• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahoj holky

tak kde jste,co děláte,jak se mají dětičky a co dárečky na vánoce jak jste postoupily s vybíráním?

my jsme dneska jeli do plzně,davík měl poslední zápas ve fotbale a já a gábi jsme šly do teska,ještě se k nám přidala teta a babička(ty byly na výletě u příbuznejch ve svitavách),tak jsem tam očíhla ty dárečky a jen se musím domluvit s davísem a vyrazit na nákup,tak nějakou představu mám,tak to pokoupíme a pak budu mít klid

jinak gábi je už dobrá,sice ještě občas zakašle,ale jinak dobrý

11.11.jdeme na martinský lampuonový průvoud,už má koupenej i lampionek,tak vyrazíme,pak 29.11. bude zpívání koled a rozsvěcení stromečku a pro nás svařáček :wink: a 6.6. bude mikulášská v kulturáku,tak to se půjdeme podívat na čerta :sunglasses: ,pořád nevím jestli tady u nás ve vesničce budou chodit čerti,musím se zeptat a zároveň nevím jestli je máme pozvat k nám.Jak to budete řešit vy???mám strach,aby se gábi nějak neblokla :frowning2: ,kamarádky dcera měla z čertů jeden rok takový trauma,že se začala znovu počůrávat,když se lekla nebo se začala bát :frowning2:

jinak zase nám stavba stojí a nic se neděje :frowning2:,chlapi měli přijet teď o víkendu,ale nedorazili :angry:,moc nás to mrzí,protože oni to musí dodělat a my pak můžeme začít teprva s dalšíma prácema

tak a koukejtěe psát´,ať nemusim hladat naší diskusku až na čtvrtý straně !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahojky!!

Madlenko, pracuju zase ve školce, tam, kde jsem pracovala i před těhu :wink: čili tady u nás ve vísce..teda, teď bych dostala od některých..jsme prý městečko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Myslela jsem, že jsem to tu psala :confused: od září s tím tak nějak bojujeme :sunglasses: moje mamka je v důchodu, taťka v invalidním, tak ráno je Vendulka s MM, ten chodí naštěstí až na půl 9 do práce..ten ji pak zaveze o pár domečků níž v naší ulici :grinning: k našim a ti jí pak dají polévečku a uspí ji a tak okolo půl 2-2 jsem už u nich a čekám, až se Vendy vzbudí :wink: Takže tak..dětičky ve školce moc neposlouchají, jsou jak draci, ale musím to nějak zvládnout, nedá se jinak :sweat_smile: hlavně, že to zvládá Vendy :sunglasses:

Jinak s domečkem se u nás nic neděje..sousedé stavějí jako diví a my pořád čekáme na staveb.povolení :angry: :angry: takže to vypadá, že začneme až po novém roce, čili až na jaro :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hlavně, že někdy, že jo :pensive:

