• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
jé,tak to jsem ráda,že to s těma dietkama je všude stejný :grinning: :grinning: :grinning:
já se chystám začít od pondělka,ale nevím nevím jestli to bude pravda :wink: :wink: :wink:
1. bře 2007 ve 21:12  • Odpověz
my jedem v sobotu do Bystřice na country bál. Říkala jsem si, že do té doby budu jak láňka a prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já nemám absolutně pevnou vůli. Ach jo. Zas nebudu perla večírku :unamused:
1. bře 2007 ve 22:24  • Odpověz
autor
Ale budes neboj, chlapum se vychrtliny nelibi, musi byt do ceho placnout :grinning:
1. bře 2007 ve 22:35  • Odpověz
tak jsem to precetla manzilkovi ty cestinarske vety a prej tam muzou byt obe:slight_smile:)))
jinak pevna vule mi taky nic nerika,i kdyz nmela jsem uraz a ztloustla jsem a apk jsem dost zhubla tou delenou stravou,slo to dobre.Ale pak ma clovek chut na obyc.chleba se syrem s maslem.
1. bře 2007 ve 22:36  • Odpověz
autor
jo tak me vyhovuje to pocitani. Snim co chci, jen jde o to jak to poskladam. Nebo toho snim min. Vlsatne to neni vubec dieta
1. bře 2007 ve 22:43  • Odpověz
Dludli, to na to počítání máš nějakou tabulku?
1. bře 2007 ve 23:05  • Odpověz
Zdeni, jak to jde maminko? :slight_smile:
1. bře 2007 ve 23:11  • Odpověz
Ahoj holky, zkuste www.flora.cz ... je tam kalorická kalkulačka, hodíte si tam všechno, co jste za den snědly a ono vám to vypočítá všechno ... kalorie, cukry, tuky, cholesterol.
2. bře 2007 v 09:28  • Odpověz
ahoj holky,jo mam se fajn,pred cgvili jsem vstala a amanzilek me sem pustil.byl mi dat na verandu uterky se susakem.Je tam pekny vitr tak to aspon proschne.Doufam ze neuleti i ten susak:slight_smile:
2. bře 2007 v 09:36  • Odpověz
Dobre rano holky :slight_smile:

No ja trpim opacnym problemem, klidne bych pribrala :wink: se svymi 162 mam mezi 50-52 kg, kdybych mela tak 55 kg byla bych spokojena, ale ted jsem taky :slight_smile: byla jsem hubenejsi vic a to uz mi byly videt zebra to bylo fakt hnusny :angry:, ale co ma clovek delat stres a tak a u me to jde samo i kdyz se laduju cokoladou...

Manzel si me sam vykrmil na tech 52 a ted je spokojeny a placnout ma taky po cem :grinning:. Jsem mala a kdyz jsem mela tech 57, byla jsem fakt "oplacana" na zadku a ve tvarich :slight_smile:. ale tesim se az se zacnu kulati s briskem, to budu mit ty kilca navic rada :wink:

O i/y budu informovat :wink:
2. bře 2007 v 10:04  • Odpověz
tak ja se narvala smazakem s branborama samozdrejme bez majolky a slo to.tak pujdu umyt nadobi a asi vyzehlit uterky co me venku zatim pekne vyfoukali...
vzdycky jsem nemohla pochopit jak nekdo nemuze pribrat....
jinak dludli myslim na tebe ja to jde s dietkou.
a gabou co ty uz se snazilkujete?
0401,uz mas po depce?i kydz ono to pocasi venku je fakt seredny a na depku jak delany.nejlepsi kdyz jsem zalezla a treba si ctu nebo civim na tv,ale vcera uz me to neba a sli jsme se navecer s manzilkem projit.Ma ted tu praci na pocitaci tak byl taky cely zlamany,potrebovak taky prochazku.a zrovna se udelalo hezky,neprselo ani nefoukal vitr.
2. bře 2007 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky holky!

