• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahoj rijenky :slight_smile:

tak jsem zase v praci :slight_smile:, vubec se mi sem nechtelo, ale tesila jsem se na Vas :wink:, z domova jsem nejak "nenasla" cas moc sem chodit :slight_smile:
19. bře 2007 v 09:59  • Odpověz
autor
zdravim, tak i ja jsem konecne tady
Olli stejne jako ty, doma ted uz pocitac nejak nerada zapinam. Ani kvuli konikovi, jelikoz tak pak zkejsnu pul dne a vubec nic neudelam. Takze to muism vsechno vyridit v praci :slight_smile:

Na horach bylo fajn, jsem rada ze jsme byli. Jak jste mi rikali :slight_smile:. Zjistila jsem ze lyzovani je jedna z veci ktere se nezapominaji, az jsem sama sebe prekvapovala.

Vratili jsme se v sobotu vecer, u nasich jsem si vyzvedla psa, ta byla uplne na vetvi, ze nas konecne vidi :slight_smile: nemohli jsem pak odejit ani na jedno pivo a museli jsme ji vzit do hospody s nama, brecela na celou ulici a mela jsem strach ze preskoci plot. No v nedeli jsme vstavali kolem 11, sli jsme k moji mamce na obed, pak k tete kde se slavili dvoje narozeniny a ctvero svátků, no blázinec. Martin mel nejaky pocuchany nervy, uz od rana, tak to byl takovy napjaty den. Na navsteve u tety byli 3 deti (a dalsich asi 12 dospelych) tak to ho dorazilo. Konecne jsme videli bratrankova Lukaska, je to takovy cvalicek slaudouckej, akorat u me porad brecel tak jsem se ani moc pomuchlat nemohla :frowning2: no a pak tam byl 4 lety Patrik od vzdalene pribuzne a Renatka, 2,5 roku stara holcicka, kterou si privezli pred tydnem z kojenaku :slight_smile: Tak jsem koukala jak puk, nemela jsme tuseni ze neco takoveho chystaji. No a asi jsem nebyla sama. Davali si zadost uz pred 3 lety. Tak jen skoda ze Renatka nemohla vyrustat rovnou u nich :frowning2: No ale je to tedy jesterka. Ke kazdemu chodila se mazlit, hlavne ke vsem klukum (v ustavu meli jen tety) no ale nebudou to s ní mít lehké. Trpí sociální deprivací, kdyz se ji neco nelíbílo, zacala sebou mlátit a jecet, ale to vam rikam sirena hadr. A ze jsem zvykla od deti na ledacos. Tohle jsme jeste nevidela. No a pak jak mavnutim proutku byla v klidu, mila usmevava. No Lenka (tedy nova maminka) rikala ze tatinek se s tim nejak nemuze srovnat, a bylo to i videl, ze na Renatku byl chvilema takovy zly, no treba kdyz jejich vlastni Pata zlobil, tak tatinek mu povida:" To mas od ni vid"? A podobne, coz mi neprislo moc pekny. Ale kdyz si predsatvim martina, no tak je mi jasne ze za to nemuze.
No Renca si pak nacpala treba celou cokoladu do pusy, jinak nic moc neji, ale Lenka ji dala cokoladu, Renatka ji tak ozuzlavala, tak ze ji Lenka tu cokoladu vezme a bude ji lamat a davat po kouskach. No jenze Renatka si asi myslela ze ji chce vzit tak ji celou nacpala do pusy a malem se udusila :slight_smile:Tedy zas tak srandovni to neni, kdyz si clovek uvedomi, ze se tak chova proto, ze na ni do te doby nemel nikdo cas. Treba nosi porad plinky nezvlada ani nocnik. No je jasne ze v ustavu je to z provozniho hlediska lepsi a min narocne, deti proste oplinkovat a ze jinak to nejde, ale desne na tom je ze to jsou takove zakladni veci ktere cloveku prijdou normalni, a pritom nejsou. Lenka treba taky rikala ze Renatka byla uplne vypleskla z toho, ze jdou varit. Ze to vubec nechapala. No pochopitelne. V Ustavu dostali vse nandane na taliri a nevedeli ze nekde je nejaka kuchyn kde se neco vyrabi. No bylo mi z toho vseho tak nejak smutno. Hlavne ze jsou to vsechno takove zakladni veci, ktere clovek bezne vidi a ani se nad tim nepozastavuje.
No nic necham toho, je dobre ze se Renatka dostala do rodiny a snad si na vse brzy zvykne a prijde ji to normalni, tak jako nam.