Dárečky na vánoce..no, přemýšlím, až se mi z hlavy kouří :grinning: :grinning: nechci pro Vendulku moc dárků, vždyť to nemáme ani kam dávat v tom našem pidiprostoru :sweat_smile: Naši jí už koupili dětskou kuchyňku (jenom malinkatou - byla v tesku), babička to nechává na mě, tak asi povlečení s krtkem nebo s maxipsem kdybych sehnala jsem si říkala..MM rodiče mají nakoupeno plno knížek pro Vendy, protože když tchýni (ředitelka ve školce) přijde nějaký dýler s hračkama a knížkama, tak prostě neodolá :grinning: Ale co my, to netuším..no, zatím je ještě čásek chvilku..Jo, ale jako velký rodinný dárek jsme si včera nadělili novou televizku :sunglasses: :sunglasses: LCD či co to je, je už hezky přivrtaná na zdi, tak má MM dušičku v péřu, jak se tu říká :slight_smile: Ještě k tomu má 5.listopadu narozeniny, tak to má i k tomu :grinning: otravoval s tím už aspoň 2 roky a já ji pořád nechtěla dovolit, tak teď jsem dala svolení :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz
Jo, Madlenko, my jsme min. rok čerty volali..jako, chodila neteř se synovcem..byli hodní, Vendulku moc nestrašili - to měli nařízené, tak dobré..ale Vendy to i tak prořvala..ale vyloženě trauma z toho jako neměla si myslím..letos půjdeme i na mikuláš. besídku co tu bude, pak i diskotéka prý, no, uvidíme :sunglasses:
2. lis 2009 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz
A dej tipy na dárečky :wink: :wink:
2. lis 2009 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz
ahojky ,
tak jsem nakoukla,novinky tu nějaké i jsou....Dudli čeká druhé mimi...škoda,že se sem neozvala,asi ji trápí ranní nevolnosti či co..snad se ukáže. :wink: Tak to vypadá,že budu muset čekat,až tu všechny maminky budou mít po dvou dětičkách a pak konečně dojde řada na mě. :confounded: Holky tak šupky dupky na to...ať nejsem moc stará.ikdyž......roky letí,ach jo.Stále nic ani mimi,ani domeček...pořád čekáme,už mě to docela nebaví a říkám si,že se na všechno vykašlu a nechám tomu volný průběh,ale na druhou stranu.....ach jo,už nevím. :cry:
Jo,vánoce...to je za dveřma...ono to uběhne..já už mám pro kluky balíčky na Mikuláše a taky nějaký ten dárekTen starší chce mobil,má takový šrot a hlavně oblečení a už budu muset koupit i holení......začíná mu růst bradka a je z toho nervozní :grinning: Kubík chce diabolo,magnetickou stavebnici mám a chtěl by noťas...fakt skromnej,že. :grinning: Napsal si,že mu stačí i starší,že nemusí být nový.Je to zlatíčko. :dizzy_face: MM by chtěl mmobil a už několikrát nadhodil,ale jinde,že asi nic nebude...to má pravdu,nic nebude. :angry: Nevím,kam bych šla na to vydělat v době krize,že jo.To jsem zvědavá co dá ten ježulda mě.Já nic nepotřebuju a nechci a takovou odpověď ježulda prostě miluje. :grinning: :grinning: :grinning:
Hlavně,ať jsme spolu a zdravíčko je důležitý.To mi stačí. :sweat_smile: :sweat_smile:
3. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
ahoj

tak tipy na dárečky:

velký dřevěný korále na navlíkání http://udvouskritku.mimishop.cz/detail.php?zbozi=729430
dřevěný sáňky
plyšový bowling (mají ho v katalogu Magnet-vánoční)
hudební pianko(tesko vánoční katalog)
pak sada doktor-už koupila babička v albertu
magnetický tabulky na psaní -taky koupený babičkou v albertu
no a ještě bych chtěla nějaký dřevěný zvířátko co se dá tahat za sebou
hospací míč(viděla jsem v katalogu pompo modrej s krtečkem)
už je zakoupená krásná zimní čepička a dvoje rukavičky
ještě koupíme prostěradlo do pelíšku,to nepropustný

a myslím,že to už by stačilo :grinning:

musím to mít vymyšlený,protože se za chvilku budou ptát tchánovců a švagrů co mají koupit tak jim jen povím co bychom si představovali :grinning: :sunglasses: :grinning:

jinak je taky dobrá ta kuchyňka,ale tu gábinka zdědila po kamarádky dcerce,která si s ní vůbec nehrála,má k tomu spoustu nádobíčka,ale zatím je v plzni u tety na bytě,protože jinak by jsme se tady už nehnuli

