• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahoj dludli,uz ti pisu:slight_smile:)vcera jsme bud byly venku bylo krasne a nebo lezeli potom plesu a pc,jsem se ani nedostala.Ples byl super,i kdfyz to tak nejdriv nevypadalo,protoze jim odrekla kapela.Tchan rikal ze budeme mit urco holcicku,protoze jsem zkrasnela,pritom ja zadny zmeny nevidim a ptal se kdy konecn mu budu tykat,abych to maly pak neblbla:slight_smile:)a jaky mame jmena a jestli si to nechame rict.bylo to dobry akkorat jsem moc netancovala-radsi.Ale ze pry kdyz se budu hybat,tak budu mit lepsi porod:slight_smile:
jInak dnes si jedu s mamkou a se segrou koupit moje prvni tehu kalhoty!!!!!!!!!!Sice jsem pribrala zatim jen 2-3kg,ale kdyz nekdo dlouho sedime tak je to sila tlaci me to.Tak uvidime co kde budou mit.
Dludli to je super,ze tam jde konik aspon se muzes trochu odreagovat..snad se tak nalada trochu zlepsi a poradne si to tam uzijete,kdyz uz vas to stalo tolik penez.Ty uz jsi jako vysasdila naporad?ja myslela,ze az nekdy kveten nebo tak nako.zkus si to tam uzit a zase napis jak se to vyvyji.Jo a to ti dali takhle brzo v praci dovcu,tak to je super.
Ja za chvili pujdu delat manzilkovi cesnecku a je tam plno jidla z vikendu,tak dnes varit nemusim.Akorat neco upict,zitra prijede misova sestrenka,taky tehu a taky termin v zari,tak aby neco bylo.Tak se vsichni mejte krasne a pekny tyden.
12. bře 2007 v 09:55  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem stravila 3 hodiny cekanim na novy ridicak :angry:, hruza... doufam,ze za mesic (pri vyzvednuti) to pujde rychleji...

Jinak Milu, na ledovci je 2 m snehu, ale mraky lidi - videla jsem fotky, jsou to jak mravenci v mravenisti :slight_smile:, ten jejich kopec se jmenoval nejak od Mia... vic nevim :slight_smile:, resp. si nepamatuju :wink:, tak zkus hledat na mape, jinak vice upresnim :grinning:, dle fotek byli pomalu na svahu sami, 6 km sjezdovka, krasne siroka... snizek technicky, ale super...
12. bře 2007 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky Oli,
tak jak to vypada v praci? Ja mam prvni pohovor za sebou, tak jsem zvedava.Nemam z nej moc dobrej pocit.

Vcera jsme mluvili s kamosem, co byl taky v Kaprunu, tak rikal, ze hruza. No uvidime, je tam kolem spoustu jinych stredisek, tak to okoukneme.
12. bře 2007 v 17:24  • Odpověz
autor
Zdar hoky, tak jsem si prave vyzvedli v nemocnici kamarada s vykloubenym ŕamenem a ted se ho snazime presvedcit, ze opravdu neni dobry napad aby sel zitra lyzovat.... :rolling_eyes:

No jinak mame krasne, slunicko, teplo, ale je to az moc, kolem poledniho zacne byt sjezdovka nesjizdna, rozbredly snih, kameny, mam v mych novych lyzich uz tolik sramu, dneska jsme to chteli zabalit ve dve, vlastne pri posledni jizde si Radim vykloubil to rameno. Takze jsme se tam nakonec zdzeli dyl, no ale zitra to budem balit kolem jedne. Vstaneme na prvni skibus, jede v 8, stavi hned u hotelu, my do nej vlezem uz v lyzakach a hodi nas primo k lanovce. Ale kolem poleden to zacne byt opravdu na houby.Dneska tam krome "naseho ramena" letel dvakrat vrtulnik, a to nevime o nejakych mensich zranenich.

