• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
čau holky,
byli jsme včera country plese a bylo to super. Naučila jsem se s manželem tančit úžasný taneček, hrozně nás to bavilu, tak jak jsme přijeli domů, pokračovali jsme v dupkání. :slight_smile: Za chvilku si pojedem pro Paťku k našim. Překvapení! Švagrová nám oznámila, že je ťehule. Nedařilo se jim to půl roku.
4. bře 2007 v 10:29  • Odpověz
autor
je super :slight_smile:

country se mi vzdycky moc libilo :slight_smile:
4. bře 2007 v 10:33  • Odpověz
Dludli, jak to máš s tou kalorickou tabulkou?
Na tom plese jsem byla snad nejtlusčí Mery Lu, ale manžel mě ujišťoval, že jsem ta jeho nej :slight_smile: Byl zlatičko. Pro někoho je to třeba všední, plesy, tanec... Ale já se hned tak někam nedostanu a manžel se tak trochu suchar, ale včera mě fakt překvapil. Snad se mezi námi rozváže konečně trochu komunikace a budem konečně "PÁR". Máme to pořád tak nějak každý na jiném břehu... Asi je to tím, že on je introvert a já hrozně ukecaná a pořád ho bombarduju nějakýma otázkama :confused: Ale on mi nic prostě neřekne, někdy je to na zabití :angry:
4. bře 2007 ve 12:00  • Odpověz
Gábi, úplně jsi mě s tím svátkem zmátla. Já vždycky přeju kámošce na MDŽ. Možná dostanu od MM červený karafiát :slight_smile: To on je i recesista :slight_smile:
4. bře 2007 ve 12:03  • Odpověz
Krasne odpoledne holky :slight_smile:

K ty brokolici ja delam toto... pekacek vymastim olivacem a do nej naskladam syrove brambory nakrajene na kolecka - tak 0,5 cm silny a nekdy i dve rady... podle toho kolik si jich oloupu :slight_smile:, lehce opeprim a osolim, na to davam lehce predvarene ruzicky brokolice a na brokolici naleju predem pripravenenou osmazenou cibulku se slaninkou... lehce opet osolim a opeprim, (nekdy navrh dam opet vrstvu brambor, jak kdy...) dam do trouby a necham chvilku pect, aby brambory zmekly... pak vyndam a zaleju slehackou, opet strcim do trouby a necham slehacku "odparit"... no a pak kdyz vse vypada OK, tak posypu eidamem a necham dodelat, aby syr se rozpekl a zezlatovel... nam to s manzilkem chutna :slight_smile:
Nebo taky delam brokolicovy placicky... uplne stejny postup jako u kvetakovych, jen bez kvetaku :grinning:

Dnes ocekavam kamosky na malou party, jeste jsem s nima neoslavila narozky, tak jsem udelala dortik a chlebicky... tak uz se moooc tesim... jdu to tady jeste trosku poklidit :wink:
4. bře 2007 ve 13:32  • Odpověz
Jo a ty hadky v diskuzich taky nechapu a uz vubec to, jak nekdo ma vice ruznych prezdivek, aby mohli prudit... :angry:
4. bře 2007 ve 13:33  • Odpověz
autor
jeste ze tady jsme dobra parta a je tu klid :slight_smile:

Myslim ze brokolici jsem zvladla, me to chutnalo, myslim ze martinovi taky, jen porad frfnal "A kde je maso?" :grinning: delala jsem jeste i salat a pry "Tady taky nic neni :cry: " cha cha, jinak jsem to olii udelala vlastne stejne az na tu slaninu a misto slehacky jsem pouzila parmezanskou omacku z pytliku, sice radsi varim vse domaci, ale tuhle omacku mame radi, je moc dobra.

