držte palečky. :wink: :wink: :wink:
Ty jo,v Krkonoších už sněžilo......pomoc,já nechci................ :cry: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj kočky :sunglasses:
dneska venku pěkně fouká,ale zvládli jsme uklidit foliák,tak to ještě šlo :wink:,jinak ještě ořežu pár kytek a budu mí t zahradu uklizenou
davík už jen zrejpá záhony a budeme mít klid :sunglasses:

včera jsme jeli odpoledne na bowling,kluci nás vyprovokovali,ale netušili,že to docela umíme :wink: :wink: :wink:,hráli jsme na dvě družstva,tři hry a pak se sčílali konečný výsledky.No vyhráli jsme,poražený družstvo nám platí piva až se sejdeme v hospůdce u nás :grinning:.

duduš,však ono to pude,neboj,i baráček se vám povede a třeba se k těm dvoum klukum povede holčička :sunglasses:

kyti já jsem našla tuhletu lampičku,moc se mi líbí a myslím,že jí gábi bude mít k vánocu,už jsem totiž pomalu začala vymejšlet,za chvilku se mi začnou všichni z rodiny vyptávat co koupit,tak si napíšu seznam a budu jim řikat :grinning:no co aspoň se nestane,že by dostala něco 2x :sunglasses: :grinning: :sunglasses:,pak mám ještě vymyšlený sáňky a dětský piánko,z oblečení bude potřebovat zimní čepičky,prostěradlo do postýlky nepropustný.jinak zatím nevím :dizzy_face:,ale ono se ještě něco najde.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21340685&tab=14

jinak to lezení po posteli taky znám a už si gábi i vyleze na židli a sedne si na ní a kouká co se kde děje,jinak vedou schody,ty jak vidí tak hned nahoru,no potom taky se mnou ráda chodí krmit slepičky a králíky.na slepice dělá kokoko a když je zaháníme tak křičí kšáááác :sunglasses:,jinak se jí taky líbí v koupelně co může nahází do vany :grinning:.
4. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahojík,
Dudusko tak mocka držíme palečky aby vyšlo snaženíčko i bydleníčko. Pokud půjdete na umělé tak je veliký předpoklad že budete mít do třetice kluka páč vybírají jen nejsilnější spermie což obvykle bývají klučičí, ale možná se poštěstí a bude to opravdu holčička. Já se teď seznámila s holkou co má 10-ti měsíční holčičku a k ní ještě 2 kluky (19 a 15let)

madlenko ta lampička je suprová :slight_smile: my přemýšlíme nad pískovištěm co budeme potřebovat na jaře, taky nad nějakýma dřevěnýma motorickýma hračkama. Potřebuje taky kombinézu, čepice, rukavice ale to už musíme koupit dříve. Asi koupíme už něco co se bude hodit do pokojíčku až budeme zařizovat. Opravdu nebudeme kupovat moc věcí jen to co potřebuje a něco pro radost asi mobil pro rozvoj řeči to se jí snad bude líbit :wink: . Je fajn, že si ještě nevymýšlí co chce. Známí už taky shánějí mobily apod... věci, jjj, čím jsou děti větší tím jsou ty vánoce náročnější to věřím. My taky se sestrou dostaly např. jedny vánoce přehrávač (věž) další mobily, jedny z prvních co si pamatuju tak jsme dostaly boby, nebo lyže, jak začínaly ty kazetové přehrávače - dvojče tak to jsme taky dostaly na vánoce to byly radosti jak se člověk těšíl, že něco dostane a je to překvapení. Už se těším na to jak bude reagovat Eli na stromeček a světýlka večer a balíčky. Budeme zdobit 23.12. večer jak usne aby ráno měla překvapení.

