• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
diky za prani :slight_smile:
olli desne me zlobi ta tvoje pracovni situace! Dokonce jsem se tady ptala v praci, ja totiz do toho jeste tak nevidim :slight_smile: a proste dva mesi ce vypovedni lhuty musi dodrzet, plati pro obe strany, takze i zamestnavatel! A pokud proste chce skoncit hned, tak vam stejne musi dat ty dva platy!!!!! Takle to porste udelat nemuze! No nic.

Jinak k tomu sexovani, vcera jsme to rozebirali s Martinem, kdyz tedy o tom tak mluvime, my mame v podstate od svatby celkem problemy, tedy jednoduse my to zvladneme tak jednou az dvakrat za mesic, coz je dost smutny :pensive: A nejak se nam nedari s tim neco delat. Martinovi se chce a moh by porad, problem je spis ve me, jak jsem uz psala ja potrebuju klidek a cistou hlavu. Hlavne martin jak ma strach aby na me nenalehal a tim me k tomu jakoby nenutil, tak usiname tak ze mi ani neda pusu, otoci se zady a jsme oba tuhy. Je to zamotany. On nechce dat na jevo, ze se mu chce, aby me tim neotravovat nebo oby nedostal kosem (to tezko snasi, coz chapu) no jenze me se proste nechce jen tak samo od sebe, ja potrebuju aby martin zacal s nejakou "akci" no a pak je to super. Jenze on nezacne aby nedostal kosem nebo me neobtezoval, jak sam rika. No a kudy z toho ven? Ja uz jsme si rikala ze pujdu nekam do nejaky poradny, jestli je normalni ze mi to nechybi :frowning2: vim ze tim martin trpi. Jenze cokoliv martinovi reknu, ze bych potrebovala aby udelal, aby zacal a pak se to rozjede, to on proste neudela. On vzdycky rika ze uz to zkousel tolikrat a dostal kosem, ze uz se snazit nechce. No jenze ja o tom vubec treba nevim ze neco zkousel. On ma pocit ze kdyz me chyti za ruku vecer v posteli, ze to je "nabidka sexu" no ale to si ja vubec nemyslim. On me proste ani pri usinani neobejme, a pak se divi ze se mi porad nechce. No snad se nezlobite ze tu takle otevrene probiram "nas problem" ale nemate nekdo radu? Ja jsem z toho docela nestastna, tedy hlavne kvuli martinovi.
8. bře 2007 v 09:36  • Odpověz
Zuzko, jasne 2 platy urcite, jenze kdyz neni ty penize dat z ceho, tak budu moci tezko neco vymahat :angry:

A ted k tvemu problemu :slight_smile:, tak to u nas je otevrenost ve vsem :slight_smile:, proste nekdy prijde Jirka a zacne me muchlovat a kdyz chci, necham tomu volny prubeh a kdyz ne, tak proste reknu, ze muchlovani je krasny, ale ze i u toho dnes skoncime, jestli to neva... a on ze ne, poradne me zlochta a zpusinkuje a je to v pohode... obcas se stava, ze to prijde na mne a tak se zacnu tak nenapadne tulit a hladit a on kdyz na to chut nema, tak se zepta, zda ty naznaky maji znamenat neco vic :grinning:, tim poznam, ze na to chut nema a reknu, ze ne, ze ho jen skadlim... kdyz ma chut, tak se nepta :grinning:. Jinak teda vecer usiname v obeti, kdyby se otocil zady a nedal mi ani pusu, brala bych to u nas jako velky problem, ze se neco deje... v prubehu noci se od sebe odkulime, ale rano zase nejak intuitivne k sobe zamirime a vzbouzime se zase u sebe :slight_smile:
Mozna by pomohlo proste jen o tom vic mluvit... ja byla driv strasne uzavrene a city projevovala strasne malo, ale od doby co jsem s Jirkou je to naprosto jinak... donutil me mluvit o vsem otevrene a narovinu a ted je to naprosto v pohode... ale chapu, ze Martin se toho odmitnuti bat muze... sice tedy nechapu proc, pripada mi to naprosto normalni, ze nekdy chut je a jindy neni... ja bych mu otevrene rekla, ze bych si prala s nim usinat v obeti, ze mi to chybi (ta jeho pritomnost)... atd.

