• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojky holky!!

Madlenko, díky za gratulky k Vendulčiným narozeninkám..jj, už je to velká slečna :grinning: má 95cm a 15 kilo :grinning: :grinning: Slavit budeme až příští týden v sobotu, protože ten min. týden byl MM na horách a tento týden neměla cukrářka čas na dortík..tak už jsme říkali, že je to jedno slavit o týden nebo o 14dní později, Vendulce to je fakt zatím jedno :sweat_smile: :grinning:
U nás je top vánoční dárek kuchyňka, vysavač, zatloukačka a ještě nej nej nej je uhrňač na sníh - lopata (cca 75Kč) :grinning: s tím se vyřádí fakt nejvíc asi :sunglasses:
Na narozky dostane jen maličkosti a budeme kupovat novou autosedačku, protože už nám z této vyrostla :sweat_smile: máme tuto:

http://www.autosedacky-romer.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=36&category_id=15&option=com_virtuemart&Itemid=1

a chceme tu samou, jenom větší, asi takovou nějakou:

http://www.autosedacky-romer.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=104&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=1

jaké máte vy a jak jste spokojené??
16. led 2010 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
ahoj kočky

tak já jen v rychlosti:

Dludli-zuzanka je krásná a ty máš krásný bříško,moc vám to sluší

gabou-už se těšim na fotečky,my jsme dneska taky tak trošku slavili,MM máma měla narozeniny minulý týden,MM včera a švagr je má zítra :grinning: :sunglasses: :grinning:

jinak máme tutu autosedačku:
http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=OTcw&akce=detail&id=90974&digi_menu=&digi_detail=

používáme jí od gábinky půl roku,protože z vajíčko už jí bylo malý,je v ní moc spokojená a my jsme s ní taky spokojený,tutu značku mají i švagrů pro obě děti a kamarádka jí má pro dceru taky
16. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
My máme tu samou jako Madlenka a jsme taky spokojená. Máme takovou hezkou fialkouvou.kytičkovou. Druhou budeme kupovat stejný druh, ale jinou barvu.
My jsme samá návštěva, včera večer kámoška a2 děti , tak jsem dopolko uklízela, a dělaal chlebíčky, protože okolo 15 té přijede další kámoška...
A pak se snad pusttím zase do dietky:slight_smile:)
MM a Baru jeli na hory sáňkovat, tak mám klid, Terku nepočítám, ta je hodná. za chvilku jí půjdu vykoupat, včera k tomu nedošlo..
17. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem tu zase po delsi dobe... reknu vam v tomhle snehu jezdit s kocikem, no hruza - tolik snehu ja v Praze nepamatuji :(. Zitra jdem do bazenu, tak to bude zase dobrodruzna cesta :slight_smile:
No my nedavno kupovali tuto autosedacku: http://www.autoseating.cz/index.php?id=220&lang=CZ&sekce=1 v barve grey/petrol - nas mrnous uz ma pomalu 10 kg a prestoze jeste sam nesedi, tak do vajicka jej uz nenarvu...
Zuzi, moc Vam to slusi - se Zuzankou i briskem :wink:
17. led 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
dekuju za pochvaly to se pekne cte :dizzy_face:
Zuzanka je uz az na rymu zdrava tak jsem rada vysoka teplota se nas drzela asi 5 dni. NO ale zapasime porad se spanim, budi se hlavne brzy rano a place nevim co ji je nic nechce proste nemuze spat mi prijde. Tak se porad vrti, leze po me, same se na prsa a tak. MOc se pak nevyspim.

My mame tuhle sedacku a taky spokojenost. http://www.maminkatovi.cz/obchod/autosedacky/autosedacky9x18xkg/maxi-cosi-tobi.html
ja myslim ze ono sahnout vedle se vylozene neda, kazda sedacka ma treba neco, ale kdyz se koupi v obchode kde tomu rozumi a neveme se nejaka vylozene neznama znacka, ktera se vyrabi buh vi kde, tak musi byt vsechny sedacky urco ok.
18. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky,

tak před chvilkou volala sestřička,jestli je Gábi zdravá a že aby jsme ve čtvrtek dorazili na očkování na spalničky,tak už se těšim zase na tu estrádu co předvede :grinning: :sunglasses: :grinning: ,to bude díky naší holce řvát celá čekárna :grinning: :grinning: :grinning: .

