• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahoj holky my byly u ty kamosky ji to rict,bylo to super vubec to netusila..a pak jsme jeli ke znamym pro tchanovce a po ceste se s nima stavila na plese ktery poradal bratranek.Ze jako jen na chvili.Byla to takova vesnicka tancovacka -nastesti protoze by mi byly v teplakach sila no.Jako takhle jsme s txchanovcema nezaparila bylo to fakt super,hrali kabyri,mIchala Davaida,no proste vse fakt dobry.Az na to ze jsme prijeli v 5 rano a z mych planu co dens udelam nezbylo nic,ale ted mam cas tak mi jde o nic.Najedli jsme se trochu venku provetrali a znov ado pelisku.
25. únor 2007 v 16:24  • Odpověz
Ahoj Zdeni, tak koukám, že jsi se těhotenstvím ještě nějak nezklidnila :sweat_smile: To my máme taky pořád něco..nějaké akce..ale já už se těším, až se zklidním..prostě zvolním tempo..Jinak to říkání o těhotenství..to je krása..pozorovat ty reakce a tak..super :dizzy_face: na to se taky těším..
26. únor 2007 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
Dobre ranko!

Teda Zdeni ty řádíš! To Tě teda obdivuju. Do desiti hodin at jsem kdekoliv tak usinam :slight_smile:.
26. únor 2007 v 08:19  • Odpověz
tohle byla jen takova necekana akce,bratranej si pronajal hospodu,tak jako ze se tam jen podivame jak mu to slape a divali jsme se do rana:slight_smile:)Ted si tu vyziram dort,ktery jsme vyhrali.
26. únor 2007 v 09:32  • Odpověz
Ahojky rijenky :slight_smile:

tak jsem dnes v praci a je mi strasna zima :frowning2: a to tu topime, doufam, ze na me nic neleze...

Gabi, tak to jsem na tve plodne dny zvedava... :wink: uz se taky tesim na to snazilkovani a cekani... no ikdyz u nas je to vzdy kazdy mesic, jelikoz prasky neberu uz 2 roky, tak je to vzdycky taky takovy prekvapeni, zda MS prijde :slight_smile:, uprimne receno, ted bych tehule byt nechtela, nejsem na to nejak jeste pripravena :slight_smile:, mam spoustu starosti a fin. zavazku, takze doufam, ze se vseho do zari "zbavim" a budu se moct oddavat myslenkam na mimco... sice uz ted pokukavam po kocarku a obleccich, ale to jen tak :dizzy_face:, tak doufam, ze mimco jeste chvilku nebude :slight_smile:
26. únor 2007 v 11:18  • Odpověz
Ahojky říjenky, tak jsem docupitala sem za vámi, jestli to nevadí. Už mi bylo po vás smutno.Koukám, že diskuse je celkem obsáhlá:o)))Jak se všichni máte? :wink: Vypadá, že jste všechny spokojené, to je super. A co miminka? už se někomu podařilo? MY zatím ne, ale musíme prvně vyřešit bydlení. Chceme tenhle rok už konečně něco koupit. TAkže prvně opožděná svatebnmí cesta a pakl bude hledat bydleníčko a potom, snad miminko, ufidíme.
26. únor 2007 ve 13:44  • Odpověz
autor
zdravim zensky :slight_smile: jsem tu jen na skok, jako ze po vikendu jeste ziju a zase matu, jedem s martinem k babicce, mela narozeniny, tak jest ekoupim prezent a docela se tesim. Nastevy mam moc rada. Jen jeste babi nevi o te me skole, ze jsem s tim sekla, bude zklamana :frowning2:
26. únor 2007 v 15:11  • Odpověz
Ahoj kočky,
tak já už jsem konečně z práce doma :slight_smile: .My jsme byli v pátek u švagrové a tak jsem si tam hrála se synovce Lukáškem,dělali jsme blbosti,nejvíc se mu líbí moje řetízky a taky brejle :grinning: :slight_smile: :grinning: .V sobotu jsme stříhali stromy a pracovali venku.Večír přišli sousedi a tak jsme chvilku poseděli a popili.No a v neděli jsem si vylosovala vaření,tak jsem stála u poráku :frowning2: . Tak to byl takový náš pracovní víkend,jsem ráda že tam mamině aspoň trošku pomůžeme.Dneska mi se sice nemůžu moc hejbat,ale to nevadí :frowning2: .
Jinak se snažíme a snažíme ale zatím asi nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: !!!
26. únor 2007 v 17:21  • Odpověz
Ahojky holky!
Dneska ráno jsem byla v šoku..tady u nás totiž sněžilo :astonished: ale byl to spíš takový déšť se sněhem a hned to i roztálo..naštěstí..Já už sníh totiž nechci :sweat_smile: Jinak jsem jakási unavená..a to mám dnes toho tolik na práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: vůbec nic se mi nechce..mám žehlit, vysávat, prát :angry: Ale zítra mám volno z práce, tak jsem šťastná jak blecha :grinning:
Tak hezké pondělí..
26. únor 2007 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz
to si losujete vareni jo?dobrej napad.to my vcera nevarili nic z ty akce manzel nemel hlad a ja si udala krup.kasi,ale tomu nerikam vareni.a dnes jsem dala ty rizky co meli byt vcer a amame jich plno,tak budou i zitra.Zitra si jede pro listek na penitze a tak se podivam do prace skoro po 3tydnech.A v so.jedeme ke kamosce tak musim koupit neco,ma 7mesicniho synka.a tak rovnou neco omrknu i pro nase mimi,ale nic kupovat nebude jeste to musim chvilio vydrzet.
U nas jen prsankuje ale holky z jine diskuze taky psali ze u nich trosku snezili,pryc se snehem:slight_smile:)
madlenko:musite poradne a obden:slight_smile:)))))ze jo gabou:slight_smile:)),jak dlouho se snazite.
Dludli:vidis vikend mas zdarne za sebou,jak to prezil pejsek a tchyne:slight_smile:)ted jsme te dlouho neslyseli o ni mluvit.....
26. únor 2007 v 19:24  • Odpověz
losujeme nebo jsem jednomyslně zvolená JÁ(teda jen o víkendech když jsme u mamky)
zdeni já jsem vysadila prášky v červenci a necháváme tomu volný průběh,tak snad se už brzo zadaří,jinak neboj děláme to pořádně :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2007 v 19:34  • Odpověz
tak to je dobre,my rijenky se prece musime rozrustat:slight_smile:)gabou se do toho taky poradne vlozi ne 3krat za mesic ze jo gabou?
26. únor 2007 v 19:36  • Odpověz
Jo holka tobě se to mluví když už máte zaděláno :grinning: :grinning: :grinning: to my,co na tom miminkovství musíme ještě stále pracovat!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2007 v 19:46  • Odpověz
ja vim ted je to uplne jiny:slight_smile:))aspon se nenudite a mate porat co delat:slight_smile:))))
26. únor 2007 v 19:52  • Odpověz
tak to máš pravdu máme co dělat :wink: :wink: :wink:
26. únor 2007 v 19:55  • Odpověz
to my to ted teda nedelame tak casto jako kdyz jsme se snazili,je to i tom ze vecer boli spis bricho nez rano a pak spis nemam naladu kdyz se necitim dobre.ale jinka ten mesic jsme to fakt delali pravidelne obden:slight_smile:
26. únor 2007 v 19:58  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Tak mam manzilka nemocnyho a to jede v sobotu do Alp, snad se vykuryruje...

