• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
doblou noc,du spinkat :dizzy_face:
5. bře 2007 ve 23:15  • Odpověz
autor
tak a ja jsem zase v praci. Vcera jsem dostala "novy"pocitac, kolegyne dostala novy a ja ten po ni, coz je sunka nad sunky, myslim z ebych mohl azalozit PC skanzen. No na konika se pripojim to je hlavni, ale jinak to neumi ani word a excel, ma to jen nejakou verzi volne ke stazeni, jenze tohle co tu mam sice precte vsechny veci ve wordu, ale word neprecte to co tu mam, ma TRAGEDIE ma to maly monitor, ten musi byt snad dvacet let stary!!!!!!!!! Uz ted me z nej boli opravdu dost oci a hlava a to jsem tu pul hodky. No jeste je sance kolegyne dostala monitor placaty a nechse ho tak treb asi vezme zpet tu svoji sunku :frowning2:

mam tu klienta tak mazu
6. bře 2007 v 08:00  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Vy jste se zase rozepsaly :slight_smile:

Milu vitam te z dovci, hned bych jela taky nekam :slight_smile:.
Dudus: manzilkovi musis pocitac zabavit a misto toho mu podstrcit knizku :grinning:

Vcera jsem shanela neco na mimisko, jak jdu zitra do ty porodnice, tak jsem sehnala nadherny oranzovy bodycko se slunatama :dizzy_face:, tak doufam, ze se bude libit i male Kacence :wink:
6. bře 2007 v 09:15  • Odpověz
ahojky,tak práce nevyšla-teda číslo si vzali,ale jestli zavolají nevím.No nic,budu to zkoušet dál. :wink:
Manža má po kontrole,dokonce už vrátil berle.Super.
olii tu knížku bych mu podstrčila,ale asi by ji po mě mrskl.Knížky hltám u nás jenom já. :frowning2:
6. bře 2007 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky holky, koukam,ze dludli uz je v pracovnim procesu. Co vlastne delas?

Ja to mam naopak, na konci brezna mi konci smlouva a novou nedostanu. Takze hledam.
6. bře 2007 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky holky! Téda..včera to bylo opravdu rozjeté..to se mi líbí, jen tak dál :wink:

Jinak, kdybych já tady na vás vyvalila naše nářečí, tak mi nebudete snad ani rozumět :sweat_smile: Když jsem studovala ve Zlíně, tak to bylo dálkové studium a jezdili tam i pražáci a jenom se nám, vesničanům, smáli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale jako v pohodě..jenom sem radši píšu trošku spisovně :sunglasses: My jsme tu totiž trošku jak v "Slovácko sa nesúdí" :grinning:

Vítám tě, Miluško!!! Tak co, vykládej, přeháněj!!! Moje kolegyně z práce se vrátila z dovolené z Kanárských ostrovů..no téda..opálená, odpočatá..super :wink: A jak bude u vás probíhat snaženíčko?? Necháte to náhodě nebo pojedete na plodné dny, či měření teplotky??

Dudus, tak to je skvělé, že manžel už nemusí ani o berlích!! Paráda! Tak to bude už dobré..určitě!! :wink: Jenom ta práce mě mrzí :frowning2: A co jsi dělala předtím?