Dneska do rána napadalo zase 20cm těžkýho sněhu,Davík musel na střechu a čast schodit.Teď do toho mrholí.
18. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
ahoj kočky

tak jsem nás vyštrachala až na 5 stránce!!!!!!!!!!!!!!!no katastrofa!!!!!!!!!!§ :grinning: :sunglasses: :grinning:
vy jste snad všechny zamrzly :sunglasses:
u nás je tak koelm -15°c,je to hrozný

ven nechodíme,protže jsme byly minulý týden na očkování na spalnička,ve čtvrtek,hned v pátek gábi měla teploty a pak kašel a rýmu,musela být nakřápnutá a asi to očkování to jen uspíšilo
dneska už je docela v pohodě,ale pro změnu to padlo na mě a tak jen chrchla, a rýmuju,už mám sedřenej celej nos a posmrkanou haldu kapesníků
tak doufám,že jste v pořádku a dětičky taky :sunglasses:
27. led 2010 v 17:54  • Odpověz
ahojík holky,
jéé Zuzi to je fajn, že ses tady zase trošku ukázala a ukázala i fotky Zuzanky, je moc krásná :slight_smile: a obdivuju tě že jste se tak rychle pustili do druhého. Držím palečky ať vše dobře klape. Doufám, že nám taky občas písneš jak se ti daří a jak se citíš, co druhý porod a pošleš i fotečky :slight_smile:

Madlenko tak ať vás to holky rychle přejde ty nemoci :slight_smile:

My dnes byly venku, svítilo sluníčko tak bylo docela snesitelně, ale ráno jsme měli -23st. takže masakr, MM nenastartoval auto ráno do práce a tak musel s kolegou no prostě síla ty mrazy jsou děsné :slight_smile:

A jak se máte vy? co pěkného děláte :slight_smile: . Já už přemýšlím jak udělat Elence pokojíček a tak sháním inspiraci na nábytek jestli máte nějaké zkušenosti budu ráda za všechny rady :grinning:
27. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky, ja jsem silena ostuda, hlasim se po dlouhe dobe.
Vendulce taky prejeme vsechno nej k narozeninam :dizzy_face: .
A Zdenicce gratulujeme k bydlenicku, diky za fotky, vypada to uzasne, at se Vam dobre bydli.

My mame stejnou sedacku jako Zuzka, Maxi cosi jsme verni, takze i dalsi bude od nich. Tady v Nemecku vychazi moc dobre v testech bezpecnosti.

Madlenko Gabince brzke uzdraveni.

Zuzi mala je super a ty uz mas ferovej pupi. Ja zitra koncim 18tt ale zatim mam porad jen spek :confused:

Kytinko my jsme fandove do Ikei, takze i mala ma pokojik vesmes Ikeu. Jen ted budeme kupovat novou postel, a tu tam nemaji co chceme, takze musime jinam. Postylku dostane mimisek.
Lotta dostane neco podobneho http://www.kidsdreams24.de/products/de/Kindermoebel/Hochbett/Hochbett-mit-Rutsche-Kasper-Kiefer-massiv.html
27. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
ahoj