Zdeni, zatím nic..opravdu je to na prd, když se manžílek vrací každý den z práce večer a je utahaný jako kotě :unamused: Ale dneska si chceme udělat hezký večer..tak uvidíme..a od neděle mám plodné dny :wink: Holky, počítám je snad dobře, ty plodné dny? Je to od prvního dne, kdy jsem měla menstruaci, napočítám 10. den?? A jsou mezi 10. až 16. dnem?? Je to tak nějak?? Někde jsem to tady tak četla, tak snad ano..jenom se mi to jaksi blbě píše..neumím se vyjádřit, tak mě omluvte :sweat_smile: :pensive:
2. bře 2007 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz
Ha, takže hezký a klidný večer doma nebude..zrovna mi psal manžílek, že se bude konat schůze na chatu, na kterou jedeme okolo 23. března..no teda..tak co se dá dělat :sunglasses:
2. bře 2007 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz
ahoj gabu, pokud máš pravidelný cyklus do těch 30 dnů, tak jsou plodné dny zhruba tak jak si napsala. Jinak já teď 2 cyklus měřím bazální teplotu, podle ní to jde určit ještě přesněji. Jesli chceš, mrkni na tyto stránky merenibt.xf.cz - jsou jedné holčiny - Len - která je tady za odbornici a najdeš ji i v sekci Snažilky a téma: Měření BT, BT online nebo FertilityFriend. Jo a taky Snažilky a těhulky nad věcí.
2. bře 2007 v 15:27  • Odpověz
Taky bych Gabi radsi zkusila merit teplutku nez spolehat na plodne/neplodne dny :slight_smile:. Taky se chystam v zari zacit merit, teplomer uz mam :grinning:

Preji hezky a pohodovy vikend :wink:
2. bře 2007 v 15:51  • Odpověz
ahoj holky,
tak já se věnuji uklidu,dala jsem prát prádlo,musím vyluxovat a utřít prach a zalít kytičky a vypravit se na víkend k mamce,manža je v práci a až zkončít tak vyrážíme.Zítra pokud bude pěkně,tak jdeme do lesa na dříví,aby bylo čím v zimě topit :grinning: no a večer budeme asi odpočívat,myslím,že toho budeme mít až dost.
Co máte v plánu vy na víkend?
2. bře 2007 v 17:16  • Odpověz
Ahojky říjenky :slight_smile:
Juliet, Len tak trošku znám..její diskuze pročítám moc ráda (ale jenom sem tam, nemám na to moc času)..Já jsem si nejprve říkala, že než začnu měřit teplotku, tak to nejprve zkusíme jenom na ty plodné dny..prostě si jenom tak užívat snažílkování a uvidíme, co příroda vymyslí..nerada bych manžela předčasně vylekala tím, že by snažílkování měl jako nucené práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Takže možná dva, tři měsíce to necháme tak a až potom budu uvažovat o měření a dalších možnostech :wink:
Jinak mně dneska přijdou všichni přát ke svátku (který mám ale až příští týden)..naši, babička, bráchové, jejich 4 děti, švagrová..no, bude to bugr..tady v jedné naší místnústce :fearful: ale ještěže máme novou sedačku..měli bysme se popichat..v neděli jdeme nahoru k tchánům na oběd..oni popřejou mně, my zase tchánovi (má ve stejný den narozeniny, jako já svátek)..Takže nás, Madlenko, čeká takový slavící víkend..a snad i snažící :sunglasses:
No nic, jdu se pustit do úklidu..tak zatím se mějte, říjenky..papa*Gabča
3. bře 2007 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
ja taky uklizim, a resim obed a tak. No je dneska docela hnusne, chtela jsem myt okna, ale v tomhle pocasi na to nemam naladu. A okna neutecou ze :slight_smile: jeste ze tchyne je opet na vylete :slight_smile: je mi hned lip
3. bře 2007 v 11:39  • Odpověz
ahoj holky,to ja dopoledne po icq probirala s sestrenkou mimi,protoze nam rekli ze taky cekaji a aasi o 14dni driv nez my.tak jsme si pokecali.Potom obidek a za chvili pojedeme ke kamosce,ktera ma pul rocnni mimi.a pak uvidime co budeme delat kdyz uz budeme ve meste.U nas je pekne seredne prsi a prsi.a zitra nemame nic vylozene v planu.Se uvidi.
Jinak si zavadim ty prasky,tak uvidim v zt.na kontrol jak mi to pomohlo,i kdyz je mam jeste do pristiho pa.Snad to bude ok.
3. bře 2007 ve 13:21  • Odpověz
autor
zdeni a co nejaky albumek? :slight_smile:
Uz je to 11 tyden, nejak to leti co?
3. bře 2007 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky,
tak manzel mi ve 3 rano odjel do Alp, tak mam na tyden volno, ale uz se mi styska... jeste ze je to icq :wink:.

