• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
já už mám zase skoro celou čoko v sobě :grinning: :grinning: :grinning:
no já jsem býk,tak to zvládám taky :wink: :wink: :wink:
jdu spát a tulit se k manžíklovi
dobrou noc :pensive:
27. únor 2007 ve 21:47  • Odpověz
Dobré ránko! Tak jak se máte, holky moje, ve středu?? Já celkem v pohodě..včera jsem měla volno, tak jsem dneska dá se říct odpočatá..za chvilku valím do práce..jenom doufám, že mi to ranní nadšení vydrží dlouho :grinning: Jinak večer plánujeme s manžílkem večeři, tak už se moc těším..Jedeme za kamarádkou (svědkyní) a za jejím přítelem do jiného města :sunglasses:
Jejda..tady valí jako z konve :unamused:
28. únor 2007 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Tak to ja se dnes tesim do divaldla :slight_smile:, jelikoz jdu rovnou z prace, asi 5x jsem se doma prevlikala... :wink:. Nakonec jdu v kalhotach, nebot cekam dest :wink:
28. únor 2007 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás po dlouhé době našla. Tady sněží, ale určitě za chvíli bude pršet. Jinak my jsem se dali taky do snažení, ale nedaří se nám, musím chodit do CAR a léčit se. Zdeničce gratuluju k těhotenství a ostatním držím palečky:slight_smile:
28. únor 2007 v 09:19  • Odpověz
autor
nazdarek :slight_smile: ja jsem dneska nemohla vubec vstat :pensive: no ale jinak to jde, z tech mych povinosti jsem se poravdu zase vykroutila, ale dneska vecer to musim opravdu bezpodminecne dodelat!!!
no ted si davam obidek tak je mi fajn :slight_smile:
28. únor 2007 ve 12:06  • Odpověz
autor
jo a taky jsem se zapomela pochlubit, ze od zitra tedy 1.brezna zacanam zcela vazne hubnout!!!!
Hodlam zhubnout i manzela :slight_smile: varenim lehkych veceri, nebo jen salaty a tak. Zkratka zit zdrave :slight_smile:
tady v praci je kolegyne ktera ji bio potraviny a tridi odpad a tak, tak me to dost motivuje. Jak se porad laduje nejakyma zrnima :slight_smile:
28. únor 2007 ve 12:41  • Odpověz
dludli tak to te chvalim,muzu se zeptat kolik meris a vazis?jinak jsem byla u dr.a adala mi utrogestan-3 denne a bud zavadetnebo polykat,a v ut.jdu na kontrolu tak se uvidi.PRY CO to je dnes za den,ze uz jsem treti s timhle problemem.Byt v klidu a nesoulozit:slight_smile:)))
28. únor 2007 ve 13:41  • Odpověz
já teď taky papám Utrogeston aby mi pomohl udržet případné těhotenství, Zdeni a co máš za problém?
28. únor 2007 v 15:05  • Odpověz
ja jsem zacala trochu spinit,a ona mi udelala vnitrni vysetreni a rekla ze ta jeji sonda je trochu naruzovela,tak mi dala tohle..snad to bude dobry.Na co to beres ty?Pomaha to i otehotnet?moc preju at vam to brzo dopadene a jste stastni.
28. únor 2007 v 15:11  • Odpověz
já mám problém s tvorbou a dozrání vajíček, beru na to hormony a pak od určitého dne Utrogeston...ten prej pomáhá k nárůstu sliznice a udržení plodu, takže kdybych otěhotněla pomohl by mi plod udržet.
Zdeni, to bude dobré, držím pěstičky. :slight_smile:
28. únor 2007 v 15:49  • Odpověz
autor
zdeni merim 165 a vazim silenych 74 kg :confounded: v zivote jsem neverila ze tolik budu vazit, mela jsem vzdycky tak tech 60 do te doby nez jsem zacala experimentovat s dietama. Mela jsem tehdy dojem ze jsme desne tlusta no a ted to mam :slight_smile: Nicmene ted jsem sezrala cely Disco :sweat_smile: ale tentokrat verim ze to pujde, jak vidim kolegyni v praci jak zobe klicky a zrnicka a zeleninu tak me to motivuje :slight_smile:

jinak se mi stala neuveritelna vec dneska. Martin volal z prace ze neco ma, ze to priveze. A kdyz prijel tak se pta jesli jsem poverciva. ja ze ani ne. A on jestli jsem poverciva i na deti. Tak koukam jak puk, a vite co privez ? KOCAREK! Uzasny :slight_smile: sice jsme ho jeste nevidela, je v aute ale ma pohnutou historii :slight_smile: kolega z prace ho vezl vyhodit, s rodinou se stehuji do Australie a kocarek do letadla nesmi, a nemel cas se starat o jeho prodej, no tak se ho Martinek ujal :slight_smile: nadhera :slight_smile:
28. únor 2007 v 19:39  • Odpověz
juliet:aha ja ani poradne nevim k cemu to je,ale jak pises tak by mi to snad mohlo pomoct.Mam to az do pristiho pa.,tak pak uvidime co mi rekne.
A v ut.jdu na kontrolu-na krav na ultrazvuk a tak.A snad mi da i prukazku.
Teda dludli tak to jsem v soku -kocarek jo?.no tak to by me polozilo,no to je uzasny,to ja bych byla nadsena.Tak to je teda sok.To bych necekala,jsem asi v soku jako ty:slight_smile:Tak to merime tak nako stejne,jen mam tak o 10kg min.Zatim:slight_smile:Jinak ja vzdy mela tak 60,ale pak sem to nehlidala,a bylo to.Chtela jsem to jeste schodit nez bude mimi,ale uz se to nako nepovedlo.Ale hlavne ze bude mimi,co bude s moji vahou a s dietama potom zatim neresim:slight_smile:))Ja zas mela dnes medvidky a ted pomeranc a k vece krupic.kasi.....
28. únor 2007 v 19:46  • Odpověz
autor
no a ja jsem tu vahu prave resila a ted to mam :slight_smile:
jo z kocarku jsem byla v soku,martin je ted nejaky rozneznely porad, tak jako skoro slzy v ocich a tak. No byla jsme z kocarku skoro az vydesena, ale kdyz jsem zjistila ze si ho nemini nechat pro nasi potrebu tak mi spadl kamen ze srdce. Tedy ne ze bych nechtela miminko, ale s vyberem kocarku se hodlam "trapit" aspon pul roku a chtela bych pro prvni mimi mit novy. Nebo k tomu proste sama dospet, ze si poridime "jety" kocarek. Ale pokud se zajima martin o kocarky a jeste jsme ani nevysadili HA tak je to myslim dobre znameni coz? :grinning:
28. únor 2007 ve 20:28  • Odpověz
autor
no tak dieta - zatim se drzim :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2007 v 08:57  • Odpověz
ahoj dludli, já myslím, že to je u vás na dobré cestě.
A co máš za dietu?
1. bře 2007 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Mam pro Vas cestinarsky orisek :wink:, prave to resime v praci a nejak se nemuzeme shodnout :slight_smile:.
Tri vety - dopln i/y :slight_smile:
O strom bylo opreno dlouhe b-dlo.
Na tomtez strome mel spacek sve b-dlo.
Zafoukal vitr a obe b-dla spadla.

tak co? Jaky i/y bude v posledni vete? :slight_smile:, s prvnima 2 nemam problem, ale treti vazne netusim :sweat_smile:. Jeste ze uz jsem ze skoly :wink:. Vedem prave o tom bujare diskuze :slight_smile:
1. bře 2007 v 10:19  • Odpověz
autor
jo super :slight_smile:

juliet jedu metodou pocitani kalorii. Tedy sezer co chces,ale za den mam max prijem kalorii, trakze kdyz sezesu cokoladu tak se moc nenajim ,ale kdyz kopec zeleniny tak muzu jist porad :slight_smile: tak asi tak jen tak v kostce.
1. bře 2007 ve 12:37  • Odpověz
čau holčiny, jak se tady pořád máte? :slight_smile:
1. bře 2007 ve 13:22  • Odpověz
dludli, to by mohlo fungovat, zrovna o víkendu jsem četla článek o hubnutí a přesně takto to měli ... jídelníček si sestavovali dle kalorií a na konci kurzu zhubli kolem 10 kg (ale nevím, kolik měli nadváhu)
1. bře 2007 ve 13:26  • Odpověz
Oli, jak dopadl češtinářský oříšek? S tou třetí větou bych fakt nevěděla :confused:
1. bře 2007 ve 13:29  • Odpověz
Ani ja nevim - strelila bych tam "i", uvidime s cim prijde neter ze skoly :wink:
1. bře 2007 ve 14:07  • Odpověz
ja asi taky I,al efakt nevim,vic by se mi to tam libilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2007 v 15:11  • Odpověz
autor
juliet pokud nebudu zrat jak protrzena tak to pujde urcite :slight_smile:

jinak k otazkam cestinarskeho orisku bych rekla, ze jsou blby ze si to k tomu stromu poradne neprichytili :grinning:

jinak opet zehlim :confounded: kdyz uz jsem mela dozehlino, tak mi doschla dalsi kopice :rolling_eyes:
1. bře 2007 v 16:28  • Odpověz
budu ti drzet palce dludli,aby jsi to dakazala,sama vim jak je to tezke.
1. bře 2007 v 16:46  • Odpověz
autor
no snazila jsem se uz hodnekrat, jak jsem psala ale snad to ted neni dalsi z mych marnych pokusu. Mam pocit ze ne. Uvidime :slight_smile:

Holky zehleni mam z krku JUPIIIII, jdu delat veceri, pochopitelne dietni to bude manza cucet :slight_smile:
1. bře 2007 v 17:07  • Odpověz
ahoj holky,tak už jsem dneska z práce doma,hurá hurá hurá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jak jste se dneska měly a co jste dělaly???
1. bře 2007 v 17:15  • Odpověz
autor
ja jsem prave sporadala zeleninove rizoto. No myslim ze varit umim lip, ale pocitam ze martin prijede hladovy, dneska je v praci dlouho a ze se bude olizovat :slight_smile:
1. bře 2007 v 18:43  • Odpověz
Ahojky holčiny!
Téda, Dludli..dietka, jo? Tak na to já bych neměla..od nového roku jsem chtěla začít..ale ne počítání, ale více zeleniny a tak..ale prostě mi to nejde..ale moje váha je už opravdu strašná!! Měřím 180cm a vážím někdy i 90kg :rolling_eyes: :angry: :frowning2: Kdybys měla k tomu počítání kalorií něco víc, tak mi to prosím písni aspoň do IP..nebo na mejl: gabikabenickova@seznam.cz Ju?? Dík moc..ráda si to přečítám a tak..ale neslibuju nic..protože se znám :sweat_smile:
1. bře 2007 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz
Jinak ta čeština :astonished: no děs..Olii, pak určitě písni, až budeš vědět jaké i/y, ju? Abychom věděli a nebyly neznalé věci :pensive:
1. bře 2007 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz
A Dludli - kočárek?? No, tak to je teda bomba!!! Fakt :grinning:

My jsme včera byli s manžílkem a kamarádama na večeřce..bylo to super..pokec, jídelko a tak..a domlouvali jsme si dovolenku ve čtyřech..jeden známý je ve Španělsku, tak nás napadlo ho navštívit..no, ale uvidíme, co ještě bude..Po cestě zpátky jsem říkala Honzovi, že co kdybych byla náhodou těhotná..že prostě nevím, jestli bych Španělsko zvládla..a on, že neví, ale že dovolenku by prostě chtěl..tak jsem ho musela ujistit, že na nějakou dovolenku pojedeme určitě :wink: a prostě se uvidí, co bude :slight_smile:
1. bře 2007 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.