Miluš pěkná postýlky,to bude mít Lottka i pěknou schovávačku :grinning: ,jinak to není špek,to je bříško :grinning:

já se dneska dozvěděla,že holka co mi byla za svědkyni nastupuje příští týden ve čtvrtek do porodnice a v pátek půjde na císaře a už se konečně dočká svýho chlapečka(musí jít na císaře,páč má poúrazovou epilepsii),tak už se moc těšíme,až bude malej na světě,ještě jí musim připravit věci co jsem jí slíbila půjčit-chůvičky a monitor dechu a ještě nějaký maličkosti,aby byla připravená na boj ve vysoký trávě :grinning: :sunglasses: :grinning:

jo holky moje zlatý v noci přijel David z práce a kašle a smrká tak jako já a Gábinka :frowning2: to je domácnost,jen babička zatím drží

zítra musíme s Davím do Plzně,pojedeme nakoupit a pak k němu do práce,kuliva těm daním,aby jsme to všechno dodali a pak už jen budeme čekat kolik nám vrátí :sweat_smile:

a o víkendu se pojedeme podívat na strejdu,před vánoci ho postihla silná mrtvice na pravou stranu,ale je vidět,že má dobrej kořínek,už chodí o hůlce a trošku mluví,teď ho budou na víkend pouštět domu,tak volala teta,aby jsme přijeli na návštěvu
28. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj holky,
vubec nic nestihám :(, mame rymu jako pes, cele noci nespime, chrcime, odsavame a do toho nam rostou 2 zuby :grinning:
Takze soucitime s Gabinkou :wink:
Vendy vse nej :wink:
Milu, super postylka, takovou bych taky brala, jen bych se schovala ja a Vojtik at me chvili necha v klidu a hleda :grinning:
Tak ja jdu za rostakem, ani radsi ven jsme nesli...
30. led 2010 v 15:27  • Odpověz
ahoj

hlásim,že Gábinka má rýmu i kašel na ústupu a vrátili jsme se do starejch kolejí-večer dáme spát kolem sedmý hodiny,kolem třetí chce napít čaje a pak vstává po sedmý hodině ráno-prostě zase trošku luxusu v naší ložnici,jen kdyby jsme teď nekašlali a nesmrkali my rodiče :grinning: ,já se občas budim a posloucham jak dejchjí,mají oba dva hrozně klidnej spánek a já jsem z toho občas vyřízená :grinning: :sunglasses: :grinning:

dneska jsme dokonce byli asi na hodinku venku,bylo krásně a gábi byla nadšená,ale brzo se unavila,je vidět,že ještě není 100% zdravá

jo a příští neděli je u nás maškarní tak chceme vyrazit-gábi půjde za čertici

:grinning: :sunglasses: :grinning:
31. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
čau holky!

My taky nemocujeme, tak oničem..mám od včera dovolenku až do pátku a myslela jsem si, jak si to s Vendy užijeme a že teda jo..ale i s nemocí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to obě dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže soucítíme s Vojťulou i s Gábuškou, ale ta už se z toho vylizuje..tak tfuj tfuj tfuj, ať jste brzo fit!!
Já vařím jenom multivitamínové čaje s medem a citronem a teď zrovna i snídám rohlík s máslem a medem..Vendy to nechce..chce mléčko a nechce si nechat vysvětlit, že ho teď nemůže :sweat_smile:

Milu - super postýlka..my jsme se zrovna včera s MM bavili, jaký bude mít Vendulka pokojík a on, že modrý, ale já, že tak to bych teda nepřežila - nemám ráda modrou, ale Vendulce se asi líbí :sweat_smile: No, tak jsem řekla, že jedině růžovo blankytně modrý, ale spíš do fialkova :grinning: No, uvidíme..to je ještě dáááááááááleko :grinning: Teprve si musíme vyřídit hypotéku a pak snad na jaro začneme..ale moc se nám líbí červená kuchyň :sunglasses: uvidím, co na to brácha, který ji bude dělat :grinning:

Zdeni - super fotky!! Je fajn, jak to tam máte už hezky dokončené :dizzy_face:

Kyti - někdy mi někdo poslal fotky pokojíčků všech barev..někde to pohledám a pošlu ti to, ju? :wink:

Madlenko a jak je to s tím daňovým přiznáním letos? Já jen vím, že minulý rok nám to nevyšlo na žádnou částku, ale tento rok, že by snad ano, tak nevím nevím..od MM účetní je v nemocnici (prý vyčerpání :astonished: ), tak nevím nic :rolling_eyes:
3. únor 2010 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz
Jo, dala jsem nové fotečky, tak kukněte kdyžtak :dizzy_face:

A Vendy děkuje za přáníčka k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz
ahoj

gábi máte krásný fotečky a Vendy to opravdu moc sluší :grinning:

s daněma mi poradila KYTINKA :grinning: ,napsala jsem čestný prohlášení,že jsem neměla v roce 2009 příjem víc jak 68 tis.(rodičák se do toho nepočítá),pak jsem psala prohášení na Gábinku,pak jsme tam přihodili naše dva úvěry a uvidíme co z toho vyleze.

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=122965&vGroupOffset=0&vOffset=0

když tak koukni sem
4. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
ahojík holky,
tak my dnes byli zamluvit nábytek do pokojíčku a bude to tenhle:

http://www.orfa-nabytek.cz/katalog/life-3-komplet-javor-zluta-klm-n|5101316.html?c_uzel=S01_AAA

máme v plánu nové okno, nové štuky, žlutě vymalovat potom tenhle nábytek, zelený koberec a červené závěsy :slight_smile:
taky máme už doma nějaké nálepky kytiček a zvířátek na nábytek, dekoraci na stěnu, nějaké fotky, otisky ruček a nožiček, kreslené portréty a tohle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30184477

už se těším až ho budeme zařizovat, ale ještě si počkáme na MM dovolenou.

Jinak Zdeničko já bych taky chtěla vidět fotky, pošlu ti mail do IP
4. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
Gabou ta vaše holka už je veliká to letí to je neskutečné, je moc krásná :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Kyti, tak jsem ti zahltila stránku, poslala jsem co jsem měla uložené. Fotečky bytečku jsme posílala všem říjenkám na které jsem měla meil.Něco se mi vrátilo..ale už nevím čí to byl meil. Jinak se ráda pochlubím:slight_smile:)
Tady jsem dlouho neobnovavala album, protože mě nemám tolik času a nebo spíš se mi nechce ho trávit upravováním fotek. V meilu to je rychlejší.
Jinak se máme pořád ok, baru je teď moc hodná, poslouchá a dokonce si začala hrát sama s kostkama. V noci zkoušíme jí naučit bez plínky, docela se daří, i když se takm třeba jen jednou počůrá, tak to berem jako ůspěch. Ona totiž kolikrát měla mokrou i postel..Přes den jsme už dlouho bez plínek.
S Terez jsme byly na očkování poslední hexu a na pneumokaka,zvládla top moc dobře, za chvilinku o ničem nevěděla. Ona je fakt zlatá , pořád spí celou noc. Za vhvilku budeme dávat příkrmy, tak jsme zvědavá.
Holky mějte s efajn, jdu pro baru vzbudila se.Jo a se aspaním jsme na tom dobře, odpolko už teda neslí, večer chodí cca v8h, ale to lehne a spí, a vstává takhle.terez tu ukojím než jdem spá, cca 10-11 a spí cca do 7, pak mě jí M donese do postele a spíme cca do 9ti, takže super.
Pa pa
6. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
ahojík holky,
Zdeničko děkuji za fotky, holky jsou vážně úžané, úplná zlatíčka i jak píšeš jsou moc hodné - andílci. A byteček máte moc krásný, opravdu super, kuchyň a ten jídelní stůl s židlema se mi moc líbí.
S tím počůráváním v noci to znám, Elenka kolikrát pročůrala i Pampersku nebo Huggisku takže s tím asi taky budeme bojovat :grinning:
6. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky

tak my byli v sobotu s Davidem na maturitním plese kamarádce,bylo to moc pěkný,slušelo jim to.My jsme si s MM zatančili a já to pak odřídila domu,do naší vesničky vede pěkně hnusná cesta-jak to hned neprohrnuli,tak v lese to všechno zůstalo a tak se tam jede hrozně,vyjetý koleje,samá díra a ledovka a protože jsme chráněná kraj. oblast,tak se u nás nesmí solit,tak si dovedete představit jak to tady vypadá :frowning2: ,ale zvládla jsme to a domu jsme dojeli.

