• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojky říjenky!!!!!

Jaksi jsem teď na vás neměla čásek, tak se omlouvám..nebylo to přespřílišným snažílkováním :grinning: ale spíše jsem toho měla nějak hodně..O víkendu jsme byli na tom plese, celkem se nám libil (ale žádná abstinence se nekonala - trošku jsem si popila vínka :sweat_smile: ) V neděli návštěva u našich a odpočinek..včera jsem uklízela..ale ještě to nemám dokončené, tak budu pokračovat..ale už se mi vůbec nechce :unamused: Ještě k tomu jsem jakási nachlazená :cry:
Jinak poslední antipiluli jsem si dala v sobotu..teď čekám menses..asi zítra či pozítří..jsem nevrlá a tak, tak to už asi přijde brzy..tulili jsme se v neděli, ale to bych měla být ještě chráněná antipilulemi..takže až po MS začne pořádné snaženíčko :grinning: Ikdyž, s tou naší frekvencí to vidím bledě :sweat_smile:
Dneska se sestře od švagrové narodila holčička :dizzy_face: a kamarádce z vošky včera chlapeček :dizzy_face:
Jinak mně bylo v prosinci 26 let..manžílkovi bude v listopadu 29..on je štír jako poleno, opravdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já nevím, jestli jsem pořádná kozorožka..no, asi i ano :sunglasses:
20. únor 2007 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
Miluško, ty se tak máš, že si dovolenkuješ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2007 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
no tak holky..kdepak všechny jste?? :wink: pojďte na chvilku na pokec!
20. únor 2007 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, vítám Vás při úterku :grinning: .
Teprve úterý, no to je síla, dnes jsem v práci děsně nestíhala - ufff, už aby zase byl víkend :grinning: . Nejsem náročná, co? Ne, nějak to musíme zmáknout :wink: .
Tak jak se tak koukám, tak jsem tady každá jiné znamení :wink: :slight_smile: . To je teda hezká směsice :grinning: . Ještě by se mohl někdo přidat ať je nás tady celý zvěrokruh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gabou, můj manžílek je taky štír, já jako rak jsem kliďasek a on je pravý opak a tak se navzájem doplňujeme. Někdy bych mu nejraději nafackovala, protože když se rozčiluje tak nevnímá okolí, ale na druhou stranu bych ho zase někdy celého spapala :sweat_smile: .
Mě se tak dnes už nic nechce, oooojda, ale musím aspoň něco uvařit. Sice mě vaření děsně baví, ale když se člověku nechce tak se prostě nechce. Už se ale těším na to naše malování a zařizování a přestavování, teda aspoň na ten začátek, ty dodělávky už nejsou takové super, to už potom člověka to nadšení přejde, ale už aby to bylo, aspoň bude pořádna saranda.

Tak zatím papáááček, usměváček :slight_smile:
20. únor 2007 v 18:26  • Odpověz
Ahojky Kytinko..jj, já bych manžílkovi taky někdy nejradši nafackovala, ale jak říkáš..jindy je opravdu zlatíčko..teď bych dokonce řekla, že se o mě rád stará (no, abych pravdu řekla, umím to s ním docela dobře sehrát :wink: ), ale někdy je opravdu na zabití :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem dneska byla jaksi aktivní..nevím, co se děje..no, asi před MS :sweat_smile: Dnes jsem totiž stihla povysávat, umýt záchod, koupelnu a taky jsem konečně vyžehlila kopu prádla..jo a manžílkovi jsem udělala na véču zapečené toustíky :slight_smile: Jako odměnu si nahraju Ordinaci na nově a budu kukat na Pouta na primu :wink: Manžílek se jde dívat k tchýni nahoru (do volného pokoje, protože tchýně je taky "poutařka") na jedničku na Sopky :sunglasses:
Tak hezký večer, mějte se krásně, říjenky..pa*Gabuše
20. únor 2007 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Tak ja koukala taky na Ordinaci, konecne mam zase svuj jediny serial, co sleduji v telce :slight_smile: (vlastne ne, jeste Dr. House, sleduji :grinning:), malem jsem ho zmeskala, nebot jsem usnula u zprav, ale znelka me probudila :grinning:.