Ad frekvence... no u nas je to jak kdy, treba ted mame uz 3tydenni pauzu, protoze nejdriv jsem mela zanet, pak MS a ted mam muze v Alpach :grinning:, ale za to o vikendu si to vynahradime :slight_smile:, tak krasny sms jsem od manzilka dlouho nedostala, tak uz se moooc tesi na romanticky vikend :dizzy_face:. A ani nepredpokladam, ze az se budeme snazit, ze se budeme milovat obden... nechame tomu volny prubeh :slight_smile:
8. bře 2007 v 10:31  • Odpověz
autor
no ja myslim ze jsem otevreny clovek, je pravda ze o sexu se az tak rada zase nebavim, ale neymslim ze by to byl nejaky zasadni proclem. Vcera jsem to prave resili, minimalne martin je z toho opravdu nestastny, jenze proste vsechny moje napady jak to resit odmita. Me kdyz se proste nechce tak se mi nechce a nejde mi to, zas tak dobre se pretvarovat neumim. A i kdyz mu primo reknu co bych potrebovala, tak to proste neudela. Prijde mi ze ho stve ze me to proste samo od sebe nejde. No je to cely nejaky pitomy. Nebo on taky vubec nedokaze vystihnout spravny okamzik. Kdyz si vzpomene v momente kdyz neco resim pres maily a musim to mit do terminu hotovy, tak to je pak tezko. No ale jak mu to mam vysvetlit? Vcera jsme se shodli, ze se musime oba nejak prizpusobit. No jenze on mi neni schopny rict, jak bych se mela prizpusobit ja, a vsechny moje "pozadavky" od odmita. No tak co s tim mam delat? Ja preci nemuzu zacit ze sexem, kdyz na to memam naprosto vubec zadnou chut. No a pokud on neco neudela tak tu chut ani mit nezacnu. Ach jo, nekdy je to jak s tatarem. Nebo to vsechno vnimam blbe ja?
8. bře 2007 v 11:30  • Odpověz
a ty jako nemas chut nikdy jako sama od sebe? To ja zase jo :sweat_smile:
Hele, jestli se nechce prizpusobit tobe, tak pak je asi tezko neco k reseni, proste holt bude muset zacit on a smirit se s pripadnym odmitnutim (ale vysvetlit mu to nejak, aby to nechapal, ze jako muz zklamal, ze te nezvrusuje nebo ja nevim, co se mu muze honit v hlave), ale ze je to proste tim, ze jsi unavena/musis neco dodelat...
Nebo si holt udelejte nekdy vecer bez PC, zabav mu hry :slight_smile:, povidejte si, otevri vinko a ono to treba prijde samo.. nebo ti aspon v podnapilem stavu rekne, co vlastne chce, abys delala...
Asi jsem ti moc nepomohla, vid? :unamused:
8. bře 2007 ve 13:25  • Odpověz
autor
no tezko se to tak nejak popisuje. Me se prakticky nechce permanentne :frowning2: no ale kdyz uz martin zacne tak se to za chvilinku rozjede a je to ok. Uzijem si oba, nemame problem s orgasmem nic takoveho. No ale psala mi jedna holcina do IP, nejak to tu cetla, ale neznam ji, neni rijenka :slight_smile: ze ma podobny problem a kamaradky taky, a ze to je z HA. Ja jsem o tom driv uz uvazovala, ze se na gynde zeptam, me samotnou to taky napadlo dat do souvislosti, a pak jsem zjistila ze na mych praskach, beru Yadin, to dokonce pisou, ze muze zpusobovat zmeny v sexualnim apetitu :slight_smile: no nebo jak to formulovali. Takze zprava v IP me opet privedla na myslenku ze jsou to hormony. Pry kamaradky te holciny po vysazeni HA zase chut dostali. No ja to zjistim brzo, protoze ted jedem na hory, nezvladla jsem vyridit dalsi prasky, uz minule jsem mela mit prohlidku, ale mela jsem MS, tak jsem se domluvili ze priste , no jenze priste je ted a ted mam zase MS a na gyndu je mi blbe chodit :sweat_smile: no takez proste prasky na dalsi mesic nemam a mit nebudu. Stejne je timhle stylem nepotrebujem. No a abych se vratila k te zprave v IP, privedla me na Pharmatex. Znate to nekdo? Ja jsem hned koukala na net, nejdiv me to nadchlo, no pak jsem k tomu cetla diskusi a zase jsem na rozpacich, takze jdu s duverou propatrat konika :slight_smile:

Jo jendna zenska z diskusi k Pharmatexu na nejakym foru psala ze chut na sex u ni pri HA prakticky vymyzela coz je vlastne i muj pripad :frowning2: no ale matersky pudy jsou nastesti neco jinyho :grinning: :grinning: :grinning:

Doufam ze tu se svym sexualnim problemem moc neotravuju :unamused: ja totiz dneska nemam v praci praci :slight_smile: mela jsem byt na skoleni, ale to se zrusilo :slight_smile:
8. bře 2007 ve 13:39  • Odpověz
:slight_smile: no ja taky v praci dnes nemam pracovni moralku :wink:.

Je fakt, ze ja HA neberu :grinning:, ale kdyz jsem brala (vyzkousela jsem toho xy), a myslim, ze jsem postoj k sexu mela stejny, jen s partnerem to nejak "vazlo".

Ohledne Pharmatexu... no asi tak, ja zkusenosti nemam, my pouzivame normalne kondomy, ale kamoska pouzivala jak kondom a pharmatex a nestezovala si :slight_smile:, ale pak si myslim, ze financne to vyjde draz nez prasky :slight_smile:
8. bře 2007 ve 14:24  • Odpověz
Ahojky holčiny moje!

Olinko, děkuju za přáníčko..A všem všchno nej nej nej k MDŽ!!! :dizzy_face:

Dludli..když si tak vzpomínám, tak u nás to bývalo podobné..opravdu mně sex nijak nechyběl..občas..ale teď, co neberu prášky (je možné, že už po tak krátké době?) je to lepší..opravdu..možná je to ale i tím, že vlastně chci mít to mimiško, ale nevím..těžko říct..

Včera jsme to nakonec stihli :wink: :grinning:
8. bře 2007 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
gabou gratuluji i k snazilkovani i k svatku.Jen tak dal.U nas je tak hnusmne,ze se mi nic nechce,konecne me sem manzilek na chvili pustil,a ja odpolko fotila,tak snad vecer to sem hodime.
Jinak me po vysazenini prasky,se mi taky zdalo,ze jsem mela vetsi chut,ale nevim jestli jsem to mela spojeny s tim snazenim.Jinak my problem nemeli,dali jsme ti vzdy tak obden,nebo 3krat do tydne.A vyjimecne i nekolikratz denne,ale to vetsinou kdyz manzel byl den pred tim nekde pit:slight_smile:)u nas byl nejvetsi problem,ze ja treba chtela i pres den a manzilek spis pred spinkanim,ale vzdy jsme to nak spojily:slight_smile:)
pred spanim si vzdy lehnu k nemu ,jakoby me obejme a chvilku tak lezim enez nma nas prijde spani proste si povidame a tak.A vzyd si dame pusunku a treba se chvilku drzime za ruku,ale pak se kazdy otocime na svoji pulku:slight_smile:a spime.Malokdy se stane,ze si pusu nedame,spis ze usneme oba nejednou:slight_smile:)
Tim jsem ti ale dludli moc problem nepomohla vyresit,zkus na ty gynde a nebo poradna rozmluva,fakt nevim.
8. bře 2007 v 15:44  • Odpověz
Fotky jsou v albu, tak se můžete podívat jak mi to tam sluší. A jak koukám, píšu tu samí bláboly
8. bře 2007 v 17:04  • Odpověz
ahoj holky ten posledni prispevek neberte vazne.muj povedeny manzilek kdyz mi sem vkladal foto,tak si precetl par poslednich prispevku a tohle odepsal.Tak to berte s rezervou:slight_smile:ted jsme se tu asi hodinu rvali o pocitac,abych vam to napsala:slight_smile:)))
8. bře 2007 v 18:07  • Odpověz
Ahoj holky!!!!