Jinak zdeni v praci jsem nahlasila hned pri nastupu ze mam uz od prosince zaplaceny hory, takze jsem se domluvili ze to bude OK. Jinak co se tyka antikoncepce, tak jsem pouze ukoncila HA, dneska prvni den bez :slight_smile: jelikoz nam to nejak delsi dobu neklape pri sexu, resila jsme to tu o par prispevku dal, me se proste vubec nechce. Sama jsem uz uvazovala ze za to muze HA a po procteni par diskusi a zjisteni ze to dokonce pisou na pribalovem letaku jsem se rozhodla ze s HA seknu. Jo taky tomu pomohlo to, ze jsem si vcas pro dalsi prasky nedosla, mela jsem jit n aprohlidku, ale mela jsem uz MS a nejak se mi tam nechtelo. No zkratka jsme presli na Pharmatex, coz je krem ktery se zkratka pred tim zavede dovnitr a melo by byt vystarano :slight_smile: jeste jsme to nemeli moznost vyzkouset :slight_smile: no takze asi tak :slight_smile: jinak myslim ze od tohohle by mel byt ke snazilkovani mnohem snazsi prechod :slight_smile:

Holky tak se tu mejte ja se zase objevim :slight_smile: pokud budu cela :slight_smile: tak papa
12. bře 2007 ve 20:01  • Odpověz
Dludli, mylím, že kamaráta prejde chuť na lyže, keď odoznie účinok toho, čo mu v nemocnici dali proti bolesti :wink: . Naozaj nie je rozumné, aby šiel zajtra pokúšať osud.
Tebe držím palce, aby Vám to začalo s manželom klapať a aby bolo to snažilkovanie už tu!!! :wink:
12. bře 2007 ve 20:28  • Odpověz
autor
no prave ze po te co mu rameno v nemocnici nahodili zpatky, tak mu je uz dobre, oblbovacku dostal akorat na sjezdovce a ted ma dojem ze muze juchat :slight_smile:
12. bře 2007 ve 20:33  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Tak ja jsem az do patku doma, nejak me trapi mocak :angry:, ale zase si odpocinu od prace :wink: a je krasne slunicko, tak si aspon odpocinu :slight_smile:.

Milu, ja praci nejak neresim, doufam, ze sefova nebude tak blba, aby firmu polozila, ostatne v duchodovym veku neni a nasyslino nema taky tolik, aby mohla do duchodu zit z uroku na konte, tak ja to necham plynout... jestli to ppolozi, udelam si mesic volna na pracaku a budu obchazet pohovory... Tobe drzim pesticky, aby ta prace vysla... :wink:
13. bře 2007 v 11:51  • Odpověz
Dludli, jaky procento spolehlivosti ma ten Pharmatex?
13. bře 2007 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky holky moje! Dlouho jsem tady nebyla, tak teď se to snažím napravit :wink:

Dludli, to je dobré, že si s náma píšeš i o dovolence :slight_smile: Jinak toho kamaráda je mi líto..tak hlavně ty s manžílkem si na sebe dávejte pozor :wink: Jinak s tím organizováním a tak..no, chápu tě..já to taky nemám moc ráda, takové ty organizované dovolené..třebas jenom trošku, ale co je moc, to je moc..to je jasné :confounded: Tak ale hlavně si užívejte toho, že máte volno z práce a jak říkám, tak opatrně :wink:

Zdeničko - super, že čekáte se setřenicí miminko stejně :dizzy_face: budete aspoň spolu drandit s kočárkama :wink:

Olinko, vím, co znamená bolest moč. cest nebo moc. měchýře a upřímně tě lituju :cry: já na to celkem dost trpívám..jestli chceš, tak mám osvědčené jedny kapky..nevím, jestli jsem ti to už náhodou někdy nepsala, to už si nepamatuju, tak promiň, jestli se budu opakovat..ty kapky se dají koupit v lékárně a jmenují se UROVAL od firmy Valosun..mají i tabletky a když tě to hodně bolí, tak je dobré to kombinovat..je to jenom přírodní a já si to kapu občas jenom i tak..jako prevenci..Musím říct, že jenom když mám nějaké mírné podezření, že by se něco takového mohlo rozvinout (bolest), tak si dám kapky dvakrát denně a je to hned pryč..tak hodně zdaru :wink:
13. bře 2007 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz
Holky, copak? Nejste tu? No, ještě se vám svěřím s dojmy z víkendu..v sobotu jsme byli na plese..tak, jak vy, Zdeničko :wink: Trošku jsem dala vínko, trošku třešinkové vodky (ale fakt málo), ale v neděli mně bylo špatně, jako bych toho vypila kotel..opravdu :frowning2: Tak nevím, co se to se mnou děje..v neděli jsem nemohla pozřít ani vodu, aby to ze mě neletělo pryč..no jo, asi už stárnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ale na plese to bylo super..potkali jsme se s fůrou známých, dobře jsme pokecali..dokonce se tam zastavili i ti kamarádi, co mají dvouměsíční dvojčátka..tak to bylo pořád, co vykládat :wink: dokonce se nás ptali, kdy plánujeme rodinu my, tak jsem jim odpověděla, že někdy už začít musíme :sunglasses: pak jsme se bavili o pohlaví miminek a tak..a manžílek prohlásil, že je mu jedno, jaké pohlaví by miminko mělo být, jenom je důležité, aby bylo zdravé :dizzy_face: tak to mě úplně dojal :dizzy_face: :dizzy_face: no, tak snažílkování zdar! :wink:
13. bře 2007 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz
ahpjda holky,ted jsem se pekne prejedla kuratka,grilovali jsme na ohynku ,u nas je tak krasne ,a ja si to moje meterstvi nalezite uzivam.I kdyz to utika rychle.Dopolpko jsem uklizela,pekla buchtu,prepirala veci,odpolko jsem byla na zahrade sazet mrkvicku a cibuli,presazovala rajcatka atak.pritom jsem se vyhrivala na slunicku taklze super.Pak prijela ta teh sestrenka tak jsme pokec.Ale to nejdul.Vcera jsme byly se segrou a s mamkou v tehu mode a mam pak nadhernych vecicek,ale taky za pekny prachy.No nastesti to platila mamka,pry mi to musi sluset.Klhoty takovy s tou gumou-1.200,tricko,jedno takovy normal s kapuci,to stalo asi 500kc.Pak jeste jedno uplne nadherny-ruzovoucky a takovyma flitrama pod prsama nabirany s kratouckymi rukavy,pak hlavne na leto.To stalo taky pres 500kc.A sukni ta stala skoro 700kc,taky s tou gumou,kapsicky,takov ata moderni.Jo a jeste podrrsenku,trochu mi vyrostly prsa a je to znat:slight_smile:ta stalo taky okolo 700kc.Fakt vse pekny ale ty prachy.Mamce vracely za topeni,tak to vrazila do me.Ja bych si jinak koupila jen ty kalhoty.Ja byla a jsem tak stastana a nadsena z toho.
Dludli,tak o tom kremu jsem ani neslysela,taky by me zajimalo jak je to spolehlivy,no uvidime co budes psat:slight_smile:Jinak preju at je to lepsi.MYslim ten sex.A na dovce tez.
J anastesti na zadny mocaky a podobny veci netrpela,takze to neznam.
gabou jsem rad aze jsi se na nas prisla podivat,zda se mi ze jsem te dlouho nevidela. JA pujdu do vany a pak budem cucet na pouta s manzilkem a on pak pujde asi pracovat a ja asi usnu:slight_smile:)
13. bře 2007 v 19:15  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Téda, Zdeničko..tolik nových těhu-věciček máš..tak to je teda maminka moc hodná, že ti tak dopřává..no jo, vnučku nebo vnuka si musí předcházet, co? :wink: Moc ti to přeju..taky bych se radovala jako malá :sunglasses:

Jinak mám dneska taky tak trošičku pocity na močáky, ale to já vždy tak týden před menses, takže je už jaksi jasné, že nám to hned první měsíc snažení nevyšlo :frowning2: No, ale co se dá dělat..budeme se snažit dál :wink: Tak mně držte pěsti..
14. bře 2007 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
Tak vas holky zdravim :slight_smile: jsem sice na netu, ale pracuju vic jak v praci a to mam neschopenku :angry:, jsem holt loajalni blbec... :wink:.

Jinak Gabi, dik za tip, jenze u me se to rozvine strasne rychle, ze nestihne nic zabrat, rano zacnu chodit casteji curat a odpoledne, uz curam ziletky a vecer krev... nekdy to prejde "samo", jindy si jdu pro atb a chodim do prace, ted jsem si rekla, ze prechazet nic nebudu a budu doma (ikdyz mi uz druhy den bylo lepe). Dostala jsem atb, ktere bych pry mohla mit i jako tehu :slight_smile:, sice jsem dr. rikala, ze stopro nejsem, ale ona pry to rikaj vsechny :grinning:. Ale dik za tip, kdyztak to priste zkusim :wink:.

Jinak Zdeni, mas vecicky v albu? Doufam, ze se nam v nich pochlubis - budes krasna tehulka :slight_smile:.