Včera jsme vyrazily na maškarní-já,teta a Gábinka.Gábi šla za čertici,nejdřív se bála,ale jen chviličku,takovejch lidiček neviděla a k tomu tam hudba a křik.Pak začala tamčit s holkama a už byla spokojená,jely jsme ve dvě a domu jsme jely v pět,byla chudák utahaná a mrzutá,večer jak jsem jí dala do pelíšku tak spinkala hned :sunglasses: :grinning: :sunglasses: -no prostě se musí utahat.

pár fotek:http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=84004
8. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se hlasim :slight_smile: taky jsem pridala par fotecek, tak muzete juknout: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=284118&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D40%26vOrderBy%3D1
Jinak nas Vojtik taky procura uplne v pohode Huggiesku, jen to hvizdne, takze jej musim v noci preventivne prebalovat, ted zkousime neprabalovat a vetsinou je rano uplne durch a postel taky :(, ale co davam vecer kase, tak mi pripada, ze je to lepsi... pak jen 1-2x v noci kojim a to uz ta plina pohlti :grinning:
Zdeni, moc hezky bytecek mate, nestihla jsem Ti ani podekovat za fotecky, jak ja uz se tesim az budeme mit vse hotovo, ale u nas je to beh na x let :grinning:
Madlenko, peknou certici doma mate :wink:. S rizenim Te obdivuji, budu s nim muset na jare neco taky udelat, jsem ostuda a za volant jsem nesedla cca 5 let...
8. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
Jo a mame 2 zuby a furt slintame, tak asi jeste s prorezavanim nekoncime :grinning:!
8. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
ahoj

oli gratulujeme Vojtímu k zoubkům :grinning: ,na fotkách vám to sluší

no řídit se mi moc nechce v tutom počasí co je u nás,ale musela jsem a jsem i ráda,aspoň vím,že kdybych muselá náhle vyjet,že to zvládnu :wink:

tak my když jsme se už vahrabali z nemocí a měli jsme konečně asi týden klid,tak je to tady znovu :frowning2: .Večer jsem dala Gábi normálka spinkat v 19hodin,před devátou pláč a suchej kašel,tak jsem jí vyndala z pelíšku a dala jí zase teplej olejíček na prsíčka,v noci se probudila asi 2x a nakonec jsem si jí nastěhovala k nám do postele,už jsem nemohla,při každým jejim zavrtění jsem byla vzhůru.celý dopolodne je taková okřápnutá,nic jí neba,chvilku poslouchá písničky a tančí pak chce pustit pohádku,pak se mnou umývá nádobí,prostě je mrzutá.Teď teda už přes hodinu spinká,tak jsem ráda,aspoň aby ona se dospala.
Jinak zítra máme jet ke tchánum a být tam až do nneděle a v neděli pojedeme s Davím na fotbal.Teba pokud se Gábi nějak moc nezhorší,teplotu zetím nemá,tak snad to klapne.
12. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
ahojík holky, tak my dnes byly zse v dětském centru a tak se Eli vyřádila a ještě spinká :slight_smile: od 12h. :grinning:
Klepu na dřevo jsme zdraví :slight_smile:
My jsme taky byly na karnevalu a taky máme nějaké fotky:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=549665&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Olii Vojtíšek je moc krásný klučina :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
ahoj píšu jen na rychlo.
My jdem za chvíli na ples, už se těším, dlouho jsme nikde nebyly. Máme i odvoz, tak můžu pít a mám odstříkáno, takže Terezka je taky zajištěná a rodiče budou hlídat a prý můžeme přijít kdy chcem:slight_smile:)
Fotky jsem zkoukla a jsou moc pěkný , jen je děs, jak to letí a ty dětičky rostou.
12. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
Zdeni přejeme krásný večer a rodičum klidnou noc,ale vaše dvě zlatíčka to jistě zvládnou :sunglasses:

Tak po vyspání je Gábinka v pohodě,trošku zakašle,ale jinak klid,tak snad to tak zůstane :wink: .Teď si našla starý karty do telefoních budek,tak si s něma hraje,prohlíží obrázky a vykládá :sunglasses: .

