• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojík holky,
tak já pekla perníčky minulý týden a o víkendu jsem chtěla zdobit, ale praskl mi pytlík a další bude až pondělí tak smůla a musím čekat. Dnes jsem udělala trochu lineckého a přes týden pokračuju s lineckým a rohlíčkama a víc asi dělat nebudu možná anyzovky, rafaelka a to bude asi vše pak asi taky něco koupím :grinning: ale raději ne páč Eli jenom chodí a mňam, ham atd.. takže budu muset hlídat i sebe i jí :grinning: :grinning:

Uklizenou mám akorát ložnici a kuchyň budu dělat po pečení, v úterý jedu umýt okna k našim (mamka je nemocná) a já si umyju potom. Ve čt. jdu do práce a týden před svátky si převléknu peřiny a uklidím obývák a zádveří a den před všechno nazdobím :slight_smile:

Dnes jsme museli nazdobit světýlka do okna páč Elenka chtěla pořád na záchod aby viděla světýlka od sousedů co mají na balkoně tak pořád chodila a říkala, že chce kaka a já jak pitomec jí vodila na záchod, svlíkala a ona potom nic neudělala a rozčilovala že chce vidět světýlka :grinning:

chlubíme se jsme týden bez plinek - přes dem :grinning: jupííí :grinning: :grinning:
6. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj holky
tak stav pečení u nás: sestra a mamka se mi opět zbláznily a už mame 11druhů napečeno a ještě prý budeme pokračovat :sunglasses: ,no já jsem ta co dává ořechy,zbobí pytlíkem,mačká těsto do formiček atd-prostě pomocná síla :grinning: .

Dneska jsme s davím a malou vyrazili nakoupit nějaký dárečky,tak už něco máme,hlavně pro děti už je koupeno,tak to už můžou klidně vánoce být :wink: .

Kytinko posílám Elence velikánskou pochvalu je to šikulka:slight_smile:

my se stále snažíme nočníkovat.
7. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
No holky, kde jste?? Pečete, uklízíte a kupujete dárečky, co? :grinning: :grinning:

Jenom vám chci říct, kdo ještě shání dárečky - hračky, tak že v Albertu (bývalá hypernova) mají hračky za polovinu ceny :wink: tak to jen, kdo by chtěl ještě nějakého tipa..já jsem tam Vendulce koupila dřevěné rybičky jak se chytají magnetem na udici za 130Kč a taky dřevěnou krabičku, kde je vkládačka takový medvídek s oblečkama za necelých 50Kč, pak korálky s náramkem na gumičce (Vendy je velká parádnice :grinning: ) za 25Kč a 15Kč, babička jí koupila káču za asi 40kč..no fakt parádní ceny :sunglasses: Vše ale dostane asi až na narozeninky, protože na vánoce už je toho moc :sweat_smile:

Jinak já zatím moc nepeču, protože to nestíhám :sweat_smile: ale příští týden mám už dovču, naštěstí, tak se do něčeho málo pustím..MM babička slaví mezi svátkama 70, tak budou i zákusky, tak to opravdu nebudu přehánět..Ale už jsme si mysleli, že nic slavit nebudeme, protože jsme babi odvezli v neděli do nemocnice - slabá mozková mrtvička či co, ale ta už je zase fit, zítra jede domů a už chce zase slavit :fearful: takže tak..snad to bude oka

Vendulka je nemocná..měla i horečky, pak dobré, minulý týden jen teploty, doktorka ji nechtěla ani naočkovat..že asi virozka začíná..no a od neděle hrůza děs - má suchý a dráždivý kašel, rýmu jako trám a já musím chodit do práce :pensive: tak je mi to tak líto vždycky od ní odcházet :pensive: noci hodně probdělé a prokašlané, trošku problinkané :pensive: :pensive:

Jinak je s Vendy už dobrá domluva, tak je to fakt dobré..už si hodně věcí nechá rozumně vysvětlit, tak se zlepšilo trošku i to její časté vztekání..je to miláček :dizzy_face: a taky tulidlo :wink: s MM nás objímá, dává pusinky a říká - Vendulka ráda maminku, ráda tatínka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale i dračica je to pořád :grinning:
16. pro 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
Gábi ty jsi mi předběhla,já zrovna sedim u pc a lovim tady kde jsem zase zapadlý :sunglasses: s naší diskusí.
My máme napečeno,minulý týden měla sestra dovolenou tak jsme to všechno udělaly,jen teď o víkendu slepíme to co je na slepení krémem.S úklidem to vůbec nehrotim,co poklidim za mnou hned Gábinka rozhazuje a tak jsem se obrněla statečností a nechávam to plynout a postupně sem tam něco poklidim.Dárečky už nějaký máme,ještě chceme dojet zítra pokoupit něco pro nás a dědu.
Taky máme v rodině smutnou záležitost-strejda je to těžký mrtvici,vypadá to,že už nebude chodit,už to bude týden co ho to vzalo a včera byl na CTčku a výsledky jsou stále stejný :cry: :cry: :cry: a naděje na aspoň částečný uzdravení je hodně mizivá.Zítra má přijet teta s bratrancem,tak budeme vědět víc.

No a teď k tý naší LOUPEŽNICI GÁBINCE :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :to vám je kapitola sama pro sebe :wink:,začíná se rozmlouvat,pořád si něco povídá,chodí za náma a vykládá a rozhazuje u toho rukama.Nejradši teď leze po vejškách,tak tůle jsem jí chytila jak si vylezla ze židle na topení a pak do okna a koukala na kočku a volala na ní ČIČÍ :sweat_smile: ,dneska babička žehlila a Gábi si jí klidně vlezla na stůl a chtěla se s ní mazlit,tak babi dala žehličku pryč pomuchlovala se s ní a Gábi byla spokojená.Už si taky otevře sama dveře,tak máme ven zamknuto.Nejradši se ráchá ve vodě a jinak jsem hrozně ráda,že už je zmrznuto,protože jak jsme vyšli ven tak musela ke slepicím a tam většinou uklouzla na slepičáku a vyválela se tam v bahně :dizzy_face: .
Byla taky nemocná a taky ten hnusnej suchej kašel a teploty,pomohlo jí,když jsme jí dali teplej olejíček na prsíčka,normálně se jí ten kašel krásně uvolnil,z léků používáme na kašel MUkosolvan sirup a na noc jí dávám Sinecod-ten tlumí kašel,aby se vyspala.Teď jsme našla v nějakým časáku,že vyrábí MARŤÁNKY v sirupu pro děti,tak už ho mám koupenej a budu jí ho taky dávat,ať má trošku víc vitanímu a všeho co má mít :grinning: .
Jinak pokud to jde deme ven dopoledne(aspoň na chvilku) a odpo chodíme tak na hodinku,chvilku jsme na dvoře,pokrmíme ty naše slípky a králíky a pak jdeme špacíren po vsi a vykládáme si a Gábi mává na každý auto a posílá liden pusinky.Jen když jdeme do krámu a tam na ní ty báby spustí tu jejích tak se stydí,ale jak se rozkouká,tak stojí za pulten a vybírá si co potřebuje koupit :grinning: .

Tak jsem písla asi trošku román,no nic jdu otevřít MM vrata,přijede z práce,tak aťmuže zaparkovat rovnou na dvůr.

