• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojky holky,
Dludli, presne vim o cem mluvis. Ja ze zacatku chodila dopoledne do skoly a odpoledne jsem uklidila, uvarila a cekala na manzu. Ten prisel domu a chtel si sednou a v klidu precist noviny.

Gabou, v sobotu letime konecne na ty nase opozdene libanky, do Indie, cast GOA. Uz se nemuzu dockat.
13. únor 2007 v 09:09  • Odpověz
Milusko se mas, taky bych hned nekam odjela :slight_smile:. V Indii je dcera me sefove a je zatim velmi spokojena - je tam tedy sama a cestuje po cele Indii, coz to ja bych se bala...
13. únor 2007 v 09:33  • Odpověz
Ahoj Zdenicko!

Tak teda moc gratuluju! Jsme na tom skoro stejne. Ja mam predpokladany termin na 28.9. a na kontrolu jdu taky za mesic od posledni kontroly, na ktere jsem byla v 6tt.
Takze Ti preju at je Ti dobre a at mas vsechno v poradku :slight_smile:

A taky zdravim všechny říjenky a Milušce přeji šťastnou cestu a doufám, že si to tam užijete i za nas :slight_smile:
13. únor 2007 v 09:36  • Odpověz
u nas to bylo
predtim takovy jiny-manzilek byl cely den doma a ja cely den v praci.Kdyz jsem prisla tak se chtel potulit a povidat si a ja pri presdtave jeste nez uvarim na druhy den poklidim apd.Ale pak mi zas pomohl treba umyl nadobi a tak.Ja vstavala v 9 trochu to tu pofackuju a pujdu pomalu na polivku a na sladke knedliky.
13. únor 2007 v 09:37  • Odpověz
autor
cau kocky a nase tehule :slight_smile: saty super, uz se na ples moooooc tesim. Ted jsem dodelala vecu, i pro brachu, je ted u nas. Dal vypoved a v druhe praci, kterou si myslel ze ma mu rekli ze to neni tak zhave no tak je celkem nervozni. Coz chapu. No a ja jsem se hecla a jedu od osmi na brisni tance :slight_smile:
Tak aspon neco malo pohybu.
13. únor 2007 v 19:22  • Odpověz
Zuzko, brisni tance jsem tancovala 2 roky, fakt super :wink:. kdybych mela s kym, tak chodim zase :slight_smile:.
Tak dnes konecne odstrojim vanocni stomecek :grinning:, uz presluhuje :grinning:
14. únor 2007 v 08:28  • Odpověz
Holky tady je tak krasne :slight_smile:, hned bych se sla projit...
14. únor 2007 v 10:26  • Odpověz
autor
jo ja je delala loni prvni rok, a ted jsem se do toho dostala zas a jsem rada :slight_smile:oni tady byli totiz jen zacatecnici (tedy tam kam jsem chodila a nechtela jsem menit skolu) no a ted me ty zacatecnici uz dohnali tak se k nim pridam. Tedy doufam ze se dokopu jit i priste.
14. únor 2007 v 10:36  • Odpověz
Oli, ten stromecek uz by asi chtel odstrojit :grinning: . U nas je taky krasne, ale svitilo my slunicko do obliceje, tak jsem musela zatahnout zaluzie :cry:
14. únor 2007 v 10:38  • Odpověz
Milu, snazim se ho odstrojit od nedele, ale je to jako s zehlenim, vzdy si najdu neco lepsiho na praci :grinning:, neopadava, neprekazi, tak me nic nenuti... ale dnes urcite - slibil pomoct i manzilek, takze misto valenticke romanticke vecere, budeme "zazimovavat" vanocni ozdoby :grinning:

Ja bych tak jela v pracovni dobe nekam na vylet :grinning:
14. únor 2007 v 10:44  • Odpověz
to jo je tam krasne.Ja za cvhvili pujdu do kramu neco nakoupit a hlavne se projit.Doplko jsem se dala do uklidu kuchyne a pekne me smrdi ruce od tech sajrajtu na troubu,ale pomihlo to ,je to hezky cisty a mam z toho hezky pocit.
My meli taky stromecek docela dlouho,ale ze by az zas takhle to ne.To ho sundas a zacne se snezit:slight_smile:)
14. únor 2007 ve 12:45  • Odpověz
autor
ja taky razim ven, tedy do mesta na studijni jeste doresit nejaky papiry kolem preruseni studia, pak nejaky zarizovani na ples a pak na skautíky. Máme dneska schůzku, minulý týden nebyla kvuli jarním prazdninám, tak se ted uz na ty moje brebery mooooc tesim :slight_smile:
14. únor 2007 ve 13:24  • Odpověz
Ahojky holky..tak jak jsem vám písala, tak v sobotu jsem to trošičku přehnala s tím pitím..tak jak mi bylo v tu neděli špatně, tak jsem si zapomněla vzít antiprášek..s manžílkem jsme se k sobě i tulili, tak nevím..ale těhulinka asi nejsem..ikdyž..mně by to vůbec nevadilo..a manžílkovi asi taky ne..stejně v sobotu už končím s práškama..Ale včera jsem byla na nosním, ušním, krčním kvůli zalehnutému uchu a paní doktorka mě poslala na rentgen dutin..ptala se mě, jestli náhodou nejsem těhotná..tak jsem jí řekla, že nevím, že je to i možná trošku možné..tak mi doporučila, aby mi na rentgenu dali takový ten plášť..že radši..tak jsem si připadala krásně..tak jakoby už těhotně..ikdyž..to jedno vynechání se stalo už tolikrát, takže to asi těhotenství ještě nebude..ale stejně to byl krásný pocit :dizzy_face:

Holky..nemyslíte si o mě, doufám, že jsem úplně blbá :astonished: jenom jsem vám to chtěla napsat..
14. únor 2007 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz
gabou to si vubec nemyslimwe.Vzdyt vis jak ja jsem si rikala ze uz na vanoce apd.Takze bud v klidu,my to uplne chapem.Ale myslim se ze kdyz zapomenes jednou prasek ze se nic nestane-taky se mi to parkrat stalo.A nic se nestalo-takze si myslim ze tohle by bylo ok.Tak preju ,aby vam to nejdriv taky vyslo a mohli jsme se vsichni radovat.
14. únor 2007 v 17:13  • Odpověz
Díky, Zdeničko..já vím, že těhule asi určo nejsem, ale když se mě paní doktorka zeptala, tak jsem to ze sebe vyhrkla, jako že možná :sunglasses: ale to bylo fakt jenom takové bezmyšlenkovité jednání :sweat_smile: No, tak snad tedy příští středu dostanu MS a pak od neděle se budeme s manžílkem už konečně snažílkovat "naostro" :dizzy_face: Je mi jasné, že nám to nevyjde hned, ale je sranda poslouchat manžílka, že on má stejně nejrychlejší spermie a tak..no, uvidíme :sunglasses:
14. únor 2007 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz
to muj manzilek rikal taky a ono mu to vyslo:slight_smile:)Ted si dela srandu,ze kdyby to naky neslo tak ma da vedet:slight_smile:))))
14. únor 2007 v 18:08  • Odpověz
ha! tak uvidíme..kdyžtak se ozvu :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2007 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz
ja mu to vyridim.Pockej musim se podivat odkud jsi,aby jsi se tu jednou doopravdy nezjevila.:slight_smile:Ale ja verim ze to pujde ok-jako nam.
14. únor 2007 v 18:16  • Odpověz
:grinning: neboj, beru to s rezervou!! Jinak já jsem z Moravy..takže od vás asi hooooooodně daleko :wink:
14. únor 2007 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz
a jak jinak, těhulinko naše?? Ty teď vlastně maroduješ??
14. únor 2007 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem si přečetla co jste všechno písaly.Mám radost,že už máme mezi sebou těhulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jak se jinak máte?
14. únor 2007 v 18:32  • Odpověz
to by jsi musela mit hodne velkou krizi co.))))
vzdyt ja to taky beru s usmevem.Jo jsem, doma a uzivam si to-teda spis ted dohanim takovy ty resty.Rovnam veci ve skrini,uklizim supliky,linku meju,kyti pod sprchu a takovy ty veci na co clovek nema moc casu.Pak neco uvarim.Mezi tim pc,knizka a spim a tak.takze zatim super.Vsak budes brzo tez.
14. únor 2007 v 19:45  • Odpověz
jo dnes mame 4mesice vyroci,ja si ani nevzpomnele-mela jsem v hlave valentyna:slight_smile:)ale manzilek si vzpomnel.Tak jsme se dohodli ,ze si zajdeme asi o vikendu na vecu-ted nas trosku skrabe v krku atak to nechceme pokouset.
14. únor 2007 v 19:48  • Odpověz
Já jsem doma sama a čekám až manžílek dorazí domu a pak budeme teprva mít Valentýna.O víkendu jedeme na hory,sice nevím co tam budeme dělat,když sníh není,ale pro klid v rodině mlčím :grinning: :slight_smile: :grinning:
14. únor 2007 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak to muj manzilek jede v patek na ples! :slight_smile: beze mne... ma nejaky absolventsky a pry tam vsichni jdou bez pritelkyn/manzelek, takze to budou asi orgie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:, ani mi to nevadi, mam v patek i sobotu parbicku s holkama - ale jinak bych jela, nebyla jsem "plesat" ani nepamatuju, snad na mym maturitaku a to uz je let :wink:. Jen vidim, kdybych ples navrhla ja, tak by se mu vubec nechtelo, ale kdyz tam bude mit kamarady, to je jina :grinning:.

Gabi, ten plast by ti meli davat pri rentgenovani vzdy, nejen kdyz jsi tehu - jen doktori na to prdi... mne kdyz rentgenovali cele telo (musela jsem mit i MS, aby meli jistotu, ze nejsem tehu a kdyby neco, tak aby byli z obliga...), dokonce jsem jim musela podepisovat prohlaseni, ze opravdu nejsem tehotna... no a kdyz jsem chtela "zasteru", tak mi rekli, ze kdyz me budou ozarovat stejne skoro celou, ze to nema smysl... jako chapete to? No ale svetly vyjimky se najdou - pri rtg osmicek mi ji dali :wink:. Kazdopadne se nedej a tu zasteru vyzaduj! :wink:
15. únor 2007 v 08:35  • Odpověz
Ahojky holčiny!

Dnes mám odpolední, tak valím do práce až za chvilinku..sleduju pořad na čt2 Dovolená..je to o maminkách na mateřské dovolené..je tam i jeden tatínek..zajímavé..kdyžtak kukněte :wink: ale je to jenom do 9!!
15. únor 2007 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
Ja bych se koukla, ale tvrdnu v praci :confounded: :slight_smile:
15. únor 2007 v 08:45  • Odpověz
Jinak mě včera manžílek překvapil příjemnou večerní procházkou..sice žádná moc romantika, protože jsme šli i s tchýniným pesanem, ale stejně to bylo báječné a skvělé odreagování :dizzy_face: Ještě si zajdeme v pátek na večeři :dizzy_face:
15. únor 2007 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
Jé, Olinko..to ti teda nezávidím..ale já už se jdu chystat taky do pracovního procesu :unamused:
15. únor 2007 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
Oli, takovych je nas tu vic :grinning:.

My jsme vcera meli super vecer, veceri pri svickach , film na DVD a jeste jsme se stihli tulit.
15. únor 2007 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.