• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
lepší je to, že ti nemůže nikdo nic říkat, kolik lidí tam můžeš mít, máš větší klid, a kolikrát a to bohužel se k tobě chovají slušněji než na v uvozovkách normálním pokoji, a hlavně máš větší intimitu
15. lis 2006 v 10:04  • Odpověz
Megi, to je asi věc názoru. Kámoška byla s prvním chlapečkem na nadstandartu a říkala tomu samotka. Tak se o to drala, a pak u druhého chtěla jen na normální pokoj. Říkala: 4 holé stěny, nemáš s kým pokecat, návštěvy měla stejně jak na norm. pokoji...
Já jsem byla na norm. pokoji taky a s maminou vedle jsme se pěkně nasmály a pomáhaly jsme si, když měla ta druhá nějaký problém. Co vím, tak rozhlas byl ve všech pokojích, takže když sestry hlásily oběd, změřit teploty nebo umýt před vizitou, vzbudily děti všem. U nás mohly být návštěvy kdykoli po domluvě se sestrou, nevím, jak je to jinde, ale ve Zlíně pohoda!
16. lis 2006 ve 14:47  • Odpověz
Gábi, beru tě za slovo :slight_smile: v roce 2008 bych chtěla rodit. Tak v dubnu. Tak se uvidí :slight_smile: snad se tu všechny v tom roce potkáme a budem těhotné. Některé už budou mít určitě mimi, že Zdeni :dizzy_face:
16. lis 2006 ve 14:51  • Odpověz
0401:ja doufam ze jo,moc se tesim.Vcare jsem byla u zubarky a teprve potom co me udelala rengen se me zeptala jestli nejsem tehotna:slight_smile:)Rikam snad ne.Ale myslim ze ne.Dnes trosku to mam vic.Ale nnejsem zklamana,kdyz jsme to jeste neplanovali,ale pocitam ze pristi tyden by to uz snad mohlo vyjit a mohly bychom se snazit snazilkovat.O porodnicich,porodu a takovych vecech jeste vubec nepremyslim.
16. lis 2006 v 19:23  • Odpověz
autor
jo tak to ja mapuju teren :slight_smile: a dneska mi manzel dokonce rek at uz dam pokoj s beremese (no je fakt ze ho porad volam at se jde podivat na nejakou nevestu a tak, ze mu to uz musi lezt krkem)a at radsi koukam na modryho konika, coz jsem vyvalila oci :slight_smile: no jsme domluveny ze prasky vysadime v kvetnu, tak uvidime.
Tak moc se tesim az budu napnuta jestli to uz vyslo nebo jeste ne a jak to budu vsem rikat a tak :slight_smile:
18. lis 2006 ve 14:55  • Odpověz
Tak na to, až budeme čekat a budeme napnutí, jestli to vyšlo nebo ne, tak na to se vážně taky moc těším..hlavně na to, až to vyjde, samozřejmě :wink: Zrovna nedávno mi říkala švagrová (má dvě děti), že víc dětí by už asi nezvládla (Evička má 11 let - totální puberta a lenost k tomu..Martínek 2,5 let - nezvladatelný hyperaktivní človíček)..ale že nejvíc jí vadí to, že už nikdy nezažije ten krásný pocit, že ti to mimíško roste v bříšku..tak na to se těším opravdu nejvíc :dizzy_face:

Taky mě někdo už žene do toho, že proč ještě nemáme děti, že abych pak jednou nelitovala :frowning2: jo, taky se bojím..ale říkám si, že snad příští rok v tuto dobu se už budeme snažílkovat :wink: Ikdyž zrovna včera manžel říkal jedněm známým, když se ptali, kdy budeme těhotnět, tak řekl, že až tak za tři roky :rolling_eyes: :frowning2: :angry: :cry:
19. lis 2006 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
Holky..dneska jak jsem šla z práce, tak jsem potkala spolužačku ze základky..už má druhou holčičku, jednu ve školce a druhou v kočárku..tak jsem si pěkně povozila (doprovodila mě až domů)..jé, to byl ale krásný pocit..takové malučké mimiško :dizzy_face:
20. lis 2006 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo ja si taky pujcuju, mam kolem sebe tri tehulky, a dve maminky s dvoumesicnima mimcama, je to nadhera :slight_smile:
21. lis 2006 v 10:58  • Odpověz
autor
holky reknete mi jednu vec. Hrozne moc bych chtela aby se mi mimi narodilo na jare nebo v lete. Jenze zaroven bych chtela prasky vysadit co nejdriv. Tak se to tak ve me tluce, vim ze to neni vubec dulezite, hlavne aby bylo zdravoucke, ale stejne mi to neda. Mate treba taky takove pocity? Delate taky takove plany? Ja bych chtela miminko v cervenci, jako jsem ja a jako j emoje mamka, to musime zadelat v rijnu a to jsme propasli a rok cekat nevydrzim. Vim ze si to takle nemuzu planovat, ze muzu otehotnet hned po vysazeni nebo roky cekat, ale stejne. Ze nektera taky tak spradate plany, co? Uz mi to leze na mozek :confused:
21. lis 2006 v 11:05  • Odpověz
Já taky tak, Dludli, spřádám plány, taky :wink: jenomže u mě je to ještě hooooodně daleko :cry: ale stejně mi to nedá :sunglasses: Já bych chtěla taky miminko někdy na jaře nebo v létě..a to právě proto, že my s Honzou jsme on v listopadu, já na konci prosince :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já jsem vždycky záviděla kamarádkám oslavy narozenin venku a ne někde v zimě a mrazu zavření :confounded:
Ale byla bych samozřejmě vděčná za miminko kdykoliv, nejradši už hned teď :dizzy_face: ale musím ještě počkat, až to bude chtít i Honza :frowning2:
21. lis 2006 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz
Tak to me rika manzel.Hlavne aby nase mimi melo narozky v lete,aby je mohl slavit nekde venku se soudkem.Ale to nam asi taky nevyjde.Ale me je to v celku jedno,zas bude moct uz na jare trochu lizt.Dnes mi kamaradka rikala,ze koukala do nakeho cinskeho kalendare a zada se tam myslim vase narozeni a jeste myslim neco a ono vam to rekne jake pohlavi bude vase mimi.Ona je tehotna a ceka mimi a vyslo ji ze bude mit kluka.A ze to zkousela u ruznych lidi,co uz maji mimi a vzdy to pry vyslo...
21. lis 2006 v 19:16  • Odpověz
Rijenky, vy jste mi vsechny utekly. Ja jsem jeste nechtela chodit, musim si jeste do brezna pockat, nez vysadim prasky. Uz se nemuzu dockat :slight_smile:
22. lis 2006 v 15:12  • Odpověz
autor
ja cekam na kveten :frowning2: manza oslavi zacatkem kvetna 28 a ja dostanu darek ze se nebudu muset uz cpat hormonama, doufam ze se mu to do te doby nerozlezi v hlave :-/
23. lis 2006 ve 23:02  • Odpověz
my uz snad zacneme kazdym dnem,sice mmanzel chce cekat na plodny dny,ale....
25. lis 2006 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky holky..zdá se, že tady komunikace nějak vázne :confounded: tak honem to nepravit!! :grinning:

Já jsem měla v sobotu opravdu krizovku..měli jsme s manžílkem hezkou sobotu a já jsem si myslela, že prostě bez okamžitého otěhotnění nemůžu vydržet!!Fakt..úplně to na mě přišlo..až jsem se divila, jak moc jsem to chtěla :astonished: Ale to asi tak před menstruací chodí..to mě takovéto myšlenky a nálady napadají..v neděli jsem si to hned ale rozmyslela..říkala jsem si, že musím být rozumná, protože nás probudilo štěkání psa, následné jeho koupání v naší vaně, dále mě odradilo jeho ustavičné braní bot (návštěva se u nás bojí vyzut boty) a tak jsem si nakonec uvědomila, že opravdu bude lepší, když počkáme, jak říká můj manžel, až do nového..jenom nevím, jestli ty dva tři roky dokážu vydržet :frowning2:
27. lis 2006 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz
to ja uz se taky nemuzu dockat.Nekdy je to v poho a nekdy to an me skoci ,tak ze se rikam ze ani nevydrzim tech 9mesice nez to mimi budu mit u sebe..
