• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
No to my jsem vcera odstrojovali stromecek :grinning:, na tuleni nejak nedoslo - divali jsme se na Dr. House, ktereho jsme meli nahraneho z pondelka a byl to zrovna takovy depresivni dil, ze me tuleni ani nenapadlo, ale on i manza byl z prace tak vyflusan, ze by mne mohl stejne taktne odmitnout :sweat_smile:. Jsem fakt zvedava, jak my budeme snazilkovat... posledni dobou, jsme nejak odrovnany z prace :angry:, jeste ze jsou ty vikendy :dizzy_face: :grinning:
15. únor 2007 v 09:25  • Odpověz
Olii, u nas je to stejny. Vecer padneme do postele a okamzite usiname. Vcera jsem si pekne odpocali a sli do postele driv.
15. únor 2007 v 09:30  • Odpověz
Milu, tak tos me trosku uklidnila :wink:.
15. únor 2007 v 09:38  • Odpověz
Ja jsem mela ze zacatku pocit, ze mame problem. Potom jsem ale mluvila s par kamoskama a u nich to probiha podobne. Jsme cely dny v praci, nebo nekde litame. Diky bohu za vikendy.Az budeme snazilkovat, udelame si holt klidny vecer casteji :wink:.
I kdyz uz mi milacek delal legraci, ze mi koupi ovulacni testy, a snazilkovat se bude jen jednou za mesic :grinning: .
15. únor 2007 v 09:55  • Odpověz
:grinning: no ja kdyz porovnam frekvenci tuleni pri seznameni a ted, tak je to docela bida :cry:, ale holt mame vic problemu, stres, unava ... uz abychom jeli na dovcu
:grinning:.

Uz se musis tesit do Indie, vid? Uz se to blizi :sunglasses:. Na jak dlouho jedete?
15. únor 2007 v 10:15  • Odpověz
my jsme se vcera taky tulili asi po4dnech.ale kdyz jsme se predtim snazili tak fakt oébden-to jsme si davali zalezet.Spis je to u nas o tom,ze ja usinam v obyvaku na gauci a koukame na tv.Kdyz me to nezajima tak usnu a pak kdyz me manzel vzbudi a jdem do loznice,tak se mi nechce vubec nic.A treba kdyz jsem prijela z prace,tak jsem mela praci a neco dulez.nez abychom se sli tulit.A nebo manzel ze se mu nechce svlikat a pak zase oblikat.Ale obcas taky probehne neco spontalniho,ale jen obcas:slight_smile:)
15. únor 2007 ve 12:20  • Odpověz
autor
holky tak prvni pracovni den mam za sebou, dojmy takove nijake :unamused: ted potrebuju delat jeste zalezitosti kolem plesu tak pujdu spat asi pekne pozde, no ale na ples se tesim :slight_smile:
15. únor 2007 ve 20:09  • Odpověz
autor
nazdarek, je to dobry, zda se ze muzu na konika i v praci :slight_smile: huraaaaaa :slight_smile:
16. únor 2007 v 10:28  • Odpověz
dludli oni ty prvni dny jsou takovy vetsinou na nic,ale neboj se se snad spravi.
16. únor 2007 v 10:28  • Odpověz
autor
no prave ze se rozkoukavam, nevim poradne co mam delat tak zatim ctu zadani projektu abych vedele o cem to vlastne je ale v pondeli to asi zacne, prijdou mi klienti a ja nevim co bych jim asi tak mohl aporadit a jak pomoct, bude to mazec. Ale jsem tak rada ze mam praci!!!!!!!

A co mimisek? A jak reagujou známí a kamarádí? Pouštíte informaci do světa?
16. únor 2007 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsem tu jen na skok - neco na me leze, tak to tak za 3 hodiny zabalim a pujdu se domu kuryrovat ...

No Zuzko, taky si myslim, ze se to ustali, ale z me zkusenosti, mne bylo v praci nejlip po nastupu :grinning:, ted uz se do prace moc netesim a spis uz bych chtela byt tehu a byt doma :grinning:.