:wink: K našemu dnešnímu svátku Vám přeji vše nejlepší!!! :wink:

:slight_smile: Gábi a tobě přeji dvojnásob vše nejlepší!!! :slight_smile:

:slight_smile: Zdeničko,jsi krásná maminka moc Ti to sluší :slight_smile:
8. bře 2007 v 19:46  • Odpověz
Zuzíku,
tak jsem si to všechno přečetla a musím dát za pravdu olii :slight_smile: ,zkuste si s Martísem popovídat,udělat si pěknej večer se svíčkama,pěknou hudbou,dobrým papáním,napuste si vanu a nech se od něj objímat a tul se k němu a muckuj se s ním :wink: :wink: :wink: JEN TAK PRO RADOST,AŤ VÍ ŽE HO MÁŠ RÁDA :wink: :wink: :wink: já vím že ho máš ráda,ale on je chlap :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2007 ve 20:08  • Odpověz
autor
vanu nemame :frowning2: a ja jsem z toho nestatsna

Zdeni pred tvym manzou se stydim co tu rozebiram :frowning2: Ale hned juknu do alba :slight_smile:

No s martinem jsem to probirali, na pekny vecer neni moc cas, litali jsme kvuli lyzim, nakupy, utratili jsme vcera naprosto neuveritelny penize, no ale poridili jsme plno veci, ktere jsem nemeli a zustanou nam uz na dlouho. Martin poradnou zimni bundu, ve vyprodeji v makru jsme si poridili za 600 znackovy lyzarsky kalhoty :slight_smile: no pak tudle ponozky moirovy, tudle rukavice no a nekolik tisic je v trapu. Dneska jedeme pro moje lyze, nakonec poridim nove za 5500 to neni tak hrozny ne? Ale co budeme jist po lyzich to fakt nevim :cry:
Hele mam tu klienta tak se mejte :slight_smile: nevim jestli se sem jeste pred lyzema dostanu, v praci toho mam hodne a doam budu varit a balit, jedeme zitra v 5 rano. Tak se kdyztak mejte krasne papa
9. bře 2007 v 07:59  • Odpověz
Dobré ráno holky.
Dludli, u mě taky chuď na sex přišla až když jsem přestala brát HA. Když jsem ji brala, tak mi stačilo tak jednou za 14 dní, většinou o víkendu ráno, když jsem nemuseli vstávat, tak jsem se tulili, třeba mi manžílek udělal masáž zad a pak to tak nějak přišlo i na mě a bylo to ok. Teď bez hormonů mám chuť častěji. Večer když si lehneme, tak se přitulíme ale než usneme dáme si pusu a pak se každý odkulíme. Prostě v náručí si nemůžeme usnout. A někdy když mám chuť, tak začnu manžílka hladit a on buď taky zareaguje nebo ne (vstvává brzy ráno do práce, tak bývá unavený). Ale víkendová rána jsou nejlepší. Ale třeba včera měl chuť on, jenže já byla dost unavená z práce, spinningu a angličtiny, tak jsem řekla nezlob se, jsem unavená, necháme to na víkend a on jasně, dostala jsem pusu a spinkali jsem :slight_smile:

Zdenička je krásná maminka, jen ať se nám kulatí :slight_smile:
9. bře 2007 v 08:32  • Odpověz
Jo a Dludli, myslím, že jste nakoupili za dost dobré ceny. Teď se to dost vyplatí nakoupit, slevňují, protože nemají tržby. Taky jsme koupili kalhoty a lyže za podobné ceny a vím, že jiné zimy všechno stojí mnohem víc.
9. bře 2007 v 08:34  • Odpověz
Zuzko, ja myslim, ze jsou to hezky utraceny penize, muj muzik si pred Alpama koupil lyz. bryle od Scotta za 2600 po sleve :slight_smile:. Hlavne abyste meli snih... Jirka se vraci zitra a vcera jim na Kaprunu cely den prselo, mlha... uz to hodne taje a na ledovci je pry permanentne narvano a sileny fronty na lanovku, takze si nasli nejaky jiny kopec, kde jsou skoro sami a parada...