Peti s tim hubnutim, neni to podle zadne tabulky, proste mam denni limit kilojoulu a ten se snazim drzet. Takze si spocitam kolik ktere jidlo ma a tak. POslu ti vic do IP ok?
4. bře 2007 ve 13:44  • Odpověz
tak dludli sem s receptem...ale s brokolici ti neporadim,to my moc nepapame..
0401,je moc dibre ze jste se si to uzili,asi kdyz jsi porad doma a pak nekam vypadnete tak je to znat.a nejdulezitejsi je ze ty jsi pro manzilka ta nej a ostatni ho nezajimaji.
gabou a ty by jsi mohla hodit naky recept na ty pomazanku.Ja mam asi s druhy a ty porad dokola,kdyz me se mikde nechce moc hledat neco.Dostala jsem knizku velkou s pomazankama a manzilek tuhle:ty ani nic z toho neudelas,kdyz me se v tom nechce hledat:slight_smile:)
4. bře 2007 ve 13:46  • Odpověz
autor
jo to znam, taky mam dost kucharek, rada v nich listuju, ted k vanocum jsme dostala od mamky jednu, je moooc pekna, nadherne graficky udelana pekne obrazky, taky si kolikrat rikam ze bych mohla pro nejaky recept sahnout, ale pak stejne varim podle sebe, dam tam sve oblibene koreni a tak. No nekdy mam strach ze delam vse na jedno brdo, treba zel. salaty, vzdycky si rikam ze udelam neco jineho, ale nakonec at tam dam co tam dam je z toho to same :slight_smile:

No a pro Zdenicku i dalsi zajemce jeden receptik. Je to z hrnickove kucharky, znate? Nic se nevazi, jen se to meri hrnickama :slight_smile:
Takze hrnek polohrube mouky, pulka prasku do peciva, jeden bily jogurt,trictvrte hrnku cukru krupice,spetka soli a 2 vajicka. To všechno se smicha, těsto se nalije na vymazany plech. Na testo pride ovoce jakekoliv nebo tvaroh. Ja jsem pouzila strouhany jabka, ktery jsem jeste posypala skorici. Na vrch ovoce prijde drobenka (pul hrnku hrube mouky, čtvrt hrnku cukru krupice a 2 lžice masla, prohnacat :slight_smile:) no a pak se to upece. V kucharce je 30 minut, ale myslim ze jsem to vyndavala snad uz za ctvrt hodky.
4. bře 2007 ve 14:10  • Odpověz
Holky..
tak tady je jeden receptík na Česnekovou pomazánku: (ale určitě ji znáte)..tatarku, rozmačkat česnek, na jemno nastrouhaný sýr (vše podle chuti)..můžete přidat i sladkou papriku :wink:
dále Krabíková pomazánka: krabí tyčinky (jakkoliv nakrájet), cibule najemno (nebo pórek), zakysaná smetana, majonéza, tvrdý sýr nastrouhaný nahrubo (taky vše podle chuti) :wink:
4. bře 2007 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz
jinak od tatínka jsem dostávala kytičku i k MDŽ (i mamka) a i ke svátku..ale co už s nima nebydlím, tak už dostávám jenom ke svátku :sweat_smile:
Zrovna jsem přišla od tchánovců..návštěvka proběhla..dobré..ale stačilo..tchýně se chtěla bavit o tom, kdy budeme mít miminko..no děs..tak jsem jí říkala, že v době kosmické :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo, všichni si myslí, že miminko nechci :confounded:
4. bře 2007 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
no gabou tak si z toho nic nedelej. Horsi by bylo kdyby on nechtel a na venek jsi to byla ty kdo to brzdi. Znam takovy pripad, ona byla za spatnou, ze studuje a on chudak by tak chtel rodinu, tchyne se do ni navazela no nakonec se rozvedli :frowning2: a pritom ona byla nestastna protoze po mimi moc touzila a ve skutecnosti ho nechtel on.
4. bře 2007 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj holky,
tak uz tu mame zase pondeli :frowning2:
Gabi, nekaz si naladu, vzdyt snazilkujete, tak proste az to prijde, tak jim to oznamis a budou prekvapeni :wink:. Nebo jim oznam, ze na to pracujete a at se prestanou vyptavat... u nas vsichni vedi, ze zari je zlomovy mesic a nikdo se nevyptava a mame klid :slight_smile:.
5. bře 2007 v 09:22  • Odpověz
autor
No a me to vyptavani nevadi :slight_smile: reknu po pravde ze ja bych mela mimi hned ale ze martin jeste nechce, no a tak mi s tim daji vsichni pokoj, nebo mi radi jak to tedy udelat aby martin chtel, nejlepsi jsou rady typu "no tak ho poste svedu , nééé?" a tak podobne.
No a vsichni se obraci spise na Martina, takze vidi ze to neni muj vymysl, ale ze tak nejak globalne se predpoklada ze mimi bude :slight_smile: což je docela dobry ze ho osattni udrzujou tak nejak ve strehu :slight_smile:
Akorat si nejsem opravdu jista, jestli ten muj "vybojovany" termin na vysazeni prasku budu ja sama chtit dodrzet. Kdyz jsem ted konecne v praci, ale uz jsem to psala, presne jsem to vedela, ze s tou praci me ta touha po mimi polevi. Skoro by bylo fajn, kdyby me to v praci zalalo stvat :slight_smile: no taky je pravda ze smlouvu mam na dobu urcitou a to do ledna, tak ze si s tim lamu hlavu co? No ale zase je predpoklad ze bude dalsi projekt a na ten se to prodlouzi. No uvidime. Bavi me to tu, ale zas prijit o tuhle praci nebude pripadne zadna krize, vzhledem k platu.
5. bře 2007 v 10:34  • Odpověz
ve stedu jdu do porodnice, byvale kolegyni se narodila holcicka, tak se jdu pokochat :dizzy_face:
5. bře 2007 v 10:45  • Odpověz
autor
je super. No a predstavte si ze my jsme se k tomu nasemu bratrankovi jeste vubec nedostli. Vzdycky z toho nejak seslo. A ted mu uz byl mesic :frowning2:
5. bře 2007 v 10:50  • Odpověz
tak vyrazim misto obeda kupovat dupacky :grinning:
5. bře 2007 v 11:22  • Odpověz
dludli koukam ze prace se ti libi,tak to je dobre,manzilkovi se taky v praci libi.hlavne ze muze treba delat vcer a pres den dela neco na pude,kde budeme mit bytecek.