Takze holky, krasny vikend! :wink:
16. únor 2007 v 10:37  • Odpověz
zatim to vedi jen tchanovci u kterych bydlime,tem jsme to museli rict kdyz by videli ze jsem doma.Ty jsoui zlati at na sebe davam pozot strojim se vitaminy a takovy veci.no a nasim to reknema zitra a segre mi taky a zbytku takj postupne,babic.a deda jsme chteli v ne.ale neni nam moc dobre tak je nechceme nakozit tak uvidime
16. únor 2007 v 10:37  • Odpověz
autor
aha tak at jsou vsichni pekne prekvapeny a stastny :slight_smile:

na to ja se desne tesim, mama bude bulet :slight_smile: uz aby to bylo
16. únor 2007 v 10:47  • Odpověz
jo u nas to bude ok nasi se uz moc tesi
16. únor 2007 v 10:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tady delší dobu nebyla, nějak není čas a v práci nestíhám abych něco písla. Dokonce jsme dostali net na hesla a budou sledovat jak často na netu jsme a co hledáme, takže smlůla :frowning2: .
Olii souhlasím, taky jsem kdysi chodila do práce raději než teď někdy mám v práci takovou krizi, že bych nejraději dala výpověď, ale pak mě to přejde. Taky už bych byla nejraději na mateřské aspoň bych si odpočala, ale co potom? jsem v práci 4 roky a už mám někdy brutální ponorku :grinning: . Čím dýl tam jsem tak mám větší zodpovědnost a více práce. Buď ráda Dludli, že si teprve nastoupila na jedné straně je to docela výhoda :wink: . Jinak si ztoho platu nic nedělej u nás taky tak holky začínají a já jsem před 4-mi lety začínala na 5.700,-- člověku se ani nechce věřit jak ten čas letí a ty změny :sweat_smile: .
Dludli tak si myslím, že mamky máme podobné, taky před svatbou z nervozity dělala uplné kraviny a řešila úplné blbosti a pohádaly jsme se, dokonce i můj manžel se s ní pohádal - katastrofa, ale jestli budeme čekat mimiska, tak bude taky 100% bulet :grinning:
Dludli a kde pracuješ jestli se můžu zeptat?
Holky já jsem tak ráda, že už je pátek, konečně milovaný víkend. Jsme s manželem celý víkend spolu a nikam nejdeme, to bude báječné. Asi v neděli nevylezeme z postele celé dopoledne, ještě když bude takové počastí.
Holky přeji vám hezký víkendek a nádhernýýý dnešní večer :slight_smile:
16. únor 2007 v 17:59  • Odpověz
Ahojky holky,
teda to je zas novinek :slight_smile:
Jak se mají těhulky?
Gábi, to by bylo super, kdyby to mimi vyšlo. Já jsem musela na rentgen v 35tt, dali mi tu zástěru, ale přece... Doufám, že se to na malé nějak neprojeví. :unamused:
Holky, co Valentýn? Můj manžel není moc romantická duše, ale snaží se, takže u nás byl krásný :dizzy_face: Překvapil mě, máme teď takové šedivé období, krizi nebo co, tak se to ve středu trochu rozptýlilo, tak to bude snad už lepší.
16. únor 2007 ve 20:59  • Odpověz
my mame krizi dnes z toho si nic nedelej,zrovna dens to chcem oznami t nasim tak nevim jestli to nenechame az na zitra,milacek vstal asi zadkem napred,sice mi to rekl,ze nema naladu,ale vzdyt to znate.
17. únor 2007 v 11:39  • Odpověz
ahoj holky, tak se připojuji k říjnovkám 2007 :slight_smile:
17. únor 2007 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz
ahoj sisstin-my jsme sice rijeky,ale schazime se tu,ty co meli svadbu v rijnu minuleho roku.Presli jsme sem z beremese.Jsme tu 2 tehulky,ale ne
s terminem rijen.Ja mam temin ke konci zari,tak se to treba posune na ten rijen:slight_smile:)Zkus mrknout na rijen 2007-myslim zue uz tam je zalozeny tenhle mesic,tam ti asi holjky vic poradi nez my.my jsme teprve v zacatcich.
Valentyn u na snic moc jsme takovy polo nemocny,tak to nechame az n apristi tyden.Pujdeme na vecu.JInka normalka jo a manzilek si vzpomnel ze jsme meli i vyroci:slight_smile:)Ja ne.
18. únor 2007 ve 14:11  • Odpověz
autor
cau holky, tak ples je za nami :slight_smile: myslim z eto byl nejlespi ples ze vsech, co jsme delali :slight_smile: jako tradicne jsem z nej nic nemela, resila jsem tisic veci, porad se me nekdo na neco ptal, hlidala jsem program abych vzdycky dosla pro bavici se ucinkujici ze uz je cas se pripravit, no pak starost o penize, mit u sebe na plese 20 tisic nic moc ( z prodeje listku a z tomboly) pak tahat kapelu vcas od piva a by sli hrat no atd atd. Takze tradicne zjistim co se delo na plese az z videa,ale celkovy dojem dobry. Parket byl porad plny, takze myslim ze hostum se libilo. No a bezkonkurencni pulnocni prekvapeni - Labuti jezero - hlavni labut muj stokilovy bratr - to mluvi za vse :grinning:
desne me boli nohy, zitra budu v praci asi uplne mrtva a to se mi vubec nehodi, zitra prijdou prvni klienti a ja vubec netusim co s nima mam delat :unamused: Jinak Zdenicko pracuju v agenture podporovaneho zamestanavani, je to neziskovka a pomaha lidem kteri tezko hledaji praci nebo vubec nevi jak na to, lidi s mentalnim postizenim, dlouhodobe nezamestani, jen se ZŠ, po vykonu trestu atd.