pak taky dřevěná tabule na psaní (mají je teď taky v tesku ve slevě) a tu taky máme poděděnou zase od jiný kamarádky :grinning:
3. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
ahoj, zdravím takhle po ránu.
dnes nám konečně přijeli montovat kuchyň, tak jsme musela vyklidit chodbu a čekat kdy přijedou. Ale byly přesný.
My se mám eok, jen pořád někde lítáme a jezdíme.Ještě, že je Terezka tak hodná. V noci spí pořád celou. Zato Baru se budí 2-3 krát. Ale chce pití a zase spí dál.Někdy teda chce jít k nám, tak jí někdy vezmen, záleží jak se sní dá v noci komunikovat. Plínu máme jen na noc...jinak se sama svlíkne, vyčůrá a někdy i ustrojí, když udělá bobek, tak křiří papír.Do auta jí dáváme pro sichr, ale vždy to vydrží.
Včera jsme byly s Terez v poradně a má 5950g a60cm, za měsíc vyrostla o 5 cm. Strašně krásně se smějě a je moc pěkný, jak se k ní Baru má, nejradši by jí nědla láskou, fakt moc pěkný!!!
Vánoce už taky řeším....pro Terezku nevím, má vše po Baru a nic moc ještě nepotřebuje...asi kolotoč nad postýlku a pro Baru chci tu kuchyńku a látkový domeček, a mám krásný metr dřevěný na zeď, vše do nového pokojíčku, který snad do vánoc bude.OD babičky tříkolku, jinak nevím, ňáky drobnosti domyslí.
My teprve včera jezdili po hřbitovech a zrovna bylo tak hnusně..
Madlenko, máš pěkný soupis dárků...tabulky jsme dávali k narozkám a křesílko a fakt v něm sedí...
S bydlením to chápu, nám tu kuchyň měli přijet dělat před 14 ti dnima, ale nestíhali. MM to je jedno, zatím má jiný práce dost v jiných místnostech..ale když se na někoho čeká, tak je to naprd.
Dudus, teda úřeju, ať se u vás něco hne k lepšímu..musí to být pak děs schánět penízky na dárky, pro tak velký kluci.To nás ale čeká taky..
Gábi, ve školce s dětma jo, tak to musím mít pevný nervy, mě to někdy satčí doma s jednou , natož celý oddělení.
Tak se mějte a zase napište.
Bydlení se pomalu blíží, tak uvidíme.
4. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
ahoj holky

zdeni
máš moc šikovný holky,Bárunka je šikula,že už vydrží bez plínek a Terezka je zlatá,když vás nechá vyspat,až budeš mít nafocenou kuchyň tak nám jí šoupni na ukázku,aby jsme věděly jakou máte :wink: .

soupiska je velká,ale my jsme velká rodina a každej chce měco koupit,tak musím mít nápady :sunglasses:

jinak u nás bylo dneska dopo hnusně a odpo vylezlo sluníčko,tak jsme šly s gábinkou na prochajdu,dneska v noci nám přijede táta z práce a zítra budeme pracovat venku v takový komoře co tam máme na brambory,jabka a takovej ten venkovní bordel :confused: sekačky,kola.....

jo a sobotu prej přijedou sádrokartonáři-jsem zvědavá,budu tomu věřit,až budou v podkroví :wink:
4. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
ahojda, omlouvam se, ze jsem sem takhle vtrhla, chtela bych poprosit.. nasel by se tu nekdo, kdo dostal v porodnici b ruzovym kufriku do fotolabu a nevyuzije je????
Zakopupila bych je klidne... kdyby se nekdo nasel... IP.. dekuji moc moc
5. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Určitě fotečky pošlu..
Hurá a jsme zase na první stránce:slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj holky,
omlouvam se, ze nejak nemam na Vas cas, obcas sem jen vlitnu, zjistim co a jak a kdyz uz se chystam neco prispet, tak musim zase pryc.
Vojtik ma uz 8,5 kg, takze se docela pronese, plaveme, cvicime, do toho stavime a ja chci od noveho roku jit opet pracovat, ale tu pracicku co pro mne meli, je uz obsazena, tak se bojim, ze to nevyjde :(. Jinak se mame dobre az na obcasny Vojtikovi zachvaty :slight_smile: a jeho nocni buzeni co kazde 3 hodiny, kde jsou ty noce, kdy spal 10h v kuse :slight_smile:, moooc se mi po nich styska.
Vanoce nejak moc neresim, penizku nemame nazbyt, Vojta z toho jeste rozum mit nebude, tak dostane pod stromecek nejaky motoricky hracky, ktere by stejne dostal a nejake hadriky na sebe :slight_smile:, jen jsem koupila svetylka na stromek, aby ho to nejak vic zajimalo :slight_smile:. Pro ostatni darky nejak neresime, dame vsem jen nejakou drobnost, protoze na utraceni opravdu nejak neni...
Mizim varit obidek, tak se mejte krasne a ja zase nekdy zaskocim. :wink: Slibuju :wink:
12. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky

tak já mám chvilku čas než se Gábinka prospinká po obídku :sunglasses: ,pak se nemůžu u pc ukázat protože hned chce za mnou a chce písat,jako já :sunglasses:.
My taky pořád předěláváme,už jsme se rozloučili s myšlenkou,že by jsme na vánoce v podkroví aspoň spali :frowning2: ,to už fykt nevyjde,teď jsme ve stádiu vysoušení,protože sádrování vůbec nechce schnout,tak nám kámoš půjčil takový vysoučeč na naftu,tak to tady smrdí jako na naftovém poli :sunglasses: .
Jinak to docela ujde,venku je pěkně a tak chodíme ven dopo i odpo,jen když se odpo vrátíme z procházky,tak jde Gábinka celá vyslíknout a rovnou všechny věci do pračky :grinning: ,včera byla špinavá snad až za ušima,Byli jsme se projít a potkali jsme pani a dvojčatama-kluci 5let-tak ty si hned vzali Gábušku do parády,ta jen štěstím vykřikovala,jako měla radost z dětí.
My vánoce pořešíme taky pro nás dospěláky neřešíme,jde hlavně o Gábi,aby byla štastná
:grinning: a překvapená z dárečků :wink: .
17. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
17. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
ahojík holky já taky přihodila nějaké fotky :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=528476&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D4080%26vOrderBy%3D2

My dnes byly na očkování a dopadlo to dobře, Elenka byla moc šikovná ani slzička neukápla, byla tiše jako myška a sledovala jak jí píchá včelička :grinning:
Jinak je super, že počasí je hezké aspoň můžeme taky chodit ven a pořádně se vyblbnout. Eli si to teď pořádně užívá a je hodná a chodí snad všude kde chci a dost daleko, její to vzácné.

Dnes jsme se byly podíva na rozsvícený stromeček co má obec a cestou jsme pozorovaly hvězdy tak jí to moc bavilo :slight_smile:
19. lis 2009 ve 23:33  • Odpověz
Ahoj holky, taky hlasim ze jsme nazivu a v poradku. Omlouvam se ze nechodime casteji, nejak toho na mne ted bylo moc.

Ty vase princezny teda vyrostly :confused: .

Doufam ze se mate vsechny fajn,
posilame pusinky.
20. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj Miluško