Zdeni, mas vykutaleneho manzilka :wink:, tak se hezky kulat :slight_smile:, moc ti to preju...
9. bře 2007 v 08:55  • Odpověz
Ahojky rijenky,

Dludli se myslim nemusi vubec stydet, ze to tu rozebira, od toho tu preci jsme :wink: . My jsme vetsinou pres tyden oba unaveny, ale o vikendu se snazime relaxovat a vynahradime si to. Jinak u nas taky perfektne funguje, cas od casu po praci nezapinat televizi, pripravim veceri, vinecko, svicky, povidame si, po veceri se vykaslu na nadobi....

Oli, zeptej se manzilka na jakym jinym kopci byli. My jedeme pristi sobotu na tri nebo ctyri dny pobliz Kaprunu, tak jsem zvedava. Jinak o vikendu ma v rakouskych alpach snezit, tak doufam, ze nam to vyjde.
9. bře 2007 v 09:28  • Odpověz
Oli, ty nelyzujes?

Ju a malem jsem zapomela, v pondeli rano mam pohovor na novou praci, tak mi drzte palecky.
9. bře 2007 v 09:32  • Odpověz
Milu, zeptam se a bud o vikendu pisnu nebo zacatkem tydne... ne ja nelyzuju, slibila jsem, ze tuto (vlastne uz minulou :slight_smile:) zimu zacnu, ale na nasich horach, ale nebyl snih... takze se to odklada na tuto zimu (pokud nebudeme cekat mimco :slight_smile:, to bych zacala lyzovat az s prckem :grinning:.

No tak Milu drzim palecky, ja uz taky rozesilam CV a jsem zvedava, jak se to vyvrbi...
9. bře 2007 v 09:37  • Odpověz
jo dludli to vubec neres,on si taky resi ty svoje problemy nekde,to jen ze jsme se koukali na ty foto jak vypadaji a hhed koukal co vam pisu a tak...no vite zvedavy....jdu se pokouset delaz nudle tak se mejte.
9. bře 2007 v 10:23  • Odpověz
zdeni,jak nudle?

dludli v nakupování jste šikulky :grinning: :grinning: :grinning:

jak se máte při pátečním odpoledni,já výborně už jsem z práce doma a má volný víkend :grinning: :grinning: :grinning: a příští týden půjdu do práce jen v pondělí a pak má dovolenou :grinning: :grinning: :grinning: budeme jezdit na dříví do lesa :wink: :wink: :wink:
9. bře 2007 v 17:41  • Odpověz
Holky neporadite mi nejaky receptik s krutimi prsicky? :slight_smile:

Nudle, resp. fleky budu delat taky, domaci :slight_smile: Kupovany manzilek neji :slight_smile:
9. bře 2007 v 17:56  • Odpověz
Tak písám receptíky:

Masíčko(kuřecí,krůtí nebo vepřové) s medem

masíčko,sůl,pepř

marináda:50g oleje,2 lžíce medu,2 lžíce sójové omáčky,1 lžička worchesteru,1 lžíce octa,2 stroužky česneku,1/2 lžičky zázvoru

všechny suroviny na marinádu dát do menšího hrnce(nebo do skleněné varné mísy),pořádně promíchat a přivést k varu,pak hned stáhnout a nechat vychladit.

maso naklepat,osolit,opepřit a dát do marinády
nechat aspoň dvě hodiny odležet,lepší je do druhého dne.
děláme k tomu bramrory nebo rýži

Kuřecí/krůtí nudličky s těstovinama

maso nakrájet na nudličky,osolit,opepřit a trošku zakápnout olejem a citronem,nechat odležet

3 stroužky česneku najemno pokrájet a dát zpěnit na pánev,pak přidat maso a orestovat.Až je hotové,zalít smetanou a přidat 3 tavený sýry(dáváme apetito) a trošku kečupu.
děláme k tomu těstoviny
9. bře 2007 v 18:33  • Odpověz
autor
cau kocky, tak jsme nakupni lyzarskou horecku zavrsili myma novyma lyzema za 4000 Kc, dobry ne? Takze mame komplet vybavu, tedy cast pujcenou, tak pristi zimu poridime nam obema boty a martinovi lyze a budem pekne aktivne lyzovat, pokud tedy zima nebude takova jako letos.