Uz aby byl patek :slight_smile:, dnes musim byt taky aktivni, odpoledne jdu zrelaxovat na kosmetiku a pak az prijdu domu, budu plna energie, tak me ceka uklid, nadobi a zehleni - snad to vse stihnu :slight_smile:
21. únor 2007 v 08:52  • Odpověz
ahoj holky ,tak manzilek odjel s mym tatkoj pro izolacni vatu,tak tui mam klidek na pc.Jak ted pracuje doma,tak se sem tolik nedostanu.A za chvili musim jit delat obidek-prijedou hladovy.No jo no kdo dlouho spinka ....
Jinak manzek je pana,abychom to dpolnili.
JInak se mam dobre,dlouho spim,pak sem neco ukuchtit a dojit na prochazku tv a tak....A myslim si,ze i financne na tom nebudu o moc hur nez v praci.
My teda od zacatku sledujeme pouta-to je nase.Jinak jsme koukali na pojistovnu,ted na ztraceni na novou souter ber nebo neber...a tak ,ale ordinaci ne,ne tu kouka tchyne.obcas si i nahrajeme ty pribehy co davaji na nove,a koukame na to o tom bydleni,jak jim hledaji ty nove byty....
Doma uz to skoro vsichni vedi a ybly nadeseny,mamka se segrou uz se tesi az pujdeme kupovta vecicky a kocarek a jak bude vozit a mamka,ze se bude moc konecne v praci pochlubit,ze uz se ji kazdy ptal a tata ze chce kluka-ma dve holky a ze se na plese s tchanovceme ozerou...Vsude se tesi takze dobry...
21. únor 2007 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už jsem z práce konečně doma.Taky už mám za sebou sbírání pradla a další jsem strčila do pračky :unamused: a zítra budu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Jinak jsem nic nevařila,david je na služebce a vrátí se až okolo devátý a ráno jede zase na celý den na služebku a já se najím v práci,tak je zbytečný něco připravovat :wink: :wink: :wink:
Pořád jsem vyřízená z toho sobotního lyžování :slight_smile: :wink: :slight_smile:
21. únor 2007 v 18:28  • Odpověz
autor
cau kocky, jsem v jednom kole, tak vas chci jen pozdravit, vubec nic nestiham, doma doslova bordel, o vikendu jedem od patka do nedele n avypravu s detma, potrebovala bych se hodit do klidu po prvnim prac, tydnu, no musim si pockat n adalsi vikend :frowning2: tak papa musim jit
22. únor 2007 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky,

to je dnes krasne slunicko :slight_smile:, hned bych sla na vylet :wink:, ale musim byt v praci a manzela mam cely tyden na sluzebce, takze si muzu nechat tak akorat zdat :slight_smile:. Dnes mam v planu upect manzilkovi tvarohovy kolac, az zitra prijede, aby si dal ke kaficku :wink: a taky konecne vyzehlim, fakt :slight_smile:, prisaham :slight_smile:.
22. únor 2007 v 10:53  • Odpověz
autor
che che, vite jak jsme se bavily o zehleni podsledne? No tak ja mam doma porad tu samou kopici :sweat_smile: akorat je uz dvakrat tak velka, jsem ostuda :sweat_smile: :sweat_smile:

holky za dva tydny jedem na lyze a vubec se mi nechce :confounded: a ja pritom vzdycky lyzovala tak rada a zimu mam taky moc rada, jenze to pocasi ve me proste zadnou chut lyzovat nevyvolava :-/
Spis bych kupovala kyticky, pujdu ted na obed, tak si mozna do kancelare najakou prinesu.
22. únor 2007 v 11:59  • Odpověz
ahoj holky, to je krasne s tim zehlenim:slight_smile: chtela bych k tomu pouze dodat, ze mam v pokoji pro hosty asi 6kosu pradla, jsem strasne lina zehlit, tuhle praci jsem nikdy nemela rada...kdyby to nekdo videl,kdyz k nam prijde navsteva, tak by si asi myslel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2007 ve 13:33  • Odpověz
ja dnes bylo po 14ti dnech doma nakupovat,tak zas mame plnou lednicku.a ted jsem sezrala gumove medvidci,byly fakt dobry,ale nako malo:slight_smile:))
22. únor 2007 v 15:15  • Odpověz
Ahojky holky..to já jsem žehlila předevčírem a dneska můžu zas :astonished: ale uvidíme, jak se mi bude chtít :wink: Teď zrovna ode mě odešla mamka..byla tu na návštěvě i s Martínkem (2,5 - synovec) a s Nikolkou (3,5 - od sestřenky dcera)..naše mami je totiž taková hlídací babička :wink: je fakt super..Jo a ještě jsem dnes byla u sestřenky, která v dubnu čeká mimi..tak jsme kecaly a tak..prej, že kdy už i já budu mít mimi, aby mohla chodit na návštěvy a prej aby jsme spolu drandily kočárkama :dizzy_face: Tak jsem jí jenom tak říkala, že snad už brzo, ale nechtěla jsem jí říkat, že se budeme už snažit..radši..pak by se možná zbytečně často vyptávala a to by mohlo bolet :frowning2: Ale už abych teda byla těhule..aspoň bych měla kamarádku na návštěvy a tak :wink:
22. únor 2007 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz
to by jsi mela dobry,a radsi to nikomu moc nerikej,pak kdyby to nahodou neslo,ale ono to pujde,tak by te to mrzelo,kdyz by se te porad kazdy vyptaval jestli uz.A kdy teda zacinate naostro poprve?
22. únor 2007 v 19:48  • Odpověz
autor
ja sezrala pytel gumovych bonbonku prave ted :slight_smile:
22. únor 2007 ve 20:11  • Odpověz
já jsem vyžehlila všecko prádlo :wink: :slight_smile: :wink: a mám toho dost :slight_smile: :wink: :slight_smile: ,teď se s manžou pereme o ovladač od TV,já chci koukat na pouta a on na jedničku,tak jsem ovladač schovala :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2007 ve 20:29  • Odpověz
autor
a ted jsem dojedla druhej, jezis je mi blbe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2007 ve 21:03  • Odpověz
ja bych taky hned zblajzla druhy,ale bohuzel jsem si koupila jen jeden:slight_smile:)
22. únor 2007 ve 21:09  • Odpověz
já už jsem stihla vyloudit na Davím čedkuládu :grinning: :grinning: :grinning: moc dobrá :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2007 ve 21:21  • Odpověz
autor
a ja jeste dva pytliky mam :slight_smile:

koupili jsme tudle v makru velke baleni pro deti do oddilu :slight_smile: ale uz jsem snedla dohromady 4 sacky :slight_smile: chudaci deticky :grinning: :grinning: :grinning: a chudak muj zaludek :confused:
22. únor 2007 ve 22:03  • Odpověz
holky, jak se zbavujete splínu? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Mě to pořád nějak neopouští.
22. únor 2007 ve 22:06  • Odpověz
autor
holky uz jste káply na tohle? :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=23154&vGroupOffset=0&vOffset=0
¨

je nevim proc mi to nejde jako odkaz :angry:
22. únor 2007 ve 22:50  • Odpověz
dludli, nic si z toho nedělej, já taky vždy ráda lyžovala, ale loni jsem měla úraz kolene, tak sem měla zákaz od doktora, nejdřív mě štvalo, ale teď jsem i ráda, že ten sníh není, stejně se mi nechce :unamused:
23. únor 2007 v 08:30  • Odpověz
autor
jo tak me se to nakonec vlozilo jako odkaz :slight_smile:
mam v praci uz batoh, jedi rovnou odtud s detma na vypravu, no celkem se tesim ale po prvnim tydnu prace bych opravdu uvitala volny vikend. Musim doresit vyuctovani plesu, jest enejaky papiry se sponzorama, mela jsem uz davno poslat zpet do Prahy jejich reklamy, no holt nebyl cas, snad mi hlavu neutrhnou :unamused:
A taky msm doma opravdu desny bordel :sweat_smile:
23. únor 2007 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky,

ted jsem sem neco napsala a neulozilo se mi to :angry:, tak jeste jednou :wink:.