ještě přemýšlím nad DVD krteček
4. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
4. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Kytinko moc pěkné...to já si na mimibazaru v aukci sehnala na zeď nádherné lepící dekorace máků a větviček asi kvetoucí třešně.Ještě to ale schovám,kdyby to vyšlo,tak to bude do nového domečku. :dizzy_face: :dizzy_face:
Včera jsme měli výročí...3 ročky za náma ....nic jsme si nedali,ale doženeme to jak bude víc volna.Takže tento víkend :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
ahojky

duduš tak vy už máte 3 roky za sebou :sunglasses: :grinning: :sunglasses: ,my budeme mít příští týden,včera jsem to nadhodila a prej pojedeme na dobrou večeři nebo oběd,podle situace,jinak si taky nic nedáváme :dizzy_face:
dneska jsme byly s mamkou a gábinkou nakupovat,gábinka nám zpívala v autě tou svojí hatmatilkou,pak znavená chůzí po městě nám usínala v nákupním košíku :sunglasses: a dovršila to tím,že když jsme přijely domu tak chtěla vyndat nočník sedla si na něj a trůnila a vytrůnila hovínko,tak jsme jí pochválili :grinning: prostě dnešní den se nám povedl :grinning: :sunglasses: :grinning:
8. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
My jdeme na véču zítra, moc se těším.
Jo a dnes jsme pokládali lino,už to tam vypadá útulně...Máme objednané dveře, židle, stůl,tak už aby to tady bylo..
9. říj 2009 ve 23:30  • Odpověz
Jééé,Zdeni.....židle bych taky potřebovaala jak sůl nové i stůl by se šikl.Musím si napsat ježuldovi :grinning: :grinning: :grinning: Byla jsem teď 12 dní v kuse v práci,tak dnes nic moc nedělám,mám po noční.Jestli někam půjdeme se uvidí,ale pěkný večer si můžeme udělat i doma.Navíc to vypadá na mrchu,tak mám celkem po náladě. :angry:
Počasí se malinko pokazilo,ale to neva,vždyť to vydrželo dost dlouho.Některé dny byly fakt nádherné.Teď už budeme vytahovat teplejší oblečení.Musím pozjišťovat jak jsou na tom kluci s botama a bundama,jako každý rok zjistím,že jim všechno malé a musím koupit nové a budu se tomu hrozně divit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
A teď jsme tu hodinz sepisovale meil ne ceny lustru a lampiček. Byly jsme to omrknout v Hornbachu, tak ted ještě najít rozumné ceny.
Jo stůl a židle nás vyjdou na 20t., chceme už pořádný, akorát jsem si vybrala světlý potah, a maám strach co na tom udělají děti..
Dudus, tak to ti vůbec nezávidím....Taky musím Baru nakoupit zimní věci, skoro nic nemá.,
Letím spát, tak pá.
11. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz
Ahoj holky a kluci :sunglasses:

tak my jsme dnesak byli s Gábinkou u doktora,v noci se co hodinu budila a hrozně kašlala,tak jsme s ní radši jeli.Jako tradičně se zasekla před ordinací a nechtěla jít ani do čekárny,pak jsme jí nalákali na obrázky a bylo dobře,jen doktor na ní šahnul stetoskopem,tak začala kníkata trošku plakala,ale nebyl to až takový cirkus.Tak má slyšet na průduškách chrčení,ale antibiotika jí zatím nedal,že když je bez teploty,tak že jí je nechce zatím dávat.Ptal se jestli moc netopíme,jestli máme v rodině alergii,jestli má teploty,jak často chodíme ven atd.no jako u zpovědi :grinning: :grinning: :grinning: .
Tak dostala SPIROPENT na ten kašel a přes den jí mám dávat MUKOSOLVAN,jinak ven můžeme normálně,že je to pro ní i lepší ten čerstvej vzduch.Tak jsem ráda,že jí nemusim držet doma,to by jsme se tady asi za chvilku potloukli :wink: .Jinak pokud by se zhoršila,tak máme přijet a dal by jí ty antibiotika.¨