Olinko - oranžové bodyčko je určitě nádherné!!! Já bych kupovala už teď, a to ještě nejsem ani těhule :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jo a Kačenka je krásné jméno..sestřenka má za měsíc rodit a měla by mít asi holčičku..taky Kateřinku :wink:
6. bře 2007 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
Koukam, ze v hledani nas je vic :slight_smile:. Nam zase dnes pani sefova oznamila, ze podnikat se ji uz nechce a ze si to rozmysli do konce brezna, zda muzeme 1.4. prijit do prace... :angry:
Zabit... no nic, cekat na to nehodlam a tak neco hledam, napad, ze bychom mohli plynule prejit k miminku se doma neujal, takze nezdar... :unamused:
6. bře 2007 ve 14:21  • Odpověz
dudus tak to je super,vidis vse se k lepsimu obraci,ona to jde pomalinku,ale urcite to pujde.
Ja jsem pred chvili prijela z ty kontroly a mam prukazku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Podle ultrazvuku jsem v 10t.a termin mi posunula na 1.10.2007,o 2dny dyl nez byl ten prvni.Jinak jsem videla mminko a byla jem z toho v soku,uz to vypada jako malinkaty clovicek,a hejbal rucickama,no ja byla uplne hotova,bylo to tak krasny.Nadhernej pocit.vzali mi krev a moc jsem dala a za esic na kontrolu.A dala mi jeste na dva tydny ten ultragestan,nebo jak se to pise:slight_smile:)pro jistotu.Jinak zakaz sexu po dobu brani a bazenu.Jsem tak stastna.
6. bře 2007 ve 14:22  • Odpověz
Jejda, jejda..to vám teda holky nezávidím..to hledání práce :unamused: Sama jsem si tím několikrát prošla, až jsem nakonec skončila u nás ve školce..ale jenom na roční stáž přes úřad práce..makala jsem tam zadarmo..jenom za dávky od pracáku..pak se jedna kolegyně vybourala v autě, tak jsem tam jakoby místo ní..ale tu roční stáž mi ani nezapočítali do odborné praxe :angry:
6. bře 2007 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz
Jé, Zdeničko..nádhera!!!!!! Takže gratuluju ještě jednou..to k té průkazce i k prvnímu ultrazvuku :wink: :dizzy_face: A už se těším na albumek :slight_smile:
6. bře 2007 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz
dekuji,bude se snazit co nejrychleji,alke jeste jak manzilek...
6. bře 2007 v 15:30  • Odpověz
Zdeni to je fajn, ze je mimo v poradku a ma se k svetu :wink:.

Jeste hodinku jsem v praci a pak mam srazik s byvalou kolegynkou, tak s sebou tahnu svatebni album a fotecky ze svatebni dovci a je to pekna tiha :grinning:
6. bře 2007 v 15:42  • Odpověz
Zdeni, tak to je super :slight_smile: Myslím, že do 15tt jde na UTZ vidět mimi, jak řádí :dizzy_face: Pak už tam mimi nejde tak hezky vidět celé, protože roste jak z vody. Mě dr natočil asi 2 minutový záznam a já na to hleděla pořád dokola a tekly mi slzy, nádhera. Určitě si tam vem příště kazetu!
Ten Utrogestan, kdyby ti po něm bylo špatně, tak jde i zavádět.
6. bře 2007 v 16:12  • Odpověz
jo ja si ho zavadim,proto asi i zakaz sexu,nevim.dr.rikala ze jde oboje ale pro tehu je lepsi zavadet.ty jsi ho mela taky?
6. bře 2007 v 16:21  • Odpověz
no prave ja porad vidim jak tam lezi a mrska s tema rucickame,ja tomu ani neverila ze uz je tak vyvinuty.porad to mam pred ocim jak lezi a takhle dela rucickama,porad to rikam manzilkovi.
6. bře 2007 v 16:23  • Odpověz
Ja jsem taky opalena a odpocata, ale trochu vystrasovana z te haldy pracetady a k tomu hledani nove. K tomu ten casovy posun.Momentalne nemam na snazilkovani ani pomysleni. Navic jsem nekde uhnala rymu, tak tu porad smrkam.

Plodne dny a teploty mne zatim neberou, myslim, ze tomu dame na par mesicu volny prubeh.

Jinak libanky super, slunicko, plaz, more,... prozkoumavali jsmem okoli a vyrazili na par vyletu. Trosku hur se srovnavam s tou chudobou tam a s zebrajicima detma... Dneska vecer si chci konecne stahnout fotky do pocitace, tak pak dam nejake do alba.
6. bře 2007 v 16:26  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už jsem dorazila z práce,trošku jsem to tady poklidila a taď se věnuju jídlu :slight_smile: musím se pochválit zatím jsem vydržela jíst jen ovoce a už mám vypitý dva litry vody(brrrr) :grinning: horší bude večer z toho mám strach.
Jinak miláček je celý týten v práci a tak z toho snažilkování není nic,páč chodí domu kolem půlnoci a to já už spím :frowning2:

zdeni:musí to být krásný vidět toho malýho drobečka,já už se taky těšim až ho uvidim :slight_smile:

holky s tou prací to nějak zvládnete hlavně,že jste zdraví a šťastný a ten zbytek přijde sám :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2007 v 17:07  • Odpověz
Ahojky holčenky, tak už jsem tady delší dobu nebyla měla jsem toho docela dost na čtení, už jsem myslala, že neskončím :grinning: .
Všechny vás moc zdravím a taky zdeniččino mimi :slight_smile: . Zdeničko, raduju se s tebou, jak to tady čtu o tom jaké je malé super atd... no asi bych z toho byla taky celá hotová, už se na to taky těším, už aby to bylo :sweat_smile: .