No jinak pylne trenujeme s Pharmatexem :slight_smile: a vcera byl Martin z malyho Lukaska uplne na vetvi :slight_smile: A vecer jsme se pak domluvili ze na konci kvetna se opravdu zacneme snazit o mimi, tak jak jsem planovala vysadit prasky. Martin ma cas si do te doby na tu myslenku ze bude mimco zvyknout, a ma za ukol, pokud si na ni nezvykne, to hned nahlasit at si zase nedelam marny nadeje. No ale uz se tesim jako mala, tak at si zkusi nezvyknout :grinning: :sunglasses: :grinning: :grinning:
19. bře 2007 ve 14:50  • Odpověz
Ahojky říjenky v pondělí! :slight_smile:

Já to mám, Olinko, zase naopak..jelikož pracuju jako učitelka v MŠ, tak si konika a vás užívám jenom doma..ale zato v pohodičce :wink: Dnešek se mi celkem v práci vedlo..neměla jsem tam totiž dva největší zlobilce, tak to bylo super :grinning: dokonce jsem měla i jakýsi tvořivý den..nejprve jakési ptáčky jsme lepili, pak narcisky jsme dělali z krepáku, pak jsem malovala slupovačkama obrázky do umývárny pro děti..celkem se mi to vydařilo :pensive: no, musím se pochválit aspoň já..když už nikdo jiný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ani mi moc nevadilo, že tu od rána pršelo..až teď, jak jsem přišla z práce, tak přestalo..ale snad bude líp..Z okna vidím, jak na nejbližších horách (na Lopeníku - ale to asi neznáte :sweat_smile: ) je trochu sněhu..no brr..ať už je jaro!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
19. bře 2007 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
ja uz se tesim na pristi zimu :slight_smile: nejako jsem se rozepsala v predchozim prispevku. A to jsme jeste zapomela dodat ze jsem si dneska v pracovni dobe odskocila na aquaerobic :slight_smile: Chodim k te Lence, co ma tu Renatku, jak jsem psala vys. Renatku mela sebou, no zatim ji Lneka uci ze ona je mama, ale Renca prozatim by sla pryc uplne s kazdym a kazdy je pro ni teta ( i chlapi)
19. bře 2007 ve 14:55  • Odpověz
Ahojky Zuzi! Tak sláva nazdar výletu, nezmokli jste, už jste tu!!! :grinning: Tak tě tu pěkně vítám! No vidíš, lyžovačka super..teď si jenom zvyknout zase na pracovní proces, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: A neboj..Renatka si časem zvykne úplně na všechno..to bude dobré..jenom musejí být trpěliví :wink:

My se teda snažíme teprve měsíc..ale myslím si, že nám to zatím nevyšlo..no, tento týden bych měla dostat MS, tak uvidíme..ale vypadá to spíš tak, že ji dostanu..no, uvidíme..nejraději bych si test udělala hned teď, ale říkám si, že čím dýl to vydržím, tím líp..ach jo..nesmím se znervozňovat :confounded:

Jo, včera jsme byli s Honzu u mého bráchy a přišla tam i ta těhotná sestřenka..přibrala dvacet kilo, tak je jí celkem dost..po cestě zpátky jsem viděla, že je Honza jakýsi vykulený, tak jsem se ho zeptala, jestli mě bude mít rád, ikdyž budu takový hrošík, jako je teď sestřenka..tak zůstal vyvalený, že to radši miminko mít ani nebudeme :rolling_eyes: :angry: ach jo..s ním je to někdy těžké..je mi jasné, že mě bude mít rád, ale on prostě občas zavalí takový blábol, že to člověka i zamrzí..ale to je prostě on :frowning2:
19. bře 2007 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo nekoho mi to pripomina

Jinak s pracosvnim procesem, ted na lyzich my doslo, ze asi nebudu moct jezsit vsude jak jsem byla zvykla, tabor, hory, more.... ze zkratka nemam tolik dovolene, s¨docela me to zdrblo, kdyz mi to doslo, a martin mi na to rek ze me preci cekaji 3 lete prazdniny :slight_smile: Nekdy je k sezrani :slight_smile: Holky jdi domu tak zase zitra. Martin me dneska zve n aveceri a musim prat a uklizet vybuch po prijezdu z lyzi, tak budu mit na Kone cas asi az v praci :slight_smile:
19. bře 2007 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holčenky,
tak já se zastavím, jak mi to vyjde a vždycky mám pocit, že se nedočtu, tolik novinek a zážitků a taky i těch starostí.
Já v práci na koníka nemůžu a ani moc nestíhám a doma už nechci většinou počítač ani vidět, jsem celá rozlámaná z toho věčného sezení - ufff :wink: .