teda to jsou novinky,jak jsem zjistila právě z tvého pasu,tak tady máme ještě jednu těhulku :sunglasses: :grinning: :sunglasses: a ty nám nic neřekneš,potvůrko jedna :grinning: .Zuzka taky čeká miminko,ale ta za náma už hodně dlouho nebyla.
Jééééééééééééé to je paráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Moc drzíme palce,aby bylo vše v pořádku.
No a jak se jinak máte,co malá,manžel a bydlení?
20. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jo a ještě kdy pojedete do Čech?Mohly by jsme si dát zase srazík Na Spilce,v dětským koutku :grinning: :sunglasses: :grinning: .
20. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Teda Madli tobe nic neunikne!!! dnes jsem to uz nevydrzela a dala do pasu, takze se to dozvidate hnedka...
Mne je spatne jako pri Lottie, mala a M. se maji dobre.
V domecku uz jsme zabydleni, chybi dodelat par detailu a tak a na jare nas ceka zahradka... Do Plzne pojedem az na Vanoce a to budeme mit asi nabity program, ale treba po novem roce, radi bychom poznali Gabinku osobne...
20. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
ahojík,
jéééé Milusko tak velikánskééé gratulace, to je paráda jak se tady rozrůstáme, to je krása když jsou sourozenci tak rychle po sobě. Přeju hodně štěstíčka aby šlo všechno dobře, držíme palečky :slight_smile:
20. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
OBROVSKÁ GRATULACE, MILUŠKO :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
Milu velka gratulace, nejak se to zase zacina mnozit :grinning:
Holky nemuzete mi nektera poslat nejaky receptiky na prikrmy? Urcite mate spoustu receptiku... za chvilku zacneme s mrkvi a pak uz to pojede a na netu je toho nejak moc, tak bych radsi neco "odzkousene" :wink:.
Vcera jsem malyho vazila, tak mame 8900g :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Holky dekujeme za gratulace.

Oli, doporucuju koupit knizku od Annabell Karmel Varime pro kojence a batolata, varim z ni dodnes, male vsechno moc chutnalo a spoustu veci jime i my s M.
23. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Diky za inspiraci, podivam se po ni :wink:
24. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
ahoj kočky a koťata

tak u nás už se spinká,Gábi jsem se snažila dneska dostatečně utahat :grinning: ,no mám dost i já :sunglasses: .

Venku dneska pěkně foukalo,včera to docela šlo,ale dneska to bylo hrozný a odpo začalo i pršet,tak jsme nemohly jít ani ven :frowning2: .
Jinak se mi konečně podařila dodělat háčkovaná čepička pro Gábuši,ale ta se v ní nechce vyfotit,tak musím počkat,až se jí bude chtít pózovat :grinning: .
Olii písni mi do IPčka emailovku na tebe,Miluška mi posílala nějaký receptíky a byly super tak bych ti to přeposlala :grinning: ,teda pokud to Miluš povolí :grinning: :grinning: :grinning: !?!