Gabou:preju at ti to utece rychle a spis bych ti radila se asi upnout na neco jinyho,nebo ja nevim ,ale ja bych to asi nevydrzela.A ono je to taky tim,ze sem clovek chodi a cte a kouka a preje si,aby mel taky svoje mimi uz u sebe.
27. lis 2006 ve 22:19  • Odpověz
autor
jo holky my jsme domluveny na kveten ze vysadim, ale tak nejak si rikam jestli na to mame. Jednak financne, mame ted takove hubene obdobi a taky si rikam zda je na to martin pripraveny, mam pocit ze ne, uz ta svatba na nej byla dost, no a pak taky ja jsem jeste nikdy nebyla v praci. Jsem pripad vecneho studenta :slight_smile: ale ted mi to dost vadi. Chtela bych pred materskou pracovat aspon na cas. Az budu po trech telech matersky shanet praci, tak mi bude tricet a nebudu mit naprosto vubec co nabidnout. Zacina me to desit a to hodne. Zaroven ale vim, ze to asi nedokazu to snazilkovani o rok odlozit. No neni to jednoduche. Jak nam bylo kdyz jsme chodili do skolky a nejhorsi vec byla ze jsme museli mit cervenou sukynku kdyz jsme chteli modrou :slight_smile:
28. lis 2006 v 08:21  • Odpověz
autor
jo magy koukam ze mas album :slight_smile: to se mas, hele a jak valcite s adventnima vencema? Ja asi budu vyuzivat zbytky (no ve skutecnosti je toho opravdu velke mnozstvi) dekoraci ze svatby. Mam zelenou bilou s svtetle zlutou, tak jen koupit nejaky pekny svicky a vyrabet, uz se tesim, i kdyz mi neprijde z eby meli byt vanoce. Doufam, ze bude brzy snih.
28. lis 2006 v 08:26  • Odpověz
Gabou, presne takovy navaly mam taky. Nekdy mam pocit, ze uz to nevydrzim ani minutu.
Dludli, dej mu jeste cas... uvidis, az si na tu myslenku zvykne, zacne se sam tesit. Ten muj se jeste pred rokem pri vysloveni slova miminko osypal. A najednou to nejak prislo samo, oba uz se tesime.A ted jsem ho v sobotu v IKEE pristihla, jak okukuje detske postylky. Taky tuhle rikal, ze si musime poridit autosedacku c otocnym drzatkem, ze se lip nosi. :grinning:
28. lis 2006 ve 14:36  • Odpověz
Dludli, tak to já se taky bojím toho, že na mimi není Honza ještě připravený..nechci na něj tlačit..je to hrozně těžké rozhodnutí..někdy to opravdu nemůžu vydržet ani minutu, jak píšeš ty, Milusko..ale chtěla bych být rozumná..taky teď máme takové hubenější období (ohledně financí)..sice vyděláváme, ale nic moc :unamused: A taky když kouknu na švagrovou - upachtěná ženská, která si nemůže dovolit koupit nic na sebe nebo pro sebe, která mi závidí naše občasné pařby a výlety s manželem jen tak ve dvou a říká neustále: "Závidím ti, ale jenom si užívejte..až přijdou děti, tak už to nepůjde.." Ale zase na druhou stranu je šťastná, že dvě zdravé děti má..ach jo..je to těžko..
28. lis 2006 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz
to my s prachama taky hruza.Ja plat nic moc a manzel je doma.Ma prukazku ztp/p.Takze sehnat praci je skoro nemozna a penize od statu skoro nic.Takze je to fakt tezky.Ale rikam si,ze kdyz to zvladli jiny ,tak my taky.Mame kde bydlet a oba dva hodny rodice,ze kdyby neco tak urcite pomuzou.Z myho platu zijeme a manzeluv nechavame na uctu.A mame to akorat.
