• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
čau holky!!

Dlouho jsem se neukázala, tak se omluvuju..ale opravdu není čas :zipper_mouth: do toho dětičky v práci zlobí, Vendulka doma zlobí :sweat_smile: tak toho mám opravdu už jaksi nad hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale minulý víkend jsem si aspoň trošku odpočinula - jely jsme s kamarádkama na relax a welness víkend pro ženy (sice jenom od soboty ráno do nedělního oběda, ale i tak to stačilo a bylo so suprovní :sunglasses: ) a včera jsem byla s holkama na kafíčko posedět večer..ale i tak jsem jakási špatná..taky mám jaksi zahleněné ucho, bolí jako čert a neslyším na něho..už pár dní, tak přemýšlím, že zítra zajedu na ušní, ale bojim bojim :fearful:
Vendy začala zase posmrkávat, teprve se z toho pořádně dostala, tak taky nanic :rolling_eyes:
Jinak slavíme tak trošku úspěch - Vendy chodí už týden na nočník..jako, zatím moc nehlásí dopředu, jenom je bez plenky a já ji prostě hlídám, ale teď se nám i stalo párkrát, že zavolala: "kakám" a já vydrž, vydrž a ona fakt vydržela a udělala to až do nočníku nebo záchodu :sunglasses: ale z toho i párkrát samozřejmě nevydrží, ale i tak to považuju za obrovský úspěch u nás, protože jsem myslela, že s jejím odporem k nočníku se do této fáze ani nedostanem :sweat_smile: Myslím, že pomohla paní doktorka..byla jsem tam s Vendy, že měla jakousi malou vyrážku na bříšku a prý, že je to z plenky asi..a povídala si s Vendy a říkala jí, že taková šikovná holčička by už mohla chodit na nočník nebo záchod a že tu plenku svoji aby dala nějakému miminku a tak..no normálně zapůsobila tak, že jak jsem pak dala Vendy na nočník doma, tak se vyčůrala bez reptání :grinning: jo a taky jsem ji pak lákala na kokinka :sweat_smile: ale fakt to pomohlo :wink:
28. únor 2010 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
Jinak Elenku lituju se špičákama..to jsem si u toho vytrpěli hodně :rolling_eyes: :rolling_eyes: nás teď trápí poslední stoličky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já už chci tak moc jarooooo :sunglasses: ale tento týden hlásí ještě i mrazy a sníh, tak se z toho asi picnu už :astonished: :zipper_mouth:
28. únor 2010 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
omlouvam se, jsem ostuda... nic nestiham, furt jsem v jednom kole, bud s Vojtikem nebo sama a do toho chci zacit jeste podnikat :grinning:.
Chci se Vas zeptat, neznate nejaky cvik na podporu lezeni? Teda jestli si ho jeste pamatujete, preci jen mate ty ratolesti trosku starsi :sunglasses:. Sice dr. nic nerika, pry mame do 10 mes cas, ale jsme strasne lenivy a mame tezkou prdelku, takze se nam moc lezt nechce, obcas perujeme na kolinkach, ale to jen hooodne obcas :slight_smile:, tak ho chci nejak trosku poposoupnout... v kurzu na cviceni uz skoro vsichni lezou nebo se plazi a Vojta z toho pak nestastnej, protoze je tam rozplacnutej, prstikama se snazi na neco dosahnout, ale nejde mu to a pak se vzteka :slight_smile:.
Tak ja zase mizim, vsem krasny den preji a at vas netrapi zadna rymicka, kaslik, zoubky a at uz tu je slunicko na furt - dnes je v Praze pekelna zima a vichr... no fuj....
1. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
ahojík holky,
tak jsem měli asi týden klid a už zase slintáme a strkáme prstíčky do pusinky, už aby byly venku zoubky jedny zlobivé a zase nám krvácejí dásnička tak opět mažeme a papáme sirupek s marťánky :slight_smile:

u nás bylo tak krásně že stál všechen sníh a my byly skoro pořád venku a teď zase se ochladilo a začíná sněžit no piclo by mě, ale jaro už klepe na dveře tak není možné že se nedočkáme :slight_smile:

olii nic si z toho nedělej, Elenka se vůbec neplazila mám pocit, lozit začala až v 10měsících a asi jenom týden a hned se začala stavět a chodit takže to nechej na Vojtíškovi. Já jsem občas Elence nadzvedávala dupku jak se snažila na kolínka aby věděla co s nima má dělat a jak se to dělá ale jenom malinko ona si na to přišla sama.

Elenka teď se mnou chodí pěšky do obchodu i z obchodu dopoledne, odpoledne jdeme na procházku po vesnici, ujde toho opravdu hodně a to ještě většinu cesty běhá je vážně šikovná a potom padne do postele a hned usne

Včera jsme byly na pohádku o chytré lišce - loutkové divadlo ale nebyly to ty pravé loutky ale maňásci bylo to super, Eli tleskala, foukala bebinko lišce, dělala včeličku apod... nakonec dostala za pozornost bombon tak byla ze všeho nadšená :slight_smile:

Jinak už pořádně mluví a mele a mele tou pusou celý den, říká zatím jenom první slabiky ale už asi všechna slova, jenom nám nejde L ale moc se snaží jo a jak se zeptáme jak se jmenuje tak už neodpoví "já" ale je to "evava" znamená to E jako Elen a Vava jako Valková :slight_smile:

zdravíme holky a zase se ukažte
3. bře 2010 ve 23:22  • Odpověz
Ahoj, tak já taky jen na skok, za chvíli jedeme na návštěvu.
Máme se dobře, poříd se něco dějě, začli jsme s příkrmy, jde jí to moc dobře, sní 100g najednou a to měla lžičku 3 krát v puse, vyrostl nám první zoubek a ůplně v poho, vyměnily jsme naušničky na opravdové, né ty nastřelené.Obrací se ...
s Baru zkoušíme pořád ten nočník přes noc a zatím je to tak půl na půl.-
dala jsem se na cvičení, zatím 2 kg jsou doel, ale jde to pomalu..
5. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se taky konečně hlásim.Minulý týden jsme byli na prodlouženým víkendu u bratrance ve svitavách,bylo to super,krásnej výlet.Teda až na pár maličkostí:chytli nás policajti-nastěstí jsme vyvázli bez pokuty,na bowlingu dostala Gábinka koulí do hlavy-připletla se tetě za ruku a byl hned řev,ještě dneska má vidět modřinku,no a poblinkala se jak při cestě na návštěvu tak při cestě domu vždycky tak 30 km před cílem.Ale i tak je dobrá vydržela v autě 3,5hodiny s menšíma zastávkama.

Dneska jsme byli na maškarním v Chocenicích u davího rodičů,byli jsme tam i se švagrovou a dětma,tak se Gábinka a Lukášek vyřádili,pořád tančili a hopsali,děda je natáčel na kameru a já fotila,tak jak budu mít fotky v pc,tak nějakou přihodim.

Jinak už máme skoro dodělanou koupelku,opravdu jen skoro.Už teče voda,odpady už jsou taky v provozu,jen ještě napojit bojler na elektriku,pak musíme vyzdít pod vanou a pověsit zrcadlo a skříňku a světlo a je hotovo.Jen budeme čekat až bude mít bratranec volno a přijede to vyzdít.No a celkově v podkroví pokračujeme pomalu,ale jistě,děláme takový práce který nejsou vidět-akrylátování,penetrování sádroše,čištění trámů.

papapapa mařenka a gábinka
7. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
GABOU