Jinak ja do ted hlidala sveho synovce a jsem zrala jit spat, je to silene akcni dite :slight_smile:, doufam, ze nase bude jednou klidnoucky po mamince :wink:. Bracha ma zitra narozky, tak prisli uz pred obedem a od te doby se po me plazi (synovec, ne bratr

Musim tu poklidit, zitra mi prijdou kamosky, tak musim neco upect, pak nejaky chlebicky, vinko a tak :slight_smile:. :grinning: )
3. bře 2007 v 17:34  • Odpověz
autor
ahoj, olii ja pekla dneska jabkovej kolac, moc dobrej :slight_smile: neci jsem zvladla poklidit, mozna se vecir stavim mamka. Ale neni mi moc dobre, nejak me to lezeni po byte zmohlo. Potrebuju dorazit jeste obyvak, ale sedim u konika a merim si teplotu :frowning2:

Jo a my jedem do Alp za tyden a vubec se nam ani jednomu nechce. Nemame lyze, hulky, boty ani obleceni, musime to v tydnu vsechno nejak poshanet no a vyplata prijde az po lyzich :frowning2:
3. bře 2007 v 17:52  • Odpověz
Zuzko nevim, kam presne jedete, ale na Kaprunu snih je :wink:, jen tam dnes prselo, tak doufam, ze se pocasi umoudri a milacek si zasnowboardi...

Mne se taky do uklidu moc nechce, ale nastesti mam vyzehlino :grinning:
3. bře 2007 v 17:57  • Odpověz
autor
hm tak teplotu nemam, nemam se na co vymlouvat :frowning2: asi jdu delat vecu pro manzilka, vyrabi mi satni skrin :slight_smile: a myslim ze budou opet topinky. No ale ma je rad :slight_smile:

Jo a jedem do Italie Paganelo
3. bře 2007 v 18:06  • Odpověz
Tak jo, konec zabavy a jdu taky neco delat - nadobi vola :sunglasses:
3. bře 2007 v 18:29  • Odpověz
autor
tak tu byla na skok mamka s malym brachou, zatopili jsem si v krbu, vykouzlila jsem z nejakych zbytecku tac jednohubek tak to bylo fajn. Ted se tu stavi jeste kamarad, dame si vinko a pujdem spinkat :slight_smile: dokonce jsem tu zvladla i celkem solidne uklidit no tak myslim ze jsem meli prima sobotu. Az na to ze jsem ted vecir jedla kapanek vic, nez bych si predstavovala, no ale zadna tragedie :slight_smile: porad je to min nez obvykle. Takze dobry :slight_smile:
3. bře 2007 ve 20:44  • Odpověz
autor
procitala jsem si ted nejaky diskuse, navstevy jsou pryc, Martin zalez asi k pocitaci nebo uz spi, to nevim :sweat_smile: no a chtela jsem si proste jen postezovat, jak se v nekterych diskusich strhnou hadky. Ja to vubec nechapu. Jasne ze psani si pres net je osidny, nevystihnes ton a tak. Ted v jedne diskusi mi byla moc sympaticka jedna holcina, libili se mi jeji reakce a tak. Pak tam nekdo hodnotil ze v jine diskusi se do ni ostatni pekne obuly, to me primelo si ji z casti procist no a tam reagovala jako naprosta kr..a :fearful: vubec jsem to nechapala. Ja nevim ze se proste tady na takovych starankach nekdo hada??? A v jakych tematech? Nereknu ze se nekdo dohaduje, ze je lepsi pect buchtu ze tri vajec nez ze dvou (no lepsi priklad me ted nenapad :grinning:) proste neco kde o nic nejde, ale treba diskuse "Mytus o stastne matce" to je docela sila. Kdyz jsem cetla prvni str tak jsem nechapala kvuli cemu se tam mohla strhnout hadka takova, ze diskusi radsi zamkly.