zatím ahoj a polepšete se s docházkou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme tu po delsi dobe :slight_smile:
No my jsme taky nemocni... resp. prisel s tim muj tata, pak to chytla mamka, pak ja, pak malej a nakonec manzel :(. Vsichni se vylezeli, jen ja nemohla... fakt peklo... Vojtik kaslikuje a rymickuje a kdyz vidi me s vysavacem tak chuderka tak place... :confounded:
Jinak ja letos nepecu, cukrovi jsem si koupila - 1kg to staci... uvidim jak pristi rok, ze bychom delali s Vojtikem rohlicky a linecke... stejne to jim jen ja :slight_smile:
Jo a holky dnes jsme meli prvni mrkev! Bylo to vsude a jak furt blinkame (teda uz ted min, ale furt), tak jeste ted chytame vybihajici mrkev :slight_smile:, takze nevim, tesila jsem se na prikrmy a bude to asi peklo, vsude bude nablita zelenina, mliko se jeste dalo utrit/vyprat :grinning:
V pul roce mame 68 cm a 9030g :slight_smile:
Kyti, mala je sikulka, ze uz to zvladate i bez blinky :wink:. My mame ted po sirupu prujem, takze se s poctem plin vracime do novorozeneckeho obdobi :wink:
Vendulce prejeme brzke uzdraveni, vime jak to dokaze potrapit (nas nastesti bez teplutek...)
A male Gabince prejeme krasne zvatlani :slight_smile:
Tak jsem chtela od ledna pracovat, jenze jak je krize, tak neni zajem :(. Takze se budu muset po necem poohlidnout, z rodicaku nejak nevyzijeme :(, jenze vsude narazim na takove ty pyramidove privydelky, musite neco kazdy mesic objednat a premluvit xlidi, aby taky nakupovalo... to se mi prici... ja bych neco, kde me nebudou zakrnovat mozkove zavity :grinning:, preci jen trosku pozoruju, ze uz trosku dementnim :grinning:. Byla jsem se podivat v praci a Vojtik nema rad tmu, tak prosim kolegyni, jestli by mohla rozsvitit stylem: Pavli, udelala bys blik blik :grinning:
Tak zatim packo, za se ukazu, jak pokracujeme se zeleninkou :slight_smile: Jo holky jeste jsem se chtela zeptat, varili jste jidlo v kojenecky vode nebo v normalni... ted jsem nedavno cetla test na baleny vody a i ty kojenecky vysli hur nez z kohoutku... tak nevim...
17. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
Ahoj holky

tak já využila oznáme od Gabou a vyrazili jsme s MM do Alberta,samozřejmě jsme koupili pro gíbinku takovej látkovej domeček-je to jako vkládačka(za 300kč a dřevěný pexeso za 64kč),prostě jsem to musela vzít,ještě mi mrzí,že mi vzala pani pod rukou poslední vozíček na uklízení-ten by jsme jí vzali taky,ale měla by ho už k svátku schovanej.
Jiank jsme zase něco pokoupili,ale ještě musím vyrazit v pondělí a to do plzně a tam už dojedu poslední dárky a bude klid.

Olii jídlo jsem vařila v normální vodě z kohoutku :grinning: .No Vojtík nusí být teda strávník :wink: ,to se hodně blbě uklízí,co?
18. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahojky,
no ja bych taky nejradsi varila v normalni vode, ale nechci byt krkavci matka, tak se radsi ptam Vas :grinning:
Jo a jeste se chci zeptat, chodily jste s mrnousema ven, ikdyz je takova zima? My museli dat dnes Vojtu uz do sportaku, da se hodne polozit, takze skoro lezi, neb do korbicky uz jsem ho nenastrkala :slight_smile: a preci v tom sportaku nema tak kryty oblicejik, tak aby mi neomrzal :wink:
19. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
ahoj

olii krkavčí matka určitě nejsi a nebudeš :grinning: :sunglasses: :grinning: ,my jsme s malou loni chodili,ale jen po chvilkách a přes poledne,třeba jen na půl hodinky,měli jsme jí zachumlanou,jen tvářička jí koukala a tu jsme natřeli krémem,aby neomrzla

tak my už jsme dneska byli v kostele na zpívání koled,bylo to krásný,Gábi se tam rozhlížela a měla oči celý vykulený,teď spinká a po jedný hodině pojedeme na živý betlém,tak jsem zvědavá co na to bude řikat

chudáka jsme jí navlíkli,že sotva šla,ale vypadala spokojeně tak jí asi zima nebyla,vezmu jí sebou teplej čajík,aby se mohla napít,my si dáme svařáka,už jsem Davího upozornila,že řídí a já se sestrou pijeme :grinning:

jinak dneska tady bylo ještě v 10hodin -15°c,no hnusná zima

včera jsme se sestrou uklidily 3místnosti a koupelnu,tak už jen náš pokoj a kuchyň a chodbu a máme hotovo,ale to zvládneme už v pohodě,nejhorší jsou ty obýváky s těma všemožnejma kravinkama,no a jak děláme nahoře v podkroví,tak samo,že se všude práší
až se vrátíme,tak si uděláme krém a doděláme cukroví co je na slepení krémem-medovníčky,úlečky a nějaký ještě drobný linecký
20. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
AHoj rijenky, jdeme jen poprat krasne Vanoce :dizzy_face: . zitr abrzo rano frcime do CR a tam jsme bez netu...
21. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahoj holky a dětičky