Zítra dorazí dodělat ten finální potěr na sádroši a ve čtvrtek by to měli přijet zbrousit,my to pak musíme natřít akrylátovou penetrací a aspoň jednou přebílit,jinak nám nepřijde topenář na udělání rozvodů a topení,jak to nebude tak máme prostě pro letošek smůlu a budeme čekat do novýho roku,musí to mít hotoví a my se budeme snažit to udělat.Už mě ta naše stavba zmáhá,nějak se to protahuje,ale my vydržíme :sunglasses: .
24. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
Miluško, velikánská gratulace, hlavně ať je malá fazolka zdravá a dělá vám radost :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
ahojky říjenky...tak další těhulka....jsem to říkala,že na mě příjde řada až budete mít každá dvě dětičky :wink: Ale jste hodné...vidím,že se fakt snažíte :grinning: :grinning: :grinning: Dlouho jsem tu nebyla,ale polepším se ..snad už mi půjde noťas a bude víc času v té protivné zimě. :confounded:
26. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se vcera pustila do vanocniho uklidu a pres noc jsem si hnula s krkem a jsem uplne KO :cry: (fakt nevim, jak se mi to povedlo :slight_smile: ). Uplne jak ten z Vesnicko ma strediskova, musim se otacet celym telem :grinning:. Priste se na uklid vyprdnu a radsi pojedu s Vojtiskem ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
29. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahoj říjenky,
tak co ...čtu,že s úklidem to některé z nás značně přehnaly už teď.To já jsem si zavařila jinka.....postěžovala jsem si u kamarádky a jejího manžela,že mi odchází trouba....tak mi nabídli tu jejich...jako,že si tam můžu upéct...moc jsem nechtěla,ale i MM říkal,proč ne,aspoň to bude bez nervů a péct dva plechy zároveň je super a rychlé.Jenomže nějaký ten zvoneček v hlavě mě varoval,ale neposlechla jsem a mám to.Ukecali mě,abych jim upekla.....chtějí tak pět kilo minimálně..... :frowning2: acho jo,já jsem takové tele,neumím říct ne.A teď si můžu maximálně postěžovat tady vám. :rolling_eyes: Kámoška mi bude samozřejmě pomáhat,ale asi nebude tak zručná...ona nikdy nepekla,vždycky si objednávali.To já si to bez domácího nedokážu představit. :dizzy_face: :dizzy_face: Doma budu skoro tři týdny...už se na to těším,jak obejdu známé a jak posedíme bez shonu s rodinou a bude fajn. :sweat_smile:
Olli jak je s krkem??No,to jsi teda ale musela vypadat...jak píšeš ,otáčet se celým tělem...to je hrozné. :confounded: Tak se dej brzo dohromady.
2. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahoj holky,
tak krk OK :slight_smile:
Dudus, ja bych to tedy odmitla, dokonce jsem letos odmitla pect cukrovi a kg si koupim... jsem rada, ze s Vojtikem udelame nejaky ten vanocni uklid, natoz pect cukrovi... nechame si to na pristi rok, to bude se mnou vykrajovat :grinning: :dizzy_face: a ja zesilim, jak bude vsude bordel :slight_smile:
Zatim tedy moc vanocni naladu nemam, ale jsem rada, ze je to zatim bez snehu, v Praze je to des, sama sul a brecka... pristi vikend jedeme k Jirkovy sestre a sejde se tam snad cela jeho family a bude to nas prvni vetsi vylet pres noc, tak jsem zvedava a pak tam jeste pojedeme mezi svatky. Moc se tam tesim, si tam vzdycky tak krasne odpocinu a Vojtika nosi jen na krmeni :grinning:.
Tak se mejte krasne, jdeme s Vojtiskem cvicit :wink:.
Hezky vikend vsem!
4. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj holky

no my jsme se letos taky zapřely a řekly jsme,že pro nikoho nepečeme(loni a předloni jsme pekly pro známí-my byly uhoněný a kámošky vysmátý-jedna si chodila po kosmetikách a druhá jezdila v rakousku po sjezdovkách),tak jsme řekly,že letos NE!
Já si dneska připravila na perníčky a mamka na tři druhy,zítra na to vlítneme a upečeme.Chci gábunce udělat perníkovou chaloupku :grinning: ,dneska jsme dala svíčku do porcelánovýho mikuláše a gábi se na něj chodila dívat a říkala jéjej,hele tití(jako že svítí) :sunglasses: ,už se moc těšim na vánoce,ale ještě mi to nepopadlo.
S úklidem je to zatím tak,že v pondělí zavolam těm sádrokartonářum,jestli to laskavě přijedou dobrousit a dodělat,abych mohla začít uklízet.
Bohužel už dorazila chřipka i k nám do okolí a tak ve škole a škole hrozně marodí děti,kámoška říkala,že ráno byla plná třída(kam chodí její dcera) a v poledne tam zůstal jeden žáček,všechny si postupně odváželi rodiče s teplotama až 40°c,prostě ráno jim nic nebylo a během dne začali :frowning2: ,byla s dcerou u doktora a ten řekl,že od pondělka nedělá nic jinýho než chřipku :frowning2: .
Chtěli jsme jít s malou v neděli na mikulášskou nadílku,ale vzdala jsem to,moc mi to mrzí,ale nechci jí tahat moc mezi ostatní,začala zase trošku pokašlávat,tak nebudu zbytečně riskovat.
Dneska byla u nás celej den mlha,ale zato máme krásně ojíněné stromy,byli jsme odpo na procházce a Davík fotil.
O víkendu pojedeme asi k tchánum,budou tam i švagroů s dětma,tak jim uděláme mikulku tam.
4. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.