Ja prave pecu kolac, jak jsem doma, tak mam nejak cas (a chut!), uklizet a vyvarovat manzilkovi :slight_smile:, dnes prisel na obed, zitra taky a pry ze uz se moc tesi, az budu s briskem doma a on bude moci za nami chodit obidkovat :dizzy_face:

Jak je Zuzi na horach? Snih jeste drzi? :wink:
14. bře 2007 v 18:12  • Odpověz
ahojda,v albu jeste ne,ale urco to tam bude.Vcera ze si je pujdu preprat,jenze predtim jsem utirala nadobi a trochu jsem se rizla,tak se manzilek nabidl sam a sel mi to preprat.a dnes jsem to vyzehlila a ty kalhoty jeste zkratila.Zitra si je vezmu na sebe poprve.Jedeme do hk,musim pro razitko do tehu prukazky a manzilek si jede pro svoji prvni vyplatu,sice ne celou,ale aspon nakou,tak jsme zvedavy kolik da:slight_smile:
To jo jak pak se ma,ze se nam ted neozvala,ale snad si to uziva,takl proto.
Dnes pujdu brzo do polisku,dopolko jsme byly v makru a odpolko jsme byly v sadu,takze cely den na vzduchu a bylo to fajn,jen to trochu zafukovalo,vcera bylo lip,ale snad neprijde ta zla zima:slight_smile:)
14. bře 2007 v 19:42  • Odpověz
Dobré ránko, říjenky :slight_smile:
Včera jsem měla ranní, jela jsem vyjímečně autkem a jaké mě čekalo venku překvapení! Musela jsem škrábat na autku sklo..bylo totiž zamrzlé :angry: No fuj..S dětma ve školce máme básničku na zahánění zimy (Zimo, zimo, táhni pryč, nebo na tě vezmu bič!) Tak snad ta básnička pomůže a zima už odtáhne..já chci totiž sluníčko!!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. bře 2007 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz
ahoj gabou,tak to spivejte porad protoze ja tu zlou zimu nechci ani vide:slight_smile:))Unas je ted krasne porad sviti slunicko,vcera jsem byly v praci a vsichni rikali jak mi to slusi,a ze jsem opalena,taky jsem tuhlwe sedele pred sklenikem presazovala zeleninku a krasne to na me svitilo.Tomu rikam pohoda,sice s epracuje,ale zaroven se slunim a jsem na vzduchu.Parada.
TAk uz mam razitko od obvodni dr,ted jeste zubar,ale v kvetnu mam jit na prevenci,tak to s tim spojim.Toho se bojim vic.
16. bře 2007 v 10:49  • Odpověz
autor
caukz (opet u martina tak se omlouvam ya prehoyene Y a Z :slight_smile:) jsem jen na skok, dneska jsme uy lzyovat ani neslz, snih miyi pred ocima. ALe mzslim ye jsme si to perfektne uyili i tak. NAs vzkloubenz kamarad si takz jetse yalzyoval

A tadz mame nejakz fotkz, kdzbz jste bzlz yvedave :slight_smile: http://picasaweb.google.com/MartinZuzka

Jinak jsme jsme vzykouseli prvne Pharmatex, ale martin bzl kapanek opilz, tedz kapanek vic, tak mam trochu dojem ye jsme ho vzykouseli o neco dzl ney bz bzlo treba.... :wink:

Hele tak se mejte a ja pisnu ay budem doma
16. bře 2007 v 11:43  • Odpověz
tak jsem mrkla na foto,vypada to tam hezky.No vidis tak si treba privezete mimi sebou:slight_smile:)TAk si tam uzite zbytek a pak nam vse napis.Mej se pekne ahoj.
16. bře 2007 ve 12:43  • Odpověz
Ahojky! Zuzi, taky jsem shlédla fotečky a super! Proletěla jsem vám tam všechno, tak snad nevadí :sweat_smile:

Zdeni, dneska jsme zpívali s dětma písničku: "Jaro, jaro, jaro už je tu. Jaro, jaro, zima už je pryč!" Tak doufám, že už to tak opravdu bude :wink:

Já teď zrovna vařím kondenzované mléko, protože chci zítra péct takovou karamelovou buchtu..mňam mňam..karamel miluju :sunglasses: Ale ještě jsem to nikdy nedělala, tak jenom doufám, že se to povede :wink:
16. bře 2007 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz
gabou,taky jsem to delala,vari se to asi 2h.den predem a pak se to druhy den smicha s maslem ne?je to vyborny ,ale strasne sladky.tak at se to povede.
To ja jsem zhledla taky vsechny foto:slight_smile:)
16. bře 2007 v 19:38  • Odpověz
Krásné sobotní ráno :slight_smile:

Už nemůžu spát, tak vám píšu..