Miluško taky vám přejeme veselé vánoce a krásný a veselý nový rok :grinning:

pokud se chcete podívat na žívý betlem na kterým jsme včera byli tak jukněte:

http://www.youtube.com/watch?v=sfe8WpuvMHM
21. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VŠEM KONÍKOVKÁM
PŘEJE
GÁBINKA,MARUŠKA A DAVID OSUSKÝCH
A
IVA A BABI MARUŠ SÝKOROVY

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3638777&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
23. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj dlouho jsme tu nebyla. Vůbec nestíhám, ale jsme konečně přestěhovaný v podkroví, který jsme budovali asi 3 roky....Baru je ve svým pokojíčku, doteď spala s náma, a moc jsme se báli, ale je to ok, jem se bojí tmy, tam než usne svítíme na chodbě bodovkama.Ještě teda nemá velkou postel, ta až v lednu.
Před chvíli jsme dostrojili stromeček..tak se moc těšíme na ráno, jak bude koukat.
Všem přeju krásně prožitý svátky, hlavně štědrý večer, zdravíčko a pohodu. A ať si to společně s dětičkama užijeme.
Snad to po Novým roce bude lepší s časem a bude sem chodit častějc. teď nás čekají samé návštěvy, které jsou zvědavé a 30.12 odjíždíme na hory.
Tak se tu mějte pá.
24. pro 2009 v 00:04  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tady jedna ostuda :sweat_smile:

chci vam poprat krasne svatky a pohodovy Novy rok, hodne stesti, zdravi no a taky penizku :wink: ty nejsou nikdy nazbyt. AT se vam splni vsechna vase prani!

No o novinkach u nas vite, koncem kvetna budem mit druhe mimco :dizzy_face: nejdriv jsem byla docela vydesena ze je to brzy ale uz jsem to vstrebala a tesim se na tu srandu :slight_smile:
No ale mozna nevite ze jsme koupili byt pred Vanoci jsme dostali klice, jeste se tam bude neco predelavat a tak, stehovani vidim tak na brezen, manza rika ze jeste dyl :fearful: no tak uvidime. Hlavni je ze to bude. Od ledna zacnem splacet tak jsme na to zvedavy jak to zvladnem.

KOcky jdu spat kdyz dneska usnula zuzanka tak brzo (pul 9) tak at neco naspim (vcera usnula v pul 12) takze jeste jednu mejte se vsechny krasne at vam vsechno klape a vychazi co mozna nejvic podle vasich predstav!
25. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
ahojík holky,
krásné a veselé svátky a do nového roku všechno nej..hlavně štěstí, zdraví a lásky :slight_smile:

Zuzi vítej, tak to je krásné, že bude další mimi, nechceš nám hodit nějaké fotky jak už je veliká Zuzanka,už tady za námi vůbec nechodíš. Jééé to je paráda že už máte byteček, to bude fajn, ve svém a v klidečku co tak ať se daří. Jinak koukám, že se spaním Zuzanky pořád bojuješ, Ela chodí tak v 7 ale jak jsou vánoce tak je z toho tak na měko že neche ani večer ani odpoledne a spí snad se všema hračkama :grinning:

HOlky pořádně si odpočiňte a užijte si :slight_smile: a po svátcích chci vidět fotečky :grinning:
25. pro 2009 ve 23:51  • Odpověz
Ahoj holky,
pred Jeziskem jsem sem nestihla juknout, takze doufam, ze jste si prozili s Vasimi ratolestmi a manzilky krasne Vanoce :slight_smile:.
My byli u manzelovy sestry a jeli jsme tam jak cirkusaci, postylka, hracky, obleceni, kocarek :slight_smile:.
Jinak Vojtik byl z darku nadsenej, Kyti dostal stejne kacenky jako Ela, jen v jine barve :wink:. Nejvic ho bavil trhat papir a je sranda, jak uz takovej prcek pozna obleceni :slight_smile:, to ho absolutne nebavilo a hned ho odhodil, ale ze vseho ostatniho byl nadsenej a hykal nad tim a pak vse strcil do pusy :grinning:.
Zuzi, dalsi odvazna s druhym mimcem :slight_smile:. Kazdopadne hodne stesti a pak nam taky ukaz nejakyho pupika s malou Zuzankou :wink:. K bytu velka gratulace a uvidis, zvladnete to... Jinak teda kdyby Vojtik chodil spat az tak pozde, tak bych to uz nezvladala... ted chodime spinkat kolem sedme a to je parada :wink:
Tak holky, mejte se krasne a kdybych to nestihla do konce roku, tak vse nej nej!!!
27. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
ahoj kočky a koťátka,

tak máme po vánocích,u nás proběhlo vše v pohodě,jen na štědrej den jako každej rok muselo něco přijít :grinning: -došel nám plyn na vaření a při vyměňování plyn.bomby prasklo těsnění co je v tom regulátoru,tak jsme si s tím museli chvilku pohrát,ale vše dobře dopadlo,oběd jsme dovařili a večeři taky připravili :grinning: :sunglasses: .

Gábinka byla ze stromečku nadšená,zdobila ho s tetou,vybírala jaký obdobičky tam dají,jakou špičku a měly s tetou celý dopolodne co dělat.Navečer jsme pod něj nanosili dárky,pak se navečeřeli a šli jsme rozbalovat.Gábi nám všem poctivě rozdala naše dárečky a pak si rozbalovala svoje.Asi byla hodně hodná protože jí toho Ježíšek přinesl dost :grinning: :sunglasses: :grinning: ,vlastně všechno o čem jsme psala,že jí chceme koupit(teda až na ten plyš bowling,ale místo toho dostala látkový domeček na vkládání kostek a cd přehrávač).Spát chudák moc nemohla,bala plná zážitků.V pátek jsme jeli všichni ke tchánum a tam byli i švagrů s dětma,tak pokračovalo nadělování a nadšení dětiček.
Bylo to fakt super.

dneska začíná padat snížek,teda aspoň tady u nás to poletuje,tak doufám,že něco napadne,aby jsme mohli vytahnout sáňky :grinning: :sunglasses: :grinning: a pořádně jsme je zajeli :dizzy_face: .