No k počasí u nás-ráno bylo hezky,teď se to potahuje a vypadá to na déšť,ale my stejně půjdeme na chvilku ven,máme pláštěnku :dizzy_face: .
12. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
ahoj holky

tak my stále válčíme s nachlazením,už jsme se ke gábince přidali všichni-mamka,david i já :confounded: .Tak si tady tak společně nudláme a kašleme :sunglasses: .Gábi měla jen zvýšenou teplotu,tak jsme pro ATB nejeli,dneska už je zase lepší,akorát jsme doma a ven nejdeme,koukáme jen z okna :frowning2: .A Gábinka dělá chudák ručičkama prosim prosim a nazouvá si botičky a chce ven,ale u nás je hrozný počasí-zima a stále poletuje sníh.Tak jí tam nechceme brát.

Včera jsme chtěli jet někam na oběd,když jsme měli to výročí,ale byli jsme doma,přesně jak jsem předpokládala :wink: :grinning: :wink: .

Zimní oblečení už máme ještě ho musíme zprovoznit,ale to při tutom počasí půjde rychle :wink: ,potřebuju ještě koupit Gábině jedny boty na zimu,jinak je připravená.
15. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ahoj holky,
nestiham sem chodit, nestiham Vas cist :(. Mame nejake rusne obdobi - Vojta prestal spat pres den uplne, je protivnej jak noc... jedine, kde usne je kocar, ale beda, kdyz se zastavi nebo u me v naruci... jak jej polozim, tak rev a rev a rev... dr. nas posila na vysetreni, kvuli refluxu, pry ho v leze asi trapi zaha... pres noc jakz takz spi, ale vetsinou od 2h rano je u nas v posteli a to spi jedine, kdyz jej drzim za rucicku :(. Jsem neskutecne unavena a doufam, ze to zase prekoname, uz to trva 14 dni...

Jinak my zacali konecne! pristavovat tu Jirkovu pracovnu a jak jsme se do toho pustili, tak neskutecne hnusne pocasi - vcera dokonce v Praze snezilo! Ale Vy to se snehem mate asi horsi, co? U nas dnes uz zase ani pamatka... ale je pekne zima... Uz jsem musela vytahnout fusak a rukavicky...

Tak se mejte, jdu rychle udelat jidlo a pak mizim s Vojtou ven.