No jinak uz mam doma ten Pharmatex, musela jsme ho docela shanet, dala jsem za nej 170 Kc a melo by to vyjit na 10 pouziti. No chtela jsme globulky (jako cipky) ty se proste strci dovnitr :grinning: a jen se musi 5 minut pockat nez se tobolka rozpusti. Martin hned mel poznamky ze cekat a tak, ze to j eblby, no tak jsme mu vysvetlila ze holt budou petiminutovy predehry :grinning: :grinning: jenze ty globule se podle vseho snad uz ani nevyrabi, nebo jsou proste jen obcas. Takze mam, to same ale v kremu ( a to jsem musela chvili obchazet mesto, nez jsem ho objevila). No je to tuba jako zubni pasta :grinning: je u toho takova strikacka, ktery se pouziva k aplikaci, no takze to bude desne romanticky az v nejzhavejsi chvilce vytahnu strikacku :grinning: :grinning: :grinning: no ale jsme na to oba moc zvedavy, Martin se na to tesi jak maly dite, ze pry bude aplikovat on, no tak me to celkem desi, ale jsem rada za svy telo, z ese zbavim prasku. Navic predpokladam, ze tenhle zpusob zacne martinovi brzy vadit a ze cesta ke snazilkovani ma zase o jednu prekazku min. No a v praci na porade jsem se dozvedela zase zajimavy veci o firme, podle vseho je v rozkladu, nase budejcka pobocka je super, jsou tam skvele zenske, ale na jinych je normalne sikana, coz vzhledem k tomu ze klientum shanime praci a zastavame se jejich prav je celkem vtipne. No takze jsem rada ze mam smlouvu do lesna, pak mi do dubna zbyde ctvrt uvazek, no myslim ze muzu s klidkem rovnou prejit na materskou. Pokud vse pujde.

No a ted smazim karbanatky na cestu, nechce se mi vubec balit. Martin si steluje vazani a za chvili pujdem pesky k mamce s nasi Akkus. Bude pres tyden u nasi mamky. A me je z toho hrozne smutno, nechce se mi ji tu nechavat. A nechce se mi nikam jet :frowning2: vstavame ve 4 no des.
9. bře 2007 v 18:57  • Odpověz
Madlenko, delam neco podobneho (s tim medem), to s temi testovinami zkusim nekdy jindy, ted spis hledam neco, do by se hodilo k ryzi... videla jsem nekde recept s ananasem, tak to testnu :slight_smile:

Zuzko, uzij si hory, snad budete mit konecne snih. :wink:
9. bře 2007 v 19:14  • Odpověz
ahojda,no delala jsem domacio nudle jen z mouky vajicka asoli...docela to dopadlo dobre tad mi to tu vsude schne.
Jinak dludli poradne s i to tam uzia treba se ti tam bude libit,kdxz se ti tam nechtelo.
My jdem dnes jakopby na ples,vubec se mi nechce,ale jdou ansi a chtej s Misopu zapit jakoby poceti jeho vnuka,on ma vsugerovany ze to bude kluk,takze musime jit.Ale hospoda je kousek,takze kdyztak si odbehnu domu:slight_smile:)Kdyz tam bude jen sedet tak me to bavit nebude a zadny blbosti nechci delat kvuli tomu krvaceni,to musim byt hodna,jenze ja kdyz slysim hudbu tak to jde samo.
Jinak uz 14dni jsme bez sexu a na me to zacina dolejhat,nevim jak to vydrzim jeste dalsich 14:slight_smile:)))))((((((
Varim polivku z kureciho vyvaru a spenat,tchyne upece uzeny a da ohrat knedle a mame obidek.Tak prkny vikend,u nas tak poprchava.
10. bře 2007 v 10:37  • Odpověz
ahojky říjenky,
tady se nakupuje jak o život,co??
Já musím staršímu synáčkovi koupit in-line brusle.Bere mi totiž moje K2 na kterých jsem stála dvakrát minulé léto.Teď to chci dohnat,ale nejdřív si je musím vykoupit.Chodí do sedmé třídy,je malinkej,ale nohu má jak slon :unamused: Má skoro 38,tedy 5.To mám já a dokonce si vzal minulý týden moje botasky na halovou soutěž hasičů,ten si teda dovoluje.Jo,hold už s ním mlátí puberta :grinning: ,to semnou nikdy :grinning: :grinning: :grinning: Takže už žádný sníh,potřebuju shodit přebytečný kilča a k tomu potřebuju ty brusle a hýbat se-jakkoliv.A mimochodem-poslala jsem bráchu s manželem do obchodu a jěště jich není.Asi se toho nanuka nedočkám, :grinning: :grinning: :grinning: jo,hubnutí je dřina
10. bře 2007 v 15:31  • Odpověz
autor
holky prekvapko :slight_smile: i v Italii jde konik :slight_smile: tak ted konecne vim ye to bude super dovca :slight_smile:

Jo jinak Martin ma na svzm notasu, kterz mame sebou prehoyene z a y coy jste si jiste vsimlz, yvlasnete to prelouskat? Ja jsem naucena naopak, a kdzy bzch se mela soustredit na to, kde je co, tak nic nenapisu. Berte to jako kriyovku :slight_smile:

No jinak dneska tu bzlo krasne, svitilo slunicko, tadz snih neni, tedz v mestecku ale na sjeydovkach jo, tak jsem na to yitra yvedava. Nejak se mi do toho nechce :-/ Ale hned u hotelu nam stavi skibus, tak tam pekne naskocime v lzyakach a vzhodi nas primo u lanovkz :slight_smile:

No tak ja jsme yase yaskocim a pokusim se neco udelat s tim y a z. V mzm profilu net totiy nejak nejde nebo co, nebo spis se v tom martin nechtel vrtat. No tak se kockz mejte krasne, ja si to tu hodlam poradne uyit
Tak yatim papapapapapapapa :sunglasses:
10. bře 2007 v 18:42  • Odpověz
autor
je a to tu nikdo neni? :frowning2:
Mam blbou naladu, je nas tu 9, vypadalo to na pekny vecer, ze nacnem nejakou lahvinku, poklabosime a pujdem pekne spat. No jenze ackoliv na to vlastne nikdo nema poradne naladu (no tedy hlavne ja) tak se hraje nejaka hra. Plni se ukoly a tak. No proste kdyz neni nalada, tak neni a na to aby clovek ze sebe delal saska pred ostatnimi musi mit chut. mam takove hry rada, ale jak rikam kdyz je nalada. Hru nikdo poradne nesleduje, porad se na nekoho ceka a kdzy jsme chtela at to nechaji na zitra, kdyz nebudem unaveni po ceste a zahrala bych si to s chutí i ja, tak ze me udelali debila. No navic vsichni jsou jak posedli, ze proste musime rano vstat a byt na kopci pomalu pred svitanim. Doufala jsem ze se aspon zitra vyspime. No takze misto abych odpocivala a tesila se z dovoleny, tak si pripadam jak v 7 tride na lyzarskym vycviku, kde porad ucitelky planovali program a ucast byla povinna. No nic, prestanu si stezovat a asi pujdu tuhle mizernou naladu zaspat. Mozna je to tim, ze mam trochu strach jak to bude na sjezdovkach vypadat, vsichni tady jsou dobry lyzari, ja jsem na lyzich nestala nekolik let, a nevypada to ze by na me nekdo bral ohledy :frowning2: tedy ted vecer tady nikdo takovy neni :angry: ani martin a z toho je mi opravdu smutno :cry: Holky tak dobrou, diky ze jsem vam mohla napsat. Jsem rada ze vas tu mam :dizzy_face:
10. bře 2007 ve 21:15  • Odpověz
autor
hm tak koukam ze si dopisuju sama se sebou :slight_smile:
No ja jen ze ten vcerejsi amok me uz presel :slight_smile: a dneska si neberu dalsi HA :slight_smile: taky jsem dneska prvne lyzovali, snih tu moc neni, ale sjezdovky fungoujou, kvalita nic extra, no ale aspon tu nejsou davy a i tak se to da pekne si zalyzovat. Sotva lezu :slight_smile:

No tak pocitam ze se to tu rozjede v tydnu (doma o vikendu taky nemam na net moc cas) tak se tu uvidime treba zitra :slight_smile:
11. bře 2007 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.