No a ni nevim proc vam to pisu (jinam si to netroufnu, hned bych asi jednu od nekoho chytla :confused: ) no tak jsem si jen chtela postezovat a rict ze jsem rada ze se slejzame tady :slight_smile:

Jo a jeste jedna stiznost, kdyz tu byla mamka tak jsem s ni resila ze mi jdou nektery kytky dost blbe, z niceho nic chcipaji a tak, no a ona mi v nich nasla nejaky skodlivce :frowning2: takze bude boj :sunglasses: :sunglasses:
3. bře 2007 ve 23:01  • Odpověz
ahoj holky,
album bude pristi tyden,protoze jeste nemam tehu prukazku ani fotecku,ted v ut.tak jdu tak pak snad vse s manzilkem nafotime a da mi to do alba.uz se dockate nebojte.Porad se zavadim ty prasky,tak to snad bude ok.pOrad si rikam co ybch dala,kdyby mi rekla ze tam mimi neni,......
Jinka jsme vcera byly u ty kamosky .prijeli jsme okolo 3,odjizdeli v 7 aon za celou dobu ani jednou nezabreknul,maji Matyska je mu pul roku,ale tak hodkny dite jsem snad jeste nevidela.Jako furt mu davali hracku nebo rucicky ,a on si hral a jen tak koukal a pak ho jen nakojila na chvili usnul a apak ho chvilku pochovali a zase klidek.Fakt uplne pohodicka.Dovezli jsme naky vecicky tak byla nadsena moc se ji libili,i velikost jsem otipla.uz se tesime az budeme mit taky takovyho.
My teda s manzilkem nelyzujeme ani jeden a kdyz vidime kolik to stojui....i kdyz se vam tam nechce,tak vas to treba chytne a uzijete si to tam..
Jinak k tem hadkam taky jsem precetla par diskuzu kde se hadaj kvuli takovym blbodśtem a nechapu to.Asi bych si nekazila naladu se s s nekym hadat po netu.Ja dnes musim taky neco upect,rano jsme snidali susenky.Nekdo tu zalozil diskuzi s rychlyma moucnikama tak na to mrknu.K obidku mame nalozenou cinu,tak to bude mnam.akorat udelam opecene branbory.
4. bře 2007 v 09:59  • Odpověz
Ahojky holky moje :slight_smile:
taky jsem moc ráda, že se slézáme tady a že se tu nehádáme (taky to nechápu)..
My jsme včera slavili a slavili..mam novou kyti v květináči, taky řezanou orchidejku a ještě tulipánky v květináči, ale ty mi už odkvétají :frowning2: taky plno kokišek jsem dostala..výborné marcipánové kafíčko (mňam mňam) jo a ještě super knížku Sněženky a machři po čtvrt století!!! Je to takové pokračování..super..
Jo, ale na manžílka tu bylo nějak hodně dětí (4) a tak mu šla z toho hlava kolem..no jo, tady v naší pidimístnústce docela řádily :grinning: Ale manža byl z toho celkem dost rozhozen a jak všichni odešli, tak jsme uklízeli a uklízeli a on říká: "Ty děcka jaksi moc řádily..já děti asi ani nechci!" No, tak jsem z toho byla samozřejmě rozhozená a nasr..ale on pak říkal, že my budeme mít hodné děti..no, uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hrozně jsme se přejedli (prej dělám moooc dobré pomazánky,no) a tak jsme se šli s Honzou ještě večer projít..ale stihl nás déšť, tak jsme došli promoklí až na kost..opravdu :confounded: A večer klídek u televizky a u tuleníčka :dizzy_face:
4. bře 2007 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo martin byl vcera taky na nerv a to ty byla jen mamka a muj 10 let bratr a Martin z nej lezl malem po strope :slight_smile: a pritom se mates choval celkem ok, jen se predvadel, no proste desetilety kluk

hele nemate nejaky dobry recept na zapecenou brokolici nebo tak neco? Vcera jsem ji v zachvatu hubnuti koupila, ackoli ji nemam moc rada, ale rikala jsme si ze to zkusim, ze treba pripravena doma bude dobra, jenze v mych kucharkach nemuzu najit zadny recept, ktery by me oslovil.

Zdeni, ja sjem vcera delala kolac s drobenkou, je to rychly a jednoduchy recept, muzu poskytnout (kolac, cely plech, uz neni :slight_smile:)
4. bře 2007 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.