fotky dodám jen co je davík stahne do pc a to ho přinutim hned ve středu jak se vrátí z práce
28. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj říjenky, moc vás zdravím a přeji jen to nejlepší v roce 2010 ... hodně lásky, zdraví a pohody, dětičky ať rostou a moc nezlobí :wink:
30. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
KRÁSNÝ ROK 2010.....HODNĚ LÁSKY,PENĚZ A SPOOJENOSTI V MANŽELSTVÍ A V ROLI MAMINEK V TOM NOVÉM ROCE A V TĚCH NASLÉDUJÍCÍCH VÁM MOC VŠEM ZE SRDCE PŘEJI OD NÁS ZE ZÁMKU :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. led 2010 v 00:54  • Odpověz
Ale,lel nikde nikdo...asi máte v novém roce plno práce,když tu nikdo nenapsal ani slůvko.Tak to já dnes pracovala...teda spíš jsem se ulívala jak šlo a že mi to šlo dobře :grinning: :grinning: V práci je nás pplno,tak jsme se v tom ulívání střídali.A vypadá to tak na celý týden. :grinning: Dnes jsme si porovnaly kolik která z nás přibrala a jak s těmi kily co nejdřív dolů. :grinning: :grinning: Všechny mají kolem dvou kil,ale jedna dokonce čtyři a jedna pět.....to je síla.Navěřila jsem jí...to by musela jen ležet ,sedět,jíst a nic nedělat...prej to jde :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak snad brzo sem některá písnete...tak pa pa :wink:
4. led 2010 v 17:33  • Odpověz
ahoj holky
tak já se hlásim :grinning:,moc nám nešel net,jak byli všichni doma,tak jsme to měli přetížený a než se mi vůbec objevil mod.koník,tak to trvalo hrozně dlouho :frowning2: .
Silvestra jsme přežili vcelku v pohodě,já s davím jsme byli v chocenicích s naší partičkou a gábinku nám hlídala mamka se sestrou.Gábi byla ovšem vzorná holka a šla spinkat v sedum a probudila se až ve čtyři,tak dostala velikou pochvalu. :grinning: :grinning: :grinning: .
V sobotu tady byli sádrokartonáři a koooonečně dodělali broušení sádrošů a tak jsme dneska uklízeli ten prach z toho broušení,ještě,že máme super vysavač,tak to šlo krásně uklidit.Volala jsme topenáři a ten řekl,že pokud mu to vyjde ještě tento týden,tak dojede přidělat radiátory a pak dělat rozvody,nejpozdějc přijde v pondělí,tak mám radost :sunglasses: :grinning: :sunglasses: .
Gábince teď pouštim písničky tak zpíváme a ona tancuje :grinning: ,nevím kde se v ní ten elán bere a to se jí snažíme každej den utahat :wink: ,pravda je ta,že vždycky odpadneme my a Gábi je pořád v pohybu :grinning: .
Jo a ve čtvrtek jdeme na kontrolu,Gábunce už bylo 18 měsíců,tak jsem zvědavá co tam zase vyvede :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,to budou zase herecký výkony :wink: .Pak vám o tom napíšu,vůbec nevím co s tím máme dělat,jak vidí doktora,řekne NENE a nechce jít ani do ordinace a pak je už jen řev :frowning2: .Od ježíška dostala sadu malího doktora,tak každej den nacvičujeme poslouchání,dává nám injekce,měří tlak,kouká do uší :wink: no jsem zvědavá
Duduš to muselo být krásný flákání :grinning: :sunglasses: :grinning: .
pa m
4. led 2010 v 17:55  • Odpověz
Ahojky!! Tak se taky hlásím v novém roce :grinning: Všem přeju hlavně zdravíčko a štěstíčko a splnění všech snů!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme prožili vánoce trošku více hekticky než jindy :sweat_smile: na Štědrý den jsem ani nechtěla jít k našim, že abychom měli jenom pohodu doma a u MM rodičů (bydlíme ve stejném domě) a že budu sledovat pohádky i s Vendy a tak..no, ale to se nepovedlo, protože se tu objevila MM sestřenka s rodinou a vysedávali tu až do 9 do večera, my je obskakovali, no děkuju pěkně teda za takovou návštěvu :sweat_smile: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako, ráda je všechny vidím, ale na Štědrý den teda moc ne :rolling_eyes:
Pak 27. jsme slavili tu "70" babi od MM, vše se zvládlo, tak dobré..ale pak se babi zase udělalo špatně, tak trávila Silvestra a dny vlastně až do včera tady u MM rodičů..2.ledna jsme měli zase rodinnou oslavu u našich (moje mamka a já narozky), tak zase další šrumec a přejídání se :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mám ráda rodinu pohromadě, to jo..hráli jsme žolíka, tak byla sranda :grinning:
V pátek má Vendulka narozeninky..toto letí :confused: zase si chudinka musí zvykat na to, že nejsem s ní doma, že musím pracovat, tak dnes z toho byla trošku rozhozená, říkal MM, ale nedá se, no..Jinak miluje sáňkování a sníh :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Fotečky dodám :sweat_smile: :wink:
MM jede zase na hory s klukama, tak budeme od čtvrtka samotinké a mrzí mě to, že je to zase na ty Vendulčiny narozeninky :confounded: ale bylo to tak i min.rok, tak si asi musíme zvyknout, no :cry: no svět se nezboří, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: oslavovat budeme až příští víkend :sunglasses: snad :sunglasses: Ale těch dárků už bylo moc i na mikuláše, pak vánoce na několika frontách (babičky, tetičky, šak to znáte) a teď zase narozky, no je toho jaksi moc :confused: My Vendulce na narozky dáme jenom kytičku a deku s Maxipsem Fíkem a pak uvažujeme o změně autosedačky za větší, tak asi jenom tak..