Hezky vikend!
16. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahojky tak čtu,že řešíte jako já zimní oblečení a taky nemoci.Tak oblečení jsem celkem vyřešila..kluci boty mají a bundu pro mladšího mám a tamu velkému jsem dala svoji.Já stejně jezdím převážně autem,tak mě vesta stačí...líp se v ní i hýbe.Sesztřenka teď koupila malému bundičku za skoro 800 a došla domů,utrhla etiketu a pak zjistila,že je mu moc veliká....tak se vydala do obchodu zpátky,ale neuspěla.Ta mrcha prodavačka ji nechtěla vzít zpátky bez té visačky.Tak se ji snaží prodat za 600...ikdyž tratí,ale co s ní,že jo.Mě se to teda zdá moc peněz,ale někdo to snad koupí.Je to Tágo,zelená,mám tu fotku v pc,kdyby někdo měl zájem,vel.92.Snažím se ji trochu pomoct....já bych se teda tahle odbýt nenechala. :angry: :angry: :angry: Jinak sněhu je tu u nás moc,mám ještě letní gumy...ještě,že dnes naposledy a pak víkend.Tak si dnes i pořádně nakoupím než pojedu do práce a o víkendu nevyjedu ani za nic.Snad po neděli dojdou zimní pneu.Objednával jsem je ,ale nějak je rychle vyprodali a nabídli mi o 400 dražší,ale na jedné pneu...takže docela pálka,tak jsme je vzali jinde. :wink: :wink: :wink: Na příští týden hlásí oteplení,tak uvidíme.Ono to asi stejně ještě roztaje.Ale ty vaše dětičky z toh musí být vedle sebe....první sníh,který opravdu vyzkouší :grinning: :grinning: :grinning:
Mám pokažený noťas,tak okupuje manželův počítač,on teda není doma,ale snad mě na chvilku pustí i o víkendu. :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
ahoj holky
tak u nás už zase chumelí :frowning2: ,byli jsme na zahradě setřást z rododendronu a azalky a dalších keříků sníh,aby se nám nerozlámali.Já taky doufám,že to ještě slaze,že se nebudu od října dívat na sníh za oknem :grinning: a přemejšlet kdy napadne MM vytahnout běžky a v rámci výcviku mi honit po místních kopcích :grinning: :sunglasses: :grinning: .
Gábinku jsem na chvilku vzala dopo ven,asi na půl hodiny,je celá divá ze sněhu a pozovala při focení,odpo jí taky na chvilku vezmu,celej tejden byla doma.Jinak rýma a kašel stále pokračujou.
duduš letní gumy máme na obou autech a to dneska jel MM do práce a já musím odpo dojet pro sestru k autobusu,4km lesem,kde zůstal ležet sníh :pensive: ,no pojedu mamky autem,má lepší vybavení tak to snad zvládnu. :grinning: .
16. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Olli, to je na prd, že malý je takhle protivný, mě by zajímalo čím je to daný, že ňáky mimčo je takový a o ňákým s eani neví. Já si zatím nemůžu stěžovat, Terez je fakt hodná, to víc vstáváme k Baru, chce pořád pití a přikrejt apd....
Dnes jdeme na vítání občánků.
U nás spíš pořád mrší, mrholí, včera jsme v tom trhali jablka, Terazka spala ve fusaku, takže super a Baru jezdila na traktoru, akorát , že pak byla pěkně zmrzlá.
Zimní věci..tak na to jsem pořádně nepřipravená, pro Baru mám jen oteplováky z minulý zimu, ty jí jsou, bunda ovšem žádná, tak máma na ven vyhrabala po MM, a do města jí musím v týdnu koupit. A Terez, ta má vše po Baru, to jen vytáhnout za skříně tu správnou igelitku:slight_smile:)
Začala jsem chodit cvičit 2 krát tydnně, a je to super, kila nejdou dolu, tak jsem s tím musela začít něco dělat.
Včera nám přivezli lustry, a objednali jsme myčku, kamna krbová, baterii, máme vyhlídli koberce..jen se nám zase zasekla kuchń, truhlář nestíhá, měl přijít v úterý a vypadá to na týden potom...ach jo. Zas na ní tak nespěcháme, ale navazuje na to pokojíček apd...tak uvidíme.
18. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes jsme byli na vysetreni kvuli refluxu (dr. si mysli, ze nespi proto, ze ho pali zaha). Vysetreni trvalo max 5 min a dr. nam rekl, ze u kluku je to normalni a ze se to spravi az si zacne sedat (uz aby to bylo... :slight_smile: ). Spi jedine v naruci, takze uz neudelam vubec nic... protoze bud si hrajem, jezdime kocarem nebo mi spi v naruci...
Vcera jsem byla nakoupit v Globusu a uz jsou tam mikulasi, kolekce, darkove balicky, hruza - vanoce na krku :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
ahoj kočky a kocouři :grinning:

tak by mi moc zajímalo kde jste???tady ani tlapka???
24. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
jinak gábi po obědě spala 2 hodiny vylezla a pak se po mě než válela a nakonec z toho vylazla teplota,tak jsem jí hned dala nurofen,tak ten zabral,taky měla trošku půjem.A teď večer opět teplota 38,5°c,tak dostala čípek paralenovej a čaj a šla spinkat,usnula hned.Nevím co z toho zase vyleze,ale i pěkně večeřela,tak nevím :frowning2: .