Jo, Zdeni, je to tak, jak říkáš..vařila jsem si zrovna dvě ty plechovky, ať mám i na příště :wink: včera jsem to upekla a dneska budu dělat a dávat ten krém..já sladké miluju, takže pro mě to bude fakt super kalorická bomba :dizzy_face:

Už bych i klidně dělala ten krém, ale mamka si včera vzala to máslo, které jsem koupila, prej je špatné a neušlehalo by se mi to, tak že mi dneska pošle druhé a toto si nechá..no jo, taková jsem já kuchařka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jinak jsem si na dnešek naplánovala trošku úklid (ale nic nebudu přehánět :sunglasses: )..chci převléct peřiny, musím vydrhnout sprch. kout a pak možná i kolo, ať můžu příští týden už na kole do práce.
Co budete, milé Říjenky, vařit dnes a zítra na obídek?? Já dnes asi halušky (to s manžílkem milujeme) a zítra ještě vůbec nevím co..tak kdyžtak hoďte nějakou inspiračku :wink:
17. bře 2007 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,ja budu delat takove masicko zapikane s uzenym na cervenem vine s ryzi,tak uvidime.Tchyne udelala polivku knedlickovou tak to mnam mnam.vcera jsem delala sarecky z listkoveho testa apekne se po nich zaprasilo tak nevim jestli jeste dnes neco neupecu.Ja jinak uklid zadny ,jen teda setru a rovnou vezmu koupelnu,ale to je vse.Vecer jedeme s vsema rodici na vecu,manzilek pobral prvmi vyplatu tak jsme je pozvali.Do ty hospudky jak byla svadba.Jinak porad dokola posloucham landu,psnicku Touha fakt jsem se do ni silene zamilovala,jeste ze manzilek je na pude,nema rad kydz jednu pisnicku omylam porad dokola:slight_smile:)tak se mejte aodpocivejta kydz je tak seredne.Jdu variti.
17. bře 2007 v 10:38  • Odpověz
tak kde se flakate:slight_smile:)venku tak seredne,jaktoze nesedite u pc.TAk obed byl vyborny,vse se snedlo...a uklid a vse mam hotovy a buchta se pece v troube.Nasla jsem si recept tady na konikovy takovy strasne rychly,takze potom staci oplachnout jedna miska a je to skoro vse:slight_smile:)je to jen takovy obyc.ale snad bude dobra.Po obidku jsem si chvili lehla a hrala hru na mobilu,predhanime se s manzilkem kdo bude vic bodu,to jsme prdly co?tak se mejte a snazilkujte!!!
17. bře 2007 v 16:18  • Odpověz
ahojte říjenky,tak jsem poslala děti k babičce a manžílek hraje vedle na druhém pc nějakou hru na chlapy.Dnes jsme měli ražničí a to se jen zaprášilo.Manžílek mi řekl,že jsem nádherná.To mě samozřejmě potěšilo,ale kdybych měla o deset kilo míň,tak bych mu to i částěčně a ráda uvěřila. :grinning: :grinning: :grinning: V pondělí jdu do práce,sehnala jsem něco,tak jsem ráda.Na úřadu práce jsem se teda zdržela naštěstí jen měsíc. :sweat_smile: Ale jsem na tom skoro stejně,já se prostě toho povlečení nezbavím.Nejdřív denně v nemocnici a teď prádelna. :unamused: Manžílek je už o.k.,tak můžeme v klidu snažilkovat,ale nějak to nejde.Jo,už nejsem nejmladší a taky už mám něco za sebou.Jenom se modlím,aby on neměl nějaké následky po tom úraze :unamused: Ale snad to bude v pořádku :wink:
17. bře 2007 v 19:14  • Odpověz
Ahojky holky..Takže karamelová buchta se povedla, dokonce i tchýně chválí :pensive: je ale opravdu strašně sladká, tak jsem se trošičku přesladila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Na zítra si manžílek poručil řízečky, tak budou řízečky..asi s vařenýma bramborama..
Dudus - gratuluju, že už máš práci :wink:
Zdeni - dnes byl na pc spíš manžel a já kukala skoro celý den na tv..protože se nic jiného ani dělat nedalo..v takovémto počasku..ale teď mě sem konečně na chvilku pustil..