Zuzi - jsem moc ráda, že jsem tě tu viděla a dej vědět jak to zvládáš :dizzy_face: gratulka k těhulkování :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz
AHOJ HOLKY

no gábi,je vidět,že si umíš užívat svátky :wink: :grinning: :wink: :grinning: :wink:

konečně jsem dohodila fotečky z vánoc je jich jen pár:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=84004
6. led 2010 v 19:46  • Odpověz
ahoj holky

tak hlásíme míry z 18ti měsíční prohlídky VÁHA 11,6 kg
MÍRA 85 cm

jinak klasika jak viděla doktora tak neuvěřitelnej řev,až mě jí bylo líto,ale doktor povídal,že tohle je nejhorší období,že si prostě nenechají vysvětlit,že to musí být a nic se jim nestane,ještě,že tam nebyl nikdo,jen jedna holka na tetanovku a ta šla před náma,jinak by to byla ostuda :grinning: :sunglasses: :grinning:
7. led 2010 v 16:32  • Odpověz
ahojík holky, taky se hlásím a přeju všechno nej. v novém roce, to je síla už 2010 :slight_smile:

Gabi koukám, že velmi plné svátky a pro mě by byli i dost neodpočinkové :grinning: :grinning: mě stačil první svátek u našich a mé prababičky a dále tety a druhý u MM otce, to jsem si odpočinula od vaření ale zase jsem se parádně přejedla jak pořád někdo něco nosil na stůl a bylo nemožné to neochutnat :grinning:

my teď rýmujeme, máme zvýšenou teplotku, tak jsme dnes nebyly vůbec venku, je to škoda páč Eli si sníh opravdu užívala, ale co naděláme hlavně ať se jí brzo uleví. Ještě že už umí smrkat aspoň nám to jde líp, ale pořád kýchá piškote, očička má celé lesklé a je unavená a mojinkavá :unamused: snad to bude brzo dobré

madlenko nádherné fotečky :slight_smile: a krásné míry Gabinka je kouzelná holčička