Hlasim u nas vyzehlino a jeste jsem vcera mezi zehlenim upekla Jirkovi mrizkovy tvarohovy kolac, az se vrati dnes po tydnu ze sluzebky, aby mel k cajiku :dizzy_face:.

Zuzi, budes si objednavat tricko? :slight_smile: No ja si ho kdyztak vyrobim sama, jsem posledni dobou nejak akcne tvoriva a zacalo me to bavit :grinning:.

Peto a proc mas splin? U mne zabira vzdy neco jinyho :slight_smile:, kdyz ho mam z prace, tak se v praci laduju cokoladou a vecer mi pak naladu zlepsi Jirka, kdyz z manzela, tak jdu s holkama na 2 decky poklabosit o zivote :slight_smile:, kdyz se hadame, tak si to vzdycky vetsinou hned vyjasnime, takze kvuli tomu splin nemam a kdyz mam proste jen "blbou" naladu, tak si pustim na dvd nejaky oblibeny film, dam si sklenicku vina, zachoulim se do deky a cucim na bednu :slight_smile: nebo posloucham svoje oblibeny CD a tulim se k plysakovi :slight_smile:. Nebo ted kreativne tvorim, abych prisla na jine myslenky - Jirka je furt nekde na sluzebkach a ja silim z prace, tak doma zdobim kvetniky, delam synovci tricka, svoje veci na doma si pomalovavam, aby vypadali nove :slight_smile:
23. únor 2007 v 09:27  • Odpověz
autor
zdravim, jedu na vikend na vypravu s detma (asi 50 ks :astonished: ) tak doufam ze to preziju a taky doufam ze preziju fakt, ze nechavam, tedy ne ja ale martin :angry: , nasi Akkuš na pospas tchyni az do zitra. Znamena to z ebude spat venku pres noc a pekne me tim martin nastval. Jede si na vylet, mohl jet kdykoliv jindy. No snad to ja i pes prezijem, posledne kdyz byl pes cely den s tchyni tak daldi den mel porad prujem, jak ho cpala vsim moznym. Tak snad chuderka moje ty dva dny precka!
Tak papa a v nedeli :slight_smile: no nebo spis v pondeli, ted jsem na Koni spis pres den v praci, dma se mi uz nechce zapinat pocitac :slight_smile:

Jo a tricko si urcite koupim, tey pokud se mi bude libit a podle ceny.
23. únor 2007 ve 13:13  • Odpověz
Tak ja se taky loucim, objevim se zase az v pondeli :wink:.

Krasny vikend plny slunicka :dizzy_face:
23. únor 2007 v 15:29  • Odpověz
ahoj holky.tak jsme po obede,delali jsme jeste takovy mimi chlebicky,protoze jedeme ke kamosce ji to oznamit.Ona ceka ted v kvetnu.Vcera jsme byly u tety a strejdy a manzilek ze jim to rekne,rikam ok tak jsem zvedava jakym stylem a on ze se rozrosteme:slight_smile:)Dnes jedeme k babic.a ded.a k tete co tam s nima bydli a tak.No dnes toho mame hodne.
Dludli tak snad ti zvladas dobre a tvuj pejsek taky.I kdyz u nas je pekna zima.Hodila jsem ven povleceni,tak musim koukat aby mi neulitlo:slight_smile:)
Tez preju peknou so.a ne.
24. únor 2007 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky holky..manžílka mám s klukama na chatě, tak jsme si s holkama včera udělaly babinec..vínečko, pokec a tak..bylo to super..Ještě tam za náma přijeli dva kamarádi a spolu jsme jeli kdesi na diskotéku..no téda, už to na mě není takové hopsání..no, ale jednou za čas budiš, že? Ale už abych byla těhule a nechodila na takové dlouhé akce až do rána :astonished: Jinak zrovna mám MS a včera jsem si měla vzít další platečko antiprášků, ale já si je nevzala..příští neděli bych měla mít plodné dny, tak uvidíme :wink:
25. únor 2007 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.