No nic, jdeme se kukat spolu na nějakou Válku policajtů či co..tak dobrou nocku, mějte se..pa*
17. bře 2007 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
ahojte říjenky,tak je tu neděle.Hleděla jsem do půlnoci na TV,ale jsme už od šesti vzhůru,byla jsem už venku s pejskem,ale ten to šel ještě zalomit.Manža taky ještě chrní a je nuda.Trochu jsem si rozvařila oběd a teď je tu takový klid-nejsem zvyklá. :unamused: Gabou dík za gratulaci k práci-jsem moc ráda,že mi něco vyšlo.Tady je to všechno na levačku.Můžeš mít školy a kurzy jaké chceč,ale když prostě práce není,tak není-musíš vzít cokoliv,teda když nemáš manžela milionáře.A to já teda nemám-škoda,škodička :wink: Taky asi upeču klukům buchtu,ať mají co smlsnout,až se mi vrátí od babičky.Udělám sodovkovou-ta je rychlá a mají ji moc rádi.V týdnu jsem jim upekla péřovou-to naliješ na plech těsto,na něj horký pudink,po upečení potřeš zakysanou smetanou a posypeš skořicí.Jednou jsem neměla smetanu,tak jsem tam dala jogurt stracatela-to bylo moc dobrý,jen se zaprášilo a buchta nikde. :grinning: :grinning: :grinning: Dokonce i soused ji chváli,pozvala jsem ho,je to chudák hodný kluk bez ženský.Měl o osm let mladší a ona mu po pěti letech dala kopačky s tím,že chce ještě něco užít a cestovat apod. :confounded: A hádejte-samozřejmě,že necestuje-našla si jiného asi po dvou měsících a teď mu píše,jak se má nádherně apod. a on trpí jak pes.Já bych některé holky zadusila :frowning2:
18. bře 2007 v 09:01  • Odpověz
Ahojky Dudus!
Jejda..to ten víkend opravdu rychle utekl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani se mi nechce věřit, že už zase zítra musím do práce :unamused: ale jak říkáš, buďme rádi, že nějakou práci máme :wink:
Jinak manžela milionáře opravdu nemáme asi žádná..už se to tady kdysi probíralo, že by to každému asi bodlo..ale kde nic, tu nic..žádná výhra se nekoná :confounded: Tu pudinkovou buchtu děláme taky..jenom jí neříkáme péřová :grinning: super název..A na tu sodovkovou mi musíš napísat receptík, ju? Budu ráda..já sice peču jenom občas, protože manžílek na to moc není, ale dobrý recept musím mít v zásobě :wink:
Jo a toho souseda je mi líto..no jo..hodní chlapi to mají těžké..ale hodné ženské taky :confounded:
18. bře 2007 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
ten receptík hodím rovnou sem,třeba ho někdo ještě bude chtít.Je to rychlé a dá se na buchtu dát cokoliv.
Takže-3 vejce utři s 30 dkg práš.cukru,přidej 10 lžic oleje a 0.33 l limonády-nejlíp červené,potom smíchej 40 dkg polohrub.mouky s prdopečem-tak říkám prášku do pečiva,ale to jste určitě pochopily.Mouku pomalu vmíchej do limonády s vajíčkama.Dávám to asi na 150 stupňů,během 20 minut je to hotové.Až to trochu vychladne,tak to potřu čokoládovou polevou a nahoru ještě,když mám,tak dám třeba na půlku kokos nebo mandle,oříšky apod.Ale to tam už být nemusí,je dobrá i jen s tou polevou.Po červené limonádě je krásně růžová a dobrá.Fakt to zkus,určitě ti bude chutnat. :sweat_smile:
18. bře 2007 v 10:50  • Odpověz
Jé, Dudus, děkuju za rychlý receptík :wink: hned si to jdu uložit..
18. bře 2007 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,tak vcerejsi veca dopadla super.Zase jsem sly sele jak me majitchanovci radi,ze jsem hodna a tak.To my vzdy udela radost.Byly jsme tam asi do pul 12.a manzilek platil.akorat jsme vylili dzus,potom rozbili pulllitr:slight_smile:)No na svadbe nic ated takovy veci.Pak uz nam tam ani nedali ubrus:slight_smile:
18. bře 2007 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.