-GÁBINKO,VŠE NEJLEPŠÍ K SVÁTKU!!!! :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
I ja se pridavam s pranim vseho nejlepsiho nasim Gabinkam :slight_smile:
Jo a Vojtik zacina od soboty lozit :slight_smile:, sice jen za dalkovym ovladacem, ale i to se pocita :slight_smile:))
8. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj holky

tak jsem tu na doufám,že se zase některá ozvete

gábinka spinká a tak využívam situace a brouzdam po netu a na koníkovi,je novej a tak tady v tom lítam a hledam kde co je a jak co se má dělat
no snad se mi podaří vše pochopit :wink:
Gábi dneska vydržela být dopoledne bez plenky,ale chyba nastala,když se dívala z okna na kočičky od sousedů,zapomenula říct a počurala se :sunglasses:
venku je dneska střídavě zataženo a slunečno,včera se tady odpo přehnal takový slejvák,že jsem musela napojit čerpadlo a tahat vodu za sklepa,jako na potvoru odjel Davík do práce,tak jsem na to byla sama,mamka hlídala Gábinku,aby za mnou nelezla do sklepa,byla by celá mokrá měli jsme tam asi 30cm vody-prostě krásnej krytej bazén-jen ta voda byla špinavá a sudená jako s...a :wink:

tak pište ať víme co je u koho nového
co naše těhulky?

olii dodatečně gratulujeme k lezení,jo ovladač nebo mobil ty dokážou zázraky :grinning:
22. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Teda tady to zije :grinning:. Nez jsem nas holky nasla, tak to byla doba :slight_smile:.
Byla jsem dnes na Zeny v pokuseni, ktera jeste nevidela - maximalne doporucuji!!! Naprosta bomba, krasne jsem zrelaxovala a Vojtik si doma s tatkou udelal panskou jizdu :slight_smile:.
Kdybychom se do Velikonoc nevidely :slight_smile:, tak preji vsem krasne svatky jara :dizzy_face:
28. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj holky, po dlouhé době píšu, spíš jen kouknu a že něco napíšu,a le pak do toho něco vleze a je z toho prd.

My se máme ok, sice Baru má teď takový období že na všechno říká ne a vymýšlí si. Nejdřív to chce, pak to nechce apd. A docela teď nechce jíst, snídani vůbecm oběd jak kdy,a le večer už má hlad, tak se nadlábne. Ani jí nevadí, že má zákaz sladkýho. nenutíme jí,a by jedla,. myslím sí, že je velká na to,a by věděla, zda má hlad či ne.Ale musím jí pochválit byly jsme u zubaře a vše probíhalo super, ukázala pusinku, vyplázla jazyk, zkousla apd.
Terezka má příkrmy, ale pořád hodně kojím. Začli jsme i s kašema...noce spí celé,až teď 3 noci se jednou v noci vzbudila, tak doufám, že to nezačíná:slight_smile:Byly jsme na 8mi měsíšní a máme 8590g a 67 cm.Jinak je fakt hodný, vydrží si hrát sama a nebo pozoruje co dělá Baru a nebo si spolu jakoby hrajou. A BAru se s ní tulí a pusinkuje. Fakt si myslím, že až budou větší, že si s polu vyhrají.
My chodíme občas na véču,a le teď byly samý oslavy, tak jsme spíš byly dom.Chodím 2 krát týdnně cvičit, ale pořád se moc nemůžu omezit na to sladký, tak je to tak nastejno a já potřebuju do léta zhubnout. Musím víc zapracovat.
Nahoře MM děla koupelnu a když je čas tak kobercový lišty dodělává. Baru už má nábytek v pokojíčku, spí už na velké posteli a líbí se jí .
A kde jsou ostatní holky, hlavně Dudus?
Uzamčení tématu je mi jedno, přidám se k většině:slight_smile:)
Tak se mějte a hlavně se ozvětě.§
Zdena
7. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
HOlky, založila jsem soukromou skupinu - Říjenky, tak honem všechny tam!! Naviděnou! :slight_smile:
7. dub 2010 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.