Za chvilku maže do pelíšku.
12. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
autor
Ahoj
tak u nas taku nemoce jedna za druhou, dneska jsem nas uz dkonce rychtovala na pohotovost s uchem ale nakonec jsme nejeli. Tak uvidime co bude v noci.
Posledni dny uspava manza, jelikoz mu zuza sice place ale usne rychleji nez me, a me taky place. Ja mezi tim poklidim a tak, takze kdyz prijde cca kolem 9 M dolu mame uz volny vecer.

AAA zrovna dosel :slight_smile: Takze zase pujdu.

Pupik me uz pekne zmaha a to mam jeste 3 mesice pred sebou. A budem tu dobu asi bez tatky :frowning2: mel odjet 8.unora na 3 mesice na sluzebku, vracel by se aKOrat pred porodem, ale odlozili to, no tak jsme zvedavy jak to vsechno dopadne a kdy nakonec bude muset odjet.

Tak my jdem nejak pekne travit ten Valentynsky vecer, vsechny moc zrdavim a jak to tak ctu popreju hlavne zdravicko vsem!
14. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
ahoj
¨
zuzko,to je dobře,že za náma taky zajdeš :wink: :grinning: :wink: ,moc rády tě tady vidíme

u nás stále přetrvává rýma a trošku kašlík,ale zatím naštěstí bez teplot

v podkroví už máme položenou dlažbu v koupelně a na záchodě,teď to schne a příští týden budeme spárovat :sunglasses: ,dneska jsme zase malovali sádroš panetrací (začali jsme u nás v ložnici)a necháme to uschnout a pak už přebílíme,v d.pokoji jsme zaakrylátovali spáry a zítra se bude natírat penetrací,jinak jsem to všude vysála,tak je tam trošku pořádek

gábinka usnula hned po obědě,venku krásně svítí sluníčko,tak až se probudí,tak půjdeme ven na prochajdu :grinning: ,musíme vysmrádnout :sunglasses:
Davík se těd po obědě sebral a jel na běžky,prej toho musí využít,když je tak krásně.já jsem v poslední době hrozně unavená a zdrchaná,už se těšim a sluníčko a teplo už to potřebuju.

jo a taky měla gábi včera pád ze židle,nevím co dělala,ale asi si na ní stoupla a jak jí měla daleko od stolu tak se k němu nahla a zahučela dolu,vzala to o hranu stolu a obličejem po topení dolu(ještě,že nemáme litinový topení).Tak má u oka odřeninku a modřinu a na hlavě bouli,řvala snad půl hodiny a vůbec nechtěla přestat.Jí jí sbírala s rukala od těsta-dělala jsem halušky,davík byl v podkroví a mamka akorát odešla do ložnice s prádlem,tak byla celá olepená.
16. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
ahoj holky

tak jsem tu naší diskusi opět vytahla z PÁTÝ stránky :frowning2: ,nějak to tady flákáme,no času je málo a venku je krásně,co?
ale občas by jsme sem mohly zajít a povědět co ty naše dětičky umí

tak naše Gábi nám teď pořád říká:KDE JE a hledá třeba krtka nebo venku zakloní hlavičku a hledá letadlo po obloze :grinning:
23. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
ahojík holky,
tak u nás po týdenním boji se špičákama a dásněma zase celou noc spíme teda dnes poprvé a teď už řeže druhou hodinu :grinning: to je k neuvěření, ale špičák zatím ani jeden nevylezl tak uvidíme.
dnes jsem byla nakouknout po dlouhé době na mimibazaru a zase jsem nakoupila věcí ach jo to je hrozné ten internet :grinning:
u nás svítí sluníčko tak půjdeme ven jak se ospalec probudí
27. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.