Zitra jdu s neteri do divadla na Vojtu Kotka :slight_smile:
27. únor 2007 v 09:09  • Odpověz
autor
taky zdravim, mam za sebou uz dva klienty, mam z prace radost doufam ze my to dlouho vydrzi.
No o tchyni nemluvim, jelikoz pres tyden se mi dari se ji uspesne vyhybat, a takove obcasne situace jako ze pes k ni vbehne do kuchyne a sezere neco z linky a ona stoji ve dverich a rve na ni ale neuhne, abych mohla psa odchytit, uz neresim.
Vikend byl narocny, v nedeli me desn eboleli zada, jelikoz po prijezdu jsem prala 3 pracky, varila veceri, pak vesela pradlo, a asi tri hodky stala u zehleni. Pes vikend taky prezil, s dvoudenim prujmem, v noci ze soboty na nedeli s ni byl martin asi 8 krat za noc venku, budu muset a tchyni asi hodit vaznou rec.
No jinak se tchyne stale drzi sveho vikendoveho vyletovani, ted odjela aspon v sobotu a zase do pondeli tak super :slight_smile:
no a vcera jsme byli u babicky, dali jsme si dobrou veceri a v pul 8 jsme byli doma a hadejte co jsem sla v 8 delat? SPAT :slight_smile: a krome dvou nocnich probuzeni od psa jsem spala az do rana :slight_smile:
Dneska doufam zmaknu vsechny "papirove" zalezitosti, musim vyuctovat ten ples atd, no a pak musime zacit resit lyze :-/ vubec se mi tam nechce, navic nemame zadne vybaveni a zadne penize, asi budem jezdit na igelitaku :grinning:
27. únor 2007 v 10:33  • Odpověz
Zuzko ja mam take nejake strevni potize a tvoje tchyne me nehlidala :grinning:
27. únor 2007 v 10:40  • Odpověz
Ahojky holky!
Týjo, já pořád jenom jím..to je děs!! :astonished: Ale těhotná nejsem, ne abyste tady začaly spekulovat :grinning: To jenom, že mi nějak neobvykle strašně moc chutná :sweat_smile: Právě jsem se vrátila od doktorky (bolavé úško), dala mi jakýsi sprejík a poslala na alergologii. Tam mě paní sestřička objednala až na 25. dubna..ale prej, když budu těhotná, tak tam mám zavolat..to by mi prej nemohli dělat testy..prej bych kdyžtak musela přijít až bych skončila kojení :sweat_smile: Tak teď nevím..mám chtít být těhule nebo radši ne? No, příroda to za mě vyřeší sama.. :wink:
27. únor 2007 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
Je Gabi, muj muz je doma taky s uchem :slight_smile:
27. únor 2007 ve 12:43  • Odpověz
autor
zdar jsem doma a zrovna kdyz jsem chtela zapnout zehlicku a pokracovat v zejlicim maratonu psala kamaradka ze jde vencit pesany tak mam radost :slight_smile:
27. únor 2007 v 16:03  • Odpověz
ahojky holky,
tak já už jsem taky doma z práce,dneska to docela šlo :wink:
mám doma manžílka,má dneska volno,tak jsme si objednali pizzošku a čekáme až jí dovezou.Jíst mi taky stále chutná a mám nejradši dobrůtky v podobě čekuládky :wink: ,tak už se mi podařilo vylákat na davím jeho čekuládu a už jí mám skoro snězenou :grinning: :grinning: :grinning:
gabou:já když jsem byla na alergiologii,tak mi místo testů(píchání vzorků do ruky) vzali krev a podle ní zjistili na co mám alergii.Zkus se zaptat na tuto možnost :slight_smile:
27. únor 2007 v 17:48  • Odpověz
ahoja :slight_smile:
No, Madlenko..ta sestřička na alergologii mi říkala, že když je žena těhu, tak že je imulogicky cosi (už nevím, jak to přesně říkala :sweat_smile: ), tak že by nezjistili nic..tak uvidíme..my se budeme snažílkovat a těsně před těma testama si udělám těhu test a uvidíme, jak to bude :wink: samozřejmě bych si přála, abych těhulinka byla, ale to je přeci jasné :dizzy_face:

Normálně..dneska v noci jsem měla strašný sen..zdálo se mi, že mi zemřel manžel..úplně jsem řvala pláčem a tak jsem se i vzbudila :astonished: Honzovi jsem to říkala a on, že se nemám bát, že to opravdu nemá v plánu :grinning: ale stejně..budu ráda, když se v pořádku vrátí z práce..je to jakýsi divný pocit :confounded:

Jinak jsem dnešní odpoledne strávila s těhotnou sestřenkou :dizzy_face: za 5 týdnů má rodit..říkali jí na rentgenu, že to bude holčička..ale všichni ostatní jí říkají, že to bude kluk (protože má bříško do špičky, zlepšila se jí pleť), tak uvidíme, kdo bude mít pravdu :wink: Jo a rozhodla se rodit ve vaně..prej když bude všechno v pořádku..takže mi pak sdělí informace :slight_smile: Jo a neustále mě přemlouvá, že ať jsem taky těhotná, že se těší na návštěvky a vození kočárků a tak..no jo..kdyby věděla :sunglasses:
27. únor 2007 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz
zase mi dneska blbne připojení :frowning2:
venku zima,ale vevnitř teplíčko a nejlíp je mi u manžíkla pod dekou :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2007 v 18:36  • Odpověz
jj, to já bych se tulila k manžílkovi taky, jenomže mi ještě nedorazil z práce :cry:
27. únor 2007 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz
to je zlatej chapec nechává mi koukat na pouta :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2007 ve 20:17  • Odpověz
autor
ahoj holky ja se nejak nemuzu zabehnout :-/ mam pocit ze v praci toho moc nemam, jsem tam rada a bavi me to a mam z toho dobrej pocit, ale kdyz prijdu z prace tak jsem utahana, vlecou se mi veci jeste nez jsem zacala chodit do prace a nemuzu si na ne najit cas. Mam ho sice ted jenze jsou to veci na ktery bych se potrebovala soustredit a je to tak na dve nebo tri hodky, jenze to vam je urcite jasny jak se mi do toho chce :rolling_eyes:
No jenze uz to potrebuju mit hotovy uz budu mit pomalu pekny prusvih :-/
27. únor 2007 ve 20:24  • Odpověz
jo dludli,to je úděl nás zaměstnaných žen :wink: :slight_smile: :wink: nic nestíháme,na nic se nemůžeme pořádně soustředit,ale všechno ZVLÁDÁME!!!!!!!!!!!! A to proto,že jsme ŽENSKÝ :grinning: :grinning: :grinning: NEBOJ VŠECHNO ZVLÁDNEŠ :wink: :wink: :wink:
27. únor 2007 ve 20:52  • Odpověz
autor
no myslim ze spis nez se do toho ted pustit tak zvladnu opet se zitra vymluvit :grinning:
ale pravdu mas, zensky zvladnou vsechno, navic ja jsem lev a ty jsou neomylni a pani tvorstva a ty zvladnou oooooopravdu uuuuuuuuuuuuplne VSE :grinning: :grinning: :grinning:

treba zblajznout dalsi pytlik gumidku :wink:
27. únor 2007 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.