Kamarádka mi přivezla několik pytlů s oblečením po její dceři,tak budu třídit co se nám bude líbit a co ne.

Dneska jí Ivka učila dělat čerta,tak se pereme z myšlenkou jestli letos pozveme MIKULÁŠE,ČERTY A ANDĚLA.Jak to budete řešit vy?
24. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
ahojík holky,
tak nám leze další zoubek, hodně dlouho nic se nedělo a teď lezou do měsíce min.2zuby, to je rychlovka :slight_smile: ale jenom aŤ lezou.

My s Eli jdeme na mikuláše do dětského centra do Berušky už se těším snad se to bude Elence líbit.
Už jsem byla v hračkářství a neodolala a koupila Eli něco na vánoce, tak kukněte:
http://www.pongo.cz/cd-prehravac-fischer-price

Jo jinak jsem slyšela že Dludli čeká miminko tak je docela škoda, že se nám nepřišla pochlubit a podívat se tady za náma :unamused:
25. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Zdravím, holky moje!!

Už jsem se tu neukázala snad sto let :confused: :confused: ale opravdu nestíhám, co chodím do té práce, tak snad prominete :pensive:
Vendy je zlatá, vše zvládá na jedničku :wink: ráno s tatínkem a i pak s babi a dědou přes den..ale jinak je to dračice..naši se u ní i celkem zapotí :sweat_smile: ukecaná jako blázen, už přeříkává básničky a písničky a jak si vymýšlí, no sranda je s ní :grinning: ale nerváček je to pořád stejný..když není po jejím, tak řev..už musíme aplikovat i vyhrožování vařečkou, a to zatím zabírá..Ještě bojujeme s usínáním, ale to se snad poddá..

Tak už jdu spát..zase někdy papa, zdraví vás Gábi s Vendy!!
25. říj 2009 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz
Kyti, tak to jsi mě šokovala s Dludli, to mě teda taky mrzí, že nám to nepřišla oznámit...už tu taky dlouho nebyla.
Taky moc nestíháíme, je práce venku, ale hlavně nahoře, tak všude jezdíme a objíždíme.A už pomalu schámíme dárečka, jestli se budeme na vámoce stěhovat, tak ať toho nemám hodně.
ještě , že jsou holky tak hodný.
25. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
ahoj kočky

tak snad sem dludli zavítá a poví nám to!!!Jinak je dobře,že je zase jedna říjenka těhulka :grinning: ,to se pěkně rozrůstáme :sunglasses: .

Náš marůdek v neděli vesele pokračoval v průjmu a ve zvracení,teplotu už naštěstí neměla a tak jsme jen přebalovaly a dávaly prát prádlo.samo,že dopolodne k nikomu nechtěla ani za tátou nešla,jen u mě,ale odpo už bylo líp,jinak nechtěla nic jíst,až včera si dala sušenku bebečkovou a dvakrát kousla do banánu,to bylo všechno,jinak pila litry čaje,tak aspoň to
dneska ráno si kousla do rohlíku a to bylo všechno a k obědu jsem udělala polívku hovězí,tak si dala,moc jí chutnala,tak snad zase začne papat
teď už spinká přes hodinu,tak uvidim s jakou se probudí
:wink:

kyti to je pěknej dárek :grinning: ten se bude Eli líbit

gábi kam chodíš do práce???

zdeni ty máš zlatý holky :grinning:
26. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
ahojík holky,
tak my taky bojujeme, už dva dny, rostou nám dva zuby najednou a cpou se stoličky tak si taky užíváme, dnes nechtěla taky vůbec jíst, podle toho jak hodně baští normálně tak dnes skoro nic, pořád mrzoutkujeme a jsme jenom maminčini. V noci jsme měli po odečtu 39st. tak snad dnes to bude už lepší.

JJ, Ela má písničky moc ráda tak snad na to bude pařit a snad jí to dlouho vydřží a nezničí to, většinou všechno rozebere.
26. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.