jo a jeste jsem zapomela rict ze jsem mela opravdu uzasny saty a jeste uzasnejsi uces myslim ze jsem byla na plese nejhezci :slight_smile: mekteri prichoozi me nejdrive ani nepoznali :slight_smile:
18. únor 2007 v 16:25  • Odpověz
myslim ze jsi byly krasna chtela jsem napsat nevesta:slight_smile:)tak to jsi si to teda moc neuzila kdyz jsi mela tolok veci na starost.Hlavne ze jsi to zvladla a vse dopadlo tak jak ma a mas z toho dobrej pocit.tak hod foto do alba.
No tak vidis to by jsi urcite zamestnala meho manzilka,ten taky chodil do takovych agentur.Ma ztp-p a jeste dlouhodobe nezamestnamy:slight_smile:))je to asi tezky najit takovym lidem praci co?
18. únor 2007 v 16:54  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na skok. :slight_smile:

Vubec se mi nechce zitra do prace :slight_smile:, ale co se da delat... musim zitra skocit do Ceske Pojistovny a nekdy v tydnu si koncene zaridit ridicak - ten jsem jeste nezvladla :grinning: a pak si zaridit novou zdravotni pojistovnu. Stale to odkladam, ale uz to musim rozseknout. :slight_smile:.

Manzilek pristi tyden bude do stredy na sluzebni ceste, tak se mozna ukazu i vecer :wink:, ale mam docela doma co delat, ale uvidime :slight_smile:.

Tak hezkou nedeli :wink:.
18. únor 2007 v 19:08  • Odpověz
ahojda tak to ja uz mam davno vse zarizeny.dnes mam chvili cas tu pobyt manzel je v praci tak mi nezabira pocitac.Vsem preju hezky tyden bez stresu.
19. únor 2007 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem byla o víkendu s manžílkem a kamarádama na Šumavě na Špičáku.Sněhu bylo málo,ale i tak jsem musela na běžky :frowning2: ,můžu vám říct,že jsem sice udělala radost manžílkovi,ale jinak jsem totálně zničená.Několikrát jsem sebou flákla a válela se tam :grinning: :grinning: :grinning: a když už jsem toho měla dost,tak jsem se tak naštvala,že jsem na celej les řvala,že se na to vykašlu a běžky rozlámu a zahodim a že jdu pěšky :wink: :wink: :wink: !!!!!A to moje zlatíčko mi pomáhal vstávat a uklidňoval mě a nakonec mi nesl běžky.Ty moje pády se tak rozležely,že sotva lezu,nemůžu otáčet krkem a pravou ruku nezvednu :frowning2:
Jinak bylo krásně a sranda.
Jak jste se měly vy?
19. únor 2007 v 18:21  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Madlenko, to s tema bezkama mi pripomnelo me :grinning:, mam uplne stejny reakce, jen mozna pouzivam misto vyrazu "vykaslat" neco silnejsiho :grinning:.

No my jsme o vikendu relaxovali, byli se projit, hlidali neter :slight_smile:, nic extra :slight_smile:
19. únor 2007 v 18:53  • Odpověz
Ahoj Madlenko29, musím říct, že jsi měla docela náročný víkend, i když docela hezký, na horách, čerstvém vzdoušku, kromě běžek ale bylo nádherně, nebo ne? Musíš příště manželovi říct,že mu dášdoruky provaz od saní a může tě vézt a máš to vyřešené :wink: :grinning: . Já jsem na běžkách nikdy nestála, vždycky jsme jezdili a jezdíme na sjezdovky, ale hrozně moc mě to láká, i když teď nevím, je to takové hrozné jak píšeš? Ať si běžky nekoupím a hned je nepolámu.
Já měla víkend takový hodně krátký, protože v sobotu jsem byla u našich a prodávali jsme motku a v neděli jsem gruntovala (i okna a peřiny) a proto venku teď prší jako z konve, to bude tím, že jsem chtěla mít čisté okínka a doma plno sluníčka, no co však je únor né, koho by napadlo mýt okna v únoru.
Jinak jsme s manžílkem byli v Orfě a koupili jsme si botník a velkou šatní skříň v akci, takže jsme ušetřili penízky za vestavěnou skříň a můžeme se při rekonstrukci koupelny trošku více rozšoupnout :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Holky, já se toho léta snad nedočkám, chci je už konečně do Norska. Norsko je můj velký sen, je to naše opožděná svatební cesta a chtěla bych tam splodit našeho mimiska, ale toho už bych chtěla moc, co? Někdy mi je z toho tak nějak smutno. Vůbec to není daleko, vždyť roky letí hrozně rychle, ale jak se človíček na něco moc těší, má pocit, že se ten čas hrozně plazí :confounded: .