gabou dik za pomazanku,ale krabi neeee:slight_smile:)neznas nakou dobrou s tvarohem.Jinak tu prvni asi vyzkousim,vypada dobre.
5. bře 2007 ve 13:52  • Odpověz
Jé holky, vy jste se rozvařily :slight_smile:
Olii, tu zapečenou brokolici zkusím, mňam.
Zdeni, tvarohovou dělám takto: pórek, tvaroh, čerstvá petrželka, trochu soli, pepře, sladké papriky a vajíčka natvrdo. Někdy přidám kapii a když vím, že to nebudu dávat malé, tak česnek, salám nebo ochucený tvarohový sýr :slight_smile:
5. bře 2007 v 16:13  • Odpověz
Ahojky holky..
Zdeni, já zase krabí tyčky miluju..dělám si je na sto způsobů :grinning: S tvarohem nic neznám..ale ta tvoje, Peti, vypadá taky dobře..
Jinak tu brokoličku dělám buď smaženou, nebo taky nějaký nákyp či placičky..tu mám taky moc ráda a nejraději bych ji cpala všude, podobně, jak ty krabí tyčky :wink:
Jinak o víkendu, jak jsme slavili, tak se byli děcka z party podívat na dvojčátka..teď už jim budou v pátek dva měsíce a já je viděla jenom letmo, když měly holčičky křtiny..ale ještě jsem si je nechovala..taky nám do toho vždycky něco vlezlo :confounded: No, tak snad příště..už se na ně moc těšánkuju :dizzy_face:
Týjo, dozvěděla jsem se, že můj čtyřicetiletý bratránek budou mít miminko..týjo..jeho manželka má taky tak nějak..mají už tři odrostené děti, tak prej nechtěli být na stará kolena sami :astonished: :fearful: :rolling_eyes: :sweat_smile:
5. bře 2007 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak kocky ja jsem uz doma, jdeme dneska se psem na veterinu, ockovani a tak,bude to zase boj, posledne jsem ji musela zalehnout (doslova :frowning2: ) aby ji doktorka mohla dat injekci

no premyslim co k veceri, dietniho, mam ted desny hlad, dala bych si poradny flak masa a hranotky a kopec tatarky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2007 v 16:30  • Odpověz
Jo, s tím snažením..já to nechci někde moc roztrubovat, protože až se nám to podaří (jako otěhotnět), tak chci, aby to pro všechny bylo jako překvapení..a ne, aby jsem jim teď řekla, že se snažíme a pak, až bych byla těhotná, tak by všichni říkali: no konečně! :zipper_mouth: Nebo by se každou chvilku vyptávali, jak teda na tom jsme..jestli už se to podařilo, nebo ještě ne..i třeba lidi z party..právě ta kamarádka s dvojčátkama nemohla otěhotnět asi rok, všichni jsme to věděli a ani my jsme se neubránili tomu vyptávání :sweat_smile:

Já mám vysněné takové to přáníčko pro manžílka (ikdyž, ten to možná pozná i sám, ale přece bych to chtěla pro něho připravit), babičky a dědečky..no, uvidíme..zatím mi nevadí, kdyby nám to dýl trvalo..taky mám vysněné, aby se mi miminko narodilo v roce 2008..jsem totiž na ty sudá čísla :sweat_smile: ale samozřejmě budu šťastná, kdyby se nám to klíďo píďo narodilo i hned v prosinci :sunglasses: ikdyž, to by byla mooooooc velká náhoda nebo spíš štěstí..
5. bře 2007 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz
tu tvarohovou zkusim,vypada dobre,my tvaroh milujeme,jen amnzilek ho moc nemusi na buchtach:slight_smile:
U ans se to taky pekne rozrusta-jsme ted 4 co maji termin v zari,je to sila.
Zitra jdu na kontrolu tak myslete a kdyz budu mit obrazky tak je hodim do alba.
5. bře 2007 v 16:34  • Odpověz
Zuzi, děkuju za poslání vyčerpávajících informací ohledně té dietky :wink: Ale myslím, že se mi do toho nechce..no jo..to je totiž boj..mně se totiž nechce být otrokem toho počítání a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já vím..výmluvy..snad mě to chytne až po narození miminka a po kojení..abych zhubla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
5. bře 2007 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz
Jo, Zdeničko..budeme držet pěstičky..pak si určitě prohlédneme rády i albumek :wink: Říjenko naše první těhotná :dizzy_face: Vlastně druhá, že? První byla Peťa..promiň :sweat_smile: :wink:
5. bře 2007 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
No ja si zase rikam, ze bych chtela na konci kvetna uz nebrat HA, a je mi hloupe to psat, samosebou nechci zadne komplikace, ale celkem by mi vyhovovalo, kdyby to neslo uplne hned. No holky ktere s tim maji potize by mi asi vynadali, no ale proste vite co mam na mysli ne?
Dneska jsem si kratila cekani na bus v mimi obchode, meli tam tak krasny vecicky :sweat_smile:
5. bře 2007 v 16:38  • Odpověz
ja si rikam ze kdyz bude vse ok,tak taky nekde mrknu,pomalu uz musim po kalhotech,protoze v tech riflich co mam,kdyz treba dlouhio sedim tak cejtim jak me tlaci.Hlavne nesmim zapomenout rano nacurat do lahvicky:slight_smile:)a rano nepapat.Jeste do pa.mam zavadet ty prasky,tak uvidime co me rekne a kdyz me udela obrazek mimi a da prukazku,tak mi to manzilek vyfoti,i me a snad bude mit cas to sem nako hodit.abyste byly v obraze.To jo kazdy nam rika jak jsme si to hezky naplanovali.a co gabi uz jedete naostro?:slight_smile:
5. bře 2007 v 16:42  • Odpověz
autor
jo tak se tu pekne slizame :slight_smile:
5. bře 2007 v 16:46  • Odpověz
Jasně, Zdeni, už naostro :grinning: Ale s tím naším tulením (únavou z práce a tak), tak to bude asi na dlouho :confounded: ale zatím mi to nevadí..vím, co myslíš, Zuzi :wink: Ale jak to bude dýl trvat, tak to už budu asi pěkně nervózní :sweat_smile: no, uvidíme, uvidíme :sunglasses:
5. bře 2007 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz
Jé, to se mi líbí..jenom sem kliknu kuknout se, jak jsem to vlastně napsala (vždycky se tak kontroluju) a už je tu odpověď od ostatních..super :wink:
5. bře 2007 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.