Gabou, tak u vás už je snažilkování v plném proudu, jo? Tak to držím palečky a kdyby se to teď nepovedlo tak si nelamej hlavu, kamarádka to řešila dva měsíce že se jim nedaří a ten třetí to přišlo, takže hlavinku vzhůru.

My jsme měli v sobotu na návštěvě kamarády - manželata, kteří mají ročního chlapečka (31.12.) a řeknu vám to je teda ďáblík, jak mého manžela nalamoval na to že si malé pořídíme tak teď ho docela odrazuje, je to živé střevo a všechno potřebuje osahat, vyzkoušet, všude být, prostě živé dítko a z toho manžílek usoudil, že se ještě malého hrozí, což mě docela zklamal, ale na to dodal (jak jsme byli sami) že se přeci jenom letos začneme snažit. Jinak jestli si můj manžílek myslí že jsme ještě na dítko mladí, tak ten malý se narodil mamince když jí bylo 17, takže zase tak mladí nejsme :grinning: .

Zítra jdeme do kina do Ostravského cinestaru a moc se těším, sice ani nevím co to manžílek vybral, ale bude to fajn, už dlouho jsme nikde nebyli. Sice máme rezervaci na 20:15 a asi půl hoďky cesta, takže to se budu chtít vidět ve středu v práci, to budu vypadat jako vyoraná myš :grinning: .
19. bře 2007 v 18:18  • Odpověz
Ahoj Zdeničko, já jsem slyšela, že když je žena během těhotenství hezčí a hezčí tak bude mít chlapečka. Holčičky prý ubírají na kráse a berou si jí pro sebe, takže pokud ti říkají že jsi hezčí tak to bude klučina. Kámoška ta byla celou dobu těhotenství normální a lékaři jí řekli že to bude holčička, já jsem jí říkala, že bych jí spíš typla na kluka že je čím dál tím hezčí, krásnější pleť atd... a nakonec se jí narodil kluk jako buk :grinning: . Takže projistotu si nachystej jméno pro holku i kluka. A co už máš v oku nějaké jména? nebo ještě neřešíš? já bych řešila hned, ale musím ještě dobrat Proveru, vitamín A a zinek, udělat novou koupelnu a stihnout dovolenou a potom se začneme snažit, příjde mi to ale jako celá věčnost, ale musím se něčím zaměstnat abych na to nemyslela :grinning: . Ještě že k nám chodí malý Kubíček aspoň se vyřádím s ním a hned je mi líp.
19. bře 2007 v 18:44  • Odpověz
Tak se holky mějte krásně a já jdu něco nachystat manžílkovi.
19. bře 2007 v 18:45  • Odpověz
ahoj,to ja si taky rikal ze je to dlouha doma,kdyz jsme to planovali,nejdriv to ,pak to,nez vysadim a ono to ubehlo rychle.ale vim jaky to je.Jmeno mame spis pro holcicku,nez pro kluka.Treba verca,bara,terka,krystinka,ale to se jeste muze vse zmenit.Taky koukame ,aby nemelo brzo za sebou svatek i narozky.Ja beru listovku a jod,jinak nic a dnes posledni prasek na to krvaceni,tak to snad bude ok.
Gabou,spis to vydrz s tim testem a az budes mit zpoz.tak to teprve zkus,i kydz drzim palecky a budu cekat na zpravu.
My dnes byly v sade,sbirat vetvicky,ty co se ostrihali a dopol.jsem nedala nic a odpol.prijela kamoska ma termin v kvetnu,tak uz je nedockava,tak jsme to vse probrali.
Dludli jsem rada ze se ti libilo a klidne bys jela znova.
19. bře 2007 v 19:13  • Odpověz
Ahoj Zdeničko, tak musím říct, že máte samé hezké jména, mě se taky moc líbí Bára a Terka, ale moc se mi líbí když jméno a příjmení začínají stejným písmenem a tak pokud budeme mít malé tak budu chtít Viktorii nebo Vojtu. Ono se to pořád mění a vím jak jsme se jedou jen tak se známýma bavili jaké jména dáme svým ratolestem, no a jak jsem řekla, že by se mi líbil Toníček, tak mě manžílek málem snědl pohledem, zná totiž taky nějakého Toncka a ihned to zamítnul, takže ono to bude ještě zajímavé, ale tyhlety dohady jsou krásné dohady :slight_smile:
19. bře 2007 v 19:26  • Odpověz
Ahojky holky..no jo, to bavení se o jménech je super..na to se taky těším :dizzy_face: Mně by se líbila holčička Ema a kluk Štěpán..ale ještě dohoví, co bude..to se bude řešit až pak..ale je krásné nad tím uvažovat, že? :wink:
Jo, Kytinko..u nás se snažíme, jak jenom nám to naše těla a mysl dovolí :grinning: Já vím, jsem nedočkavá s tím testem..ale asi to vypadá spíš na tu MS..mám špinění už asi týden..to mívávám někdy před MS..a dohoví, co se teď v mém těle odehrává..když bylo tolik let zvyklé na antiprášky a teď nic..uvidíme uvidíme..
Kytinko..na to pozor, abys toho tvého neodradila od mimíska..já jsem toho mého skoro odradila přílišným mluvením o mimi, pak taky návštěvou miminek a tak..chlapi jsou prostě takoví jinačí, no..musí se na ně opatrně..aby se náhodou nevylekali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale my víme jak na ně, co? :wink:

Jo, holky..jsem strašně šťastná a dojatá..manžílek mi přinesl udělané naše svatební fotečky..měli jsme zatím jenom momentky..a teď máme velké..13 x 18..HURÁÁÁÁÁÁ!!!!!! To je něco úplně jiného, než to vidět na pc..už jsem honem letěla i k našim..se jako pochválit..a super..i tchýni jsem to už ukazovala..všem se moc líbí :wink: teď musím jenom sehnat nějaké krásné album :dizzy_face:
19. bře 2007 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
ty fotky konečně, co? Skoro půl roku po svatbě..no jo..nám všechno nějak moc trvá..doufám, že to tak nebude i s tím mimískem..Ale manžílek mi to dal jako opožděně ke svátku..tak aspoň něco, když už kyti nebyla..
19. bře 2007 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj gabou, tak u nás je to podobné, od profíka sice fotky máme už dlouho, ty totiž fotil normálně né digitálem, ale teprve minulý týden jsem si pořídila na ně albumek. No a co se týká momentek tak ty pro změnu máme jenom v PC a ještě se nám nepodařilo je odeslat a vyvolat, snad ale konečně tento týden - uvidíme :grinning: . Taky máme nevyvolané fotky ze svatební cesty a další cestiček tak to zmákneme přijednom. Dokonce jsme nedostali od svědka ještě ani video, prý se máme zastavit, oni nám je nedovezou a když jsme tam tak je nám zase blbé se pořád připomínat, my tam zase tak často nejsme, ale už mě to docela štve a tak doufám, že prvního už konečně budeme mít video doma.

S tím lekáním manželů máš pravdu, sice za to nemůžu že naši dobří známí mají mimiska, ale i tak musím pomalu. My si ale s manželem plníme co si na očích vidíme a když on v mých vidí mimíska tak mu nic jiného nezbývá - jenom utéct, tak snad to taková hrůza nebude :grinning: . Přitom, ale jak si s tím malým vyhraje tak mi příjde, že už se těší a potom tohle, ale ho to zase přejde.

No já se teď jdu okoupat, pověsit prádlo a jdu se natáhnout a něco si přečíst :slight_smile: to bude vegáček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2007 ve 20:35  • Odpověz
autor
CAu holky, tak jsem to zvladlA jeste i ted. Lezim vykoupana v posteli s notasem tak si na dobrou noc uzivam na konikovi. KLdyz jsem prisla dom tak jsem sli s martinem a se psem na hopik :slight_smile: vzali jsem to kolem hrbitova, martinuv tatinek byl Josef, tak jsme mu tam dali kyticku. Pak jsem se doma rychle prevlekla a sli jsme do pizzerie kousek od nas na veceri. No nechali jsme tam 400 :unamused: no ale lahvinka vina (jsme ted oba pripitomely :slight_smile:) a dala jsem si jen kuraci masicko na grilu a zeleninku :slight_smile: tak mam radost a taky jsem se s martinem dohodly ze budemem mit chlapecka a bude to Vojtisek :slight_smile: Ja bych chleta Matyaska. no martin ne, ale myslim ze pripadne jeste dokazu zapracovat a uvidime :slight_smile:
Holky kazdpopadne zacina byt jasne ze biologicke hodiny tikaji i u martina a priroda a otcovske pudy volaji :slight_smile: Pokud vse pujde hladonce tak mame pristi jaro miminko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak kocky dobrou noc, jeste nejak dospavame ty lyze.
19. bře 2007 ve 21:27  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Moc se tu nebudu asi ted vyskytovat - mam v praci peklo, ale jak jsem sve sefove vcera sdelila, novy platovy vymer a prac. napln ji nepodepisu, neodejdu, takze jestli se me chce zbavit bude me muset pro nadbytecnost s odstupnym vyhodit :slight_smile:. Nevim, ktera z nas byla vic nas...