Holky s tou vaší prací je mi to moc líto, vůbec nevím jak bych to řešila kdyby mi někdo řekl, že do konce března a pak se uvidí. Mám svou práci hrozně ráda i když na ní nadávám a někdy mi je z ní úplně na - blééé, ale i tak se jí nechci vzdát. Držím vám všem palečky ať to dobře dopadne.

Miluško vítám tě zpět po dovce, doufám, že sis pořádně užila.

S tou mluvou a řečí bych vás taky překvapila já jsem totiž Polských hranic (sever Slezska) takže by to byla taky hezká hatmatilka kdybych se nesnažila :grinning: . Hold bylo by to tady zajímavé.

Já jsem se dnes byla podívat za mou super známou, její chlapeček 1 rok a 3 měsíce leží v nemocnici - je to fakt hrůza jak tam bobeček ležel zničený. Mívá totiž 40-cítky horečky a dostává z toho křeče, přestane dýchat a upadá do bezvědomí tak ho musí pořád hlídat. Jen co na něj leze nějaká chřipa nebo podobně hned má ty teploty. Je to fakt síla, jediné co si přeju je mít zdravé miminko.

Dludli, my máme taky v práci pořádně krámy ty počítače, ale na ten tvůj teda nemají. Sice máme tolik náročných programů, že když je potřebuju mít otevřené třeba 3x tak už je z toho hodně unavený a pracuje moc pomalu. Máš ale super, že můžeš být na koníkovi, nám to teď hlídá Praha. Sice bych se sem tam mohla mrknout, ale tím, že nemáme kanceláře, tak je to takové blbé. A tak píšu z domu, manžel je pryč a já se nudím :frowning2: .

Holky chci se zeptat nemáte zkušenosti nebo nevíte o někom kdo bere nebo užíval tabletky PROVERA na vyvolání MS? Doktorka sice nic neříká, že bychom měli mít problémy při snažilkování a ví o tom že se chceme začít snažit, ale i tam mám strach jestli je vše OK. Díky mocká.

Zatím se holky mějte hezky já jdu dodělávat zádveří, máme totiž nové, makali jsem skoro týden, sundávali obklady, štukovali, malovali a stavěli skříně, takže docela fuška a teď jdu zabydlovat :wink: :grinning: tak se tady mějte hezky a já se zase někdy ozvu zatím papaček.
6. bře 2007 v 18:52  • Odpověz
autor
Ja jsem tu ted na skok jdeme vecer na pivo. Jak jsem v praci u pocitace tak se mi doma uz moc nechce zapinat. Takze mam na konika cas spis pres den., kdyz nemam klienty. Jinak kdo se to na me ptal? Delam pracovni konzultantku v jedne neziskovce, ktera pomaha lidem hledat praci. Coz je takovy trochu cerny humor, vzhledem k vasim problemum s praci.

Olii neni to nejaky az protizakonny? Nejak se mi nezda, ze by vas mohla takle rychle vypect. "uz me to neba,priste uz nechoď" Nemas ve smlouve nejakou vypovedni lhutu? Obvykle byva dva mesice, a to by melo byt zavazne pro obe strany ne?
6. bře 2007 v 19:20  • Odpověz
autor
jo a jeste jsem vam chtela rict jak jsm es manzelem dopadli, ja sedim dole v obyvaku u notasu, on nahore ve sve "pracovne" u svyho PC a volame si pres skype :rolling_eyes: no jak my dva budem delat potomky fakt nevim :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. bře 2007 v 19:21  • Odpověz
dludli užij si pivka

kytinko to je dobře,že jsi se na nás přišla juknout,jste šikovný

co děláte koťata???
6. bře 2007 ve 20:04  • Odpověz
Zuzko, no ona to udela tak, ze nam nevyplati za brezen vyplatu a bude cekat, ze odejdeme sami, aby nemusela platit odstupne :angry:. Ale vazne to neresim, nikdy jsem nemela problem najit praci, tak uvidime... nechavam tomu volny prubeh, kdyztak si dam mesic volna na pracaku :grinning:

Kyti: tak Proveru pri snazilkovani brat klido muzes, otazka je, co s tebou udela... ja ji brala asi 2 mesice (na srovnani cyklu), ale pak jsem ji vzala a vyhodila - nechci te strasit (na kazdyho pusobi asi jinak), ale ze me se stala ubrecena hysterka, plet se mi zhorsila uplne neskutecne, byla jsem naladova, nic me nebavilo... byla jsem protivna sama sobe... chudak Jirka, snasel to sice statecne, ale pak jsme se rozhodli, ze to hodime do kose, vymenila jsem Dr., ta mi misto zbytecnejch hormonu dala vitaminky Fem +, MS mam pravidelne po 28 dnech a jsem spokojena :wink:
7. bře 2007 v 09:01  • Odpověz
Tak za 20 minut mizim za kamaradkou do porodnice, tak se pro dnesek loucim, uzijte si krasny den, jarni den jak vysity :dizzy_face:
7. bře 2007 v 15:09  • Odpověz
Ahojky holky..
Dludli, musela jsem se smát tomu tvému příspěvku, že si s manžílkem v jednom domě voláte přes skype :grinning: Ale jak vidím nás dva s Honzou, tak to máme skoro podobné..jenom jsme v jedné místnosti..ale on u počítače, já spím u televize :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera přišel kolem osmé z práce, totál vyřízený, na snažílkování vůbec náladu :angry: :confounded: tak nevím, jak to s námi bude..No, ale teď mi volal z práce, že by měl dnes přijít "brzo" - čili tak o půl 7 :unamused: :wink:
Jinak já na práci taky občas dost nadávám a jsem z těch dětiček někdy totál vyřízená a na "nervy", ale mám to tam ráda, je to v místě bydliště (tudíž nic neprojedu) a tak nějak se to tam dá vydržet..co bude po mateřské nevím..to je ještě daleko..
7. bře 2007 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz
No tak u nas to bylo vcera naprosto stejny. Ja u telky pod perinou s horkym cajem na rymu, manza myl nadobi a pak se zasil k pocitaci.
Kazdy vecer si usneme v naruci, bohuzel hnedka jak padneme do postele :grinning: .
7. bře 2007 v 17:18  • Odpověz
tak u nás to bylo zrovinka jako u vás :angry: NIC :angry: manža dorazil z práce o půlnoci(já už spala) ráno jsem vstávala do práce a manža ještě spal :frowning2:

byly jsme s kamarádkama na kávě,tak jsme to všechno probraly a pomluvily :wink:
7. bře 2007 v 18:31  • Odpověz
ahojda,ja dnes skoro cely den varila a pakla a jeste dala obed na zitra,te jsem naka aktivni.Zitra chci nalouskat par orisku do zasoby a vyluxovat.Byly jsem i s manzilkem venku ,bylo krasne,sjieli jsme na hrbitov-babicka mela narozeniny.Akorat jsem nako nestihla vyfotit a dat to do alba,pokusim se zitra.
To ja zas vetsinou usnu v gauciku a manzilek bud kouka na tv a nebo na pc,mame to kousek od sebe.A mame takovou"tradici"ze nez jdem spat tak na wc a vycistit zoubky,a to se bud proberu nebo jsem absolutne nas.....
Vcera mi prisla sms,ze mame sraz z holkame z ucnaku,tak se tesim az se pochlubim mimi,ale vetsina z nich,uz stejne maji,ale to neva a krasnymy foto ze svadby,to se tesim:slight_smile:))
7. bře 2007 v 19:23  • Odpověz
Tak se musim pochlubit :slight_smile:, prave jsem prisla domu z porodnice - mala Kacenka je kouzelna a vazne moc krasny vlasaty miminko... sice porod byl komplikovany (museli ji vytahovat zvonem), ale obe holky jsou v poradku a tak je uz na tento hruzny porod zapomenuto...

No porad jste na tom lip nez ja, ja mam muze v Rakousku :grinning:, jinak to u nas probiha podobne... ja u telky nebo u knizky, muzik u PC nebo je u me na sedacce s notebookem a pracuje...

jdu myt nadobi a trosku poklidit...
7. bře 2007 ve 20:01  • Odpověz
Takhle to holky nepůjde,takhle na ty miminka budeme čekat hodně dlouho :grinning: :grinning: :grinning: ,asi musíme začít s pořádným snažilkovánim a ne knížky,pc,práce,služebky :wink: :wink: :wink:
7. bře 2007 ve 20:18  • Odpověz
Dobre ranko,

Gabi preji vse nejlepsi k svatku a nam ostatnim ke dni zen :grinning:
8. bře 2007 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.