Jinak mimi by chtel manzel klidne i driv,alenebylo kde bydlet.On ma mlady rodice,a vzdycky si pral,aby jeho deti to mohli rict taky,ale to uz mu nevyjde:slight_smile:)JInak se moc tesi.To mam velkou podporu v tomhle.
28. lis 2006 v 19:55  • Odpověz
autor
vcera jsem byla na kafi s kamardkou a jejim mimcem tak jsem ji ho ani nechtela vratit. Vzdycky rika jak mi to s kocarem slusi, planujou uz druhy mimo, tak jsme domluveny ze si je poridime naraz :slight_smile: :grinning:
29. lis 2006 v 11:30  • Odpověz
Ahojky říjenky, budoucí (nebo už i současné) snažilky :sunglasses: Jak to jde, Zdeničko, to vaše snažení?? Já vím, je ještě brzy se ptát, ale já jsem hrooozný zvědavec :sweat_smile:
Včera jsem byla na kontrole u mého gynekologa..trápí mě totiž pořád nějaké výtoky a tak..ale řekl mi, že všechny výsledky jsou v pořádku, že to zřejmě bude neléčitelné :angry: Ale že můžu být ráda, že jsem jinak opravdu v pořádku a že nic nebrání v tom, začít se snažit o miminko :grinning: Ale brání, říkala jsem si..přece manžel!!! :confounded: A samozřejmě hlavně okolnosti.. :cry:
6. pro 2006 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
ahoj,no jo snazime,snazime.Manzel to naplanoval na minuly patel.Slavili jsem spolu 4roky chozeni.Prijela jsem z prace,mela jsem uvarenou vecu a dal mi kyti-vanocni hvezdu.Prekvapil me.Svarili jsme si vino,vykoupala jsem se a vlezl jsme si do postylky a poprvy se snazilkovali.Zatim je jeste brzo,ale uz jsem zvedava na pristi mesic.Jsem zvedava,ale zatim si rikam ze bych nebyla zklamana,ale kdovi.Neboj dozvite se to mezi prvnima!!!!!!!!!!!!!
6. pro 2006 ve 21:37  • Odpověz
Jé, tak to ti přeju..a moc!! :dizzy_face:
7. pro 2006 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz
Preji krasne odpoledne " maminky, snazilky, novomanzelky .. holky " :slight_smile:
7. pro 2006 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky, nějak nestíhám s váma pokecat :unamused:
Čau Usamartino, ty máš dvojčátka? Jak to zvládáš?
Zdeni, držím palečky, ať máš v bříšku na vánoce dáreček pod stromeček :slight_smile:
12. pro 2006 ve 22:21  • Odpověz
to bych moc chtela,ted prave patram ze jak dlouhou dobu po snazilkovani to treba ukaze test.Vim ze je to asi predcasne,ale ja bych chtela prekvapit manzela k vanocum.Kdybych si ho treba o vikendu koupila jestli po 14ti dennim snazeni se tam neco ukaze.
13. pro 2006 v 18:08  • Odpověz
Zdeni, držím palce :slight_smile: Já jsem si dělala test až 5 týden, abych měla jistotu. Jestli to vydržíš, udělej si ho až na štědrý den. To pak bude krásné překvapení pro všechny. Aspoň se mimi stihne pořádně zabydlet. :slight_smile:
14. pro 2006 v 18:23  • Odpověz
jeste ja chtela manzilkovi uz ukazat k vanocum tehotenskou prukazku:slight_smile:)ze bych si tento tyden udala test,ono by mi to reklo ze jo,ja bych sla pristi tyden ne gyndu a bylo by to:slight_smile:))ale predstvuju si to moc jednoduse a rychle a to jeste doufam v to,ze nam to prvni mesim vyjde.a to jsem dost naivni.Vy jste prvni kdo vi takovy moje predstavy takze to berte s rezervou..dik
14. pro 2006 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.