Ad ke jmenum, tak to my mame jasno jen v holcicce, byla by to Verunka a zakazala jsem brachovi toto jmeno v pripade holcicky pouzit :slight_smile:. U kluka bych chtela Matyska, oboum se nam libi (jenze manzel chodil jednou s jednou, ktera uz mela chlapecka a prave Matyska, takze se mu do toho jmena moc nechce...), takze v klukovi jasno jeste nemame :slight_smile:
20. bře 2007 v 08:20  • Odpověz
ahojda,ono s teme jmenama jo to slozity,protoze kazdy si pod tim jmenem vetsinou nekoho predstavi.Me se treba libi i Nela,jenze to meli teta psa,a je to hned zamitnuto a takhle to pokracuje:slight_smile:)Nase prijmeni zacina na G,a to moc jmen neni,treba Gabriela se mi nelibi...gustav ,gita:slight_smile:)No jo s teme jmenama je to slozity,ale krasny vybirat.
S tema foto ,aspon se ted mate z ceho kochat...i kdyz ja se an foto koukam casto.Manzilek prohlail,ze ja bych to urcite k svatku nebrala jako ty auz bycg´h se certila:slight_smile:to je co.
Jinak u nas je fuj pocasi,pred chvili jsem posnidala,ted me sem manzilek chvilku pustil nez pujde zas pracovat,a ja pujdu asi delat obed,asi obalim kvetak.Polivke dala tchyne vcer a aje ji hodne takze ok.
Gabou preju at to vyjde,i kydz u hodne holek na sanzilkach byly aspon rai kydz to aspon dostali po vysazeni:slight_smile:)a z oboje byly stastny,ze se jim aspon upravil cyklus po vysazeni.Tak uvidis jak u tebe.
20. bře 2007 v 10:11  • Odpověz
autor
jo na cyklus jsem taky zvedava, dneska jsem zacala brat calibrum babyplan a je ze me svatebni agentka :slight_smile: tak si to moc uzivam, ja bych se hned vdavala znova!!!!!!!
Musela jsem ted skouknout nase svatebni fotky na webu fotografa, byli jsem nadherni :slight_smile: ve ctvrtek jsem meli pul roku, to je fofr.
No 2. cervna se bude vdavat jedna kolegyne z prace a byvala spoluzacka v jednom, tak hned chtela kontakt na fotografa, svatebni video ji budu pujcovat (tö se pobavi :slight_smile:) no a dneska mi volala jedna kolegyne z fakulty, ze se vdava 30 cervna a chce kontakt na fotografa a kde kytku a co saty a ve stredu s ni a jedte jednou kolegyni jdu do mojeho svatebniho salonu, no dneska mam prima den :slight_smile:

A co vy?
20. bře 2007 v 10:44  • Odpověz
u nas to je to samy,v cervenci se vdava sestrenka tak chtela taky foto a hudbu a pd.Pristi pa.mame sraz s ucnakem,tak se pochlubim briskem a foto se svadby.Se tesim.
My meli 14.3 -5 mesicu:slight_smile:))vzpomneli jsme si oba.))
Dnes vubec nevim co bude delat,kdyz je takove hnusne pocasi,zasela jsem do kelimku pak okurek a ted nevim co budu delat.Asi reknu manzilkovi jestli si nezahrajeme nakou hru:slight_smile:)vubec nevim,Takovx pocasi nemam rada.
20. bře 2007 v 11:58  • Odpověz
dludli a ci d´vubec dieta?uz vaha ukazuje nake pokroky?a jak v praci-snazi se nezamestnany?
20. bře 2007 ve 12:02  • Odpověz
autor
no po tydnu na lyzich, kdy se pres den na kopci nejedlo a varilo (a pilo) se az vecer jsem se neodvazila n avahu vlezt. No ale vcera jsem sla na ten aquaaerobic a vecer n aveceri jsme si dala jen prsicka a zeleninu, tak myslim ze to vypada slibne¨. Jeste uvidime co s vahou udela vysazeni HA
20. bře 2007 ve 12:08  • Odpověz
Jejda..u nás je sněhu!!! :rolling_eyes: No hrůza, děs! Fuj! A ještě i prší :frowning2:

Ty ty ty, Zdeničko..asi dostaneš!! Jakto, že se ti Gabrielka nelíbí? :astonished: Ale neboj..souhlasím..jako malá jsem to jméno nenáviděla..připadalo mně šílené..ale co už, že? Musela jsem si zvyknout..ještě se mi líbí ve slovenštině: Gábika..to je super..ale svému miminku bych to jméno asi nedala..ikdyž..co já vím, co se mnou udělají hormony, že? Jednu dobu jsem chtěla Gábinku a Honzíčka..no, uvidíme :wink: :slight_smile:

Jinak vím, že je na test ještě brzy..musím vydržet..a taky budu asi ráda, když vůbec MS dorazí a upraví se mi cyklus..Miminko jsem chtěla mít stejně až na jaře nebo v létě..takže času dost..ale samozřejmě bych chtěla klíďo i hned..vždyť to znáte, holky :dizzy_face: Já se pořád pozoruju a tak..říkám si, jestli už tam ve mně dříme nový život nebo ještě ne..prostě si to ještě nedovedu představit, jaké to bude..jsem asi praštěná :sweat_smile:

Zuzi, bereš i listovku nebo jenom to calibrum?? Já mám zatím jenom listovku..
20. bře 2007 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz
Jo, holky..o víkendu jedeme na chatu..přes celou republiku, až na Boží Dar (je to u Karlových Varů)..kamarád tam bude slavit narozeniny a ještě ve Varech bude stavit domeček, tak mu to jdeme shlédnout :wink: Jedeme už v pátek ráno dvouma autama..no, budu pít jenom mírného vinného střika..radši..znám následky :confounded: Taky musím koupit nějaké krásné fotoalbum a musíme jim dovézt ukázat i ty svat.fotky..
20. bře 2007 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
Gabi jsem jen na Calibru, myslim ze brat oboji je zbytecne, v calibru by melo byt listovky dost.
20. bře 2007 v 15:16  • Odpověz
Zuzi, no právě..já jsem se kdesi dočetla, že stačí jenom ta listovka..že v Calibrumu je převážně taky listovka a je to dražší..tak nevím..
20. bře 2007 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky rijenky, ja se taky hlasim zpatky z hor.
Co je noveho?

Holky, nechcete si to s tema Matyasema jeste rozmyslet :grinning: . Ja mam synovce Matyase a kamosky malej je taky Matyas. To az pujdou do skolky, bude jich ve tride pet Matyasu :grinning: .
20. bře 2007 v 15:39  • Odpověz
autor
no on az martin zjisti ze to je jmeno podle psa tak se sprajcne uplne, al eme se mooooc libi. ALe myslim z eVojtisek je taky krasny, je to takovy mekoucky, a holcicka by byla asi Zuzanka :slight_smile:

Gabi u me je to psychicka zalezitost, proste rict v lekarne BABYPLAN a je jasn yuplbne vsem co stoji kolem o co jde, no proste jsem se n ato nejak upla a zaroven si blahove myslim ze tu pujde raz dva a ze si ji tedy koupim parkrat :slight_smile:
20. bře 2007 v 15:42  • Odpověz
dludli...promin...ale proste to tak je,neber to osobne:slight_smile:)Jinak se ams ze jedes,aspon si odpocines ale pozor na ten alkohol,i kdyz plno holek vyvadi v prvnim mesici a jsou ok.
M ev lekarne rekli ze staci ta listovka,i cenove,a taky jsem nic jineho nebrala.
To my jdem o vikendu jeste na jednu zabavu,i s tchanovcema,uz snad posledni nebojte.pak uz jen to kino,co planuju asi mesic.
20. bře 2007 v 19:26  • Odpověz
autor
zdeni cauky, nejak jsem nepobrala co si nemem brat osobne :confused: ? Cetla jsem i par prispevku zpatky a nejak jsem mimo obraz.

No ale to neva :slight_smile: preju vsem krásný první jarní den :sunglasses: i kdyz nevim jak u vas ale tady vcera snezilo jak o zivot
21. bře 2007 v 08:42  • Odpověz
Ahojky rijenky,
tak zase rano v praci, uz si striham metr :unamused: .

Jinak u nas je na prvni jarani den taky uplne bilo. A zima :cry: .
21. bře 2007 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.