by mě zajímalo jak strávili vánoce a Silvestra Zdenička (na horách) :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj konečně se ozývám
jsme ok, ale jak teď nemusí MM nic dělat, tak si užíváme jeden druhého ale hlavně si hraje s baru a já mámtrochu klid. Předtím byl celý dny nahoře a ted už jsme tu všichni. Sice je co dělat, ale už to nespěchá a je to v klidu. Třeba nám od vánoc vysí všechny lustry, co nám přinesl ježíšek a teď se snaží lištovat lino a koberce.
Každý den si topíme v krbu paráda. Jo a ještě jsme si konečne objednali lednici, ta nám ještě chyběla, bude v pondělí.
Jinak vánoce byly super, žádné nevítané návštěvy, jen MM ležel , nebylo mu dobře. Týden předtím měli holky rýmu, tak to chytil odnich. Den předtím jsme ozdobili stromeček a když baru vstala, tak koukala jak puk, my máme stojáánek s ježíškem, tak jsme jí řekli, že ho domesla uspnul:slight_smile:)Po véče si šli hrát do pokojíčku a my nanosili dárky, a že jich bylo, byly s náma i tchánovci. Pak jsme zazvonila a začlo to. Každýmu nosila dárečky a rozbalovala, byla nadšená z dárků. Nejvíc se jí líbila kuchyňka a knížky. Vydržela dlouho až do 22.30.
Pak nastali návštěvy, které byly zvědavé jak to tu máme, tak jsem dělala pořád chlebíčky y a hostila, ale to my nevadilo. Rádi jsme se pochlubili a užili si pochvaly.
30.12 jsme jeli na hory , sice sníh moc nebyl a to jsme byly blízko Harachova.Ale udělali jsme si výlety na Mumlavské vodopády a jeli jsme mašinkou do tanvaldu a na Jizerku, ale pořád poprchávalo a byla mlha a cesty nic moc , nejsem zvyklá řídit na sněhu.Ale zvládla jsme to.
¨Silvestr sám o sobě nic moc, hlídali jsme děti, aby se nevzbudili a ta parta s kterou jsme jeli se moc nerozjela...a majitel chaty postavil skleničky na sebe, fakt to vypadalo krásně a lil ze shora šáňo a lidi na něj řvali, že už jen 3 minuty, tak spěchal a vše schodil....takže jsme si neměli ani z čeho připít...
1.1 jsme přijeli z výletu a mě bylo blbě , šla jsme si lehnout a večer jsme to hodila, modlila jsme se ať mi je líp , abychom dojeli domů.
9. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Doma jsem chtla srajdu, pak to ode mě chtla Baru a v noci blinkala, to byl děs, tak teď jsme všichni na dietě.
Ale Terezka má konečně naušnice, dali jsme je nastřelit a ůplná pohoda, za chvíli o ničem nevěděla, pak jsme byly na očkování na hexe a na pneumokoka, od srpna je to zadarmo...vše zvládla na jedničku.
Terezka je pořád hodná, spinká celou noc a přes den jak kdy. Když má klid, třeba v kočárku, tak spí 3hodky, doma záleží na tom jak jí Baru nechá:slight_smile:)Pořád jen kojíme.
Baru s ní to šije a když jí to chytne, tak je na zabizí, zlobí, skáče, šťouchá do lidí a je nebeznečná pro TZerezku, dostává na zadek a chodí si trucovat do pokojíčku.Plínu máme jen na noc a ais dlouho ještě budeme.
Jinak letos nás čeká koupelna, a ke konci ledna snad bude nábytek do pokojíčku k Baru,a pak tak dáme obráky na zeď apd.Zatím spí ve své malé postýlce.A pak chcem stolky k posteli a vestavěnou skříň na chodbu, novou tv a ještě nám chybí záclona ve šítě apd. Ale to už jsme jen takový dodělávky, na který se nespěchá. Takže se těším, že si fakk letos ten rok užijeme, jak MM dětí, tak já jehom a společný výlety a akce.
Dostala jsem scrabble, tak hrajem, máme nahraný plno díl Pout, které jsme neměli čas se dívat, tak si užíváme pohodu a žereme a pijeme:slight_smile:)Nemůže se dokopak zas chodit cvičit, teda měla jsme tu srajdu a pobolívají mě záda, ale stejně se mi nechce.
Tak jsem se trochu rozepsal a adoufám, že teď budu mít víc času sem chodit.
Mějte se pěkně a ať nezapadnete.
9. led 2010 v 10:16  • Odpověz
VELIKÁNSKÁ GRATULACE PRO VENDULKU KE VČEREJŠÍM DRUHÝM NAROZENINÁM :grinning: :sunglasses: :grinning: ,PŘEJEME TI HODNĚ ZDRAVÍČKA,ŠTĚSTÍČKA A LÁSKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
ahoj holky,

teda zdeničko vy si pěkně užíváte,je dobře,že jste tak spokojená rodinka a že jsou holky hodný :grinning: a samo i manža

my stále pokračujeme v podkroví,trošku víc nás zdrželi sádrokartonáři,ale teď to máme naplánovaný,tak snad se to zase trošku pohne.Příští týden by měli přijít topenáři natahnou topení a rovnou udělají napojení vody a kanalizace,pak elekrtikáři by nám měli pustit šťávu do zásuvek :wink: ,bratranec slíbil,že obloží koupelnu a my pojedeme v trámech,očistit a napustit včelím voskem.Jo a mezi tím,ještě udělat schodiště :sunglasses: .

Scrabblíky máme taky a je to super hra,jen u nás vyhrává většinou davík,já chodim trénovat na net na KrisKros :grinning: ,ale tak dobrá jako on opravdu nejsem :grinning: .
9. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
autor
Ahojky, tak co kdo je vsechno zapadany? Ja byla dneska venku s kocarem ale to se fakt neda :grinning:

Zuzanka ma navic od patka horecky, no ale dneska zacala poradne kaslat a hnusna ryma, ale teplota snad aspon uz je ok.
JInak shodou okolnosti jsme v sobotu byli na preventivni prohlidce, tak mame 84 cm a 11.75 kg. Dr se hned podival do krku a tak, pry viroza, ale povim vam ze vikend byl se zu fakt narocnej.

Jo a taky jsem asi po pul roce aktualizovala album tak muzete mrknout :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=555555&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
11. led 2010 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.