Zdeničko a jak se cítíš ty? Co ostatní v rodině, už vědí tu krásnou novinu?

Holky můžu vědět kolik je vám let? Mě bude v červenci teprve 25, ale jsem ve znamení raka a všechno co o něm píšou se na mě úplně hodí a hlavně ta rodina.

No hlavu vzhůru a krásný večer všem. Já mám teď manžílka pryč, je večer a jsem sama doma tak depkuju, snad to ale rychle zaženu. Mějte se moc hezky holky a někdy zase papáááčekkk. :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2007 v 19:54  • Odpověz
olii,já používala taky silnější slova,jen jsem chtěla být slušná :grinning: :grinning: :grinning: aspoň tady,když jsem v tom lese tak řvala :wink: :wink: :wink: to by byly snímky do televize :slight_smile:
kytinko vzduch byl úžasnej,běžky si klidně kup,jen se nesmíš nechat přemluvit k tak bláznivejm jízdám jako já :grinning: :grinning: :grinning:

to mě už bude v květnu 31,jinak jsem narozená v býku a manžel v kozorohu :grinning: to je rodinka,oba máme rohy a tak do sebe stále trkáme :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2007 ve 20:09  • Odpověz
autor
kyti me bude v cervenci 27 ale jsem uz lvicek :slight_smile: se vsim vsudy :slight_smile:

bezky je hned po tchyni jeden z nejhorsich vynalezu sveta, kdyz se nejakym omylem ocitnu na bezkach tak musim cumet na nohy, kdyz zvednu hlavu, abych zjistila kudy jedem tak sebou seknu. No takze si predstavte ze cely den makam a cumim na svy boty, hruza :grinning:

zdeni s tou praci, ja v oboru vice mene zacinam, ale jediny poznatek ktery jsem zatim ziskala´je ten, ze v mnoha pripadech je za tou nezamestanosti neco jineho. Tedy ne to ze by ty lidi zamestnavatel nechtel, ale musi se nejdriv vyresit jine problemy,aby si pak praci udrzeli. No a tam je to tezky, kdyz lidi opravdu nechteji, jen se na svuj handicap ci situaci vymlouvaji. Ale tam kde je vule a chut, tam je z pulky vyhrano :slight_smile:
A jak to manza zvlada v praci? Mel hodne potize pri shaneni prace?

Jińak na vas nemam moc cas, pohltila me diskude "opousti me manzel" a nez to clovek precte co je noveho

gabou a jak se zije s pocitem posledni snedene antipilule :wink: ?
19. únor 2007 ve 22:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Kyti me bylo nedavno 26 :slight_smile: a Vodnar na me vicemene sedi :wink:.

Gabi prave od posledni pilule taky moc nekomunikuje, ji narozdil od tebe, Zuzko, pohltilo snazilkovani :grinning:.

No a Milu se nam rekreuje, holky ja bych taky tak nekam jela :slight_smile:.
20. únor 2007 v 08:55  • Odpověz
me bylo v cervnu 26 takze me tahne na 27 a jsem blizenec-taky to na me jakz takz sedi.
v praci to zvlada dobre,i bavi ho to a jde mu to,i kdyz ted ze zacar´tku ma toho hodne na uceni.Chytil dobry kolektiv 3 chlapkove a se vsema vychazi dobre.Praci hledal strasne dlouho asi 8 roku,obcas naky brigady a tak,ale ne nic poradnyho.Spis samy kurzy a co a jak a takovy blbosti,ktery mu stejne nepomohli.Nejvic vadilo,ze name ricicak to bylo nejhorsi,vetsinou chteli papiry a kdyz napsal ze ma skolum pro zrakove postiteni,praxi zadnou..tak to mel jasny ,ale ted se na nas usamlo stesti i s praci i s mimi.Napisu jeste dyl jdeme hamat.
20. únor 2007 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.